Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahtlane lugu
#1
Hey. Mul on teile nagu rääkida üks imelik lugu ja öelge mis arvate.
Et siis eile öösel 1-e aeg teen rahulikult trenni õues(Väljas pool aeda ühes majas) tõstan hantleid ja siis kuulen et mingi kõndimine ja kilekoti hääl. ma noh et ema äkki teeb midagi ja hüüan. siis järsku oli vaikus. Kuulen et sammud tulevad minu poole ja kilekoti krõbin käib ja nagu imelik röhin. mitte nagu metsseal. Vaid taoline. Tõmban jooksu siis lähen tuppa ja vaatan wtf ema ja isa vaatavad telekat ja vend magab. Küsisin neilt siis isa ütleb et ta enne ka teisel pool maja kuulnud mingit kilekoti häält röhinat ja kõndimist kuid kedagi ei näe.Siis imelik et bernhardiin oli õues kes alati haugub iga asja peale ja ei teinud väljagi nagu. kõndis aias ringi. Elame muidu metsa ääres ja eramajas metsa ääres. Kaamerad õues mis salvestavad nagu. Ja kaamerate peale ei jäänud ka mitte kedagi:S ja hiljem oli keegi taskulampiga metsas ja sama röhin oli.Kella 3me aeg lasin Rotweileri ka õue enne kui magama läksin ja kuulen ilge haukumine käib aga kedagi näha pole. Hommikul ehk täna läksin õue vaatan jala jälgi ega mingeid asju pole.
Et nagu jah väga imelik sest see värk nagu kõndimine on enne ka olnud aga teisel pool maja mis on metsale ligidal. ja isa on näinud enne ka öösel metsas taskulambiga kedagi ringi kõndimas.

Siis teine värk.
Läksin sõbraga päeva aeg meie juures(Mingi 3 aastat tagasi) Suvel kella 12-15.00 paiku ja näen et mingi suur suur vähemalt 2m pikk tegelane kõnnib kodu eest läbi ja naabri juurest metsast tuleb punast värvi üleni.Ütlen sõbrale vaata et wtf mis asi see on. sõber vaatas ja hõõrus silmi ja natukene peale seda nägi ka mingit punast suurt meest kõndimas metsa. 500 meetrit umbes oli veel koju. küsime naabrilt ja ta ütles et oli õues ja metsast keegi ei tulnudSad
Et nagu väga imelik ja peale seda pole kedagi näinud..
tehke omad järaldused mis asjad need võisid olla?:S

Muudetud: 18-9-07 kell 15:13:08 Hallucigenia
Vasta
#2
Keegi äraeksinud seeneline, taskulambiga.
Vasta
#3
Aga röhitseb?
Ja mitu korda samas metsas ja samas kohas käib taskulambiga ringi.
ja ta oleks võinud häält teha aga tuli suure sammuga minu poole.
Ja öösel 1-e aeg metsas seenel?:O

Muudetud: 4-9-07 kell 16:45:16 Pantera
Vasta
#4
Miks on nii, et päris uute jutt on alati küllastunud mõttetute ja seosetute sõnadega ning jutt on tihtipeale segane.
Vasta
#5
Sorry ei jaga hetkel matsu mis sa öelda tahad?
Igastahes üks on selge enam ma nii hilja sinna õue ei roni.
Sest keegi ei jää kaamera peale ka mitte:S
Vasta
#6
On ka ju võimalus seda taskulambi valgust jälitada, eks siis näed mis/kes see on.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Pantera
Hey. Mul on teile nagu rääkida üks imelik lugu ja öelge mis arvate.
Et siis eile öösel 1-e aeg teen rahulikult trenni õues(Väljas pool aeda ühes majas) tõstan hantleid ja siis kuulen et mingi kõndimine ja kilekoti hääl. ma noh et ema äkki teeb midagi ja hüüan. siis järsku oli vaikus. Kuulen et sammud tulevad minu poole ja kilekoti krõbin käib ja nagu imelik röhin. mitte nagu metsseal. Vaid taoline. Tõmban jooksu siis lähen tuppa ja vaatan wtf ema ja isa vaatavad telekat ja vend magab. Küsisin neilt siis isa ütleb, et ta enne ka teisel pool maja kuulnud mingit kilekoti häält, röhinat ja kõndimist kuid kedagi ei näe.Siis imelik et bernhardiin oli õues kes alati haugub iga asja peale ja ei teinud väljagi nagu. kõndis aias ringi. Elame muidu metsa ääres ja eramajas metsa ääres. Kaamerad õues mis salvestavad nagu. Ja kaamerate peale ei jäänud ka mitte kedagi:S ja hiljem oli keegi taskulampiga metsas ja sama röhin oli.Kella 3me aeg lasin Rotweileri ka õue enne kui magama läksin ja kuulen ilge haukumine käib aga kedagi näha pole. Hommikul ehk täna läksin õue vaatan jala jälgi ega mingeid asju pole.
Et nagu jah väga imelik sest see värk nagu kõndimine on enne ka olnud aga teisel pool maja mis on metsale ligidal. ja isa on näinud enne ka öösel metsas taskulambiga kedagi ringi kõndimas.

Siis teine värk.
Läksin sõbraga päeva aeg meie juures(Mingi 3 aastat tagasi) Suvel kella 12-15.00 paiku ja näen et mingi suur suur vähemalt 2m pikk tegelane kõnnib kodu eest läbi ja naabri juurest metsast tuleb punast värvi üleni(?).Ütlen sõbrale vaata et wtf mis asi see on. sõber vaatas ja hõõrus silmi ja natukene peale seda nägi ka mingit punast suurt meest kõndimas metsa. 500 meetrit umbes oli veel koju. küsime naabrilt ja ta ütles et oli õues ja metsast keegi ei tulnudSad
Et nagu väga imelik ja peale seda pole kedagi näinud..
tehke omad järaldused mis asjad need võisid olla?:S

Paksus kirjas sõnad ei ole vajalikud, allajoonitud lauseosad on halvas sõnastuses. Eksisteerivad ka komad. Aga ära muretse, sa pole ainus ja ega ma paha pärastwink.

Muudetud: 4-9-07 kell 17:02:32 kurk

Muudetud: 4-9-07 kell 17:07:18 kurk
Vasta
#8
Jajaja.
Vb sa julgeks aga ma ei julgeks kui mingi kilekoti röhin pime õues ja siis jumala pikk samm tal.
Oleks metsa järgi näinud poleks üldse midagi näinud.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Pantera
Jajaja.
Vb sa julgeks aga ma ei julgeks kui mingi kilekoti röhin pime õues ja siis jumala pikk samm tal.
Oleks metsa järgi näinud poleks üldse midagi näinud.

Kutsu isa või sõbrad järgmine kord kui midagi märkad. Mitmekesi on julgem.
Vasta
#10
Täna õhtul kutsungi kui jälle kuulen.
Üksi mitte.
Vasta
#11
Sa oma suure punase mehikesega. Nüüd nägin ma metsast tulevat suurt halli mehikest unes. Aga mis sai siis?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Pantera
Aga röhitseb?
Ja mitu korda samas metsas ja samas kohas käib taskulambiga ringi.
ja ta oleks võinud häält teha aga tuli suure sammuga minu poole.
Ja öösel 1-e aeg metsas seenel?:O

Muudetud: 4-9-07 kell 16:45:16 Pantera
1) Röhitseb jah. On nohune või on tal kaasas nohune koer või keegi siga.

2) Seeneline. Või siis jahimees, kes metssigu jahib.

3) Ta ei julgenud häälitseda, kuna arvas, et tegu on erametsaga.

4) Ma olen ka kahe paiku seenel käinud.
Vasta
#13
Vahepeal olin eemal ei saanud lugeda seda teemat.
Aga ma ei tea kas see mees käib siis iga paari päeva tagant ja iga öösel metsas aint w?
Miks ta päeval ei käi.
Ja samas metsas.
Nüüd kui näen üritan pilti tehaBleh
Vasta
#14
Räägi, kas ajal, mil sa seda taskulambiga tüüpi nägid ja neid hääli kuulsid, selles metsas üldse seeni oli?


Punast värvi tegelane, hmm... punased rõivad? Mingi nahka kahjustav haigus või põletushaavade armid? Võibolla mingite selliste hädade tõttu ta ei julge end eriti inimeste seas näidata, ka võib tal olla psüühikas midagi sassis (näiteks mingis õnnetuses, kus ta ka põletada sai, tegi shokk oma töö)? Naaber ei pruukinud teda muidugi näha, kui tal tähelepanu "oma asjades" väga kinni oli.

Seda metsa võiks uurida. Seal võib olla ka midagi, mida keegi otsib. Näiteks mingit vana militaarset stuffi (sõja ajast või on öise kondaja mõni esivanem midagi sinna matnud). Ei välista ka, et see salapärane kooserdaja otsis ravimtaimi... Ühesõnaga, laseme fantaasial lennataSmile Kuid kuna ma lugesin välja, et see mets on eravaldus, siis oleks enne ehk parem uurida omanike meelestatust..
Vasta
#15
vahest oli siil, kellel kilekott okaste külge jäänud...mul mitu korda niimoodi olnud - elan kah metsa ääres.
Mõnikord lausa kümmekond siili lihtsalt kusagil pusklemas ja ütleme, et röhisemas...

Kitsed, põdrad, rebased, jänesed, öökullid, tuhkrud, rotid - kõiki olen näinud oma aias kooserdamas, kunagi oleks üks tuhkur mu pimedas selja tagant liginedes surnuks ehmatand...

taskulambiga mees metsas?
Siin on küll võimalused lõputud - alates öise jalutuskäiguga ja lõpetades varga või liputajaga...
Vasta
#16
Kardan ,et teema juba ununenudSad
Läks meelest ära see foorum. Aga hetkel vahest olen kuulnud hääli aintSmile Ja seal metsas ei ole mingeid sõjaaegseid asjuSmile kaugemal metsas on. aga nagu midagi kindlalt otsis. Ja kes käiks punane mees meie kodu juures ringi kus pole maju üldse ümber? Ja pikk:S
Ja mul üks küsimus.
Isa rääkis ,et kunagi elas samas majas vanaisa ja ta suri ära ühes toas kus ta koguaeg magas. Peale surma käis vilja võtmine ja üks tööline jäi meie juurde ööseks ja ema ja isa läksid ülesse korrusele magama ja hommikul see tööline küsis kas keegi magas veel all toas? Ema ja isa ütlesid ,et ei. Siis mees ütles ,et keegi norskas öösel. Ja vanaisa norskas koguaeg ja samast toast tuli hääl kus ta magas. Siis järgmine värk on peaaegu sama. Ema ja isa magavad üleval ja isa õde ehk tädi mulle magab all ja ärkab öösel ülesse ja näeb ,et keegi kõnnib vanaisa toas ringi ja jooksis ülesse ema ja isa juurde. Kas see oli tõesti mu vanaisa vaim? Ja need asjad toimusid ikka väga väga kaua tagasi.
Ja selline värk ka ,et vahest surfan netis ringi ja kuulen vaikselt arvutist tuleb nagu naise hääl või lapse hulguv hääl. Siis vaatan leheküljed läbi kas mõnelt leheküljelt tuleb aga ei. Kui hästi kuuled siis vaatad et hääl tuleb. Panen kõrvad kõlari äärde ja sealt ei tule. Vaid tuleb arvutist seest. Kuid arvutis sees pole kõlareid nagu vanematel arvutitel on.
Siis kolmas lugu et käime kodu ligidal metsa sees ühte maja ehitamas kuhu kolib uus rahvas sisse seal suri paar aastat tagasi üks mees ära salaviina mürgitusse ja oli vedelenud majas 3m päeva enne kui leiti. ja seal majas on selline värk et isaga ehitame üleval toas ja kuuleme et all lauad kukuvad. vaatame ei midagi.Lähme koju järgmine päev uuesti tööle siis isa unustas trelli koju ja ütles ,et jää siia ta ei viitsi ust lukku panna ,et käib kodus ja toob. jäin sinna võtsin laudadelt naelu välja ja kole kõhe oli. isa tuli tagasi ja läks teisse ruumi ja vaatab aken lahti. Aga kui tulime hommikul olid aknad kinni-.- see aeg kui isa polnud oli aken lahti tulnud aga hääli ma ei kuulnud:S Ja tuult polnud ja aknad on kõvasti kinni. Siis vahest õhtul näen ma aknast välja vaadates paar seci mingit mehe nägu ja kõik:S
Seal majas on ennegi nii olnud et isa paneb garaazi ukse kinni ja lähme õhtul koju vaatame pimedas lahti.:S
Vasta
#17
Tsitaat:Ja selline värk ka ,et vahest surfan netis ringi ja kuulen vaikselt arvutist tuleb nagu naise hääl või lapse hulguv hääl. Siis vaatan leheküljed läbi kas mõnelt leheküljelt tuleb aga ei. Kui hästi kuuled siis vaatad et hääl tuleb. Panen kõrvad kõlari äärde ja sealt ei tule. Vaid tuleb arvutist seest. Kuid arvutis sees pole kõlareid nagu vanematel arvutitel on.

Kas see hääl esineb ka siis, kui kõlarid on välja lülitatud? Teinekord, kui arvuti toiteploki või protsessori jahutusventilaator on kulunud, võib ka see imelikke kiunuvaid helisid teha.


Tsitaat:Aga kui tulime hommikul olid aknad kinni-.- see aeg kui isa polnud oli aken lahti tulnud aga hääli ma ei kuulnud:S Ja tuult polnud ja aknad on kõvasti kinni. Siis vahest õhtul näen ma aknast välja vaadates paar seci mingit mehe nägu ja kõik:S

Võib-olla tõmbetuul ja valguse peegeldus aknaklaasil?
Vasta
#18
Tõmbetuul ei tee neid lahti. Valgus on küll olnud läbi akna kui olen nägu näinud. On ennegi kõvasi torme ja sadamisi olnud ja ehitanud aga kinni. ja see päev oli tuule vaikne suht:S
Ja kui kõlarid väljas siis kuulengi naise hinisemist või nagu rääkimist.
Vasta
#19
Kas su vanaema oli seotud äkki kuidagi selle metsaga? Metsavaht võibolla või midagi?!
Ja ulguv naine? Äkki su vanaema või lihtsalt paranoia!?(assa mait... mulle meeldib see sõna!)
Ma ei tea, mulle igastahes tundub küll, et midagi kummalist teil seal toimub!
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Pantera
.... Ja kui kõlarid väljas siis kuulengi naise hinisemist või nagu rääkimist.
Kas see võiks mingi töötav ringhäälingu raadiojaam olla, mida väga nõrgalt kuulda on?
Vahel esineb soodsate asjaolude kokkusattumisel, et mingi selline kuuldavaks muutub.
Oli ka üks vanem teema, kus sarnasest nähtusest juttu -
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...0#pid45881
Vasta
#21
Ma ei tea täna ehk hetkel pole kedagi kodus ja pool tundi tagasi läksin õue et toon plätud ära ja olen õues ning kuulen kuidas toas kaks ust käivad kinni ja lahti. Nagu kõvasti oleks löödud. Töö juures alati pimedal ajal hakkab kõhe tunne. Eile tassisin laudu pool kaheksa või kaheksa ja kõik pimedad kohad tundusid kõhedad nagu keegi luuraks ja külmavärinad käisid üle:S Ja mu vanaema polnud metsavaht.
Ega vanaisa.

Muudetud: 29-9-07 kell 14:39:46 Pantera
Vasta
#22
mis sa teed üldse trenni 1 öösel õues
Vasta
#23
suht freaky värk . minul tuli kõheduse tunne peale ausalt Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lugu Pealtnägijas: Risti tänava poltergeist rha 54 29,809 18-03-2022, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,243 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kahtlane roheline valguskogu pildil Lullaby 2 2,835 29-12-2012, 22:54
Viimane postitus: Lullaby
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,042 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity
  kahtlane asi! lillu da boss olenn xd 11 5,371 30-01-2012, 16:40
Viimane postitus: excubitoris
  Minu lugu triinu27 2 3,402 03-11-2011, 18:50
Viimane postitus: TonyZimmer
  Kahtlane märge silme ees. OuijaFan 2 2,911 30-10-2011, 01:53
Viimane postitus: atlantic456
  Kahtlane asi ... fastexp 6 3,965 11-08-2011, 20:43
Viimane postitus: fastexp
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,223 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka
  Kahtlane... K0huke 13 4,947 20-08-2009, 09:59
Viimane postitus: Lithium

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat