Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Maatuled" Peruu maavärina ajal
#1
Hiljutise Peruus sadu inimelusid nõudnud maavärinaga kaasnesid pealtnägijate tunnistust mööda eredad valgussähvatused taevas, mida ei saatnud ükski heli (lingis ka kaks videot).
Vasta
#2
Maa-välised või inglid päästsid ehk süütute elusid!?
Vasta
#3
Erinevate tektooniliste protsessidega (maavärinad, maalihked jm) kaasnevad tihti elektrilised nähtused atmosfääris ja seda nii "mürtsuga" kui ilma...
Arvatakse et on tegemist teatud sorti staatiliste laengutega mastaapsemas mõttes...midagi sellist nagu lohistaks susse mööda tehismaterjalist vaipa...
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Arvatakse et on tegemist teatud sorti staatiliste laengutega mastaapsemas mõttes...
Jah ... seda staatiliste laengute teket (eraldumist) on seletatud ka piesoefektiga - nähtusega, kus mõnede kristallide (nt ja eriti meil siin jutuks olnud kvartsi elik mäekristalli) mehaanilise deformeerimise tagajärjel nende pindadel moodustuvad elektrilaengud. Tektoonika puhul võib see kõik olla vägagi mastaapne ja elektrilised nähtused maakoores võivad indutseerida ka elektrilisi nähtusi atmosfääris. Märkigem siiski, et need on teooriad, millel lõplikku kinnitust veel ei ole - kuna tegemist on suht harva esinevate nähtustega, mida me kontrollitult eile kutsuda (veel, õnneks?) ei oska. Või teisipidi - siit saab alustada ka mõnede salauuringute teemadega.

edit: veel üks teemakohane link, milles viide veel ühele sõltumatule videole, kus korraks (umbes 0:10 algusest) samuti neid Peruu "tulesid" näha (kokku 1:10, aga laadis kole aeglaselt). Ja üldisema mõttena see, et digi-foto-video tehnika kiire leviku tõttu hakkame varsti küllap veel ja veel rohkem igatsugu huvitavaid asju nägema.

Muudetud: 20-8-07 kell 18:18:02 Hallucigenia
Vasta
#5
Pigem tundub mulle, et tegemist võib olla kõrgepingeliinide lühisega, mis eemalt vaadatuna just nii helendabki. See on ju maavärina puhul täiesti reaalne, kuna maapind ju võngub/rapub/liigub, ka elektriliinid sealjuures.
Vasta
#6
Olete kuulnud midagi ameeriklaste HAARP relvast?
Sellega saab suvalises kohas maal tekitada kunstlikke maavärinaid. Lihtsalt öeldes impulssrelv. Võibolla on asjad kuidagi seotud?
Teada on ainult et too suur indoneesia tsunaami oli kunstliku maavärinaga esile kutsutud. ega ma väidagi et see maavärin nüüd jälle nende töö oliSmile

Muudetud: 19-12-07 kell 16:48:20 Ton
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Ton
Olete kuulnud midagi ameeriklaste HAARP relvast?
Kunagi oli see jutuks foorumis, kopeerin sealt ümber (otselink kahjuks ei tööta)
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Olgu siis siinkohal toodud ka mõned viited selle nn geofüüsikalise relva ja konkreetse seadeldise kohta: on arvatud, et selleks võib olla USA HAARP-programmi (HIGH FREQUENCY ACTIVE AURORAL RESEARCH PROGRAM ) raames Alaskasse rajatud võimas kõrgsageduslik raadiokompleks (http://www.haarp.alaska.edu/). HAARP avalikud eesmärgid on seotud raadioside probleemidega, sõjalised ilmselt ka USA raketikaitsega Venemaa ja Hiina vastu. On aga väljendatud ka arvamust (http://www.ecologynews.com/cuenews12.html), et HAARP võimaldab juhtida protsessse ionosfääris ja atmosfääris ja sedakaudu ka ilma (vt ka http://www.haarp.net/). Ja ehk isegi (mis küll kahtlasemana tundub), protsesse maakoores, sh maavärinaid.
Vasta
#8
jah, väga huvitav.
Mulle on vimasel ajal ette sattunud just materjale selle maakoore teema kohta. Siia haakub otseselt ka see lennukite pealt aerosoolide puistamine atmosfääri ehk Chemtrails. Väidetavalt on HAARPi edukaks toimimiseks teisel pool planeeti vaja konkreetse koostisega atmosfääri teatud kohtades. Nagu teada on seda atmosfääri külvamist tehtud nüüd juba ligi 20 aastat. Eestiski üpris tavaline nähtus.
Nojah, see on eraldi lai teema.
Vasta
#9
Tahtsin praegu otsida üles linki Joe Viallise materjalidega Indoneesia tsunami kohta ja .. ukskumatu..täpselt tema koduka aadressil on pandud üles mingi CNN stiilis propaganda tsunami ohvritele raha kogumiseks! Ma ei suuda uskuda kui tõhus see süsteem on.

Kui ta veel elas, pidi oma kodukat pidevalt ühest kohast teise kolima, et mitte suletud saada aga see on ju veel tõhusam. Kodukas tema nimeline on aga riikliku propagandaga!
Vasta
#10
Leidsin, teisest kohast:
1 osa:
http://www.vialls.com/subliminalsuggestion/tsunami.html
2 osa:
http://www.vialls.com/subliminalsuggesti...nami2.html

Selle teemaga veel seotud teise maailmasõja aegses jaapanis:
http://www.vialls.com/cia/oss_earthquakes.html


Muudetud: 20-12-07 kell 13:51:53 Ton
Vasta
#11
Viibisin ka ise sel ajal Limas(Peru) ja olin Miraflorases tuttava juures sel ajal kui maavärin oli.
Vasta
#12
...aga mingeid tulukesi taevas küll ei näinud LaughMuudetud: 11-2-08 kell 15:58:47 Spirit007
Vasta
#13
The remarkable footage below comes from Peru where it is alleged that some time in the last year a UFO probe lost power and fell to the ground. The first video show the secret recovery and removal of the intact UFO from the area of impact.
The second video shows another larger UFO being filmed as it lands in what seems to a secret government installation in Peru where contact between humans and aliens might be occurring. The witness seen in the video is curious but not shocked, it seems that he is used to this sort of thing happening.
These UFO / ET events have occurred within the context of much wider extraterrestrial activity in Peru.
It is believed that aliens have chosen to make contact with the residents of Lima, Peru and UFOs are constantly landing in Lima and even making contact with residents.
Locals are apparently in a state of awe regarding these alien encounters, however a total media freeze regarding the events has been ordered by world governments to ensure humans outside of Lima remain unaware of this possible first open contact with an extraterrestrial race.
It has been claimed by NASA insiders that a race known as Axthadans from Andromeda Galaxy have been sending unmanned probes such as the one seen below being retrieved by secret agents, for the purpose of studying earth.
The question many UFO scholars are asking is: Why have aliens chosen Peru as the nation to make first contact with?

Lisatud videod!

http://www.allnewsweb.com/page1199999390.php
Vasta
#14
Päikeseinsener palun teinekord vaata ise need videod läbi ka ja analüüsi kasvõi mõttes. Täielik fake kahjuks ja ka tunnistatud. Viimases videos ei klapi isegi linn ja majad ja puud üldse- ühesõnaga ei eksisteerigi seal Peruus tegelikult. (Frankfurti majad hoopis ja täielik lavastus). Esimese video kohta ei hakka isegi kommenteerima.
Vasta
#15
Muideks tulukestest rääkides - viimase paari aasta jooksul toimunud suuremad määrinad on kõik toimunud
tunnistajate väidetel tulukeste saatel. Uudistes pealkirjades pole seda tavaliselt küll esile toodud (miks?),
kuid hoolikas lugemine toob kaasa pea alati jupikese kuskilt kus see ka ära mainitud on olnud.
Vimane uudis oli kuskil minu kolumnis kus oli juttu sellest ja eriti viimase - Jaapani maavärina puhul.
Vasta
#16
(20-03-2011, 16:40 )TDK Kirjutas: Päikeseinsener palun teinekord vaata ise need videod läbi ka ja analüüsi kasvõi mõttes. Täielik fake kahjuks ja ka tunnistatud. Viimases videos ei klapi isegi linn ja majad ja puud üldse- ühesõnaga ei eksisteerigi seal Peruus tegelikult. (Frankfurti majad hoopis ja täielik lavastus). Esimese video kohta ei hakka isegi kommenteerima.

Vabandan kui segadust külvasin. Mulle tundus huvitav.

Vasta
#17
See jutt sellel lingil oli küll huvitav. Seal öeldakse, et Peruus nähakse UFO-sid väga tihti ja see on ju jumalast õige, et nähakse.
Näiteks isegi selle aasta jaanuaris nähti Limas Peruu kohal suurt tulnukate emalaeva:

http://www.ufodigest.com/video/peru-moth...-over-lima

Ja kui seda videot hoolega vaadata, siis näeb ka suurt sarnasust Häädemeestelt siia foorumisse lisatud UFO piltidega.
Mina igatahes küll ei imestaks, kui maa-välised just Peruus kõigepealt inimestega kontakteeruvad. Seal on ju ka palju iidseid saladuslike paiku. Isegi Peruu tähevärav asub seal.

Muuseas, Tšernobõli katastroofi ajal nähtud UFO-dest oli sel ajal isegi päevalehtedes juttu. Vist isegi Pravdas.
Vasta
#18
Müstik olen Sinuga täiesti nõus, et seal on toimunud huvitavaid asju ja ilmselt ka mida aeg edasi ,seda rohkem ka toimumas. Ma vihjasin lihtsalt nendele videodele, mis nii pahatahlikult võltsid Smile
Vasta
#19
Postimees on võtnud tõlkida New Scientisti artikli maavärinatega kaasaskäivatest või neid ennustavatest tuledest, maavärinatuledest: https://teadus.postimees.ee/7768358/new-...-ennustada (tasuline).

Tsitaat:Mehhiko Acapulco kuurort on oma vaatamisväärsuste, kaunite mägede, luksuslike hotellide ja kristallselgete vete poolest hästi tuntud. Kuid 2021. aasta 7. septembril juhtus midagi, mis küll kellegi unistuste nimekirja ei kuulunud: linna liivaseid randu ja rannikul kõrguvaid hooneid raputas maavärin magnituudiga 7.
Lisaks värisevatele majadele ja puudele tunnistas kuurort ka midagi oluliselt kummalisemat. Taevas hakkas välkuma justkui punaka varjundiga helesinine turmtuli, peaaegu, nagu oleks löönud äike. See kõik lõi taeva valgeks ja nagu selgus, siis täpselt maavärina murrangujoone kohal. Kummaline vaatemäng oli näide nn maavärinatuledest, poolmüütilisest nähtusest, millest ikka ja jälle on sajandite vältel seismiliste nähtuste kirjeldustesse märk maha jäetud.

Teadlased on mõtte, et need sinised tuled on maavärinatest põhjustatud, sageli maha kandnud. Tõepoolest, pärast Acapulco maavärinat arvasid mõned, et vilkuvad tuled võivad hoopis olla tingitud kahjustatud elektriliinidest.


Kuid nüüd juba võetakse tõsisemalt neid tulesid ja ei otsita seletusi elektriliinidest. Võetakse lausa nii tõsiselt, et püütakse leida neile tuledele kasutust kui maavärinate etteennustajale. Kas see ennustusmeetod kindel on, seda alles uuritakse. Arvatakse, et maavärinate ennustamiseks on vaja "komplekti" endeid, sh ka kummaliselt käituvad loomad. Elektromagnetiline aktiivsus enne suuri maavärinaid muutub. Inimene seda ei tunne.
Vasta
#20
Inimene vist ei tunne jah. Aga šamaan ( nõid ) tunneb aga ta ei ole ka ,,inimene,,. Nõial on ,,looma,,soolikas ja see tunneb igasugu jõudusid. Inimesel on hing. Nõias elavad aga vaimud. Stiihhiad s.h. Siit võiks jätkata ilmatundlikuse, geo-solar aktiivsuse j.m.s. Empaatia e. ülitundlikus on nõia e. sensitiivi antenniks läbi neuronite. Need mägiplasmoidid ja muud maaasukad on kõik eetripõhised. Siin üks maag end nõiast kõrgemaks paigutamas - https://www.youtube.com/watch?v=Q3cw7-3c...0%B8%D1%8F
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelikud helid viimasel ajal ümber maailma Krissahh 118 97,833 09-01-2020, 19:09
Viimane postitus: Lokster
  Inimkonna olemasolemise ajal alles välja surnud dinosaurused mar3k 10 8,771 30-04-2018, 19:06
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat