Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas saada oma abikaasa tagasi?
#1
Mul on selline küsimus,( minu abikaasa laskis poolteist kuud tagasi kodust jalga.Ilma ühegi põhjenduseta ja meil polnud ka mingit tüli enne seda. Minu armastus temavastu pole aga lakanud.) kas te teate mulle soovitada mõnda loitsu või tõesti väega sensitiivi-nõida kes aitaks mul mu abikaasa minu juurde tagasi tuua? Ning,kas on võimalik teha nii et, meie armastus lõõks uuesti lõkkele igaveseks? Palun aidake.
Vasta
#2
Ilukirurgiat võid proovida kah...kuid seda vaid siis, kui loitsukesed ei mõika!
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Ilukirurgiat võid proovida kah...kuid seda vaid siis, kui loitsukesed ei mõika!
sepats, sa oled ikka eriti ühekülgne.

Isiklikult ei usu, et sellist loitsu saaksid läbi viia, kuna tegu on liiga kõrgete jõududega, et neid kasutada lihtsalt oma kasu ja heaolu saamiseks....
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: minny
Mul on selline küsimus,( minu abikaasa laskis poolteist kuud tagasi kodust jalga.Ilma ühegi põhjenduseta ja meil polnud ka mingit tüli enne seda. Minu armastus temavastu pole aga lakanud.) kas te teate mulle soovitada mõnda loitsu või tõesti väega sensitiivi-nõida kes aitaks mul mu abikaasa minu juurde tagasi tuua? Ning,kas on võimalik teha nii et, meie armastus lõõks uuesti lõkkele igaveseks? Palun aidake.

Minny - eelmise aasta lund tagasi ei tahaks.
Kas sulle meeldiks kui sind vägisi võetaks ja mitte ainult vägistamise näol ??!! Mõtle tipa loogiliselt - kui ta läks siis ta EI taha sind. KÕIK - selline see kuradi elu on. Sul ei ole mõtet püüda teda tagasi meelitada või võluda - see ei tööta. Loits pole igavene - ning kui see lahtub siis sama loits uuesti sama inimese peal ei tööta.

Istu parem maha ja mõtle hoolikalt järgi miks ta lahkus. Viga võib olla sinus ja võib olla temas või ei pruugi üldse viga olla. Lihtsalt teie suhe algas valedel alustel ja polnud mõeldudki pikemaks kui ta oli. Õpi ning järgmine kord läheb ehk paremini ;-)))

PS. Muideks ma hetkel täitsa vaba ;-)
Vasta
#5
Tänan targutamast. Ma saan aru küll, et ta ei taha mind, aga õpetage siis kuidas mina oma tunnetest lahti saaks. Iga öö näen teda unes ja päeval nutan silmi peast. Elada enam kah ei taha, kõik mida tegin enne rõõmuga on nüüd täielik mõtetus. 6aastat olime õnnelikus abielus ja nüüd järsku, jalutas minema.Mis puutub ilulõikusesse siis meil ei kanta sarit, ega ole ka vanemate kokkulepitud abielusid - niisiis ta ju nägi millise naisega ta abiellub. Ning ma olen just natuke maha võtnud mitte juurde. Niisiis äkki on kellelgi ka midagi asjaliku nõuannet- on ju ometi paare kes uuesti kokku saavad ja ka jäävad.
Vasta
#6
Eestis on kahjuks enamus abielusid määratud varem või hiljem hukule. See ilulõikuse jutt oli iroonia. Ega tõesti, loitsudest siin vaevalt abi on. Parem uuri välja lahkumise põhjus.
Vasta
#7
Võimalik, et mees oli lihtsalt otsustanud vabaneda... Nagu igale inimesele, oli ka temale lapse- ja noorukieas sisendatud, et "kultuurne inimene loob pere ja teeb lapsed, see on ta elukohustus". Mis siin öelda, respekt talle, otsustas need mõttetud ikked endalt maha raputada. Sina aga küsi endalt, mille tõttu sa teda ikka taga nutad. Põhjus võib ju vabalt olla ka selles, et sa ei käi tööl ja kaotasid seega kellegi, kes pidas peret üleval. Ka võid sa alateadlikult olla nooruses sisendatud stambi küüsis ja see stamp ütleb, et kultuurne inimene elab oma kaasaga elu lõpuni... ja nüüd siis tunned ennast süüdi selles, et mees minema pani. Meeste seas pole palju neid, kes heameelega elu lõpuni vaid ühe naisega maja ja voodit jagaksid. 6 aastat on isegi hea tulemus... paljud abielud lagunevad juba esimese 2 aastaga.
Noh, need mu mõtted on vaid oletused, kuna ma ei tunne sind. Aga üht saan öelda: tunnete unustamine käib igal inimesel isemoodi. Mõni unustab ruttu, olgu siis iseenesest või läbi raskete manöövrite. Mõni aga jääb aastateks igatsema, ilma et miski või keegi aidata suudaks. Mingit ühtset meetodit siin ei eksisteeri.
Ah, ei hakka sind seekord rohkem hirmutama wink Võid proovida seda, et võtad kassi või väiksema koera, siis on sul seltsi ja on, kelle juures end välja nutta.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: minny
Tänan targutamast. Ma saan aru küll, et ta ei taha mind, aga õpetage siis kuidas mina oma tunnetest lahti saaks. Iga öö näen teda unes ja päeval nutan silmi peast. Elada enam kah ei taha, kõik mida tegin enne rõõmuga on nüüd täielik mõtetus. 6aastat olime õnnelikus abielus ja nüüd järsku, jalutas minema.Mis puutub ilulõikusesse siis meil ei kanta sarit, ega ole ka vanemate kokkulepitud abielusid - niisiis ta ju nägi millise naisega ta abiellub. Ning ma olen just natuke maha võtnud mitte juurde. Niisiis äkki on kellelgi ka midagi asjaliku nõuannet- on ju ometi paare kes uuesti kokku saavad ja ka jäävad.

Selle jutu põhjal ma järeldan,et sa oled vaimselt nõrk ja ei suuda enda najal seista.Tõenäoliselt lähebki Sul nüüd vaja üksindust veidi aega nautida.See võib tunduda halb,aga tal on jõhkralt positiivseid külgi.
Praeguses ühiskonnas on osadele meeltmööda kui mängitakse naiserolli kui pehmet ja õrna ja meherolli kui vägevat ja tulist. Tegelikult on kasulik ühel inimesel mõlemad rollid selgeks õppida,siis on kergem elada kriisisituatsioonides.
Vasta
#9
Sa võiksid parem rääkida temaga!
Räägi sotid selgeks!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas aidata inimest, kes kardab surma ? vanatäiskuu 37 14,746 28-12-2013, 01:16
Viimane postitus: positiivne
  Testi oma chakraid ja avasta ennast :) killuke1 37 16,359 14-03-2013, 00:30
Viimane postitus: Heakuulaja
  Muusika - kuidas see mõjub inimestele? ImOkay 75 29,723 02-08-2012, 11:47
Viimane postitus: Priest
  Viiest tükist kokku tagasi Hallucigenia 5 3,722 06-10-2009, 22:44
Viimane postitus: Müstik
  Neile, kes on huvitatud oma eelmistest eludest devilouspriest 1 2,413 10-02-2008, 17:16
Viimane postitus: Eluciaelin
  Kuidas needust maha saada? moniik 2 2,909 23-11-2007, 15:18
Viimane postitus: RokkivTibu
  Kuidas aru saada, et kellel on maagilisi võimeid ja kellel m N6iaplika 4 4,851 19-11-2007, 19:21
Viimane postitus: elis
  hüpnoos, kust saada? yodalr 20 15,425 11-02-2007, 03:14
Viimane postitus: reaalne
  Soovin end muuta, aga ei tea veel kuidas seda teha.. :( carisma 8 5,712 30-03-2006, 09:58
Viimane postitus: aapee

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat