Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude välja kutsumine.
#1
no jahh.oli selline asi et kui mul oli üksikord igav ja ma tahtsin ÜKSI vaime välja kutsuda.tean et see pole võimalik aga ma tahhtisin seda naljapärast proovida.spetsiaalesed asjad olid olemas ja nii ma siis kutsus´ingi küünldad olid ümber ja kutsusin oma kauge sugulase.kui ma enam ei viitsinud seda teh ja arvasin et midagi ei juhtu.kuid järsku oli sellie asi et mul hakkas igalt poolt korterist krabistama ja ma kuulsin samme kui isegi ma üksi kodus olin ja kass mu kõrval magas.
seintepeal hakkas keegi koputama ja ma ei julgenud midagi teha.


isegi praegu mul karabistab.
jube.Sad



ka mu ema on neid nooruspõlves välja kutsunud ning on tulnuyd ka.isegi mu ema sõbranna pigi nendel tagajärgedel oma perega välja kolima.
#2
Miks enamus uusi inimesi ei viitsi lugeda reegleid ega eelnevaid postitusi... Suht tüütu on kõike alatasa üle käia..
Ja muide... Üksi saab ka välja kutsuda... Ja sa ei saatnud eeldatavasti korralikult hinge ära, seepärast sul krabistab (Juhul kui on tegu hingega)

Ja samuti vaata siia: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1930
#3
Miks sa arvad et üksi ei saa vaime välja kutsuda.Ja miks sa ültse kutsud neid välja on olemas ka kurje vaime.AngryAngry
#4
Laughniisama..igavusestLaugh..
ega ma ei arvanud et üldse asi nii hull onLaugh.
#5
ning ma kutsusin oam vvanavanavanaema kes oli hea inimene.
ja selline küsimuse t kui inimene oloi kunagi hea kas ta vaimuna võib ka halb olla?
#6
krabistab ...
hmm...
ma tean hiired ....
#7
Kui kutsud kedagi välja, siis ei saa kunagi kindel olla, et see on ka see isik, keda sa tahad või ta väidab olevat.
Paljud hinged teeks kõike (valetaks enda idenditeedi kohta jpm) et pääseda valla selles ilmas.
#8
hmnmm.

To Lich hmm.mul pole korteris mitte kunagi hiiri olnud ja ka naabritel pole neid.


To Nazz okkei.
#9
Olen kohe katsetand seda valetamise vajanti. Ja tulemuseks oli see, et hing ajas mingit väga ebaselget juttu, et ühel hetkel rääkis aiast, siis aiaaugust. Kui pressisin talt tema nime vms välja...
Seda olen ma katsetand kuskil 10 korda, ja tulemus oli 8 juhul sama.

Kõige parem on saada usaldusväärset nime vms, on kutsuda nimetult. St. Küsida:" Kas keegi on siin meiega?" enamikel juhtudel saad vastuseks:" Jah" ja sealt edasi on juba lihtne. Ja selline moodus välistab hinge vihastamise "sunniviisilise" kutsumisega.

Muudetud: 5-6-07 kell 10:41:17 Nazz
#10
Kui ei ole hiired... siis on sul küll pehmelt öeldes jama majas ( korteris )
#11
oehh.okei..
natukese ajaeest kukkus köögis kauss maha.
jumala haige.
ma ei julge ennast liigutadagi.panen musa põja.see teebv mu rahulikumaks.
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Kiku
oehh.okei..
natukese ajaeest kukkus köögis kauss maha.
jumala haige.
ma ei julge ennast liigutadagi.panen musa põja.see teebv mu rahulikumaks.

Ära nii ka pelga nüüd, mine vaata järgi, muidu jäädki kartma, vaevalt on seal midagi mis sul pea otsast raiub kui t¹ekkama lähed. ja musa asemel soovitan kasutada kassi, koera või rotti. võta mõni suhtlev loom lähemale ja hakkab kohe kindlam.
#13
muidu ma kuulen päris tihti samme.

Muudetud: 5-6-07 kell 15:13:20 Kiku
#14
On siis "ta" veel kuidagi endast märku andnud?

Mingit jäädvustusvahendit sul kindlasti ei ole (audio, pildi, video jäädvustamiseks)?

Ja see, et sul kuskil seinas (kortermajas näiteks) midagi krabiseb ei ole 100% kummitus. Ja mul kukkus ka üks pudel köögis laua pealt eile ümber, lähemal inspekteerimisel jäi süüdlaseks näiteks tõmbetuul...

Edit: mine parem õue natukeseks ja tuuluta oma meeli.....

skeptik nagu ma olen....


Edit nr 2 kah : http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2274

Muudetud: 5-6-07 kell 15:25:13 Tom
#15
ei ole aga mu ema on ka samme kuulnudwink


Eks ma peaksin minema jahwink
#16
Jaa kahtlane. Mul endal on kah olnud niimoodi, et heast peast hakkavad riiulist raamatud üks haaval välja kukkuma.. ALguses kuulen midagi kukub maha.. Mõtlesin et kass, aga siis hakkasid need raamatud kõik alla kukkuma. Nüüdseks pole enam häda midagi Laugh
#17
Jah.mul on ka nii olnud kui mul nüüd paar tundi tagasi kukus kauss maha mõtlesin et kasss ja kass oli hoopis mu kõrval diivanil..kahtlane asi.
#18
äkki on sul kiire kass või suur auto sõitis majast mööda ja vibratsioon ajas kausi maha !?
#19
Khamoon, see on juba mitmes teema "Vaimude väljakutsumise" juures. Enne või pärast registreerimist võiks ju kõiki teemasid vaadata.
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Kiku
oehh.okei..
natukese ajaeest kukkus köögis kauss maha.
jumala haige.
ma ei julge ennast liigutadagi.panen musa põja.see teebv mu rahulikumaks.

OT:

Enamik sellised kasutajaid saab õnnistatud lambaga, kuid tema on kuidagi kuradimamoodi saanud endale 2 tärnikest. Krt, feimige kuskil mujal, sest para-web pole loodud selle jaoks. Õpi palun ka kirjutama ning väljenda ennast selgelt (kasvõi lihtsate lausetega, kuid korrektselt).

Kasutaja minimaalne vanus (samas tean mina väga geniaalseid 13 aastaseid inimesi) pole küll siin foorumis kuidagi paika pandud, kuid sina tundud olevat selle foorumi jaoks ebaküps (ega minagi ei ole veel, kuid üritan reeglitel silma peal hoida ning hoian lõuad seal koos, kus pole mul midagi tarka öelda).

Vabandust teemarahu (ei taha vaenu kuidagimoodi õhutada) häirimise eest ning soovin kõigile ilust suvist päeva.

Muudetud: 5-6-07 kell 18:12:14 GoreLord
#21
See ei kvaliifitseeru isegi vavimude kutsumise teemaga liitmiseks. Läheb kinni. Teine kord suunake inimene lihtsalt teise olemasolevasse teemasse.
Õigus jah Nazz suunaski.
Gorelord, minimaalne vanus on paika pandud foorumis ja see on 14.
Muutus: 14, mitte 13.

Muudetud: 5-6-07 kell 18:22:26 Thorondor
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti keel ja rahvas on välja suremas ... villu 66 51,255 25-03-2017, 13:28
Viimane postitus: xcad
  vaimude kutsumine/nendega suhtlemine marty5665 1 2,703 01-08-2006, 19:07
Viimane postitus: Thorondor
  Tahaks teada, kuidas Bloody Mary välja kutsuda? mnfj007 0 3,007 18-05-2006, 07:41
Viimane postitus: mnfj007
  Aidake, ma tahan vaime välja kutsuda! mnfj007 2 2,689 15-05-2006, 15:36
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat