Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Täna juhtus üks väga imelik asi ....
#51
Seda küll... ma ka lihtsalt küsisin. Puht uudishimust... Laugh
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Ma pakun, milline ta võis välja näha:

1) Pikad pruunid (vaimu puhul siis valged) juuksed

2) Pikk kleit (jälle valge)

3) Sinised silmad (on isegi vaimude puhul täheldatud värvilisi silmi)

Liikumi e oli siis hõljumine, jah? Nii, et jalad maad ei puutunud? Või puutusid?
Ta hõljus õhus
Vasta
#53
Palun vabandust, kui keegi nüüd solvub. Aga mina ei usu seda jama. See on nii ebaloogiline. See on lihtsalt elav fantaasia. Endal on ka. Kui see poiss jooksis Wc-sse, siis vb hakkas tal igav ja mõtles pulli teha. Jooksis siis ülesse ja hakkas rääkima, et Valge leedi, valge leedi, mis me nüüd küll teeme?! Ja sa elasid nii asja kaasa et hakkasid ka kohe uskuma ja nägema. Tegelt oli näiteks päikese vari aga sa kujutasid sealt juba hõljuvat naist. Kõrval klaasis võis veel keegi vabastatud või lihtsalt ukse taha saadetud tüüp olla ja siis tõstis koti lauale ja peale seda läks vetsu uksega prõmmima. Ja kust see jää versioon tuli üldse?
Vasta
#54
Ma ei usu..Ja muide, miks valge daam alati wc'sse tuleb ?!
Vasta
#55
Ja mida see valge leedi ültse tegema nagu peaks?? Ma olen kuulnud ,et kui teda näed siis sured varsti ära , et ta tuleb siis nagu hingele järgi vms
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas: Merca125
Ma ei usu..Ja muide, miks valge daam alati wc'sse tuleb ?!

See on üks alg- ja põhikooli müstilisemaid saladusi.
Vasta
#57
Ma ka ei saa aru miks just koolides kõik need vaimud koguaeg vetsudesse ilmuvad Laugh .
Mind ka huvitab see kepp . Kust sa tead , et see mingeid asju jääks muuda vms ?? Ja kui see tõsi on , siis soovitan ma selle vaimu lihtsalt tagasi saata (kuigi ma ei saa aru miks on üldse vaja sellise asjaga jamada) .
Vasta
#58
äkki lihtsalt ei tuleks vaadata nii palju õudukaidvaadata ja vaimudega jännata
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: KiizuMiizu
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
juba sain pihta.
igatahes on see lugu väheke absurd. arvestades kellaaega.
võta homme kooli digikaamera kaasa ja võta linti kui midagi nägema juhtud.
Mul pole digikaamerat mida kaasa võtta muidu võtaks küll telefoniga ma ka ei sa teha sest mul pole pildistajaga telefon, muidu ma jah teeks pildi ja paneks siia üless ma proovin kuidagi temast pildi saada Laugh

Huvitav, kui ma nüüd kirjutan siia oma teksti lõppu tsitaadi teksti lõpu (selle quote), kas siis lehekülg läheb normaalseks, kui ei, siis võiks selle asja siin üle vaadata. Ehk sa, KiizuMiizu, tee oma tekst selliseks, aga sulud kandiliseks. :

nägema juhtud. (/quote)
Mul pole

Hmm, kuidagi imelik jäi.
[/quote]

Muudetud: 11-11-07 kell 16:41:49 kurk
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ma näen vaime, väga hirmutavad kogemused GhostWhisperer 6 10,543 25-07-2018, 11:17
Viimane postitus: kalldunn
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 23,857 09-10-2015, 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Üks huvitav klõps Pega 1 2,876 29-12-2013, 13:05
Viimane postitus: Digitaria
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 3,057 11-12-2013, 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Imelik juhtum! speed 7 6,735 27-09-2013, 07:12
Viimane postitus: missykissy
  Imelik telefonikõne insomnia 12 9,693 03-09-2013, 20:43
Viimane postitus: excubitoris
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,720 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Skyparkis paljudel piltidel orbid ja imelik kujutis pildil? nessu02 24 16,400 12-12-2012, 09:56
Viimane postitus: Mannu
  kahtlane asi! lillu da boss olenn xd 11 6,130 30-01-2012, 16:40
Viimane postitus: excubitoris
  Minu koera imelik käitumine Mill 13 8,923 30-09-2011, 18:21
Viimane postitus: artsakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne