Postitused: 1,465
Teemad: 43
Liitus: Jan 2007
Seda küll... ma ka lihtsalt küsisin. Puht uudishimust...
Postitused: 26
Teemad: 0
Liitus: Apr 2007
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Ma pakun, milline ta võis välja näha:
1) Pikad pruunid (vaimu puhul siis valged) juuksed
2) Pikk kleit (jälle valge)
3) Sinised silmad (on isegi vaimude puhul täheldatud värvilisi silmi)
Liikumi e oli siis hõljumine, jah? Nii, et jalad maad ei puutunud? Või puutusid?
Ta hõljus õhus
Maailma Jaoks Keegi Aga Kellegi Jaoks Oled Sa Maailm
Postitused: 91
Teemad: 1
Liitus: Aug 2006
Palun vabandust, kui keegi nüüd solvub. Aga mina ei usu seda jama. See on nii ebaloogiline. See on lihtsalt elav fantaasia. Endal on ka. Kui see poiss jooksis Wc-sse, siis vb hakkas tal igav ja mõtles pulli teha. Jooksis siis ülesse ja hakkas rääkima, et Valge leedi, valge leedi, mis me nüüd küll teeme?! Ja sa elasid nii asja kaasa et hakkasid ka kohe uskuma ja nägema. Tegelt oli näiteks päikese vari aga sa kujutasid sealt juba hõljuvat naist. Kõrval klaasis võis veel keegi vabastatud või lihtsalt ukse taha saadetud tüüp olla ja siis tõstis koti lauale ja peale seda läks vetsu uksega prõmmima. Ja kust see jää versioon tuli üldse?
Postitused: 51
Teemad: 0
Liitus: Oct 2007
Ma ei usu..Ja muide, miks valge daam alati wc'sse tuleb ?!
The greatest thing you'll ever learn, is just to love, and be loved in return
Postitused: 12
Teemad: 0
Liitus: Oct 2007
Ja mida see valge leedi ültse tegema nagu peaks?? Ma olen kuulnud ,et kui teda näed siis sured varsti ära , et ta tuleb siis nagu hingele järgi vms
Postitused: 2,838
Teemad: 101
Liitus: Apr 2004
Tsitaat:Algselt postitas: Merca125
Ma ei usu..Ja muide, miks valge daam alati wc'sse tuleb ?!
See on üks alg- ja põhikooli müstilisemaid saladusi.
Postitused: 6
Teemad: 0
Liitus: Nov 2007
Ma ka ei saa aru miks just koolides kõik need vaimud koguaeg vetsudesse ilmuvad

.
Mind ka huvitab see kepp . Kust sa tead , et see mingeid asju jääks muuda vms ?? Ja kui see tõsi on , siis soovitan ma selle vaimu lihtsalt tagasi saata (kuigi ma ei saa aru miks on üldse vaja sellise asjaga jamada) .
" Every day you create your history , every path you take you´re leaving your legacy "
Postitused: 104
Teemad: 5
Liitus: Oct 2007
äkki lihtsalt ei tuleks vaadata nii palju õudukaidvaadata ja vaimudega jännata
Postitused: 481
Teemad: 9
Liitus: Feb 2007
Tsitaat:Algselt postitas: KiizuMiizu
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
juba sain pihta.
igatahes on see lugu väheke absurd. arvestades kellaaega.
võta homme kooli digikaamera kaasa ja võta linti kui midagi nägema juhtud.
Mul pole digikaamerat mida kaasa võtta muidu võtaks küll telefoniga ma ka ei sa teha sest mul pole pildistajaga telefon, muidu ma jah teeks pildi ja paneks siia üless ma proovin kuidagi temast pildi saada
Huvitav, kui ma nüüd kirjutan siia oma teksti lõppu tsitaadi teksti lõpu (selle quote), kas siis lehekülg läheb normaalseks, kui ei, siis võiks selle asja siin üle vaadata. Ehk sa, KiizuMiizu, tee oma tekst selliseks, aga sulud kandiliseks. :
nägema juhtud. (/quote)
Mul pole
Hmm, kuidagi imelik jäi.
[/quote]
Muudetud: 11-11-07 kell 16:41:49 kurk