Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas on võimalik?
#1
Hmm tuli meelde et üks jaanipäev nägin surma musta mantli ja vikadiga ,mida sellest arvata.Ma ei olnud joonud ei tarbi seda kraami eriti.(H)
Vasta
#2
Minu moto on, et kõik on võimalik... ei pea olema joonud, tarbinud ega muud sellist, et midagi sellist kogeda.
Vasta
#3
Kõik on võimalik!
Vasta
#4
Njah ... nooremana oli ka kunagi olukord, kui pimedal metsateel öösel käies tundus, et keegi vaatab mind. Jäin siis seisma ja vahtima. Natukese ajapärast joonistusid lehtedest ja okstest välja mingi mehike ja ka teine mehike. Läksin siis lähemale, et aru õigustust irvitamisele pärima.... Ja oksad ei arvanud sellest midagi.. isegi häbi hakkas pärast Bleh

lisaks veel, et siiamaani on silme ees lendav banaan, mida ma haigena nägin:o


Edit: kõik mis tundub ebareaalne ja ebanormaalne, ei ole seda enamasti kahjuks mitte. Ja viimasel ajal tundubki, et enamus postitused ufode ja vaimude teemas on tavalised paranoiad ja luulud ... Angry



Muudetud: 20-1-07 kell 11:29:04 Tom
Vasta
#5
Kui see surm juba mantli ja "vikadiga" oli, siis on tema olemasolu täiesti võimalik.
Vasta
#6
kindlasti on see võimalik, aga ma ei saa ikka aru kas see on siis sellest et inimene kardab selliseid asju ja hakkab siis ette kujutama või võib see siiski juhtuda ka täiest tavalise inimesega
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 6,375 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas filmisin orbe? Beatrice 2 3,999 20-01-2016, 17:10
Viimane postitus: Nielander
  Kas lähedase hing läheduses? (külm ohk, saan kõikjalt elektrit) Grissuu 3 3,919 23-12-2012, 14:42
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Kas see saab olla reaalne? omaspilves 18 9,788 28-09-2012, 12:45
Viimane postitus: Mandariin
  Kas keegi on sellist asa kogenud ? Kahtlused 6 5,168 12-05-2012, 19:45
Viimane postitus: TheBerit
  Kas tõesti helistamine teistpoolsusest? Piret27 15 11,621 26-04-2012, 14:39
Viimane postitus: Piret27
  Kas haige inimene võib ligi tõmmata olendeid? pisikiisu117 27 18,455 14-04-2012, 09:13
Viimane postitus: pisikiisu117
  Kas see on orb või mitte tiigrimiisu 24 12,708 07-04-2012, 17:29
Viimane postitus: tiigrimiisu
  Kas võiks olla tegu kummitusega! Ise 4 3,726 22-02-2012, 00:41
Viimane postitus: John24
  Kas keegi oskab anda mingi loogilise seletuse, mis see on ? millumallu 3 3,878 15-12-2011, 08:30
Viimane postitus: zen faran

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne