Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalsed internetiraamatud!
#26
Siiani on huvitavad olnud ja muljet avaldanud. Kindlasti ka mingisuguse jälje jätnud. Mina olen sealt nendel hetkedel, kui ma lugasin, saanud tükikese seda, mida olen otsinud ja soovinud. See pole lihtne tekst ja juturaamatu stiili Laugh. Samas, nendes tekstides on justkui palju seda, mida nimetaks infoks, teadmisteks,tarkusteks jne.(ei tule sobivat sõna selle jaoks) ja jällegi justkui vähe. See on minupoolne hetkeline arvamus. Tänud igatahes selle kõige eest!
Vasta
#27
No nii!
Üha enam tuleb teateid sellest, kuidas üks või teine must energia või mingi vaimne olem kedagi ahistab (või tundub ahistavat) või on tunda oma elus negatiivsete energiate ilmnemist, milledest lahti saada tundub olevat suht keeruline või pea võimatu (tänu muidugi ka asjaosaliste eneste osalisele laiskusele võtta oma elu ja energiate kaistmiseks ette igapäevastes palvustes, meditatsioonides, taotlustes osalemisest, et seeläbi enda ümber positiivselt laetud energiavälju luua). Aga pole midagi.

Järgmisena toon ära ühe väga lihtsa ja igaühele käepärase meetodi negatiivsetest energiatest puhastumiseks! Asi on inglise keeles ja ei tohiks raskesti arusaadav olla.
vt.pdf link!

Pilt vajaminevale meresoolale:
vt.linki

Valgust Teile teie teel!
Vasta
#28
Midagi uut!

Ja seda just eelkõige nendele, kes oma vaimsete praktikate läbiviimisel tunnevad ümbritseva keskkonna häirivaid või rõhuvaid energiaid/mõttevorme iseenda keskendumist vms. segavat; või esineb siis iseenda peenkehades mingeid selliseid energiaid, mis takistavad teil enda kallal korrektselt töötamast (või arvate vähemalt nii).

Seega üks variant oleks proovida ära mõni auravesi, et ümbritseva keskkonna vibratsioonitaset tõsta.
Kuna valik on siin mitmene, siis soovitan endale sobiva valimisel kasutada intuitsiooni.
Täpsemalt saate lugeda ja stuffi osta siit!.

Isiklikult on mul olnud võimalus antud valikust juba mõndasid ka proovida ja peaks ütlema, et mõju on raudselt tajutav!
Aga nagu ikka, valik on Teie!
---
[kokku koondatud materjal]

Valgusesaarel on viimaks vaimsete jõudude abiga valmis saanud selline imeline internetilehekülg nagu seda on Valgusesaare Tervendustempel!!!

http://www.tervendustempel.valgusesaar.ee/index.htm

Kõik, kellel on mingeid vaimseid hädasid soovitan seda lehekülge uurida.

Valgust Teile teie teel!

Muudetud: 10-3-08 kell 00:00:05 Arlich
Vasta
#29
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#30
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Sool
Sool kujutab endast väga lihtsat moodust kodu või töökoha kaitsmiseks või võidmiseks. Näiteks, õnnistades ja asetades väikse koguse kõrgkvaliteetset kuivsoola oma elu- või töökohta aitab vabastada seal kõikvõimalikke häirivaid või uitenergiaid (seda igal dimensionaalsel tasemel), mis olid sinna juurdunud või mahajäetud eelmiste asunike poolt. Selline protsess ühtlasi kaitseb ja taaspühitseb struktuuri, tuues sisse paljud interdimensionaalsed toetavad ja abistavad energiad, aidates inimesel endal jääda joondatuks, ühendatuks ja vabaks negatiivsest energiast.

Kas soolalambid sobivad ka selleks? Ja kas surnumere soola võib kõrgkvaliteediliseks lugeda?

Muudetud: 1-4-08 kell 15:52:55 PiziIngliito
Vasta
#32
Aga otse loomulikult!

Soolalampide toimest on Internetis piisavalt juttu.
Surnumere sool on seda mineraalirikkam, mida lõuna poolt see võetud on.
Paljud surnumere soolamüüjad müüvad aga töödeldud sooli, milledest on paljud mineraalid eemaldatud või nende kogust vähendatud või neid teiste sooladega segatud. Kui sool on lumivalge (pleegitatud), siis on kindel, et seda on töödeldud ja paljud loomulikud mineraalid seetõttu kaduma läinud.
Parim lahendus on sool oma toorkujul. Surnumere sool, mis on töötlemata kujul, sisaldab minu teada vähemalt 21 erinevat mineraali.
Vasta
#33
Sama materjal kattub osaliselt urantia raamatus kirjutatuga.Häda on ainult selles, et sellega kinnistatakse indiviid kindla usundi külge ja ta ei ole enam vaba. Samu asju pakub NLP programm.See tähendab,et inimene programmeeritakse ümber kellelegi vajalikus suunas.Lõppkokkuvõttes kaotab indiviid rohkem,kui vastu saab.Sama teeb tuleviku Hosiana kirik.Igasuguste võõrõpetustega tuleb olla ettevaatlik,enne kui neid kasutama hakkatte.
Vasta
#34
Keegi väljaspoolt ei saa meid tegelikult mitte kunagi mitte millegi külge aheldada, seda saame me teha vaid ise ja seda iseenda tõekspidamistele ja väljakujunenud eelarvamustele (ehk ideedele, mida tõeseks peame) vastavalt. Ka kartus aheldatud saada on iseenesest ju ahel (eelarvamuslik aga ometigi väga võimas ahel). Niisamuti ei too isegi näiteks vooruste praktiseerimine endaga kaasa tõelist vabanemist. Siinjuures pole oluline, kas ollakse seotud raudahelatega (kurjade tegudega) või kuldsete ahelatega (vooruslike tegudega) - mõlemal juhul jäädakse seotuks. Mõlemad vangistavad tegija (eelarvamustesse). Ja siinkohal on ilmne, et see, kes on endalt raputanud mõlemad ahelad - nii headuse kui ka kurjuse - selline inimene on vaimselt valgustunud olend, kes on liikunud teiselepoole elu ja surma ringlust (teiselepoole Tarkust).
Seega iga inimese puhul on tema aheldajaks ei keegi muu, kui tema enda mõistuse korrapäratu tegevus, mis lakkamatult üha uusi ideid ja arusaamu maailmast loob, tekitades seeläbi väljamõeldud (tegelikku reaalsust mittekajastava) maailma, millesse ta enda siis justkui kookonisse suleb. Ja nagu siit arugi saada ei eksisteeri see kõik väljaspool meie endi mõistust, mis seda kõike loob.
Omades nüüd iseendas usku, et ollakse asjadest teadlik, on maailmas üks suurimaid takistusi, mis hoiab ära tõelise teadmise saamise.
Ettekujutlus, et omatakse täit kindlust (või selgust) mõnes asjas, sünnitab kahjuliku mentaalse tardumuse.

Ja siinkohal ütleb Meister oma õpilasele: "Ma pole kunagi soovinud sulle midagi õpetada, vaid üksnes õhutada sind mõistma, kahtlema, küsitlema, otsima."
Vasta
#35
Tahtsin smaragdtahvlite sisuga tutvuda, aga mul arvuti keeldub neid tekste avamast. Aga hoopis jäi silma negatiivsete jõudude vastu kaitse loomise õpetus...Kurjad vaimud, deemonid (negatiivne energia) saavad minu arusaamist mööda tekkida vaid isikute maailma, kes neisse usuvad, tekibl küsimus, miks nad vajavad kaitset negatiivse vastu, mille nad ise on enda maailma loonud? Ja need kaitse loomise õpetused on ju üdini religioonist läbi imbunud, kuidas saab paluda appi jeesust, kui teda pole eksisteerinud( v.a. piiblis muidugi)? Jeesuse lugu on ju maha kopeeritud Babülooniast ja Sumerist.

Muudetud: 25-7-08 kell 15:22:47 Mopslane
Vasta
#36
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: Mopslane
Tahtsin smaragdtahvlite sisuga tutvuda, aga mul arvuti keeldub neid tekste avamast.


Adobe asemel soovitan kasutada hoopis Foxit Readerit. Kiirem, pisem, võtab vähem ressursse ning vaba versiooniga saab teha rohkem kui Adobe puhul. Proovi ja sa ei kahetse.

http://www.foxitsoftware.com/pdf/rd_intro.php
Vasta
#38
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#39
Aitäh informatsiooni eest. Ise juba ja mõned tuttavad seda palvuse ja meditatsiooniasja ka sinna suunas katsetanud. Aga ega see ühismeditatsioongi halba teeks Smile
Vasta
#40
Mnjah. Et sehukese netiraamatukogu leidsin, vene keele valdajatele... (Tea, kas üldse ongi õige alateema, a noh.. ehk pole hullu)
http://www.x-libri.ru/elib/index.htm
Vasta
#41
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#42
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#43
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#44
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#45
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#46
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#47
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#48
Väga põnev ja paeluv teave! Eriti, mis puutub Suure Püramiidi funktsioonide (näit. observatoorium, pühitsustempel, mitmesugused seaduse ehk jõulaekad, kliima kujundaja jne.), samuti selle graniitsarkofaagi kohta.

Vaevalt, et nii peagi Nyssan-Siinailt seda ruumilaevade maanduspaika leitakse, eks see ole vist seal mõnes teises dimensioonis ainult nähtav?



[Muudetud: 22-11-2010 Müstik]
Vasta
#49
Kahjuks, ei saa seda energiat püramiidis enam kogeda kuna Maa magnetväljad nihkuvad pidevalt aja jooksul...Lisaks veel muutuvad nõrgemaks kah.
Vasta
#50
Huvitav - kas keegi on uurinud magnetpooluse ja ja geograafilise pooluse omavahelise ebasünkroonsuse aspekte ?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti paranormaalsed ajakirjad. kal 43 28,147 07-06-2020, 13:55
Viimane postitus: käbiorav

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat