Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimesed tulevikus
#76
Olgu suunitluse ja ideoloogiaga kuidas on, kuid Valgevenes on siiski kultuurne vastuhakk võrreldes USA neegritega. Mulle vähemalt tundub nii. Ei hävitata, ei röövita, ei sunnita põlvitama ega saapaid lakkuma, ei nõuta riigilt otse raha.
Mitte midagi pole teha, praktika ja alasti faktid näitavad ühte - neeger jääb ikka neegriks, olgu ta kodu Aafrikas, USA-s või Euroopas. Kui on võimalus, läheb ta poliitilise võitluse sildi all lõhkuma, röövima, lagastama, vägistama, tapma ja endale pihu peale veeringuid nõudma. Poliitikast pole haisugi. Aga katsu seda fakti valjusti välja öelda!
Vasta
#77
(18-08-2020, 21:06 )Aadu66 Kirjutas: Olgu suunitluse ja ideoloogiaga kuidas on, kuid Valgevenes on siiski kultuurne vastuhakk võrreldes USA neegritega. Mulle vähemalt tundub nii. Ei hävitata, ei röövita, ei sunnita põlvitama ega saapaid lakkuma, ei nõuta riigilt otse raha.
Mitte midagi pole teha, praktika ja alasti faktid näitavad ühte - neeger jääb ikka neegriks, olgu ta kodu Aafrikas, USA-s või Euroopas. Kui on võimalus, läheb ta poliitilise võitluse sildi all lõhkuma, röövima, lagastama, vägistama, tapma ja endale pihu peale veeringuid nõudma. Poliitikast pole haisugi. Aga katsu seda fakti valjusti välja öelda!
Aga näed...siin foorumis VEEL SAAB!Bleh
Ja tõde on alati valus kuulata.
Vasta
#78
Inimkond ületas aastal 2012 enese hukutamise piiri - 5225 aastat, kuid tiheenergia raameis pole miski lõplikult kindlustatud...
Inimesed tulevikus.

Inimkond ületas aastal 2012 enese hukutamise piiri - 5225 aastat, kuid tiheenergia raameis pole miski lõplikult kindlustatud...
Inimkonnal on alati võimalus, kas tõusta või kaduda.
Kõrgem Puhtam Jõud on Inimkonna saavutuses joovastuses!
See on kuuenda tsivilisatsiooni uus algus.
2013 aastal lõppes planeet Maa "Vanglaplaneedi" staatus. Nüüd voolab kõrgematest sfääridest Maale Puhast Armastuse Energiat, mis toetab meid evolutsioonis.

Mõned väljavõtted energiapotentsiaalidest:
Kirjeldus kuni: Tihedus 2; Viienda dimensioonini (HU2; D5), mis võivad ilmestuda juhul, kui me ennast vahepeal planeedil õhku ei lase:

Tulevikus üks faktoreid saab olema selline:
Kui keegi hakkab sinuga suhtlema, tunnetad selgelt, millest ta üldse rääkima hakkab ja millise lausega keskustelu lõpetab. Loomulikult tead ka seda intuitiivselt, kas vestluskaaslane paneb pada või kõneleb tõtt. Sisemine nägemine näeb sinus selgelt ka seda, kas tegelane on ambitsioonikas või tasane ja milliste teemadega ta oma elus põhiliselt tegeleb ning milliseid kavatsusi plaanib?
Seoses teadlikkuse tõusuga kaob igavikku planeedilt valetamine, manipuleerimine ja teisele ära tegemine, mis omakorda sillutab tee Puhtale Armastusele.
Armastuse sirge oli kurjusega paralleelne 2000 aastat, nüüd on armastuse sirge teadlikkuse tõusuga veidi nihkes ja tagasiteed pole.

Tehnoloogia arenguga luuakse masinaid, mis hakkavad tööle Armastusenergia sageduses, sellega välistatakse võimsa tehnika kasutamist tumeda mõtlemisega isikute poolt.
Kurjad ei saa käskida puhta mõtlemisega isikut neid aparaate pahatahtlikult kasutama, kuna kuri, võlts ja salakaval mõtlemine-käitumine baseerub hirmuenergiale. Loomulikult ei ühildu tume energia armastusvibratsiooniga, kuna see on madal.
Vaimne inimarengu genees pole ühtlane, kuid lõpuks sureb planeedilt kuri välja.

Prügilad kaovad, kuna on välja töötatud kahe kambriga seadeldis, see lõhustab jäägid molekulideks, mis suunduvad Allikasse, millest saab luua vajadusel uut energeetilist vormi.

Kasutusele võetakse 0-energia (Vedel Valgus)*, kuna enam eliidil vastuseisu pole. Vedel Valgus on aja algusest Universumis piiramatus koguses ja ulatub kõikjale. See Vedel energia asendab elektrit, naftat ja toetab tõhusalt läbi mõtteenergia kultuurtaimede kasvu. Näiteks teravili valmib viie Maa päeva jooksul.* Seoses prii energia kasutuselevõtuga kaob igavikku planeet Maa lõhkumine ja meeletu reostamine.
Kaob raha põhimõte. Planeedil käivitub vaba kaubavahetus, kui ka teiste universumite vahel.

Kurjus võitleb praegu kurjusega, kuid tulevikus sõjaväeline struktuur pole planeedil enam vajalik, kuna kõik on Üks.
Kasutusse jäävad planeedi lähedusse füüsilised ja multidimensionaalsed kosmose kaitse -ja uurimislaevad. Hetkel patrullivad Maa lähiorbiiti paljud Kõrgema Puhtama rassi esindajad, kelledega liitub ka Inimkond.
Viiendasse dimensiooni üleminekuks ei ole vaja enam surra.
Haigused on möödanik.

Heleda energiavibratsiooni tõusuga lahkuvad lõpuks planeet Maalt selle anastajad – Anunnakid, kes on jäänud energiadefitsiiti.


Me ei tea seda, mida me ei tea.


*Vedel Valgus – Elektromagnetilise energia bassein, mis on kõige looja, mis eksisteerib. Seda nimetatakse vedelaks, kuna see liigub pidevalt nagu vedelik ja seda ei saa kokku suruda.

*Viie Maa päeva jooksulMõelda sellele, millal on hädavajalik saaki saada – see ilmub täpselt siis, kui sa otsustasid.
Istutad seemne, kastad ja täidad selle valguse ja armastusega. Seejärel palud selle ühendust universaalse Maatriksiga, millelt seeme saab kõik vajalikud andmed selleks, kuidas valmida tähtajaks, mida sul vaja on. Sellel momendil süttib seemne sees valgus ja hakkab voolama väljapoole helenduva niidina, mis ühendub Maatriksiga. Nii algab protsess.
Vasta
#79
Mina käsitlen "inimest", kui ise-paljunevat liha-keha, mille sisse kehastub igavikuline tervikolemus ..... kui inimese lihakeha nö "rikutakse ära" (gmo-toidu, vaktsiinide, telefoni-kiirguse ja muude kahjulike mõjutustega), siis luuakse nö "kõrgemate jõudude poolt" uus puhtam-parem-täiuslikum "inim-lihakeha", mille sisse saavad igavikulised tervikolemused jällegi kehastuda.

Seega tuleviku inimene võib olla nö "milline iganes" (kasvõi 4 jala, 6 käe ja 4 näo-poolega 1-pealine olend - või vajadusel kasvõi eeterliku kehaga füüsilises nähtamatu "püha vaim") ... samas jääb muutumatuks inim-kehade sisse kehastuv "igavikuline tervikolemus" (kes mäletab ja on teadlik enda eelmiste kehastuste põhjuslikest elukogemustest).

Inimeste liha-kehade arengut läbi erinevate juur-rasside saaks võrrelda tuukri-ülikonna arenguga: alguses oli kohmakas raudrüü, siis paksust kummist jäik skafander, seejärel õhemast kummeeritud riidest kombe, seejärel vett-hülgavast-riidest üliõhuke elastne ülikond - tulevikus on ilmselt mingi keha peale määritav "kõrg-tehnoloogiline kreem" (mis hoiab piisavalt sooja ja kaitseb kriimustuste eest) - kuid tuukriks olev inimene on ikka sama olnud .... lihtsalt tuukri-ülikonna asemel on inimese liha-keha, ning tuukri asemel on inimese tervikolemus.
Vasta
#80
isatarkusega lood on kehvad. Kordamine on tarkuse ema. Tulevik on juba. Peab vaid silmad lahti tegema. Selleks tuleb taltsutada egomõistuse ruumi ja aja andureid. Ja ka suur puu langemine on juba. Ja maal sebib ringi nii ülemisi kui alumisi, igasugu jumalusi ja muidu kokkutulnuid. Lihakehas. Absoluutselt kõik inimesed on ikkagi vaid ja ainult inimesed. Mitteinimesi ei eksisteeri ega ka hingetuid. Kõik kannavad vaimusädet. Kõik on vaimust. Kui ei saa teisiti mõista ,siis on palju rasse lihakehas ja nii ka ühes reaalis palju tasandeid, ilmu, platvorme jms. Kõike määrab arengus saavutatud aspektide side ja ühendus. Keegi pole jumalikum või kõrgem ega vastupidi kuna vaim on üks. Ei ole keegi parem ega vajalikum. Õigem ega erilisem. Ka iga rakuke on egoga ja hooti usub enda asendamatust ja üleväärtust. Määrab aga kogu terviku komplekti sisetuuma orkestrant. Meis on vaimusäde ( kõiges ja kõigis ) mis avaldub eri vormideks, väljendusteks, olemusteks jne. kõikehõlmav vaim. Ei saa olla tulevikus muud kui olevikus. Jah ruumis ja ajas avaldub see arengurajast sõltuvalt.
Vasta
#81
Postimehes kirjutab (maksuliselt muidugi) astroloog Margit Korbe, keda tasub lugeda, sest ta saab ise aru, mida kirjutab. Seekord on suur teema veevalaja tähtkuju mõjualune ajastu, mis mõnda aega juba tiksub.

Jutt tuli üsna sünge. Veevalaja ajastu ühelt küljelt soisib individuaalselt vabadust, võrdsed võimalused ja perspektiivid, teisjalt tehnoloogia jumala staatusesse tõstmist, mis viib liigse sõltumiseni vidinatest. Korbe viib oma jutu sinna, et tehnoloogiaga on plaanis eliidil viia läbi totaalne kontroll - mitte niisama käskude ja keeldudega vaid "biohäkkimise" kaudu juba rakutasandil inimese ohjes hoidmine, kuskil 2040 paiku, pakub Maalma majandusfoorumi kaasasutaja Yuval Noah Harari. Et siis vabadus ja võrdsed võimalused on negatiivses tähenduses - sul on need võimalused ja vabadused mis sulle ette antakse. Ahjaa, Veevalaja seis soodustab ka ekspansiooni kosmosesse, Elon Muski, NASA, plaanid ei tule tühja koha pealt, eliit jälgib astroloogiat teraselt ja nii. Aga kui mu mälu ei peta, siis Kerro ja paar teist on öelnud, et Muski Marsi missioonist inimesega asja ei saa. Pluuto läheb Veevalaja tähtkujuse järgmine aasta ja siis Korbe järgi saab igasugune digirevolutsioon õige vungi sisse. Mida siis annab manipuleerimiseks kasutada. Kuna artikkel sai sünge, siis Korbe avaldas lootust, et äkki läheb ikka nii, et need kurjad plaanid ei realiseeru.
Vasta
#82
Üks tark inimene jutustas oma tulevikurännaku, mis toimus unes ning viis 200 aasta pärast tulevasse aega.

Inimesed olidki (nagu euroruubelgi kirjutas) täielikud küborgid. Või kuidas seda öeldagi. Füüsiline keha lamaskles kuskil majas, mis oli kuplikujuline ja kaitses keskkonnamõjude eest. Ringi rändas ja asju korraldas avatar virtuaalreaalsuses, suhtlesid virtuaalreaalsuse avatarid omavahel. 
Keskkond oli radioaktiivselt niivõrd saastunud, et füüsilise kehaga nina välja pista ei tohtinudki. Loodus aga lokkas, kõik oli roheline. Loodus kohaneb ühtmoodi, inimene teistmoodi.

Mina jällegi näen paralleele ikkagi A.C.Clarke'i "Linna ja tähtedega". Seal oli samuti keskkonna eest kaitsev kuppel, arvutiga tekitatud sisuliselt surematud inimesed lasid seal kupli all välja. Neisse oli programmeeritud meeletu hirm kõige kuplivälise eest.

Drake'i paradoks seletubki sellega. Drake'i paradoks on see, et elukõlblikke planeete on palju, aga kosmoses elu füüsilisel kujul märgata ei ole. 

Hallid pidid ka ju "arvutiga tehtud" olema, ning UFOd.

Mina loodan igatahes, et jääb alles ka paralleelinimkond kuskile metsa. Ning 200 aastat on ikka kuradima käegakatsutav tulevik. Loodan, et see oli ainult üks variantidest ja sellest kohutavast radioaktiivsusest õnnestub mööda vingerdada.
Vasta
#83
(17-06-2022, 10:45 )Mannu Kirjutas: Üks tark inimene jutustas oma tulevikurännaku, mis toimus unes ning viis 200 aasta pärast tulevasse aega.

Inimesed olidki (nagu euroruubelgi kirjutas) täielikud küborgid. Või kuidas seda öeldagi. Füüsiline keha lamaskles kuskil majas, mis oli kuplikujuline ja kaitses keskkonnamõjude eest. Ringi rändas ja asju korraldas avatar virtuaalreaalsuses, suhtlesid virtuaalreaalsuse avatarid omavahel. 
Keskkond oli radioaktiivselt niivõrd saastunud, et füüsilise kehaga nina välja pista ei tohtinudki. Loodus aga lokkas, kõik oli roheline. Loodus kohaneb ühtmoodi, inimene teistmoodi.

Mina jällegi näen paralleele ikkagi A.C.Clarke'i "Linna ja tähtedega". Seal oli samuti keskkonna eest kaitsev kuppel, arvutiga tekitatud sisuliselt surematud inimesed lasid seal kupli all välja. Neisse oli programmeeritud meeletu hirm kõige kuplivälise eest.

Drake'i paradoks seletubki sellega. Drake'i paradoks on see, et elukõlblikke planeete on palju, aga kosmoses elu füüsilisel kujul märgata ei ole. 

Hallid pidid ka ju "arvutiga tehtud" olema, ning UFOd.

Mina loodan igatahes, et jääb alles ka paralleelinimkond kuskile metsa. Ning 200 aastat on ikka kuradima käegakatsutav tulevik. Loodan, et see oli ainult üks variantidest ja sellest kohutavast radioaktiivsusest õnnestub mööda vingerdada.
Mulle aga meeldib rohkem Tsiolkovski ja CC arvamus, et kaugemas tulevikus oleme vabad mateeriast. Ehk laine inimesed, kes on surematud ja surm kui selline on indiviidi vaba tahte tulemus, lülitad end välja ja ongi kõik. Ehk n.n. 3-as tähelepanu, selleks aga on vaja ÜÜRATUID jõupingutusi ja enamusest "elu mõnudest" loobumist, küborgi tee aga on ikkagi kinni olek 3d maatriksis ja reaalsus kui selline jääb kaugele, kaugele sinu tajudest. Mis aga tuleb keegi ei tea, sest on vaba valik ja võimalusi liigagi palju. Mineviku nägemine aga meie 3d olukorras on küllaltki reaalne võimalus, kus näed reaalselt toimunud sündmusi.
Vasta
#84
„...Mulle aga meeldib rohkem Tsiolkovski ja CC arvamus, et kaugemas tulevikus oleme vabad mateeriast...“

Mismõttes kaugemal tulevikus?
No näitena...meenuta ennast tagasi 20 aastat.Mõtlesid et oi...eitea mis Tulevikus 20 aasta pärast on?
Nii...nüüd oledki selles Tulevikus....mis edasi? Jätame meelde, et oled juba Tulevikus ja muud Tulevikku pole.
Kõik peasees kujutlus Tulevikust kaotab oma jõu... Smile
Vasta
#85
(17-06-2022, 14:18 )Q11 Kirjutas: „...Mulle aga meeldib rohkem Tsiolkovski ja CC arvamus, et kaugemas tulevikus oleme vabad mateeriast...“

Mismõttes kaugemal tulevikus?
No näitena...meenuta ennast tagasi 20 aastat.Mõtlesid et oi...eitea mis Tulevikus 20 aasta pärast on?
Nii...nüüd oledki selles Tulevikus....mis edasi? Jätame meelde, et oled juba Tulevikus ja muud Tulevikku pole.
Kõik peasees kujutlus Tulevikust kaotab oma jõu... Smile

Sellest jurast kavatsetakse sind vabastada, mingit vilusoohviat ja jumalisi pole tarvis, sinu jumalateks saavad tehisintellekt ja äpid. Ega inimese iseloom ei muutu - kui ikka on võimalik lihtsama vastupanu teed minna, siis ka minnakse. Hall mass hea meelega näeks seda, kui oleks keski-miski, kes nende asemel otsustaks ja mõtleks. Lisaks hallile massile on piisavalt ka neid muidu elus edasijõudnuid, kes kindasti ei ütle ära sellest, kui peale tööd talle keegi ette mõtleks ja ütleks. Väsinult peale tööd, pea pulki täis, milleks veel mingid jamad. Väga hea, kui keegi teine siis mõtleb, olgu see "aju" kasvõi tehis.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salapärased inimesed. Müstik 46 23,978 13-06-2022, 22:13
Viimane postitus: Maario
  Tavalised inimesed vs erilised inimesed Sekhmet 26 5,845 19-11-2020, 16:02
Viimane postitus: Aadu66
  Miks on inimesed kurjad? das 31 14,021 21-12-2019, 12:39
Viimane postitus: pimedus
  Kadunuks jäänud inimesed. Müstik 70 36,482 25-11-2017, 13:17
Viimane postitus: Müstik
  Vägivaldsed inimesed Ichigo 13 5,852 27-02-2015, 16:19
Viimane postitus: Minaelan
  Miks inimesed nii rumalad on? Nielander 54 22,657 09-07-2014, 20:51
Viimane postitus: Nielander
  Kas skorpionid on halvad inimesed? entroopia 47 13,992 19-02-2009, 10:24
Viimane postitus: helen009
  Inimesed usuvad pigem vaime ja UFOsid kui jumalat PiziIngliito 7 3,791 01-01-2009, 21:31
Viimane postitus: Albaregia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat