Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida on sulle Para-Web andnud?
#1
Kas pärast liitumist oled endale positiivseid või negatiivseid kogemusi
foorumist saanud,kas kahetsed et liitusid või ei muutunud sinu elus midagi,kas sooviksid rohkem kontrollitud andmeid kas oleksid rohkem oodanud foorumilt`?

Muudetud: 12-7-07 kell 14:32:13 Hallucigenia
Vasta
#2
alusta endast
Vasta
#3
Isiklikult on väga huvitav olnud siin erinevaid teooriaid ja-reaktsioone lugeda,
olen leidnud mitmeid huvitavaid lähenemisi ja inimesi,ka negatiivset
,milles
keskmes "sinu" arvamus, mis mitte ühtides teistega,teeb automaatselt "sinust" enamiku vaenlase.

Teine on elementaarne oponendi austus ja viisakus kui väidad.
Kõik arvamused on isiklikud ja suunatud umbisiklikult nimesid nimetamata,kes ennast ära tundis -väga hea.

hetkel olen ma liialt vähe aktiivne olnud ,liitunud vaid 11-12-2006 ,


eks tulevik näitab... !?
Vasta
#4
Minu jaoks on Para-Web laiendanud silmaringi ja avardanud maailmavaadet.
Olen ka nõus eelneva postitajaga, et mõnes kohas oma arvamuse või teooria avaldamisega, satud automaalselt kellegi vihaorbiiti.
Täiesti arusaadav, et mõni teooria võib osutuda naljakaks või
koguni täiesti ebaloogiliseks, kuid siis saab ju ka kenasti
öelda ja seletada miks antud teooria vett ei pea. Üldjuhul siin nii ka,
kuid olen täheldanud ka vastupidist.

Para-Web on aidanud mul paremini maailma mõista. Tundub imelik, aga
nii see on.wink

Muudetud: 21-11-06 kell 11:21:56 EBE_patriot
Vasta
#5
Minus on ParaWeb tõsist piparkoogi isu loonud, ma lihtsalt ei suuda ,näm, näm.

Nali naljaks, kuidagi tuttav teema tundub olevat???, noh olgu ütlen siis veel korra(ma olen kindel ,et mingi taoline küsitlus teise pealkirja all on olnud), siin saab suhelda teemadest mida näiteks mina oma tuttavate ja töö-kaaslastega eriti ei räägi, minul on see para võhm juba väiksest peale sees, lihtsalt huvitav näha kui paljud ikkagi eiravad seda igapäevast mateeria maailma, ja otsivad midagi millele vastust hetkel pole.
Vasta
#6
Mida mulle Para-Web on andnud ... Kindlasti olen ma palju targemaks saand ja tean rohkem.
Tänu Para-Web'ile olen näinud asju mida ma poleks ilma Para-Web'ita iial näinud (ntx. astraal, psi ballid ja kõik sellega seonduv, une kontrollimine, vaimud).
Ja ka tänu Para-Web'ile olen ma saand koolis ajaloo tunnis õpetaja ees palju boonus punkte Laugh.
Kahjuks pole tutvunud toredate ja huvitavate inimestega Para-Web'ist aga eks tulevikus jõuab Smile.

Muudetud: 24-11-06 kell 17:07:28 Horos
Vasta
#7
wow horos... tnu para webile oled kuu aja jooksul juba kogenud psi palle, une kontrollimist, astraal ja vaimudega kokku puutunud.

ma istun siin juba kolm aastat ja pooled neist kogemata Laugh
Vasta
#8
Noh, paraweb on avatud mõttelaadiga inimeste kasvulava, kui nii võib väita. Ma saan siin rääkida loogilistest ja ebaloogilistest asjadest, ilma, et selle eest kolban***i saaksLaugh Ha-ha-ha, nali!
Siin on tore ja haritud rahvas. Vahepeal kiputakse üksteist norima(eriti mina teisi), kuid see pole paha pärast ja pussydel ei tarvitse kõike südamesse võttaSmile
Aga mida se foorum on juurde andnud? Igatahes hunniku mõtteainet. Sain teada, et ''ma pole üksi'', ses suhtes, et on teisigi sarnaselt mõtlevaid inimesi. Uued tuttavad, eriti kaval tegelane on encore(tere encore!)! Ajab vahest kahtlast juttu, kuid tegu targa isendiga, seega annab andeksSmile
Go PW!

Muudetud: 24-11-06 kell 20:46:51 zepac
Vasta
#9
Kahju on "Pimedusevürstist" ,mõnus-muhe karu oli ).Huvitav kas see on kõigi foorumlaste loomulik evulotsioon ,et täiskasvanuks saadakse ja kõrvad ühel hetkel Para-W alla pannakse. Statistikat?
Mulle tundub et foorumlaste keskmine vanus jääb noore või hilinenud puberteedi kanti ,(on erandeid,pole lõplik tõde) !?.Ja selles osas oli karu sul õigus millele pealkiri viitab,uusi siin pekstakse .
Ainult veteranid ,patsiga poisid toimetavad edasi.Kauaks minulgi seda aega-kannatust-tahtmist ,eks näib.mõne nädalalõpu ikka vast leian kui aega on.

Elud vajavab elamist,koolid lõpetamist,ärid toimetamist ja tulevikus võsukesed kasvatamist. Filosofeerimine ja unistamine tiibu ei anna,see on tõsi,mida autoriteetsed filosoofid ise tunnistanud,
filosofeerimisest on kasu ainult filosofeerijaile endile,maailm käib ikka oma reaalset rada ja päike tõuseb ka homme.Järgi jääb vaid üürikese oldud para-webi meelelahutusest,
sest midagi jalustrabavat või uut foorumites ei leia,õpitakse küll iseseisvalt mõtlema ja ennast kirjalikult väljendama ja nii see on .
Uut ja elukestvat õppimist peab ise hankima,kirjandust,kursusi, eksperimentides , teaduskogudes või targematega suheldes.Meil on kõik võimalused ja vaba maa .
( 11-29-2004 ----2-10-2007 herr der dunkelheit ) Siiralt Edu,Õnne,Tervist ja Kauneid Neide Sulle.) konto võiksid alles jätta,korra kuus või nädalas on päris fun PW-st läbi astuda ja nostalgitseda,tean et hiljaks jäin)
Vasta
#10
Enne liitumist olin pikka aega anonüümne kasutaja. Paraweb muutis minu elu palju huvitavamaks ja tõestas, et ei ole vaja ainult "elada selleks, et süüa ja süüa selleks, et elada"
Vasta
#11
Siin lugedes kommentaare saab naerda, ohata mõne üle ja huviga jälgida kuidas keegi targa tekstiga välja tulles peab pettuma, et on veelgi suuremate teadmistega tegelasi siin!
Vasta
#12
Para-web on lahe kohtLaugh
Siin saab palju huvitavat teada,mida
ennem kuulnud ei ole,
mõne asja üle saab naerda kaLaugh
On tore teada,et selliseid inimesi
keda vaimud,UFO-d jne...
huvitavad on ikka päis palju.
Mida Para-Web andnud on?
Ikka tarkustLaugh
Vasta
#13
Siit saadud endale asjade kohta seletused, uued teadmised ja muud taolist. Negatiivset pole foorumil veel leidnud. Vahepeal saab siin ka naerda ja muud taolist.. Minu arust ületab see foorum nii mõndagi kohta internetis ja praktiline koht, kus põhimõtteliselt käin, ongi para-web foorum. Väga mitmekülgne, positiivne, hea ja juurde-andev foorum on. Kellegile peab tõsise kummarduse selle foorumi eest tegema.. Smile
Vasta
#14
Tarkust. Vahest saab naerdagi. Aga põhiliselt ikka tarkust.
Vasta
#15
uusi huvitavaid teemasid pjp-sse Smile
Vasta
#16
Kuhu, kas su tutvusrngkonda, ajju või su mingile lehele. Viimase kohapealt võiks niipalju öelda, tuleb küsida, kas sa teise teemasi omale võtta võid.
Vasta
#17
mulle on see andnud kindlust et ma ple hull Smile kui kuulen imelike hääli või näen midagi imelikku see vaatan kas siin veel mõni selline inimene kes oń midagi taolist kuulnud või näinud ning saan seda temaga ja teistega arutadaSmile
Vasta
#18
ühtekuuluvustunde..
Vasta
#19
pjp on üks asi millest ma ei saa kahjuks rääkida me lihtsalt hoiame silmad lahti ja tegutseme Smile
Vasta
#20
Eelkõige on see ikka tarkust andnud, ning jahh, ka teadmist et ma pole hull Laugh Kui on igav siis selle asemel et väljas ''hängida'' või ''chllida'' või niisama laamendada ja endale pahandusi kaela tuua loen, mida huvitavat teised millestki paranormaalsest arvavad : ) Ma käisin sellel lehel juba varem, lugemas, aga kasutajat ei teinud enne kui 14 sain Smile Reeglid on põhjusega loodud..(Jahm lõpp on veidi offtopic, sorry)
Vasta
#21
Vot see on juba väärt suhtumine. Olgugi, et paranormaalset teemat paljud heaks ei kiida, kuid siiski parem, kui niisama möllamine. Tublid mõtted....
Vasta
#22
Minule on Zed,i kirjutised tähendanud uskumatult palju.
Vasta
#23
Olen lugenud parafoorumit ca 2 aasta. Tunnen et olen sattunud koju. Eriti ufode ja maailmaruumi teemadel. Niiet samas vaimus edasi ja veel huvitavamalt.
Vasta
#24
See on minu silmaringi avardanud mitmes suunas - positive !
Vasta
#25
Olles oluliselt vanem kui keskmine paraweeblane võin vastata murelikule küsimusele kuhu kaovad vanemad olijad.Nad saavad targemaks!Mitte ,et siin on kõik lollid vaid elu edenedes jäävad suure õhinaga pubeka eas taevasse vahtimised,pilgus ootusärevus :"kohe nad tulevad...." ootused tühjaks ootamiseks.Vaimud ja muu para hormonaalse tasakaalutuse ja varajase alko kõrvalnähtudeks.Saad aru kui kohutavalt palju tühja loba,pettust ,teadmatust,harimatust ja lausrumalust selle asjaga kaasneb.See paneb järele nutma oma raisatud aega ja kohati isegi häbi tundma inimeste ees kellele püüdsid tulihingeliselt selgitada taldrekukeerutamise põhitõdesid.Mis teha tuline kirglik noorus.AGA saades 40 on su hinges veendumus(omandatud elutarkus) ,et 99% räägitavast parast on puhas fekaal siis mind isiklikult teeb ärevaks see 1% mille pärast ma siin foorumis olengi.See 1% kaalub üle 99% sest kuskil midagi siiski toimub ja seda salajasem see asi on. Ph34r2
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,355 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 10,993 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web nutitelefonides (Tapatalk) Thorondor 15 12,655 01-10-2012, 19:52
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,444 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  #Para-Web jutukas [vana] henzukaz 92 32,277 02-04-2011, 19:40
Viimane postitus: Thorondor
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,824 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi kujunduskonkurss: foorumi logo konkurss - tähtaeg Thorondor 43 19,107 11-11-2010, 19:52
Viimane postitus: Sekhmet
  Para-web otsib kujundajaid MyBB 1.6 themede tegemiseks Thorondor 7 5,307 17-09-2010, 03:55
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi uudiskiri - tagaside Thorondor 18 8,202 29-07-2009, 02:13
Viimane postitus: tribalangel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat