Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimkonna surm
#26
Tsitaat:Algselt postitas: kulfing
See on lihtsalt üks paljudest ennustustest, millest kirjutatud.
Jah, muidugi. Neid on pidevalt.
Vasta
#27
kulfing - 2012 ei ole kaugel Smile
Vasta
#28
Tegin väikesed rehkendused ja sain natuke teise aja. Tähtis on see, et tahaksime ise muutuda. Muidu pole meil seal miskit teha.
Vasta
#29
Kuulge 2012 pidi maailma lõpp tulema ju Laugh
Kui tuleb, siis inimkond saab ennem otsa ju.
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Kuulge 2012 pidi maailma lõpp tulema ju Laugh
Kui tuleb, siis inimkond saab ennem otsa ju.

Pigem üleminek. Isegi palju tsiteeritud Piiblis, ei räägita maailmalõpust. Kes seda lõppu nii usub ja kardab, võib-olla sellele lõpuks ikka tuleb ka?

Muudetud: 3-2-08 kell 20:23:01 kulfing
Vasta
#31
Ei saa aru, kuidas saab seda välja arvutada?? Mõtleks, milline tehnika siis maailmas on;P
Vasta
#32
Head inimesed,palun ütelge mulle,kas ülehomme on tuulevaikne või mõõduka tuulega ilm? Olen planeerinud merele minekut ja kassile mõne kala püüdmist.Paraku on kolm viimast katset tuksi läinud: Ei suuda need ilmajaamad isegi ülehomset ilma piisava täpsusega ennustada,mis siis veel nädalast,suvest aastast rääkida! No ON inimkonnal ikka palju teadmisi küll - võrreldes koopainimestega! Aga et inimese maailmapilt ja teadmistehulk vastaks OBJEKTIIVSE REAALSUSE mõistmiseks vajalikule hulgale - see on, ja jääb olema,veel kauaks tühipaljaks unistuseks! Me räägime ja kirjutame ja teeme filme kõigest sellest,mida oleme teada saanud,ja seda on palju. Aga samas tõdeme: ühe vastuse leidmine tõstatan vähemalt kaks uut küsimust! Seega asume me arenemisjärgus,mil me alles õpime mõistma iseendi teadmiste vähesust ... Ah jaa,et elu miljoni aasta pärast? Kas keegi annab mu kassile värske kala saamise lootust?
Vasta
#33
Maag ja ennustaja Aleksei Fad `i 2009 aastaks veel selle lõpuni jäänud ajast:

http://www.youtube.com/watch?v=-HKaoXC5-CY&NR=1

Ibrahim Vafa Mehdi-Iraani arst, meedium ja selgeltnägija

http://www.youtube.com/watch?v=Fix0QBAIZ...re=related
Vasta
#34
Kui ta just iseennast ära ei hävita, praegusel ajal on selleks tuhandeid võimalusi......
Vasta
#35
Drunvalo väitis coast-to-coast raadiosaates (YouToubist kuulasin), et kui inimkond saavutab kriitilise arvukuse, siis kogu looduskeskkond hävineb.

Kriitilist arvukust ei ole täpselt teada. see peaks olema 7 ja 15 miljardi inimese vahel.

Võimalik, et see kriitiline punkt on juba ületatud. Sellest annavad tunnistust muudatused ookeanides (süsihappegaasi sisaldus on tõusnud sinna, kus see oli 100 miljonit aastat tagasi), on tekkinud happelised ookeaniosad, kus elavad vaid meduusid jne.
Vasta
#36
Vahest on mul tõesti selline tunne, et peaks seda va RESET nuppu vajutama....
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
Drunvalo väitis coast-to-coast raadiosaates (YouToubist kuulasin), et kui inimkond saavutab kriitilise arvukuse, siis kogu looduskeskkond hävineb.

Kriitilist arvukust ei ole täpselt teada. see peaks olema 7 ja 15 miljardi inimese vahel.

Hävineb pigem meile hetkel tuntud looduskeskond või pigem looduskeskond muutub normaalsest kiiremini. See toob kaasa sõjalised konfliktid ressursside pärast, epideemiad ja näljahädad. Põhimõtteliselt toimib ikkagi iseregulatsiooni põhimõte, mis viib arvukuse tasakaalu. Umbrohi ei hävine Smile
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Vahest on mul tõesti selline tunne, et peaks seda va RESET nuppu vajutama....
ESC nuppu ikka... võib-olla mitu korda.

Mulk2003, ära visualiseeri, palun.
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Vahest on mul tõesti selline tunne, et peaks seda va RESET nuppu vajutama....
ESC nuppu ikka... võib-olla mitu korda.

ESC või Cancel vast tõesti paremad. Reset-i vastu on somaadid valmis pandud ja järgneks kuumstart. Kunagi jääd ikka nupulevajutamisega hiljaks.
Vasta
#40
Paari milli aasta pärast inimesel praegusel kujul eksisteerivat füüsilist keha vaevalt et tarvis läheb, see ju nii habras kapriisne ... Laugh
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas Malerd
Paari milli aasta pärast inimesel praegusel kujul eksisteerivat füüsilist keha vaevalt et tarvis läheb, see ju nii habras kapriisne ... Laugh

Habras ja kapriisne jah. Aga ma üldiselt ei jaga sinu optimismi, et paari miljoni aasta pärast inimesel füüsilist keha vaja ei lähe. Miks? Sest ma hakkan oma pilve pealt jäädavalt alla tulema, ei usu muinasjutulisi päästmisi ja pääsemisi. Ning praegu astub inimkond vähemalt minu hinnangul suuresti oma keha veelgi hapramaks muutmise teed, mitte aga vastupidi:S
Vasta
#42
Mina selle inimkonna surmaga enda pead eriti ei vaevagi, pigem mõtlen ma sellele, et kas 2012 kustub automaatselt koos inimkonnaga ka minu eluaseme laen, või muteerub see minu karmavõlaks ja ma pean kuni makseperioodi lõpuni koos teiste kurinahkadega vanakurja haudepotis võlga tasuma?Laugh
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas sindrinahk
Mina selle inimkonna surmaga enda pead eriti ei vaevagi, pigem mõtlen ma sellele, et kas 2012 kustub automaatselt koos inimkonnaga ka minu eluaseme laen, või muteerub see minu karmavõlaks ja ma pean kuni makseperioodi lõpuni koos teiste kurinahkadega vanakurja haudepotis võlga tasuma?Laugh

Laugh Ma usun, et raha ei ole vast küll Universumi tasandil see kõige olulisem asi.
Kas sa usud, et 2012 võiks miskit juhtuda?
Vasta
#44
Tsitaat:Laugh Ma usun, et raha ei ole vast küll Universumi tasandil see kõige olulisem asi.
Kas sa usud, et 2012 võiks miskit juhtud

Absoluutselt ei pea ma raha kõige tähtsamaks, aga kuna pankurid, kassapidajad, auto jne. minult seda nõuavad, siis olen ma sellest teataval määral sõltuv.Smile
Tõenäoliselt ei juhtu 2012 midagi ja ma pean ka 2013 pankureid orjama.Sad
Vasta
#45
Ma mõtlesin, et aeg vist leiutati inimeste poolt ja see on lihtsalt üks illusioon. Seega tekitab väikseid mõrasid igasugustesse ajaga seotud ennustustesse.
Vasta
#46
Georgia Guidestones.

Enamus suuri muutuseid jäävad kaasaegsetele (sündmuste ajal elanud) märkamata. Nähakse alles neid väliseid spasme, mis tekivad eelnenud sündmuste tagajärjel ning mida muuta ei ole enam võimalik.
2012...2013 on nähtav stardihetk pikale segasele ajastule, mis lõpeb alles 2024 aasta paiku. Järjekordne NWO kujuneb välja. Siin tuleb aru saada, et ajastute muutumine on loomulik protsess ning igakordne uus ajastu on eelmises ajastus sündinute jaoks NWO, asjade uus korraldus.
Aga mis on segane ajastu?
Inimesed elasid üle Suure Katku, Aasta Ilma Suveta, Maailmasõjad.
Need, kes arvasid, et on eesmärgiks, avastavad suure pettumusega, et nad on kogu aeg olnud vaid vahendiks. Inimene pole kunagi olnud muud kui pelgalt vahend.
Vasta
#47
Karta on,et Anunnakid ka seekord siia kulla järgi purjetavad.
Ja selle tagajärjel kõik pahupidi pööratakse,kuna pole ju kasulik lasta meie tsivilisatsioonil areneda ja liig targaks saada. Planeedipuhastusjutt,see jutt on kahtlane,kuigi ega me just looduse hoidmise poolest kah ei hiilga. Võiks ju Illuminaatide kraesse kõik ajada,aga ega me oma teadvuse tõstmisega kah just kiirusta. Ikka rohkem oluline ,et oleks auto,maja ja telku naabriumast parembSmile
Mitmes reset see siis tulemas on(kui ikka on) ,kas kuues või viies?

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uuestisünd ja inimese piinarikas surm lapseeas Mizar 26 17,101 27-07-2013, 21:59
Viimane postitus: Vesilik
  Surm tähtkuju pärast /////ALPINE 40 16,732 07-02-2011, 10:17
Viimane postitus: Albaregia
  Surm, kas vältimatu Sputnik 84 31,141 17-12-2010, 20:00
Viimane postitus: Taivo
  Surm est333 22 11,032 18-11-2010, 13:51
Viimane postitus: Ott Sama

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat