Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vedrussid - kas tõesti unustatud?
#1
kas keegi teab rohkemat vedrussidest?nende elustiilist ja kultuurist....

edit: muutsin pealkirja informatiivsemaks

Muudetud: 30-8-06 kell 22:19:11 Hallucigenia
Vasta
#2
No kamoon, annd mingi veebipõhine juhtniit nende vedru-usside kohtaLaugh
Vasta
#3
Alguseks ehk see. Kes vene keelt mõistab, leiab miskit ja saab edasi uurida. Tõlkida pole hetkel aega.
Vasta
#4
sorry aga kui guugel mulle tulemit ei anna siis ma seda teemat ei aksepteeri.
Vasta
#5
Suurveneliku ¹ovinismi ehe ilming.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Suurveneliku ¹ovinismi ehe ilming.
Seda küllap ... aga sedapuhku siis sellises "ilmutuslikus" variandis. Ja nagu taolisel puhul ikka küsimus, et kas on tegmist osava ja inimpsühholoogiat arvestava äriprojektiga (poliitilise tellimusega, võib ehk Venemaa puhul lisada) või ... millegi muuga. Et vastavas kultuurilis-poliitilis-psühholoogilises keskkonnas tulevad ka vastava vormiga ilmutused, mille sisu aga laias laastus kordab seda, mis mujaltki nähtud-kuuldud.

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
sorry aga kui guugel mulle tulemit ei anna siis ma seda teemat ei aksepteeri
Midagi ikka annab, aga selleks tuleb kirillitsas guugeldada. "Saksa tähtedega" võiks katsuda "Vladimir Megre"+Anastasia, saab teada, kuidas ja kelle kaudu see termin käibesse tuli, muuhulgas leiab hunniku VM eesti keelde tõlgitud raamatuid ("Anastasia", "Venemaa helisevad seedrid").
Vasta
#7
kui jätta nüüd välja see,et kõik on suhteline ja vaieldav,siis pean ütlema ,et esimest korda kuulsin vedrussidest kuskil 20 a. tagasi ja selles infos ei olnud teps mitte suurel venemaal elanud rahvusest.V.Megre teostega olen ma ka tutvunud ja hetkel võtan ma seda neutraalselt.Aga ärge nüüd kohe sellist seisukohta ka võtke,et kui googlis vm.info puudub siis pole teemat olema...Smile
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
sorry aga kui guugel mulle tulemit ei anna siis ma seda teemat ei aksepteeri.
Vaata ennem korralikult, siis otsusta...
http://www.google.com/search?q=vedrussid&ie=UTF-8&hl=et
wink
Vasta
#9
mis asjad on vedruussid?
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
mis asjad on vedruussid?

Need on Tshernoböli vihmaussi üks eriliik. Tavaline Tshernoböli vihmauss on tuntud oma liikumiskiiruse poolest (roomab nii 150 km/h), mistõttu kalamehed teda ei armasta.
Vedruuss aga on selline vintske ja vedrukujuline, liigub kah otsa peal kareldes-"plönn plönn plönn plönn". Kuju tõttu ei saa pisemad kalad seda süüa. Haugi püüda on sellega proovitud, aga haugile see asi kah ei maitse... ja taas üks ussisort, mida kalamehed ei armastaSmile
Vasta
#11
Muideks analoogset asja kirjutab ka Tsarion - ja teda näiteks küll suures või väikeses vene sovinismis süüdistada ei saa. Asi on lihtalt tõlgenduses ju. Tegelikult oleme ka meie nende vedrusside järeltulijad ainut meie keel on muutunud. Pealegi need vedrussid on ajast ENNE piiblit siis kui veel keel oli üks ja muudki asjad nati teised ...
Vasta
#12
:o. kui nad on ussikesed nagu vihmauss, siis mis rahvuse ja pärinemise juttu te räägite?koomiliselt kahtlane.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas Sfinksi all on salakamber? Tutanhamon 148 77,945 09-10-2020, 06:30
Viimane postitus: Tyto Alba
  Huvitav leid. Kas surimaskid? Jasper 3 1,891 16-12-2018, 11:28
Viimane postitus: Jasper
  Siluri hüpotees: kas Maal võis miljoneid aastaid tagasi eksisteerida arenenud tsivili xawa 13 3,950 20-04-2018, 22:53
Viimane postitus: euroruubel
  Kas kultuur on sinu sõber? Mis on kultuuri eesmärk? Waffa 42 22,275 27-01-2017, 15:09
Viimane postitus: Müstik
  Kas arvutid ja CD-ROMid Vanas-Egiptuses? Arlich 20 15,411 20-09-2015, 17:56
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat