Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poolvääriskivid ja amuletid.
#26
ei ole päris nii et usud ja aitab peab ikka tähtkujule vastama. kuid üldiselt on nii ,et kui kivi on õige siis läheb ta kättevõttes soojaks,vahel lausa tuliseks.kui kivi reageerib siis on õige. kui loitsukeldri talismanidest rääkida siis ise kannan nr.15 asjalikud asjad kui õieti sisse loitsida.Bleh
Vasta
#27
Lisan oma arvamuse. Poest ostetud amulett, või talisman. Ei anna tulemust. See nagu poest ostetud arvuti, millel pole programmi peal. Kest ja sisu on, aga programmi, mis tööle paneks, ei ole. Ka amuletid vajavad vastavat laadimist. Vastavalt inimesele, kes hakkab seda amuletti kandma. Amulett laaditakse ikka individuaalselt. Ka valitakse individuaalselt.
Vasta
#28
Värvlised vääriskivid

Et mõista Egiptuse kuldehete tähendust, tuleb teada, mida sümboliseerisid neis kasutatud värvilised kivid. Kivi väärtuse määramisel oli tähtis just värvisümboolika. Roheline tähistas rõõmu, kasvu, elu ja ilmselt ülestõusmist. Tumesinine andis edasi rõõmu ja öise taeva kaitsvaid omadusi. Punast samastati vere, energia, jõu ja eluga.

Helesinine türkiis – rohekassinine kivi, mida egiptlased enim armastasid, tähistas rõõmu ja naudingut, samuti õnne ja rikkust. Tihti valmistati sellest skarabeuse, et kaunistada kuldehteid ja kraehelmeid. Arstid kasutasid türkiisi ravimiseks, samuti pidi see kivi õnnetuse ära hoidma.

Roheline malahhiit – erkroheline kivi, mis sümboliseeris uut elu ja naudingut. Pühade surnute maad nimetati malahhiidipõlluks. Pidi kaitsma lapsi kurjade vaimude eest. Malahhiidipulbrit pruugiti silmavärvina.

Tumesinine lasuriit (lapis lazuli) – tumesinine kivi, mida seostati taeva ja Niiluse veega. Sinine värv tähistas elu ja uuestisündi. Arvati, et jumalate juuksed on lasuriidist. See oli kuningate ja sisemise nägemise kivi, mida tohtisid kanda ainult ülempreestrid ja vaaraod.

Oranžikaspunane karneool – kanti pidustuste ajal, peeti pahaendeliseks, kurba tähistavaks. Pandi ka sarkofaagidesse muumiate südame kohale, sümboliseerimaks tilgakest jumalanna Isise verest.

https://enaguegiptus.wordpress.com/2010/...-kaunitar/
Vasta
#29
(15-08-2018, 09:33 )Nofretete Kirjutas: Arstid kasutasid türkiisi ravimiseks...

Kuidas seda arstide poolt ravimiseks kasutati ja kas tõesti arstid tegid seda? Otsisin natukene ringi ja ei leidnud midagi.

Vasta
#30
Ilmselt tunti juba Vanas-Egiptuses värviteraapiat.

Sinine on maailma popim värv. Sellega seostatakse positiivseid tundeid, mis soodustavad tervist ja elus püsimist.
Sinist, eriti tumesinist peetakse autoriteetseks värviks, mis lisab usaldust ja veenvust.
Aastasadade jooksul oli punane just meeste värv ning sinine naiste oma.
Värvidega on inimesi ravitud nii muistses Egiptuses kui Hiinas ja Indias.

Kristi Launoneni raamatust "Teejuht maagiliste piltide maailma."


http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=82262643
Vasta
#31
Täna tahan teile rääkida minu elu muutnud kirest: poolvääriskividest. Need maagilised kivid rahustavad ja inspireerivad mind, teate? On hämmastav, kuidas need kivid suudavad meid universumiga ühendada. Igaühel neist on oma eriline energia. Kui ma neid käes hoian, tunnen peent vibratsiooni, mis rahustab mind.

Näiteks ametüst aitab mind, kui olen stressis. Selle violetsed toonid lõdvestavad ja fokuseerivad mind. Ja kui otsin inspiratsiooni, pöördun tsitriini poole, mis julgustab mind olema loominguline.

Huvitav, kas ka teistel inimestel on selline side poolvääriskividega. Kui jah, siis palun jagage oma kogemusi kommentaarides. Rääkige mulle, millised on teie lemmikkivid ja kuidas need aitavad teil oma energiaga ühendust võtta.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat