Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õnnekaart
#1
Ei, mitte kaart, mille omamine mängus edu toob, vaid maakaart, kuhu riikide kaupa on kantud "õnnetase" - st inimeste subjektiivsed hinnangud oma elu-olule. Selle uuringu järgi on kõige õnnelikum riik Taani, kõige vähemõnnelikum Burundi. Eesti on 178 riigi hulgas 139 kohal, Lätist-Leedust siiski eespool, Venemaast rääkimata. Mõne sõna ütleb selle kohta ka DELFI.
Vasta
#2
Edu ja õnne üks põhilisi seadusi avaldub alljärgnevas :

Vastavalt sellele seadusele on Sinul AINULAADNE anne ja selle ande ainulaadne väljendamisviis.
On midagi seesugust, mida Sina saad teha paremini kui ükski teine kogu maailmas ja selle järgi on olemas ka ainulaadsed vajadused maailmas.
Sinu annete väljendamine nende vajaduste rahuldamiseks loob piiramatut rikkust ja ohtrust.
Leia oma ainulaadne anne ja kogu MAAILM on Sinu.

Sellel seadusel ( edu ja õnne seadusel) on 3 komponenti:
1. Igaüks meist on sündinud Maale, et avastada oma tõeline MINA (mina ei ole ei keha ega mõistus)
Oma põhiolemuselt oleme vaimolendid, kes on avaldunud füüsilisel kujul ( keha+mõistus)

2. Oma ainulaadsete annete väljendamine.
Meie ainulaadsel andel on selline omadus, et Maal ei ela praegu mitte kedagi, kellel oleks samasugune anne.
On üks asi , mida võid teha ainult sina, ja on on üks viis selle tegemiseks, mille poolest oled PARIM kui keegi teine meie planeedil. Kui sa selle ühe leiad, kaotad sa ajataju seda tehes. Sellest võid ära tunda, MIS see ainulaadne anne on

3. Kaasinimeste (sõbrad, töökaaslased, sugulased, kõik kellega puutud kokku) teenimine
Esita omale küsimus: kuidas saan aidata ? Kuidas saan aidata kõiki neid, kellega puutun igapäevaselt kokku ?

Kui ühendad oma ainulaadse ande inimeste aitamisega, siis kasutad parimal viisil ära edu ja õnne seaduse.
Sel viisil pääsed piiritu külluse juurde, sest see on ainuke ja tegelik viis saavutada küllust.

Edu ja õnne seaduse maksimaalseks ärakasutamiseks tee järgmist:

A. Hakka otsima oma tegelikku kõrgemat MINA.
B. Hakka otsima oma ainulaadseid andeid ja kui oled need leidnud, hakka nautima, mine õndsusseisundisse
C. Küsi endalt, mil viisil saad kõige paremini teenida teisi inimesi. Olles selle leidnud, rakenda see ellu.

Nendele küsimustele leiad kõige kergemini vastuse , kui:
*küsid endalt, et kui sul poleks muret raha pärast ning kui sul oleks väga palju aega ja raha, mida sa siis teeksid ?
*küsid endalt , mil viisil saan ma kõige paremini teenida teisi inimesi?
Olles need leidnud, vaimustu rakenda need ellu.

Avasta oma Jumalikkus, leia üles oma ainulaadsed anded, teeni sellega kaasinimesi, ja sa suudad tekitada omale KOGU RIKKUST, mida iganes tahad !!!!!!

Nii lihtne see ongi.
Kui te kohe ei mõistnud seda, lugege veel ja veel ja veel-sest uskuge, muud teed EI OLE.
Vasta
#3
Külluse Saladus
KÜLLUSE, VÄE, USALDUSE JA KÜLGETÕMBE SALADUS.
Iga päev, selleks, et täita teie kiireloomulisi soove ja iga kord kui te seisate silmitsi väljakutsega, lugege valjusti seda MÜSTILIST SALAJAST SÕNUMIT, ja korrake seejärel seda veel üks kord.
Idakaare vägede läbi, mis on oskuslikult selgeks õppinud kõik vastasseisud;
Läänekaare vägede läbi, kus minu tahtele ei ole takistusi;
Põhjakaare vägede läbi, kus õnn naeratab mulle igal päeval aastas;
Lõunakaare vägede läbi, kus iga minu soov viivitamatult täidetakse!

Tahan ma, et mu elu oleks vaba kõigist negatiivsetest mõtetest.
Minu lähedased perekonnast, minu sõbrad, minu tööandjad, minu all töötavad on õnnelikud!
Minu projektid, minu lootused, minu ettevõtmised, minu tööd on suurepärased!
Minu toidud ja einetamised on maitsvad!
Minu naudingud, minu teelt kõrvalekaldumised on tervislikud ja meeldivad.
Ma ei taha olla noorem, ega vanem.
Ma tahan saada tulihingeliselt kasu käesolevast tunnist.
Ma olen täis headust kogu maailma suhtes.
Ma ei oota midagi vastu armastuse eest, mida ma annan.
Ma soovin, et küllus, tugevus, kindlus ja külgetõmme, mis sünnivad minu peegeldustest, žestidest, minu sõnadest, minu tegudest, ujutaksid üle kogu mu elu ja et kõik, mida ma puudutan, muutuks AARDEKS.
Vasta
#4
iitt,
Miski hakkab tüütuks muutuma.
VINCE IN BONO MALUM
OVERCOME EVIL WITH GOOD
This is the challenge of Pope in his Message for the World Day of Peace – “Overcome Evil with Good!” (January 1, 2005)
http://www.google.ee/search?q=kristlik+f...TF-8&hl=et
kui sa neid foorumeid veel ise üles pole leidnud, kui mind teema huvitab otsin sealt.
Vaata ja võrdle, kui palju on kristlikke foorumeid ja siin ainult üks, kes ei pea olema kristlik foorum temaatika poolest.
Vasta
#5
Aidaku solvangud koguda elutarkust ja kroonigu su tegemisi kordaminek
ja olgu iga järgnev päev külluslikum eelmisest !
Vasta
#6
Tänud iitt/Leenake kelle postituste tulemusel enam teemas eriti pole võimalik vastlust arendada, see pole siiski misjonikoht, ma juba andsid linkide kogu kus seda juttu igapäev ja külluslikult arendatakse, sa oled elav näide esindama kristlaste tegelikku mõttelaadi, kõikvõimalikud kohad oma piibli ja veidi muditud New Age prahti täis puistata ja rahval kaob isu neid kohti külastada.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat