Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadunud esemed.
#1
Tere,
Tean,et see tundub tobedana,aga minu korterist on hakkanud ära kaduma esemed,seni on kadunud mp3-mängija,kaamera ja telefon. Algul kahtlustasin ma vargust aga kui ka sõbral kes eile telefoni kadumise juures kohal oli väidab,et ka tal on telefon kadunud. Peale meie polnud korteris kedagi. Ehk oskab keegi aidata,see asi hakkab juba pinda käima.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: Ghaffa
Tean,et see tundub tobedana,
Ära põe, enamust isiklikke tähelepanekuid siin foorumis tuleks selliset sõnadega alustada!
Tsitaat:on kadunud mp3-mängija,kaamera ja telefon.
IT ja high-tech - kallid, tarbimisväärtust omavad ja realiseeritavad asjad. Mida telefon teeb, kui sellel numbril helistada?
Tsitaat:Algul kahtlustasin ma vargust aga kui ka sõbral kes eile telefoni kadumise juures kohal oli väidab,et ka tal on telefon kadunud. Peale meie polnud korteris kedagi.
Mis sõbra telefon ütleb, kui helistada? Jah, vargus on muidugi esimene, mis pähe tuleb ... ja sõber esimene, kes kahtluse alla langeb (muidugi on nii inetu arvata) ... siis Sinu enese mälulüngad (peidad asju kuhugi ja pärast enam ei mäleta Laugh) ... siis muud võimalikud vargad ... ja siis muud põhjused.
Midagi muud veel juhtunud on või?
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Ghaffa
Tere,
Tean,et see tundub tobedana,aga minu korterist on hakkanud ära kaduma esemed,seni on kadunud mp3-mängija,kaamera ja telefon. Algul kahtlustasin ma vargust aga kui ka sõbral kes eile telefoni kadumise juures kohal oli väidab,et ka tal on telefon kadunud. Peale meie polnud korteris kedagi. Ehk oskab keegi aidata,see asi hakkab juba pinda käima.

Mul kadusid teksad ära.....lihtsalt kadusid ära, panin pesukorvi ja enam pole kuskil
Smile
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: pillu
Mul kadusid teksad ära.....lihtsalt kadusid ära, panin pesukorvi ja enam pole kuskil
Smile

minul kadusid toolipealt teksad ära ja päikeseprillid ka... ma olen suhteliselt skiso(hyes) nende asjade suhtes, kahtlustan et teatud isikud nende kadumise taga... aga ise nad väidavad et pole midagi kurja teinud!
Vasta
#5
Mul kadus ükskord ajataju ära. Nüüd on jälle tagasi. Sänk gaad.
Vasta
#6
Tegelikult ühel mu tuttaval kadus kimp võtmeid ära ja jauras mis ta jaksas, aga kuskilt üles ei leidnud. Olidki jäädavalt kadunud. Siis, ühel õhtul, vast ehk aastake hiljem, kostis tal köögis, selja taga kolksatus, selline eriline kõla oli veel olnud. Ja muidugi, ohh imet ja ei tea kust, aga seal põrandal need lebasid. Ja ta elab üksinda, niiet keegi pullida ka ei saanud. Tegijal juhtub..
Vasta
#7
Aga minul on jumala tihti olnud nii, et kaob kuskilt peidetud kohast raha ära. Keegi kodustest ei ole ka võtnud. Ja siis tükk aega hiljem (ligi kuu aega) hakkan seda raha jaokaupa "tagasi saama". Nt. kui kaob ära 100-kroonine, siis mõni nädal hiljem leian kõigepealt kotisahtlist mingi 50 krooni, mis ei ole kellegi oma ja mida keegi sinna ei ole pannud. Ja siis mingi aja pärast veel mingi summa tuleb kuskilt imelikust kohast välja. Kahtlane. Laugh
Vasta
#8
Soovitan tuba koristada (positiivses mõttes) Laugh
Vasta
#9
Sõbra telefon ütleb,et on väljas.Minu omas polnud SIM kaarti sees. Ja nüüd tuli välja,et sõbral rahakott ka kadunud peale seda päeva.
Vasta
#10
Mul oli ka just nii et läksin õhtul magama ja oli rahakott laua peal..Siis mingi ärkan üles ja pole enam..Lihtsalt lampi kadunud..Olin üksi sel ajal kodus..MIngi terve päev otsisin aga ei leidnud..Sis lõpuks loobusin ja järgmine hommik on seal samas kohal kust ma ta üle eelmine õhtul jätsin..Mingi väga kummaline asi minu arust..Keegi teine ka ei saanud võtta kuna kedagi teist pole juba nädal aega kodus olnud..
Siiamaani ei suuda selle selgitust leida..Mul on veel palju analoogseid asju juhtunud...Sad
Vasta
#11
see..asjade mittenägemisest (kindlasti mingi teema siit foorumist juba läbi jooksnud
aga laisk olen ja otsida ei viitsind)
ma arvasin ka, et kummaline lugu, et ühel hetkel uurin lauda mitu aega aga
mida ei ole on otsitav objekt..ja siis äkki (täitsa õhust ja põhjuseta) on see ikkagi seal samas kuhas, mida ma just jõllitasin hetk tagasi
aga siis kuskil sattusin mingi pimepunkti seletuse peale..
ehk siis kui pilk sõidab punktist a punkti b siis seal vahel on punkt x mida ei näe -
pimepunkt..jääb nö kahe silma vahele (?)
ja noh seal on täitsa kindlalt väidetud, et just selle pärast me vahest ei leia
oma asju üles sealt, kuhu me nad panime

imelik ainult, et miks pagan ma ei näe seda asja,kui ma MITU korda vaatan
igatahes on see toiminud, et teen (maharahunemise) tiiru teises toas ja lähen vaatan uuesti ja võtan selle kadunud asja sealt samast

nii..ja ebausklikele - (ebausklik tädi õpetas) paned 2 tikku risti ja kivi peale ja
mõtled kadunud asjale (nii pigsalt, et aju tahab ninast välja tulla) ja siis varsti otsid
tikud ja kivi pidi ..ee..Kuri Asjadekaotaja (et mitte öelda saatana) luku taha panema ja siis ta natuke seal kannatab kuni tüdineb
muidugi tuleb pärast kohe rist lahti teha

ise olen ka proovind töötas küll : )
kuigi mulle meeldib rohkem see mõte, et sellega paned alateadvuse alateadlikult tööle
(mis oli nüüd küll päris imelik lause)
Vasta
#12
Magasin üksinda eile (15.06.06) telgis. Olin siiski sõpradega (need siis omakorda enda telkides). Lugesin Vahtramäe Emil-it, kui tuli uni peale ja läksin magama. Raamatu panin enda kõrvale ja uinusin. Kella 01.15 ärkasin, sest uni läks ära. Otsisin oma raamatut, kuid ei leidnud. Mõtlesin, et vahet pole ja uinusin jälle. Järgmine hommik ärkasin 9.47 (moblalt vaatasin kellaaega). Läksin vaatasin kas eised juba üleval. Ehh, need teised magasid nagu maeiteamisasjad. Mulle tuli järsku raamat meelde ja hakkasin uuesti otsima. No ikka ei leidnud. Kui ma koju jõudsin, see Vahtramäe Emil-i raamat oli kapi peal! Irw.Bleh
Vasta
#13
WizarsInWinter, äkki käis keegi sinu telgis otsimas ja luges seda toas, sest väljas oli liiga palju sääski??
samas, mul endal on ka asjad nn. "müsteeriliselt" ära kadunud.
aga siis olen need ka kätte saanud.
midagi pole jäädavalt kaduma jäänudki.
Vasta
#14
Äkki te lihtsalt ei näe seda asja kuigi see sul nina alla ?

Kas teil pole nii et sööte laua taga ja siis tahad näiteks majoneesi kartulitele ja vaatad et laual pole ja siis vaatad külmkappi, isa küsib mida otsid, ütled et majoneesi ja siis ta näitab et laual on olemas.

Või sa otsid 2 minutit külmkapist võipakki ja ei leiagi ja siis tuleb keegi teine vaatama ja võtab selle kohe välja. ( kui mõelda siis tuleks kindlasti veel näiteid )
Vasta
#15
sattusin lugema seda kadunud esemete teksti ja mul kh yx suht imelik juhtum välja pakkuda.
nimelt eelmine suvi kadus mu vennal 2 pakki suitsu ääLaugh
algul oli loogiline,et mina võtsin aga mina ju suitsu ei tee ja naljapärast ei võtnud kh.seega jäi yle aind hiirte variant.aga kas hiired ronivad ikka pliidi äärele et suitsupakki kätte saada ja nii 2 ööd järjest?(hyes)
Vasta
#16
Kui nüüd probleemile paraliselt läheneda. Siis: Teatud ilmakodanikud teavad kangesti rääkida, et meie ümber elab igasugu haldjaid ja päkapikke (vist mitte need, kes sussi reostavad ja suus kakil käivad?). Niisiis - nood pidavat armastama igast trääni ära vedida.. (samad ilmakodanikud teavad rääkida...). Et kui oled kindel, et asi on müstiliselt kadunud (murdvarast müstiliseks siinkohal ei loe..) siis tasub pakkuda ükskõik mida.. nt kivi vahetuseks. Ja siis need ilmakodanikud, kelledest eespool juttu oli, räägivad, et pidavat päris hea meelega vahetust tegema. Loomulikult ei tule ja ei tee käest-kätte vahetust, vaid järgmine päev on sinu nänn tagasi ja antud asi lännu näiteks.
Vasta
#17
Ma kaldun siiski arvama, et sa oled ise need ära kaotanud, sest näiteks ma olen ka kaotanud erinevaid asju ära kuigi ise olen mõelnud, et ma mäletan täpselt kuhu need panin ja pärast siiski üles leidnud. Kuid ma ei välista ka vaimude olemasolu.. (hyes)
Vasta
#18
Carlos Castaneda raamatutes on kirjeldatud Tolteegi shamaanide õpetamise protsessi, mille lõpul õpilased hüppavad sügavasse kuristikku.

Kui õpilane on küllalt arenenud, kaob ta meile tuntud reaalsusest ja ilmub tagasi kuskil hoopis mujal.
Äraoleku ajal omendab shamaaniõpilane erinevaid kogemusi erinevatest reaalsustest.

Carlos Castaneda ise hüppas kuristikku Mehhikos ja ilmus välja oma ühiselamutoas USA-s (ta oli sel ajal antropoloogiatudeng).

Detailselt on seda protsessi kirjeldatud raamatutes:
"Jõu teine ring" ("The Second Ring of Power" 1977)
"Lõpmatuse aktiivne pool" (1999; "The Active Side of Infinity"; aktivistide tehtud eestikeelne tõlge)

Lühiülevaade Carlos Castaneda loomingust on siin:

http://et.wikipedia.org/wiki/Carlos_Castaneda

Ja NB! Ära seda kodus proovi.
Vasta
#19
Lisan veel tõlke Carlos Castaneda tagasipöördumiskogemusest meile tuntud reaalsusse.

http://www.hot.ee/tonal/warrior/return.htm

Kokkuvõtteks:
Mitte ainult esemed vaid ka inimesed kaovad vahel mõneks ajaks ära ja ilmuvad siis kuskil ja kunagi tagasi.

Maailm on üllatavalt mitmeülbaline.
Vasta
#20
Kadunuks jäänud inimeste kohta on veel see teema:

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...5#pid32953
Vasta
#21
ämm...
mul kadus mingi aeg pinal nii ää et ma ei leidnudk üles seda .... kusjuures me otsisime kogu maja läbi ...igaltpoolt ja seda ei olnud kusagil...nüüd siis juba uus pinalLaugh
Vasta
#22
mul on juhtunud sellised asjad rahaga.kaks korda ja mõlemad korrad peale kellegi surma.kui vanaema ära suri,kadus tema raha ja kui vanaisa ära suri,kadus tema raha.okei,vanaema puhul oli selline lugu,et vanaema käskis emal raha ära panna ja ema panigi.aga peale vanaema surma enam ei mäletanud,kuhu.otsisid koos isaga nagu segased raha taga,aga raha jäigi kadunuks.vanaema ilmutas end neile unes ja näitas kohagi ära.aga ärgates oli neil see koht meelest läinud.ja raha asukoht on siiani mõistatus.
Vasta
#23
Ega siilike asjata õpeta: Maksa kaardiga!
Vasta
#24
Mul oli ka titeajal naljakaid kaotatud asju,üks mõnus lastekohver oli,mille isa tõi ja ütles et see on võlukohver ,millesse panin oma karu või muu mänguasja ja oi imet kõik mis sisse panin, kadusid ära,
nii ma hävitasin palju kodust arsenali ,kuni isa selle ära võttis.ka üks klaasitükk oli, mis suureks läks
ja mänguasjad,aga nagu isal ikka kombeks, korjatakse ühel hetkel asjad ära ja asendatakse palli või puzlega,sest 3 aastane on paras mürsik ,ning kui vanemaks saab,siis ka oma lollustest õpib ,kooli läheb ja normaalseks inimeseks hakkab,Lapsefantaasia ikka. 4-lt sain teada et olen olemas ,maailm läks keerulisemaks,see tegi mind väga õnnetuks ja kadunud jõulumeest uskusin veel 2 aastat (
Vasta
#25
minul kadus ykskord teleka pult ara.Minu tuba on kyllalti vaike.Otsisin risti rasti labi.Votsin isegi sohva lahti.Vaatasin diivani alla.Yhesonaga koik kohad.Polnud.paari paeva parast avastasin sohvalt teleka puldi.Elan ma yksi ja kylas vahepeal ei kainud keegi.Imelik,arvan et akki mul elab toa vaimuke.Ma isegi panin talle nimeks Ludri.Sick
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat