•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33(current)
Teema hinnang:
 • 4Hääli - 5 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Holokaust - sajandi vandenõu?
(20-06-2021, 19:48 )akkillus Kirjutas: Ma ei ole seda kuskilt lugenud, aga mul on sisemine teadmine, et igasugu eitamine on infosõda ja infooperatsioon. Eesmärk on midagu muud õngitseda.

Holokausti eitamine või siis jaatamine ei ole usu ega maailmavaateline küsimus...
Kehtiv -ja ametlik holokaustihüsteeria/dogma on karjuvas vastuolus matemaatika, füüsika, keemia, elik siis eksaktteadustega ning ei arvesta samas vähimalgi määral planeet Maal kehtivate loodusseadustega!

Ja minul omakorda on sisemine teadmine, et saksmannid olid kindlasti nutikad, kuid samas ei olnud nad võlurid!
Ja kui nad oleksi seda olnud, siis oleks sõja võitmine olnud käkitegu...

Vasta
Mingi maailmavaade ei tekita mingit emotsiooni aga kulla sära tekitab. Jahitakse natside kulda ja sellega seotud emotsiooni. Ja selleks, et natside kulda leida, ühtedele sisestatakse pähe loodusseadusi ja teistele sisestatakse pähe idee isiklikust suhtest sündmustesse ja siis kolmandad kulisside taga õngitsevad infot kus võib kuld olla peidetud ja kus on natsid, kus on taldrikud jms
Vasta
Need kes Holokausti keelavad, tuleks minu arvates otse töölaagrisse saata, sest naiivsus maailma kohta ületab juba seaduslikud piirid.

Kus kohast on tulnud need sajad raamatud Holokausti kohta nendelt kes selles on elanud? Kas jõuluvana kirjutas ?

https://www.amazon.com/Best-Sellers-Book...books/2394

https://thebookreaderblogg.com/2017/09/1...ld-jacoby/
Vasta
(26-06-2021, 13:40 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Need kes Holokausti keelavad, tuleks minu arvates otse töölaagrisse saata, sest naiivsus maailma kohta ületab juba seaduslikud piirid.

Kus kohast on tulnud need sajad raamatud Holokausti kohta nendelt kes selles on elanud? Kas jõuluvana kirjutas ?

https://www.amazon.com/Best-Sellers-Book...books/2394

https://thebookreaderblogg.com/2017/09/1...ld-jacoby/

Esmalt kust raamatud tulevad - lühidalt - raha ei haise ja kui vaja seda teenida siis võib igat solki kirjutada.

Teiseks - ürita paika panna oma keelekasutus - sõnaühend "kes Holokausti keelavad" tähendab eesti keeles
isikuid kes keelavad holokausti toimepanemist - kas pidasid silmas ehk "eitavad holokausti toimumist"?
Samas "tuleb otse töölaagrisse" saata on juba toimunud - seda tegid juudid Venemaal üsna tulemuslikult.
Ja ega ka Eesti ei pääsenud - ka siit saadeti tuhandeid sinna samasse - töölaagrisse...

Kolmandaks - seda ei 2MS ajal EI TOIMUNUD juutide suhtes mingit holokausti - teadlikku ja planeeritud hävitamist
on korduvalt ära näidatud aga kuna suured meedia majad neid lugusi ei taha välja anda siis loomulikult on neid
muinasjutte holokausti toimumist kordades rohkem kui teisi aga kvantiteet ei ole kvaliteet.
Holokausti kohta võib kirjutada kas või miljon raamatut aga isegi see kogus ei tee seda jama reaalseks.

Ja lõpetuseks - siin teemas on toodud KORDUVALT ja erinevaid tõestusi, et seda "juudi holokausti" ei toimunud.
Sa kas loed ja teed omale asja selgeks või teed ennast siin lolliks...
Aga kui sa oled lihtsalt "hasbara" "bubbeleh" siis polegi mingit lootust - sheekelid rõhuvad...
Vasta
Väike pilt mis illustreerib seda holokausti tsirkust...

[Pilt: bq-5c4f6903695c7.jpeg]
Vasta
Sattusin kunagi nägema mingit saatelõiku, kus üks vana nats kõvera muigega kommenteeris siinset teemat umbes nii ,et milleks gaasikambrid. Milleks kasutada nii ebaturvalist tapmis moodust nii väikesel territooriumil. Oleks vaja olnud suuremat kogust korraga teise ilma saata ,oleks piisanud rotimürgi segamisest toidusse.

Vasta
(27-06-2021, 17:06 )NelliN2 Kirjutas: Sattusin kunagi nägema mingit saatelõiku, kus üks vana nats kõvera muigega kommenteeris siinset teemat umbes nii ,et milleks gaasikambrid. Milleks kasutada nii ebaturvalist tapmis moodust nii väikesel territooriumil. Oleks vaja olnud suuremat kogust korraga teise ilma saata ,oleks piisanud rotimürgi segamisest toidusse.

Isegi lihtsamalt oleks saanud. Näiteks 1943a möllas laagrites tüüfus.
Himmleri käsul toodi idarindelt arste sellega võitlema ja saadi jagu.
Aga väravad kinni ja kaks nädalat ja kõik surevad ise ära...
Vasta
(27-06-2021, 17:32 )Tyto Alba Kirjutas:
(27-06-2021, 17:06 )NelliN2 Kirjutas: Sattusin kunagi nägema mingit saatelõiku, kus üks vana nats kõvera muigega kommenteeris siinset teemat umbes nii ,et milleks gaasikambrid. Milleks kasutada nii ebaturvalist tapmis moodust nii väikesel territooriumil. Oleks vaja olnud suuremat kogust korraga teise ilma saata ,oleks piisanud rotimürgi segamisest toidusse.

Isegi lihtsamalt oleks saanud. Näiteks 1943a möllas laagrites tüüfus.
Himmleri käsul toodi idarindelt arste sellega võitlema ja saadi jagu.
Aga väravad kinni ja kaks nädalat ja kõik surevad ise ära...
Holokausti vähemalt selllisel "6 milli" kujul pole olnud. Ja täpselt 6 milli mitte 5,9999999 milli? See on nii loll jutt, et isegi lasteaia laps saab aru: kuidas saadi see täpne arv? Aga oleks veel üks juut surnud kusagil oleks asjad hukas!Bleh Saksa täpsus juudi lolluses, täpselt 6 ja mitte ühtegi rohkem! BlehBlehBleh
Vasta
Mis number see kuus miljonit on?
Pole ükski "holokausti ohvrite" arv kuidgi pikalt püsima jäänud. Mõni aasta veel ja ongi 10 milli täis.
Aga no mina ka ei saa aru, miks oli vaja neil juutidel kokku luuletada mingi gaasikambrite jura. Ja krematooriumid? No milleks ometi. Selge , palju dramaatilisem!
Aga nii ebapraktiline. Kui tahad kiiresti teha, siis kaeva kraav ja muudkui lase maha ja mata. Saab kordi kiiremini, kui gaasitades ja kremeerides. Ja kordi,kordi odavamalt. Kraavid kaevavad vangid ise, kui ühte pisikest koppagi ei raatsita anda ja ajavad täis ka. Kui kuuli ka ei taha raisata, anna osadele juutidele pisut leiba, mõni privileeg ja kaasvangidele üle võimu ja puunuiad või haamrid või kõplad kätte ja notivad oma kaasvange nagu põrgulised, näod naerul Kambodžas notiti miljonid kõblastega maha, polnud kulu ega midagi. GULAGIS oli see juba selgeks tehtud, et juudist laagripersonal tapab südamerahuga ükskõik, mis rahvusest vange, juute sealhulgas, kui aga temal endal mõned privileegid ja võimu on. Empaatiat sellel rahval pole.
Et saksa ratsionaalsus hakkaks jantima surmalaagrites, mis ehitatud ainult ühe rahva hävitamiseks, mingite gaasikambrite ja krematooriumide ehitamisega ja siis seal tasapisi tilgutades aastate jooksul juute tapma, on ikka üsna tobe. Aga näe, usutakse.
Kui juudivaba plaan oleks olnud olemas, oleks see täidetud kiirelt ja täpselt, mitte venitatud 5 aasta peale. Buldooseritega suured kraavid kuhugi kõrvalisse kohta, täis ja kinni. Kuu aega maksimum ja siis oleks olnud töö tehtud,ma arvan.
Aga polnud ei plaani ega ka tegu.
Vasta
Ristiusus on kolmainsus, juutidel 6milli. Kumbagi muuta ei tohi, juba esimese maailmasõja ajal oli see 6 milli liikvel.
Vasta
[Pilt: c797d821dac27a2c.jpg]
[Pilt: abd1076aa6c9f10d.jpg]
Vasta
https://media.gab.com/system/media_attac...b67c57.mp4
Brother Nathaneal (jewish Defector) on Holohoax Lies :
Lühike video holokausti valest.
Vasta
HOLOKAUSTI EITAJAD JA VÄÄRINFORMATSIOON

Holokausti eitamine ja holokausti faktide minimeerimine või moonutamine on üks antisemitismi vorme.

Holokausti eitajad ignoreerivad selle sündmuse ülekaalukaid tõendeid ja nõuavad, et holokaust on müüt, mille leiutasid liitlased, Nõukogude Liidu kommunistid ja juudid oma eesmärkidel. Eitajate "loogika" kohaselt vajasid liitlased "holokaustimüüti", et õigustada 1945. aasta Saksamaa okupatsiooni ja natsikostjate "julma" tagakiusamist. Holokausti eitajad väidavad ka, et juudid vajasid "holokausti müüti", et saada Saksamaalt suuri kahjusid ja õigustada Iisraeli iseseisva riigi väljakuulutamist. Holokausti eitajad väidavad, et II maailmasõja võidujõudude, juutide ja Iisraeliga on seotud ulatuslik vandenõu, et levitada teavet holokausti kohta oma eesmärkidel.

Holokausti eitajad väidavad, et kui nad suudavad halvustada ühte fakti holokausti kohta, siis võidakse diskrediteerida ka kogu selle sündmuse ajalugu. Nad ignoreerivad nende ajalooliste sündmuste tõendeid ja esitavad argumente, mis nende arvates kummutavad holokausti olemasolu tervikuna.

Mõned holokausti eitajad väidavad, et kuna pole ühtegi dokumenti, mis kirjeldaks holokausti, ega dokumenti, mille Hitler on allkirjastanud holokausti tellimiseks, on holokaust ise petlik. Selle väite põhjendamiseks eitavad nad kõiki Nürnbergis esitatud tõendeid. Neid süüdistatakse natsireichi genotsiidile suunatud kavatsuste ja tuhandete korralduste, märkmete, märkmete ja muude dokumentide võltsimises, mis annavad tunnistust juutide hävitamise protsessist. Kui nad ei saa kinnitada, et dokumente on võltsitud, väidavad nad, et dokumentides olevat keelt tõlgendati tahtlikult valesti. Veelgi enam, mõned holokausti eitajad nõuavad, et liitlased piinasid kurjategijaid tunnistamaks nende rolli mõrvades ja et kõik ellu jäänud vangid,

Mõned holokausti eitajad väidavad, et need "vähesed" juudid, kes surid, surid looduslikel põhjustel või natsireich hukkas neid seaduslikult kuriteo eest. Nad väidavad, et juudid ja liitlased riigid teadlikult sõja ajal tapetud juutide arvu üle hindasid. Olemasolevate seaduspäraste ajalooliste allikate ja demograafiliste meetodite põhjal on holokausti ajaloolased hinnanud holokausti ajal tapetud juutide arvuks 5,1–6 miljonit. Holokausti eitajad on väljendanud ebakindlust täpse hukkunute arvu osas selles vastuvõetavas vahemikus tõendina, et kogu holokausti ajalugu on välja mõeldud ja juutide hukkunute arv Teise maailmasõja ajal on liialdatud.

Mõned holokausti eitajad väidavad, et natsid ei kasutanud juutide tapmiseks gaasikambreid. Nad eitavad surmalaagrite olemasolu. Eitajad keskendusid Auschwitzile ja usuvad, et kui nad suudaksid kummutada natside poolt gaasikambrite kasutamise Auschwitzis juutide tapmiseks, siis võidakse ka kogu holokausti ajalugu diskrediteerida.

Holokausti eitajad kopeerivad sageli teadlaste vorme ja meetodeid, et eksitada avalikkust nende seisukohtade olemuse suhtes. Tavaliselt teevad nad oma töö kohta joonealuseid märkusi, viidates teiste holokausti eitajate väljaannetele, ja korraldavad pseudoteaduslikke konverentse.

Internetis holokausti eitamine on sellise väärinfo leviku lihtsuse ja kiiruse tõttu eriline probleem. Ameerika Ühendriikides, kus põhiseaduse esimene muudatus tagab sõnavabaduse, ei ole holokausti eitamine või natside propaganda ja antisemiitlik vihakõne ebaseaduslik. Euroopa riigid nagu Saksamaa ja Prantsusmaa on kriminaalkorras karistanud holokausti eitamise ning keelustanud natside ja neonatside väljaanded. Internetist on nüüd saanud peamine holokausti eitamise allikas ja esmane värbamisvahend holokausti eitamise organisatsioonidele.
Vasta
Tubli, et tõid kõik asjad välja, mis selgelt näitavad, et holokausti pole kunagi olnud. Noh üht-teist muidugi oli, on ju juudid juba Aabrami aegadest tappa saanud ja sugugi mitte ilma asjata, kuid seda kolmanda riigi aegset nahutamist ei saa kuidagi holokaustiks nimetada ja selle mõõtmeid on paisutatud ikka ammu juba üle naeruväärsuse künnise. Pigem võiks holokaustiks nimetada seda itsi, mis juutidele tehti enne Rooma riiki ja selle ajal. Ja ka siis ikka asja pärast, kui ajalugu uurida.
Olen alati rääkinud, et kui Vasja ühel laupäeva õhtul tantsulkal tappa saab, siis see võib olla juhus. Aga kui Vasja iga issanda laupäeva õhtul tantsult koju tuleb, silmad sinised ja nina jäme, siis ilmselt peaks põhjust Vasja juurest otsima.
Hea, kui need punktid kõik rittaseatult silma all on, ma osa enne ei teadnudki. Kiitus rivi ees!
Vasta
Tõsine lasteaed - silmaklappidega... - isegi sõnu ei leia - ilma roppustesse minemata.
Siin on 33 lehekülge ära toodud ja näidatud MIKS seda holokausti EI toimunud ja hakkab jälle pihta.
Koonduslaagrid olid TÖÖLAAGRID - hukkusid - MITTE EI TAPETUD SÜSTEMAATILISELT - seal mitmete
rahvuste esindjad kelledest juute oli VÄHEMUS ja seda peamiselt 1943 tüüfuse epideemia ajal ja siis
1945 kui LIITLASED olid puruks pommitanud sisuliselt KOGU riikliku taristu.
Juudis ISE lükkasid selle sõja käima ja ISE lasid mõnedel surma saada ja hiljem kirjutasid pea kõik
hukkud juutideks.
Selles kahtlevad kas teliselt idioodid kes ei suuda aru saada mida nad leovad või need kes ei ole
teemaga tutvunud - kolmas kategooria on juudid ja nende sabarakud kes loodavad midagi saada...
Ehk lihtsalt kasuahned ja südametunnistuseta karjeristid.

Spetsull sulle äikesepoiss aga küsi armeenlaste, venelaste, hiinlaste ja ka sakslaste käest - kes on
tapetud JUUTIDE ja nende värdjalikke sabarakkude poolt ja seda MILJONITE kaupa.
Juutide genotsiidi EI OLE kunagi toimunud - nad on vahest saanud peksa kui minnes liiga jultunuks
rahvas nende vastu ülestõusu teeb - Euroopas on viimase 1000a juute üle saja korra välja saadetud.
Ja onju loomulikult KÕIK need rahvad, linnad riigid väha pahad ja juute ilma igasuguse põhjuseta vaenatud.
Vasta
"The Leuchter Report"

Fred Leuchter disainis,ehitas ja hooldas gaasikambreid ameerika vanglates . Ernst Zündeli kohtusaaga ajal saadeti ta Auschwitzi ja teistesse laagritesse ,et anda oma hinnang nendele rajatistele . Ei leidnud gaasikambreid ühestki laagrist...

https://www.bitchute.com/video/fq3uurKZTeJh/

https://www.bitchute.com/video/8s7sN560Pkxn/

"David Cole in "Concentration Camps" FULL DOC 1992"
https://www.bitchute.com/video/NjSd35p6pYc/

Holokausti muinasjutuga said ajaloo suurimatest verevalajatest (Gulag) vaesed kannatajad keda tänapäevani kritiseerida ei tohi .
Vasta
https://media.gab.com/system/media_attac...d79154.mp4

Tsitaat:Holokaust on Saksa-vastane vandenõuteooria, mida ka kinnitavad juudid.
Puuduvad tõendid gaasikambrite või korraldatud jõupingutuste kohta juute hävitada.
Kuulake, mida ühel endisel vangil oli öelda koonduslaagrite tingimuste kohta.
Vasta
(31-07-2021, 20:35 )Tyto Alba Kirjutas: Holokaust on Saksa-vastane vandenõuteooria, mida ka kinnitavad juudid.
Puuduvad tõendid gaasikambrite või korraldatud jõupingutuste kohta juute hävitada.
Kuulake, mida ühel endisel vangil oli öelda koonduslaagrite tingimuste kohta.

Mis puhul siis juudid nii vihkavad ja korraldavad vandenõusid sakslaste vastu kui nad suurt midagi pole juutidele teinud ?
Nett on täis pilte ja videosi gaasikambritest koonduslaagrites.
Lisaks kambritele olid veel gaasiautod, guugeldage või youtube otsingusse : Nazi Gas van .

Vasta
Juudid suretasid neljakümne aastaga kõrbes olles ühe põlvkonna mälu ära.
Vägisi tekib paralleel sinise History kanaliga, see paneb ka seda ,,paha natsi,, juba aastaid...
Vasta
Tsitaat:No Poison gas, the allies tortured confessions out of witnesses:

1. The only thing at Auschwitz resembling a human gas chamber was constructed in 1946 by Stalin.

2. Not a single diagnosis of death by cyanide poisoning is on record for any German labour camp.

3. No trace whatever remains of the millions of bodies allegedly gassed in the German labour camps.

4. None of the war generals after the war who wrote their memoirs made any allusion to human gas chambers or indeed to any intention to exterminate an ethnic group.

5. The Red Cross made normal, routine visits to Auschwitz during the war, and its published reports made no allusion to any ongoing human gassing there.

6. No authentic documents attesting to “The Holocaust” exist anywhere.

7. The Bad Arolsen archives list everyone who lived and died in all the German labour camps. The question naturally arises as to what is the total number recorded in this tremendous archive. Clearly the managers of this archive are not at liberty to tell of this or they would be jailed for so awful a crime.


[Pilt: 9e81d2185ddafe72.jpg]
Vasta
Harilikult signeeriti liitlaste dokumendid siiski hoopis teisiti kui " Major Miller"...näiteks:

Jon. P. Myers
Colonel, U.S. Army
Commanding.
Vasta
Ajaliselt ja ajalooliselt allakirjutamise stiilid ja standardid muutuvad.
Arvan, et Kleopatra viseeris dokumente teisiti kui näiteks Briti Kuninganna.
Vasta
(11-09-2021, 20:43 )Tyto Alba Kirjutas: Ajaliselt ja ajalooliselt allakirjutamise stiilid ja standardid muutuvad.
Arvan, et Kleopatra viseeris dokumente teisiti kui näiteks Briti Kuninganna.

Loomulikult...aga 1948 signeeriti siiski nii, nagu ma osundasin. Mitte "major Miller" või "polkovnik Ivanov". Vaid näidati ära täielik nimi, auaste ja ametikoht.

Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 255 40,439 06-12-2023, 10:06
Viimane postitus: Volodja
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 550,151 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Elektroonika laguneb. Vandenõu? kivikas666 106 47,267 30-05-2021, 01:48
Viimane postitus: isemaag
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,748 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Bielefeld'i vandenõu xawa 0 1,552 29-08-2019, 01:10
Viimane postitus: xawa
  Vandenõu USA hävitamiseks Punahabe 11 4,322 14-04-2018, 08:58
Viimane postitus: Thorondor
  Rostovi lennukatastroof - vandenõu või õnnetus? positiivne 19 11,147 21-06-2016, 21:37
Viimane postitus: positiivne
  Kopteri õnnetus - vandenõu ? azzkikr 104 44,308 14-08-2015, 18:05
Viimane postitus: Wilholmensis
  Fluori Vandenõu Elderm 47 27,794 15-06-2015, 19:54
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Jüri Lina vandenõu Thorondori vastu Thorondor 133 52,748 31-05-2014, 21:49
Viimane postitus: Seba1993

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat