•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Billy Eduard Albert Meieri kontaktjuhtum
Sellel 925 pildil on jah säri kindlasti rohkem kui paar sekundit. See, mis kaameraga ta pildistas ja millisega ta väidab end pildistavat, jäägu ta enda südametunnistusele.
Teades Billy mudelite/mänguasjade armastust (näiteks wedding cake automudeliga), siis ma ise rekonstrueeriks selle pildistamise protsessi hoopis paari automudeli ja tinasõduriga ning ise keerutaks mingit säraküünalt või ükskõik mis asjaarmastaja pürotehnika vahendit tinasõduri kohal. Ilmselt poleks ka hobi-keemikul mingi probleem mingit tulevärki sinna ümber mõelda.
Lisaks võib filmiaparaadiga, ilma filmi edasi kerimata, säritada mitmeid kordi. Ehk siis ma võiks asja veel põnevamaks teha ja erinevate sessioonidega päris ilusa tulemänguga foto säritada, kus oleks kollaseid, siniseid, oranzhe ringe.
Ala- või ülesäri muudab samuti tegelikku tonaalsust.

Muidugi võib vastu vaielda, et fotod võivad olla tehtud minu kirjelduse järgi(või mõnel muul viisil võltsitud) "...aga siiski võib olla ka tegelikult tulnukavärk". See, et ma just siin teema all üritan midagi tõestada, on seepärast, et minu silma jaoks on just Meieri fotod ilma pikema analüüsitagi võltsingud. Lisaks sinna juurde mehe eriti naiivsed vabandused ning seletused. Et äkki selle Billy kohapealt avaks siiski silmad. Smile
Vasta
Tervitused

925 pilt meeldib minule just sellepärast, et see on lihtne ja seda saab iga mees ise järele teha ja siis tulemusi võrrelda !

to trz:
> jäägu ta enda südametunnistusele.
Petturid võetakse just vahele selliste pisikeste apsakate pärast, millele enamus tähelepanu ei pööraks Smile
Mustkunsti trikid hargnevad just lahti sellistest tühistest kõrval asjadest.

> hoopis paari automudeli ja tinasõduriga
Tobe on siin see, et need autod seisavad päevastel piltidel ka seal õues Sad
Okei ühe käega mees nikerdas enda tuttavate autodest mini koopiad Smile

> ning ise keerutaks mingit säraküünalt või ükskõik mis asjaarmastaja pürotehnika vahendit tinasõduri kohal
Valgus jõudlus ruutmeetri kohta on hirmsati nihkes sellisel pildil (kui katsetad saad oma silmaga kinnitust)

> Ilmselt poleks ka hobi-keemikul mingi probleem mingit tulevärki sinna ümber mõelda.
Peame mõtlema antud aja kontekstis 1975-1980. Mis oli siis lääne maailma laia tarbekaubanduses saadaval !?
Tõsi on see, et küllap leiaks midagi analoogset, kuid Levise poolt esitletud piltidel on sädememägi kohe väga erineva rohkusega.

> Lisaks võib filmiaparaadiga, ilma filmi edasi kerimata, säritada mitmeid kordi.
Kas Sa ikka oled ise teinud ühele pildile mitmeid särisid ? Smile
Sellel pildil on üks detail mis selle koheselt tühistab ... Trz uuri mis see on ?
Tänasel päeval on sellise detaili võltsimine arvuti abil köömes aga vanal ajal paras peavalu.

> Ehk siis ma võiks asja veel põnevamaks teha ...

Selle lause jätk ei sobi antud pildi juurde, kuna ühele pildile mitme eri säri tegemine tekitab mis probleemi esimesele särile ?

> Ala- või ülesäri muudab samuti tegelikku tonaalsust.
Tõde !

> Muidugi võib vastu vaielda, et fotod võivad olla tehtud minu kirjelduse järgi(või mõnel muul viisil võltsitud) "...aga siiski võib olla ka tegelikult tulnukavärk".

Püüame jääda ühe pildi ekspertiisi juurde.
Maailmas on küllaga tõde ja vale kokku sulatatud, tajume selle tekke põhjuseid hilisemalt ajaloos tagasi vaadates.


Kulgeme

Tacian
Vasta
Ma ei saa sellest pildist hästi aru, et kas "puu" on auto ja ufo vahel? Sellisel juhul kuidas on võimalik, et puu on udune ja auto ning ufo teravad? Ning miks puu ja auto sulanduvad sarnaselt sellele pildile, kus ufo ja auto sulanduvad: http://www.theyfly.com/newsflash/images/image003.jpg
Kõige loogilisem seletus on vist see, et ühele pildile on jäädvustatud vähemalt kaks erinevat kompositsiooni. Küsimus, et millises järjekorras? Ufo ja puu ning siis eraldi auto? Mõni tõsisem fotograaf võiks seletada Smile
[Pilt: image002.jpg]

Mudelautol on vist valged istmed, sellel pildil on kah näha:
http://futureofmankind.co.uk/Billy_Meier...g_cake.jpg

edit: siin oli hoopis minu varasem postitus ja jälle oskasin selle täielikult hävitada..... arghhhh :S
Vastasin küsimustele
Tsitaat:Õhku jääb paar küsimust: * mis punane jutt see on ümber tema ja auto suunas ? * millist ainet põletati, et sädemete hulk on minimaalne pika säri korral ?
Aga postitust ei viitsi taastama hakata, sest niikuinii pildil olev elevant ei muutu kaelkirjakuks kui analüüsida tema saba pikkust või kihvade kõverust.

[Muudetud: 22-7-2009 levis]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tacian

to trz:

> hoopis paari automudeli ja tinasõduriga
Tobe on siin see, et need autod seisavad päevastel piltidel ka seal õues Sad
Okei ühe käega mees nikerdas enda tuttavate autodest mini koopiad Smile

Vaadates võltsingute taset, ma isegi ei usu, et asi nii põhjalik oli, et on hakatud ise automudeleid ehitama. Kas saad selle päevase pildi linkida?

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
> ning ise keerutaks mingit säraküünalt või ükskõik mis asjaarmastaja pürotehnika vahendit tinasõduri kohal
Valgus jõudlus ruutmeetri kohta on hirmsati nihkes sellisel pildil (kui katsetad saad oma silmaga kinnitust)

Valguse hulga kogunemine filmile/sensorile sõltub valgusallikast ja säriaja pikkusest. Siin näiteks mu enda tehtud pikasäri pilt öösel: http://static1.nagi.ee/i/p/153/91/03847893f114bf_l.jpg
Tagumine helendus on 10-15 km kaugusel oleva Tallinna kuma, mis silmaga vaadates oli väga nõrk kuid nüüd pildil suhteliselt intensiivne.

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
> Ilmselt poleks ka hobi-keemikul mingi probleem mingit tulevärki sinna ümber mõelda.
Peame mõtlema antud aja kontekstis 1975-1980. Mis oli siis lääne maailma laia tarbekaubanduses saadaval !?
Tõsi on see, et küllap leiaks midagi analoogset, kuid Levise poolt esitletud piltidel on sädememägi kohe väga erineva rohkusega.

Mu "mudeliteooria" sobib hästi ka sädemete suurustega. Igast keemiakarpe ikka leidus 70ndatel. Ega see pole 21. sajandi leiutis. Isegi NSVL-is ju müüdi sel ajal nii mustkunstni-, elektroonika- kui keemiahuvilistele erinevaid karbikesi.

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
> Lisaks võib filmiaparaadiga, ilma filmi edasi kerimata, säritada mitmeid kordi.
Kas Sa ikka oled ise teinud ühele pildile mitmeid särisid ? Smile
Sellel pildil on üks detail mis selle koheselt tühistab ... Trz uuri mis see on ?

Ise kui väiksena filmiaparaadiga pildistasin, siis sai pidevalt kogemata mitu pilti ühele kaadrile säritatud, kuna filmi edasikeeramine lihtsalt polnud alati meeles. Mitmekordset säritamise võimalust filmile on isegi mõningate tehnikate tarvis ära kasutatud. Näiteks orton tehnika: http://en.wikipedia.org/wiki/Orton_(photography)

Mul pole väga aega süveneda, mis teeb selle võimatuks Sinu jaoks siin pildil. Äkki ütled otse välja?

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
Tänasel päeval on sellise detaili võltsimine arvuti abil köömes aga vanal ajal paras peavalu.

Igasugu võltsimise arvuti abil olen nende piltide puhul täiesti välistanud

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
> Ehk siis ma võiks asja veel põnevamaks teha ...

Selle lause jätk ei sobi antud pildi juurde, kuna ühele pildile mitme eri säri tegemine tekitab mis probleemi esimesele särile ?

Räägi, mis probleemi.
Vasta
Tervitused.

to trz:
> Kas saad selle päevase pildi linkida?
Tuhnin nädalavahetusel videoarhiivi ja püüan leida neid kaadreid tema kodu hoovist, lisaks huvitab mind ikka see fotoka mark ehk leian ka sellele küsimusele vastuse dokumentaal filmist Contact.

> sobib hästi ka sädemete suurustega
Muide kui selzkonnas on mõni keemik/füüsik suudaks see sädemete rohkuse järgi õelda mis aine põletamisega selline sädeme hulk tekiks.

> Mul pole väga aega süveneda, mis teeb selle võimatuks Sinu jaoks siin pildil. Äkki ütled otse välja?

Okei küllap Sa ei ole sellise pilditöötlusega ennem kokku sattunud, kuid detailiks on pildil tume käsi heledal taustal.
Kui oleks pildil tehtud uut lisa säri oleks tume käsi uue säri valguse poolt rikutud ehk siis käsi hakkaks läbi paistma !
Seda suht labast nõksu kontrollisid ka USA uurijad CONTACT filmis tema teiste piltide juures.

Soovitan vaata ära dokumentaal film Contact (1978), seal saates uuritakse oma aja tipptehnikaga Billy poolt esitatud materjale.
http://shop.figu.org/product_info.php?cP...cts_id=342
Film peaks torrentis liikuma, kui ei riputan selle kuhugi üles.

to Levis:
> .. sest niikuinii pildil olev elevant ei muutu kaelkirjakuks kui analüüsida tema saba pikkust või kihvade kõverust.

Kui avastad oma rahakotist võltsitud 100 krooniseid, kas see tähendab, et viskad ka kõik ülejäänud 100 kroonised minema ?!
JAH see maailm mida uurime ei ole kerge, JAH see ajab närvi ja loob pettumusi, kuid põhjalikus detailides viib sihine olgu lõpp tulemus mis tahes. Kõige rohkem õpime me ikka kulgemisel finishi suunas mitte finish ise ! Smile

Kulgeme

Tacian
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tacian
Õhku jääb paar küsimust:
* mis punane jutt see on ümber tema ja auto suunas ?
* millist ainet põletati, et sädemete hulk on minimaalne pika säri korral ?
Punased jutid, pakun, et midagi on seal liikunud, mis peegeldab valgust või siis on alustatud/lõpetatud keerutamist ning pürotehnika alles võtab tuld või kustub tasapisi. Võib-olla lendas mingi tükike kahe auto vahele või viimases lõpus lendas kogu hõõguv kupatus sinna või sealt sai kõik hoopis alguse ning süüdati süütenöör... vali midagi!
pildil Aziz Zeria Betelgeuse tähtkujust demonsteerib mõtteprojektsiooni teel Sb-tüüpi spiraalgalaktika teket. Ma pikalt ei jätka, sest võib-olla mõni saab lõpuks Horni sündroomi ja hakkabki mind uskuma ning tulihingeliselt mööda maailma rändama ning hämmastavat lugu levitama ja kaitsma.[Pilt: 2691871536_6e754e666f.jpg]
Sädemeid ei pruugi üldse olla kui tõrvikut keerutada. Väga palju sädemeid on siis kui põlevat 'steel wool'i keerutada. Igasugu tavaliste säraküünalde puhul on sädemeid küll palju, aga sädemed kustuvad kiiremini. Samas kui panna nööri otsa mingi suvaline ilutulestiku vidin, siis saame mustmiljon erinevat lahendust. Siin üks näide mustmiljonist:http://farm4.static.flickr.com/3448/3712...4e694b.jpg
Pakun, et piltide järgi võivad spetsialistid kah ainult oletada umbkaudselt, et milliseid aineid kasutati. Tavainimese käest midagi sellist tahta on absurd ja B.Meieri 925 pildi raames ka üsna mõttetu, sest kuidas see oligi.... pildil on ikkagi elevant, aga mitte UFO Laugh Samas ei saa ju ka pahaks panna kui keegi täpse keemilise koostise vastu huvi tunneb. Mind näiteks huvitab, et mis marki see valge auto on?:
http://futureofmankind.co.uk/Billy_Meier...g_cake.jpg

[Muudetud: 23-7-2009 levis]
Vasta
Tervitused.

to Levis: Kas netis liigub ka mõni selline pilt kus rõngas on inimese peakohal ? ühesõnaga oleks vähemalt sama suure läbimõõduga, kui 925 pildil.

> Punased jutid, pakun, et midagi on seal liikunud, mis peegeldab valgust või siis on alustatud/lõpetatud keerutamist ning pürotehnika alles võtab tuld või kustub tasapisi.

Peegeldus ! pole halb idee, kuna vanadel objektiividel ei olnud peegeldustest tekkivate ghostide ära hoidmiseks mingit kaitset. Ghost tekib siis objektiivis erinevate läätsede vahel teatud nurga all uitama läinud valguse peegeldusest. Samas aga hindavad profid just vanu objektiive, kus on läätsesid mõni üksik ja valguse sumbumine on minimaalne ehk siis F arv jääb tänase päeva objektiive arvestades ulmeliselt madalaks 1.0 - 1.4 Juhin tähelepanu, et mida väiksem on F väärtus seda kiirema säriga pildi saab valgusvaeses keskkonnas (n.öösel) teha.

Kui antud teema rohkem huvitub siis võib leida lisa infot siit:
http://fotokala.ee/fiki/index.php/Algajale


Kulgeme

Tacian
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tacian
to Levis: Kas netis liigub ka mõni selline pilt kus rõngas on inimese peakohal ? ühesõnaga oleks vähemalt sama suure läbimõõduga, kui 925 pildil.
Aga ma pakun, et antud pildid sind ei rahulda, sest sa tahad, et oleks samapalju ringe, sarnased sädemed, punased jutid, käsi fookuses jne. kõik ühel pildil. Samas on kole raske tõestada, et pildil on elevant kui seal tõesti on elevant, aga keegi väidab, et ei usu, näita sarnast pilti ja kui näitad, siis ei ei see pilt ei sobi, seal saba vales asendis jne.
[Pilt: 2188767596_b88e562b04.jpg]
Siin võib olla tegemist sarnase pürotehnilise ainega:
[Pilt: 2640691712_56eb87535c.jpg]
Vasta
Tervitused.

to Levis: > Aga ma pakun, et antud pildid sind ei rahulda.

Miks ei rahulda !
Sinu saadetud pildid tõestavad ühte. Eraldunud sädemekiire pikkus on väga otseselt seotud foto säri ajaga.

> aga keegi väidab, et ei usu, näita sarnast pilti ja kui näitad, siis ei ei see pilt ei sobi, seal saba vales asendis jne.

Tõe otsingul ei saa olemas olevatest faktidest mõõda vaadata !
Ehk siis otsuse tegemisel peab arvesse minema kõik faktid, olgu see uurijale nii vastukarva kui tahes.
Uurija süüdistus põhineb faktidel mitte aga sarnanevatel oletustel !

Küllap Sa tajud ka ise, et oled võtnud teatud eelaimuse kinnisideeks ja Sa tahtlikult või tahtmatult unustad fakte lõpuraporti koostamisel ... Smile


Kulgeme
Tacian
Vasta
Tacian, mis siis juhtub 'sinu Tõega', kui sulle näidataks kindlat tõendit, et Billy võltsis neid pilte? Praeguse seisuga tundub küll, et Billy on osasid pilte võltsinud ja nii ongi et 'tõenäoliselt' ka paljud teised pildid on võltsitud. Küsimusele 'miks' ilmselt vastust ilmselt polegi. Võimalik, et võltsis, kuna tahtis oma prohvetlustele kaalu. Samas võib olla pildid on sellised nagu nad on, kuna keskmise inimese teadvus polnud tol ajal kõrgem?

Samas ka Billy naine ju väitis, et Billy jooksis mitmeid kordi hoovis mingite puude jms makettidega ringi, kuigi skeptikudele pole ta ise kordagi vahele jäänd.

Muidugi Billy'ga on veel see asi, et väidetavalt on ta osade ennustustega täppi pannud ja tal vist oli mingi lindistatud õhulaeva heli, mida skeptikud ei suutnud läbi pureda.

Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Flash
....
Muidugi Billy'ga on veel see asi, et väidetavalt on ta osade ennustustega täppi pannud ja tal vist oli mingi lindistatud õhulaeva heli, mida skeptikud ei suutnud läbi pureda.
Milline ennustus läks täppi?

Mis mõttes ei suutnud skeptikud läbi närida? Kus see kirjas on?
Audio salvestise kohta:http://www.iigwest.com/investigations/me...ction.html
Btw.M.Horn on petis ja kasutab luba küsimata teadlaste nimesid ning sellega ka vahele jäänud.

Vasta
Tervitused.

to Flash:
>Tacian, mis siis juhtub 'sinu Tõega', kui sulle näidataks kindlat tõendit, et Billy võltsis neid pilte ?

Vastus lihtne, ei ole olemas 100% valet!

Olen ennast kordades täiendanud igas vallas seoses Billy teemat uurides.
Seega võin õelda, et kulutatud aeg, kui ka raha on kasulikult investeeritud Smile
Peamine asi mida olen õppinud on ehk tähelepanu pisikestes kõrval detailides.

Küsin nüüd Sinult vastu, Flash mis juhtub siis "Sinu Tõega", kui sulle tõestatakse, et Billy omas algus aastatel võltsimata pilte UFO-dest ?

Aga muide, kas keegi on kuskil väitnud, et see teema on sama selge kui järve vesi tuule vaiksel ilmal. Tema üks suurim austaja ja uurija Randolph Winters (hingede teemat uuris) hakkas ka hilisematel aastatel vihkama Billy ümbritsevat meeskonda, kuna need olid rahaahned ja olevat vastanud osadel juhtudel Billy asemel. Antud meeskond kuulutas aga R.W ebasõbralikuks koostööpartneriks ja ei soovita tema vestlustel osaleda, kuna tema jutt omab fakti vigu.

Küllap peaks meie parawebi selzkonnas olema 7 "Nastjat", et leida Billy teemas kõik tõeterad Smile

> Samas ka Billy naine ju väitis...
Olen selle kohta, ka erinevaid jutte lugenud.
Naine ei saanud seda mida ta kõige rohkem vajas TÄHELEPANU. Kogu rõhk ja hiilgus oli mehel. Naine soovis kohe alguses, et teda kõigega ja kõigesse pühendatakse (soovis ka kontakti astuda). Kahjuks ei sõltunud tema soov Billy tahtest ja nii hakkas see abielu allamäge veerema.
Muide Billy lapsed on nii väiksest peast, kui ka täiskasvanult dokumentaal saadetes üles astunud ja tõendanud, et on oma silmaga näinud neid beamshippe kodutaevas.

> et Billy jooksis mitmeid kordi hoovis mingite puude jms makettidega ringi
See väide on päris tublisti ajahammast saanud Smile
Contact filmi tootjad tõid USA-st kaasa täpse Beamshipi vähendatud koopia mudeli mille valmistas Hollywoodi erieffekti meeskond, kes hilisematel aastatel tegid koostööd ka Steven Spielbergiga.
Selle mudeliga käidi kohtades, kus Billy pilte tegi. Ühesõnaga püüti kloonida pilte ja siis uuriti millised on valgus varjundite erinevused jne ...
Need võlts pildid ja kogu analüüs nende kohta on Contact saates kenasti ette kantud.

> osade ennustustega täppi pannud ja tal vist oli mingi lindistatud õhulaeva heli, mida skeptikud ei suutnud läbi pureda.

Jepp, Billyl on peale piltide kuhjaga asitõendeid mis laboratooriumis teadlasi kohmetama on pannud. Ennustustest on Rooma paavsti teema ehk järgmine käega katsuda sündmus, küllap näevad minu silmad ka seda 21 sajandi USA rängemat maavärinat San F. -s. Maavärin peaks toimuma uurijate sõnul siis, kui S.F linnatänavatel on tublis koguses klaasist katusega autosid. Muide saate ajal oli see veel olemat saavutus autotööstuses, kuidas on lood täna !? (sellest on üks hilisem dokumentaal saade, mida teeb sama mees, kes 1978 aastal korraldas Contact saate.)

> Samas võib olla pildid on sellised nagu nad on, kuna keskmise inimese teadvus polnud tol ajal kõrgem ?

Olen osaliselt nõus, kuid USA meeskonna 1978 aasta teadlaste ajumaht on tänase päeva keskmise inimese teadvusest ikka veel tükk maad ees Smile
Ei saa kohe kuidagi alahinnata nende teadlaste uurimistööd asitõendite kallal.

Kulgeme
Tacian

LISAN MAILILE SIIS FRAGMENDID FILMIST CONTACT, KUS PÜÜTAKSE JÄRELE TEHA BILLY PILTE !

[Pilt: Picture%201%20of%20Documentary%20film%20...201978.JPG]

[Pilt: Picture%202%20of%20Documentary%20film%20...201978.JPG]

[Muudetud: 7-28-2009 Tacian]
Vasta
M.Horn usaldusväärsuse kohta:
Lühidalt siis kasutab ekspertide nimesid täiesti luba küsimata ning petab ja valetab sinna juurde kuidas jaksab.

Üks paljudest M.Horni valedest:
DVD "The Silent Revolution Of Truth"
Michael Horn:"Six professors of forestry looked at Meier's photos and looked at the trees and each one determined that the trees are full size mature trees and not models."(kuus oma ala eksperti kinnitasid, et puud Meieri piltidel ei ole miniatuursed puud)
Ja siis ilmub ekraanile:
[Pilt: SRT-DVD-ForestryExperts.jpg]

Mõned väljavõtted kirjavahetustest:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread336632/pg1
Ma ei hakka kirjavahetusi tõlkima, aga lühidalt antud proffessorid väidavad üksteise järel, et nende nime on kuritarvitatud.
-------------
From: Donald Hanley
Date: February 22, 2008 9:02:02 AM PST
To: Derek Bartholomaus

I have no idea how you got my name nor do I wish to comment on these photos. Do not continue to use my name in this fashion.

-------------
From: Everett Hansen
Date: February 25, 2008 11:51:41 AM PST
To: Derek Bartholomaus

I have not "authenticated real trees", or made any other definitive statements about these photos. My observations are being misrepresented, and my name and affiliation are being used without my permission. Everett Hansen
-------------
From: "Jensen, Edward C."
Date: February 25, 2008 2:25:11 PM PST

An estimate of tree height (actually only the top portion of a single particular tree) that I made several years ago in good faith has been taken out of context and misused to purport things that I did not intend. Further, my observations have been misappropriated and misapplied to photographs that I have never seen and situations that I have never reviewed. I want to assure you that I have never purported to authenticate any photos of alleged UFOs for Mr. Deardorff, Mr. Meier, Mr. Horn, or anyone else. ... ja nii edasi...

Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tacian

Tervitused.

> sobib hästi ka sädemete suurustega
Muide kui selzkonnas on mõni keemik/füüsik suudaks see sädemete rohkuse järgi õelda mis aine põletamisega selline sädeme hulk tekiks.

Kui kasutada "mänguasjateooriat" siis pole eriti oluline kui suurt magneesiumitükki kasutati.

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
> Mul pole väga aega süveneda, mis teeb selle võimatuks Sinu jaoks siin pildil. Äkki ütled otse välja?

Okei küllap Sa ei ole sellise pilditöötlusega ennem kokku sattunud, kuid detailiks on pildil tume käsi heledal taustal.
Kui oleks pildil tehtud uut lisa säri oleks tume käsi uue säri valguse poolt rikutud ehk siis käsi hakkaks läbi paistma !
Seda suht labast nõksu kontrollisid ka USA uurijad CONTACT filmis tema teiste piltide juures.

Ok, võtame nii, et see mitmesärivärk oli minu väljapakutud asi. Seda kuskil keegi pole propageerinud, vist? Ikkagi kui mõtlema hakata, siis jääks ju fikseeritud fotokaga ja fikseeritud modelliga sama tulemus kui üksteise peale pildistada.
Siit edasi võiks "mudeliteooria" korraks unustada. Billy on kasutanud suht käepäraseid asju nagu televiisorit, kust pildistanud bändi või mingi Maapealse mänguasjatootja poolt valmistatud kiire-relva.
Tüüp vedas oma aeda ühe sellise kahemõõtmelise mannekeeni, mida me kõik oleme näinud muusika- ja rõivakauplustes. Rõhk on muusikakauplusel, kus mingi mikriga staar on elusuuruselt papile kleebitud.
Sa viid selle papitüki öösel platsile, reguleerid fotoka või lased sõbral seda teha, ise jebid peakohal nööriotsas asetseva pürotehnikaga ja sind ennast pole üldse pildil.
Arusaamiseks, mu enda aastatagune pilt, mis on 20 sekundilise säriga. Peale selle et taamal piljardilaua ümber käis hull sebimine, jõudis leti ääres käia ka üks klient midagi küsimas. Tänu 20 sekisele särile on näha ainult staatilsed asjad, nagu õlu, seinad, piljardilaud jne. Inimesi ei. http://static1.nagi.ee/i/p/162/94/04073525d2bf49_o.jpg


Tsitaat:Algselt postitas Tacian
to Levis:
> .. sest niikuinii pildil olev elevant ei muutu kaelkirjakuks kui analüüsida tema saba pikkust või kihvade kõverust.

Kui avastad oma rahakotist võltsitud 100 krooniseid, kas see tähendab, et viskad ka kõik ülejäänud 100 kroonised minema ?!
JAH see maailm mida uurime ei ole kerge, JAH see ajab närvi ja loob pettumusi, kuid põhjalikus detailides viib sihine olgu lõpp tulemus mis tahes. Kõige rohkem õpime me ikka kulgemisel finishi suunas mitte finish ise ! Smile

Sellise "juhtumiga" ei lase ükski täiskasvanud ning mõtlev inimene enda rahakotti täita võltssajastega. Eriti kui ta on samst allikast ühe juba saanud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas levis
Mis mõttes ei suutnud skeptikud läbi närida? Kus see kirjas on?
Audio salvestise kohta:[url]http://www.iigwest.com/investigations/meier/space_ship_audio_deconstruction.html[/url

Horn võib peti olla, see ei muuda praegu asja. Horn ei analüüsinud neid. Seda heli analüüsisid ikka paljud teised ja leidsid väga huvitavaid asju (korrelatsioone magnetväljadega jms). See, mis sagedusega ta lindistas ja mida Horn väidab ei mängi praegu mingit rolli.

Tsitaat:Küsin nüüd Sinult vastu, Flash mis juhtub siis "Sinu Tõega", kui sulle tõestatakse, et Billy omas algus aastatel võltsimata pilte UFO-dest ?

Vastus on sama, mis sul.

Väidetavalt võltsivad ka skepitikud:
http://www.rense.com/general84/meir.htm



[Muudetud: 24. Jul 2009 Flash]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Flash
....
Seda heli analüüsisid ikka paljud teised ja leidsid väga huvitavaid asju (korrelatsioone magnetväljadega jms). See, mis sagedusega ta lindistas ja mida Horn väidab ei mängi praegu mingit rolli.
Ok, Horn Horniks Smile
Seda heli tegi vist wedding cake ship:
http://www.youtube.com/watch?v=Q3ry9bTIYT8
Siin keegi herr uzzz üritab seda järgi teha:
http://www.youtube.com/watch?v=16L5TwUC_dY
Kui suur on tõenäosus, et wedding cake ufo on tõesti tulnukate lennumasin? Ja kui oleme nõus, et wedding cake ufo on pettus, siis kui suur on tõenäosus, et audio salvestised ei ole pettus? Ja kui oleme nõus, et see on kah pettus, siis kui suur on tõenäosus, et mees plakatiga vajab tõesti raha karate tundide jaoks, sest tema pere on ninjade poolt röövitud?
[Pilt: hobo.jpg]
Ph34r2

Tsitaat:Algselt postitas Tacian
Sinu saadetud pildid tõestavad ühte. Eraldunud sädemekiire pikkus on väga otseselt seotud foto säri ajaga.
Jah, aga palju sõltub ka sädemest(kui suur on tükk ja kiirelt põleb) ning kui suur hoog talle sisse on antud +veel mõned väiksemad tegurid, mis asja mõjutavad....põlemisprotsess ise, õhuniiskus jne.

Uurisin veel seda mikrofoniga Meierit ja mida võib sädemekiirte põhjal märkida on see, et Billy käsi pöörleb päripäeva, mis on ka igati loogiline kui parema käega midagi peakohal keerutad.
Võib oletada, et ülemised ringid ilmusid esimesena, sest kui vaatame ringide vasakut serva, siis on näha, et alumistel ringidel on sädemekiired tunduvalt lühemad.

Ja ega see ring ikka nii väga suure diameetriga ei olegi. Meieri pikkust kahjuks ei tea - oletame et 180-185, siis ringi diameeter on umbes ~3,2m. Saab ikka kiirelt keerutada küll kui vaja.
http://futureofmankind.co.uk/w/images/1/...circle.jpg

[Muudetud: 25-7-2009 levis]
Vasta
http://www.youtube.com/watch?v=GpgF7pDx_...re=related

Eks ma uurin asja, ehk on see film täispikkuses ka kusagil saadaval.
Vasta
to Preilikass: Konkreetset Billy materjalidest kokku lõigatud ja Mr.Horn kommentaaridega varustatud filmi ma ei ole näinud, kuid kõik esitletud klipid on ülesvõetud Nippon TV meeskonna poolt Billy kodus. Kui Preilikass otsib algumaterjali siis selle DVD nimi on "Beamship - The Movie Footage"
http://shop.figu.org/product_info.php?cP...cts_id=350

Seda saadet võid ehk leida torrentist või e-mule keskkonnast.

head kulgemist.

Tacian
Vasta
http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_M...Report_151

Ma saan aru, et siin siis väidetavalt Billy Meier vestles oma nn võõrkontaktiga kosmosest. Teen siia copy paste ühest tolle kontakti vastusest, mis annab aimu sellest, kuidas tema enda kodumaailmas abieluni jõudmine reguleeritud on. Ja küsimus siis: kuidas teie sellesse suhtute? Kas näete selles igati head väljavaadet või pigem isikuvabaduse piiramist?
Mina isiklikult ei oska veel antud momendil seisukohta võtta, hõljun kusagil kahe vahel.

Billy
And how do they see it when two humans are "good for each other," as they say?
Quetzal
29. They say that two people, who come together and suppose that they can develop deeper feelings for each other, have to determine, during the time of three years, whether these feelings are actually existent or not.
30. After this time, they are examined by authoritative experts of the matter, and then after that, with a mutual logical consistency of feelings, love, etc., the two can be joined together in marriage.
31. The period of three years is divided in such a way that the two see each other once for several hours every 7 days, depending on time availability, spending this time personally and alone at their own discretion, but it is absolutely excluded that they spend this time sleeping with each other or even having sexual relations.
32. Such action is only allowed when the safety audit proves that they will close the covenant of marriage, which will not be the case with Thomas and K.
33. If two such people perform an activity weekly that always or occasionally brings them together during time time of seven days, then nothing is to be objected, but at the same time, a personal interaction isn't allowed.
34. The reason is that each of the two is always to have time during six days to rework and thoroughly consider all insights and experiences that took place on the seventh day.
35. In addition, a 12-month separation time comes after two years, during which the two may not see each other.
36. As a rule, they work on different planets during this time, in order to maintain enough distance and to have time to think about it.
37. Only then follows the aforementioned examination.
38. Other innocent physical contacts as well as communicative forms are allowed at any time, of course.

Mulle tundub, et kuidagi väga palju reegleid. Ühest küljest on reegleid vaja, et vältida kaost, samas liiga palju reegleid pärsib vaba tahet. Ah, ei tea :o

Aa, ja mis värk selle maksimisega on? - http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_M...Report_152

[Muudetud: 10-27-2009 Preilikass]
Vasta
> Ja küsimus siis: kuidas teie sellesse suhtute? Kas näete selles igati head väljavaadet või pigem isikuvabaduse piiramist?
Pean kohe tunnistama, et ei ole seda kontakti lugenud Smile
Kohe kindlasti ei saa me hinnata, kellegi teise tsivilisatsiooni moraali koodeksit meie maailma kogemuste põhjal, kuna meil ruulib siin planeedil süüdimatuse sündroom Smile

Mis asi on armastus ? see on tänase päevani enamuses inimestel lahti seletamata. Usutakse lihtsalt ühte sõna ega suvatseta seda lahti lammutada. Isiklikult arvan, et nende tsivilisatsiooni reeglite kujunemisel on olnud pikk eellugu, kuid jääb mulje, et "armastust" testida lahusolekuga on õige lähenemine.

> Kas näete selles igati head väljavaadet või pigem isikuvabaduse piiramist?

Võin julgelt väita, et meie petlik "isikuvabadus" ei loo kaugeltki õnnelikke abielusid !

> Mulle tundub, et kuidagi väga palju reegleid. Ühest küljest on reegleid vaja, et vältida kaost, samas liiga palju reegleid pärsib vaba tahet.

Milleks luuakse reegleid ? osaliselt selleks, et probleemile ei suudeta leida kõiki inimesi rahuldavat lahendit.
Valitakse välja inimese positiivset arengut silmas pidades reeglistik, kus keelatakse kuristikulisele teelõigule minek.
Samas aga keegi ei keela neil vaadata ajaloo või perekonna teadmeteosesse mis saab juhtuma kui valid selle kuristikulise teelõigu ...

Elu on tegelt palju lihtsam, kuid me oleme sellel planeedil materjaalse kasumi kuhjamise nimel ära matnud Tõe tunnetuse.
Me valetame iga päev endale ja ka teistele, tulemuseks on lõputu luupainaja ... peame leidma tee tagasi ristteeni ja märgistama selle kuristikulise teelõigu keelumärgi ja infotahvliga meie elatud õuduste ajaloost wink

> Aa, ja mis värk selle maksimisega on ?

Ostsin ise sealt paar raamatut ja DVD-d, kahjuks või õnneks tegi need ostud minul kunagi Saksamaal elanud tuttav.
Tema väitel liikus asi ilusasti.

Mida soetada soovid ? ehk on minul need olemas Smile


kulgeme

Tacian

Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tacian
> Ja küsimus siis: kuidas teie sellesse suhtute? Kas näete selles igati head väljavaadet või pigem isikuvabaduse piiramist?
Pean kohe tunnistama, et ei ole seda kontakti lugenud Smile
Kohe kindlasti ei saa me hinnata, kellegi teise tsivilisatsiooni moraali koodeksit meie maailma kogemuste põhjal, kuna meil ruulib siin planeedil süüdimatuse sündroom Smile

Mis asi on armastus ? see on tänase päevani enamuses inimestel lahti seletamata. Usutakse lihtsalt ühte sõna ega suvatseta seda lahti lammutada. Isiklikult arvan, et nende tsivilisatsiooni reeglite kujunemisel on olnud pikk eellugu, kuid jääb mulje, et "armastust" testida lahusolekuga on õige lähenemine.

> Kas näete selles igati head väljavaadet või pigem isikuvabaduse piiramist?

Võin julgelt väita, et meie petlik "isikuvabadus" ei loo kaugeltki õnnelikke abielusid !

> Mulle tundub, et kuidagi väga palju reegleid. Ühest küljest on reegleid vaja, et vältida kaost, samas liiga palju reegleid pärsib vaba tahet.

Milleks luuakse reegleid ? osaliselt selleks, et probleemile ei suudeta leida kõiki inimesi rahuldavat lahendit.
Valitakse välja inimese positiivset arengut silmas pidades reeglistik, kus keelatakse kuristikulisele teelõigule minek.
Samas aga keegi ei keela neil vaadata ajaloo või perekonna teadmeteosesse mis saab juhtuma kui valid selle kuristikulise teelõigu ...

Elu on tegelt palju lihtsam, kuid me oleme sellel planeedil materjaalse kasumi kuhjamise nimel ära matnud Tõe tunnetuse.
Me valetame iga päev endale ja ka teistele, tulemuseks on lõputu luupainaja ... peame leidma tee tagasi ristteeni ja märgistama selle kuristikulise teelõigu keelumärgi ja infotahvliga meie elatud õuduste ajaloost wink

> Aa, ja mis värk selle maksimisega on ?

Ostsin ise sealt paar raamatut ja DVD-d, kahjuks või õnneks tegi need ostud minul kunagi Saksamaal elanud tuttav.
Tema väitel liikus asi ilusasti.

Mida soetada soovid ? ehk on minul need olemas Smile


kulgeme

Tacian


Ei, ma midagi osta ei soovinudki. Vaatasin vaid, et FUGI liikmed maksavad mingit maksu, aga sain juba mõnes mõttes selguse nende USA kodulehelt.
Süüdimatuse sündroomLaugh Väga hästi öeldud! Ma üritan sellega tegeleda, aga... Ma ei oska hinnata kui hästi või halvasti see mul välja tuleb.
"Võin julgelt väita, et meie petlik "isikuvabadus" ei loo kaugeltki õnnelikke abielusid"!
Tõsi, kuid isikuvabaduse eesmärk polegi kellelgi midagi kindlat luua, vaid anda inimesele õigus ise otsustada.
"Valitakse välja inimese positiivset arengut silmas pidades reeglistik, kus keelatakse kuristikulisele teelõigule minek".
Jah, saan sellestki aru ning ühest küljest tundub üsna ideaalne mõte. Samas, kuidas on kellelgi teisel õigus keelata mind iseennast hukutamast? Saan aru, et kindlasti tuleb püüda, aga otseselt keelata?!
Vasta
Kas pulmatort on tulnukate oma... no comments:
http://files.abovetopsecret.com/images/m...13b67d.jpg
Enamus pulmatordi pildid lausa karjuvad pettuse järele... näide: http://thebiggestsecretpict.online.fr/uf..._2+car.jpg

Aga kui nüüd vaadata uuemat teadlaste uuringut, siis "Scientific analysis suggests Billy Meier UFO photos may be genuine"
http://www.allnewsweb.com/page9399895.php
Seal X-Ray pildid ja puha Smile1
Vasta
Leidsin sellise teksti:

From The Encyclopedia of Skepticism and the Paranormal

Billy Meier's story has prompted a great deal of research into his claims, both by skeptics and those within the UFO community who expected to confirm his reports. What was discovered is that the Billy Meier story actually represents the biggest UFO hoax in history. Upon close examination it was discovered that not one of his alleged photographs were original prints, but all had been airbrushed or otherwise altered.

Models of some of the spacecraft seen in his photo's were found in his house. In one video of an alleged flying saucer, the spacecraft can clearly be seen to be swinging pendulum style as if it were suspended by a wire. The photograph of an alleged Pleiadian alien was discovered to be a photocopy of a model taken from a Sears Catalog. Under close scrutiny, all of Billy Meier's alleged evidence has been shown to be false.

Yet, Billy Meier's claims survived for many years within the UFO community, being touted as the best evidence for the reality of alien visitation. There are still those who will not admit the entire case is a complete fraud. Meanwhile, Meier has made a great deal of money from the sale of his book and other material in which he discusses his hoaxed contact with aliens.

Mina tegin copy/paste lingilt http://www.crystalinks.com/billy_meier.html

Ma ei ole kursis kui tõene see täieliku pettuse tõestamine on. Kas keegi oskab kommenteerida?
Vasta
Tervitused.

Preilikassile jõudu Billy asjas tuhnimisel Smile Soovitan ära usu midagi vaid kogu infot !
Püüa antud mehe teemat uurides läbida kõiki valdkondasid mida ta on meile esitlenud.
Pärast seda on Sinu ajudes juba palju infot mis aitab väita ja vastuväita Smile

Lisan nende tõendite teemal ühe olulise mõtte mida kontaktides õeldi.
Billyle alati rõhutati ärge uskuge meie juttu ennem kui te ei ole õeldud lauseid ise rakendanud oma enda elukeskkonnas. Ühesõnaga muutke meie sõnum elutarkuseks.

Omamoodi hästi on ka seletatud miks Pleij. suuvoodriks oli üks inimene antud ajastul. Põhjus lihtne kui sinu juttu kuuleb pealt kolm inimest siis ruumist lahkudes hakkab sõnum liiga kiirelt moonduma. Plej. suutsid jälgida mida Billy kirjutas või rääkis.

Mis aga puutus käega katsutavatesse asjadesse siis neid oli tegelt piisavalt. Metallisulamid (pikk teema), puusse sisse "sulatatud" auk (seda saaks ka veel täna mikroskoopiliselt uurida), helilindid, fotod, mingil ajal oli tema hoovis kasvama pandud mingi tundmatu pöösa või puuliik jne...
Plej. olid tegelt hirmsasti vastu sellele et inimestel oleks mingi ASI mida kummardada uskuda.

Inimkonna USK on hetkel asjades kinni !

Muide kas teate Hollywoodi filmi Stigmata sõnumit ?
http://www.imdb.com/title/tt0145531/

Ehk olen sellest siin ka kunagi rääkinud, kuid Vatikan oli algusest peale selle filmi tekke vastu ja seda just selle lõpu sõnumi pärast. Küsid mis on siis see sõnum !? ... See on vägagi sarnane mida Plej. kontaktides ütlevad ... "Et Loojaga suhelda ei ole vaja ehitada spetsiaalset maja ega kummardada mingit asja, temaga saab suhelda koguaeg sõltumata asukohast. Nüüd ehk märkate Vatikani vastuseisu põhjust ... haiseb see ju "impeeriumi" pankroti järgi Smile Kahjuks ei julgenud see film süübida sügavamalt sõnumisse. Tegelt on aga selles lauses palju rohkem peidus kes hakkab uurima mis/kes see "Looja" siis on ... oma kallutamata uurimustöö keskel peaks igaüks komistama sõnale energia ...

Kulgeme edasi selles "näitemängus" alias Elu ;-)

Tacian
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Tacian
...
Mis aga puutus käega katsutavatesse asjadesse siis neid oli tegelt piisavalt. Metallisulamid (pikk teema), puusse sisse "sulatatud" auk (seda saaks ka veel täna mikroskoopiliselt uurida), helilindid, fotod, mingil ajal oli tema hoovis kasvama pandud mingi tundmatu pöösa või puuliik jne...
Plej. olid tegelt hirmsasti vastu sellele et inimestel oleks mingi ASI mida kummardada uskuda.
....
Tacian

Gaaskromotograaf mass-spektomeetri põhjal oli tegemist täiesti tavalise metallisulamiga. Marcel Vogel (keemik, mitte metallurg) kasutas el.mikroskoopi, mis pole üldse õige vahend sellise analüüsi tegemiseks.
http://www.iigwest.org/investigations/me...ction.html

Esmalt naerma ajav "ray gun" ja siis see ovaalne auk peaks panema uskuma... :S Ma pakun, et õõtsutasid puuriga ülesse-alla ja edasi-tagasi ning voilaa... ime sündiski! Vaevalt nüüd mingi spets.viil neil oli, aga kui auk keskelt kah sama ovaalne on kui servadest, siis mingi viili laadne asi pidi olema. Võib-olla saab puuri kasutada kah mõneti viilina kui esmalt on servad puurides ovaalseks õõtsutatud, siis keskmine osa tuleb veidi järgi raspeldada.

Audio salvestiste osas on kah iigwest teinud ilusa töö, puust ja punaselt: http://www.iigwest.com/investigations/me...ction.html

fotod?...., kohe meenuvad Asket ja Nera, dinosaurused, wedding cake... Sick

Kuhu ka ei vaataks, kõik lehkab pettuse järele!
$Promojad$ ja muidu fanaatikud on Meieri teema nii kuulsaks ajanud, et üsna lihtne on ise võrku joosta kui ainult ühepoolse infoga ennast toita.
Kurb kui kogu selle jama peale loetakse Billy märkmeid "kontaktidest" ja risustatakse oma pead kellegi mõttetu fantaasiga, mis on "heal" juhul poolik tõde.

[Muudetud: 15-11-2009 levis]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat