• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ouija Board
#1
tegelt võib nii juhtuda küll kui liiga kaugele minna...
mu vana klasikaaslane kutsus koolis, talvel, hommikul, pimedal ajal,klassis välja...
me klassi tahvel oli puhas
ja me rääkisime ja küsisime asju talt niiöelda millele ta sai vastata ainult jah v ei ja siis meil hakkas tund ja me olime küsinud,et kas võib ära minna(kummituselt,et siis ta äkki ei pahanda vms.)
aga ta ei lubanud. siis me ei viitsind enam olla ja panime kaardid ära millaga me seda siis tegima ja kui õps klassi astus ja me alustasime tundi ilmus ei tea kust tahvlile mingi joonistus....
kumaline
Vasta
#2
Huvitav, kas Ouija Boarde on ka Eestis müügil? Ise ostaks küll.
Vasta
#3
Loitsukelleris on täiesti olemas... koos ÕPETUSEGA!!! mida nagu näha, nii mõnelgi siin tarvis läheks.


PALUN LAPSED!!! ÄRGE TEGELEGE SELLISTE ASJADEGA KUI TE NEIST MIDAGI EI TEA!!!

tõsiselt.
ouija põhimõtteliselt laseb inimesel olla vaimu jaoks kanal. peaks aga küsima mida vaim vastu saab info eest? mitte keegi ei hakka sinuga suhtlema lihtsalt sellepärast et SINUL oleks põnev. ja siis te hiljem virisete et mingid vaimud jäävad kummitama. lollakad...

PS mummy! Oujia EI OLE mäng. raiu see endale pähe. lego klotsid on mäng. mängi seda mängu.
Vasta
#4
hr. celticul on tegelt õigus küll, see ei ole mämgimiseks. selle kaudu tahetakse teada tuleviku, jne... kes tahab sellest oujia lauast rohkem teada, ostke endale raamat nimega "kogu maailma märgid ja sümbolid" mul see täitsa olemas Laugh
Vasta
#5
kas te ei võiks õelda lus seda mängu osta saaks.siis võiks rohkem uurida
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: oskar10
kas te ei võiks õelda lus seda mängu osta saaks.siis võiks rohkem uurida
Minul oleks vanemad kere kuumaks kütnud, kui oleksin hakanud õhtuti oujia lauaga...mängima....
Inimesed, kes on saanud surmajärgse kogemuse, räägivad et peale kehast lahkumist ei tunne nad enam emotsioone. Tõenäoliselt ei soovi suurem osa hingedest tappa (nõmedaid?) tegelasi, kes segavad nende edasiminekuid. Üks põhjus miks igasugused lollakad nii kergesti pääsevad. Kui ikkagi tekib tahtmine rääkida värskelt lahkunud lähedase inimesega, siis on ühenduse loomine kõige mõistlikum vahetult peale surma. Aga ärge unustage, et teie oma vanaemale, sõbrale, isale emale jne varsti enam huvi ei paku.
Vasta
#7
Kui oled kogenematu, ei tea, mis tähendab vaimuga suhelda võib tõesti hirmsaid asju juhtuda.. Näiteks ma suhtlesin esimest korda ühe vaimuga paar aastat tagasi. Ma läksin nii elevile.. Esmalt läks mu silme eest mustaks ja hetkega nägin ma soovitud inimese nägu. Ma rääkisin temaga.. Ruumis olime ma, mu sõbrad ja vaim. Aga mina olin vaimuga oma maailmas. Järsult äratasid mind mu sõbrad üles.. Olin, kui teises maailmas. Mu kogu keha tulitas.. Vaimuga kohtumine.. ei soovita.. Erti mitte siis, kui ei oska temaga viisakalt käituda. Kui kohtuda kõrgema vaimuga, siis temaga kohtumine imab sinult energiat. Ära räägi temaga liialt! Vabanda, palu, et sa pead nüüd minema! OLE VIISAKAS! Muidu, võib sind tabada nende raev... Hhõõõhhrr.. Kui ma juba kogenuna vaimuga suhtlesin, unustasin end ja, kui mul meenus energia, lõpetasin viisakalt jne.. ning, kui ma oma maailmas tagasi olin.. Siis olin nii rampväsinud, et minestasin. Ole viisakas, ära räägi palju, ära naera palju! Need võivad vaime solvata ja siis nad vihastavad... TÕSISELT kohe...Sad
Vasta
#8
kust sellist mängu saab???
Bleh
mai tea ma just ootan ,et minuga midagi sellist juhtuks aga jah
ma olen juba tükk aega vaime uurind vb sellepärast nad nd mulle ei ilmutagi
aga ikkagi kust ta selle mängu sai??
Vasta
#9
Ei noh...Angry

Tsitaat:Algselt postitas: oskar10
kas te ei võiks õelda lus seda mängu osta saaks.siis võiks rohkem uurida

Tsitaat:Algselt postitas: atlantis
kust sellist mängu saab???
Bleh

Võiks ikka teema algusest lõpuni läbi lugeda enne kui postitama hakata. Celtic selge sõnaga ütles:

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
Loitsukelleris on täiesti olemas... koos ÕPETUSEGA!!! mida nagu näha, nii mõnelgi siin tarvis läheks.

...ja lisaks veel:
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
PALUN LAPSED!!! ÄRGE TEGELEGE SELLISTE ASJADEGA KUI TE NEIST MIDAGI EI TEA!!!

See kehtib kõigile, kes ilma teadmiste või otsese vajaduseta tahavad vaime välja kutsuda ja voodoo nukukestega mängida.

(i)Ahjaa...

[Pilt: mackey.jpg]:D
Vasta
#10
About.com "Paranormal Phenomena" küsitlus
(vastanute arvul 140):
1. Jah, pole probleemi - 19%
2. Ei, neid ei tohiks mänguasjapoes müüa - 31%
3. Ei, neid ei tohiks KUSAGIL müüa - 39%
4. Pole kindel - 10%
(1 % on kusagile kadunud, aga olgu peale)
Vasta
#11
mina kohe kindlasti ei julgeks sellise asjaga tegeleda.
ja ega celticul on õigus ka.
kui sa ikka asjast midagi ei tea, pole mõtet seda näppima hakatagi, sest kunagi ei või teada, mis juhtub.
Vasta
#12
Ouja Boardi Pole Mäng See On Päriselt Mitte Mäng Nagu Monopol Ma Olen Mänginud Küll ja küll koos sõpradega ja see ei olnud väga lahe sest Vaim Läks hulluks ta liigutas seda värki kus meie näpud olid peal hästi kiiresti
Vasta
#13
para maailmas on vähe asju, mida saab mängimiseks kutsuda
Vasta
#14
aga ma tean et see ei ole teemakohane aga ikkagi huvitav kuidas üldse seelliseid asju tehakse ja kuidas need toimivad. päris huvitav oleks teada kohe... XD
Vasta
#15
Ma tean küll kust seda osta saab aga kas keegi teab kus selle õpetust või õpetuse pilt saaks.
Kui keegi viitsiks sellest rohkem pilte teha
Vasta
#16
http://www.luckymojo.com/ouija-board-glow.jpg
http://www.augustinespiritualgoods.com/o...%20web.jpg
http://www.oxfordstudent.com/article_ima.../ouija.jpg
http://i73.photobucket.com/albums/i226/a...-board.jpg
mina leidsin mõned
ja muide kui natuke otsida, ei ole neid üldse raske leida... Angry
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: oskar10
Ma tean küll kust seda osta saab aga kas keegi teab kus selle õpetust või õpetuse pilt saaks.
Kui keegi viitsiks sellest rohkem pilte teha

piltidega on selline loll lugu, et nende tegemine võib hinge häirida, ärritada, ja see ei ole eriti hea...
Vasta
#18
aga õpetusest ei leidnud?
Vasta
#19
õpetust on parem saada, kui osaled mingis sellises ettevõtmises, sest siis koged kõikke ise ja jääb paremini meelde
Vasta
#20
aga keegi kirjalikku õppetust ei saak kuskilt hakkas see asi huvi pakkuma
Vasta
#21
ise enesest just see ouija board pani lausa uskuma asjadesse mis on seletamatud ja üldse ebanormaalsed.
kas keegi üleüldse on käsitlenud ouija boardi?
Vasta
#22
Huvitav, et kas see juhtum on ka Ouijua Boardiga seoses või?
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1176
Kui on, siis ma ei soovitaks sellega tegeleda..
Vasta
#23
sellise laua annab ise ka teha.
meie tegime. aga ei tööta kuna pendel ütles et meie seas on keegi kes vaime solvas (solvas peale seda kui olime kutsunud ja taldrik suht suuure hooga vastu lava lendas. 2 korda järjest)
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
sellise laua annab ise ka teha.
meie tegime. aga ei tööta kuna pendel ütles et meie seas on keegi kes vaime solvas (solvas peale seda kui olime kutsunud ja taldrik suht suuure hooga vastu lava lendas. 2 korda järjest)

No, kui pendel ütles juba midagi, siis kuidas see siis ei tööta?

Ja kõikide analoogsete asjadega, nagu Ouija laud, Ruunid jms, on alati parem neid ise teha, sest mass toodangu kraamiga on enamasti nii, et nad kas üldse ei tööta, või väga vaevaliselt.
Kui sa ise teed, siis see valmistatav asi saab osa sinu hingest ja mõistusest.
Vasta
#25
Mind hakkas see huvitama.
Kus saaks Tartus seda "mängu"? Palju maksab?
Kus asub Loitsukeller Tartus?
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ouija board. mingilampvend 3 2,317 24-05-2018, 11:20
Viimane postitus: jonnipunn
  Ouija laua kasutus OuijaFan 2 4,164 16-12-2011, 23:15
Viimane postitus: angel23

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat