Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ouija Board
Autor Sõnum
Hewen
Uustulnukas

14-01-2010 20:41
Postitus: #151

Tsitaat:Algselt postitas patriK
küsiks, et kas Ouija Board on ka isetehtav või peab see ilmtingimata ostetud olema?

Selles teemas on 60 korda mainitud, et lauda saab ka ise valmistada. Loe eelnevaid poste ka. :S
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kommenteerija .
Uustulnukas

23-01-2010 13:03
Postitus: #152

Ka Selgeltnägija- Sergeil oli OUIJA laud . väga põnev , kuid hirmus .
-rrraksu
Uustulnukas

30-01-2010 15:04
Postitus: #153

Sai siis eile kutsutud isetehtud ouija lauaga vaime välja.
alguses põhimõtteliselt keegi ei uskunud, et see võib tõsiselt toimida, aga klaasist asi, millega kutsusime, hakkas liikuma.
Igatahes, kui lõpetasime ütlesime : good bye & thank you . Alguses liikus klaasist asi good bye peale ning peale thank you'd liikus Ouija poole ning hakkas laualt maha minema. Mida võis see tagasi minemine tähendada?
liiizzzuuu
Uustulnukas

20-03-2010 18:43
Postitus: #154

Me klassiõdedega tegime ka ise sarnase asja. Paberile ja panime sinna peale jah ja ei kõik tähed tere ja head aega ja numbrid.
Me võtsime 1 kroonise mündi ja panime sõpradega näpud peale vms. Ma ei tea kas keegi liigutas seda või ei aga see liikus.. Me küsisime vaimult neid asju mida teised nagu ei teadnud ja läksid täppi . Tavaliselt saame me ainult koolis nendega ühendust .
Nephily
Uustulnukas

01-04-2010 14:56
Postitus: #155

Mina kutsusin paar nädalat tagasi oma pereemaga (olen hetke Itaalias au pair'iks) vaime välja, kuna meile tundus, et kahtlaselt palju on erinevaid hääli ja varje silmanurgas.

Eellugu siis selline, et minu ülesandeks on valvata juunis 2aastaseks saavat Sofiat hommikust pealelõunani. Kui Sofia magab, vaatan ma tavaliselt elutoas telekat (Sofia magab vanemate magamistoas) Ärgates hüppab ta voodist maha ja tuleb kinnise ukse juurde (uks on kinni, et teda mitte häirida) ja hüüab mind.

Ükskord aga kuulsin ma vahetpidamata pisikesi lapsesammukesi ukse juurde tulevat, ka kuulsin lapse nuttu. Käisin Sofiat korduvalt kontrollimas, kuid ta magas rahulikult.

Jah, kindlasti te nüüd mõtlete, et keegi teine võis nutta, aga see on eramaja ning mitte ühtki teist "nutjat" läheduses ei saanud olla. Pealegi kostis see nutt ja lapsesammut TÄPSELT kinnise ukse tagant.

Siis küsisin pereemalt, kas siin majas kummitab, ning ta ütles, et tema arvates küll, kuna temal nt pesu pesteb satub alati pesumasinast välja üks pisike roosa Sofia sokk (ta on alati eelnevalt kõik mustapesukastid hoolikalt üle kontrollinud, see lihtsalt tekib sinna pärast pesumasina kaane sulgemist)

Hankisingi siis Ouija laua ning hakkasime kahekesi kutsuma. Meie mõlema üllatuseks hakkas meiega rääkima 7-aastane poiss Dennis. Ta rääkis meiega inglise keeles, kuna teadis, et mina veel perfektselt itaalia keelt ei oska.

Pereemale tuli meelde, et Dennis oli tema lapsepõlvesõber, kes hukkus 7aastasena autoõnnetuses purjus juhi tõttu.

Ta ütles, et talle meeldiks koos minu ja lastega mängida ning vahel tunneb ta ennast pisut üksildaselt. Igatahes meie seltskonda on ta alati oodatud Smile

Valu on varjumaa asukas
Toonela Varjumees
Punaste Pihlamarjade Päeval
üle Varjude vee viis ema.
HanahCool
Uustulnukas

26-06-2010 21:41
Postitus: #156

Ah kui naljakas tundub see vahepeal , mingi nähtamau ollus keda meie nimetame vaimuks , hakkab vastama nt. küsimusele ,kas ma armastan oma poissi , ja vastab õigesti ka Laugh Muidu ma selle Ouijaga ei hakkaks never jamama ..
paadikapten
Trollin puritaane.

27-06-2010 01:47
Postitus: #157

Tsitaat:Algselt postitas HanahCool
Ah kui naljakas tundub see vahepeal , mingi nähtamau ollus keda meie nimetame vaimuks , hakkab vastama nt. küsimusele ,kas ma armastan oma poissi , ja vastab õigesti ka Laugh Muidu ma selle Ouijaga ei hakkaks never jamama ..

Aga mõtle selle üle, et kust see vaim ikkagi nii täpselt teab, et sa oma poissi armastad. Äkki ta selle teadmise saamiseks muud ei teinudki kui käis teie suhtlemist piilumas - on seapoolsuseski parajaid perverteSmile Näiteks räägitakse lausa vaimudest, kes oma ohvritelt ilmselt just seksuaalenergiat tõmbavadki. Inkuubused, sukuubused, nümfid jms imelike nimetustega tegelased. Muide, New Age seltskonnas leidub inimesi, kes väidavad, et ingleid peibutab seks väga - just sinna pidi neid agaralt lendama, kus keegi parajasti seksib, arvutist porri vaatab jneSmile1

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Elina
Uustulnukas

06-08-2010 17:03
Postitus: #158

oeh... ma isegi ei tea mida uskuda. kõik räägivad nii erinevat infot Ouija ja hingede kohta.
ma ise arvan, et see planchette/taldrik/mis iganes liigub inimeste energiate abil Ouija ümber ning vastused tulevad alateadvusest. seda, mida vastuseks tahad, selle saad ka.
eks minagi teen pattu ja proovin selle Ouija Boardi ära kunagi, uudishimu on juba plahvatuse piiril.
Iseeu
Uustulnukas

18-08-2010 23:20
Postitus: #159

Tsitaat:Algselt postitas Hallucigenia
About.com "Paranormal Phenomena" küsitlus
(vastanute arvul 140):
1. Jah, pole probleemi - 19%
2. Ei, neid ei tohiks mänguasjapoes müüa - 31%
3. Ei, neid ei tohiks KUSAGIL müüa - 39%
4. Pole kindel - 10%
(1 % on kusagile kadunud, aga olgu peale)

1% arvas, et Ouija laud on mängimiseks mõeldud ja haihtusid maamunalt igaveseks...Bleh

Ja tõsine vastus inimestele, kes Ouija laua kohta küsisid, siis neid annab ka ise väga lihtsalt teha, kuid mina seda teile ei soovitaks, kuna teil ei tundu eriti kogemusi olevat(ei midagi isiklikku).
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

19-08-2010 06:25
Postitus: #160

Ouija board on VAHEND mis ISE ei tee midagi - mis toimub toimub meediumite ehk inimeste tegevuse viljana.
Hetkel tundub aga, et kogu kisa on viidud selle vineeri või papi tüki peale ja on unustatud inimlik faktor.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
fann517
Uustulnukas

02-09-2010 11:36
Postitus: #161

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Loitsukelleris on täiesti olemas... koos ÕPETUSEGA!!! mida nagu näha, nii mõnelgi siin tarvis läheks.

PALUN LAPSED!!! ÄRGE TEGELEGE SELLISTE ASJADEGA KUI TE NEIST MIDAGI EI TEA!!!

tõsiselt.
ouija põhimõtteliselt laseb inimesel olla vaimu jaoks kanal. peaks aga küsima mida vaim vastu saab info eest? mitte keegi ei hakka sinuga suhtlema lihtsalt sellepärast et SINUL oleks põnev. ja siis te hiljem virisete et mingid vaimud jäävad kummitama. lollakad...

PS mummy! Oujia EI OLE mäng. raiu see endale pähe. lego klotsid on mäng. mängi seda mängu.

Õigus, mul samad sõnad, ei soovita seda üldse kasutada, ning ise ka valmistada. See laud ei ole mõeldud ainult suhtlemiseks vaid ka sisse kutsumiseks. Sisse kutsumisel võib midagi halba juhtuda. Halval korral võid kutsuda midagi suurt.
TheOtherSide
Uustulnukas

21-09-2010 13:34
Postitus: #162

Ma mõtlesin ise sea Ouija lauda teha..aga milliseid vahendeid ja asju peab kasutama, ning kas ise tegemine läheb kallimaks kui ostes?

Teiselpool võib olla nii mõndagi mida sina ei mõista.
PaigeMaher
Tavaliige

03-10-2010 18:22
Postitus: #163

printisin ise sellise välja: http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/i...ouija1.jpg ... ei tea kas see sobib :S
TDK
Eriliige

03-10-2010 22:38
Postitus: #164
Ouja Board pole mänguasi
Räägin siis enda kogemusest Ouja Boardiga - umbes aasta tagasi sai naljapärast proovitud Ouja Boardi puht juhuslikult ühel peol (enamus esialgu naljaks seda peabki ja mänguks ja mida kõikke veel) aga NB! täiesti tavaline netist väljatrükitud laud töötas. Elamus tekitas külmavärinaid. Olime kontaktis vaimudega umbes 6 tundi ja ajataju kadus täielikult, küsisime kõikvõimalikke küsimusi ja saime ka vastuseid, mitmelkorral küsides, et kes võivad lauda kasutada ilmus arv 4 ja minu nimi, mis oli väga kummaline. Saatsime vaimud ilusti ära ning lõpetasime. Peale seda uurisime juba palju informatsiooni Ouja Boardi kohta ning tuli peagi 2. kord kasutada lauda. Seekord oli minu enda tehtud laud, mis seekord töötas eriti hästi aga ooh seda õudust, küsides, et mitme hingega me hetkel suhtleme siis arv juba tõusis üle 20 piiri, asi hakkas väljuma mingis mõttes kontrolli alt ja vastused olid väga kummalised ja selgus, et vastajad tegid ka nalja meie kulul ning lollitasid. Üritasime ilusti vestlust lõpetada, mis üle pingutuste siiski õnnestus lõpuks. Peale seda kadus isu mõneks ajaks lauda proovida. Uurisin veelgi ja veelgi selle kohta. Tuli 3. kord , seekord olime juba veelgi kogenenumad ning saime huvitavaid vastuseid ( vastuseid tuleb osata ka lugeda sest need võivad olla esitatud teistmoodi, kui inimene on harjunud ja ümbernurga, selgus ka , et saatus on olemas, kuid ajas muutuv nii, et need vastused ei pruugi 100% tõesed olla) Peale seda uurisin veelgi ning lõpuks õppisin ühendust võtma enda vaimse teejuhiga ja sellest ajast läksid asjad rohkem, kui põnevaks. Nimelt teadsin ma ette oma tulevikku ning kõik läks täppi kuni telefonikõnedeni, mis pidid tulema jne ( ka tulevikku võib küsida, kui see on lubatud ja teatud asju ). Viimanekord aga laua kasutamine ebaõnnestus täielikult ei tea kas oli küsimus selles, et keegi ei uskunud vms, ise suudan nuppu liigutada ka ainult üksi (jällegi levinud arvamus, et üksi ei või aga oleneb, mida teed ja kellega ühendust võtad) Üldiselt soovitan Teil ühendust võtta ainult oma enda vaimse teejuhiga ja alati olla väga viisakas ning küsida, et kellega täpselt ühenduses olete ja kas heade kavatsustega, muidu võivad olla väga halvad tagajärjed ning alati tuleb ilusti lõpetada ja ära saata. Ükskord juhtus ka nii, et üks liiga Ouja Laua kasutajatest ei meeldinud suhtlejale ning see inimene tundis nagu teda ei taheta ning tekitas temas pingeid ning lõpuks tundis justkui oleks keegi teda vastu lauda lükanud ning alati liikus nupp tema poole halvas mõttes. Ouja Laud tuleks kindlasti valmistada ise, et sisestada oma positiivset energiat, muidu ei või kindel olla, et kust on see laud pärit ja kas seda on varem kasutatud või mitte. Põnevaid vastuseid ja lugusid sellega seoses on veelgi aga kõikke ei jõua siia kirja panna aga kui keegi soovib midagi teada, siis võib julgelt küsida.
jaana213
Uustulnukas

06-12-2010 21:01
Postitus: #165

Tsitaat:Algselt postitas PaigeMaher
http://www.youtube.com/watch?v=erD64ZACE18

see tundub päris tõeline video, kuigi keegi sellest asjandusest kinni ei hoia.

tegelikult on tegemist võltsvideoga. Kui täpsemalt jälgida, siis on alates (kõige paremini) 1:37 juures näha noole otsas niidi või millegi muu säärase varju. Seda üritatakse küll kaameraga varjata (filmides ainult noole liikumist), kuid mis ei tule kõige paremini välja.
Muidugi sealt edasi tulevad veel selgemad kaadrid. Nii et seda videot ei tasuks eriti uskuda.
Nazz
Veteran

07-12-2010 07:32
Postitus: #166

Hea tähelepanek. Ei tule küll ette ühtegi põhjust, et miks võiks see vari seal olla.
PS: 1:37 ei näita midagi, 1:35 on parem.
Kristo16
Uustulnukas

24-12-2010 15:43
Postitus: #167
RE: Ouija Board
See ,et selline asi ohtlik on kohe kindlasti ülepingutatud
paadikapten
Trollin puritaane.

24-12-2010 23:46
Postitus: #168

(24-12-2010 15:43 )Kristo16 Kirjutas:  See ,et selline asi ohtlik on kohe kindlasti ülepingutatud

Ka variant. Võibolla saaksime selle kaudu ohutult suhelda, kui poleks olnud Jehoovat ja teisi, kes elu eest meie suhtluskanaleid tuksi keerata üritavad.

Tegelikult võiks välja nuuskida ja kirja panna ka vaimudelaua ajaloo. Me jahume küll siin selle kasutamise üle, aga me ei tea, kust see meile tuli.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Nazz
Veteran

31-12-2010 10:30
Postitus: #169

Selle massimeediale teada/tuntud Ouija Laua info ja ajalugu on siin kõik ilusti olemas:
http://www.williamfuld.com/

Lühikokkuvõte:
Selle leiutas tüüp nimega William Fuld (Ameeriklane). Sellel massimeedia tüüpilisel kujul patendeeriti see 19. juulil 1892.
Patendipaber näeb välja selline:
[Pilt: 446054_l.jpg]
Ärge seda patendipaberil olevat kuupäeva tähele pange. See on seal taotluse kuupäev, mitte jõustumise kuupäev.

Nägi see välja selline:
[Pilt: originalboard.jpg]

Peeti seda siis mänguks. Kui see välja tuli, sai sellest hetkega ülimalt populaarne asi. Kuni tänaseni.
(selle postituse viimane muutmine: 31-12-2010 10:32 Nazz.)
Marax
Moonwolf

01-01-2011 12:31
Postitus: #170

(06-12-2010 21:01 )jaana213 Kirjutas:  
Tsitaat:Algselt postitas PaigeMaher
http://www.youtube.com/watch?v=erD64ZACE18

see tundub päris tõeline video, kuigi keegi sellest asjandusest kinni ei hoia.

tegelikult on tegemist võltsvideoga. Kui täpsemalt jälgida, siis on alates (kõige paremini) 1:37 juures näha noole otsas niidi või millegi muu säärase varju. Seda üritatakse küll kaameraga varjata (filmides ainult noole liikumist), kuid mis ei tule kõige paremini välja.
Muidugi sealt edasi tulevad veel selgemad kaadrid. Nii et seda videot ei tasuks eriti uskuda.

Nende inimeste näitlemisoskus seal videos on kohutavBleh. See tüdruk ütles "I´m gonna freak out." peaaegu täiesti emotsioonitult. Ma ütleks ilma selle niiditagi et see on võltsitud Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 01-01-2011 12:32 Marax.)

Maailm, milles me elame
pole midagi enamat, kui peegel,
mille hõbedaselt pinnalt peegeldub teine maailm,
maa, kus aeg kaotab oma väe
ja muutub millekski tühiseks ja tähtsusetuks.
Jõhvikas
Veteran

01-01-2011 12:44
Postitus: #171
Lisaks juhin tähelepanu sellele, kuidas video lõpus lihtsalt kinni vajutatakse. Nagu kuulda võis, siis oli lõpus paanika, aga hämmastaval kombel jäi kaamera üllatavalt stabiilseks. Seda veel asjaoluna, et see "paanitsev" tüdruk seda ise käes hoidids.

Kokkuvõtteks - lastelt lastele.
Fear
Uustulnukas

02-01-2011 11:55
Postitus: #172
Ise pole kunagi vaime välja kutsunud, kogemusi pole. Sõbrad on küll kutsunud ja rääkinud mis neile öeldud.
OuijaFan
Uustulnukas

09-02-2011 21:34
Postitus: #173
Pmst saab ise ka neid laude teha ! Ja muide OUIJA POLE MÄNG ! Ma olen 14 ja ma tean juba mis on mäng ja mis mitte .
Ma ise kutsusin just täna kahe sõbrannaga . Tegime nii : panime peeglid ja uksed mingite katetega kinni . Sättisime end laua taha . Võtsime küünla , panime sellele punase lindi ümber . võtsin enda tehtud ouija laua ,asetasin lauale , nii , siis võtsin taldriku ja tegin taldriku äärde noole . Soojendasin taldrikut küünla kohal ,kui külalt soe oli ,asetasin selle ouija lauale . siis me panime taldriku ääre peeale oma käed hästi õrnalt ja hakkasime keerutama ,ütlesime : wigi wigi wigi . Keerutasime veel tükka aega ja jäi seisma . Siis ma küsisin,et kas keegi on seal ja ta vastas jah . No ja pmst me olime väga viisakad ja süvenenud ,me ei naernud üldse . Lõpuks saatsime vaimu minema , olles temaga kaks tundi ,aga saatsime ära . Viisakalt , ja siis ta oli läinud ja me ootasime natuke ja hakkasime katteid peeglite eest ära võtma jne .Laugh
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

09-02-2011 22:43
Postitus: #174
(09-02-2011 21:34 )OuijaFan Kirjutas:  Pmst saab ise ka neid laude teha ! Ja muide OUIJA POLE MÄNG ! Ma olen 14 ja ma tean juba mis on mäng ja mis mitte .

Oled sa ikka päris kindel, et tead ??? Ma vähemalt mitu korda vanem kui sina ja ikka vahest kahtlen Laughwink

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
OuijaFan
Uustulnukas

10-02-2011 10:08
Postitus: #175
Kle ja ma olen kindel , ma arvan ,et sa minuvanuselt ei teadnudki midagi veel sellest wink Laugh

Aga jaa , minul õnnestus ja elu oli ilus Laugh Ja ma tean Laugh Arvake ,mida tahate (A) Laugh Okok , aga jh Laugh Jahm ,mina tegin nii ja no Laugh Ma alguses ei teadnudki mis asi see Ouija laud on ja nüüd ma tean ,mis see on wink Laugh Maiviitsiks seletada Laugh
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ouija board. mingilampvend 3 1,464 24-05-2018 11:20
Viimane postitus: jonnipunn
  Ouija laua kasutus OuijaFan 2 3,709 16-12-2011 23:15
Viimane postitus: angel23

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog