•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jää all on asju
(27-01-2013, 21:13 )kosmosekutt Kirjutas: 7-s generatsioon inimesi pole veel avastanud, et saab kristalle kasutada mäluna aga edusammud tehtud ja kasutusse jõuavada kõvakettad, kus andmed salvestatakse valkudesse.

On küll avastanud! Ja seda juba aastaid tagasi.

Vasta
Noh meie siin foorumis oleme sellest ju juba teadlikud.

Arlich postitus ühes teemas postitus 4 kristallide kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...d#pid28904

Seal siis kirjas, et okultsest vaatenurgast lähtudes on ammu juba teada, et mineraalide vibratsioonikiirgus võib otseselt mõjutada teadvust raku tasandil. Ja teadvuse olemasolu mineraalides on nüüdseks vaieldamatu fakt.
Mineraalide psüühilise tegevuse aluseks on mälu, mis formeerub ja aktiveerub välise vibratsiooni mõjul. Seda kristallide erakordset omadust kasutatakse tänapäeva kaasaegse arvutitehnika ja küberneetika tehnoloogiate väljatöötamisel.

Aga ma ei saanud aru, et Vostoki järvest oleks jääaluseid kristallehitisi avastatud, avastati et jää on moodustunud 5-6 m suurustest korrapärastest läbipäistvatest kristallidest ja just need pakuvad teadlastele huvi.
Miks nad siis huvi pakuvad?



Vasta
(27-01-2013, 21:53 )Müstik Kirjutas: Ja teadvuse olemasolu mineraalides on nüüdseks vaieldamatu fakt.

Kas see tähendab, et mineraalid on intellektsed ?
Vasta
(27-01-2013, 21:13 )kosmosekutt Kirjutas: Kristallid - meie mõistes andmekandjad. 7-s generatsioon inimesi pole veel avastanud, et saab kristalle kasutada mäluna aga edusammud tehtud ja kasutusse jõuavada kõvakettad, kus andmed salvestatakse valkudesse.

Valkudesse? Ma mõtlen, et tavaline ränikristall on ka ju kristall ja seda on mälude ja protsessorite tootmiseks kasutatud juba pikka aega. Valkude kasutamise kohta kõvaketases ma midagi küll praegu ei tea, aga organismides pole valgud ju kristallid. Ok, neid saab kristalliseerida, aga organismis toimib mälu e. andmete salvestamine natukene teisti ikkagi.
Vasta
(27-01-2013, 22:33 )Lorenz Kirjutas:
(27-01-2013, 21:13 )kosmosekutt Kirjutas: Kristallid - meie mõistes andmekandjad. 7-s generatsioon inimesi pole veel avastanud, et saab kristalle kasutada mäluna aga edusammud tehtud ja kasutusse jõuavada kõvakettad, kus andmed salvestatakse valkudesse.

Valkudesse? Ma mõtlen, et tavaline ränikristall on ka ju kristall ja seda on mälude ja protsessorite tootmiseks kasutatud juba pikka aega. Valkude kasutamise kohta kõvaketases ma midagi küll praegu ei tea, aga organismides pole valgud ju kristallid. Ok, neid saab kristalliseerida, aga organismis toimib mälu e. andmete salvestamine natukene teisti ikkagi.

Ära aja asja nyyd nii keeruliseks ka, ikka tavalistesse kirstallidesse, mitte protsessoreid jne.. deemante ja muid vääriskive märgistatakase laseritega, ehk kantakse peale turvainfo, aga ma ma pean silmas et 1 kristallike nagu seda iga laps ette kujutab mahutab meie mõsites kogu olrmas oleva infi maailmas. iisi.


Müstikule ja teistele vanematele olijatele- ma ei tahtnudki teid fakitga rabada vaid see info killuke oli mõeldud neile, kes seda just nyyd teada said.
Müstikule ja teistele vanematele olijatele- ma ei tahtnudki teid fakitga rabada vaid see info killuke oli mõeldud neile, kes seda just nyyd teada said.
Vasta
(27-01-2013, 21:53 )Müstik Kirjutas: Mineraalide psüühilise tegevuse aluseks on mälu, mis formeerub ja aktiveerub välise vibratsiooni mõjul.
Seda kristallide erakordset omadust kasutatakse tänapäeva kaasaegse arvutitehnika ja küberneetika tehnoloogiate väljatöötamisel.
Milliste tänapäeva kaasaegse arvutitehnika ja küberneetika tehnoloogiate väljatöötamisel? Ma kahjuks pole ennast viimasel ajal selliste arengutega kursis hoidnud.
Vasta
(27-01-2013, 21:53 )Müstik Kirjutas: Arlich postitus ühes teemas postitus 4 kristallide kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...d#pid28904

Seal siis kirjas, et okultsest vaatenurgast lähtudes on ammu juba teada, et mineraalide vibratsioonikiirgus võib otseselt mõjutada teadvust raku tasandil. Ja teadvuse olemasolu mineraalides on nüüdseks vaieldamatu fakt.
Mineraalide psüühilise tegevuse aluseks on mälu, mis formeerub ja aktiveerub välise vibratsiooni mõjul. Seda kristallide erakordset omadust kasutatakse tänapäeva kaasaegse arvutitehnika ja küberneetika tehnoloogiate väljatöötamisel.
Kuidas nimetada seda tegevust kui esoteerilisse teksti lisatakse juurde, et vaieldamatu fakt jmt ning lisaks veel teaduslikke väljendeid, aga mitte ühtegi viidet ei ole kusagil selle kohta, et kes, kus ja millal?

Golomolzinite raamatu (vene keeles) saab hetkel siit alla laadida - http://naturalworld.ru/kniga_grani-novogo-mira.htm . Katse ise võib olla Andrew Crosse elektrolüüsi katse mis on pealiskaudselt ette võetud ja vaieldamatuks faktiks nimetatud. Tõenäoliselt on samadel alustel ka teine ülalolev väide koostatud ning mingit teaduslikku alust sellel ei ole.
Vasta
(27-01-2013, 23:18 )kosmosekutt Kirjutas: Müstikule ja teistele vanematele olijatele- ma ei tahtnudki teid faktiga rabada vaid see info killuke oli mõeldud neile, kes seda just nyyd teada said.
Jah ma sain aru küll ja ise ka lisasin Arlichi teemast selle lõigu just nende jaoks, kes ehk kristallide kohta foorumist varem ei ole juhtunud veel lugema.
Kui nüüd see Arlichi tekst huvi on tekitanud, siis kui küsimusi on tekkinud, saate tema poole pöörduda ja temaga neid asju arutada. Kasvõi selles samas teemas, millele osutasin.
Vasta
Eks aju töötlevat osa ole ikka proseks nimetatud ja salvestavat osa kõvakettaks. Emotsioonid näiteks (kurbus, rõõm, viha jne) on kõik
kõvakettale salvestatud (närvisüsteemi) keerukad programmijupid,
mis käivituvad väliste mõjurite toimel. Masinavärk.
Üherakulistelt siis midagi oodata ei ole, programm peale ei mahu, inf ka mitte. Asjadest arusaamise takistuseks on rakusein nagu müür ees.
Vaid söök ja jook käib läbi membraani.

Kõik klapib. wink
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=Fu6QxWzb...el=BELOGOR
Just juttu jääalustest asjadest, venekeelne
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on jää all ? excubitoris 5 4,121 21-02-2016, 12:50
Viimane postitus: Müstik
  Kollektsioon inimese tehtud asju, mis panevad pead kratsima Nazz 21 12,801 03-02-2011, 10:38
Viimane postitus: Sethy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat