Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jube lugu vetsus
#1
See oli siis niimoodi, et ma käisin vetsus ja siis kui ma olin omadega valmis saanud, hakkasin ma vett peale tõmbama, kuid vett ei tulnud!!:ink: Ma läksin siis emmele ütlema, et mis toimub ja siis, kui ma olin poolel teel, läks vesi ise peale! Ma ei tahtnud seal vetsus enam käia ja siis oli veel pärast igasuguseid asju. Mu vennal kukkus vorst maha, kuigi ta pani selle külmkappi, ja siis ta pani ta lauale ja läks vorsti võtma, aga see oli külmkapis.
See ei ole nagu päris normaalne, mis see tähendada võib, palun aidake!

Muudetud: 16-1-06 kell 18:20:44 Hallucigenia
#2
Tsitaat:Algselt postitas: gerli182
palun aidake !!!!!
Kasva natuke ja loe foorumi reegleid.
#3
aga seeoli nii ausalt
#4
sensitiivi abi on vaja kulla laps, see ei ole nalja asi, kuigi ta paistab hea vaim olevat siis te olete lihtsalt ta rahu rikkunud. Küsi emme või issi käest, tean ise ka kui väike laps olin kutsusime ka kogu aeg välja nüüd siiamaani on jama kaelas.
#5
Ei ole mingit sensitiivi vaja. Sensitiiv on inimene kes suudab tajuda teise inimese energiat ja sealt informatsiooni lugeda (kui võtta para-teaduslikkult). Asi võib olla ka hajameelseuses. Iga inimene kogeb seda, ja kui nüüd kõik hakkaksid oma hajameelsuse kogemutest siin rääkima siis tuleks päevas päris mitu posti. Vetsupoti kohta ütlen paar märksõna, Maa külge tõmbe jõud, talv (jkülmunud torud) pump.
#6
Loen siin juba kaua kaua huviga ... nüüd siis ütlen ka vahepeal et vetsupotid on kavalad asjad.
Igasuguseid UFO mehikesi ja vaime peitub sees... sensitiiv ja vaimude välja kupataja on vaja kutsuda...
Või lihtsalt välja magada ja telefonikaabel majal pooleks lõigata.
#7
ma pakun et teie majas tegutsevad mustad jõud. võta kiiresti mingid abinõud kasutusele
#8
Khmm äkki Mr Hankey käis külas..Bleh....ok ok
Nende vetsupottidega, eriti vanematega võib olla selline probleem, et see kork, mis vett kinni hoiab seal lõputuskastis võib kuhugi kinni kiiluda ning siis järsku uuesti liikuma hakata Smile ning see vorsti värk, no vb tõesti ajameelsusest juhtus selline äpardus vms, aga samahästi võib tõesti mõni näljane tegelane teistpoolsusest sul seal külas olla {gr
#9
Kui sellise kökimöki pärast nii endast välja minna, peaks ma juba närvihaiglas olema. Kui sa teaksid, et toruummistus oli, siis sa nii närvis ei oleks, ega see kummitus ohtlikum ei ole, efekt on sama.
#10
SALAPÄRASTE NÄHTUSTE MAAILMAS

Alkohoolik B... täheldas salapärast nähtust. Pärast pikemat joomaperioodi olid tema küünealused alati mustad.
Salapärane nähtus hakkas B... d huvitama.
Katsed näitasid, et kui käsi pikemat aega mitte pesta, lähevad küünealused ka ilma joomaperioodita mustaks.

Nüüd on meest raske millegagi üllatada.
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: gerli182
palun aidake !!!!!
Kasva natuke ja loe foorumi reegleid.

nagu mis mõttes loe foorumi reegleid ja kasva natuke???:ink:palun aidake on nagu peaaegu iga loo järel! äkki ta tahabki abi. :hy:
#12
Tsitaat:Algselt postitas: marella
agu mis mõttes loe foorumi reegleid ja kasva natuke?

Siis kui kasutaja Metavo seda ütles oli pealkiri väga halb ja mitte midagi ütlev. Selle aga muutis keegi personalist ära. Hallucigenia vist.
#13
Kusjuures minu soovitus ongi abiksSmile
Foorumi reelgite lugemine aitaks sul ehk ennast paremini ja advekaatsemalt väljendada ja kasvamine ehk aitaks sul mõista, et tuleb kutsuda kas keegi kes teeks vetsu korda ja ma ei mõista kuidas su vetsu-seiklusele vorsti-veidrused kaasa aitasid.
#14
Tegemist on tõsise hädaga. Räägi vanematega. Ja palu, et nad sulle psühiaatri kutsuks.
Pole mõtet ju iga hingetõmbe peale paanikasse sattuda. Vahel on ka need neetult lohisevad sammud voodi all hoopiski hiirte süü.
#15
appikee andke nüüd natuke puhkust ja lõpetaga oma vorsti-vedrused! see on ju koht kus räägitakse ikkagist kummitustest nüüd ta sai abi ja teab, et võibolla see oli ainult teme isiklik vetsupott mis tedfa hirmutas. aga kõik need lood siin võibvad olla väljamõeldised ja üldsegi mitte kummitused ja vaimud. aga see ju ongi see koht kus seda analüüsida ja välja selgitada mis õige mis vale
#16
Kas see on ka koht kus läbuda, ja suust tobedusi välja ajada ?
#17
Vetsupotis elutsevate kummituste vastu pidi Domestos hästi aitama.

Ja vorsti kohta ütleks, et ei ole tarvis osta nii vana vorsti, millele jalad ja oma tahe kasvanud on. Selle jaoks pannaksegi Parim Enne kuupäev kõigile toiduainetele. Muidu ongi nii, et vorstid hakkavad sporti tegema ja jogurtid levitatsiooni põhimõtteid õppima.
Egas Toompea Rahwas siis oma lõbuks säädusi valja mõtle, kõik see on ikka meie turvalisuse huvides.
#18
Omg kasvage suureks!
Nagu.. jah.. vb su vetsupott reageeris natuke hiljem... lihtsalt.
Ja see vorsti värk.. kahtlane Bleh
natuke mitteusutav tekst on.
#19
... no olete saanud nüüd neiu Gerli üle nalja teha.. aaahahhhaa, aga te ei kujutagi ette, kui jube oleks leida vorsti veetsupotist, see on sama hea, kui see pott oleks ise külmikust välja karanud, seejuures vorsti maha pillanud ning pärast selle ikkagi kuidagimoodi köögilauale unustanud. Hullunud lõppmängus oleks veel vaatus, kus külmar pärast kõike seda ehmatust üles sulaks ning oma sulaveega kogu köögi ära niisutaks, mispeale venna sokid saaksid koledasti märjaks ... aa olge te ise talvel märgade sokkidega kummituskeskkonnas.
Täiesti Mulderi & Scully mõõtu juhtum. Kahju aint, et nad enam selliste asjadega ei tegele..

Ei, tegelt tahtsin llisada, et asi võiski ju niiviisi toimuda nagu hirmunud neiu seda jutustas, ainult et väljendusoskus tahab tsipa voolimist. Sestap ajas natsa muigama. Mida siis ikkagi soovitada? Rahu, noor neiu, käi ikka asjal ja ära õudukaid enam peale vaata, sest inimese fantaasia ja meele koostöös saavad juhtuda kõige kummalisemad lood siin maailmas.. kõik on võimalik, ka võimatu!

Muudetud: 28-3-06 kell 22:25:31 aapee
#20
njah... mis ma oskan öelda...
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jube lugu Raptile 4 2,621 28-02-2009, 10:32
Viimane postitus: Mr.Creepy
  See oli tegelikult jube õudne triinuts 15 4,921 20-04-2006, 13:32
Viimane postitus: Celtic
  uskumatu lugu triinuts 4 2,516 20-02-2006, 22:00
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat