Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jumalik sekkumine?
#1
Kas jumalik sekkumine on võimalik? Piibli näidete alusel küll! Soodom ja komorra, punase mere lahkulöömine, juutide võitlused vilistitega, ristija johannese elu kõrbes ja juutide toitmine taevamannaga kõrberännaku ajal. Aga varasemad ja hilisemad sekkumised? Sauruste ehk reptiloidse ajajärgu lõpp 65milj aastat tagasi, atlantise hukk on eeldatavasti samuti. Kunagi ~20a tagasi arvasin, et meile räägitavas ajaloos on ~50% vale, nüüd hindan valeks 95% ja allesjääv 5% on ka kirjutatud kallutatult kellegi huvides. Ülimalt vanad artefaktid: kuldniit kivisöes, iidsed kaevandused, metall kruvide leiud 200milj aastases ladestustes ja palju muud. Isegi eeldusel, et 90% on vale jääb ikkagi küsitavused 10% osas. Kas dinosauruste ajajärgul ei olnud kõrgtsivilisatsiooni mis hävis? Nagu meile räägitakse olid saurused üpris algelised olendid aga vaadates tänapäeva kas kanad ja merisead on ülimalt arenenud intelligentsed olendid?
Suuremaastabilised jumalikud sekkumised on seotud katastroofidega mis hetkega muudab olukorda. Ja enamasti on põhjuseks jumala käskude eiramine ehk CC järgi kotka käskude. Enamasti on küsimus moraalis ja vaadates tänapäeval on just see moraali allakäik saabunud. Lahti  seletada pole mõtet, vaata peavoolu ja onu shwabi kõnesid. Tundub, et inimkond on sattunud välise rünnaku ohvriks mis on ülimalt kavalalt organiseeritud.....asendades valitsejad seestunutega. Ülimalt keeruka energeetilise olendi nimega inimene "täiendamine" kiibiga oleks sama kui sülearvutile lisada kõõluse otsas istuva kivitüki, et oleks hea puutetundlikku ekraani kasutada. Kas praeguses olukorras on loota jumalikule sekkumisele? Kõik tundemärgid viitavad soodoma ja komorrale + atlantise lõpuaegadele. Räni baasil elektroonika ja tehisintelligents. Kas see ongi inimkonna ülim tippsaavutus? Eelnevad tsivilisatsioonid olid targemad ja seda teed ei läinud. Väidetavalt selle vale tee sokutas inimkonnale inimkonna vaendlased kes praegu riike juhivad ehk dimensioonivälised kurjad olendid. Piisab päikese suurest koronaarpurskest või ütleme 10 megatonnise vesinikpommi õhkamisest stratosfääris! Kui venkud oma tsaar-pommi õhkasid polnud veel elektroonikat ja tulemused puudusid. Nüüdsel ajal kogu elektroonika häving oleks ülim katastroof mis päädiks miljardilise hukkunute arvuga. Aga teiseltpoolt vaadates võiks ka inimkonna päästa. Bleh Tuleb loota jumalikku sekkumist, sest alati selline sündmus kokkuvõttes viib paremusele!
...
Igal halval asjal on ka positiivne külg! Kui praegu on löögi alla saatunud kõik alates mesilastest ja lehmadest (kes puuksutavad!) ja lõpetades neegritega siis targemad saavad aru, et omavahel kisklemisel pole mõtet. Lollid aga otsivad ukrainast fasiste ja osad kaklevad juutidega, saamata aru, et kõik see on mäng mis on loodud meie kõigi hävitamiseks! Mitte orjastamiseks nagu osad arvavad. Sick
Vasta
#2
Põgenevad uppuvalt laevalt. https://forte.delfi.ee/artikkel/12024761...alaktikast
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat