Küsitlus: Kelle seljas sõjaprinsess istub?
Sea
0%
0 0%
Ei istugi kuna monument ei ole kätega tehtud
0%
0 0%
Eesti rahva seljas ja viibutab piitsa
66.67%
2 66.67%
Riigikogu
0%
0 0%
Satanistliku soku seljas
0%
0 0%
Istub küll sea aga lisaks ka "selle" otsas
0%
0 0%
Midagi nii originaalset mida siin pole mainitud
33.33%
1 33.33%
Kokku 3 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lollide mõtete genereerimine ehk naljanurk vol 2
#1
Tuttavaga õlleklaasi taga tekkis jutt lollidest mõtetest millega saaks pulli ja nalja ja ei satuks seaduse küüsi. Kuna mõlemad tundsime endid olema selles vallas kui mitte geeniused siis profid ikkagi! Ja tuli välja, et enamus neid va mõtteid on juba valitsuse tasandil realiseeritud, uusi on ülimalt raske kui mitte võimatu pöidlast välja imeda! Rail baltika, utahi kaevandused, eesti lennufirmad, rohepööre ja lisaks ministeerium, vaximine ja pirukate jagamine, plastikust n.n. eesti hauatähis vabaduse väljakul, vaenukõne ja paljulapselistelt toetuste äravõtmine, ajakirjanduse käibemaksu soodustus, laste tulevased soovahetused alates 6-ndast eluaastast ilma vanematelt luba küsimata ja palju kui mitte enamus lolle mõtteid on juba valitsuse tasandil välja öeldud kui mitte realiseeritud.
Ja kuidas uusi tekitada? Peale 6-ndat klaasi hakkas "mõtteid tekkima"! Kui 2 habemikku üks tordikarbiga ja teine lillekimbuga astuksid homopastöri ette? Et noh ikka abielu, mis muud. Ja küsimuse peale, et kuidas siis paari minekuga ka on ja jah sõnaga kukub see tordikarp pastori jalgadele ja pritsib vedelat paska nii, et kõik on täis. Egas selle teise habemikuga polnud plaan paari astuda, ta on ainult tunnistaja vaid ikka sitaga, saab iga päev uue ja uued n.n. pulmad korraldada. Bleh Osades riikides on abielud loomadega ja elutute asjadega üpris in aga meil veel mitte.......järsku saab trahvi kiriku rüvetamise ja homapastori kakaga määrimise tõttu? Ei lähe läbi! Ja siis avaldus minus geenius.....mida üldiselt ei juhtu! Teeme MTÜ Ratsamonument! Ja hiljem korjandus kaja kallase ratsamonumendi rajamiseks. Esiteks suurus: kas üle linna, et saab juba laevalt näha või väiksem? Ja mille seljas see meie sõjaprintses istub? See tuleks jätta rahva otsustada. Mõõka nagu kätte naisterahvale ei sobi, samas piits või nuut oleks sobivam ja sõjaprintsess võiks olla liibuvas kostüümis nagu seriaalis oli. Kuna tuleb proksmonument, mitte nagu hauatähis plastikust siis annetused peaks olema ka pronksis ehk min annetus 1 sent ja maksimaalne 5 senti. Suuremad annetused ei ole pronksist ja ei ole sobivas vääringus. Mõte on loll aga kuradima ilus just rahva arvamust arvestades ja kuna ikkagi sõjaprintsessiga tegu siis ülimalt koššer on juba eluajal ratsamunement püstida! Viha ja vaenukõne alla ei mahu kuna eesti rahvas tahab näidata oma ülimat austust peaministri vastu kes kunagi ega iialgi ei valeta ja ajab ikka eesti asja. wink Kui seda summat mis plaanitud ei tule saab selle raha eest korraldatud nagu vanasti joodud mis kestavad kindlasti nädala kaja kallase auks kusagil vanalinnas. Oodatud on kõik 1-5 sendi annetajad ja jooki piisab kuniks raha jätkub. Mitte nagu slava ukraini-s et pannakse 60% vasakule ja ülejäänu eest ostetakse kordades kõrgendatud hinnaga rämpskaupa. Sick Siin aga küsitlus mis võiks anda aimu rahva arvamusest kelle või mille seljas see sõjaprintsess peaks istuma. Hobuse jätaks küll välja liiga vanamoodne ja selliseid monumente on palju, hiljuti leedus olles nägin ühte.
Küsitluse vastused on orjenteeruvad, kui läheb "idee" käiku siis muidugi eeslased ise peavad need välja pakkuma ja kelle pakutu rohkem linnukesi saab see näitab rahva arvamust antud asjast. Siin on ainult foorumlaste väike seltskond aga ka see annab mingi ettekujutuse rahva arvamusest. Kui aga keegi soovib selle idee ellu viia saab palju nalja ja pulli, lisaks ei saa kusagilt kinni hakata kuna eesti rahvas soovib meie sõjaprintsessile juba eluajal monumendi püstitada. Tallinnas smuuli tahvlil lehvis ENSV lipp ja varsti võib tulla idee konkurss idel jakobsoni teenete jäädvustamiseks. Aga neid ""teeneid"" ikka oli! Egas muidu eesti valitsus talle personaalpensioni surmani maksnud! Ph34r2
#2
Põhimõtteliselt võiks ju teda ka inimsööjana või laste... ka kujutada, Klaus Martin Schwabi õpilane nagu ta on  ja kes teab mis rituaale jne on tehtud, inimlikkus ju puudub. Pedofiili ka kiitis heaks.
#3
(23-07-2023, 10:14 )Eithea Kirjutas: Põhimõtteliselt võiks ju teda ka inimsööjana või laste... ka kujutada, Klaus Martin Schwabi õpilane nagu ta on  ja kes teab mis rituaale jne on tehtud, inimlikkus ju puudub. Pedofiili ka kiitis heaks.
Karta on, et nagu teised kuulub satanistide kampa ja kindlasti on ka ohverdanud. Kas just toorelt söönud ja verd joonud karikast kahtlen aga muu kõik on suhteliselt kindel. Kui ei ole jäägitu kurjam siis valitsusse pole asja ja mitte üksi eestis. Sellised on marutõbised kelle lähedalgi ei tahaks viibida, veelgi enam kätt suruda. Isegi fotot vaadates tekib imelik tunne! Kes on shwab-il külas käinud need on enamuses muutunud, justkui oleks seestunud, ratas ja kaka meil. Putin ja zelenski on samuti selles kambas ja kaka on putjaga kindlasti tunduvalt lähedasemad kui eesti rahvaga. Kurjusele saab vastu astuda seda naeruvääristades nagu Šveijk kunagi romaanis tegi. Kõik ikka läbi ülima austuse ja lugupidamise aga kokkuvõttes naeruvääristades ja häbistades. Siis on koššer ja vähemalt veel eestis pokri ei pisteta.
Kliimaministeeriumi laadset totrust ei oleks isegi kilplased suutnud välja mõelda, selleks pidi ikka ANNET olema, et ministeerium moodustada. Samuti utahi kaevandusega tegeleda.
#4
mis oleks, kui meie armas sõjaprintsess istuks hiiglasliku musta leiva peal...... mis on kaetud kilode viise kiirendavate silmkoeraste ja konksnina-kitsetalledega........ kes kõik paraadi kombel marsivad ringi? see monument oleks suurim pöörane austusavaldus armastatud sõjaprintsessile ja samal ajal annaks see võimaluse demonstreerida rahva armastust musta leiva, silmkoerte ja kitsetallede vastu........ loomulikult saa unustada leiva peal olevat vihmausside laulukoori, kes esitavad rahvushümni mitmeid kordi päevas.....kui lõbus oleks inimestel näha sellist monumenti...nad naeraksid, imestaksid ja mõtiskleksid, kui meeldivalt absurdne see kõik on, kuid samal ajal tunneksid suurt rõõmu, et on osa sellisest toredast ja veidrast mõtteharjutusest.....jah, see on absoluutselt absurdne idee....mis saab olla parem viis näidata maailmale, et me oleme homoorikas rahvas, kes oskab nautida absurdi....nii et, miks mitte proovida ja teha sellest täiesti reaalsus.........olgu...... võtame uue pöörde...... mis oleks, kui sõjaprintsess istuks hoopis maa-aluse kartuli peal...... mõtle...... hiiglaslik kartul..... maetud sügavale maa alla...... ja keset seda kartulit asub sõjaprintsess...... istub seal, nagu peidetud aare...... kartul täidetud porgandite ja peetidega...... see on midagi, mida keegi ei oskaks oodata....kujutlege.... inimesed lähevad sinna, mõtlevad, et näevad mingit normaalset monumenti..... aga hoopis satuvad kartulikujulisse maa-alusesse labürinti, kusjuures need porgandid ja peedid on tegelikult salajased uksehoovad...... ja kui nad leiavad tee sõjaprintsessini, on see nagu aardejaht..... kõik on täis põnevust ja üllatusi...... nii meeldiv absurd.....ja siis.... kui nad lõpuks leiavad sõjaprintsessi, istub ta seal... troonil, mis on tehtud loomulikult porganditest ja peetidest...... ja kõik, mida ta teeb, on see, et viskab igaühele, kes sinna jõuab, viineri.... viinerid tulevad otse sõjaprintsessi kroonist.... ja inimesed peavad neid viinereid kinni püüdma ja sööma, sest see on osa rituaalist...mis oleks parem viis sõjaprintsessi tähistamiseks kui selline metsikult vahva idee..... mis oleks parem viis näidata, et me oleme vaimukas rahvas, kes oskab nautida huumorit ja ootamatuid seiklusi..... nii et miks mitte proovida ja teha sellest reaalsus...... jah, see poleks varsti enam absurd vaid uus reaalsus...... aga see on ka täiesti geniaalne..... ja ma kujutan ette, kui palju lõbu inimesed sellest saaksid...... jah, ma arvan, et see on suurepärane idee.....samaaegselt põhjustaks see kõik Eesti sisepoliitikas totaalse krahh'i.... kujutage ette, kõik poliitikud, kes mõistavad, et nad on sattunud päikese kätte, otsustavad minna kollektiivselt omale hall passi nõudma, jättes riigi juhtimise jäärapatsile, mis asub Tallinna keskväljakul.... ja see jäärapats, kes on nüüd riigi de facto juht, hakkab tegema paremaid otsuseid kui keegi teine varem!

[Pilt: levitron-A-monument-that-people-worship-...0b1aa3.png]
#5
No kohe näha, et mitu pead on paremad kui üks! Mõtteid tuleb aga ülimalt keerukat on raske teha, prooviti Jaak Joala-e teha ja mis tuli välja........vineerkast kust isegi Jaagu käed ega muusika välja ei ulatunud. Monument peaks olema MONUMENTAALNE (pole küll vaja tallinna siluetti rikkuda, piisab ka väiksemast) näiteks islandi väljakule. Kunagi Ain Rööpson võitis konkursi ja pidi tulema "Murtud Müür" küüditatute ja sõjas hukkunute mälestuseks just islandi väljakule lenini asemele. Aga juba krooniajal oli okupatsiooni mainimine mitte kõige koššerlikum tegu ja jäeti ära. Mina sain elektriosast sandikopikad aga vaene Ain pani sellesse oma hinge ja suri paar aastat hiljem 56a vanuses, süda. Kui MTÜ oma tuba, MTÜ femiministeerium ja MTÜ pesemata perse ja paljud muud saavad riigilt suuri rahasid nii, et annab 5000-6000 palkasi näidata miks ei võiks MTÜ Ratsamonument riigi tuge saada, mitte küll palju aga nii 200000-300000 alguseks ehk piisab? Saaks omale ja kambajõmmidele ka "närust" 5000 palka näidata ja asjaosalistega ööklubides "asjast" arutleda (ikka kõige kallimates ja šikimates, kuda muidu!)
Egas kohe pea mainima, et kellele tuleb, on ju Lembitu, Kuperjanov ja isegi Rummu Jüri. Alles hiljem kallis eesti rahvas otsustab, et kes kelle seljas ratsutab! Siis on hilja, asjad käima löödud ja nalja nabani.....järsku antakse mill, et asi pooleli jätta? Kah üpris tõenäoline. Eestis on ainult (vist) 1 ratsamonument ja see on kui mälu ei peta Laidonerile, isegi mitte Poskale või muule riigi alusepanijale. Naabrid aga on rikkamad ja ei koonerda, leedus on mitmeid ja kindlasti ka lätis, miks siis meie nii vaesed oleme, et isegi vabaduse rist tehti plastikust kristallklaasi asemel ja juhtmestiku vist tegid neegrid ugandast (sealt kus mässulised šimpansile kalasnikovi annetasid). Vabaduse ristiga on nalja olnud nabani ja egas seal neegused ka naljata jäänud muidugi eeldusel, et ikka ellu jäid. Lisaks KUSTUMATU KUULSUS EESTVEDAJATELE mida isegi 1000a pärast mäletatakse kui eestimaa suurimat pulli ja nalja. Lõpuks trallitades eeslastel ehk silmad avaneksid ja võtaksid prantsusmaalt eeskuju "demokraatia edendamisel"! Kui ikka hangude ja kirvestega ütleme 100000-200000 eeslast toompeale vajuvad ja hakkavad "korda looma" on KAPO ja eriüksused abitud ja olgu õnnelikud kui peale kastreerimist elu kingitakse.....
#6
Ma tunnistan puhtsüdamlikult üles, et minu eelneva postituse kirjutas minu palvel 100% Chat GPT ja pildi genereeris Midjourney.
#7
Chat GPT saab samuti aru eesti elu kurioosusest: naervad vihmaussid. Huvitav oleks saada kaka enda kommentaari, et mida ta välja pakuks tagumiku aluseks (peale hobuse!), kuna aga alati valetab siis ka see vastus oleks 100% vale.
#8
See siis Levisele:

Vahva pilt ja jutt.

häää, et üles tunnistasid, hakkasin juba oma reaalsuses...kahtlema....

aga chatgpt 4 on mu vaateväljas juba nats aega , ja mind painab et kui palju meediat on selle poolt genereeritud
lisaks üks ammunähtud sinutoruviidju 5g draakonist lõunakorea staadionil...
https://www.youtube.com/watch?v=u5hQpRbHERg

et siis nagu ..... ühendades chatgpt ja 5g .... ongi uus reaalsus....või siis 6 G, (mul pole halli aimugi mis 6 g olla võiks , pole viitsind uurida)
#9
Aga täiesti lolli ideed nagu algselt tegin vist ei suuda genereerida. Ikkagi inimfaktor jääb alles
#10
ei suuda kindlasti, inimfaktor on see kõige alus

aga....kuda see vanasõna oli...kõik uus on ammuunustatud vana, sellel chatgptl on mälu , millega meie, alzhaimerieelikud, võistelda ei suuda Smile
#11
See läheb teemaväiseks aga olgu! AI-on mälu ja mingi loogiliselt teostamise algoritm. Mõistus - eneseteadvus puuduvad. Mõistus ka CC järgi on meil võõras ehk lendajatelt laenatud ja sellest saab järeldada, et ka lendajad on erinevad: osad lollid osad targemad. See on fakt ja (vist) koos inimesega õpivad. Kui oled sünnist surmani nende ori siis isand elab üle 1000 inimelu ja õpib ka midagi, sama ka AI-ga. Aga midagi sellist mida andmebaasis ei ole ta ei leiuta nagu Nikola Tesla leiutas.....tema andmed olid (vist) kosmilisest andmebaasist millele meil ja lendajatel samuti ligipääs puudub. Samas aga olemasolevatest teadmistest uut koostada on suur saavutus, sest inimesel selleks juba füüsiliselt võimalus puudub oma mälu piiratuse tõttu. Küsida AI-t rohepöörde vajalikkuse kohta! Usun 100%, et annab selle mida talle on ette antud ja muud midagi ei leiuta. Lihtsalt ei lubata, JOKK ja kõik. Ise põhimõtteliselt sellega ei tegele ja AI-le küsimusi ei esita, sest on Üks Suur Kahtlus, muud midagi. Kes aga suhtlevad, jõudu! Väidetavalt AI-ga võib ainult ilma bluetooth koodita inimene suhelda, vaxikule on see ohtlik, mitte veel aga tulevikku silmas pidades ja isegi olles inimene mina küll ei soovitaks. Samuti nagu 5G antenni all elada ja 5G nutifoniga rääkida, ka 4G pole ohutu aga mitte nii hull. Olles aga kiibistatud vaxik ja 5G antenniga suhtled siis tulevik on tume......nii väidetakse, mitte minu arvamus.
Maailm on imelikum kui arvasin veel 3a tagasi. NSVL 1930-ndad ja revoluutsija järgseid aastaid tulevad meelde kus naised taheti "ühistada" ja on isegi fotod propuskist na "babu", samuti prillikandjate hukkamised otse tänaval....olles prillikandja oled intelligent! Sama ka nüüd ja inimkond vajub veelgi hullemasse hullusese, näiteks roheministeerium ja rail baltika. Kilplased oma lugudes võrreldes tänapäevaga olid üpris asjalikud ja normaalsed kodanikud, samuti Jaan Tadikas.
Võtame kliima greete, algul arvasin, et laps, puberteedik ja manipuleeritav. Nüüd on arvamus, et lihtsalt vaimuhaige sonimine ja lihtsalt maakeeles hull. Aga seda hullu tsiteeritakse ja kuulatakse! Järeldused tehke ise. Like
#12
Teema läheb lukku.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rate ehk hinnang Marguuus 14 4,317 23-08-2006, 21:13
Viimane postitus: chrysthallion

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat