Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tere
#1
Sooviks teada, kuidas on võimalik inimese mälestusi teada. Lisaks kas võimalik telefoni abil hüpnoosist hoida ja suhelda teisega aind nii, et tema kuuleb. Ja mis seos on sellel  hologramm vmskit, kus must vikatiga mees.
Vasta
#2
Palju küsimusi, millest igaühe kohta võiks kirjutada lehekülgede viisi Smile
Võtame siis esimese. Mälestuste teadasaamiseks on mitmeid erinevaid meetodeid. Kõige lihtsamad on nõiaringi, silmside  ja unenägude kaudu. Ise kasutan tavaliselt inimeste vaatamiseks nõiarigi. Samas kiireim meetod nendest on silmside. Esmalt tuleks Sul teada seda, et inimese mälestuste vaatamiseks peaks sul olema tema luba - muidu on tegemist privaatsuse rikkumisega. Midagi keerulist seal aga ei ole. Antud meetidi puhul vabastad oma mõtted ja meeled. Lood inimesega silmsideme. Edasi pead Sa mööda saama valvuritest (keda paljud kutsuvad kaitseingliteks). Tavalisel inimesel on neid ainult 2 ja midagi rasket seal ei ole. Mina näiteks teen neile selgeks, et olen samuti valge, nagu nemad ja ei soovi inimesele halba jne. Sealt edasi pääsed inimese olemusse. Nüüd pead suutma üles leida "ajajoone" - vastasel juhul võid hakata nägema kõike läbisegi (nii isiku esimesi mälestusi, mis hakkavad sageli enne kolmandat eluaastat, kui ka mälestusi kooli ajast jne) Pead teadma, mida Sa tahad vaadata, kusjuures mitmed mälestused võivad olla varjatud. Näiteks inimene on saanud nii palju haiget mingi sündmuse tõttu, et ta ei suuda seda kõike kanda ja seetõttu ta ise ei mäleta toimunut, kuigi see on temas olemas.
Aga ikkagi - peaksid esmalt endalt küsima milleks seda vaja on. Põhjuseta kellegi eraelu vaatamine (isegi kui selleks on tema luba) ei ole õige ja hea.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tere mure=? Siiidiuss 42 8,014 02-02-2020, 20:36
Viimane postitus: pimedus

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat