•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7(current)
Teema hinnang:
 • 0Hääli - 0 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Veebiraamat „Hinge olemus ja eksistents”
(19-10-2022, 07:42 )Olemuslik Kirjutas: 19.10.2022 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 49. PEATÜKK ⟡ /.../

Poleks uskunud, et sa nii äge kakleja oled! Smile
Ja ajas reisimise osas sama meelt: "Sa oled suuteline tooma olnud info ja energia tänasesse päeva! Teisisõnu rekonstrueerid osaliselt (materiaalse ümbruseta) kunagise situatsiooni! "
Vasta
Tagantjärgi hinnates on kaklemisega ikkagi selline lugu, eks tolleaegsed vastased olid pigem "suure suuga linna ehitajad". Kambas on nad julged, aga muidu argpüksid.
Vasta
02.11.2022 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 50. PEATÜKK ⟡ Ennustavad ja selgitavad uned. Sa võid teada ette tulevasi sündmuseid. Mõtteid Infodimensioonist. Positiivne ja negatiivne energia

Lühikirjeldus: Unenägu selgitab, et Keskerakond kaotab hääli. Uni kirjeldab, et ajas reisimine on ikkagi võimalik. Mis imevigur see Infodimensioon on? Kas kogu nähtav ja nähtamatu meie ümber ehk kõiksus on puhas energia? Kas energiat saab objektipõhiselt identifitseerida?
Vasta
16.11.2022 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 51. PEATÜKK ⟡ Paari sõnaga armastusest

Lühikirjeldus: Kas armastuse tulemist ja kaaslase leidmist on võimalik ette teada? Kas armastust saab lubada või keelata? Kas armastuse energia pärineb immateriaalsusest?
Vasta
Päris hästi kirjutad ja kirjeldad Olemuslik....lihtsalt niisama tahtsin tagasisidet jätta.... Smile
Vasta
Tänan väga!
Vasta
30.11.2022 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 52. PEATÜKK ⟡ Suremine, olemine ja taassündimine

Lühikirjeldus: Väike väljavõte hinge teekonnast pärast keha surma. Võimaliku kõiksuse struktuuri kujutamine. Kas valguskiirus ikkagi on suurim kiirus? Kas ümbritsev nähtav, kogetav ja tunnetatav keskkond on ainult kolmemõõtmeline?
Vasta
21.12.2022 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 53. PEATÜKK ⟡ Saatuslik käekiri

Lühikirjeldus: Iga inimene täidab teise inimese suhtes teatud rolli, mida on võimalik osaliselt ette teada. Mil määral on äsja surnud ja sündinud inimese silmad sarnased? Imiku võimete ja energia lühiseletus. Kas surma peatset saabumist on võimalik ära tunda? Millist osa mängib materialism inimese hinge kujunemisel?

Häid jõule ja meeleolukat aasta lõppu!
Vasta
11.01.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 54. PEATÜKK ⟡ Ärkamine

Lühikirjeldus: Kas eluohtlik õnnetus võib avada ukse hingemaailma? Miks on uni osaliselt või ei ole üldse meeles? Miks une sisu ei ole alati hästi ja selgesti arusaadav? Miks on unes ainult mõni üksik detail, millest aru saan? Kas inimene on suuteline une pildikeelt niimoodi koostama, et esitatakse reaalselt toimunud minevikusündmused, millest sa ennem unenägu teadlik ei olnud? Kas sa oled suuteline looma iseseisvalt une stsenaariumi, mis on ennustav ja nähtu realiseerub tulevikus? Ja muud unega seotud küsimused-vastused.

Aktiivset aasta algust!
Vasta
01.02.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 55. PEATÜKKSaatuslik esmapilk

Lühikirjeldus: Kas praeguses elus on võimalik tunda ära tuttavat või lähedast hinge eelmisest või eelmistest eludest? Kirjeldus ja hingelis-filosoofiline mõtisklus Kaisa Selde reinkarnatsiooni näite põhjal.
Vasta
22.02.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 56. PEATÜKK ⟡ Surm hüüab tulles

Lühikirjeldus: Kas surma on võimalik ette näha? Kas saabuvat ja saabunud surma saab tajuda? Nüansirikas ja hingelis-filosoofiliselt rikastatud jutustus surmast Kaisa Selde ning ema näidete alusel.
Vasta
22.03.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 57. PEATÜKK ⟡ Ema hing on minuga

Lühikirjeldus: KE oluline häältekaotus Riigikogu valimistel oli kirjas ennustavas unenäos pool aastat tagasi. Lein võib anda võimaluse tundlikkuse kasvuks ja kommunikatsiooniks teiste hingedega ning visiitideks immateriaalsesse dimensiooni. Fenomenide ilmnemine. Armastuse definitsioon.
Vasta
26.04.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 58. PEATÜKK ⟡ Erinevate dimensioonide külastamine. Surmaeelsed seisundid

Lühikirjeldus: Unes ja ilmsi on võimalik samal hetkel liigelda erinevates ajastutes ja dimensioonides. Kas sinu elu tegemata valikud on kuskil kirjas ja neid on võimalik näha ning kogeda? Tajuda ja läbielada surmaeelset olukorda on põhjuslik.
Vasta
(26-04-2023, 10:19 )Olemuslik Kirjutas: 26.04.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 58. PEATÜKK ⟡ Erinevate dimensioonide külastamine. Surmaeelsed seisundid
Ei juhtu ma just väga tihti seda blogi lugema, aga vast peaksin. Inimsuhted mulle huvi ei paku, vast seetõttu ongi kohati raske lugeda.
See postitus oli jällegi mu jaoks väga sisukas ja mõneti ka äratundmist tekitav.
Paralleelreaalsused, mis infoväljas (sul oli mingi teine termin selle kohta) eksisteerivad on vahest (ka ilmsi) silma ette kerkinud. See on valiku tegemise koht olnud. Eestisse sündimise eelis vb ongi see, et meil on valikuid päris palju, mõnes rangelt religioosses traditsioonilises ühiskonnas neid nii palju pole.

Ja lõpuosa - just hiljuti olin kuulanud ühe Eesti vaimse õpetaja loengut, kus ta oma enda kogemuse põhjalt rääkis, et inimese surm ongi põhjustatud energiapuudusest. Elu jooksul energiakanalid ummistuvad, põhiliselt kivinenud mõttemallide ja kogunenud stresside (emotsioonide) tõttu.

Ma ise pole suurem asi kirjutaja ja veel kehvem rääkija olen. Seetõttu on jäänud alustamata teema "Surma nupp inimese ajus". St põhimõtteliselt inimene saab oma suremist tahtlikult esile kutsuda, kui selleks aga tõsine taotlus antakse. See juhtub alateadlikult tihti. Suremine võtab  küll kuid kuni mõni aasta aega. Selle taotlusega blokeeritakse põhiline energiakanal kuskil juurtšakra haldusalas (oma nahal proovitud), tekib haigus, millele järgneks surm. 

Selle võimalikkuse tõestamiseks on mitmed juhtumid elust, kus pikaaegsed hästi läbisaavad paarid, kui sureb üks, siis varsti ka teine - kurvastusest arvatakse. Põlisrahvastel toimiv surmaneedus, kus šamaan paneb kurjategijale needuse ja see surebki (mõnel juhul on ka lääne tohter surnukeha lahanud ja mingit otsest surmapõhjustanud haigust pole).

Ja nüüd küsimus ka "kahe kraadise nurga" kohta. Kas see oli füüsiline nägemisnurga kallutatus? Või midagi muud, millele vastust otsisidki? Või polnud selge kas füüsiline või muud? Lihtsalt füüsilise kallutatuse (pea viltu) poleks vist küsimust olnud?
Vasta
Tänan tähelepanu juhtimast 2 kraadi nurgale! Tegin raamatus väikese täienduse ja tekst on järgmine:

"Keskkond peegeldab inimesele teada olevat universumit füüsilises ja vaimses tähenduses kahe kraadise nurga alt ning läbi õrna, pehme, romantilise ja veetleva filtri. Füüsiline kaks kraadi ei tähenda, et midagi on sellevõrra viltu, vaid ka tasakaalupunktid on muutunud, mistõttu üldises mõistes on mõlemad mateeriad üksteisest mõnevõrra nihkes."

Füüsilises mõistes 2-kraadist nägemisnurga kallutust ei ole, ometi on kõik 2-kraadi võrra nihkes ehk ka kõik tasakaalupunktid on samavõrra nihkesse läinud ja nn balanss on ikkagi olemas. Vaimses mõistes samuti 2-kraadine erinevus. Tolles materiaalses dimensioonis ei ole aega.

Unes tajusin teist mateeriat ja mitte meie ümbritsevat universumit. Unenägudes on tajud kirjeldanud ka erinevaid paralleelsuseid, millest kirjutan edaspidi. Seega unes esinevad tajud on erinevad. Iga taju vastab kindlale dimensioonile või teatud paralleelsusele, mistõttu minu unedes suudan neid eristada.

Suremise tingib energiapuudujääk nagu kirjutad ja mida olen raamatus varasemalt maininud. Teisisõnu arvan, et nii ongi ja põhimõte peaks laienema tervele inimkonnale, võib-olla ka kogu elusloodusele. Mitte midagi uut siin maailmas ei oleSmile Sealhulgas nõustun täielikult, mida surma kohta mainisid.
Vasta
31.05.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 59. PEATÜKK ⟡ Uni on infoallikas

Lühikirjeldus: Uni võib jagada teavet sinu eelmiste elude kohta. Kas inimene peaks ahnuse algosakest eneses vähendama? Kas ja millises ulatuses on kurjus kõiksuses levinud?

58-ndat peatükki on oluliselt täiendatud 30.04 seisuga lõigus "27.03.2015, reede. Uni vastu hommikut." Unele on lisatud täiesti uus osa resümeest "Viienda lähtepunkti lisan 30.04.2023 kui peatükk on juba ilmunud..."

Head suve algust!
Vasta
12.07.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 60. PEATÜKK ⟡ Seosed ja põhjused

Lühikirjeldus: Uni annab võimaluse hinge lahkumisele kehast. Sa võid liikuda vabalt immateeriasse, tutvuda enda ja teiste mineviku või tuleviku sündmustega, mõtetega, emotsioonidega jms. Seletamatute olukordade kirjeldused, mida saab nimetada kummitusteks või fenomenideks.
Vasta
16.08.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 61. PEATÜKK ⟡ Uued rännakud unes. Tõe otsingutel

Lühikirjeldus: Seiklused teispoolsuses. Eluohtlikus olukorras ja kliinilises surmas võib aja liikumine olla suhteline. Leonardo da Vinci „Püha õhtusöömaaeg” tekitab jätkuvalt peamurdmist ja kaugeleulatuvaid küsimusi. 150 aasta pärast toimuva võimaliku tööstusrevolutsiooni kirjeldus. Ita Everi tulevane surmadaatum oli enam-vähem teada hilissuvel-varasügisel 2021.
Vasta
20.09.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 62. PEATÜKK ⟡ Moraal Eesti sisepoliitilistes ja inimestevahelistes suhetes. Ego ja armukadedus

Lühikirjeldus: Moraalist peaminister Kaja Kallase ja avalikustatud lähisuhte näidete valguses. Kuidas tunda ära, et su kaaslane võib pärineda eelmistest eludest või kohtute pikaajaliselt hoopiski järgnevas elus? Inimese madal või kõrge ego õpetab teisi inimesi. Armukadeduse võimalikust tekkepõhjusest, reguleerimisest ja olemusest.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimeesed teevad absurdseid asju, et vältida oma hinge sisse vaatamist Aztecca 8 4,659 14-09-2019, 19:26
Viimane postitus: Avatud aken
  Nägemise olemus Thorondor 12 7,984 17-12-2017, 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Hinge loom kalldunn 20 9,827 12-04-2016, 15:49
Viimane postitus: kage
  Uus maailma rekord hinge kinni hoidmises! levis 5 4,963 14-07-2012, 17:34
Viimane postitus: alisoman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat