•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 91
 • 92
 • 93
 • 94
 • 95(current)
Teema hinnang:
 • 4Hääli - 2.75 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10
https://www.telegram.ee/maailm/cdc-soovi...e-tegemist
Joseph Mengle pidi olema poisike selle onkli kõrval. Süstige ka siis edasi kui tulid tervisekahjustused!
Vasta
https://www.telegram.ee/maailm/uus-merem...alikud-ise
Sama oli canadas. keegi ei sundinud.....ainult ilma vaxita ei lastud enamusse kohtadesse sisse ja tööle. Lätis isegi seimi saadikuid ei lastud saali ja mingit kompensatsiooni ei makstud. Täiesti "vabatahtlik"
Vasta
Hea, et Internetis on olemas selline asi nagu Wayback Machine, mis salvestab välja kõikvõimalikku ajaloolist informatsiooni möödunud aastate lõikes! Selle alusel on ka vahel hea kontrollida, et kas tahtlikult on mingeid originaalseid materjale hiljem muudetud või ära kustutatud.

Ja Koroonaviiruse plaan-deemiaga seoses midagi ka ajaloost:

Video: 5G kasutuselevõtt Wuhanis mõned nädalad enne Koroonaviiruse esimest haiguspuhangut 2020

https://rumble.com/v2rgqop-5g-launches-i...-2020.html

Üks TEADUSLIK uurimismaterjal, mis nüüdseks tava-Internetist kõikjalt eemaldatud, kus näidatake,
et 5G abil on inimorganismis võimalik Koroonaviirust esile kutsuda.

Wayback Machine arhiivist (ja tava-Internetist täielikult eemaldatud):

(PDF materjal): 5G ja Koroonaviiruse esilekutsumine inimese naharakkudes

https://web.archive.org/web/202007230835...ANELLI.pdf

Salvestage see endile ilusti välja, sest vähemalt siit on see materjal veel, massilise tsensuuri kiuste, siiski võimalik veel üles leida!

+ boonusvideo: "Sadhguru soovib sinu surma" - ülemaailmne rahvastiku vähendamine ja jumalik naiselikkus

Vasta
https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/u...ise-nouded
Ehk covid ja vaxid pole kuhugi kadunud. Kõik algab uuesti!
https://www.youtube.com/watch?v=jztVDhEXbeo
Viha - vaenukõne seadus hakkab toimima tagasiulatuvalt. Soomes ~10a. aga meil? Ehk KÕIKI saab võtta vastutusele, küll ikka midagi leitakse. Ph34r2 Kobised koroona kohta ja sops, puhas vaen vaxikute vastu ja trahv. Tavakodanikule trahv kuna pole otstarbekas vangimaija toppida. Ja raha tuleb riigieelarvesse! Angry
https://mvlehti-net.translate.goog/2023/...r_pto=wapp
Vasta
Tais Eesti baari pidanud mees suri ootamatult
https://www.ohtuleht.ee/1092379/tais-ees...ootamatult
Vasta
(20-09-2023, 05:04 )Efimero Kirjutas: Tais Eesti baari pidanud mees suri ootamatult
https://www.ohtuleht.ee/1092379/tais-ees...ootamatult

Kunagi oli sellistel uudistel alati kirjas, et vaxid ei ole siin kohe üldse süüdi.
https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/9...-inimestel
Aga tegelikult ikka on! Vaktsineeritud surevad ülima järjekindlusega kuna panid surmale õla alla.
https://makroskoop.ee/maailmakuulsa-medi...-vaktsiin/
Vasta
https://novaator.err.ee/1609104764/koroo...si-tuvesid
https://www.telegram.ee/arvamus/err-kinn...-igaveseks
Süstid jäävad. Midagi ei muutu, ei oma tähtsust haigus kui selline vaid vax ise on eeesmärgiks.
Vasta
https://dailysceptic-org.translate.goog/...r_pto=wapp
Tõlge teaduse tsenseerimisest
Vasta
(23-09-2023, 06:06 )xcad Kirjutas: https://dailysceptic-org.translate.goog/...r_pto=wapp
Tõlge teaduse tsenseerimisest
Vaktsiinivastaste teadlaste soperdis, mitte uuring.
https://epl.delfi.ee/artikkel/120224541/...andit-muua
Vasta
(23-09-2023, 07:56 )vasamasa Kirjutas: Vaktsiinivastaste teadlaste soperdis, mitte uuring.
https://epl.delfi.ee/artikkel/120224541/...andit-muua

TEOORIA SÄILITAMISEKS ON VÕIMALIK OMA KOGEMUST EITADA
Vasta
(23-09-2023, 12:05 )Aadu66 Kirjutas:
(23-09-2023, 07:56 )vasamasa Kirjutas: Vaktsiinivastaste teadlaste soperdis, mitte uuring.
https://epl.delfi.ee/artikkel/120224541/...andit-muua

TEOORIA SÄILITAMISEKS ON VÕIMALIK OMA KOGEMUST EITADA
https://epl.delfi.ee/artikkel/94414139/f...a-inimesed
https://epl.delfi.ee/artikkel/120158760/...tud-lapsed
https://epl.delfi.ee/artikkel/120010634/...ed-levivad
https://epl.delfi.ee/artikkel/94732659/f...-haigemaks
Viimasest jutust lisalingid. Kas eestis on riiklikul tasemel ja sõltumatult vaxi partiisid uuritud? Ja imelikke "pokemoni & bluetooth" ilminguid? EI OLE! Miks? Kuna isegi you tubes ei tohi kasutada sõnu covid...huvitav miks? Faktikontroll aga on see va "õige" kui läheneda nende avaldustele 180 kraadi nihutatult, nii on 95% juttudest. Kui tahad tõde teada kuula faktikontrolli ja kohe on selge millega tegu! Ainult eestis on covidi kulud ja kahjud hinnatud 1-2miljardile! Uurimist aga pole siiani vähemalt riiklikul tasemel teostatud ja vale & solgitoru faktikontroll kinnitab seda mida ennegi teatakse.
https://bastyon.com/index?v=de3773d48b7d...3fcLd7BP8m
Imelik jutt, küll mitte covidist vaid ukraina esindaja valimisest: Зеленский предложил сатанистке Марине Абрамович представлять Украину Arvasin, et uhuu ja desinformatsioon aga tõde! Kes aga eestit mujal "esindab"? See "abramovitz" on puhas satanist ja lastest "va selle" tarbija! Üks kompromiteerituimaid tegelasi üldse. Mida see peaks tähendama tulevikus? Kas on zelenski on hulluks läinud või tuli soovitus bidenilt? Selle taustal meie faktikontroll on puhas "tõetoru"!
https://bastyon.com/index?v=19409dce777d...3fcLd7BP8m
Uuetüübilistest plaastritest.
Vasta
(23-09-2023, 16:08 )xcad Kirjutas: Kas eestis on riiklikul tasemel ja sõltumatult vaxi partiisid uuritud? Ja imelikke "pokemoni & bluetooth" ilminguid? EI OLE! Miks?
Iga vaktsiinivastaste väite peale, mida ta on "avastanud" vaktsiinist, peab korraldama riiklikul tasemel uuringu vä, kas sisaldab või mitte ?
Vaata, mida kõike on vaktsiinis "leitud".
https://inbusiness.kz/ru/last/chto-nahod...itogi-goda
Vasta
(23-09-2023, 16:47 )vasamasa Kirjutas:
(23-09-2023, 16:08 )xcad Kirjutas: Kas eestis on riiklikul tasemel ja sõltumatult vaxi partiisid uuritud? Ja imelikke "pokemoni & bluetooth" ilminguid? EI OLE! Miks?
Iga vaktsiinivastaste väite peale, mida ta on "avastanud" vaktsiinist, peab korraldama riiklikul tasemel uuringu vä, kas sisaldab või mitte ?
Vaata, mida kõike on vaktsiinis "leitud".
https://inbusiness.kz/ru/last/chto-nahod...itogi-goda
Lihtne küsimus: miks eestis pole riiklikul tasemel tehtud sõltumatut uuringut? Jutt ja tõendid? Tuleb uskuda nagu usutunnistuses, et vax "päästab" selle kes paneb õla alla, ilma mingi kindla uuringuta, ilma pikaajaliste katseteta? Pficer on ise tunnistanud, et katsed puudusid kuna oli "kiire", samas aga juba 2017a olid õppused covidi paanika käivitamiseks. Ja polnud aega? Kõik oli enne valmis ainult oli vaja lepingud allkirjastada ja vaxid laiali saata. Linke ei viitsi otsida, las vasamasa ise otsib.
https://inbusiness.kz/ru/last/chto-nahod...itogi-goda
31.12.2021a artikkel, vaxi hulluse tipphetk. Isegi eeldades, et vaxides mitte kui midagi ei olnud miks suremus ja sündide statistika on muutunud? Kas "kliima" on süüks või midagi muud? Seda muud nagu ei ole. Mis siis on põhjuseks, et isegi see tsenseeritud statistika näitab midagi, mis muutis sünde ja surmasid? Lisaks vähkhaiguste suurenemine.
Vasta
Kas järjekordne etteplaneeritud plaan-deemia laine tulekul?

Video: 5G poolt käivitatud Zombie Apokalüpsis

Ehk siis 5G kolmikimpulsiga on võimalik C-19 "vaktsiinide" koostises olnud nanoosakeste sisse peidetud viirused valla päästa, et Marburgi epideemia vaktsineeritute seas esile kutsuda. Mainitakse ka, et 1p36 geeni eemaldamisel/väljalülitamisel Pfizeri süstide poolt kutsub esile inimeste nö. zombistumise, kus nad muutuvad üliagressiivseteks ja püüavad oma kaaslasi hammustada ...

https://www.banned.video/watch?id=650e04...9a519f0fbd

Sellega seoses meenutame ka järgmist videot, kus samuti anti hoiatus uue plaan-deemia eest!

Video: Dr. Rashid Buttar tapeti järgmise video eetrisse laskmise eest!

Ehk siis teatud arstide ringkonnas on välja antud hoiatus järgmise ette-planeeritud viiruselaine võimaliku tekitamise eest, kuna selgub, et Koroonaviiruse "vaktsiinidesse" on sisse peidetud Hemorraagilise palaviku (https://et.wikipedia.org/wiki/Hemorraagiline_palavik) laadung, mida on võimalik üle terve maailma 5G abil käivitada ehk valla päästa! Ja see peidetud viiruselaadung on juba väga suure suremusprotsendiga!
Aga las doktor räägib teile ise millega tegu. Kahjuks jäi see tema üheks viimaseks hoiatuseks!

https://www.bitchute.com/video/dusXj9RWQuuE/
Vasta
Ehk siis 5G kolmikimpulsiga on võimalik C-19 "vaktsiinide" koostises olnud nanoosakeste sisse peidetud viirused valla päästa, et Marburgi epideemia vaktsineeritute seas esile kutsuda. Mainitakse ka, et 1p36 geeni eemaldamisel/väljalülitamisel Pfizeri süstide poolt kutsub esile inimeste nö. zombistumise, kus nad muutuvad üliagressiivseteks ja püüavad oma kaaslasi hammustada ...
------
Mingi aasta või 2 tagasi olid pool salajased pentagoni failid kus USA-s ühe ohutegurina väideti zombi rünnakut. Linnades tekib suur hulk agresiivseid zombisid kes hakkavad märatsema. Kas just nii hull aga enne kui pole antud ametlikku otsust vaxide kohta on kõik võimalik. 1-2 miljardit raisati otseselt, mõned tõesti kes sutsutasid ja maske müüsid ka rikastusid, samuti osad reklaamifirmad ja meediaisiksused nagu ivo linna ja anne veski. Loodan, et need ka saavad vaxi toimeid tundma! Esimene covidi laine oli suure meediakära saatel, nüüd aga kui oleme WHO käsualused käib kõik vaikselt ja ootamatult ilma suurema kärata. Juba osades riikides on hullus tekkimas ja kuidas meie pääseme! Ainult kuidas see meil kulgeb? Arvestades uue digi & tervisepassi tulekut + digi eurot võib olla kordades hullem kui eelmine hullus. Canadas ja uus meremaal peaministrid juba väitsid, et egas nemad sundinud vaxima, ise vaxisite! Sama tuleb ka meil, et 100% vabatahtlik, ainult ilma tervisepassita ei lasta tööle, ei poodi toitu ostma ega üldse kuhugi. Ka pension ja muud toetused lõpetatakse ja järsku isegi pangaarve suletakse? Ja siis kui nälg majas ja tahetakse kodust välja tõsta lähed "täiesti vabatahtlikult" vaxima! Midagi sellist plaanitakse EU-s, mitte üksi eestis. Muidugi mingid erinevused riikides jäävad aga üldjoontes on selline plaan. Vaxi hullus enne toimis ja WHO nüüd saab isegi valitsusest mööda minnes uuesti hulluse käima lasta! Kui keeldud küll NATO "aitab"!
Vasta
Dr. Rashid Buttar süüdistas oma insuldis ja müokardiidis, mille pärast ta intensiivis oli enne surma, "vaktsiini levikut" – vaktsineeritud inimeste poolt vabanenud vaktsiinivalgud, mis sisenevad tema kehasse, et teda mürgitada!
Nii et kallid vaktsiinivastased, muutute te ka zombideks, kui 5G vastava signaali saadab.
https://www.techarp.com/science/dr-rashi...-suddenly/
Vasta
https://objektiiv.ee/teadusuuring-modrna...preparaat/
Teadusuuringutest.
https://makroskoop.ee/inimkond-on-kainem...aalsetega/
Kainest ja mitte kainest mõistusest. Inimkond on hullumas, kas covid vaxid on süüdi?
https://www.telegram.ee/maailm/sveitsi-r...mise-asjus
Sveitsis on on veel sõltumatuid kohtuid Bleh
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 91
 • 92
 • 93
 • 94
 • 95(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 139 32,627 24-09-2023, 01:39
Viimane postitus: Mauno
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 353,765 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 540,779 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 44,343 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 213,591 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 349,325 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat