•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 58
 • 59
 • 60
 • 61
 • 62(current)
Teema hinnang:
 • 3Hääli - 3.33 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10
Big Pharma käest pääsu ei ole, aga saab valida kui palju raha neile anda. Või siis hoida pöialt, uskuda iseendasse, palvetada jumala(te) poole ja/või proovida rahvameditsiini või muude vahendite abil, näiteks ussirohi, MMS, magnetid vmt, läbi ajada.

The Anti-Vaccine Movement Supports Big Pharma
Värske analüüsi kohaselt sattus USA-s sel suvel 3-kuulise perioodi jooksul COVID-19 tõttu haiglasse 342 000 vaktsineerimata inimest ja iga haiglaravi maksab umbes 20 000 dollarit. Kuigi analüüs tegi eeldusi, mille tõttu on tulemuseks ennetatavate vaktsineerimata haiglaravidega seotud kulude konservatiivne hinnang, jõuti järeldusele, et "nende kolme kuu ennetatavad kogukulud on praegu hinnanguliselt 5,7 miljardit dollarit". Kuigi see analüüs ei täpsustanud, kui palju raha ravimitele kulutati, moodustavad need kulud selgelt olulise osa haiglaarvetest. Nagu iga arst teab, ravitakse COVID-19-ga hospitaliseeritud patsiente valuvaigistite, steroidide, antibiootikumide, rahustite ja viirusevastaste ainete kokteiliga. Kuigi mõned neist ravimitest on odavad, võivad teised olla üsna kallid. Näiteks Remdesivir maksab üle 3100 dollari ravikuuri kohta. Arvestades, kuidas haiglad püüavad kasumit maksimeerida, võib isegi üks Tylenoli pill maksta 15 dollarit

Seevastu Pfizer-BioNTechi vaktsiin maksab 19,50 dollarit doosi kohta, Moderna vaktsiin aga 15 dollarit doosi kohta. Medicare maksab ka vaktsiini manustamise eest umbes 40 dollarit. Sellisena oleks nende 342 000 inimese vaktsineerimine kahe mRNA doosiga maksnud umbes 41 miljonit dollarit, kuigi ainult umbes 13,5 miljonit dollarit oleks läinud ravimifirmadele. Isegi kui iga COVID-19-ga hospitaliseeritud vaktsineerimata patsienti ravitaks vaid üheksa 15-dollarise Tylenol-pilliga, säästaksid vaktsiinid raha. Kokkuvõttes on COVID-19 haiglaravi hind 150 korda kallim kui vaktsineerimine.
...
On üldteada, et vaxxivastased on pühendunud Big Coffini rahakassade täitmisele. Lihtne matemaatika viib veel ühe ilmse järelduseni: nad teevad ka haiglate ja Big Pharma rikastamiseks väga palju tööd.
Vasta
(04-07-2022, 10:22 )mikan Kirjutas: Big Pharma käest pääsu ei ole, aga saab valida kui palju raha neile anda. Või siis hoida pöialt, uskuda iseendasse, palvetada jumala(te) poole ja/või proovida rahvameditsiini või muude vahendite abil, näiteks ussirohi, MMS, magnetid vmt, läbi ajada.
Big pharma on suures osas Rockefelleri klanni käes.Ussirohu ja muude pettustega tegelevad sama klanni tegelased muuseas .  https://en.wikipedia.org/wiki/William_Rockefeller_Sr.   "worked as a travelling snake oil specialist"


Kedagi ei lastud haiglasse sisse ilma PCR testi tegematta . Kes sai positiivse testi neid enam haiglast minema ei lastud sest iga positiivse pcr testi,iga koroonapatsiendi,iga remdevisiiri kuuri jne eest said haiglad mõnusalt rahalist boonust.Ja muidugi iga koroona-laiba pealt.
Remdevisiri kasutegur on samasse kanti nagu vaxxi oma - miinusmärgiga.Tervete inimeste tapmiseks sobib ,millekski muuks mitte.
On alles propaganda valmis treitud.

Palju vaxxikahjustuste ravimiseks inimestel raha kulub ?

[Pilt: FWv_BgHXkAEHUEq?format=jpg&name=small]
Vasta
(04-07-2022, 13:09 )Malandro Kirjutas: Palju vaxxikahjustuste ravimiseks inimestel raha kulub ?
"Vaktsiinid + kahjulik järelmõju" peale kulub vähem kui haiguste või nende tagajärgede ravimise peale. Selles mõttes ravimitööstus kaotab, sest kui vaktsiine ei oleks, siis teeniksid nad rohkem raha. Tundub mingi konspiratsioon olevat mis vähendab Big Pharma kasumit.
Vasta
(04-07-2022, 14:38 )mikan Kirjutas:
(04-07-2022, 13:09 )Malandro Kirjutas: Palju vaxxikahjustuste ravimiseks inimestel raha kulub ?
"Vaktsiinid + kahjulik järelmõju" peale kulub vähem kui haiguste või nende tagajärgede ravimise peale. Selles mõttes ravimitööstus kaotab, sest kui vaktsiine ei oleks, siis teeniksid nad rohkem raha. Tundub mingi konspiratsioon olevat mis vähendab Big Pharma kasumit.

Kas sa ise ka usud seda debiilset juttu mis sa siin kirjutad? 
Kuidas ravimitööstus teeniks rohkem raha ilma vaxxita ? Ivermektiin ja hüdroksiklorokviin ei maksa essugi ja nende pealt ei teeni "SuurFarma" essugi kuna pole nende omanduses.
Vaxxiga on aga nad kokku ajanud rekordkasumeid.

Mis see Pfizeri verevedeldaja "Pradaxa" ka maksab millega nad vaxxist tekkinud veretrombe leevendavad ?
Või mis see "Eliquis" maksab mida paljud vaxxikud peavad kasutama ?
Või mis see "Vyndaquel" maksab millega vaxxikud oma vaxxist tekkinud südamehädasid peavad leevendama ?
Aasta aega "Vyndaquel"i kuuri maksab $225,000.
https://www.fiercepharma.com/marketing/p...y-suggests
Vasta
[Pilt: oqr308q89f991.jpg]
Vasta
(04-07-2022, 16:01 )Malandro Kirjutas:
(04-07-2022, 14:38 )mikan Kirjutas:
(04-07-2022, 13:09 )Malandro Kirjutas: Palju vaxxikahjustuste ravimiseks inimestel raha kulub ?
"Vaktsiinid + kahjulik järelmõju" peale kulub vähem kui haiguste või nende tagajärgede ravimise peale. Selles mõttes ravimitööstus kaotab, sest kui vaktsiine ei oleks, siis teeniksid nad rohkem raha. Tundub mingi konspiratsioon olevat mis vähendab Big Pharma kasumit.

Kas sa ise ka usud seda debiilset juttu mis sa siin kirjutad?
Vihjeks on eelnev artikkel mille postitasin. Usku pole vaja vaid andmed kokku võtta ja loogilist mõtlemist. Haiguste ravi, pealegi veel haiglas, ei ole lihtsalt ühe odava ravimi söömine vaid ka arstide aeg + haiglas olemise tasu. Lisaks veel töölt puudumisest tekkinud kahju ja tüsistused mis võivad tekkida ja lisaravimeid nõuda. Lihtne loogika ütleb, et vaktsiin mis on üsna odav ja vähendab haigestumise riski ning haiguse läbipõdemise kulgu tuleb palju odavam kasutamisel kui haigeks jäämine ja haiglaravi või pikem ravi koos kodus olemisega.

Midagi ei ole vaja uskuda vaid lihtsalt andmed kokku võtta ja analüüsida. Isegi vaktsiinikahjustustega koos tuleb vaktsiinide kasutamine odavam. Ega riigid/valitsused lollid ei ole ja tööjõudu raisku ei taha lasta seega siit tulebki Big Pharma'l väiksema tuluga leppida ja lasta riigil oma tööjõudu korras hoida, et inimesed saaksid ühiskonna heaks tööd teha. Big Pharma peab ju enda töötajaid samuti töövõimelisena hoidma ja selle nimel võib väiksema tuluga leppida.
Vasta
(, 12:35 )mikan Kirjutas: Midagi ei ole vaja uskuda vaid lihtsalt andmed kokku võtta ja analüüsida. Isegi vaktsiinikahjustustega koos tuleb vaktsiinide kasutamine odavam. Ega riigid/valitsused lollid ei ole ja tööjõudu raisku ei taha lasta seega siit tulebki Big Pharma'l väiksema tuluga leppida ja lasta riigil oma tööjõudu korras hoida, et inimesed saaksid ühiskonna heaks tööd teha. Big Pharma peab ju enda töötajaid samuti töövõimelisena hoidma ja selle nimel võib väiksema tuluga leppida.

Uskumatu! Kas sa ise ka usud, mida sa kirjutad?

Et mitte kui midagi ei usu, aga lihtsalt võtad mingid andmed??? oma ignorantsuses kuskilt kokku ja analüüsid neid siis ise omaenda tarkuse alusel (olenemata sellest, et meil puuduvad selles vallas igasusgused teadmised; ehk meist keegi pole näiteks mikrobioloog)?

Millele saab aga siis sellise analüüsi puhul tugineda ja mida võrdluse aluseks või tõe aluseks võtta?

Kas pole ehk loogilisem kuulata - selle asemel et massimeedia poolt edastatud kallutatud andmeid ja propagandat, mida äraostetud teadlased, poliitikud, doktorid ja valitsuste tegelased meile hirmutamise vahendusel päevast päeva pähe määrivad - maailmas asjakohaseid teadlasi, arste, doktoried, kes aastakümneid selles vallas juba töötanud ja paljud isegi Nobeli preemiate jms austatud ja kes kõik nüüd päevast päeva ja juba mitu head aastat hoiatavad meid kõiki nende uute eksperimentaalsete "vaktsiinide" võimalikest ja nüüdseks juba ka ilmseks saanud kõrvalmõjude ja isegi surmade eest!

Ja nii me siis olemegi siin ju teinud - võtnud kokku nende teadlaste ja doktorite ametlikud elektronmikroskoopide uurimused "vaktsiinide" võimalike koostisosade kohta, mis näitavad selgelt ära kahjulike komponentide (nt. Grafeen), tundmatu nanotehnoloogia ja pool-tehnoloogiliste tundmatute parassiitide sisalduvust nendes kiiruga turule paisatud "vaktsiinides"! (Operatsioon "Välgukiirus" oli vajalik selleks, et Metsalise Märk ehk inim-DNA muutus saaks kiiresti viidud laiadesse massidesse, sest Saatanal on kõige hävitamiseks nüüd vähe aega järele jäänud - loomulikult on need "vaktsiinid" ja see võlts-propaganda oma algusest peale olnud test igale inimesele - et mida ja keda usutakse! Kogu see kampaania aitab välja sõeluda terad sõkaldest, kusjuures ühed lähevad edasi Jumala 1000 aastasesse Rahuriiki ja teised heidetakse Igavesse Tulle; DNA hübriidid ei päri Uut Taevast ja Maad)

Ja neid andmeid analüüsides (mis on suures jaos juba nende uurivate teadlaste endi poolt teostatud), olemegi me jõudnud järeldusele, et need "vaktsiinid" pole üldsegi vaktsiinid haiguste ärahoidmiseks, vaid inimpopulatsiooni vähendamiseks! Ehk teisisõnu on meil tegemist rahvamasside massilise keemilise või biorelvale sarnase mürgitamisega - kõnekeeles on selleks ka hea väljend - genotsiid!

Mis aga puutub Big Pharmakeia (ehk otsetõlkes - Suurest Nõidusest) saadud hiigelkasumitesse, siis on nad ise ka juba avalikult kiideldes esinenud, et Koroonaviiruse Plaan-deemia tekitas maailmas juurde palju uusi miljonäre!

Nad kõik on rikastunud sandistamisele või hukule määratud inim-hingede ja inim-surmade arvelt!

Ilmutuseraamat ehk Asjade Ette-Ennustuse Raamat; pt 18:

Pärast seda ma nägin teist inglit taevast maha tulevat, ja temal oli suur meelevald; ja ilmamaa läks valgeks tema auhiilgusest. Ja tema hüüdis võimsa häälega ning ütles: "Langenud, langenud on suur Baabülon ja on saanud kurjade vaimude eluasemeks ja kõigi rüvedate vaimude ulualuseks ja kõigi rüvedate ja vihatud lindude pesapaigaks! Sest tema hooruskiima viina on joonud kõik rahvad, ja ilmamaa kuningad on temaga hooranud ja ilmamaa kaupmehed on tema liiast toredusest rikkaks saanud!"

Ja ma kuulsin teist häält taevast ütlevat: "Minge välja temast, minu rahvas, et te ei saaks tema pattude osaliseks ja et teid ei tabaks tema nuhtlused! Sest tema patud on ulatunud taevani ja Jumal on tuletanud meelde tema ülekohtused teod.

Makske temale kätte, nõnda nagu tema on kätte maksnud, ja tasuge temale kahekordselt tema tegusid mööda; karikasse, mille tema on täis valanud, valage temale kahekordselt; nii palju kui tema on ülistanud iseennast ja taga ajanud toredust, niisama palju tehke temale piina ja leina. Sest ta ütleb oma südames: ma istun kui kuninganna ega ole lesk ega saa kunagi näha kurvastust!

Sellepärast tulevad ühel päeval tema nuhtlused: surm ja lein ja nälg, ja ta põletatakse ära tulega, sest vägev on Issand Jumal, kes on mõistnud kohut tema üle!

Ja teda uluvad taga ja kaebavad ilmamaa kuningad, kes temaga on hooranud ja toredasti elanud, kui nad näevad tema põlemise suitsu, hirmu pärast tema piina ees kaugel seistes ning öeldes: "Häda, häda, Baabülon, sa suur linn, sa vägev linn, sest ühe silmapilguga on su kohus tulnud!"

Ja ilmamaa kaupmehed nutavad ja leinavad tema pärast, sest keegi ei osta enam nende kaupa: ei kaubaks toodud kulda, ei hõbedat, ei kalliskive, ei pärleid, ei kallist lõuendit, ei purpurit, ei siidi, ei helkjaspunast riiet, ei mingisugust healõhnalist puud, ei mingisugust elevandiluust eset ega mingisugust kallimast puust eset, ei vasest, ei rauast ega marmorkivist eset, ei kaneeli, ei juuksevõiet, ei suitsutusrohte, ei salvi, ei viirukit, ei viina, ei õli, ei peenikest jahu, ei nisu, ei veiseid, ei lambaid, ei hobuseid, ei tõldu, ei orje ega inimhingi!

Bill Gatesid, dr. Faucid, rikastunud vaktsiinitootjad jms. on kõik saanud ülirikkaks Koroonaviiruse ja "vaktsiinide" suitsukatte all hukatusse ära-müüdud (ära-eksitatud) INIMHINGEDE ARVELT! Sellised kurjuse teenrid ei aja taga midagi muud kui inimhingi!
Vasta
(, 15:49 )Arlich Kirjutas: Millele saab aga siis sellise analüüsi puhul tugineda ja mida võrdluse aluseks või tõe aluseks võtta?

Tugineda saab teadlastele, uurimustele, analüüsidele. Pikema aja jooksul ja erinevatele. Tõde selgub aja jooksul ja vaktsiinide puhul on teed juba selleks üsna pikalt sillutatud. Üllataval kombel ei pea teiste andmete ja uurimuste kasutamiseks, neist arusaamiseks ja usaldusväärsuse kindlakstegemiseks mikrobioloog, viroloog või isegi teadlane olema.

Kuskohast sina saad usaldusväärseid andmeid ja miks need usaldusväärsed on?
Vasta
(, 15:49 )Arlich Kirjutas:
(, 12:35 )mikan Kirjutas: Midagi ei ole vaja uskuda vaid lihtsalt andmed kokku võtta ja analüüsida. Isegi vaktsiinikahjustustega koos tuleb vaktsiinide kasutamine odavam. Ega riigid/valitsused lollid ei ole ja tööjõudu raisku ei taha lasta seega siit tulebki Big Pharma'l väiksema tuluga leppida ja lasta riigil oma tööjõudu korras hoida, et inimesed saaksid ühiskonna heaks tööd teha. Big Pharma peab ju enda töötajaid samuti töövõimelisena hoidma ja selle nimel võib väiksema tuluga leppida.

"Uskumatu! Kas sa ise ka usud, mida sa kirjutad?

Et mitte kui midagi ei usu, aga lihtsalt võtad mingid andmed??? oma ignorantsuses kuskilt kokku ja analüüsid neid siis ise omaenda tarkuse alusel (olenemata sellest, et meil puuduvad selles vallas igasusgused teadmised; ehk meist keegi pole näiteks mikrobioloog)?"
Arlich.
Ravimitööstus andis meedias mõnda aega tagasi teada, et vaktsiinikampaaniat tuleb paremini korraldada ja kavalamalt ning agressiivsemalt levitada.  Seda mikan meie foorumis teebki juba mõnda aega. Aga siin teda võetakse kui narri ajupesijat. Pole vaja energiat raisata temaga "väitlemiseks". 
Minaelan kirjutas selle viimase lõigu. Ma pole ikka veel tolku saanud, kuidas õigesti eelmisi sõnumeid tsiteerida..... Vana foorum oli kuidagi käepärasem. 
Vasta
Praegu vaatan filmi Lahkulööja sarja  Murdmatu, need veel järgnevad.  https://www.youtube.com/watch?v=s7yeB8q-dTw  ja https://www.facebook.com/watch/?v=920094504694848

Aga ma lugesin enne seda kõik selle sarja raamatud läbi. Mitu korda.  https://www.raamatukoi.ee/catalogsearch/...onica+Roth

Tundub, et praegune ravimitööstuse sunniviisiline vaktsineerimine, et inimesi endale allutada ja neid sundida manipuleerimise alla...ei erine neist raamatutest.

Nagu ka Isaac Asimovi raamatud järjest teostuvad.  https://www.raamatukoi.ee/catalogsearch/...aac+asimov

Seega, millises reaalsuses me tegelikult elame? Kas oleme tõesti muppetid  nö  "eliidi" vaatemängus....või püüame ISE OMA REAALSUST LUUA JA TAOTLEDA?
Vasta
(, 15:49 )Arlich Kirjutas: Uskumatu! Kas sa ise ka usud, mida sa kirjutad?

Et mitte kui midagi ei usu, aga lihtsalt võtad mingid andmed??? oma ignorantsuses kuskilt kokku ja analüüsid neid siis ise omaenda tarkuse alusel (olenemata sellest, et meil puuduvad selles vallas igasusgused teadmised; ehk meist keegi pole näiteks mikrobioloog)?

Kus nüüd tuli kriitik välja, mitte, et su väide vale oleks, aga kas sinu kirjutatud pikad tekstid on kuidagi tõepärasemad? Kas teised siin omavad vastavat kvalifikatsiooni?

Kõik kes on nö anti vakserite poolel võivad kirjutada mida hing ihaldab, kõik sobib pole mingit probleemi eksju, aga kui kipud olema vastaspoolel, siis on eraldi reeglid.
Niisama arutada on raske onju, tambime lihtsalt mutta, pole vaja mingit muud infot, mis meile ei meeldi.
Natuke silmakirjalik pole või?
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 58
 • 59
 • 60
 • 61
 • 62(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 108 20,098 20-06-2022, 08:16
Viimane postitus: Anti123
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 282,506 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 459,533 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 34,025 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 173,725 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,288 293,088 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat