•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 46
 • 47
 • 48(current)
 • 49
 • 50
 • ...
 • 95
 • Järgmine 
Teema hinnang:
 • 4Hääli - 2.75 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10
Vaatasin just laserit ja see Telegrami peatoimetaja tegi end ikka täiesti lolliks. Jube piinlik võis tal olla.


Mulle endiselt meeldib, et inimesed ei näe läbi vaktsiinivastaste eestvedajate kavalust. Küll ostetakse igast pseudo pudi ja annetatakse raha. Ma ei saa aru miks rahvas ulub kõrge kütuse ja elektrihindade pärast, pappi nagu löga ju.
Muidu on kõik nii skeptilised kogu selle covidi teemaga, aga see kuhu Varro või Elvis annetatud raha paneb on jumala savi...wtf?

To Lahendused:

Saan aru, et kui paari aasta pärast on mul majanduslikult ja perekondlikult väga keeruline seis ja selle tulemusel langen depressiooni ja tekivad paanikahood, siis järelikult on põhjuseks vaktsiin?
Vasta
(02-02-2022, 20:01 )delos Kirjutas: Saan aru, et kui paari aasta pärast on mul majanduslikult ja perekondlikult väga keeruline seis ja selle tulemusel langen depressiooni ja tekivad paanikahood, siis järelikult on põhjuseks vaktsiin?

Põhjuseks on "toetumine välisele/võõrale" (mis on kaduv, ehk ajaline: ehk toetumine vaktsiinidele) - mitte aga mõistlik "toetumine omale" (mis on jääv, ehk igavene: ehk toetumine enda tugevale tervisele) ... inimeste olemuslik muster ei muutu: ehk kui panid vaktsiinidega puuse, siis paned ilmselt ka paljude muude asjadega puuse, ning siit tulenevad sinu probleemid (sh majanduslikud ja perekondlikud).

Näide (3x vaxitu kohta, kes jäi 3 nädalat peale tõustusdoosi koroonasse):
a) Koroona tõi peresse üks nende vaktsineerimata lastest (ta sai koroona koolist vaktsineeritud klassikaaslastelt).
b) Seejärel haigestus vaktsineerimata ema.
c) Seejärel haigestus 3x vaktsineeritud laps 3 nädalat peale tõustusdoosi (mis näitab vaktsiini totaalset läbikukkumist ... ehk väisele/vaktsiinile ei saa loota).
d) Kuid tervislikult elav ja vitamiine/toidulisandeid sööv vanedenõu-teoreetikust isa on siiani terve (vaatamata sellele, et ta on ninapidi koos oma kodus oleva koroona-haige perega ... ehk toetudes enda tugevale tervisele, saab koroonat vältida).
Vasta
Hea küsimus Postimehes.
Kui koroonapiirangud kaotatakse, mis saab mittevaktsineerituse tõttu vallandatud töötajatest?
https://majandus.postimees.ee/7444741/ku...ootajatest
Vasta
„...Kuid tervislikult elav ja vitamiine/toidulisandeid sööv vanedenõu-teoreetikust isa on siiani terve (vaatamata sellele, et ta on ninapidi koos oma kodus oleva koroona-haige perega ... ehk toetudes enda tugevale tervisele, saab koroonat vältida)...“

Ma arvaks, et kui see vitamiine/toidulisandeid sööv vandenõu-teoreetikust isa hoopis igapäev pudeli viina jooks ja sööks täiesti kaootiliselt oleks tulemus sama.... Laugh
Apteegi vitamiinide kohta on küllaldaselt teaduslikke uuringuid – Kahju ei tee aga midagi head ka mitte.
Muidugi ma ka aegajalt tarbin, eks platseebo efekt on oluline.
Vasta
Platsebo efekt olenevalt inimesest võib ülimalt tugev olla, isegi raskekujulisest vähist paranemine ja muud imed. Imed ongi (vist) platsebo efektiga seotud? Hirm - stress - haigus, vist on selline järjekord. Viirus - hirm - lahendus & pääsemine & vaktsiin - stress + irratsionaalne hirm - haigus. Ehk isegi ilma mürgivaktsiinita oleks efekt olemas. Või eksin? Kui lisada GMO , keemijajäljed pilvedena, muud mürgitamise teooriad on paras komplut. Ehk inimene ilma TV-ta ei haigestugi? Egas muidu pidevalt raadios ja TV-s teadustatud: nakatunud & haigestunud, hospitaliseeritud ja surnud. Sellel pidi olema efekt ja mitte positiivne. Ja seetõttu vaktsineeritud kohe kuidagi ei taha tõele silma vaadata. Ja õieti teevad....ehk sattus platsebo ja läheb karikas mööda? Väidetakse, et vaximine on nagu naganiga vene rulett, vahe ainult selles, et ruletti 1:6-le mängiti üldiselt 1x siin aga mängitakse 3x, muud vahet pole. Või ikkagi on? Sest ka 3x pole kindel ja iisraelis nõutakse juba 4-ja.
Vasta
(02-02-2022, 20:51 )lahendused Kirjutas: c) Seejärel haigestus 3x vaktsineeritud laps 3 nädalat peale tõustusdoosi (mis näitab vaktsiini totaalset läbikukkumist ... ehk väisele/vaktsiinile ei saa loota).
Ise kukud läbi oma väidetega )))
Kus see laps 3. doosi sai , lastele tõhustusdoosi vajalikust alles uuritakse ?!
Tutvu enne infoga vaktsineeri.ee lehel, kus on kirjas :

Miks tehakse tõhustusdoose ainult täiskasvanutele?

Hetkel soovitab immunoprofülaktika ekspertkomisjon tõhustusdoosi ainult täiskasvanutele. Laste tõhustusdoosi vajadust alles uuritakse ja see peaks selguma aasta esimeses pooles, kui on kogutud piisavalt andmeid.

Eesti ootab enne alaealistele tõhustusdooside soovitamist vastavasisulist soovitust Euroopa Ravimiametilt.

Laste immuunsüsteem on täiskasvanutest erksam, mistõttu on tõenäoline, et lastel püsib koroonavastane immuunkaitse kauem kui täiskasvanutel.
Vasta
(03-02-2022, 00:08 )vasamasa Kirjutas: Ise kukud läbi oma väidetega )))
Kus see laps 3. doosi sai , lastele tõhustusdoosi vajalikust alles uuritakse ?!

Jälle sul ei tööta MÕISTMINE/ARUSAAMINE, mida üritad kompenseerida sisutühja tähe-närimisega ... sõltuvalt kontekstist omab mõiste "laps" 2 täiesti erinevat tähendust:

a) Ametlik tähendus: laps kui ala-ealine, ehk alla 18 aasta vanune inimene ... sellises kontekstis tõesti ei saa lapsed 3 doosi.

b) Perekondlik tähendus: laps, kui ema-isa poolt sigitatud järglane: taolises vaates jääb ta "lapseks" isegi 60-aastasena oma vanemate jaoks (vanemad on siis 80+ vanad) ... sellises kontekstis on kõik 3 doosi saanud "lapsed" (oma vanemate jaoks).
 

Kui sul oleks toimiv "konteksti taju", siis oleks sa suutnud minu tekstis näha "last" punkti "b" kontekstis ... aga ilmselt tekkis sul mingi "ideoloogiline lühis" (no ametliku propaganda kohaselt ei saa ju 3. doosi haripunktis ju mingisse koroonasse jääda), mis pimestas sinu kaine mõistuse jäänused, ning hakkasid siin mingit kontekstist välja lõigatud copy-pastet  genereerima.
Vasta
https://eestinen.fi/2022/02/video-naine-...sineerima/
Kas tegi nalja või koroonahulluse ilming?
https://eestinen.fi/2022/02/kole-belgia-...-olumpial/
Huvitav, et mõned isegi sinna sõitsid? Mis olümpiast saab olla juttu kui riik on hullunud ja koroonapaanika?
https://mvlehti.net/2022/02/02/usan-puol...tua-video/
Sõjaväelaste haigused peale vaximist on sagenenud.
Vasta
(03-02-2022, 09:25 )xcad Kirjutas: https://mvlehti.net/2022/02/02/usan-puol...tua-video/
Sõjaväelaste haigused peale vaximist on sagenenud.
See Thomas Renz ongi vaktsiinivastaste advokaat, muud ta pole jõudnud ollagi. Nagu advokaat ikka, soperdas midagi kokku.
https://www.washingtonpost.com/investiga...enz-covid/
Vasta
Kas järjekordne "vaktsiini-surm", ehk vaktsiini-oravate ridadesse kuulunud Madis Milling kukkus kokku pingutust nõudval päästetööl ja suri ära.

https://www.err.ee/1608487352/suri-polii...is-milling

Üha selgemaks saab, et koroona-vaktsiini saanud peavad elus püsimiseks "tiksuma" (ehk tegelema mitte-millegiga, ehk ennast mitte väsitama) - mistahes suurema pingutuse järel kukuvad koroona-vaxitud kokku ja kõngevad ära.
Vasta
Üks pool püüab jõuda viiruse tuuma ja sisusse , teine vaxi omasse. Määravaks saab ühiskeedus kuna need on vastavuses.
Vasta
https://objektiiv.ee/usa-armee-vallandab...keeldujad/
Nagu ka eestis. Vaja sõjavälastest lahti saada.
Vasta
Lahe ülekanne oli-  https://objektiiv.ee/otseulekanne-meelea...ute-vastu/

Head kõned, nauditav kuulata.  Kohal olevat mitu tuhat inimest ja mitmed tuhanded, keda läbi ei lastud.

Peavoolumeedia kajastab aga nii asja - Toompeale kogunes ligi pooltuhat meeleavaldajat.  https://www.delfi.ee/artikkel/95807165/f...dest-umbes

Möll käib täie jõuga kogu linnas aga edasi Smile  https://www.facebook.com/koosmuudamemaai...3907991687
Vasta
Canadast oleme veel kaugel. Imelik, et nagu käsu peale keeratakse koroona 1-e etapp kokku, nüüd on 2 kuud rahu ja tuleb 2-e etapp. Praegust aega annab võrrelda NSVL 1930-ndatega kus kirjaoskamatule kojamehele keerati krimiasi kus süüdistati inglismaa, saksamaa, prantsusmaa ja jaapani luure residendiks olemises. Kas NKVD uurija oli tõesti nii loll, et uskus seda? Ei.....aga kästi, nüüd sama moodi. Reformar madis milling kommentaaridest 3-e sutsu omanik sai oma "teaduse uskumise" palga kätte, millal tuleb jollerdise järjekord? Ootan huviga.
Vasta
(03-02-2022, 15:44 )xcad Kirjutas:  Reformar madis milling kommentaaridest 3-e sutsu omanik sai oma "teaduse uskumise" palga kätte, millal tuleb jollerdise järjekord? Ootan huviga.

Jah, viimasel ajal surevad "infarkti" terved ja tegusad 40-50-aastased mehed, kes on 2-3 sutsu kätte saanud. 

   
John J. Duncan: inimesi vaktsineeritakse raha, võimu ja nende kontrollimise pärast.
 https://objektiiv.ee/john-j-duncan-inime...se-parast/
Vasta
(03-02-2022, 16:35 )Minaelan Kirjutas: Jah, viimasel ajal surevad "infarkti" terved ja tegusad 40-50-aastased mehed, kes on 2-3 sutsu kätte saanud. 

   
Viimasel ajal ??? Mis vaktsiini tagajärjel surid noored ja tegusad Pihlap, Graps, Põldroos, Ahmetov ja paljud teised .
Ei sure neid tänapäeval midagi rohkem !
Vasta
(03-02-2022, 10:11 )vasamasa Kirjutas:
(03-02-2022, 09:25 )xcad Kirjutas: https://mvlehti.net/2022/02/02/usan-puol...tua-video/
Sõjaväelaste haigused peale vaximist on sagenenud.
See Thomas Renz ongi vaktsiinivastaste advokaat, muud ta pole jõudnud ollagi. Nagu advokaat ikka, soperdas midagi kokku.
https://www.washingtonpost.com/investiga...enz-covid/

Ja mida meile siis see sinu poolt postitatud viide andis, vasamasa?

Äkki räägid ikka teemast, mis on püstitatud ja ei lähe mingi mustamiskampaaniaga kaasa?
"Vaktsineeritute hulgas on teatud haigused sagenenud".
"Inimesed, kes surevad, on vaktsineeritud", ütles ta juulis ühes konservatiivses(sic!, konservatiivsus on meie vaenlane nr1) veebisaates.
Otsi siis neile lausetele vastuargumente!

Washington Post on ju täielikult vasakpoolne, sõimav ja valetav räpsleht. Trump ja konservatiivne maailmavaade on nende erilised vaenlased. Ja igausugu, "neile mittesobilike" inimeste kallale kargavad ikka suure isu ja röömuga, nagu mingid ärapööranud zombid.
Kogu see artikkel on ilmne näide mustamisest ja mõnitamisest. Tundub et too advokaat peab ikka tõsiselt jalgu jääma, kui nii pikk ja põhjalik artikkel on koostatud.
Washington Post on siis sinu HÄÄELEKANDJA vaasamamaasa, sealt leiadki oma tõe? Smile


PS!
Kuna tegemist oli Sõjaväe andmebaasiga ja tavainimesel ei ole võimalik sinna pääseda (Defense Medical Epidemiology Database) siis ei oska midagi ütelda, ju advokaat teab mida ta teeb.

Covid 19 vaktsiinide partiikoodid ja nendega seotud surmad, puuded ja haigused
https://howbadismybatch.com/index.html
Naiste reproduktiivprobleemid VAERSis – miks see üldse nii on?
https://jessicar.substack.com/p/the-fema...-issues-in
Aastal 2020/2021 on VAERS-is 25 754 kõrvalnähtude aruannet 0–2-aastaste imikute kohta (see hõlmab kõiki vaktsiine ja COVID-19 tooteid kokku).
https://jessicar.substack.com/p/there-ar...nt-reports

Enneolematu: 18–64-aastaste surmajuhtumite arv Indianas on kasvanud 40%
https://stevekirsch.substack.com/p/unpre...ndiana-for
Bhakdi/Burkhardti patoloogia tulemused näitavad, et 93% inimestest, kes surid pärast vaktsineerimist, surid vaktsiini tagajärjel.
https://stevekirsch.substack.com/p/bhakd...gy-results
_________________________________
Ühesõnaga on võimalik, et vaktsiinide kõrvaltoimed võivad olla, pehmelt öeldes: "mõnele pisut ootamatud".
Vasta
"Lahe ülekanne oli-  https://objektiiv.ee/otseulekanne-meelea...ute-vastu/

Head kõned, nauditav kuulata.  Kohal olevat mitu tuhat inimest ja mitmed tuhanded, keda läbi ei lastud."

Nagu liig palju oli neid stamp hüüdlauseid.
Ja noh – selline agressivne rütm-kõne on ju  tavaliseim nõks rahvast mõjutada.
Manowari pea kõik lood on samale mustrile üles ehitatud... Laugh
A kuidas Sulle Minaelan see Meie Isa palve lugemine tundus? Sobis konteksti?
Vasta
(03-02-2022, 17:22 )Q11 Kirjutas: "Lahe ülekanne oli-  https://objektiiv.ee/otseulekanne-meelea...ute-vastu/

Head kõned, nauditav kuulata.  Kohal olevat mitu tuhat inimest ja mitmed tuhanded, keda läbi ei lastud."


A kuidas Sulle Minaelan see Meie Isa palve lugemine tundus? Sobis konteksti?

Ise kasutan ka oma kõnepruugis vahetevahel sõnu "issand, aamen, pagan, kurat võtaks, jumal ole armuline" jne Ilma sügavama tagamõtteta. Harjumusest. Raamatutest jne. 

Mulle hakkas silma, et peavoolumeedia leidis err-s kõige ebameeldiva kujundusega foto neist vabaduse miitingul osalejatest, samas kui kõik osalejad on saatnud nii vahvaid , innustavaid ja toredaid videosid tegelikkuses toimuvast. 
Eriti meeldis see neis kõnedes, et ...mitte keegi ei saa hiljem, kui seda vaktsiini-piirangute kuritegevust uurima hakatakse, õigustada ennast, et "tegin nii kuidas kästi".
Vasta
Minaelan Kirjutas:
    Jah, viimasel ajal surevad "infarkti" terved ja tegusad 40-50-aastased mehed, kes on 2-3 sutsu kätte saanud.     

Viimasel ajal ??? Mis vaktsiini tagajärjel surid noored ja tegusad Pihlap, Graps, Põldroos, Ahmetov ja paljud teised .
Ei sure neid tänapäeval midagi rohkem !
---------
Soomlased on mures liigsuremuse pärast ~1800, eestis 3000 ja "meie ei ole mures". Saan aru, et vaktsineerituna on seda raske tunnistada, et on kordades suurem risk surra enneaegselt. Insult, infarkt. Jaanalinnu kombel pea liiva alla nagu kõnekäänus on ka variant ja üldsegi mitte paha....hoiab psüühika korras! Tõe tunnistamisel, eriti kui kaovad koroonapassi eelised on äärmiselt raske psühholoogiliselt, oled nagu surmale määratud või lollusest ilma kihlveota vene ruletti läinud mängima ja kogemata 1-e asemel 2 padrunit trumlisse pannud. Inimene on ekslik, seda küll aga oma eluga mängida piruka, loomaaia pääsme pärast on narr lugu. See jääb vaevama. Rahustuseks, sest 2-4 kuu pärast läheb trall jälle lahti ja eelnevad sutsud ei kao kuhugi oled nagu mingisse ekslusiivsesse klubisse vastu võetud, ehk "teeneline ja teenetega vaxik" ustav süsteemile j alati valmis nagu pioneer uusi stse endasse laskma. Suur kere, mis see üks lisa suts ikka teeb! Millingul pikkus 192cm ja suur kere ei päästnud, sest need on sellised droogid mis ka sinivaala võtavad maha. 160000kg kere ei päästa "sutsu" toimest, ikka kärvad. Seda ei varjatud, gates rääkis lahtise tektiga samuti kurjamite kõneisik shwab. Ah, et valetasid? Valetavad küll aga see on vist ainus tõde nende jutus.
https://eestinen.fi/2022/02/uuring-karmi...u-hinnaga/
Tüüpiline koroonavale, sest nad suurendasid hoopis ja palju seda tuleb veel uurida.
https://eestinen.fi/2022/02/euroopa-komi...sta-vorra/
Siin on tõde, sest koroonakampaania läheb 2-e etappi ja mida rohkem oled sutse saanud seda "õigem vaxik" oled, sest inimesega enam ei ole tegemist. Uus EU inimene (nagu kunagine nõukogude inimene Bleh ) on ilge või eriti ilge sombi-vaxik.
Vasta
Minaelan Kirjutas:
    Jah, viimasel ajal surevad "infarkti" terved ja tegusad 40-50-aastased mehed, kes on 2-3 sutsu kätte saanud.     

Viimasel ajal ??? Mis vaktsiini tagajärjel surid noored ja tegusad Pihlap, Graps, Põldroos, Ahmetov ja paljud teised .
Ei sure neid tänapäeval midagi rohkem !
---------
Soomlased on mures liigsuremuse pärast ~1800, eestis 3000 ja "meie ei ole mures". Saan aru, et vaktsineerituna on seda raske tunnistada, et on kordades suurem risk surra enneaegselt. Insult, infarkt. Jaanalinnu kombel pea liiva alla nagu kõnekäänus on ka variant ja üldsegi mitte paha....hoiab psüühika korras! Tõe tunnistamisel, eriti kui kaovad koroonapassi eelised on äärmiselt raske psühholoogiliselt, oled nagu surmale määratud või lollusest ilma kihlveota vene ruletti läinud mängima ja kogemata 1-e asemel 2 padrunit trumlisse pannud. Inimene on ekslik, seda küll aga oma eluga mängida piruka, loomaaia pääsme pärast on narr lugu. See jääb vaevama. Rahustuseks, sest 2-4 kuu pärast läheb trall jälle lahti ja eelnevad sutsud ei kao kuhugi oled nagu mingisse ekslusiivsesse klubisse vastu võetud, ehk "teeneline ja teenetega vaxik" ustav süsteemile ja alati valmis nagu pioneer uusi sutse endasse laskma. Suur kere, mis see üks lisa suts ikka teeb! Millingul oli pikkus 192cm ja suur kere ei päästnud, sest need on sellised droogid mis ka sinivaala võtavad maha. 160000kg kere ei päästa "sutsu" toimest, ikka kärvad. Seda ei varjatud, gates rääkis lahtise tektiga samuti kurjamite kõneisik shwab. Ah, et valetasid? Valetavad küll aga see on vist ainus tõde nende jutus.
https://eestinen.fi/2022/02/uuring-karmi...u-hinnaga/
Tüüpiline koroonavale, sest nad suurendasid hoopis ja palju seda tuleb veel uurida.
https://eestinen.fi/2022/02/euroopa-komi...sta-vorra/
Siin on tõde, sest koroonakampaania läheb 2-e etappi ja mida rohkem oled sutse saanud seda "õigem vaxik" oled, sest inimesega enam ei ole tegemist. Uus EU inimene (nagu kunagine nõukogude inimene Bleh ) on ilge või eriti ilge sombi-vaxik.
Vasta
(03-02-2022, 18:52 )xcad Kirjutas: https://eestinen.fi/2022/02/euroopa-komi...sta-vorra/

Vot see uudis on juba päris huvitav, kuna nagu olen ennist Piibli alusel maininud, siis Anti-Kristuse ilmsiks saamine peaks toimuma ettekuulutatud 7 tagakiusamise aasta keskel ehk kuskil 3,5 aasta peal ja kui nüüd ennist sai täheldatud, et 2020 aasta jaanuaris sõlmis Anti-Kristus oma Lähis-Ida Rahulepingu, siis sellest 3,5 aastat edasi jõuamegi me täpselt 2023 aasta juunisse ehk selle ajani, mil Euroopa komisjon ka viirusepasse pikendada soovib!

Meenutaks siin veel siis ka asjaolu, et deemonite endi sõnutsi Metsalise Märgi täielikuks juurutamiseks ehk nagu me siis seda nüüd ka mõistame - puhta originaalse inimese ja tema DNA täielikuks hübriidistamiseks ja antud inimese täielikuks tehisintellekti ja nanotehnoloogia poolt juhitavaks "zombiks" või biorobotiks kujundamiseks läheb vaja 6 "vaktsiinidoosi".

Kas see kõik ka mingilgi moel paika peab on ju varsti ka näha!
Isiklikult on sisemas mingi "paha tunne", et neil nüüd nende koroonapiirangute leevendamisega on kavas mingi hoopiski võimsam ja sõna otseses mõttes veelgi tapvam viirusevariant valla päästa, mis oleks ka loomulikult suitsukate üha kasvavale vaktsineeritute surevusele ja loomulikult ka lõplik ettekääne koroona-koonduslaagrite kasutuselevõtuks! Sest kui kõik (vaktsineeritud) nüüd massiliselt surema hakkavad, siis on ju vaja ka mitte-vaktsineeritud ohutuse tagamiseks neisse laagritesse ära eristada (ära kõrvaldada) ...
Vasta
(03-02-2022, 19:25 )Arlich Kirjutas:
(03-02-2022, 18:52 )xcad Kirjutas: https://eestinen.fi/2022/02/euroopa-komi...sta-vorra/

Vot see uudis on juba päris huvitav, kuna nagu olen ennist Piibli alusel maininud, siis Anti-Kristuse ilmsiks saamine peaks toimuma ettekuulutatud 7 tagakiusamise aasta keskel ehk kuskil 3,5 aasta peal ja kui nüüd ennist sai täheldatud, et 2020 aasta jaanuaris sõlmis Anti-Kristus oma Lähis-Ida Rahulepingu, siis sellest 3,5 aastat edasi jõuamegi me täpselt 2023 aasta juunisse ehk selle ajani, mil Euroopa komisjon ka viirusepasse pikendada soovib!

Kas see kõik ka mingilgi moel paika peab on ju varsti ka näha!
Isiklikult on sisemas mingi "paha tunne", et neil nüüd nende koroonapiirangute leevendamisega on kavas mingi hoopiski võimsam ja sõna otseses mõttes veelgi tapvam viirusevariant valla päästa, mis oleks ka loomulikult suitsukate üha kasvavale vaktsineeritute surevusele ja loomulikult ka lõplik ettekääne koroona-koonduslaagrite kasutuselevõtuks! Sest kui kõik (vaktsineeritud) nüüd massiliselt surema hakkavad, siis on ju vaja ka mitte-vaktsineeritud ohutuse tagamiseks neisse laagritesse ära eristada (ära kõrvaldada) ...

Ehk 2-4 kuud hingetõmmet. Milling oli facebooki andmetel kõva vaxide pooldaja ja sundvaximise propageerija. Facebookis valguse võit grupi aktiivne liige ja "teaduse" toetaja. See selleks....survamat viirust on hädasti vaja, sest kuhu need liigsurmad muidu kirjutada? Egas jumala eest mitte vaxid! Vaxid kohe üldse pole põhjuseks aga miks tuleb (õigemini juba on) massiline väljasuremine? Huvitav kuhu eestis karantiinilaagrid planeeritakse?
https://www.delfi.lt/ru/news/live/novyj-...d=89368897
https://rus.delfi.lv/turgid/turnews/ispa...d=54014692
2 lõunanaabrite uudist. Koroonakampaania pole suletud vaid pandud pausile ja ootab uut "stammi", et jälle täie hooga alata. Kõige imelikum on, et "teadus" on nagu keskajal ja juhindub käskudest - keeldudest.
https://www.youtube.com/watch?v=bs17dj95LBs
Kas venemaal hakkab midagi toimuma? Aeti kokku 400tuhat inimest....kus nüüd on koroona ja omikron? Kui pealinnas on kokku 300tuhat, kas mägi kišlakkidest aeti "vabatahtlikult" kokku? Lisaks veel "stiihiline"?????
Keskajal selliseid lolluseid ei tehtud, asjad olid kordades teaduslikumad. Kas tõesti vaxid ajavad inimesi hulluks?
https://www.delfi.lt/ru/news/live/geneti...3#cxrecs_s
Jälle nakatuvam? Ehk palju annab veel välja mõelda?
Vasta
Väidetavalt said häkkerid kätte seega võib oma lotonumbreid vaadata.

https://www.howbadismybatch.com/pfizerfo...dfKprRAwT0
Vasta
Tsitaat:Praegust aega annab võrrelda NSVL 1930-ndatega kus kirjaoskamatule kojamehele keerati krimiasi kus süüdistati inglismaa, saksamaa, prantsusmaa ja jaapani luure residendiks olemises. Kas NKVD uurija oli tõesti nii loll, et uskus seda?

Uskusid ja ei uskunud ka... Sotsiaalseid (kasulikke) idioote ja karjeriste on absoluutselt igal epohhil elanud... Edvard Stanislavovitš Radzinski on muuseas tolle fenomeni küllaltki kenasti lahti kirjutanud...
Muideks, nood kirjaoskamatud kojamehed olid tollal nõukogude (suur)linnades eranditult riikliku sisejulgeoleku kaastöölised/"koputajad", kes tegelesid põhitöö kõrvalt ka elanikkonna poliitilise järelevalvega ning kandsid koheselt ette, kuhu vaja...
30-nendatel oli põhirõhk suunatud  partei/armee/laevastiku/julgeoleku... nomenklatuuri kaadrite "puhastamisele"...

Tsitaat:Millingul pikkus 192cm ja suur kere ei päästnud, sest need on sellised droogid mis ka sinivaala võtavad maha...

Kui Tõnis Millingu ja Hendrik Normanni pikkuseks tõesti üle 1.90-ne, siis Madis Milling ei küündinud sinna ligilähedalegi...
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 46
 • 47
 • 48(current)
 • 49
 • 50
 • ...
 • 95
 • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 139 32,627 24-09-2023, 01:39
Viimane postitus: Mauno
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 353,765 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 540,779 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 44,343 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 213,591 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 349,325 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat