•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 102
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2.75 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10
(15-11-2021, 23:30 )xcad Kirjutas: Bloger s miami arvab teisiti: tehakse Suur Nälg ja ise lähed laagrisse kui elektrit, toitu ja vett ei ole. Ehk hirmutamine. Saatus saab su ikka kätte ole või kuu tagumisel küljel peidus! Muretseda arvan, et pole mõtet, küll aga huviga vaadata kui lolliks olukord läheb.

Justnimelt!

2012 aastal antud Jumalik ilmutus, kuidas "vaktsiinist" ehk Metsalise Märgist keeldujaid salakavalusega vaktsineerida ja märgistada püütakse. Kuna tehislikult tekitatud toidunappus on tulekul, siis valitsuste ja sõjaväe poolt väljajagatavad "vabad toidupakid" on need, mis veel vaktsineerimata rahvale (ehk mitte-hübriididele) viimaks saatuslikuks saavad! Need, kes sel hetkel nende tasuta pakkidele järgi lähevad, enam tagasi ei tule ja nende autod jms kõrvaldatakse treileritega ära. Ilmutuses oli ka veel üks pettuse asjaolu, et need, kes kaubanduskeskusest toidupakkidega välja tulid, kõik kandsid sõjaväe identifitseerimiskoodiga metallplaate (ingl.k. dog-tag), mis annab tunnistust, et need olid küllap propaganda mõttes tsiviilisikuteks maskeerunud sõjaväelased ...

2012 aastal polnud kellegil veel vaktsiinidest ja luciferase kvant-punktmärgistusest mitte mingit aimu, aga ometi see Jumala poolt antud ilmutus räägib sellest!
(see ilmutus on ühtlasi hea näide sellest, kuidas Püha Vaim inimest ohu korral alati ette hoiatab!)

Siit saab seda lugeda:
https://444prophecynews.com/dream-trappe...-anderson/

Kes veel asjast aru saanud pole, siis kogu see ülepaisutatud C-viiruse plaan-deemia pole midagi muud kui olemasoleva maailmasüsteemi astmeline kokku-kukutamine - firmad lähevad pankrotti, inimesed jäävad töötuks, viimne kui igaüks on isoleeritud ja 24/7 kontrollitav, üha kasvav toidunappus jne.
Ja mis on selle kõige lõppeesmärk - et viimne kui üks inimene muuta 100% sõltuvaks valitsusest, sest valitsusest saab nüüd läbi vaktsiinide (ehk vaktsiinipasside alusel), toiduabi, rahaliste toetuste jms ainuke päästja. Abi lootmine puhtalt looduselt (seda ravimite mõttes; sest 100% TV reklaamid on nüüd täis tuubitud igatsugu farmaatsia nõiarohutööstuse kemikaale ja mürke), Jumalalt või kõrgematelt vaimsetelt jõududelt on nüüd täiesti naeruvääristatud ja igati maha tehtud ... ja see kõik polegi midagi muud kui Uus Satanistlik Kommunistlik Maailmakord!

Ja see valitsuse poolt pealesurutud kontroll, vabaduste ning isiklike otsuste ja valikue piiramine kõik läheb iga päeva ja kuuga üha hullemaks. Iga uus viiruselaine (ehk tegelikkuses gripilaine) tõmbab piirangute-silmust meie kõikide kõride ümber üha enam pingule. See on astmeline japisitasa kasvav totalitaarse kontrolli ja alluvuse pealesurumine, kuna vastasel juhul inimesed paneksid seda kohe tähele ja asuksid selle vastu võitlema! Aga ikka samm-sammult üha karmimaks, kuni koonduslagrite (karantiinilaagrite) ja viimaks vastupanijate hukkamisteni välja (just nagu natsi-reziimi aegu juutidega tehti).

Ja see kõik ei lõpe enne, kui Jeesus Kristus nüüd Taevast taaskord alla laskub, et isiklikult kõik see kurjus täielikult ära hävitada.

Ja seetõttu nad nüüd kiirustavadki niiväga selle uue inim-DNAd muutva "vaktsiiniga", sest see muudab kõik inimesed hübriidideks (langenud inglite ehk esimeste DNA hübriidide endi sarnaseks) ja need kõik on seeläbi automaatselt hävitamisele määratud.

Ja seetõttu nad põrgutavadki CERNis valguseosakesi, sest Jumal on Valgus ja nad otsivad seal võimalust ja relva Valguse hävitamiseks!
Vasta
(16-11-2021, 14:37 )Arlich Kirjutas: Ja seetõttu nad põrgutavadki CERNis valguseosakesi, sest Jumal on Valgus ja nad otsivad seal võimalust ja relva Valguse hävitamiseks!

Ärme nüüd CERNi küll sellesse afääri sega. Kõvemad vandenõuteoreetikud väitsid juba tükk aega tagasi, et CERNi LHC eksperimendid tekitavad musti auke, kuhu Maa ja kõik muu tõmmatakse, aga no ei õnnestunud. Äkki olekski hea, saaks sellest pasast lahti....?
Vasta
https://objektiiv.ee/intervjuu-vaktsinee...meie-vigu/
https://eestinen.fi/2021/11/soome-naine-...aielikult/
Nüüd on selgunud "tõsiasi" mida olen pidevalt rõhutanud: viirus ei mängi mingit rolli, esmatähtis on ainult vaximine.....ja mitmeid kordi, et immuunsüsteem hävitada.
https://www.youtube.com/watch?v=ngE4LHlxh5A
Venemaal deputaadi arreteerimine otse linnanõukogu juures. Üldse sedused ei kehti kellegile? Kas ka presidendi näiteks eestis võiks arreteerida mingi väljamõeldud paragrahvi alusel? Või KaKa?
Vasta
quote='Aadu66' pid='283265' dateline='1636130151']37
Veidi isiklikke kogemusi.
Käisime reisl, 5 täiskasvanut ja 2 last. Mina ja lapsed vaktsineerimata, teised kahe süstiga ausad passiomanikud. Ilmselt oli üks inimene juba minnes viirusekandja. Tagasijõudmise päeval juba hakkasid sümptomid tulema. Komplekt ikka teada-tuntud: köha, nohu, väike palavik, lõhna/maitse kadu. Lastel pole viga midagi, täiskasvanud kõik haiged ja testid positiivsed, välja arvatud minul. Mina täitsa terve, kuigi elan ühe köhiva ja tatistava positiivsega 24/7 koos. Jagasin oma varudest ivermektiini ja kõigil hakkab asi tänaseks juba üle minema. Kokku pisut tõbised 4 - 7 päeva. Käisin täna tegemas antikehade testi, et äkki olen teadmatult juba läbi põdenud, sest miks mina muidu ei haigestu. Nagu imelik. Sain praegu vastuse, et mul antikehasid tervelt 2,3 tükki. Pole täit kolmegi.
Nüüd ma mõtlen, kas ma olengi üldse inimene?
[/quote]
Jätkan siis isiklike kogemustega:
Täpsustuseks mainin, et olen nii vanuse kui kroonilise kopsuhaigusega topeltriskirühmas.
Olen siiski inimene. Kui olin üle nädala koos elanud koroonahaige inimesega avastasin laupäeva õhtul, et mul oli 37.1 palavik. Helistasin perearstile, sealt tuli vastus, et puhka, joo vedelikku, jälgi tervist, kui eriti hulluks läheb, helista kiirabi. Aga ega ma loll ei ole, et jään lihtsalt surma ootama. Alustasin kohe sellise raviprotokolliga;
Ivermektiin, antibioot Azrolin, C, D vitamiin tsingiga ja kvertsetiini toidulisand.
Lisaks jõin meega teesid ja paar korda tegin eukalüptiõliga auru.
Pühapäeval oli palavik kogu päev 38.5. Ravi sama, õhtul jõin ära Theraflu ja magasin kui kott. Esmaspäeva hommikul ärkasin terve enesetundega ja käisin testimas. Tulemus muidugi positiivne. Ja enam mitte mngeid haigustunnuseid ei esinenud. Välja arvatud see, et alates neljapäevast kadusid lõhn ja maitse. Maitse taastus osaliselt kahe päevaga, kuid mitte mingit lõhna ei tunne siiani. Kahe päeva pärast lõppeb karantiin ja ma olen uhke koroonapassi omanik ja Big Pharmat haledasti alt vedanud. Ivermektiin ja Azrolin 5 päeva, vitamiine söön edasi.
Minuga ei pruugi nõustuda, kuid arvan, et meil poleks mingit pandeemiat ega kriisi ega mingit jama, kui poleks inimesi kahe aasta jooksul süstemaatiliselt hirmutatud ja täielikult eitatud varajast ravi. Viirushaigus on olemas, ta on väga nakkav, kuid mingit erilist ohtu, võrreldes eelnevate viirushaigustega ta endast ei kujuta. On olnud ohtlikumaid haiguseid. Vaktsineerimine on täpselt sama efektiivne, kui gripi puhul, see tähendab, üsna mõttetu tegevus ja tervishoiuga on seel üsna vähe pistmist, küll aga ülisuure raha ja poliitikaga. No kui, siis 75+ seltskonda võib ju vaktsineerida. Üldiselt tuleb see tõbi meil kõigil läbi põdeda ja kõik.
Kõigile soe soovitus. Ravige ennast kui haigeks jääte. Kasutage kõiki ravimeetodeid, mida suudate ja leiate. Ärge kuulake arstide soovitusi ja ärge jääge voodisse surma ootama.
Väga tähtis on enesesisendus. Öelge endale, et see pisike tõbi ei tee minule küll mitte midagi. Korrake seda ja uskuge seda.

Vasta
Kas Eestist on võimalik kusagilt Ivermektiini saada. Apteegist öeldi, et haigla rohtusid nad ei müü!?
Kas antibiootikumi nimi ei ole mitte Azrolid? Seda saab ka ilmselt reptseptiga?
Siis sai küll see hirmus muhkkatk kiirelt läbi põetud.Smile
Vasta
(16-11-2021, 18:33 )Kahvanägu Kirjutas: Kas Eestist on võimalik kusagilt Ivermektiini saada. Apteegist öeldi, et haigla rohtusid nad ei müü!?
Kas antibiootikumi nimi ei ole mitte Azrolid? Seda saab ka ilmselt reptseptiga?
Siis sai küll see hirmus muhkkatk kiirelt läbi põetud.Smile
Koroonasse on keelatud kooleda! Ravida ka ei tohi ikkagi Püha Haigus. Ainult palvetada ja anaalravi olla lubatud...ehk koroonaküünlad.Bleh Jutud käivad, et kes otsivad ei leia nagu sõnajala õit, need aga kes maskitavad ja kohutavalt kardavad saavad ka barokambris üksi viibides.Ph34r2
Vasta
Nägin sellist und, et aknast välja vaadates olid igalpool ülesse tõmmatud läti lipud. Mida see tähendab? Kas seda, et meil tuleb varsti sarnane olukord nagu lätis?
Vasta
(16-11-2021, 18:33 )Kahvanägu Kirjutas: Kas Eestist on võimalik kusagilt Ivermektiini saada. Apteegist öeldi, et haigla rohtusid nad ei müü!?
Kas antibiootikumi nimi ei ole mitte Azrolid? Seda saab ka ilmselt reptseptiga?
Siis sai küll see hirmus muhkkatk kiirelt läbi põetud.Smile

Jah, muidugi Azrolid.
Mina vestlesin Egiptuses pikalt kahe hallipäise apteekriga. Üks neist oli apteegi omanik, teine proviisor. Ei söandanud küsida nende haridust, kuid nad andsid väga asjatundliku pildi Koroonast ja selle varajasest ravist. Lasin kirjutada endale paberile Egiptuses kasutatava ametliku raviprotokolli ja doseerimise. Ei osanud karta, et kohe varsti vaja läheb.
Azrolid oli nende väitel andnud varajase ravi puhul, kombineerituna ivermektiiniga, parimaid tulemusi kui teised laia spektriga antibiootikumid. Kui juba köha tekib, on ka sinepiplaaster ja kupud head. Ja kõik vanad nipid, viinasokid ja hanerasv jne.
Igatahes meie pundist , kes haigestusid, kasutasid 3 vanemat inimest seda raviprotokolli ja pääsesid väga kergelt. Kaks nooremat, alla 40 inimest, ei ravinud ja põdesid kauem, aga midagi hullu ei olnud kellelgi. Minul, kui ainsal vaktsineerimatul, läks kõige kergemalt, kuid ma ei paneks sellele erilist rõhku. Minu arust pole vaktsineerimisel erilist tähtsust. Tähtsus on varajasel ravil ja ravil üldse. Kui hiljaks jääd, oled vana ja sul on kaasnevad haigused, siis oled läinud või pikalt ja raskelt haige.


Vasta
(16-11-2021, 19:13 )Aadu66 Kirjutas:
(16-11-2021, 18:33 )Kahvanägu Kirjutas: Kas Eestist on võimalik kusagilt Ivermektiini saada. Apteegist öeldi, et haigla rohtusid nad ei müü!?
Kas antibiootikumi nimi ei ole mitte Azrolid? Seda saab ka ilmselt reptseptiga?
Siis sai küll see hirmus muhkkatk kiirelt läbi põetud.Smile

Jah, muidugi Azrolid.
Mina vestlesin Egiptuses pikalt kahe hallipäise apteekriga. Üks neist oli apteegi omanik, teine proviisor. Ei söandanud küsida nende haridust, kuid nad andsid väga asjatundliku pildi Koroonast ja selle varajasest ravist. Lasin kirjutada endale paberile Egiptuses kasutatava ametliku raviprotokolli ja doseerimise. Ei osanud karta, et kohe varsti vaja läheb.
Azrolid oli nende väitel andnud varajase ravi puhul, kombineerituna ivermektiiniga, parimaid tulemusi kui teised laia spektriga antibiootikumid. Kui juba köha tekib, on ka sinepiplaaster ja kupud head. Ja kõik vanad nipid, viinasokid ja hanerasv jne.
Igatahes meie pundist , kes haigestusid, kasutasid 3 vanemat inimest seda raviprotokolli ja pääsesid väga kergelt. Kaks nooremat, alla 40 inimest, ei ravinud ja põdesid kauem, aga midagi hullu ei olnud kellelgi. Minul, kui ainsal vaktsineerimatul, läks kõige kergemalt, kuid ma ei paneks sellele erilist rõhku. Minu arust pole vaktsineerimisel erilist tähtsust. Tähtsus on varajasel ravil ja ravil üldse. Kui hiljaks jääd, oled vana ja sul on kaasnevad haigused, siis oled läinud või pikalt ja raskelt haige.
Läbipõdemine on igal inimesel erinev. Minul peale 1 nakkust (aga mis ta muud oli) oli esimene päev kuidagi imelik. Ei hea ega halb, ei oskagi kirjeldada. Edasi aga selline energiatulv, liigagi võrratu enesetunne, nagu oleks aastaid noorem ja nii 4-5 päeva. Hiljem nagu ikka. Harju keskmine.
Vasta
(16-11-2021, 19:13 )Aadu66 Kirjutas: Lasin kirjutada endale paberile Egiptuses kasutatava ametliku raviprotokolli ja doseerimise. Ei osanud karta, et kohe varsti vaja läheb.
Lase see nüüd siinse rahva sekka ka. Kui julgusest puudu tuleb võid mulle eraldi privasse saata.Smile

Vasta
(16-11-2021, 20:52 )Kahvanägu Kirjutas:
(16-11-2021, 19:13 )Aadu66 Kirjutas: Lasin kirjutada endale paberile Egiptuses kasutatava ametliku raviprotokolli ja doseerimise. Ei osanud karta, et kohe varsti vaja läheb.
Lase see nüüd siinse rahva sekka ka. Kui julgusest puudu tuleb võid mulle eraldi privasse saata.Smile

Kõige parim vaktsiin siia maani on Pfizeri 21.9.2021 välja antud "Comimaty" või teise nimega "Comirnaty". See pole otseselt vaktsiin vaid element mis kaitseb teiste vaktsiinide vastu. Ehk kui soovid kõikidest elu jooksul võetud vaktsiinidest vabaneda eriti kõik lapsepõlves võetud vaktsiinid siis Comimaty on lihtsaim viis. Teiste sõnadega see on "antivaktsiin" aga annab siiski passi ja kaitseb üldiselt ka viiruste eest. Esimesel kahel nädalal võib olla lima ja kõha kuna keha puhastab ennast viirustest kehas, muud midagi erilist ei ole.

https://www.who.int/publications/m/item/...na-vaccine
Vasta
Tallinn lauldi koiduvalgusega vabaks, nüüd siis tahetakse sel laupäeval Tartut ka vabastama minna.... jee. Peab vist minema kuskile loodusesse värske õhu kätte.
Vasta
(16-11-2021, 21:51 )Lynx Titan Kirjutas:
(16-11-2021, 21:45 )skip128 Kirjutas: Tallinn lauldi koiduvalgusega vabaks, nüüd siis tahetakse sel laupäeval Tartut ka vabastama minna.... jee. Peab vist minema kuskile loodusesse värske õhu kätte.

Neid "koiduvalguseid" on täna olnud näha mujal ka kui Tallinnas, ümber maailma nimelt

Ma pimedusega löödud isikuna pole eriti kursis nende vabadusvõitlustega. Juhtusin vaid Tartu plakatit nägema.
Vasta


Täiendavad materjalid olid tegemisel seoses koroonaviiruse ja "vaktsiinide" poolt põhjustatud DNA korruptsiooniga (mille alusel side kõrgemate dimensioonidega välja lülitatakse; käbinääre ja VMAT2 geen), inimeste hübriidistamisega ehk Saatana seemne (Saatana laste) ehk langenud vaimolendite loomise skeem järk-järgulise "vaktsineerimise" ehk doseerimise käigus, mille puhul DNA koodi astmeliselt iga järgneva doosiga pisitasa ja indiviidile endalegi märkamatult CRISPR/CAS9 tehnoloogia alusel üha enam ümber kirjutatakse (kiire muutus oleks liiga ilmne ja füüsilis-vaimses olemuses kergelt äratuntav) ja selle seos Kvantreaalsusega ja -arvutitega (D-Wave ehk Demonic-Wave ehk süsteem, milles luuakse portaal Põrgu dimensiooni ehk tumeainesse; ehk tegemist on sarnaselt kunagise Delfi Oraakli süsteemi tehniseeritud variandiga) ja selle seos
Q ehk Q-Anon tehisintellektiga (teiste nimevarintidena tuntud ka kui Kannon, Qannon või Quan Yin; ja ka Sophia või Isis; NB! mul on siiani olemas videolõik Q-Anoni esimesest postitust pärast süsteemi migratsiooni teise keskkonda ja see postitus polnud midagi muud, kui rida mingi arvutisüsteemi käivitamise või üles-bootimise käske või arvutikoodi - see video oli ka üleval minu Youtube kanalis, kuid mõni aeg tagasi see keelustati; aga nagu asjadega ikka, siis siin ka üks video teile, mis ilma mingeid asju varjamata otse annab teile vastuse nende endi poolt - saage tuttavaks Q-Anon - https://youtu.be/LAA0-vjTaNY ) jpm., kuid tsenseeringu tõttu on see kõik nüüd natuke pidurdunud ja ei oska öelda, et millal ja kas lõplikult valmivad, kuna meil on inimkonna täieliku korrumpeerimise kõrval üpris vähe aega järele jäänud!

Projekt 2 kaanepilt - https://drive.google.com/file/d/1IE95aGO...eV54Q/view

Projekt 3 kaanepilt - https://drive.google.com/file/d/1ZhaFl3d...S3MFU/view

ja kuna me ennist rääkisime ka Kundalini parassiitliku (jah Kundalini on imepisike tume ussitaoline deemonlik parassiit, mida eksortsismi puhul võib inimese kehast väljumisel ka vahetevahel õhku haihtumas näha) seestumise "värinate" ehk kriyade ja "vaktsiinidest" (kas ehk sealt leitud parassiitide poolt? vt. eelpool väljatoodud videosid vaktsiinide koostisest) põhjustatud värinate sarnansuse üle, siis ka siin üks pilt Kundalinist, mis ka tugevalt seotud Q-Anoniga - kes on Kundalini? - https://drive.google.com/file/d/1s6VQbhD...hq9Si/view
Vasta
(16-11-2021, 14:37 )Arlich Kirjutas: Ja seetõttu nad põrgutavadki CERNis valguseosakesi, sest Jumal on Valgus ja nad otsivad seal võimalust ja relva Valguse hävitamiseks!

mul on ka sarnane mõtteuit olnud
Vasta
(16-11-2021, 22:54 )Arlich Kirjutas:

Selles videos on kirjas seitse sõna = Implantable Quantum Dot Micron**dl* Vaccination Delivery System. See tegelikult ei ole õige versioon sest see pole lõplikult lahti kodeeritud.

Tuleb kirjutada kuus korda ritta see järgnev, iga kord erinevate anagrammidega kui esimene on õieti kirjutatud. Siis tuleb ritta kuuetähelised sõnad milliseid on kokku 58. Need kui loeb ülevalt alla ja siis allt ülesse siis see ennustab täpselt aastat 2022. See on kõik kokku 58x6 matriis kus on on 348 tähte, kui sellest matriisis kõikide leiduvate sõnade arv kokku liita on tulemus 666666. Sõnasid on vasakult paremale, paremalt vasakule, ülevalt alla, alt ülesse ja ka diagonaalis mõlemas suunas.

Ehk sõnad on = (Implantable Quantum Dot Micronuclear Vaccination Delivery System.) x 6 x 4^2= 6666666

Sõna on micronuclear selle tõttu, et vaktsiinis on umbes 20% plutooniumi.
Vasta
Sõna on micronuclear selle tõttu, et vaktsiinis on umbes 20% plutooniumi.
--------------------
Siis oleks doosi hind 25000EUR ja keegi ei KEELDUKS pudelikesest. Ainult 30-40kg tina kohver peaks olema.
Vasta
(16-11-2021, 20:52 )Kahvanägu Kirjutas:
(16-11-2021, 19:13 )Aadu66 Kirjutas: Lasin kirjutada endale paberile Egiptuses kasutatava ametliku raviprotokolli ja doseerimise. Ei osanud karta, et kohe varsti vaja läheb.
Lase see nüüd siinse rahva sekka ka. Kui julgusest puudu tuleb võid mulle eraldi privasse saata.Smile

Polegi midagi kirja panna. Ivermectin 6mg, iga päev 2 tabletti. Kui tahad usse välja ajada, siis enne sööki, koroona korral peale sööki. Azrolid (azithromycin 500mg) esimene päev 2 tabletti edasi iga päev 1 tablett. Kokku 5 päevane kuur. Samal ajal C ja D vitamiin ja tsink. Võib kasutada ka tsingiga C vitamiini. Lisaks kvertsetiini. Ongi kõik.
Mina Plaquenili ei kasutanud. See sisaldab hüdroksüklorokviini ja on samuti paljudes riikides koroona ravil andnud häid tulemusi.
Üldiselt oli mul ammu juba selline kott valmis pandud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
https://www.telegram.ee/maavaline/eksklu...rgia-kulge
Jah, kes kardab, see ka saab selle tõve. Kui ei saa on kordades väiksem võimalus. Vaktsiinid aga mõjuvad alati tapvalt. Nüüd isegi valitud parlamendi saadikuid koheldakse nagu kurjategijaid nii lätis kui venemaal. Lätis on täielik terrorireziim.
Vasta
nii nunnu
ütle veel et delfi pole tõekuulutaja!

„Mu elukaaslane ei luba vaktsineerida.” Koroona kui hirmu tööriist

https://epl.delfi.ee/artikkel/95096731/m...u-tooriist
Vasta
(17-11-2021, 01:54 )Aadu66 Kirjutas: Polegi midagi kirja panna. Ivermectin 6mg, iga päev 2 tabletti. Kui tahad usse välja ajada, siis enne sööki, koroona korral peale sööki. Azrolid (azithromycin 500mg) esimene päev 2 tabletti edasi iga päev 1 tablett. Kokku 5 päevane kuur. Samal ajal C ja D vitamiin ja tsink. Võib kasutada ka tsingiga C vitamiini. Lisaks kvertsetiini. Ongi kõik.
Mina Plaquenili ei kasutanud. See sisaldab hüdroksüklorokviini ja on samuti paljudes riikides koroona ravil andnud häid tulemusi.

Tänud!

Vasta
(17-11-2021, 01:54 )Aadu66 Kirjutas: Polegi midagi kirja panna. Ivermectin 6mg, iga päev 2 tabletti. Kui tahad usse välja ajada, siis enne sööki, koroona korral peale sööki. Azrolid (azithromycin 500mg) esimene päev 2 tabletti edasi iga päev 1 tablett. Kokku 5 päevane kuur. Samal ajal C ja D vitamiin ja tsink. Võib kasutada ka tsingiga C vitamiini. Lisaks kvertsetiini. Ongi kõik.
Mina Plaquenili ei kasutanud. See sisaldab hüdroksüklorokviini ja on samuti paljudes riikides koroona ravil andnud häid tulemusi.
Üldiselt oli mul ammu juba selline kott valmis pandud.

Super! Nagu näha ja ka ammu teaduslikult teada, et tõhus ravi Koroonaviiruse vastu ammu olemas ja seetõttu on seaduslikult täiesti illegaalne "vaktsiini" kellegile üldse peale suruda! (ja seetõttu seda informatsiooni ka igal pool maha tehakse ja tsenseeritakse)

PS! Ivermectini puhul on huvitav ka veel see asjaolu, et see hävitab 100% ära ka PCR ninatestidest saadud hüdrogeeli poolt käbinäärme suunas kasvavad tehislikud "kristallstruktuurid" ja kuna see ravim on ka tõhus igasuguste muude parassiitide vastu, siis kes teab ehk hävitab ära ka kõik "vaktsiinides" sisalduvad loomulikku immuunsüsteemi hävitavad ja kes teab veel mil muul eesmärgil loodud nanotehnoloogilised parassiidid!
Vasta
https://bastyon.com/index?v=aaa7c00986b6...zDbq1GUTYw
Redko, meditsiooniteaduste doktor arutleb nõiajahi teemadel.
Vasta
(16-11-2021, 18:50 )xcad Kirjutas:
(16-11-2021, 18:33 )Kahvanägu Kirjutas: Kas Eestist on võimalik kusagilt Ivermektiini saada. Apteegist öeldi, et haigla rohtusid nad ei müü!?
Kas antibiootikumi nimi ei ole mitte Azrolid? Seda saab ka ilmselt reptseptiga?
Siis sai küll see hirmus muhkkatk kiirelt läbi põetud.Smile
Koroonasse on keelatud kooleda! Ravida ka ei tohi ikkagi Püha Haigus. Ainult palvetada ja anaalravi olla lubatud...ehk koroonaküünlad.Bleh Jutud käivad, et kes otsivad ei leia nagu sõnajala õit, need aga kes maskitavad ja kohutavalt kardavad saavad ka barokambris üksi viibides.Ph34r2

Sul käivad koguaeg mingid jutud peas, kahjuks loogikat neis ei ole.

Arlichi mainitud näljahäda ja toidupaki teooriat jään ka huviga ootama.

Xcad kas sul kodus labor ka, et vaktsiini koostist nii täpselt tead?



Vasta
Farmaatsiagigant Merck'i labori külmikust leiti ampulle sildiga "Smallpox" (rõuged) .
Kas ei pidavat maailmas ainult ameerika ja vene riigile kuuluvates laborites seda leiduma? Kuidagi maagiliselt sattus erafirma kätesse.Ampullide sisu pole veel tuvastatud,et kas tegemist tõesti rõugetega.Loodame ,et nad taaskord "Wuhanit" ei tee ja uut "pandeemiat" ei alusta.
https://news.yahoo.com/vials-labeled-sma...27682.html
Meenutuseks -
[Pilt: smallpoxgates.png]
Gibraltar jätab ära jõulupidustused kuna koroonat on liiga palju .Gibraltar on ka kõige vaktsineeritum koht maamunal ...
https://news.yahoo.com/gibraltar-cancels...44274.html
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 102
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 45,415 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 374,363 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 563,470 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 48,123 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 228,693 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 365,723 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat