•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 4
 • 5
 • 6(current)
 • 7
 • 8
 • ...
 • 95
 • Järgmine 
Teema hinnang:
 • 4Hääli - 2.75 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10
Kanadas koroonasse nakatunud Viilma: vaktsiin oli tekitanud enesekindluse
https://www.err.ee/1608394049/kanadas-ko...sekindluse

Nüüdseks on juba kõigile selge, et koroonavaktsiinid koroona eest ei kaitse. Küll aga annavad siiski vaktsiini saanutele tihtipeale võlts-turvatunde. Sama nagu jagada inimestele pimedal ajal helkurite asemel mittehelkivaid papitükke ja jälgida kui paljud neist loojakarja lähevad.

(05-11-2021, 15:56 )Maakristall Kirjutas: https://elu.ohtuleht.ee/1047687/peapiisk...aid-loodus- Viilmaa aitab paha kundalini seest välja ajada. Äkki läheb koos viirusega? Kas keegi veel kahtleb inimeste mõistuse vähenemises? Ajajage aga ajage. Kusjuures saab küll. Sihikindla palve taotluse korral tuleb kotkas juba eluajal appi. Ja vabastab mõistusest ( saatan ) ja elujõust ( kundalini ) ning eemaldab jumaliku geeni ( avatud DNA ). See mis järgi jääb enam kindlasti ei hädalda.

Vasta
(06-11-2021, 13:13 )Prooton Kirjutas:
(05-11-2021, 23:39 )Fenkol Kirjutas: Muide, kas liigub siin spetsialiste, kes teab uue oodatava valgupõhise vaktsiini kohta? On selle näol tegu nüüd tavalise haigustekitaja põhimõttel vaktsiiniga ja mitte geeniväänamisega nagu senised covid vaktsiinid?

Hea maakeelne lühiülevaade arvatavasti esimesena EU turule jõudvast valgulisest Novavaxi vaktsiinist: https://tervis.postimees.ee/7371466/palj...eel-oodata

Wikipedias veidi detailsemalt: LINK.

Ehk siis esmalt eraldati üks putukate viirus ja lisati selle genoomi SARS-CoV-19 ogavalku kodeeriv geen. Toodetavat ogavalku sealjuures veidi muudeti, et seda stabiliseerida. Vaktsiinitoorme saamiseks nakatati selle GMO-viirusega ühe ööliblika (perekonnast uitöölane) rakukultuur, nii et see hakkas valmistama ogavalku. Sel viisil valmistatud ogavalgud eraldatakse rakumassist ja pakitakse sünteetilistesse lipiidse ümbrisega (sarnane meie rakumembraaniga) nanoosakestesse, mis siis Covid-19 vastase immuunkaitse (antikehade ja mälurakkude) tekitamiseks meie organismi süstitakse.

Tänud sinupoolse kokkuvõtte eest. Ehk siis tunnistatud geenimanipulatsioon, seekord siis seotud putukate maailmaga... imetajate maailma asemel...järgmiseks pakun peajalgseid....

Vasta
(06-11-2021, 13:13 )Prooton Kirjutas: Sel viisil valmistatud ogavalgud eraldatakse rakumassist ja pakitakse sünteetilistesse lipiidse ümbrisega (sarnane meie rakumembraaniga) nanoosakestesse

Kirjelda neid nanoosakesi,millega täpsemalt tegu on ? . Paljudes patentides on selleks grafeen-oksiid ,mida selles Novavaxis kasutatakse ?

Kiire otsing näitab,et Novavax on seotud selliste korporatsioonidega nagu Black Rock,Vanguard jne https://finance.yahoo.com/quote/NVAX/holders .Sama seltskond teenib raha iga vaktsiini pealt ,ja sama seltskond kontrollib meediat . Edu prootonile katsejänesena ! Korporatsioonid kindlasti hoolivad sinu tervisest ! Suur vend hoolib ! Rumalus on tarkus ,karantiin on vabadus , läbi kaltsu hingamine on tervislik jne ..


Eksootiline vaktsiini kõrvalmõju
https://www.bitchute.com/video/V93oRlh9X062/

24 aastane modell suri ära (väidetavalt südamerabandusse) .https://www.mirror.co.uk/news/world-news/miss-world-contestant-24-dies-25380348
Siin ka mitu näidet kuidas noored inimesed koolevad vaktsiini kätte.
https://vigilantcitizenforums.com/attach...jpg.65047/

Itaallastest vend (25) ja õde (23) surid mõlemad südamerabandusse kahe kuuse vahega.Mõlemad olid muidugi modernse meditsiini poolt rikastatud ehk vaxitud .
https://www.hollywoodlanews.com/soccer-p...t-brother/
Vasta
Need testitulemused panevad ka m6tlema. Et millal vaksimata inimene testib enamasti? Siis kui vaja soome v6i teatrisse minna. Millal vaksitud ehk v2idetavalt kaitstud inimene testima l2heb? Minu loogika ytleb, et kui kahtlused v6i tunnused tervislikult on. Seega palju neid tegelikult on?
Vasta
(06-11-2021, 13:46 )Malandro Kirjutas: Kirjelda neid nanoosakesi,millega täpsemalt tegu on ? . Paljudes patentides on selleks grafeen-oksiid ,mida selles Novavaxis kasutatakse ?
Millistes Covidi vaktsiinides? Ma ei suutnud leida, et seda üheski kasutatakse. Vastavad väited põhinevad ühel nõrga metoodika tõttu kahtluse alla seatud uurimistööl. Samas, võimalik, et tulevikus hakatakse seda ühendit selle lubavate omaduste tõttu siiski (mikrokogustes) vaktsiinide koostises kasutama, juhul kui selle ohutus kinnitust leiab. Grafeenoksiidi kohta lugemist: LINK.
Novavaxi nanoosakestes on liblikarakkudes toodetud ogavalk seotud lipiidse adjuvandiga (lisaaine, mis aktiveerib immuunrakke viirusevalgu suhtes, põhineb seebipuust saadaval saponiinil, sisaldab veel kolesterooli ja fosfolipiidi, mis on samuti looduslikud ühendid). LINK
Novavaxis ei ole pärilikkuseainet, selles mõttes võiks see olla mutandistumist kartvate isikute jaoks hea alternatiiv. Smile
(06-11-2021, 13:46 )Malandro Kirjutas: Kiire otsing näitab,et Novavax on seotud selliste korporatsioonidega nagu Black Rock,Vanguard jne https://finance.yahoo.com/quote/NVAX/holders .Sama seltskond teenib raha iga vaktsiini pealt ,ja sama seltskond kontrollib meediat .
Näita ära, et need firmad on seotud IGA vaktsiiniga.
(06-11-2021, 13:46 )Malandro Kirjutas: Edu prootonile katsejänesena ! Korporatsioonid kindlasti hoolivad sinu tervisest !
Korporatsioonide huvides on teha valmis konkurentsivõimeline toode, meditsiini valdkonnas tähendab see ohutust + tõhusust. Ohutuse probleemid tulevad tänapäeval reeglina kiiresti ilmsiks, seda hindavad vastavad komisjonid üle maailma, enne kui kasutusluba antakse.
(06-11-2021, 13:46 )Malandro Kirjutas: Eksootiline vaktsiini kõrvalmõju
https://www.bitchute.com/video/V93oRlh9X062/
24 aastane modell suri ära (väidetavalt südamerabandusse) .https://www.mirror.co.uk/news/world-news/miss-world-contestant-24-dies-25380348
Siin ka mitu näidet kuidas noored inimesed koolevad vaktsiini kätte.
https://vigilantcitizenforums.com/attach...jpg.65047/
Itaallastest vend (25) ja õde (23) surid mõlemad südamerabandusse kahe kuuse vahega.Mõlemad olid muidugi modernse meditsiini poolt rikastatud ehk vaxitud .
https://www.hollywoodlanews.com/soccer-p...t-brother/
Seda esimest videot ma pigem ei kommenteeri. Üksikud surmajuhtumid laiast maailmast ei tõesta sellisel kujul midagi, artiklites on mainitud, et nende põhjuseid uuritakse. Muidugi ei ole vaktsineerimine, sh Covidi vastu, täiesti riskivaba. Mõningaid tromboosijuhtumeid on seostatud AstraZeneca vaktsiiniga, südamepõletikke Moderna vaktsiiniga. Õe ja venna järjestikused surmad võivad olla seotud mingi haruldase geenianomaaliaga. See temaatika ei olnud tundmatu ka enne Covidit kasutatud vaktsiinide puhul. Aga tõsiseid vaktsiinikahjustusi ilmneb väga harva, võrreldes nende mõjuga surmade ja raske tervisekahju ärahoidmisel.
Üks AZ vaktsiini järelmõjuga seotud tõsine lugu oli tänases Postimehes, samast leiate ka ilmekat võrdlevat statistikat haiguse ja vaktsineerimise negatiivsete mõjude kohta: LINK. Ka minu meelest peaks Eesti riik asuma vaktsiinikahjusid hüvitama, nagu Läti valitsus juba on otsustanud.
Vasta
(06-11-2021, 16:07 )Prooton Kirjutas: Muidugi ei ole vaktsineerimine, sh Covidi vastu, täiesti riskivaba. Mõningaid tromboosijuhtumeid on seostatud AstraZeneca vaktsiiniga, südamepõletikke Moderna vaktsiiniga. Õe ja venna järjestikused surmad võivad olla seotud mingi haruldase geenianomaaliaga. See temaatika ei olnud tundmatu ka enne Covidit kasutatud vaktsiinide puhul. Aga tõsiseid vaktsiinikahjustusi ilmneb väga harva, võrreldes nende mõjuga surmade ja raske tervisekahju ärahoidmisel.

Tead, Prooton, sinu sorav jutt, "tõestused ja argumendid" jne meenutavad täiega nende ravimitööstuse müügiesindajate omi, kes meedias pidevalt esinevad.
Mis värki on sul tulla parafoorumisse? Kas arvad tõesti, et siinsed liikmed pole juba ammu oma otsused ära teinud - kas siis vaktsineerimise osas või mittevaktsineerimise osas. Vaevalt.
Tundub, et sa ise ka kahtled ja soovid rohkem tõestust saada, et see covidi/vaktsineerimise plandeemia on üks suur inimsuse vastane manipulatsioon.
Vasta
https://uueduudised.ee/arvamus/kivisildn...uMSvnBYNMI

Kivisildniku juttu pole kommenteerida vaja...
Vasta
Vaevalt vaktsiinid kusagile kaovad, ravimeid kindlasti tuleb juurde. Ja mis teeb selle Novavax i eelmistest paremaks, pole päriselt aru saanud. Kas üksnes argument, mis skeptikuid võiks veenda või on ka tegelikkuses kuhugi arenetud.
Vasta
(06-11-2021, 18:59 )Fenkol Kirjutas: Vaevalt vaktsiinid kusagile kaovad, ravimeid kindlasti tuleb juurde. Ja mis teeb selle Novavax i eelmistest paremaks, pole päriselt aru saanud. Kas üksnes argument, mis skeptikuid võiks veenda või on ka tegelikkuses kuhugi arenetud.

Mis taandub üheselt teadmisse, et:

“Ükski ravimifirma ei taha, et inimene terveks saaks!”
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/27679...veks-saaks?

Mis kasumit saaksid vaktsiinide tootjad, perearstid, ravimitöösturid...kui leiduks mingi üks ravim, mis inimkonda tervendaks...olgu siis selleks mms, küüslauk, piparmünt, rosmariin vmt?
Vasta
Mina isiklikult loodan, et ühel hetkel veel peale massilist genotsiidi allesjäänud inimesed ärkavad viimaks üles ja kõik vaktsiinid ning farmaatsialik nõiarohuainetööstus keelustatakse - ehk saabub aeg tagasi looduslike ravimite rüppe naasta!

Aga kuna see teema juba vast nii ühekülgne ja masendav kõigi nende massiliste kõrvalmõjude näidete ja vaktsiinide tegeliku kahjulikkuse suhtes, siis ka midagi lõbusamat - siin üks innustavalt vabamüürliku punakas-oranzika 33 kraadise värvitooniga kaunistatud propaganda muusikapala. Kahjuks me teame nüüd, et kõik, mida see laul meile reklaamib, ei pea üleüldse paika. Kas selline saab olema kõik NWO muusika tulevikus meie kõrvadele?


ja kuna see laul soovitab tunduvalt just Irja Lutsarit kuulata, siis me kõik peame tähele panema, mida Irja Lutsar meile järgmises videos räägib:
(mulle isiklikult meeldib veel Irja Lutsari nime anagramm - Just Liaarr ehk "lihtsalt valetaja")


Aga võib-olla Uue Maailmakorra ebaNormaalsuses saabki iga muusikapala olema seotud vaktsineerimisega? Siin üks näide:
Vasta
Seal mõnel on veel mõistus alles.
EU Parlament vaksineerimisest ja koroona sertifikaatidest:
https://www.youtube.com/watch?v=GCg1mGOgj-w
EU Parlamendi saadiku Christine Anderson esinemine tõlgituna vene keelde:
https://www.youtube.com/watch?v=_wKTKjypByg
Vasta
https://lv.sputniknews.ru/20211106/bespr...90990.html
lätist
https://www.youtube.com/watch?v=I-39bQRAmOM
Eutanaasiast ja maailma majanduse kriisist
https://www.delfi.lt/ru/news/live/zhelay...d=88606391
Juba antakse 100EUR. Kui oodata järsku tuleb isegi 1000EUR? Ehk nii hirmsasi on vaja, et mürgi sisse paned. Pärast pole ju vaja pensionit maksta!Bleh
Vasta
(06-11-2021, 18:59 )Fenkol Kirjutas: Vaevalt vaktsiinid kusagile kaovad, ravimeid kindlasti tuleb juurde. Ja mis teeb selle Novavax i eelmistest paremaks, pole päriselt aru saanud. Kas üksnes argument, mis skeptikuid võiks veenda või on ka tegelikkuses kuhugi arenetud.

Ega ma ka arva, et see eelmistest oluliselt parem on, küll aga nähtavasti "mahedam". Ehk tõesti veenab mõnda mutant-DNA või RNA pelgajat. Väidetavalt on sellel ka leebemad kõrvaltoimed, sh vähem allergilisi reaktsioone.

(06-11-2021, 16:52 )Minaelan Kirjutas: Tead, Prooton, sinu sorav jutt, "tõestused ja argumendid" jne meenutavad täiega nende ravimitööstuse müügiesindajate omi, kes meedias pidevalt esinevad.
Mis värki on sul tulla parafoorumisse? Kas arvad tõesti, et siinsed liikmed pole juba ammu oma otsused ära teinud - kas siis vaktsineerimise osas või mittevaktsineerimise osas. Vaevalt.
Tundub, et sa ise ka kahtled ja soovid rohkem tõestust saada, et see covidi/vaktsineerimise plandeemia on üks suur inimsuse vastane manipulatsioon.
Vabandust, aga mille poolest on sinu või xcadi "tõestused ja argumendid" tõepärasemad? Mina lähtun teadlastest, kelle töö suhtes kehtivad ranged reeglid ja standardid ning kaasteadlaste valvas kontroll. Skandaalset kõmu (=reklaami) taotlevate vandenõuteoreetikute ainus reegel näikse aga: mida pöörasem, seda parem!
Selles teemas kimbutan sind, xcadi jt antivaxikuid seetõttu, et siin käib kindlasti noori parahuvilisi lugejaid, kes väärivad tasakaalustatud infot. Selge muidugi, et jäika antivaxikut ei veena ümber ka koroonaga intensiivi sattumine, vastavaid näiteid on Eesti arstid palju kirjeldanud. Parem surm kui vaktsiin!

Mis puutub minusse, siis loen alati huviga selle foorumi parateemasid, sest "varjatud maailm" on mind alati paelunud. Ka Covidi kohta me paljutki veel ei tea ja ärihuvid on selle tõttu tuult tiibadesse saanud majandusharudes, sh ravimitööstuses vaieldamatult tugevad. Pole imestada, et suured investeerimisfirmad on viimasel ajal just ravimifirmadesse panustanud, arvan, et see on kapitalism, mitte vandenõu. Sealjuures ei saa eitada väga tugevat konkurentsi koroonavaktsiinide turul (võrrelduna paljude "vanade heade" vaktsiinidega, mida meile on süstitud). Hulk uusi, väga erinevatel tehnoloogiatel põhinevaid Covid-19 vaktsiine on lähiajal lisandumas firmadest ja riiklikest uurimisinstituutidest üle maailma, uuri nt SIIT. Üldine kaitsepookimine kiirendatud korras müügiloa saanud vaktsiinidega ei ole ideaalne ega täiesti ohutu lahendus, aga ühiskonnana Covidiga toimetulekuks sellele head alternatiivi ei ole, seetõttu seda endiselt soovitan (ja äsja ise ka tõhustusdoosi ära tegin).
(06-11-2021, 19:07 )Minaelan Kirjutas: Mis kasumit saaksid vaktsiinide tootjad, perearstid, ravimitöösturid...kui leiduks mingi üks ravim, mis inimkonda tervendaks...olgu siis selleks mms, küüslauk, piparmünt, rosmariin vmt?
Kui selline võluvits leiduks, siis küllap oleks see tänaseks avastatud. Inimkeha on paraku hirmus keeruline ja selle hädad väga mitmekesised, nii et eelmainitud ameteid läheb kindlasti ka tulevikus vaja. Fakt on samas ka see, et tänapäeval on võimalik tänu teaduspõhise meditsiini ja farmaatsiatööstuse saavutustele inimesed terveks ravida paljudest tõbedest, mis veel sajand tagasi ravimatud olid.
Vasta
"Bill Gates warns of smallpox terror attacks and urges leaders to use ‘germ games’ to prepare"
https://news.yahoo.com/bill-gates-warns-...00099.html

Bill Gates hoiatab ,et bioterroristid võivad korraldada rõugerünnakuid avalikes kohtades ja alustavad niimoodi rõugepandeemia.Vaja on rõugerünnaku õppuseid globaalsel tasemel! Midagi selles stiilis nagu see "Event 201" oli just enne koroonapettuse algust ? Meite õnneks on USA terviseamet hiljuti andnud rohelise tule uuele rõugevaktsiinile ja ka ravimile niiet saavad oma rahamasina kohe käima tõmmata kui kusagil rõugeterroristid vimkat viskavad.

"FDA approves drug to treat smallpox"[6/4/2021]
https://www.fda.gov/drugs/news-events-hu...t-smallpox

"FDA approves first live, non-replicating vaccine to prevent smallpox and monkeypox" sept 24, 2019
https://www.fda.gov/news-events/press-an...-monkeypox

2001 toimus USA's bioterrorirünnaku õppus nimega "Dark Winter" kus siis teeseldi rõugepandeemiat.Paljud poliitikud kasutavad seda sama terminit "dark winter".Kokkusattumus või kokkumäng ?
https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Dark_Winter

Klipp 1981 aasta filmist "Early warning" ,ehk siis praegused sündmused- https://twitter.com/i/web/status/1455928071496798217
https://www.imdb.com/title/tt0350869/

"Bayer Pharmaceuticals President Admits mRNA “Vaccines” Are Cell and Gene Therapy and The Public Would Not Have Agreed to Take Them If It Were Not for the “Pandemic” "
https://theexpose.uk/2021/11/06/bayer-ph...-pandemic/
Vasta
Ehitusklotsidesse uskujaid, kes jumalat ei usu on juba liiga palju saanud ja nende arvu tuleb vähendada. Kriis kestab kaua, sest nad tõestavad igat valet pikalt. Kui üks vale on tõestatud, siis võtavad teise vale ette jne. Valede järjekord on lausa. Ehitusklots peab metafüüsikut lamemaalaseks. Lamemaalane peab ehitusklotsi mitteinimeseks. Tüli on igaljuhul majas. Tõenäoliselt ehitusklotside kokkukukkumine tekib kui selgub et üks ehitusklots millele palju loodeti ei ole piisava mõjuga. Nad teevad õieti , kui värisevad oma elu pärast. Metafüüsika järgi viirus mis oskas kasutada juhust omandab elusolendi tunnuseid. Meid ootab ees midagi Alien filmilaadset. Võetakse uuesti Nietze üliinimese teooria käsile ja rakendatakse erinevalt. Natside ämbrisse ei taheta astuda.
Vasta
(07-11-2021, 00:29 )Malandro Kirjutas: "Bill Gates warns of smallpox terror attacks and urges leaders to use ‘germ games’ to prepare"
https://news.yahoo.com/bill-gates-warns-...00099.html

Bill Gates hoiatab ,et bioterroristid võivad korraldada rõugerünnakuid avalikes kohtades ja alustavad niimoodi rõugepandeemia.Vaja on rõugerünnaku õppuseid globaalsel tasemel! Midagi selles stiilis nagu see "Event 201" oli just enne koroonapettuse algust ? Meite õnneks on USA terviseamet hiljuti andnud rohelise tule uuele rõugevaktsiinile ja ka ravimile niiet saavad oma rahamasina kohe käima tõmmata kui kusagil rõugeterroristid vimkat viskavad.
Rõugeid pidi olema 2-es kohas USA-s ja venemaal mingis laboris. Kui tulevad siis 100% riiklik terror. Siin tõesti muud varianti ei ole. Rõugevaktsiin on kõige vanem ja siin ei peaks midagi uut leiutama. Kui tuleb "uus vaktsiin" siis on samasugune jura nagu "covid vaktsiin".
https://www.youtube.com/watch?v=GYgH9XgdJxU
Mida arvata? Hirmutamine? Seda kindlasti
https://www.youtube.com/watch?v=d0paKk_I32s
Giljotiinid koroonaraviks? 30tuhat polnud isegi prntsuse revolutsiooni aegadel.
Vasta
https://eestinen.fi/2021/11/kuum-maailma...testamist/
Vaktsiinid ei aita. Aga tuleb vaktsineerida! Tuleb piiranguid tugevdada.
Vasta
30protsendine kopsukahjustus võib olla vaktsiinist tingitud immuunsuse vähenemisest. Kui poleks kahte sutsakat pannud , oleks võinud kergemini minna. Raskeid juhtumeid on tühine protsent. Kas selleks teha vaktsiini, et saada kopsukahjustus? Venemaa tervishoiuminister olevat kutsunud rahvast üles mittevaktsineerima kuna vaktsiinid ei toimi.

Imre Sooäär seisab silmitsi koroonaviiruse tüsistusega: ei saanud krampidega enam hingata, valu rinnus läks köhides nii suureks, et tuli kiirabi kutsuda
https://www.ohtuleht.ee/1047853/imre-soo...bi-kutsuda
Vasta
https://www.delfi.lt/ru/news/live/valins...7#cxrecs_s
Presidendi kriis leedus? Pole uurinud tagamaid
Sooääre artikli lõpp:
Meest viidi vahepeal ühest palatist teise, sest järjest suureneva patsientide voolu tõttu tehakse intenseiivpalateid juurde. „Siinsete õdede ja arstidega ning palatikaaslastega rääkides on olukord haiglas siiski masendav. Enamus patsiendid on mu ümber kõik vaktsineerimata. Intensiivravis ongi peamiselt ainult mittevaktsineeritud. Nendele läheb kõige rohkem energiat ja ravikulu ja selle taga ootavad ka kõik muud patsiendid, kes teiste haiguste tõttu abi vajavad. Minu uued palatikaaslased on vene rahvusest ja kõik vaktsineerimata, nagu ka eelmises palatis, kust mind üle toodi. Saame hästi läbi,“ kinnitab Sooäär.
Huvitav kust selline "teadmine". Peaks olema ju "delikaatsed isikuandmed" kas M-i pikkus ja IQ on olulised põdemise raskuses? Järsku see sooäär uuriks ja teeks kokkuvõtte?
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=yvUKn2cXKLA
Algusest 32.15. Öeldakse otse välja Kalle Grüntal-i poolt. Esmakordselt eestis öeldakse otse välja: vaktsiinid on inimeste tapmiseks
Vasta
Kas keegi o0skab öelda, kust võiks leida ivermectini covidi raviprotokolli. Tean, et kombineeritakse antibiootikumiga, näiteks Azithromyciniga. Aga mis päevast, kui palju?
Vasta
https://et.medscapetoday.com/3267270-mas...prevalence
Sügeliste vastu. Kui on paeluss ehk kirjutatakse välja?
Vasta
(06-11-2021, 13:21 )Arlich Kirjutas: NB! mida siinkohal ei mainita on asjaolu, et 1 vaktsiinidoosi kättesaanud inimest ei arvata "lõpetatud vaktsiineerimiskuuriga" ehk 2 doosiga inimeste hulka, seega kui palju on 307st neid inimesi, kel 1 vaktsiinisüst tehtud?[/b])
Värsketel andmetel on osaliselt vaktsineeritud 2,9% Eesti elanikest, samas kui vaktsineerimata on 39%. Ka üks "suts" vähendab tublisti haiglasse sattumise võimalust. Seega võiks arvata, et "poolvaktsineerituid" on neist 307-st maksimaalselt paarkümmend.
(06-11-2021, 13:21 )Arlich Kirjutas: ehk siis 2/3 on vaktsineerimata ja juba 1/3 on täiesti vaktsineeritud ja põevad COVID-19 VÄGA RASKELT! - ja juba see siin on pelgalt tõestus ja vastuväide nende endi selgele väljaütlusele "vaktsiin aitab COVID-19 läbi põdeda KERGELT!" - järelikult oli see kõik PUHAS VALE
Vaktsitud väga raskelt põdejad on valdavalt eakad ja kaasuvate haigustega, nende immuunsüsteem on nõrgenenud ja vaktsiinist tekkis antikehi vähe, lisaks said nad vaktsiini üldjuhul esimeste seas, mistõttu on selle mõju jõudnud nõrgeneda. Samas on vahepeal üle maailma võimust võtnud 2x nakkavam delta tüvi, mis on algse Wuhani tüve tõrjeks mõeldud vaktsiinide mõju vähendanud. Aga nende kasulikkus on siiski jätkuvalt suur. Võid igapäevaselt avaldatava statistika põhjal ise välja arvutada, kui suure tõenäosusega satub haiglasse vaktsitud või vaktsimata isik. Laias laastus moodustab 40% Eesti mittevaktsituid 66% haigestujatest ja 70% haiglasse sattujatest. Intensiivravi ja surmade osas on erinevus nähtavasti veel suurem.
Hulk ülevaatlikke diagramme Krista Fischerilt vaktsineerimise mõjust Eestis: http://www-1.ms.ut.ee/krista/covid/vakts_nakat.html
(06-11-2021, 13:21 )Arlich Kirjutas: (ehk kõik surnud on juba hilisemasse ikka jõudnud inimesed, ning küllap koos täiendavate vanadusest jms põhjustatud lisa-haigustega; see tõestab juba ka kunagi ammu teaduslikult ja ametlikult väljatoodud seisukohta, et noori ja lapsi pole vaja üleüldse vaktsineerida, kuna COVID-19 on neile suht ohutu ja enamus põeb selle nakatumisel läbi äärmiselt kergelt või isegi märkamatult! Sõna otseses mõttes on COVID-19 noortele justkui nohu!)
Laste puhul on olnud peamiseks murekohaks viiruse tormiline levik lasteasutustes ja nakkuse levitamine täiskasvanud pereliikmetele, sh riskirühmades olijatele. Siiski on ka laste ja noorukite puhul ette tulnud tõsist haigestumist ja nn pikka covidi, selle tõve tulemus on üsna ettearvamatu. Samas tuleb laste osas muidugi väga ettevaatlik olla, ja seda ravimiametid üldiselt ka on.
(06-11-2021, 13:21 )Arlich Kirjutas: PS! Väidetavalt võtab 1 PCR analüüs aega 6 tundi ja suurimad maailma testilaborid teevad 20 000 testi päevas, seega tekkis lihtsalt uitmõte, et kas meil siin Eestis ikka on võimalik 8500 testi iga päev läbi analüüsida
Selle kohta võid küsida otse Synlabilt: https://synlab.ee/ettevottest/kontaktid/.
Vasta
(07-11-2021, 13:17 )Aadu66 Kirjutas: Kas keegi o0skab öelda, kust võiks leida ivermectini covidi raviprotokolli. Tean, et kombineeritakse antibiootikumiga, näiteks Azithromyciniga. Aga mis päevast, kui palju?

FLCCC / Front Line COVID-19 Critical Care Alliance Prevention & Treatment Protocols for COVID-19

I-RECOVER Management Protocol for Long Haul COVID-19 Syndrome (LHCS)

ehk täielik COVID-19 ennetava ja põletikujärgne raviprotokoll, koos ravimite manustamise juhendiga

https://covid19criticalcare.com/wp-conte...ndrome.pdf

PS! Kuna meil on alates 2020 algusest olemas ametlikud ja teaduslikult tõestatud, kuid äraostetud meedia poolt tsenseeritud ja vääralt mahatehtud, ravimeetodid - algselt Hüdroksüklorokviini ehk meiekeeli ka tundud kui Hiniin, mida oma mõruduse tõttu saab ka osade toonikute joomisest (mille laialdase manustamise tõttu 2020 aastal Aafrikas oli COVID-19 levik seal madalaim maailmas) ja nüüd hiljem juba 30 aastat kasutusel ja äärmiselt ohutu Ivermectin, mis isegi 2015 aastal sai Nobeli Rahupreemia oma tõhususe tõttu - siis seaduslikus mõttes ei tohi ühtegi eksperimentaalset ravimit, st, COVID-19 vaktsiini mitte kellegile peale sundida! Seetõttu nad püüavadki kõiki teisi ravimeetodeid maha teha, et "vaktsiinide" ainuolulisust esile tuua. Ametlikud ravimeetodid on meil olemas juba 2020 aasta märtsikuust!

@ Prooton - mul pole mõtet sinuga, kui ilmselge propagandistiga, siinkohal vaielda, kuna juba aasta 2020 algusest olen toonud välja tõestusmaterjale ja informatsiooni maailmakuulsatelt doktoritelt, mikrobioloogidelt, ravimitööstuse juhtliidritelt ja isegi mRNA vaktsiinitehnoloogia väljatöötajalt dr. Robert Mallonelt endalt, kes kõik hoiatavad selle "vaktsiini" kahjulikkuse ja ebatõhususe suhtes! Ja isegi selle teema 5 osa all olen ju välja toonud "vaktsiinide" mikroskoopilised uuringud ja kahjulikkuse, PCR testide uuringud ja kahjulikkuse ning osad "vaktsiinide" kahjulikud kõrvalmõjud nüüdseks juba tuhandete seast ja peale selle ka veel asjade vaimse külje, ehk Piibli seisukoha selle kõige suhtes ("Metsalise Märk") ja veel ka materjalid, kus deemonite väljaajamisel sai kinnitust, et see "vaktsiin" on tõesti Metsalise Märk ja selle lõplik kinnistumine leiab aset pärast 6-dat vaktsiinidoosi, mille järel antud inimese olukord ja otsused on lõplikult kinnitatud - st. võimalik on, et kuni selleni on veel inimesel nende "vaktsiinide" vastuvõtmist Jumalale kahetseda ja edasistest keelduda, aga see jääb Jumala ja iga inimese enda vahele! Minu arusaamist mööda piisab juba 1se doosi vastuvõtmisest, mil inimese käbinäärme funktsionaalsus tugevasti välja lülitatakse ja ta ei ole enam võimeline tugevaks patukahetsuseks (ühe munga näol antis Jumal talle "vaktsiini" vastuvõtmisel armu üksnes 40 päevase patukahetsuse tagajärel, kuna see inimene tõesti südamepõhjani kahetses seda ja jäi oma pöördumisotsuses kindlaks). See eksortsisitde materjal sai välja toodud koos selgitustega 4nda osa lõpupoole - seetõttu ma ka ei poolda selle teema tükeldamist, kuna varajaseim hoiatav informatsioon jääb unarusse!

Ja tõepoolest COVID-19 "vaktsiin" on test igale inimesele - kas nad usuvad tõde ja Jumalat ja omaenda immuunsuse effektiivsust või usuvad nad maailma satanistlikku eliiti, äraostetud meediat ja nende Uue ebaNormaalusel põhinevat maailmakorda ning "vaktsiini" kui ainust päästjat!

Ja miks peaks mingi vähegi vaimne inimene üleüdse kartma mingeid haigusi? kas mitte ükski vaimne meetod selle kõige vastu võitlemiseks pole siis piisav? võib-olla pole me seda otsinud? võib-olla meid püütakse sellest eemale hoida? tõeliselt vaimne inimene ei tohks ju surma karta, kuna ta teab, et see on vaid üleminek!.

Küsimus selle testi korral ei seisne üksnes selles, et kas oma ignorantsuses ja asjade uurimatuses, lasevad inimesed ükskõik mida endale sisse süstida, seeläbi oma füüsilist keha hävitades, vaid küsimus on ka selles, mis selle kõigega ka vaimselt kaasneb - ehk füüsilise korrumpeerumisel toimub ka vaimse olemuse korrumpeering ja häving! Ja see ongi kogu "vaktsiinipropaganda" varjatud mõte - inimeste vaimse olemuse täielik hävitamine!
Mõni võib siinkohal vast mõelda, et pole ju hullu, ma sünnin järgmises elus uuesti (mida loomulikult üldsegi ei ekisteeri), aga nad unustavad ära asjaolu, et oma DNA muutmisel pole nad enam inimesed, vaid hübriidid ja on automaatselt inim-olemusest, -arengust ja -tsüklitest välja langenud või välja arvatud (vaimne kurjus seda soovibki, kuna nad ise on juba sellises olukorras). Seetõttu Piibel hoiatab ka selle eest, sest kõik hübriidid eemaldatakse ja heidetakse igavesse hukatusse ja pimedusse!

Meie igaühe esimene küsimus peaks olema - MIS ON "VAKTSIINIDE" VAIMNE MÕTE?
Vasta
(07-11-2021, 13:08 )xcad Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=yvUKn2cXKLA
Algusest 32.15. Öeldakse otse välja Kalle Grüntal-i poolt. Esmakordselt eestis öeldakse otse välja: vaktsiinid on inimeste tapmiseks

Ei ole esmakordselt, xcad ja Arlich seda juba ammu ütlesid. Tänapäeva ühiskonna õnn ja õnnetus on see, et igaüks võib öelda, mida sülg suhu toob, eriti veebimeedias.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 4
 • 5
 • 6(current)
 • 7
 • 8
 • ...
 • 95
 • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 139 32,628 24-09-2023, 01:39
Viimane postitus: Mauno
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 353,768 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 540,782 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 44,343 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 213,593 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 349,326 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
4 külali(st)ne

Expand chat