•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5(current)
 • 6
 • 7
 • ...
 • 95
 • Järgmine 
Teema hinnang:
 • 4Hääli - 2.75 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10
(05-11-2021, 09:02 )Minaelan Kirjutas: Miks ma peaksin minema sinna süsteemi tööle, millesse ma ei usu. Vähemalt mitte selle plandeemiaga seoses. Ja mind kui vaktsineerimata ning kogemusteta inimest nagunii ei võetakski.
Pealegi on mul oma panus anda immuunsüsteemi tugevdamisse.
Ravimtaimed. Eile hommikul tundsin ennast veidi tõbiselt. Tegin kaks korda hästi kanget teed minu rõdul kasvavatest taimedest - sidrunmeliss, liivatee ja rosmariin. Riivisin mitu küüslaugu küünt leiva peale ja peale lõunat olin terve nagu purikas. Olen kindel, et need vahendid on palju naturaalsemad ja kasulikumad immuunsüsteemile kui covidis kasutatavad eksperimentaal-vaktsiinid.
Usuasjades pole mõtet vaielda, ehk usus on faktid mida ei saa tõestada ega ümberlükata. Mina ei usu teadust (eriti siis kui see “teadus” on kallutatud). Usklikku näiteks jehhoova kuulutajat ümber veenda on sama võimatu kui teadusesse uskujat. Kui mõõgavendae ordu tõi meile kristluse ja kultuuri (uus konseptsioon) siis olid saaremaal mitmed kristlaste kogudused. Paganad ja kristlased elasid koos ja erilisi tülisid ei olnud. Kui hakkas toimuma vägisi ristimine (praegu vaktsineerimine) siis tekkisid tülid ja vägisi ristitud paganad pesid ristimisvee maha. Ajalugu kordub, siis paganatel ja ristitutel ühisosa kadus, olid tülid ja sõda. Ka siis ühiskond jagunes 2-eks ristitud ja sellega leppinud versus paganad (Paganamaa nimi väidetavalt tuleb sellest, et seal elasid kunagi viimased paganad). Siis meile toodi kultuur ja kristlus (enne elasime nagu mägrad urgudes ja isegi kõne oli nagu karu mõmin), saime osaks euroopast ja EU kultuurist. Sama toimub praegu, saame osaks LGBT+ ja sallivuslaste koos vaximisega uuest EU kultuurist. Osadele sobib ja need vaxivad teineteise võidu, hääletavad REF-i ja on “sallivad”. Osad aga jäid edasi paganateks, ei vaxi, hääletavad EKRE-t ja ei salli EU lollusi. Ainult esimesed tahavad sõda (nagu muistegi), kõik tuleb vaxida, kui ei ole “salliv” ja vaxik siis sa ei ole enam inimene, oled heidik, lamemaalane, mõrtsukas, alaarenud j.n.e. Ja sellised tuleb algul ilmtingimata vaxida, mis nendega hiljem teha veel ei teata aga küll EU annab oma direktiivi. Lõpptulemust ei tea ka vanakurat!
Kunagi oli usk kommunismi helgesse tulevikkuBleh. Nüüd selle usu vanem põlvkond (ligi, ansip, randpere, siim) on muutnud “usutunnistust” ja läinud teaduse usku koos uskumisega EU direktiividesse. Need on ilmeksimatud ja nende üle pole mõtet vaielda….tuleb täht – tähelt ellu viia. Paganad aga seda vähemalt sellisel kujul ei soovi, tahavad oma peaga mõelda ja eesti eripärasid ellu rakenda. Vaktsiinid tõid need vastuolud nagu lakmuspaber kõigile nähtavale. Andku jumal, et karvupidi kokku ei lähe. Paganad seda ei soovi, küll aga EU ja teaduse usulahu esindajad soovivad omi usukaanoneid vägisi peale suruda. Ja pole ime kui see paganatele ei meeldi!
https://epl.delfi.ee/artikkel/95023791/k...-lohistada
Eeslane on loll ja kangekaelne (vaata naljanurka, ei hakka siia copy-ma). Ei kuula õpetatud tädide ja onude tarku õpetusi. Kõige hullem on, et üritab (vahel harva) oma peaga mõelda. See aga pole meil üldse kombeks.
https://www.delfi.lt/ru/news/live/parlam...d=88591729
https://www.delfi.lt/ru/news/live/sovetn...d=88595151
https://www.delfi.lt/ru/news/live/minist...d=88585483
3 uudist leedust. Valitsuse lollused peab kodanik kinni maksma (kuda muidu!). Covid pass on nüüd kõige tähtsam dokument ja selle võltsimine on võrdne riigi alustalade kõigutamisega ehk võrdsustatud sõjaväelise riigipöörde katsega. Aga leedu on absoluutselt vaba ja dermokraatlik riigilaadne moodustis. Kõik kodanikud on võrdsed aga osad on võrdsemad (orwell ehk need sead).
https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/s...d=53745913
Lätist uudised puuduvad. Ainult nende seim on ka teadususku ja sellest on siin kirjutatud. Antikehad ei mängi absoluutselt mingit rolli. Ainult vaximine "aitab" ja muud varianti pole.
https://uueduudised.ee/uudis/eesti/kaits...enistujat/
Kaitseväest. Miks need kes enne kõiksugu vaktsiine lasid teha nüüd keelduvad? Tõesti ei tea, järsku saidki lamemaalasteks? Ja enam ei usu teadust ehk kommunismi helget tulevikku? Häbi peaks olema.......
Vasta
(05-11-2021, 07:14 )xcad Kirjutas: Räägitud on, et väiksemad erahaiglad pakkusid abi plaanilisel ravil.

Inglismaal tuli hiljuti välja,et enne pandeemiat haiglad saatsid oma koormuse leevendamiseks rohkem patsiente erakliinikusse kui pandeemia ajal . Koroonapatsient on ju kuldmune munav lammas kellest tuleb kinni hoida . Paned ta oma haiglasse pikutama kaheks nädalaks ja raha tuleb.Iga tehtud vaktsiini pealt (ja kas ka testi pealt?) jälle raha tuleb. Hiljem kui tekivad vaktsiinist tervisehädad siis saab megakalleid ravimeid pähe määrida sellele lambale .
Nagu ntx "Vyndaqel" mille hind on 163$ tablett ,$19,584.50 120 tableti eest .
"Eliquis" on natuke odavam ,60 tabletti - $530 .


Sportlased saavad südamerabandusi lademetes ,ka lapsed.Kui varem oli sedalaadi juhtumid üliharuldased siis nüüd kisub "normaalseks".Artiklis 75 näidet mis juhtunud viimase viie kuu jooksul.
"From 13 years! Long list of athletes who “suddenly” died or were seriously ill"
https://report24-news.translate.goog/ab-...tr_pto=nui

Pfizer lisas lastele 5-11 mõeldud koroonavaktsiinile uue koostisosa- "Tromethamine". Seda kasutatakse muidu infarkti saanute stabiliseerimiseks -reguleerib südame PH taset.Selle asemel ,et eemaldada oma produktist koostisosa mis trombe ja infarkte tekitab lisati koostisosa mis neid neid effekte leevendab. Null tervet last on ameerikas surnud koroonasse aga selle solgi korduv süstimine lastele on mingil põhjusel väga vajalik ...
Vasta
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/950551...d-uheskoos
Ülimalt positiivne uudis: passid aeguvad ja vaja 3-as suts teha....kõigil! Peale uut aastat statistikas 2-e sutsuga muutuvad "mittevaktsineerituteks" ja statistikas saavad jälle ülekaalu "mittevaktsineeritud". Hilissuvel jälle 3-e sutsuga muutuvad mittevaktsineerituteks. Kui hea näidata kuidas surma vikat ainult mittevaktsineerituid lõikab! Ja need "mittevaktsineeritud" jäävadki süüdi, et õiged vaksikud surevad. Kestab nii kaua kui viimanegi vaxik on läinud vaxikute taevasse või vaxiku põrgu.....egas siis mitte vaktsineerituga sobi ühes katlas keeda!
Vasta
Koroonaviiruse osa 5 alguses käsitlesime inimese DNAd muutvate mRNA "vaktsiinide" (ehk Piibellikult Metsalise Märgi ehk DNA korruptsiooni, mis muudab inimesed viimaks justkui metsalisteks/elajateks) inimorganismile kahjulikke koostisained (sealhulgas 5G sagedustele reageeriv ja inimaju "pealtkuulav" grafeen, tappev mürkkemikaal SM-102, HEK293T - human embryo kidney cells ehk inimloodete neerukoe aines - viimase puhul vaimselt asjale vaadates, siis loodete rakuainese endale sissesüstimine on justkui võrreldav satanistliku imikutesöömise rituaaliga) ...

Edasi käsitlesime PCR testimispulkade õõnsates nailonkiudes (vastupidiselt üldkasutatavatele villakidudele) sisalduva nanotehnoloogia ja DARPA hüdrogeeli olemasolu, mis nina ülemises siinuskoopas ehk inimaju allosas testimispulga keerutamisel purunevad ja jäävad inimese nina limaskesta. Kiududes peituv hüdrogeel alustab seejärel kristallkonstruktsioonide moodustamist inimaju magnetiseeritud käbinäärme (ehk "kolmanda silma") suunas - põhjuseks küllap selle vaimse keskuse mõjutamine või väljalülitamine ...

Ja nüüd käsitleme natuke "vaktsiinide" kergemaid kõrvalmõjusid ja just eelkõige kesknärvisüsteemi ja inimaju kahjustamisest tulenevaid kehavärinaid!

Sissejuhatav video aastas 2020, kus intervjueeritakse ühte rahva üle irvitavat filantroopi (sõna tähendus - "inimkonna armastaja"), kes on ütlasi kogu selle COVID plaan-deemia ristiisa:

1) Video: VAKTSIINIDE KÕRVALMÕJUDEST (CBS UUDISTES) JA ÜLEVAADE VAKTSIINIDE KÕNEDEST AASTAST 2020 (eesti subtiitritega)

https://www.bitchute.com/video/RGwmdu1VTOLf/

Teadaolevalt võib COVID-19 "vaktsiinide" sissesüstimine kaasa tuua 22 eluohtlikku kõrvalnähtu, sh. ka SURMA!

[Pilt: Eo5Gl-AVEAAYxUy.jpg]

Ja nüüd rida näiteid kontrollimatutest COVID vaktsiinide poolt põhjustatud kehavärinatest:

2) Video: COVID VAKTSIINI KÕRVALMÕJU - KEHAVÄRINAD, MINU ELU ON PEA PEALE PÖÖRATUD - ANGELA LYNNI LUGU (eesti subtiitritega)

https://www.bitchute.com/video/G0FOETmGuCH8/

3) Video: Angela Lynni COVID vaktsiinide kõrvalmõjud (täiendavalt)

https://www.bitchute.com/video/kOXlX3Vn9qT7/

4) Video: COVID-19 kõrvalmõjud #021 - Pfizer vaktsiini tugevad kõrvalmõjud

https://www.bitchute.com/video/AdBfVczzaAGp/

5) Video: Shawn Shelton ja Moderna Vaktsiini kõrvalmõjud

https://www.bitchute.com/video/B2w9Ennu3OB6/

6) Video: Noormehel väga tugevad kehavärinad peale mRNA vaktsiini

https://www.bitchute.com/video/CWEe39KN2D0i/

7) Video: COVID-19 kõrvalmõjud #021 - Vanemad peaaegu tapsid oma lapse COVID vaktsiiniga!

https://www.bitchute.com/video/wcwmha4TENtH/

8) Video: COVID-19 kõrvalmõjud #048 - Vaktsiinide testimisel osalenud beebi sai kehahalvatuse 13 päeva peale süsti

https://www.bitchute.com/video/C9clTiuGzyFO/

NB! Eelpool väljatoodud "kehavärinate" näidete võrdluseks ilmus esile teatav vaimne võrdlusmoment - nimelt äärmiselt suur sarnasus tehislikult esilekutsutud Kundalini deemonliku Mao-energia avaldumisega inimkehas. Kuna teaduslikult on eelnevate puhul selle põhjuseks kesknärvisüsteemi kahjustamine ja tursed/paistetus inimajus, siis kas on ehk võimalik, et Kundalini avaldumise puhul toimub tegelikult sarnane kesknärvisüsteemi kahjustamine? (joogid ja paljud Kundalini praktikate uurijad on Kundalini kõrvalmõjude kahjulikkusest inimesele korduvalt kirjutanud, kusjuures mainiti, et üheks Kundalini "kõrvalmõjuks" võib olla täielik vaimne läbipõlemine, dementsus/skitsofreenia ja vahel isegi surm - seda kõike kajastasin üpris põhjalikult oma materjalis - Spiritual Warfare - What is the STRONG DELUSION? - https://drive.google.com/open?id=1HGkpEV...G99qQClHtM )

Üheks heaks Kundalini avaldumise või invasiooni näiteks kirikutesse oli 1995 aastal Brownsville juhtumid. Piibli alusel inimese Püha Vaimuga ristimisel ei kaota inimene mitte kunagi kontrolli omaenda keha funktsioonide üle! Antud invasiooni puhul aga toimus kurjade vaimudega seestumine ja seeläbi tehislik Kundalini "aktiveerimine". Aga eks otsustage ise, kas Kundalini seestumisel ja COVID vaktsiinide kehavärinatel on mingi seos või mitte!

9) Video: Brownsville Revival 1995

https://youtu.be/fpIexX5D7_k
Vasta
https://elu.ohtuleht.ee/1047687/peapiisk...aid-loodus- Viilmaa aitab paha kundalini seest välja ajada. Äkki läheb koos viirusega? Kas keegi veel kahtleb inimeste mõistuse vähenemises? Ajajage aga ajage. Kusjuures saab küll. Sihikindla palve taotluse korral tuleb kotkas juba eluajal appi. Ja vabastab mõistusest ( saatan ) ja elujõust ( kundalini ) ning eemaldab jumaliku geeni ( avatud DNA ). See mis järgi jääb enam kindlasti ei hädalda.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=DXcpc_NvQ-E
https://www.youtube.com/watch?v=G64N_iXRE5k
2 videot. 1-e tundub olema tõene, 2-e aga desinformatsioon. Puhas Ilus alternatiivmeedia desinformatsioon. Neid jutte Q, Trump igasugused kohtuasjad ja kurjamite süüdimõistmised on 100% fake. Nii tundub. Kui gates poodi üles ja samal päeval esineb kusagil peaks tast neid duubleid ikka hulgi olema, ehk nimi peaks olema Leegion mitte gates. Lapsi aga "päästetakse ja päästetakse".
https://www.youtube.com/watch?v=0WyuODmRjhs
Siin vastupidi migrantide lapsi kuhugi "saadetakse". See natuke tõenäolisem versioon. Ainult kuhu?
https://bastyon.com/hvatitvrat?v=5ff7c74...2cb459e442
Kiibistamisest
Vasta
(05-11-2021, 16:31 )Minaelan Kirjutas: Kuid siis meediamaffia ja ravimimaffia (vähem kui 1% rahvast) mahitusel käib rahva üksteise vastu keeramine ja stanilistliku võimu teostamine! Kui kaua veel Krista Fischerite, Kiige, Kallase jt "nõustajate" sugustel lubatakse rahva vabaduste peal tallata?

PS. Suremus on 2021 aastal samasugune nagu eelnevatel aastakümnetel.
Kui poleks olnud vaximist poleks ka pandeemiat. Valitsejad lihtsalt ei tea kuidas WHO juhtnööre täita, et elu päris ei seiskuks! On vajadus...nagu tuleks WHO käske täita sõna - sõnalt aga läti ja leedu näide ei julgusta tegevusele. Seal on selle kõige tulem ainult negatiivne. Nüüd on ainuke võimalus kõik ajada 23.10 meeleavalduse süüks ja võltsida "nakatunutte" arvu. Ajada kosmiliseks, et teeks "covidi ringi" täis ja tuleks tabeli alaotsast uuesti üles....ütleme 10-20tuhat "nakatunut" päevas! See ei oma mingitki tähtsust, et testimisvõime puudub aga näe on selline arv! Ja siis nagu kunagise Krakatau vulkaaniga ootame "purset"! Ei hakka pikalt kirjutama kuidas seal vulkaan podises ja podises, ajas suitsu välja ja alles nädala pärast plahvatas lennutades 10x10m kivikesi 30km kaugusele ja tekitades tohutu laine. Sama ka eestis....aga järsku planeeritakse inimkonna hulleimat Toba vulkaani 70tuhat aastat tagasi? See oli juba maailmalõpu vääriline! Miks eesti viivitab? Kogub jõudu ja siis PLAHVATAB...läti, leedu ja austraalia on tühiasjad. Sest eesti on kõige väiksem ja siin annab maailmalõppu paremini modelleerida! Elame ja näeme....aga olematu covidi vulkaan podiseb endiselt ja med. töötajad kukuvad jalapealt maha "väsimusest" ehk passjansi ladumisest arvutis.
https://bastyon.com/hvatitvrat?v=7ed3ee7...94241f6917
Covidi vulkaani ja vaximise seosed. Ehk mida rohkem vaxitud seda hullemini podiseb.
Vasta
Veidi isiklikke kogemusi.
Käisime reisl, 5 täiskasvanut ja 2 last. Mina ja lapsed vaktsineerimata, teised kahe süstiga ausad passiomanikud. Ilmselt oli üks inimene juba minnes viirusekandja. Tagasijõudmise päeval juba hakkasid sümptomid tulema. Komplekt ikka teada-tuntud: köha, nohu, väike palavik, lõhna/maitse kadu. Lastel pole viga midagi, täiskasvanud kõik haiged ja testid positiivsed, välja arvatud minul. Mina täitsa terve, kuigi elan ühe köhiva ja tatistava positiivsega 24/7 koos. Jagasin oma varudest ivermektiini ja kõigil hakkab asi tänaseks juba üle minema. Kokku pisut tõbised 4 - 7 päeva. Käisin täna tegemas antikehade testi, et äkki olen teadmatult juba läbi põdenud, sest miks mina muidu ei haigestu. Nagu imelik. Sain praegu vastuse, et mul antikehasid tervelt 2,3 tükki. Pole täit kolmegi.
Nüüd ma mõtlen, kas ma olengi üldse inimene?
Vasta
(05-11-2021, 18:35 )Aadu66 Kirjutas: Nüüd ma mõtlen, kas ma olengi üldse inimene?
Ilmselt oled sisaliku hübriid teiselt planeedilt:
Uudis peavoolu meedias, kus räägitakse, et Taani printsessi Märtha Louise poisssõber kustutas oma Instagrami postituse pärast väidet, et ta on "sisaliku hübriid"
https://royalcentral.co.uk/europe/norway...rd-166822/

Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=Fag0GWuenWg
Mõlgutatakse mõtteid läti tulevikust. Kõik vallandatakse! Mis saab edasi? Transport seiskub, samuti tervishoid ja palju muud. Ehk valitsus on hullunud ja teeb rahvale genotsiidi? Eesti (vist) on järgmine?? Isiklik tunne (võin eksida!!) nagu elaks Krakatau purske aegadel ja vaataks lähedalt "covidi vulkaani". Podiseb ja müdiseb see vulkaan.......ja kõik on vaikne, kui aga plahvatab? Siis on nagu lätlased ütlevad ""pisdauskas"" ja mitte harilik vaid ikka tõsine ja maailma lõppu meenutav. Oleme ju WHO katseriik!
Vasta
https://www.postimees.ee/7379023/kopsuar...ohustusest

Nagu ma aru saan, siis mitte miski enam ei vabasta ? Kommentaarides toodi v'lja, et inimesel võivad olla ka mentaalsed põhjused maski mittekandmiseks. Keegi " hea inimene " soovitab sellised hullumajja panna .

Aga üldiselt mis puutub mälu halvenemisse , siis polegi väga vale jutt .
Vasta
(05-11-2021, 20:07 )lumm Kirjutas: https://www.postimees.ee/7373014/moned-p...li-koroona

Mõned patsiendid ei usu ka pärast narkoosist ärkamist, et neil oli koroona

Nujah, mis vahet on seal, mida ma usun, kas jumalat või koroonat, ärkasin, olen elus, aga selle tasuks pean uskuma, et mul on koroona? Miks see nii oluline on?
Ja miks narkoosis pidin olema?

//hässtääg// Haige hobuse uneeelsed mõtted......
Ja mõned peale surmagi "ei usu", et surid koroonasse. Miks aga see teema on siin peamine? Sest see puudutab kõiki nii vaxikuid kui antivaxikuid. See on fenomeen mida enne pole olnud, ehk bakterist tehti kärbes, kärpsest tehti elevant, siis dinosaurus Rex ja lõpuks tuldpurskav lohe kes on inimkonnast 100x üle. Siin tuleks kõigil kaine peaga mõelda, et ellujääda! Mis on selle "fenomeeni" taga? Miks ta on nii elujõuline ja miks on ülemaailmselt levinud? See, et surrakse koroonasse, nohusse, südamega ja paljude teiste tõbedega on inimkond juba ammu taibanud. Ehk surm on elu koostisosa. Või eksin? Poleks koroovat tulnud need üle keskmise eluea kodanikud oleks veel 100-u aastaid elanud? Hiljuti suri noor tüdruk sünniaeg 1922. Oleks ka 1944 pommitamisel võinud surra, sest (vist) oli tallinnast. Aga pääses. Ja nüüd tuli koroova ja viis kaasa. Ehk mõtlemisainet on. Ka 100a surm on tragöödia, kui aga sellega kaasneb mitu laste ja noorte enesetappu? Kumb on ühiskonnale tähtsam kas 101a sünnipäev või keskkooli lõetamine?Sick
Vasta
Kreekas otse valitsuse käsul külvatakse mürki:
https://www.youtube.com/watch?v=VF8vL4DqlPQ
Чем обеззараживают воздух и воду для питья. Опыление веществом, промораживающим растения без мороза.
Autor: Новости Европы здесь и сейчас. VENE KEELES!
Ilus pildike kah juhuks kui video haihtub: https://www.upload.ee/image/13610175/Hea...vatud..jpg
Vasta
Leiba vaid valitutele? Valitsus tegi piirangute erandi Pimedate Ööde festivalile
https://arileht.delfi.ee/artikkel/950518...estivalile

Tsitaat:Valitsus andis istungi otsusega Pimedate Ööde filmifestivali toimumiseks võimalike täiendavate COVID-19 epideemiat tõkestavate piirangute korral eriloa, pidades festivali ülekaaluka ühiskondliku ja riikliku huviga ürituseks.

Jääb arusaamatuks kas ülekaaluka ühiskondliku ja riikliku huviga ürituse puhul on kodanike nakatamine covidiga õigustatud?
Vasta
https://eestinen.fi/2021/11/teadlased-av...em-arvati/
Ehk juba 10m distants? Nakatab kõiki, eriti vaktsineeritud on ohus.
https://makroskoop.ee/piirangud-maskid-j...use-vahel/
Ehk lõvidele? Ketser selline....
Vasta
(05-11-2021, 15:56 )Maakristall Kirjutas: https://elu.ohtuleht.ee/1047687/peapiisk...aid-loodus- Viilmaa aitab paha kundalini seest välja ajada. Äkki läheb koos viirusega? Kas keegi veel kahtleb inimeste mõistuse vähenemises? Ajajage aga ajage. Kusjuures saab küll. Sihikindla palve taotluse korral tuleb kotkas juba eluajal appi. Ja vabastab mõistusest ( saatan ) ja elujõust ( kundalini ) ning eemaldab jumaliku geeni ( avatud DNA ). See mis järgi jääb enam kindlasti ei hädalda.
Maksitrall, millest ta räägib siis seal artiklis? Ma pole lugeja, kuid see kõigile avatud algus jättis tunde pildile pääsemise kirest ja hirmust rongilt maha pudeneda, et on ohtlik vastane nüüd kirikul, mis dualuseerimises üle sajandite ootamatult tugevamaks osutunud ja suudab lambukesi oi kui palju tõhusamalt karjatada. Kas olla poolt vōi vastu? Kas Viilma on otsustanud? Varro on ju ometi vastu, kas Viilma on ka Varro vastu ????
Pealkiri on lool ju väga kõnekas... jumal ei saada, küll aga tema loodu... on ta seda kommenteerinud, kuidas?
Vasta
Muide, kas liigub siin spetsialiste, kes teab uue oodatava valgupõhise vaktsiini kohta? On selle näol tegu nüüd tavalise haigustekitaja põhimõttel vaktsiiniga ja mitte geeniväänamisega nagu senised covid vaktsiinid?
Vasta
https://market-ticker.org/akcs-www?post=244109 VAERSi data analüüsimisel selgus ,et vaktsiini kõrvalnähte/surma põhjustavad väga väike osa vaktsiinipartiidest .Partii peale olla 2-4 miljonit vaktsiinidoosi . Kas need partiid on kogematta kehva kvaliteediga või on see nii mõeldud ?
Vasta
(04-11-2021, 19:33 )xcad Kirjutas: Valitsus ja politsei on meie otsesed vaendlased ja vastavalt sellele tuleb ka tegutseda. Targalt, kavalat ja armutult. Vaendlase üle irvitades, narrides ja lollitades....ajades teda närvi. Kõik meetodid on head ja vastavalt iga inimese leidlikkusele. Isegi seisva politseiauto salongi õhutusse "midagi" kallata ei tee halba. Jäid vahele karistus pole suur. Lihtsalt üks lihtne näide aga tõbrastel seal autos pärast olla on ikka ülimalt vastik.Bleh
Tule taevas appi! (Hea Arlich loodetavasti nõustub minuga.) Ausõna, mina seda avalikku üleskutset politsei ründamisele kuhugi ei edasta, aga ei imestaks ega kurvastaks, kui mõni vastutustundlik kodanik seda teeks. Häbi sul olgu!

(03-11-2021, 21:18 )xcad Kirjutas: Nakatunute ja surnute suhtarv. Ehk puhas statistika. India, bangladesh, USA ja läti on enam vähem ühel tasemel. Eestis on suhtarv parem, venemaal aga halvem 0,02803. Mida järeldada? Kas india on šlummis 10milj. inimesega on olukord parem kui USA-s? Tuleb välja! Aga olgu jätame siis statistika.
Statistika jätmine oleks saatuslik viga, sest siis kaotame suure pildi täiesti silmist. Aga statistika ei ole asi iseeneses, vaid selle tõlgendamine nõuab teadmisi.
India ja Bangladesh on väljumas rahvastikuplahvatuse faasist ja seal on noorte osakaal rahvastikus palju suurem kui Euroopas või USAs, Venemaal on see kõige väiksem.
Muide, koroonasuremus on algusest peale veelgi madalam olnud Araabia naftariikides, kus samuti väga noor populatsioon ja põduraid vanureid vähe, samas tervishoid kõrgel tasemel.
Teine võimalik selgitus: madala inimarenguga riikides on inimeste immuunsüsteemid paremini "treenitud", kuna hügieen jätab tugevasti soovida. See võib samuti soodustada Covidist jagusaamist.
Vasta
(05-11-2021, 15:49 )Arlich Kirjutas: Koroonaviiruse osa 5 alguses käsitlesime inimese DNAd muutvate mRNA "vaktsiinide" (ehk Piibellikult Metsalise Märgi ehk DNA korruptsiooni, mis muudab inimesed viimaks justkui metsalisteks/elajateks) inimorganismile kahjulikke koostisained (sealhulgas 5G sagedustele reageeriv ja inimaju "pealtkuulav" grafeen, tappev mürkkemikaal SM-102, HEK293T - human embryo kidney cells ehk inimloodete neerukoe aines - viimase puhul vaimselt asjale vaadates, siis loodete rakuainese endale sissesüstimine on justkui võrreldav satanistliku imikutesöömise rituaaliga) ...

Edasi käsitlesime PCR testimispulkade õõnsates nailonkiudes (vastupidiselt üldkasutatavatele villakidudele) sisalduva nanotehnoloogia ja DARPA hüdrogeeli olemasolu, mis nina ülemises siinuskoopas ehk inimaju allosas testimispulga keerutamisel purunevad ja jäävad inimese nina limaskesta. Kiududes peituv hüdrogeel alustab seejärel kristallkonstruktsioonide moodustamist inimaju magnetiseeritud käbinäärme (ehk "kolmanda silma") suunas - põhjuseks küllap selle vaimse keskuse mõjutamine või väljalülitamine ...

Ja nüüd käsitleme natuke "vaktsiinide" kergemaid kõrvalmõjusid ja just eelkõige kesknärvisüsteemi ja inimaju kahjustamisest tulenevaid kehavärinaid!

Sissejuhatav video aastas 2020, kus intervjueeritakse ühte rahva üle irvitavat filantroopi (sõna tähendus - "inimkonna armastaja"), kes on ütlasi kogu selle COVID plaan-deemia ristiisa:

1) Video: VAKTSIINIDE KÕRVALMÕJUDEST (CBS UUDISTES) JA ÜLEVAADE VAKTSIINIDE KÕNEDEST AASTAST 2020 (eesti subtiitritega)

https://www.bitchute.com/video/RGwmdu1VTOLf/

Teadaolevalt võib COVID-19 "vaktsiinide" sissesüstimine kaasa tuua 22 eluohtlikku kõrvalnähtu, sh. ka SURMA!

[Pilt: Eo5Gl-AVEAAYxUy.jpg]

Ja nüüd rida näiteid kontrollimatutest COVID vaktsiinide poolt põhjustatud kehavärinatest:

2) Video: COVID VAKTSIINI KÕRVALMÕJU - KEHAVÄRINAD, MINU ELU ON PEA PEALE PÖÖRATUD - ANGELA LYNNI LUGU (eesti subtiitritega)

https://www.bitchute.com/video/G0FOETmGuCH8/

3) Video: Angela Lynni COVID vaktsiinide kõrvalmõjud (täiendavalt)

https://www.bitchute.com/video/kOXlX3Vn9qT7/

4) Video: COVID-19 kõrvalmõjud #021 - Pfizer vaktsiini tugevad kõrvalmõjud

https://www.bitchute.com/video/AdBfVczzaAGp/

5) Video: Shawn Shelton ja Moderna Vaktsiini kõrvalmõjud

https://www.bitchute.com/video/B2w9Ennu3OB6/

6) Video: Noormehel väga tugevad kehavärinad peale mRNA vaktsiini

https://www.bitchute.com/video/CWEe39KN2D0i/

7) Video: COVID-19 kõrvalmõjud #021 - Vanemad peaaegu tapsid oma lapse COVID vaktsiiniga!

https://www.bitchute.com/video/wcwmha4TENtH/

8) Video: COVID-19 kõrvalmõjud #048 - Vaktsiinide testimisel osalenud beebi sai kehahalvatuse 13 päeva peale süsti

https://www.bitchute.com/video/C9clTiuGzyFO/

NB! Eelpool väljatoodud "kehavärinate" näidete võrdluseks ilmus esile teatav vaimne võrdlusmoment - nimelt äärmiselt suur sarnasus tehislikult esilekutsutud Kundalini deemonliku Mao-energia avaldumisega inimkehas. Kuna teaduslikult on eelnevate puhul selle põhjuseks kesknärvisüsteemi kahjustamine ja tursed/paistetus inimajus, siis kas on ehk võimalik, et Kundalini avaldumise puhul toimub tegelikult sarnane kesknärvisüsteemi kahjustamine? (joogid ja paljud Kundalini praktikate uurijad on Kundalini kõrvalmõjude kahjulikkusest inimesele korduvalt kirjutanud, kusjuures mainiti, et üheks Kundalini "kõrvalmõjuks" võib olla täielik vaimne läbipõlemine, dementsus/skitsofreenia ja vahel isegi surm - seda kõike kajastasin üpris põhjalikult oma materjalis - Spiritual Warfare - What is the STRONG DELUSION? - https://drive.google.com/open?id=1HGkpEV...G99qQClHtM )

Üheks heaks Kundalini avaldumise või invasiooni näiteks kirikutesse oli 1995 aastal Brownsville juhtumid. Piibli alusel inimese Püha Vaimuga ristimisel ei kaota inimene mitte kunagi kontrolli omaenda keha funktsioonide üle! Antud invasiooni puhul aga toimus kurjade vaimudega seestumine ja seeläbi tehislik Kundalini "aktiveerimine". Aga eks otsustage ise, kas Kundalini seestumisel ja COVID vaktsiinide kehavärinatel on mingi seos või mitte!

9) Video: Brownsville Revival 1995

https://youtu.be/fpIexX5D7_k

Ja kui ma rääkisin kunagi ,et on alanud globaalne shamaanihaigus, siis keegi ei saanud aru või ei uskunud. Ja kui ma kirjutasin et kõik need virgumised, ülestõsmised, valgustumised, ärkamised jne. ongi see sama , siis järgnes tursanägude väljanäitus. Ja pole ka jessuka lugu muud kui rumalate ja asjatundmatute tõlgendajate kokukäkitud muinakas. Maod ilmapuus on kõikides legendides omal moel olnud. Shamaani haigusega ongi nii ,et kui hakkad vastu, siis murtakse või sured. Ja shmaane on alati kardetud, demoniseeritud, tapetud, põlatud põhhjusel ,et kogu või ühiskond ei saa asjast lihtsalt aru. Ütlesin enne viirust juba, mitte keegi ei jää sellest välja. Vaktsiin on abitu katse maha suruda kundalini madu ja tappa too ,saatanlik,, geen. Andes viirusele vaktsiini , kogub oma enda vari vaid raevu. Eks ikka ole kritslikus ük-s shamaane piibli ja lollimaja pillidega tappa püütud. Vaktsiin EI tekita neid, vaktsiin paneb mao märatsema kiiremini. A milleks ma üldse kirjutan. Te olete kõik need aastad ju targemad olnud. Siin õnnitlen ka arvukat nõia pere rahvast ,kes on karjunud et nõiaks võib ikka ise hakata küll ja see ei pea olema kannatusi põhjustav.
https://escholarship.org/content/qt4n076...8f54f8.pdf
Vasta
„...Vaktsiin on abitu katse maha suruda kundalini madu..“
Heh...sellist lähenemist kuulen küll esimest korda. Huvitav muidugi. Ise ma seda nagu ikka ei usuks. Sellepärast, et ega neid inimesi kellel „mao-nakkus“ on, eriti palju pole.

Vasta
Järjest tobedamaid teooriaid ja väljaytlemisi hakkab tulema selle koroona ja vaktsiinide teemal youtubis oli saade kus eesti poliitikud arutasid tosimeeli kas koroona on jumala karistus ja kas vaktsiinid on jumalast voi kuradist.Ja kuidas vaktsiine tootvad kristlased enne toole asumist palvetavad et jumal neile häid ideid annaks.
(06-11-2021, 11:44 )Maakristall Kirjutas: Eks ikka ole kritslikus ük-s shamaane piibli ja lollimaja pillidega tappa püütud.
Kas hullar on siis shamaane täis hoopistykkis?
Vasta
(06-11-2021, 12:25 )Vesilik Kirjutas: Järjest tobedamaid teooriaid ja väljaytlemisi hakkab tulema selle koroona ja vaktsiinide teemal youtubis oli saade kus eesti poliitikud arutasid tosimeeli kas koroona on jumala karistus ja kas vaktsiinid on jumalast voi kuradist.Ja kuidas vaktsiine tootvad kristlased enne toole asumist palvetavad et jumal neile häid ideid annaks.
(06-11-2021, 11:44 )Maakristall Kirjutas: Eks ikka ole kritslikus ük-s shamaane piibli ja lollimaja pillidega tappa püütud.
Kas hullar on siis shamaane täis hoopistykkis?

Shamanistlikust seisukohast on kõik hullud ja eriti skisod vaimust vaevatud. Hakkad nendega ( vaimud ) tegelema, haigus koab kui laiskelema ei hakka. Jah ük kristliku teaduse ja meditsiini kehtestamisel hakkati neid risti ja hullariga ravima. Sul on õigus. Selle vahega et nüüd on trellide vaated koha vahetanud. Me elame lollimajas. https://www.telegram.ee/vaimsus/vaimuhai...ailmadesse
Vasta
(05-11-2021, 23:39 )Fenkol Kirjutas: Muide, kas liigub siin spetsialiste, kes teab uue oodatava valgupõhise vaktsiini kohta? On selle näol tegu nüüd tavalise haigustekitaja põhimõttel vaktsiiniga ja mitte geeniväänamisega nagu senised covid vaktsiinid?

Hea maakeelne lühiülevaade arvatavasti esimesena EU turule jõudvast valgulisest Novavaxi vaktsiinist: https://tervis.postimees.ee/7371466/palj...eel-oodata

Wikipedias veidi detailsemalt: LINK.

Ehk siis esmalt eraldati üks putukate viirus ja lisati selle genoomi SARS-CoV-19 ogavalku kodeeriv geen. Toodetavat ogavalku sealjuures veidi muudeti, et seda stabiliseerida. Vaktsiinitoorme saamiseks nakatati selle GMO-viirusega ühe ööliblika (perekonnast uitöölane) rakukultuur, nii et see hakkas valmistama ogavalku. Sel viisil valmistatud ogavalgud eraldatakse rakumassist ja pakitakse sünteetilistesse lipiidse ümbrisega (sarnane meie rakumembraaniga) nanoosakestesse, mis siis Covid-19 vastase immuunkaitse (antikehade ja mälurakkude) tekitamiseks meie organismi süstitakse.
Vasta
Ma niisama huvi pärast tsekkasin tänast terviseameti koroonateavet ja mõtlesin, et toon selle siinkohal välja, et asja natuke analüüsida!

https://www.terviseamet.ee/et/uudised/ta...-patsienti

Sellest tsiteering, koos omapoolsete märkuste ja rõhutustega:

"6. novembri hommikuse seisuga on haiglas 580 koroonaviirusega nakatunud patsienti. Neist 432 vajab haiglaravi RASKELOOMULISE COVID-19 tõttu, nendest omakorda 307 ehk 71%% on vaktsineerimata ja 125 ehk 29% on lõpetatud vaktsineerimiskuuriga. (NB! mida siinkohal ei mainita on asjaolu, et 1 vaktsiinidoosi kättesaanud inimest ei arvata "lõpetatud vaktsiineerimiskuuriga" ehk 2 doosiga inimeste hulka, seega kui palju on 307st neid inimesi, kel 1 vaktsiinisüst tehtud?)

(ehk siis 2/3 on vaktsineerimata ja juba 1/3 on täiesti vaktsineeritud ja põevad COVID-19 VÄGA RASKELT! - ja juba see siin on pelgalt tõestus ja vastuväide nende endi selgele väljaütlusele "vaktsiin aitab COVID-19 läbi põdeda KERGELT!" - järelikult oli see kõik PUHAS VALE, kõikide eelnevate valede kõrval, nagu natsidelt ülevõetud termin "karjaimmuunsus" jms!)

Ööpäeva jooksul avati haiglates 73 uut haigusjuhtu. Suri 14 koroonaviirusega nakatunud inimest: 48-aastane mees, 66-aastane naine, 67-aastane mees, 71-aastane naine, kaks 76-aastast meest, 77-aastane naine, 79-aastane mees, 85-aastane naine, 86-aastane mees, 89-aastane mees, kaks 93-aastastast meest, 95-aastane naine.

(ehk kõik surnud on juba hilisemasse ikka jõudnud inimesed, ning küllap koos täiendavate vanadusest jms põhjustatud lisa-haigustega; see tõestab juba ka kunagi ammu teaduslikult ja ametlikult väljatoodud seisukohta, et noori ja lapsi pole vaja üleüldse vaktsineerida, kuna COVID-19 on neile suht ohutu ja enamus põeb selle nakatumisel läbi äärmiselt kergelt või isegi märkamatult! Sõna otseses mõttes on COVID-19 noortele justkui nohu!)

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 8500 testitulemust, millest 1524 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 927 vaktsineerimata ja 597 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga." (ja nagu eelpoolgi, nii arvatakse ka nende numbrite puhul 927 hulka 1 doosiga inimesed ja me ei tea, kui palju neid tegelikksues oli! - nt. kui see arv ulatub näiteks pooleni, siis 1 ja 2 vaktsiinidoosiga inimeste osakaal ületab juba mittevaktsineeritute koguarvu)

(kas näete, et need "positiivsed" numbrid lähenevad juba üksteisele, st. VAKTSINEERITUD, kes pea testimatult igal pool ringi liiguvad, ON SAMUTI ÄÄRMISELT VIIRUSEOHTLIKUD!)

PS! Väidetavalt võtab 1 PCR analüüs aega 6 tundi ja suurimad maailma testilaborid teevad 20 000 testi päevas, seega tekkis lihtsalt uitmõte, et kas meil siin Eestis ikka on võimalik 8500 testi iga päev läbi analüüsida; - https://khn.org/news/what-takes-so-long-...9-testing/
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5(current)
 • 6
 • 7
 • ...
 • 95
 • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 139 32,630 24-09-2023, 01:39
Viimane postitus: Mauno
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 353,768 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 540,782 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 44,343 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 213,594 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 349,326 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat