•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 61
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 4.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juudiviha - millal ja miks?
Teema algataja on juba mitu aastat foorumist kadund aga teema ise oma räige pealkirjaga kestab edasi. Pole olemas rahvust nimega juudid, on olemas eri rasside kaudu naisliine pidi edasiantav judaism koos oma sionistliku jumalarahva ideoloogiaga. Selle ideoloogia järgi on ainult judaismi järgijad inimesed teised ainult inimkujulised loomad.
Kui mõelda tõepoolest maale kui langenud inglite vanglale on juudid ainsad kes tagavad oma vangidele kehad ümbersündideks samal ajal hävitades ideoloogiate kaudu teiste hõimude naiste kaudu kindla ja garanteeritud oma vangide ümbersünni näiteks Soome Ugri hõimude eneseteadvuse hävitamise kaudu ristiusu ja õigeusu nn usuvendade õdede ristimisel ümbersünni kaudu judaismile sobivate hingede kehadesse asetamisega ristimisel.
Seega oleme oma tegelike hingede hävingule kaasaaitajad kui järgime jumalarahva ideoloogiat mittejuutide saatuse määratuse kohta.
Me oleme erinevad jumalarahvast, meie naistesse sündivad langenud inglite osad ei ole juutide osad ja meie inglitest vangid on rõõmsad kui naised eelistavad sionistidele kohalike hõimude hingi.
Armaggedon on kohtumõistmine mil vanglas hinnatakse langenud inglite ümberkasvamist ja sobivust kodumaailma tagasi lasta.
Taastagem oma hõimude traditsioonid vangidele sobivate ümbersünni kehade olemasoluks.
Vasta
Iisraeli kritiseerimine on eba-ameerikalik

Iisrael hakkab ennast nurka mängima. Isegi Obama ähvardab loobuda neid toetamast.
Vasta
Sionistid seal on aegade algusest juhindunud Piiblis toodud ennustustest. Hetkel provotseerivad nad teadlikult rünnakut mida siis USA mustades projektides olevate vahenditega tõrjuda. Kuna ebamus maailmast ei tea millega tegu aetakse iisraeli "päästmine" jumalike jõudude kraesse ja reziim saab jätkuda/jätkata koos oma kuritegudega.
Vasta
Võimalikud EL poolsed sanktsioonid Iisraelile.

EL ähvardab Iisraeli sanktsioonidega kui viimane jätkab ehitamis 1967a. kehtestatud piiridest väljaspool.
Vasta
Juhend algajale Gaza tampiste kohta: Iisrael tegutseb enesekaitseks (inglise keeles).
Esimene osa praegult kuueosalisest esseede sarjast kus on selgitatud mõlemapoolseid põhjuseid (juudid vs teised) vihkamiseks ja miks asjalood on nii nagu nad praegu on.

PS! Enne pealkirjale reageerimist soovitan esseed läbi lugeda ja proovida mõlemast poolest aru saada.
Vasta
(12-10-2014, 15:39 )kage Kirjutas: Juhend algajale Gaza tampiste kohta: Iisrael tegutseb enesekaitseks (inglise keeles).
Esimene osa praegult kuueosalisest esseede sarjast kus on selgitatud mõlemapoolseid põhjuseid (juudid vs teised) vihkamiseks ja miks asjalood on nii nagu nad praegu on.

PS! Enne pealkirjale reageerimist soovitan esseed läbi lugeda ja proovida mõlemast poolest aru saada.

Ma miskipärast usun Kage, et sa suudaksid leidaka paremaid lugusi.

Esmalt vaatame originaali pealkirja - seal on see osa mis mainib, et iisrael toimib enesekaitseks pandud jutumärkidesse - üldiselt tähenda selline kasutus irooniat ja tegelikult vastupidist sellele mis kirjas --> [A Beginner’s Guide to Slaughter in Gaza: “Israel is Acting in Self-Defense”].

Teine "kivi" mis silma jäi oli selline lõik - [“You cannot let the debate over the Gaza War be framed as “who did what first?” argument. Or a discourse on the appropriateness of “proportionality.” It must be framed as something that must be stopped because of the suffering it causes to both peoples”] ehkl siis umbes nii "ei debati Gaza ümber läbi viia võtmes, et "Kes alustas, kes tegi esimesena". Või arutleda selle ümber kui palju keegi tegi ja vastukaaluks millisele teole. Asja tuleb arutada võtmes, et konflikt on vaja lõpetada kuna tekitab valu ja kannatusi."
Ehk siis - kui mina annan oma naabrile peksa, varastan tema maad, solvan ja alandan teda ja tema peret - ei unusta ka mõninagid neist tappa, ning kui siis mingi hetk see naaber tuleb mulle kallale - annan talle veel peksaja lähen teistele kogukonnas kaebama, et vaat kui paha naaber mul - tuli mulle kallale - mul peab olema nüüd õigus teda hävitada ja veel temalt võtta kõik mis vähegi võimalik!!!

Lasin silma üle ka neist linkidest seal all - ka nende taga ei läinud asi paremaks. Haiglane juudi demagoogia ja oma kuritegude õigustamise katse - järjekordne peaks mainima.

Aga kui juba siis juba - kordame ajalugu: Palestiina - kokkuvõte - Google Docs
Vasta
Ma ei tea, kas on teemasse Smile
juudivihkajad:
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...rWguVsEih0
Nendest võib aru saada, neil usk käsib - muidu ei saa maailm Allahile allutatud, peale juutite hävitamist on vaja veel koera sabast üle saada...
Vasta
Sam Harrisel on ka midagi öelda Iisraeli-Palestiina probleemi kohta.
http://www.samharris.org/blog/item/why-d...ize-israel

Paar osa tekstist tõlgituna:
Tsitaat:Ma ei arva, et Iisrael peaks eksisteerima juudiriigina. Ma arvan, et riigi moodustamine ühe religiooni ümber on irratsionaalne ja õigustamatu.
Niisiis ei rõõmusta ma idee üle, et juutidel on Lähis-Idas oma kodumaa. Kindlasti ei toeta ma (Heebrea) piiblil baseeruvaid juutide väiteid neile kuuluva maa osas.

Kuigi ma just ütlesin, et ma ei pea õigeks Iisraeli eksisteerimist juudiriigina, ei ole raske leida põhjendust, miks see nii siiski olla võiks. Me ei pea vaatama kaugemale asjaolust, et ülejäänud maailm on näidanud ennast agarana tapma juute pea igal ettejuhtuval võimalusel. Niisiis, kui üldse mingi riik peaks olema organiseeritud kaitsma mingi ühe religiooni liikmeid, siis peaks see olema juutide riik.
[...]
Hamasi põhikiri on otsesõnu juutide hävitamisele kutsuv*. Seal räägitakse tulevast ajast (koraani ettekuulutusele põhinedes) millal Maa ise januneb juutide vere järele. Ajast millal puud ja kivid ütlevad: "Oo moslem, minu taga peidab ennast juut. Tule jatapa ta". See on poliitiline dokument. Me räägime valitsusest, mille hääletas võimule Palestiina rahvas.
[...]
Meelsus moslemi maailmas juutide suhtes on täielikult šokeeriv. Seal pole vaid Holokausti eitamist - seal esineb Holokausti eitamist, mille kohaselt tuleks see võimaluse korral siiski teoks teha. Holokausti juhtumise eitamisest veelgi talumatum on ütlemine, et see oleks pidanud juhtuma; Holokausti ei toimunud, aga andke meile võimalus ja me teeme selle ära.
[...]
Mida teeksid palestiinlased, kui jõuvahekorrad teistpidi pöörata. Nad on juba öelnud, mida nad teeksid. Mingil põhjusel ei taha Iisraeli kriitikud uskuda kõige halvemat Hamasi laadsetest gruppidest, isegi kui need grupid ise seda enda kohta kuulutavad. Meil on juba olnud Holokaust ja veel mitmeid genotsiide 20. sajandl. Inimesed on võimelised genotsiide korraldama. Kui nad ise ütlevad, et nad kavatsevad genotsiidi korraldada, siis peaksime me neid kuulama.
[...]
Nüüd proovime ette kujutada rollide vahetamist. Kujutagem ette kui totakas, isegi koomiline, oleks see, kui Iisrael üritaks kasutada inimkilpe, et palestiinlasi heidutada. Mõned väidavad, et seda on juba tehtud. On väideteid, et Iisraeli sõdurid on mõnikord Palestiina tsiviilisikuid enda ees hoidnud, kui nad ohtlikel aladel liiguvad. See pole sellist sorti inimkilpide kasutamine, millest me siin räägime. Kuigi see on kohutav käitumine ja kahtlemata sõjakurjategu. Kuid kujutage ette, et Iisraeli sõdurid kasutavad Iisraeli naisi ja lapsi inimkilbina. See oleks loomulikult naeruväärne. Paelstiinlased üritavad tappa kõiki juute. Naiste ja laste tapmine on osa plaanist. Rollide vahetamisest tuleks välja groteskne Monty Pythoni sketš.

*Tõlkisin sõna genocidal kui juutide hävitamisele kutsuv. Ühest küljest selle pärast, et ei osanud leida head vastet ja teisalt selle pärast, et sõna genocide võeti kasutusele peale teist maailmasõda just juutide hävitamisest rääkimisel.
Harrise väitele lisaks peaksin mainima ka seda, et olles lugenud Hamasi põhikirja, räägitakse seal ka juutidega rahumeelsest kooseksisteerimise võimalusest. Kuid tõepoolest, see ettekulutuse osa on Hamasi põhikirjas täitsa olemas.
Vasta
(06-10-2014, 09:14 )Marconato Kirjutas: Iisraeli kritiseerimine on eba-ameerikalik

Iisrael hakkab ennast nurka mängima. Isegi Obama ähvardab loobuda neid toetamast.

Mhm
Former Muslim Brotherhood member: "Barack Hussein Obama is a Muslim Terrorist"
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...MGZUQ81jAo

United States' Response to Netanyahu's Speech: ISIS is Not Hamas
http://www.jerusalemonline.com/news/poli...hamas-8515

Hamas Terrorists Officially Join Palestinian Government
http://aclj.org/jihad/hamas-terrorists-o...government

The U.S. to send 212 million dollars to Gaza
http://www.jerusalemonline.com/news/worl...-gaza-8791
(13-10-2014, 02:43 )Lorenz Kirjutas: Sam Harrisel on ka midagi öelda Iisraeli-Palestiina probleemi kohta.
http://www.samharris.org/blog/item/why-d...ize-israel

Paar osa tekstist tõlgituna:
Tsitaat:Ma ei arva, et Iisrael peaks eksisteerima juudiriigina. Ma arvan, et riigi moodustamine ühe religiooni ümber on irratsionaalne ja õigustamatu.
Niisiis ei rõõmusta ma idee üle, et juutidel on Lähis-Idas oma kodumaa. Kindlasti ei toeta ma (Heebrea) piiblil baseeruvaid juutide väiteid neile kuuluva maa osas.

Kuigi ma just ütlesin, et ma ei pea õigeks Iisraeli eksisteerimist juudiriigina, ei ole raske leida põhjendust, miks see nii siiski olla võiks. Me ei pea vaatama kaugemale asjaolust, et ülejäänud maailm on näidanud ennast agarana tapma juute pea igal ettejuhtuval võimalusel. Niisiis, kui üldse mingi riik peaks olema organiseeritud kaitsma mingi ühe religiooni liikmeid, siis peaks see olema juutide riik.
[...]
Hamasi põhikiri on otsesõnu juutide hävitamisele kutsuv*. Seal räägitakse tulevast ajast (koraani ettekuulutusele põhinedes) millal Maa ise januneb juutide vere järele. Ajast millal puud ja kivid ütlevad: "Oo moslem, minu taga peidab ennast juut. Tule jatapa ta". See on poliitiline dokument. Me räägime valitsusest, mille hääletas võimule Palestiina rahvas.
[...]
Meelsus moslemi maailmas juutide suhtes on täielikult šokeeriv. Seal pole vaid Holokausti eitamist - seal esineb Holokausti eitamist, mille kohaselt tuleks see võimaluse korral siiski teoks teha. Holokausti juhtumise eitamisest veelgi talumatum on ütlemine, et see oleks pidanud juhtuma; Holokausti ei toimunud, aga andke meile võimalus ja me teeme selle ära.
[...]
Mida teeksid palestiinlased, kui jõuvahekorrad teistpidi pöörata. Nad on juba öelnud, mida nad teeksid. Mingil põhjusel ei taha Iisraeli kriitikud uskuda kõige halvemat Hamasi laadsetest gruppidest, isegi kui need grupid ise seda enda kohta kuulutavad. Meil on juba olnud Holokaust ja veel mitmeid genotsiide 20. sajandl. Inimesed on võimelised genotsiide korraldama. Kui nad ise ütlevad, et nad kavatsevad genotsiidi korraldada, siis peaksime me neid kuulama.
[...]
Nüüd proovime ette kujutada rollide vahetamist. Kujutagem ette kui totakas, isegi koomiline, oleks see, kui Iisrael üritaks kasutada inimkilpe, et palestiinlasi heidutada. Mõned väidavad, et seda on juba tehtud. On väideteid, et Iisraeli sõdurid on mõnikord Palestiina tsiviilisikuid enda ees hoidnud, kui nad ohtlikel aladel liiguvad. See pole sellist sorti inimkilpide kasutamine, millest me siin räägime. See on kohutav käitumine ja kahtlemata sõjakurjategu. Kuid kujutage ette, et Iisraeli sõdurid kasutavad Iisraeli naisi ja lapsi inimkilbina. See oleks loomulikult naeruväärne. Paelstiinlased üritavad tappa kõiki juute. Naiste ja laste tapmine on osa plaanist. Rollide vahetamisest tuleks välja groteskne Monty Pythoni sketš.

*Tõlkisin sõna genocidal kui juutide hävitamisele kutsuv. Ühest küljest selle pärast, et ei osanud leida head vastet ja teisalt selle pärast, et sõna genotsiid võeti kasutusele peale teist maailmasõda just juutide hävitamisest rääkimisel.
Harrise väitele lisaks peaksin mainima ka seda, et olles lugenud Hamasi põhikirja, räägitakse seal ka juutidega rahumeelsest kooseksisteerimise võimalusest. Kuid tõepoolest, see ettekulutuse osa on Hamasi põhikirjas täitsa olemas.

Miks peaks riiki moodustama rahvuse ümber? (mis see riik üldse on?) Ma arvan et Iisrael on siiski rahvusriik! Minu teada arvutavad nad juudiks olemist sama valemi järgi, mis natsid omal ajal (1/4), vähemalt selle järgi võeti neid kodanikeks, anti mingi raha keele õppimise ja sisseelamise ajaks.
Pärast oled ülemaailmse islamirriigiga rahul?

Mina armastan Iisraeli! Smile (ma olen kristlane)
Ok, ma ei lugenud päris läbi enne vastamist! Smile

Obama leading in the formation of the Islamic Caliphate!- Prophecy in the News - June 18 2014
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...afNryC47Bc
Propaganda väidab, et ISIS ei ähvarda ega ründa Iisraeli. (häiriv tähelepanek fb kommuunidest, nad üritavad väita, et Iisrael tegi ISISe, sellepärast Iisraeli ei ähvardata... see on loogikavastane, aga seda surutakse väga peale)

Who Is REALLY Behind ISIS?
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...Nvo#t=3368
Vasta
Gaza ülesehitus

Gaza ülesehituseks plaanitase kaasata üle maailma riikidelt 5,4 miljardit dollarit. Iisraeli loomulikult sinna ei kaasata. Tema osa maksab kinni loomulikult USA. Põhjuseks toodud, et äkki araabia maad solvuvad ja ei osale kui kuulevad, et Iisrael ka pundis
Vasta
Ja palju sellest "papist" voolab ikka iisraeli? Ka varem on selliseid ülesehitusi tehtud - hilisemad arvutused on näidanud, et ka iisrael on sealt oma osa saanud. Peale viimast "reseti" endal palju vanu linke kadunud aga usun, et otsides võib need uudised jälle ülesse leida.
Vasta
No peace till Netanyahu no longer in power in Israel’
http://rt.com/op-edge/191812-israel-pale...sone_share

What's the deal between Iran and the US?
http://rt.com/op-edge/194592-iran-us-nuc...sone_share

Why Tehran Didn’t Cooperate with Washington against ISIS
http://sayyidali.com/news-analysis/why-t...sis11.html

How to Speak to the Muslims: Mordechai Kedar
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...gGYQ_PEcZs

Vasta
“Israel is the Most Racist State in the World” and Diaspora Jews “Dominate” their Host Nations—Says Jewish Defector | David Duke.com
Mis saab siis kui juut kasvatab oamle südametunnistuse? Juhtub see, et kui inimene on piisavalt julgelt astub ta valitsevale süsteemile vastu - see muideks kehtib ka mitte juutide puhul. Kui isik aga pole piisavalt julge siis vaikib ta ja sisulist muutust ei toimu. Kuigi ka loos esile toodud Sclomo Sand pole päris lõpuni aus siis erinevalt paljudest "grupikaaslastest" on ta võtnud sõna ja see on juba midagi. Sellega asetab ta ennast paljude teiste juutidega ühte ritta nagu Benjamin H. Freedman, Jack Bernstein ja Roi Tov kui mõned nimetada.
Mind huvitab vaid millal ületatakse "võll" ja saavutatkase tase kus juudi valitsev klikk jääb ilma oma "sõduritest" - nii juutidest kui ka neist reeturitest kes hõbeseeklite eest oma rassikaaslasi müüvad - olgu need siis valged, mustad või hallid?

‘Any Europeans Who Want to Preserve Europe are Bad’—World Jewish Congress Leader | David Duke.com
Ja tavaline juudidemagoogia - kui sa armastad oma rahvast siis oled sa pähh-pähh.
Ja kui väga palju armastad siis tuleb "jew-meerika" ja toob sulle tääkidel demokraatia koju kätte.
Vasta
(14-10-2014, 08:18 )excubitoris Kirjutas: “Israel is the Most Racist State in the World” and Diaspora Jews “Dominate” their Host Nations—Says Jewish Defector | David Duke.com
Mis saab siis kui juut kasvatab oamle südametunnistuse? Juhtub see, et kui inimene on piisavalt julgelt astub ta valitsevale süsteemile vastu - see muideks kehtib ka mitte juutide puhul. Kui isik aga pole piisavalt julge siis vaikib ta ja sisulist muutust ei toimu. Kuigi ka loos esile toodud Sclomo Sand pole päris lõpuni aus siis erinevalt paljudest "grupikaaslastest" on ta võtnud sõna ja see on juba midagi. Sellega asetab ta ennast paljude teiste juutidega ühte ritta nagu Benjamin H. Freedman, Jack Bernstein ja Roi Tov kui mõned nimetada.
Mind huvitab vaid millal ületatakse "võll" ja saavutatkase tase kus juudi valitsev klikk jääb ilma oma "sõduritest" - nii juutidest kui ka neist reeturitest kes hõbeseeklite eest oma rassikaaslasi müüvad - olgu need siis valged, mustad või hallid?

‘Any Europeans Who Want to Preserve Europe are Bad’—World Jewish Congress Leader | David Duke.com
Ja tavaline juudidemagoogia - kui sa armastad oma rahvast siis oled sa pähh-pähh.
Ja kui väga palju armastad siis tuleb "jew-meerika" ja toob sulle tääkidel demokraatia koju kätte.

Neegrid koju

Viimasele lingile lisaks, topeltmoraal nagu tavaliselt.

Vasta
http://et.m.wikipedia.org/wiki/Juudi_autonoomne_oblast

Huvitav lipp sellel oblastil. Äkki keegi teab selle saamislugu?
Vasta
(14-10-2014, 20:10 )schleuninger Kirjutas: http://et.m.wikipedia.org/wiki/Juudi_autonoomne_oblast

Huvitav lipp sellel oblastil. Äkki keegi teab selle saamislugu?

Lipp on ka huvitav.

Vapil olev tiiger on seotud eeldatavasti piirkonnaga ja peaks kujutama Amuuri tiigrit.
Kuna tegu Stalini ideega siis muu kujunduse seosed on eeldatavasti vägagi otsitud.
Juhul kui lipp ja vapp on loomise aegadest - kui neid aga peale NLiidu kukkumist uuendatud siis...
Vasta
Püha müristus, kes juute niiviisi alandas pannes nende lipuks gayde vikerkaarelipu
Vasta
(14-10-2014, 22:39 )VironShaman Kirjutas: Püha müristus, kes juute niiviisi alandas pannes nende lipuks gayde vikerkaarelipu
LGBT lipu värvidel on väga toredad tähendused mida võiksid ka sina tunnistada seega oleks hea kui vaataks neid muust vaatenurgast kui negatiivsest.

Roosa: seksuaalsus
Punane: elu
Oranž: tervendamine
Kollane: päikesevalgus
Roheline: loodus
Türkiissinine: maagia/kunst
Indigosinine: rahu/harmoonia
Violetne: vaim/hing

Miks just 1996 aastal vikerkaare kasuks otsustati ei tea, aga võimalik, et lähtuti üldisest vikerkaare tähendusest mida ka mujal maailma sümbolistikas on kasutatud (viki andmetel).

Juutide AO lipu kujundus ja tähendus - Juutide AO lipp
Vikerkaarelipp - Vikerkaare kujutamisel lippudel on pikk traditsioon; seda kasutatakse paljudes kultuurides üle maailma näitamaks mitmekesisust ja kõikehõlmavust ning lootust ja igatsust.

PS! Viited on inglise keeles.
Vasta
Mitte nõrganärvilistele Smile
Hamas Sermon: We Pledged before the Commanders of the Jihad to Die for the Sake of Allah
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...gtnPjYEUEk

Spetsiaalselt excubitorisele Smile
https://www.youtube.com/watch?v=JXb7wwV7...detailpage





Vasta
[quote='T11ger' pid='70015' dateline='1237217436']
Vahekokkuvottena eelkoige enda jaoks voib valja tuua jargmised, lihtsustatud, pohjused:

varasemast ajast:

1. enda valjavalitud rahvaks pidamine ja sellest tulenev teistesse rahvastesse pehmelt oeldes halvustav suhtumine, mitte allumine voimudele, rahalised manipulatsioonid (nn liigkasuvotmine)
2. kohalikele vastuvoetamatud kombed (religioossed riitused nagu laste ohverdamine jms)


uuemast ajast:

lisaks eelnevale terror, terror, terror oma suuremate ja vaiksemate plaanide/huvide jargi

Lisaks wikipedia artiklid antisemitismist olid toesti konekad.

Muuhulgas 1 moment: kirume aarmuslikke moslemeid, kes votavad aluseks mitte koraani enda vaid selle tolgendused aga ametlikult ei kiru (meedias) juudi puha(de) raamatu(te) tolgendusi e. talmudi.

Aga jh, mis siin imestada Smile

siia tahaks veel lisadaPan -Euroopa entusiasti Aadu üteluse juutide kohta, ei mäleta täpselt, ka Baieris või Münchenis peetud kõnes
, et juuton retsediivne ümberkasvatamatu rahvusvaheline varas, kes on isegi oma ajaloo ja jumala varastanud teistelt rahvastelt.. ajaloo on nad varaSTANUD SUMERITEL, egiptlastelt ning kreeklastelt JA OMA JUMALA jAHWE VEHKISID NAD SISSE ÜHELT EGIPTUSE Suguharult, kus see samune Jahwe pidas enne Juutide Jumalaks saamist tagasihoidliku kõrbe tuulte jumala kohta.. ju juudid hullutasid ta valede ning lubadustega ära ja lubasid suurt profiiti, ms ka oma jumalal tõmbasi nad kohe, nagu juttu tuli andamitest ja jumala osast, siis kavalpead juudid mängisid jumalale ohverdamiseküsimusega läbi sama mängu, mida enne neid olid teinud juba kreeklased, kes Zeusile ohverdamisex kuhjasid kaks hunnikut ohvriandidest, ühes kõigeti täisväärtuslik liha ja salat, teises hunnikus, tunduvalt suuremas ning vägevamas, olid kondid, kõhurasvad, sisikond janahad, ning mitte nii väärtuslik kraam, jumal va ahnur valis suurema hunniku.. ja sai,mis ta valinud oli, sisikonna, sarved ja sõrad, jms. inimestele jäi korralik liha koos salati ja maitseainetega.. nii palju juutide jumalast ja nende kopereerumisest oma jumalaga.. teine asi, nagu eelpool kirjuaja juba vihjas oi suhtumine teistesse rahvustesse ja üldse inimkonda juudi õpetus õpretab, et goy'le võib kasusaamise eesmärgil valetada ja goy (Goy=mittejuut) tapmine on Jahwele suisa meelepärane asi. selge see, et kui sulle tulid kusagilt selliste vaadetega naabrid, siis iga korralik peremees vaatas nende peale veiksei kartusega oma laste ja vara pärast, sest mine tea järsku ohverdavad ta lapsed ja pistavad tule räästasse.. juutide seas liigub jutt.. et kui maantee kraavis vedeleb juut kes on kohe, kohe hinge heitmas , sest tal on maks töölepingu lõpetanud ning sealt möödub parajasri goy, kas juut võib tappa goy ja temalt siirdada endale tema maksa ,, vastus on ,et võib küll, sest Jahwe silmis pole ükski kuritegu kuritöö, kui sedasi sai päästetud juudi elu.. see on mõtisklemisex,, ja nüüd kas keegi tahab kommida , miks peaks keegi juute armastama ja austama??kui nad ise ei ei austa ning ei armasta kedagi teistest rahvustest.. ja tahaks veel holokaustist omi mõtteid avaldada.. paljud targad mehed enne mind on holokausti eitanud, ja mida rohkem infi tänapäeval liigub, seda rohkem kisub ka minu mötteid sinna poole,et tegelt polnudki mingit holokausti.. tõsi juute tapeti, kuid hlokaust ja genotsiid väljendub selles, kui teine rahvus või riik ideelistel, või poliitilistel kaalutlustel viib selle läbi, aga selles tapmis mängus arvatakse olevat juut see, kes lasi juute tappa hitlerile pistsid gaasibaloonid, silmused ja kirved pihku juudid ise täpsemalt ameerika juudid, need rikkurid, kes tahtsid juba tükimat aega teha oma riiki.. aga oli vaja kaigast, mis juudid euroopast välja palestiinasse ajaks ning aadust tehtigi see kaigas.. need ameerik-inglise juudid olid teadagi punakilplased..ja nende lakeid.. aga nad panid asjad liikuma.. ms ajalooline iisraeli sümbol on viinamarjakobar valgel taustal,mitte sinine taaveti täht valgel taustal taaveti täht on puna-kilplaste kodu märk.. tõsi, mitte sinine, vaid punane.. ja paar mõtet veel.. kommunismist ja fashismist, mõlemad ideed on ju esitatus tooras ja vanas testamendis , vana testament on ju ümberjutustus Toora*st GOydele, ehk mittejuutidele.. kommunismi idee kohta on piiblis kirjas järgmist ja ärgu olgu neil, s.o Leviitidel pärisosa (Leviidid olid Moosese ja Aroni järeltulijad, ning tänutäheks esiisade kuulekuse eest andis JahWe neile eesõiguse, et kogu iisraeli rahvas peab neid üleval pidama.. kuid nad ei saanud kaananimaa jagamiselt enestele pärisosa ellik maad
.. ja fashism on ju kajastatud iga piibli esimeses peatükis, sest sina iisrael oled üle kõige, sest sina oled minu poolt väljavalitu ja mina annan sinule valla ja võimu kogu maade ja rahvaste üle, sa võid neid mõisdta teo-orjusesse, või pärisOrjusesse, see on sinu otsustada, sest sina iisrael oled iSsand surma ning elu üle.. vaT NII.. JA NÜÜD ARMUGE KÕIK JUUTIDESSE KORDAMÖÖÖDA JA KOLLEKTIIVSELT, kiRJAVIGUDELE ÄRGE TÄHELEPANU PÖÖRAKE, OLEN HILJA AEGU ÜLE ELANUD RESTARDI.. NII ET NÄPUD EI OLE VEEL TÄIELIKULT MEELDE TULETANUD KLAVIATUURI JA SELLe KASUTAMIST,KUID ASJAD PARANEVAD,,
KÕIKE PAEIMAT SOOVIdEs IbnUno



Vasta
Tegelikult ei ole see päris juudi viha vaid sionismi viha. Sest nagu iga juut ei ole sionist, soomlane põder, mustanahaline neeger ja venelane tibla.
Vasta
juutide demoniseerimine
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...Gzyeo1Z1I4
mõni juudimõte kah siia otsa
https://www.youtube.com/watch?v=hTjw-Ebc...detailpage
http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsou...kampf.html
islam
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...YMQneyuPSM
Vasta
Nüüd te ei suuda enam otsustada, kas ma olen juut või venelane? Smile
http://www.israelnationalnews.com/News/N...HWCnWfZbcu
Vasta
Juutide topeltmoraal

Juudi erinevad organisatsiooni Euroopas taunivad rahvuslike parteisid, kes soovivad piirata immigratsiooni 3-ndatest riikidest ja sellega säilitada oma rahvus ja pärand, samalajal toetavad Iisraelit, kes nimetavad sisserännanud neegerid ohuks juudi riigile ja rahvusele.
Vasta
Noojah, juudid pole ju rahvus vaid naisliine pidi edasipärandatav usund, seega on iga murjaninägu kelle ema on juuditar ka vastu võetud Iisraeli, neil ju seal päris oma kogukond musti Etioopia juute. Juut võib olla mistahes rassi nägu olenevalt sellest kes juudi naist põrutanud. Aga need Aafrika immigrandid on ju goid, loomakari kellest iga juudi koer parem ja usundiliselt puhtam on.
Vastupidiselt Iisraelile aga on rasside segu Euroopas tervitatav, sest nende sisse sulanduvad hästi kõikvõimalikud mustad pruunid ja kollased juudid. Aga oma langenud ingleid kalliks pidavad rahvuslased tuleb hävitada, murjanite segusse pihustada, et nad ei segaks juudi ühte ja õiget kehades vangis suurkurjategijat vangla üle raha ja võlamajandusega valitsemast kuni tuleb maailmalõpp, suur pätt vabastatakse ja teised pahalased saadetakse veel hullemasse vanglasse ilma maiste kehadeta, mis maailmalõpus tuleb ju suure päti vabastamiseks ära põletada.
Põlisrahvastel tuleb juutidelt õppida, saata pikalt nende vereohver Jeesus, juutidele suurim kurjategija, kel pole mingit seost teiste rahvaste sees asuvate langenud inglite osadega kuid orjastab teisi rahvaid tõmmates neid koos endaga ristile vereohvriks juutide õnne nimel.
Igal rahval on oma jumal, õigemini oma vang kehades keda maal vanglas üritatakse ümber kasvatada loojast lojaalseks lollpeaks kosmilistele tsivilisatsioonidele. Samas seisus on ka juudid oma Jahvega kehades mida üritatakse vabastada kasvades nende kaanonite järgi headeks kildudeks oma patustanud loojast. Sama ka teiste rahvastega kes pole pihustunud rahvaste paabelis ja oma identiteedi kaotanud.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 61
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes ja miks päästis valla Esimese maailmasõja Dr. Smith 14 7,866 30-12-2017, 19:39
Viimane postitus: Punahabe
  Millal suri Jossif Vissarionovitš tegelikult? zed 26 14,828 27-09-2013, 19:00
Viimane postitus: corporis
  Miks just need firmad/kompaniid Päikeseinsener 15 9,765 25-03-2011, 15:45
Viimane postitus: WTB

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat