Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tervise eliksiirid
#1
Paneme siia kõik mis kehale hea on...

Tsitaat:Riina Anslan

Laenatud Pille Pettai-lt :

Ravim, mis Su liikuma tõmbab ja ellu äratab pärast rasket haigust. Soovitatakse ka neile, kes koroona läbi põdenud on.
1 kl õunaäädikat, 1 kl mett, 10 küüslaugu küünt.
Puhasta küüslauk, sega tervena õunaäädika ja meega. Ained pane suletavasse purki. Hoia ravimit külmikus 2 ööpäeva ja võid kasutada ????
Kasuta 2 sl 15 min. enne igat sööki.
Juba viiendal päeval pärast kasutamist, Sa tunned jõudu, peavalu kaob, seedimine paraneb ja lihtsalt kehas kaob raskustunne.
Uinud kiiresti, närvid rahunevad. Sa ei vaja enam unerohtu ega rahusteid. Kui on mingi põletik kehas, ka see kaob.


https://www.rahvaraamat.ee/p/n%C3%B5id-a...9916605233
NÕID ANNAB NÕU. LOODUSRAVI JA TRADITSIOONILISED LOITSUD
Autor: PILLE PETTAI, VÄIKE MYY


Mis toimub, miks ma teemat teha ei saa?
Vasta
#2
Küüslauk ja mesi on peamised komponendid. Olen endale neist 2-est teinud segu: üks mugul + 2-3 supilusikat mett.

Vasta
#3
Igasugu tervise-möginate juures tuleks aru saada, et nad toimivad vaid nö "keskmise liht-sureliku jaoks", ehk täidavad üldlevinud taime-looma tasandi auke.

Näiteks küüslauk (väe-taimena) on võrreldav nirgiga (hinge-loomana), ehk "oskusega tappa" (mitte otseses/literaalses tähenduses mõrvari/sõjardina teiste tapmises, vaid võimekuses loobuda kõigest endale kahjulikust: a'la telekas ja sopalehed vaid lühistavad oma jaburate pealkirjadega, ning küüslaugu/nirgi abil tapad endas vastava loll-sõltuvuse telekat/sopalehti tarbida).

Haiguste olemus on nö "psühho-somaatiline", ehk igasugu moonutuste ja lolluste omaks võtmine teeb meid haigeks ... paljudel on ühiskonna lollusi tappa suutev hingeloom nirk puudu (kõigi 5 olemuse nurgaga), ning kui on puudu ka kehastumise kogemus küüslaugu-taimeks, siis annabki "küüslaugu-droogi tarbimine" hämmastava tervenemise (sisu poolest aga küüslauk nö "sööb ära" tunde tasandil asuva moonutuse, mis oli haigestumise algseks põhjuseks).


Toimivaid eliksiire tunneb tänapäeval ära nö "ebaõnnestunud anti-reklaami järgi" ... a'la kohtus mõisteti süüdi tuntud pettur, kelle leivanumbriks on "igavese nooruse eliksiiri müümine", teda on korduvalt karistatud sarnaste kelmuste eest (aastatel 2015, 1970, 1920, 1870, 1810) - kes veel aru ei saanud, siis vastav "eliksiiri müüv pettur" pidi aasta 2021 seisuga olema vähemalt 211 aastane (et aastal 1810 tegutseda), ehk tema eliksiir toimib, ning ta polegi pettur Smile
Mesilane hinge-loomana on nö "oskus informatsiooni edasi kanda" - nii nagu mesilane kannab õietolmu ühelt taimelt teisele (tolmendab), nii omab ka mesi võimet "informatsiooni edasi kanda".

Ehk koosluse "küüslauk + mesi" sisu sisneb järgnevas: mesi aitab edasi kanda küüslaugu võimet "saastast loobuda" ... analoogia: küüslauk oleks nagu teadjamees (kes teab kuidas kahjulikust loobuda, kuid kelle teadmised ei saa levida 4-silma-vestluste piiratud auditooriumi tõttu), ning mesi oleks nagu raadio/telekas (levitab infot, kuid ise ei suuda sisu luua) - pannes teadjamehe ja teleka kokku, jõuab mõistlik informatsioon kergesti paljudeni.

Vasta
#4
Küüslauk tekitab kerge ärevuse närvisüsteemile, niiet enne magamaminekut poleks mõtekas teda võtta.
Ma ei tea Lahendused...ma ikka tihti küüslauku söön aga pole küll täheldanud, et Delfi tobedaid uudiseid ei loeks...Smile
Vasta
#5
Hm, see sobib siia..
Tsitaat:Sirje Presnal

HANERASVA JA COCA-COLA KIITUSEKS ehk kuidas viirusesümptomeid leevendada.
Rääkisin paar päeva tagasi oma sõbra endise kopsuarstiga. (Ma nime ei ütle, ehkki ilmselt ei oleks tal selle vastu midagi.) Ta on ekstsentrik ja arstile kohaselt musta huumorisoonega, mistap kasutan ümberjutustuses natuke leebemat väljendust. Ja ehkki ma üldiselt armastan lihtsat sõnastust, siis seekord jätan kõik meditsiinispetsiifilised terminid sisse.
Kõik sai alguse sellest, et tohtri sõber, Lembit, 70+, nakatus koroonasse ja sattus haiglasse.
„Mis toimub haiglas. Haiglas öeldakse: „Lama!“ kõik käivad äraseletatud mureliku näoga ringi ja mitte si**agi ei toimugi – sa lihtsalt lamad seal.
Nüüd Lembit helistab mulle: „Mida teha?“ Ma ütlen, et ütle sellele arstile või õele, et toogu kupud välja ja tõmmaku rindkere vedelikust puhtaks. Mis sa arvad, kas toodi või?! Kupud on minema visatud, haiglatel ei ole neid enam!
Siis ma ütlesin, et tehku või sinepiplaastrit. Sinepiplaastrit ka pole!
Helme pakkus hanerasva. Teda on selle eest ebaõiglaselt naeruvääristatud, sest hanerasvaga määrimine on täitsa hea mõte, ehkki seda niikuinii haiglas ei ole.“
Doktor selgitab, kuidas hanerasv, kupud ja sinepiplaaster töötavad:
„Rindkeres on kops. Kops on kaetud sellise kilega, mille nimi on pleura. Teine osa pleurast vooderdab rindkere seestpoolt. Vistseraalne pleura on kopsu peal ja parietaalne rindkere siseküljel. Kui kopsus tekib põletikuprotsess, siis see põletikuline vedelik ehk eksudaat koguneb kopsu, ummistab ära hingamispinnad. Eksudaati võib koguneda ka kopsu ja rindkere vahele ning sellest tekivad sinna liited. Nüüd kui inimene hingab sisse, siis ta ei saa seda korralikult teha, sest kops on kinni kiilunud ja õhk jääb pendeldama. Ta ei saa täississehingamist teha ja vähehaaval lämbub ära.
Kui sa nüüd määrid hanerasvaga, siis tõrjud põletikulise vedeliku rindkere siseseinalt minema ja liited ei saa tekkida.“
Miniloeng jätkub. Arst lisab, et koroona demoniseerimisega on kõvasti üle pingutatud:
„Tavalise gripi puhul surevad pooled neist, kes intensiivi satuvad. Koroona puhul märksa vähem. Mis siis nüüd juhtus?“ (Juhtus see, et praegusel juhul tegemist on äärmiselt kergesti nakkuva ja tohutu laia levikuga viirusega.)
„Tuleme tagasi mõistusele! Ostame koju sinepiplaastri. Kui juhtus, siis paned sinepiplaastri – tekitad sellega rindkere seinale esimese astme põletuse ja vesi tõmmatakse rindkerest naha alla, et seda põletust kompenseerida.
Sinepiplaaster tuleb panna külje peale kopsu alasagarate piirkonda. Kui rinnaku peale paned, siis jääb süda seisma. Kopsu kõige alumised sopid, kuhu vedelik koguneb, ongi just külje peal, kus tekib kolmnurk diafragma ja rindkere seina vahele.
Samamoodi tõukab hanerasv vedeliku rindkereõõnest välja ja liiteid ei teki ning sama toime on kupul.
Sinepiplaastrit panna ja hanerasva määrida võib ka profülaktika korras – hakkad kergemini hingama. Ja veel üks asi – Gelomyrtol. Too apteegist seda! Seal on väga head looduslikud eeterlikud õlid sees.“
Vaheküsimus laialt diskussiooniks olnud C-vitamiini võimaliku ravitoime üle saab sellise vastuse:
„C-vitamiin ei võta vedelikku ära, aga üldtugevdava foonravina on ta igal juhul väga hea. Pealegi kõigile kättesaadav. Koroonaravi on kupud, hanerasv ja sinepiplaaster. Pluss vitamiinid ja hea toit. Mina söön vahukoort. Ja ära unusta Coca-Colat – see tapab kõik bakterid!“
Laugh
Vasta
#6
Kõige parem tervise eliksiir on 1000 kraadiga keedetud oliiviõli. Kui ära keedad, võta supilusikas seda õli ja grafeen oksiid tuleb kehast puhastades tagumiku kaudu välja.
Vasta
#7
Peamine oleks, et toit ei oleks taimemürkidest küllastunud ja GMO. Küüslauk ja muud raviotstarbega taimed tulevad lisaks. Mis on kasu kui küüslauk on hiinast, GMO ja taimemürke täis? Puhast toitu leida ja pidevalt tarbida on üpris raske ülesanne: vaja palju aega ja raha + tahtmist.
Vasta
#8
(08-10-2021, 17:19 )lahendused Kirjutas: /-/ näites oli ristiusklike "taevaks" mentaalsel tasandil asuv soov-mõtlemine "üles tõusmisest", ning "purgatooriumiks" tunde tasandil asuv ihalus "viinapudeli järele" ... taoliste illusioonide peale pole mõtet oma kulgemist kulutada: parem ela mõistlikult (ära tarbi religioone ja meelemürke), ning taas-kehastu nii oluliselt kiiremini (arengutaset tõstavad vaid maised kehastused - surmajärgsetes illusoorsetes kihtides kinni olemine ja igavikus passimine taset ei tõsta).

Vasta
#9
Kõige tervislikum jook sünnib maailma Eestimaal. See on astelpajumahl mis kõige tervilikumil viisidel kasvab Eestimaa soometsades.

Vasta
#10
Kas astelpaju meil nüüd soometsades kasvab, seda pigem mitte. Kultiveeritakse, kes parasjagu kus kasvatab. Aga astelpaju marjad on väärt kraam. Tõsiselt.
Vasta
#11
Igaüks astelpaju ei talu . Võib ka allergeen olla, tekitades nahale kuplataolist löövet ja isegi paistetust . Kui ise näinud ei oleks , ei usuks . Aga nii see on .
Vasta
#12
(07-01-2022, 00:06 )pesumasin Kirjutas: Kõik see ei ole üldsegi võimatu aga katsu sa sellist juttu mõnele inimesele rääkida, kes juba selle süsti on vastu võtnud.
Tegelt on juba paljusid, kes on loobunud edasisest nõelumisest aga ma ei tea ... soovin neile paranemist.

Mina ka soovin. Ehk on võimalus see jama välja pesta kehast(?!) on ju aineid, mis viivad keha kontidest välja katlakivi (tunned valu kontides) ja ka kaltsiumi, seega tuleb viimast juurde võtta Alka-Mine kasutamise ajal, et taastada vajalik kogus kehas, aga ehk aitab see vaxituid. Ühesõnaga peab katsetama ega muidu ju ei tea, kuna ma ei ole vaxitud siis enese peal katseid ei saa teha, aga need kes on, proovige. Üleüldiselt Alka-Mine puhastab keha, aitab kaalu alandada jne.

Vasta
#13
Punane vein.. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=6isxjd3dqAU&t=5194s


Aga kui tõsiselt rääkida:
https://www.youtube.com/watch?v=X6E_nxpaJIE
Vasta
#14


Kontaktivaba mesilaste pidamine, lisaks kemikaalide ja pestitsiidide vaba produkti saamine.
Üldse huvitav ja ideede rikas vaatamine, ehk on ka abiks.
Vasta
#15
(09-01-2022, 12:38 )Eithea Kirjutas:

Kontaktivaba mesilaste pidamine, lisaks kemikaalide ja pestitsiidide vaba produkti saamine.
Üldse huvitav ja ideede rikas vaatamine, ehk on ka abiks.

See tema vesiratas -pesumasin oli huvitav . Neid erakuid , mitte just kõige vaesemaid on üle maailma, kes metsa ära läinud ja endale seal kodu loonud .Vasta
#16
(07-01-2022, 10:02 )Kunglas Kirjutas: Punane vein.. Smile

Varsti saab valmis roosivein kiinapuukoorega, koos haavakooretinktuuriga peaks aitama vaktsineeritute tervist parandada.
Vasta
#17
https://rahvaraamat.ee/p/isetervendaja-k...9949947560

https://www.remedyway.ee/blog/

Virgo Mihkelsoo raamatu "Isetervendamise ning tervete ja tarkade laste saamise teejuht" eessõna.https://www.remedyway.ee/blog/lodjapuu/#.YxDTvXaZOUk

Lodjapuu.

Eelnevas on Virgo Mihkelsoo väga huvitav blogi  antud teemasse. 

No kuna isegi pealkirja siia kopeerida ei lase, siis olete ilma, kuna adminnid  on  sellised  f seadistused teinud.
Keegi ei hakka siin   tunde teksti ümber trükkima
Vasta
#18


Käärsoole puhastamine! Immuunsuse nimel!
Vasta
#19
Panen siia mis kehale hea on! Täpselt teema päälkirja järgi.

Keeta omale herned, ainult herned, palju, natuke ehtsat soola lisada, keeta pudruks ja lasta jahtuda, hiljem lisada sihvkaõli ja süüa kõik korraga. Umbluutoiduõli olgu OUT! Ainult sihvkaõli kõlbab. Keha saab sellise puhastuse et mitu päeva on parrrr. Ja mitu päeva süüa üldse pole vaja. Vot selline retsept. Sobib alustuseks hästi, ei ole kusagilt loetud.
Vasta
#20
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat