•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavate kohtade kaart
#76
See oli kirjas ühes teemas, millest ma jutte otsisin. Ma ei ole 100% kindel, et see ka kindel on, kuid igaks juhuks kandsin kaardile. Otsi teemasid, mis räägiksid kummitavatest kohtadest. Või vaata selle samuse teema kohta.
Vasta
#77
nu ma siis vaatanSmile
Vasta
#78
Aga muidu Cassiopeia kui sa tahad siis lisa kaardile ka Harmi Põhikool sest ma õppisn seal enne ja ma kuulsin et ka seal kummitab.Vähemalt nii on rääkinud koristajad kes jäävad hiljemaks majja ja on kuulnud samme ulal korrusel kui nad parasjagu ise all on ja ka kütja kes käib kõigist hiljem ja on üksind majas on kuulnud igasuguseid imelikke hääli ja samme teisel korrusel.Ja siis veel kord ma küsisin oma emalt kes on seal koolis õpetaja et kas koolis kummitab siis ta rääkis et ka tema on seal samme kuulnud ja siis ta rääkis mulle sellise loo :"Olime eelime suvi ühe õpetajaga kahekesi majas , istusimje õpetajate toas me olime täiesti kindlad et kedagi teist majas ei olnud ja vaata huvijuhi ruumi(mis asub õpetajate toa kõrval) ja direktori kabineti telefonid on yhenduses et kui keegi valib huvijuhi ruumist numbrit siis on seda kuulda ära direktori kabinetist et käib selline trrr , trrrSmile ja ega direktori kabinetgi polnud õpetajate toast kaugel ja järsku nad kuulevadgi kuidas valitakse nende kõrval olevast huvijuhi ruumist numbrit ja nad olid täiesti kindlad et nad olid kahekesi majas siis ütles järsku teine õpetaja kes mu ema kõrval oli et mu ema telefoni võtaks ja kuulaks kas keegi räägib mu ema võtis telefoni ja ta kluulis kuidas kutsub ja siis järsku pandi toru ära"et jh vot selline lugu siis Harmi Põhikoolis.
AAA ja muidu seda ka veel et kas selle vana koolimaja all mõeldakse Olustvere mõisa?
Vasta
#79
endise elvakana... tuleb küll minule suur uudis, et selles nn tondilossis kummitab. lollid jutud!!! ei ole seal mingeid kummitusi.
Vasta
#80
1) Pärnus Vana-Pärnu silla juures on selline koht nagu Betti ait vms.. hulgiladu oli mingi aeg.. seal kummitavat, kuna WWII ajal pandi juudid sinna kinni
2) betti aida lähedal kuskil korteris (täpse aadressi pean vanadest materjalidest üles otsima) kummitab korteris, kus üks vana naine jagas juudilastele mürgitatud komme
3) Pärnus Pikk tn 5 ehk teatrist paar maja linna poole on 1 maja, millel ei ole tänava poole uksi.. sellel maja asemel oli vanasti kirik.. seal kummitab
4) Pärnu uues haiglas (ristiku 1) nägin ise tumedat kogu, mis läks keldrikorrusel personali lifti juurde.. sinna jõudes aga oli lift ikkagi 0 korrusel ja ka ühtegi inimest ei olnud
5) pärnu vanas uues haiglas (mais), kus ma olude sunnil 2 kuud elanud olen, on mitmeid kummitusi (see oli vana lennuväe ohvitseride kasarmu enne, kui sinna "ajutiselt" haigla tehti)
6) Pärnu lähedal Tammiste vanas aianduskooperatiivis (kus nüüd elumajad on) ühe sõbra majas elab üks sõbralik kummitus, vanem mees, kes lapsi kaitseb ja rasedaga korstnasambale koputades suhtles ja keda ma oma ihusilmaga pimeduses aknapeegelusel trepil seismas nägin
7) Pärnus kitse tänaval (maja numbrit ei oska praegu küll öelda) elab üks pahatahtlik kummitus, kes elanikke kiusab
8) minu endises kodus Pärnus Rohu tänaval elas ka keegi, kelle kohta ei oska ma täpselt öelda, kas ta tahtis mulle halba või püüdis mind päästa jubedustest, aga kindel on see, et tema tegevuse tagajärjel juhtus nii mõndagi kummalist ja seletamatut..
9) minu kodus tartus elab üks valges kleidis naine, keda mina, mu ema ja ka mõnes sõbrad-tuttavad nii näinud kui kuulnud on ja üsnagi aktiivselt, tema aga on rahumeelne ja halba ei soovi.. lihtsalt elab meiega paralleelselt samal elamispinnal.. ka kassid näitavad vahel väga aktiivselt välja, et näevad kedagi ja kui mu laps veel päris väike oli, siis tundus, et keegi meie jaoks parasjagu nähtamatu lõbustab ja lohutab teda.. kui mu ema kord ühe kõrvalpüstakus elava sensitiiviga seltskonnas kohtus, oli esimene asi, mis mees talle ütles, et kas sa tead, et sinu korteris elab vaim..
erinevaid kokkupuuteid üleloomulike tegelastega on mul veel olnud ja tean ka mitmeid erinevaid jutte sel teemal, aga praegu ei tule korraga kõik meelde.. kunagine õpetaja Pärnus rääkis mitmeidki tondijutte.. tark naine oli.. kahjuks ei ole teda enam meie seas.. mingi hetk vast otsin üles vanad konspektid, kuhu sai mõnedki ülestähendused tehtud Pärnus olevatest kummalisest kohtadest ja juhtumistest.. u2u-s võib suhelda, siis võin täpsemalt rääkida..
Vasta
#81
Ükskoht kus kindlasti kummitab ja olen seal ise kohal ka kolm nädalat olnud ja tõesti ükspäev ei old mul just eriti meeldiv seal olla :S

See on Riguldi Mõis haapsalu lähedal ja vanad kes sees elavad oskavad ka rääkida mis seal aegajal toimub. Mõis on aastast 1620 ja ühes ruumis on tapetud ka sõjaajal mingi kõrge tegelane! (Mina veel magasin selles ruumis) pläät hea et sellest hiljem teada alles sain Smile
Vasta
#82
Käsmus, palganeeme tipus, mohni saarel, kuradisaarel-kogu see ümbruskond on seal kahtlane, meil isiklikult on olnud juba 2 kokkupuudet seal asukohas olles. kõige kõhedam on olnud palganeemetipu vanad vaermed ja kuradisaare algus osa. Mohni saa on olnud ka saates"eesti kummitused"
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas kärumees12
Kas keegi on maininud Suuremõisa lossi? See on suhteliselt õudne koht. Seal on mingi kool kaa Suuremõisa Tehnikum vist. See asub Hiiumaal. Õhtul käib keeg seal treppidest üles ja seal on üks vereplekk mis mittemingil juhul välja ei taha tulla. Ma ise pole käinud, aga mu sõbrad on seal mingit järeltööd öösel teinud ja sammud tulid trepist üles, läksid vaatama polnud kedagi ja nii kordus mitu korda.Angry
Kui te õpetaksite kuidas pilte üles panna siis võiksin ühte tondipildi kaa üles panna.wink

Mingisugust 'vereplekki' seal ei ole.

Aga rahulik paik see pole tõesti. On olnud isiklikke kogemusi ja võin julgelt kahel käel üles lugeda enda tuttavaid, kellel samuti kukalt kratsima panevaid olukordi on olnud. Poltergeist peaks seal üsna usinalt toimetama. Üks dokumenteeritud mõrv on seal aset leidnud, palju neid inimesi seal veel ühel või teisel viisil otsa on lõppenud, ei oska öelda. Hoone on 18 sajandi keskpaigast.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas Mr.Creepy
Kindlasti on üks õudne koht Elva "Tondiloss" ( nii teda on juba pikalt kutsutud).
Seda taheti ehitada kultuurimajaks, kinomajaks jms.
Hirmus suur on see tõesti.
-Eelnevalt mainitud, et" seda taheti ehitada" sellepärast et see pole valmis saanudki, kuna ehituse käigus kukkus palju töömehi katuselt alla, teiseks probleemiks olevat olnud rahapuudus.Viimased 10 aastat on see olnud Elva noorte"mängumaa" paljud käivad ( olen ise ka korduvalt käinud) seal on suur teatrisaal (natuke väiksem kui Vanemuise väikse maja saal).
Ma ise pole ülemistel korrustel käinud aga tuttavatel oli nii olnud ,et nad tahtsid maja katusele jõuda.Sinna viis pime keerdtrepp ( ülevalt paistis natuke valgust) poole trepi peal nagu oleks visatud terav raudlatt alla(ühest poisist möödus see paari cm kauguselt- vähemalt nii räägiti) .Poisid jõudsid üles, ja " loopijat" polnud.
Lugusid imelikude asjade kohta,mis seal toimunud on , on kümneid.
Seal oli käinud mingi tüdrukute kamp ja siis üks tüdruk oli kuskilt alla kukkunud ja surma saanud- paljud on näinud väikest tüdrukut seal sees- võib olla müüt.

Iseenesest päeval pole sinna sisse minna väga õudne. Ainult kerder on suht creepy( muideks aasta tagasi oli keldrisse toodud surnud boxer- suvel haises see jubedalt, siiamaani on ta seal alles.)Öösel on sealt juba mööda kõndimine õudne.
Samas imelik see asub suht linna keskel( olgugi et väikelinn).Politsei käib pidevalt sealt noori ära ajamas aga ei märgata see boxer sealt ära tuua- imelik.
Ise rohkem ei käi seal- politsei pärast.
Keda huvitab- minge ja uurige.

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]-kirjavead:d

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]

Vastab tõele. Kuid see, et seal VÕIB olla väike tüdruk.. no.. võimalik.
Ükskord otsustasin oma sõbrannaga (kes on hästi julge, aktiivne ja lõbus tüdruk) minna sinna majja.
Lihtsalt niisama, kuna mina polnud käinud seal. Tema väidetavalt oli. Kõndisime ukseni ja hakkasime sisse minema. Ronisime sealt avast sisse ja korraks jäime seisma. Järsku kuulsime, et keegi sammub kõrval toas. Täiega õudne hakkas, keerasime ruttu ümber, sõbranna sattus täielikult paanikasse. Ma põhimõtteliselt lükkasin ta tagasi majast välja ja samas astusin seal klaasikillu puruks. Sõbranna küll ei kuulnud mingit klaasi purunemist. Aga saime välja ja kuna tal olid hästi sileda tallaga saapad, siis ta libises ja kukkus. Ise olin ka suhteliselt paanikas, mõlemad karjusime. Smile1
Lidusime nii kiiresti, kui võimalik üle aedade tema kodu poole tagasi. JUBE. Rohkem sinna pole julgenud minna.

Täiesti võimalik, et kõrvaltoas võiski olla mingi tüdruk, aga ma ei saa kindel olla kuna kuulsime ainult põranda kriuksumist.

Puurmani mõisast nii palju, et seda kasutatakse koolina nüüd. Sellega on mingi müüt ka, et mingi mõisapreili olevat seal hukkunud (mulle räägiti, kui seal laululaagris olime).

Igatahes, öösel me kondasime lossi peal ringi umbes 10-inimese suuruse kambaga. Tulime just nö kelder-garderoobist ja järsku kuulsime (terve seltskond), et keegi kõnnib kontskingadega ülemisel korrusel. See oli väga imelik, kuna kõik käisid sokkidega või paljajalu ja need kaks tüdrukut, kes laial trepiastmel oleval pingil istusid ütlesid, et see ei ole võimalik, et keegi seal kontskingadega kõnnib, sest tollel korrusel kõik magasid klassiruumides. (Meie grupp ja need 2 tüdrukut olime ainsad, kes kell 4 hommikul üleval veel olid.)
Puurmani omad ütlesid, et see võis olla täiesti vabalt seotud selle legendis oleva mõisapreiliga.

[Muudetud: 1-30-2010 Elbe]
Vasta
#85
Soovitan kõik kummitused ja ufod rahule jätta kui nad sinuga ise kontakti saavad siis on see nende asi aga kui sekkud teise ainesse, maailma siis saad karistada alati.
Abivajaja palub ise , abi ei pea pakkuma!

[Muudetud: 2-8-2010 Sekhmet]
Vasta
#86
Konuvere mois (Märjamaal).
Vasta
#87
see kaart oli tegelikult päris mulle abi,nimelt mul oleks ka vaja teada kus kohast täpselt kummitab ja ära käia seal!Just täpselt suure ehitised! Kas saate mind aitata?!
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas Mr.Creepy
Kindlasti on üks õudne koht Elva "Tondiloss" ( nii teda on juba pikalt kutsutud).
Seda taheti ehitada kultuurimajaks, kinomajaks jms.
Hirmus suur on see tõesti.
-Eelnevalt mainitud, et" seda taheti ehitada" sellepärast et see pole valmis saanudki, kuna ehituse käigus kukkus palju töömehi katuselt alla, teiseks probleemiks olevat olnud rahapuudus.Viimased 10 aastat on see olnud Elva noorte"mängumaa" paljud käivad ( olen ise ka korduvalt käinud) seal on suur teatrisaal (natuke väiksem kui Vanemuise väikse maja saal).
Ma ise pole ülemistel korrustel käinud aga tuttavatel oli nii olnud ,et nad tahtsid maja katusele jõuda.Sinna viis pime keerdtrepp ( ülevalt paistis natuke valgust) poole trepi peal nagu oleks visatud terav raudlatt alla(ühest poisist möödus see paari cm kauguselt- vähemalt nii räägiti) .Poisid jõudsid üles, ja " loopijat" polnud.
Lugusid imelikude asjade kohta,mis seal toimunud on , on kümneid.
Seal oli käinud mingi tüdrukute kamp ja siis üks tüdruk oli kuskilt alla kukkunud ja surma saanud- paljud on näinud väikest tüdrukut seal sees- võib olla müüt.

Iseenesest päeval pole sinna sisse minna väga õudne. Ainult kerder on suht creepy( muideks aasta tagasi oli keldrisse toodud surnud boxer- suvel haises see jubedalt, siiamaani on ta seal alles.)Öösel on sealt juba mööda kõndimine õudne.
Samas imelik see asub suht linna keskel( olgugi et väikelinn).Politsei käib pidevalt sealt noori ära ajamas aga ei märgata see boxer sealt ära tuua- imelik.
Ise rohkem ei käi seal- politsei pärast.
Keda huvitab- minge ja uurige.

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]-kirjavead:d

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]


NO lõpuks ometi räägitakse ka minu kodukandist.Präegu on see lagunev hoone politsei poolt keelatud.Ise olen kah seal käinud aga ei ole julgend sisse minna kuna seal võib igast joodikuid ,narkoninasid ja (nagu mr Creepy mainis) kummitusi
Vasta
#89
Mina olen Kaagjärvel koolis käinud. Vanaema oli mõsateenija. Pole keegi kummitusi näinud!Smile
Vasta
#90
Kle sips-sops.... mind huvitab väga see Pärnuga seonduv teema. Äkki räägiksid lähemalt Smile
Vasta
#91
Siia võib veel lisada Orava Koolimaja samanimeliseküla ligidal. Aeg ajalt nähakse seal liikumas kummitust. Samuti nähakse seal ufo sid ja muudki ....sellega tekib küsimus, Kas kellelgi on rohkem infot seal piirkonnas toimuva kohta.....
Vasta
#92
suure konguta mõisa peahoones ka kummitab
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas kristjan231
Tsitaat:Algselt postitas Mr.Creepy
Kindlasti on üks õudne koht Elva "Tondiloss" ( nii teda on juba pikalt kutsutud).
Seda taheti ehitada kultuurimajaks, kinomajaks jms.
Hirmus suur on see tõesti.
-Eelnevalt mainitud, et" seda taheti ehitada" sellepärast et see pole valmis saanudki, kuna ehituse käigus kukkus palju töömehi katuselt alla, teiseks probleemiks olevat olnud rahapuudus.Viimased 10 aastat on see olnud Elva noorte"mängumaa" paljud käivad ( olen ise ka korduvalt käinud) seal on suur teatrisaal (natuke väiksem kui Vanemuise väikse maja saal).
Ma ise pole ülemistel korrustel käinud aga tuttavatel oli nii olnud ,et nad tahtsid maja katusele jõuda.Sinna viis pime keerdtrepp ( ülevalt paistis natuke valgust) poole trepi peal nagu oleks visatud terav raudlatt alla(ühest poisist möödus see paari cm kauguselt- vähemalt nii räägiti) .Poisid jõudsid üles, ja " loopijat" polnud.
Lugusid imelikude asjade kohta,mis seal toimunud on , on kümneid.
Seal oli käinud mingi tüdrukute kamp ja siis üks tüdruk oli kuskilt alla kukkunud ja surma saanud- paljud on näinud väikest tüdrukut seal sees- võib olla müüt.

Iseenesest päeval pole sinna sisse minna väga õudne. Ainult kerder on suht creepy( muideks aasta tagasi oli keldrisse toodud surnud boxer- suvel haises see jubedalt, siiamaani on ta seal alles.)Öösel on sealt juba mööda kõndimine õudne.
Samas imelik see asub suht linna keskel( olgugi et väikelinn).Politsei käib pidevalt sealt noori ära ajamas aga ei märgata see boxer sealt ära tuua- imelik.
Ise rohkem ei käi seal- politsei pärast.
Keda huvitab- minge ja uurige.

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]-kirjavead:d

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]


NO lõpuks ometi räägitakse ka minu kodukandist.Präegu on see lagunev hoone politsei poolt keelatud.Ise olen kah seal käinud aga ei ole julgend sisse minna kuna seal võib igast joodikuid ,narkoninasid ja (nagu mr Creepy mainis) kummitusi

see nn tondiloss on väga vale kohale märgitudAngryAngry. antud hoone asub arbi järve kalda ja pikka ttänava vahel.

palun muutke vale info ära

[Muudetud: 10-02-2009 tiigrimiisu]
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas Raksha
Konuvere mois (Märjamaal).

Äkki räägiksite lähemalt. Olen selle mõisaga kunagi natuke seotud olnud ja kuulaks huviga Smile
Vasta
#95
Esiteks siis Tallinnas Laulupeo 15 elab vähemalt kaks "kummitust". Kuna elasin seal majas mõnda aega, siis puutusin nendega ise kokku. Niipalju kui legendi kuulnud olen selle kohta siis seal kummitavad mees ja naine. Mees poos ennast kunagi suures toas üles, naine keeldus küüditajatega kaasa minemast ja lasti maha. Naist on seal korteris kaks inimest reaalselt hetkeks näinud. Minu kogemus piirdus aga sellega, et tuba kus ma elasin kuulus vist sellele mehele ning algusest peale juhtus erinevaid imelikke asju. Esiteks läks minu magamistoa uks öösiti ise lahti, kui olin selle lukku keeranud siis nägin kuidas ukselink üles ja alla vaikselt liikus. Sama lugu oli ka siis kui vannis käisin. Keerasin harjumusest alati ukse lukku ja tihtipeale nägin kuidas keegi üritab ust lahti teha, kuigi olin kindlalt üksi kodus. Kui ma olin enda magamistuppa tühja plastmas pudeli jätnud, siis seda näpiti, niiet suht jubedad helid olid. Korra sain enda tuppa astudes puuklotsiga vastu pead. Minu toas olid laste tehtud kunagised tööd, värvitud klotsid kokku liimitud. Ja mingit muud loogilist seletust sellele ei ole, sest klotsid olid teises kapi otsas ja mingisugust tuuletõmmet ka ei olnud.

Siis olen kuulnud siit ja sealt Särevere ühikates olevatest "kummitustest". Tüdrukute ühikas pidi olema tihtipeale kuulda samme koridoris, kuid kui minna vaatama siis kedagi ei ole. Tüdrukute ühika vastas olevas aastaid tühjana seisvas ühikas on nähtud valgust. Kuigi aknad-uksed kõik kinni löödud laudadega, üleval asuvad aknad kohati vabad laudadest, sealt vahelt nähtud üle koridori teisest toast elektripirni valgust. Ja elektrikaablid kõik läbi lõigatud, niiet valgust olla ei saa. Väideti isegi et tänavavalguslamp, kuid see oli punakas-oranš, samas kui toas tundus olevat täiesti hele elektripirn. Mis kõige imelikum, seal valguses näha aegajalt üht varju kõndimas. Õpetajad käisid siis pidevate kaebuste pärast lõpuks seal toas ära..leidsid toa põrandalt hunniku titariideid ning beebisuuruse nuku..
Samuti on olnud poiste ühikas kuulda nvstel vahepeal klaverimängu. Üks noormees jäi nvseks üksinda ühikasse, vaatas telerit kui kuulis järsku klaverimängu. Kui läks vaatama mis toimub, jäi kõik vaikseks. Teada on et ühikas ühtki klaverit siiski ei leidu, ning noormees teadis et on ühikas üksinda. Ja seda klaverimängu on kuulnud mitmed.
Vasta
#96
Keegi ennem mainis, et Pärnus Pikal tänaval miski maja kummitab.
Olen kuulnud, et teatri- ja sadamavahelisel alal kunagi olnud miski kalmistu ning praegu on sinna alale ehitatud majad (Tallinna poolt üle silla linna sisse sõites kohe kaks halli maja mõlemal pool parki). Kunagi näitas ka Pealnägijas ühe selle maja torni, väitega, et seal kummitab.
Seoses selle alaga rääkis mu tüdruk mulle, et istus kunagi ühes pubis, mis asub Pika-Vee-Munga-Uue tänava vahelisel alal (bussipeatuse taga pms). Vaatas juhuslikult aknast välja ning hallikas udukogu läks aknast mööda, kuid udukogu ukseni ei jõudnud (uks oli lahti ning ukse ja akna vahel on max 2 meetrit).


Tartus, Saekoja 11 kortermaja esimeses trepikojas olen näinud ja kuulnud mitmeid kordi "kedagi". Trepist alla kõndides olen näinud 2 ja 3nda korruse vahel trepist alla liikuvat musta kuju, samuti on tema samme kuulda, kuid kui alla ukseni jõuan pole mitte kedagi. Oma kodus (samas trepikojas) olen näinud ~3 korda "kummitust," ükskord on kodus öösel asjad teise kohta tõstetud.
Vasta
#97
paljud räägivad et Murastes , Harku vallas, Harjumaal Muraste endine lastekodu ja mõis kummitab. Majas on toimunud põlenguid ja nüüd on maja pooleldi lagunenud.
Käisime sõpradega seal sees ning kuulsime kõndimise hääli ning mu mina ja paljud mu sõbrad said kividega vastu jalgu. Viskajat me ei leidnud kuna majas ei olnud kedagi peale meie.
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas Mymm
paljud räägivad et Murastes , Harku vallas, Harjumaal Muraste endine lastekodu ja mõis kummitab. Majas on toimunud põlenguid ja nüüd on maja pooleldi lagunenud.
Käisime sõpradega seal sees ning kuulsime kõndimise hääli ning mu mina ja paljud mu sõbrad said kividega vastu jalgu. Viskajat me ei leidnud kuna majas ei olnud kedagi peale meie.


Kui seal kummitab siis on see alanud viimase 30 aasta jooksul. Kui mina seal veel koolis käisin siis mingit kummitamist ei toimunud.
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas sips-sops
5) pärnu vanas uues haiglas (mais), kus ma olude sunnil 2 kuud elanud olen, on mitmeid kummitusi (see oli vana lennuväe ohvitseride kasarmu enne, kui sinna "ajutiselt" haigla tehti)

Elan täpselt selle haigla vastas. Endal pole mingeid tonte käinud. Käisin seal ka ravivõimlemises. Keegi pole seal mingit kindlat juhtu fikseerinud.

Tsitaat:Algselt postitas sips-sops
7) Pärnus kitse tänaval (maja numbrit ei oska praegu küll öelda) elab üks pahatahtlik kummitus, kes elanikke kiusab

Mu poolõde elab seal (viiekorruselises majas) ja temaga pole midagi juhtunud. Õe vastas elab klassiõde (vastasmaja) ja ka tema kodu on "puutumatta" jäänud. Rohkem selle kandi kohta ei tea.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas popsyke

5) pärnu vanas uues haiglas (mais), kus ma olude sunnil 2 kuud elanud olen, on mitmeid kummitusi (see oli vana lennuväe ohvitseride kasarmu enne, kui sinna "ajutiselt" haigla tehti)

Elan täpselt selle haigla vastas. Endal pole mingeid tonte käinud. Käisin seal ka ravivõimlemises. Keegi pole seal mingit kindlat juhtu fikseerinud.
[/quote]
töötasin seal haiglas ja võin kinnitada, et mingeid vaime seal küll ei ole. töötasin vahetustega nii päeval kui öösel.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat