•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 58
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Riik
Ning kuna Peterson&Curtis tõesti minu mõtlemises suht tihti figureerivad, siit ka üks klipp Petersonist. Kuigi see klipp tundub Petersoni kiritiseerivat, no eks see ole mõeldudki kriitikana, avab see minu jaoks võimaluse teda sõsiselt võtta. Mitte ainult teda, vaid Jumalat. Sest see Jumal on kõrgeim fantaasia, Peterson on minu jaoks sisuliselt defineerinud Jumala mõiste.

 

Tavaliselt võetaks Petersoni kui kristlikku inimest, aga tema kristlus on nii eripärane, nii sügavalt filosoofiline, et erineb ateismist ... mitte millegi poolest. No sellisest tavaateismist, jumala pelgast eitamisest see ikkagi erineb, sest Jumal esineb seal inimese elava kõigeima väärtusena. Kuid see väärtus on laias laastus samas kategoorias, kui fiat raha väärtus. Raha on jumalikkusele lähemal, kui me tavaliselt mõtleme. Me lõime selle, sest sellest on kasu. Kuid Jumala puhul pole see pelgalt utilitaarne nähtus, sest see on definitsiooni järgi meie kõrgeim väärtus. See on suur erinevus. Ning keegi pole loonud seda indiviididena, me oleme selle loonud kultuurina. Kollektiivselt. Jumal on miski, mis hoiab meie elu koos, ümbritseb meid kõikjal, sest meie keskkond ei ole loodus, vaid ühiskond. Kui me eemaldume Jumalast, siis me nõrgestame ühiskonda.
 


Kuid mis on Jumal? Kuidas jõuda jälile sellele, missmoodi see kõrgeim väärtus funktsioneerib päris maailmas, kuidas sellest mõelda - see on minu jaoks praegu huvitav teema.
 


Igaks juhuks mainin, et ma ei taha Petersoni kuidagi maha teha, selle kriitilisena paista võiva videoga. Üldse mitte, ta päris tõsiselt on millegi suure jälil, mulle tundub. Või oli, sest viimasel ajal on ta suures meediatsirkuses. See poleks ehk probleem mõnedele, aga mäletan teda kurtvat, et ta paistab tugev nagu teras, aga võtab kõike liiga südamesse. Ning nüüd siis on ta juba aastaid olnud pidevalt rünnakute all plus teistele on ta kangelane ja ma kardan et tal ei jätku energiat regeleda selle suure asjaga, mille jälil ta oli. Sellest oleks väga kahju. Veider iseloom on tal ka, aga eks ektsentrilisus on geeniustele mingil määral alati omane olnud. Mis tema poliitikasse puutub, siis ega alati ei pea iniemsel õigus olema, isegi kui ta on geenius. Kõik ta retoorilised võtted pole mulle ka meeltmooda, aga no mis teha.

Vasta
Tsitaat:Lorenz
mäletan teda kurtvat, et ta paistab tugev nagu teras, aga võtab kõike liiga südamesse.
Ju siis talle meeldib endast nii mõelda.. Endal pigem see mulje, et kogu aeg nutuga võitleb. (Eesti nutuvõruga raudmehe analoog -Martin Helme)


Tsitaat:Lorenz
Üldse mitte, ta päris tõsiselt on millegi suure jälil, mulle tundub.

Kunagine Peterson, kui ta oli veel suht tundmatu professor, oli hoopis teine inimene kui see iniemene kes praegu pealkirjades figureerib.
Mulle tundub, et tal oli miski käes juba, korraks, aga ta lasi selle käest . "Jumala puudutuse" peale..

_______
https://www.youtube.com/@Pangburn/videos
Petersoni postmodernistlikust jumalast ja paljust muust.

_______



Enne kui oma ajud "Jumalale" kinkis ..

https://www.youtube.com/watch?v=Z6F-jyrSBgg&t=388s See mis tal "käes oli"
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=QulYR0dSFno
https://www.youtube.com/watch?v=4YJwJ2Fml1k
Igasuguseid mõtteid, 1,6 miljardit sõjalise hankele jaotatakse 7a peale aga 3,2miljardit "toetusteks" leiti 2023a. Ehk, midagi on eesti riigis nihu. Kui aga vaatad eesti riigis vastuvõetud otsuseid (ja ka mujal maailmas!) kõik otsused toovad halba, kui mitte kohe siis lähitulevikus. Võtame elektrivõrgu lahutamine venemaast, miks just nüüd? Juttu on olnud vaat, et 20a aga nüüd leiti "sobiv hetk"? Sest nüüd kriisis on sellel eriti tugev mõju. Bleh 2025a käibemaksu tõus 24%-le ja 2x aksiiside tõusud? Samuti ei loodetagi riigieelarvese lisaraha vaid sellel on muu eesmärk......ehk sama mis elektrivõrgu lahutamisel. Ükski otsus ei too kasu ei majandusele, riigikaitsele, inimestele! Miks? Miks osades riikides võideldakse mesilastega, põllumajandusega ja metsloomadega? Põhjus on selge. See ka eestis.
Igale riigile on oma tsenaarium: kellele sõda, pandeemia, majanduslangus, kodusõda. Eesti tsenaarium ei olegi kõige hullem eeldusel, et sellele midagi ei lisandu? Aga fosforiidikaevandamine võtab põhjavee ehk enamuses eestis pole puhast joogivett. Kui lisada rail baltika ja rohepööre siis pole sõda vajagi! Saaremaa ja hiiumaa saavad suured mere tuulepargid, asi seegi! Muidugi kui midagi uut ei leita. Valitsus ja eriteenistused hävitavad riiki vastavalt plaanile. Lähis idas planeeritakse Suurt Sõda ja peamine häda on, et iraan kuidagi ei allu provokatsioonidele. Aga hamas allus ja teadlikult kirjutas oma surmaotsusele allkirja. Kas terroristid olid masohistid & enesetapjad? Vaevalt, aga tuli käsk ja koos ÜRO "abijõududega" saadigi hakkama. Miks ei keeldutud? Sest kõik see on riikide ülene ja ka iisrael pidi just nii käituma: terroritegu uuritakse peale sõja lõppu! Ukrainas täpselt sama! Järeldus on, et sõjad lähiajal ei saagi lõppeda!!! Kõige imelikum on see, et kõik riigid alluvad globalistide plaanidele. Isegi põhja korea, kes aga ei allu? Tõesti ei tea, järsku nauru või aruba aga vaevalt nemadki? Angry
https://tavid.ee/kulla-hobeda-graafikud-reaalajas/
Kuld käis korraks 2400EUR/unts, jälle märgiline rekord. Kulla hind on parim võrdlus rahvusvaheliste riskide võrdlemisel.
Vasta
https://eestinen.fi/2024/09/ulevaade-ees...esirinnas/
Elu kvaliteedilt on eetist kaugel ees isegi mehhiko ja vietnam....ka hiina, india ja läti. Ehk saame kunagi somaalia ja nigeeriale "järgi" või üritame haiitit ja afganistani püüda?
Eestit tagapool on Ida-Euroopas vaid Slovakkia (54), Serbia (76), Valgevene (88) ja Ukraina (89). lohutuseks, et praegu....2025a aga oleme veelgi tagapool
Vasta
(26-09-2024, 00:44 )Lorenz Kirjutas: kuidas "trumpismi" juured on tegelikult Vene kultuurilisest avangard liikumises, mis otsis viise reaalsust painutada ning saavutas ootamatu poliitilise edu.   

https://www.youtube.com/watch?v=iTmSUhkIuNg

Väga hea video!


Haakub  siit esimese punktiga..



Kremli propaganda põhisammas- Kahtlemine tões eneses.

Miks? Et inimesed kaotaksid võime eristada demokraatiat ja autokraatiat.

Et nad ei märkaks endi keskele pugenud peninukke.
Vasta
Kas valeinfo või on tõetera sees??

Kas hirmutamine?  Shock
Mida arvata?  Hrmm
Nali?  wink
Aga järsku tõde?  Smile
Või fake news hoopis?  Sad
Aga miks ta oleks pidand valetama?  Angry
VEIDER KAS POLE?  Ph34r2
Otsustage ise.

Postmodernistlik polsterdamise kunst..
Vasta
Kahtlemine tões eneses.
Jah, see tekitab segadust ja paljusid kallutab see äärmuste suunas, kes pakuvad lihtsaid lahendusi ja mustvalget maailmapilti.
Kuid asja saab vaadata ka teise ja palju arendavama külje pealt. Nimelt keegi meist ei saa vastu rindu taguda ja öelda, et mina tean , mis on tõde. (laiemas plaanis). Ainult selles tead, mida oled ise KOGENUD. See viib tagasi paganliku mõtteviisi juurde, kus antropoloogid jutustavad põliselanikule loo, kuidas põder ja ämblik käivad igal õhtul koos teed joomas. Ja siis küsib: "Kas täna õhtul jõid põder ja ämblik koos teed?". Lääne loogika vastab et jah. Aga põliselanik vastas, et ma ei tea, võibolla murdis põder jala ja ei saanud tulla. Ma ei olnud kohapeal ja ei näinud.
Nüüd tuleks uuesti elama õppida ebakindluses, kõik meeled samal ajal avali võimalustele, jälgides REAALSUST, aga mitte seda, mida tõeministeerium meile reaalsusest räägib.
See viib tõelisele ISEmõtlemisele. Mitte ei loeta tõde kuskilt ühele või teisele poole kallutatud meediast. Ja kui meediatest loetu ei võimalda pilti kokku panna, siis nii ongi. Nagu HEAD teadlased ütlevad - me ei tea. Aga mitte ei tasu propagandistliku tõe nimel imekiiresti tegutsema hakata, nagu oli nt koroonapiirangute kehtestamisega.

Aga sells ma olen Kunglasega nõus, et vene propa täiega rõhub segaduse tekitamisele. Ja samas see jätab kitsa tee isemõtlemise õppimisele. Ja veelkord rühutan, et meedia, mis nimetab ennast alternatiivseks - seda ei tasu samuti pimesi uskuda, seal on propat teises suunas sama palju (umbes) kui peavooluski. Lugege õlemat, kahelge, lugege mujalt, vaadake ise maailma, ja jätke asju lahtiseks kuni saate kinnitust. Või jääbki lahtiseks.

Mu oma kadunud kallis isa oli seda tüüpi inimene,kest tahtis lõplikke vstuseid. Teaduslikku raamatut "Muinasaja lahendamata mõistatused" lõpuni lugedes oli ta pettunud, et lahendusi ei antudki. Aga võiks sellega leppida, et me ei teagi kõike. Paljud aga ei suuda sellega leppida ja neid vene propa püüab.
Vasta
"Lorenz
Ei ole normaalne, et riik kulutab raha kulutab raha kusagilt eelmisest eelarvest, ning toetuste üle pole läbipaistvust. Kuid kas see tähendab et me peaks deklareerima, et pool eelarvest on varastatud ning jõudma oma riigi jälestamiseni? Jah, absoluutselt, hüüab egregor, kes tahab anda tasuta (; väge.
"
.
.
.

see tähendab et me peaks ...

ning jõudma oma  jälestamiseni?

Jah, absoluutselt, hüüab egregor, kes tahab anda tasuta (; väge.

.
.
.

Hüüab, peninukk, kes igatseb kuldlusikat.

Et läheksime omade kallale ja ka peninukk saaks puremisest osa.

Ja võimu.
Vasta
"See viib tõelisele ISEmõtlemisele. Mitte ei loeta tõde kuskilt ühele või teisele poole kallutatud meediast."

Jusst
Vasta
(29-09-2024, 08:19 )Kunglas Kirjutas: "See viib tõelisele ISEmõtlemisele. Mitte ei loeta tõde kuskilt ühele või teisele poole kallutatud meediast."

Jusst
Targutamine targutamise teemadel. Ise targutamine targutamise kargutamise süvateemal?
Muidugi see on ka lollile teada, et internetis on palju (kui mitte enamus!) valeinfot. Lisaks ka see, et hirmujuttude genereerimine toob vaatajaid juurde ehk positiivsus ei müü nii nagu negatiivsus. Juba 1000a oli maailma lõpp ja "prohvetid" kutsusid vara müüma ja patukahetsusele, nii ka nüüd. Aga täielikult infot ei tohiks eirata, sest osad infokanalid on suhteliselt ausad ja faktipõhised. Ka otseinfo kui selline on küll isikukeskne ehk sealse elaniku vaatenurgast aga üldiselt on tõepõhine. Lisaks ka kurjamid ise avalikustavad omi plaane, imelik aga nii see on. Ehk arusaamine asjadest nagu reaalselt on raske, vaja on mõlema poole infot ja ise mõtlemist, ehk tõde on kusagil seal keskel.
Koos erakonna vaenamine on 1 sellistest teemadest milles tõe leidmiseks tuleb kuulata mõlemaid osapooli. See, et venelaste nägemus ajaloost on erinev on kõigile teada, aga seadused peaksid olema kõigile ühised. Samuti Kert Kingo kaasus, slava ukraini vargus, 9EUR juukselõikus ja palju muud mis ei allu tavamõistusele. Riik aga selliselt käitudes hävitab otseselt kodanike usaldust riigi vastu. Ka riigile lojaalsed kodanikud muudavad oma seisukohta ja asuvad riigi poliitika vastu. Vastuseisu võib üpris erinevalt väljendada isegi maksude lätti viimine on 1 selline vahend ja neid võimalusi on palju.......isegi töötuks jäämine ja äärmuslikul juhul isegi vangi minek....sest vangi ülalpidamine on riigile suur kulu. Inglismaal ongi juba tekkinud meelsusvangide probleemid ja vagad soovid neid eestisse eksportida!
.......
Väidetavalt (just väidetavalt!) on igale riigile määratud oma tsenaarium mis viib riigi hukule. Lätile (vist) terviseprobleemid ja faxid, eestile aga kohtulik seadusetus ja ülikõrged maksud. Tänane "Räägime Asjast" just sellistele probleemidele on pühendatud, head kuulamist.
Vasta
Jah, ise mõtlemise harjutamine on väga vajalik. Neutraalselt pinnalt intelligentse diskursuse jälgimine viib kaugele, isegi kui ise mingit positsiooni omada. Maailm ei muutu tõenäoliselt lihtsamaks lähitulevikus, võibolla ka pikemas tulevikus. Lihtsustatud mõtlemine viib aina kaugemale päris elust.
Oma reaalsuse nö kokku tõmbamine, keskendumine vahetule keskkonnale, on tõenäoliselt eluterve lähenemine kasvavale kaosele. Ma olen selleks liiga hooletu ja otsin tulukesi kaoses, nagu tähti taevas Smile

Kuigi tegelikult ma väga palju viimasel ajal poliitikast pole mõelnud, sellepärast pole palju öelda.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=uUaWk2cjc0c
2 asja: hoiu - laenu ühistute tegevuse lõpetamine ja maamaksu tõus 2x 100% aastas. Muidugi see on kõige mustem tsenaarium. Kurjam ligi on pandud tanki ehk selleks kes peab kõik maksuhullused ellu viima. Riik ei mõtle tulevikule, samuti olevikule vaid ainult sellele kuidas käske täita. Käsk on riik "kokku keerata" ja lõpetada, enne veel varastada, sest nüüd on õige aeg......keegi ei uuri ega tunnegi huvi. Poliitikast tasub min. uurida seda mis puudutab sind isiklikult. Kui ei tea mis õigusaktid on vastu võetud siis võivad tulla halvad uudised. Kirjutad alla oma hukkamisotsusele jättes läbi lugemata peenes kirjas lisaklauslid Bleh
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=EwLiu4492UM
https://www.youtube.com/watch?v=41KDJPZA9F0
https://www.youtube.com/watch?v=VODtGJB-8SA
https://makroskoop.ee/finantsvabaduse-lo...i-keelata/
Põhiküsimusest ei räägi keegi. Kui kogu kari viiakse tapamaija siis mingi talleootel utt või muu vabandus ei toimi. Ka peremees viimased päevad ei hooli karjast, kui enne paitas või harjas siis sellel pole enam mõtet. Tundub, et sama on eeslastega, enam midagi ei varjata. Aeg on paigas, peremees teab (vist) kuupäeva ja andis alluvatele täieliku voli. Alluvad (vist) täpset kuupäeva veel ei tea aga teavad umbkaudset tärminit, just seetõttu tormatakse hullu moodi. Kliimaministeerium vajab uusi ametnikke ja keskmine palk on seal 3200EUR, 35 päeva puhkust ja 3 lisapäeva otsa. Ainult 1-l töökohal oli palk 1550EUR, ülejäänud töökuulutustes palga andmed puuduvad. Jutt põhiseaduse toimimisest on nonsens kui ka muud seadused ei toimi, õigemini toimivad valikuliselt. Keda 9EUR juukselõikusega peedistatakse, keda aga 2,4miljardi kantimisega ei uuritagi. Eesti riik läheb seadusetuse teed ja anarhia on tulekul, enne lõppu. 2030a peaks kurjamite plaanide järgi kõik lõppenud olema, elame ja näeme, aeg ei olegi enam eriti kaugel!
Vasta

Andro Roos: Õpetus, kuidas võidelda riigiga?
Vasta
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120326...a-ehitajat
Nüüd seoses läti rahapuudusega peame ka riiani välja ehitama. Ja muidugi hakkama ka seda hooldama! Hrmm
https://www.youtube.com/watch?v=cOiRzVTva3U
Siin aga juttu sellest va rail baltikast Bleh
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=XzkS5ZDug-E
Narkomaaniast eestis. Nagu ka mujal maailmas on selle taga eriteenistused nii ka meil aga 1gr narkot ja vangi! Selline inimene vajab hoopis ravi või psühholoogi aga temale aega saada on võimatu. Vangla rikub inimese elu lõplikult, ehk riik täidab oma ülesannet toota vaeseid juurde. Jälle 1 pusle klots elanikkonna hävitamisse.
Koos erakonna putini jutupunktid Bleh Bleh
Juttu on ka eriteenistuste, politsei ja meditsiiniteenistuste koostööst, äärmiselt integrigeeriv jutt!!! Ei oleks uskunud, et eestis võib selliseid asju juhtuda......aga juba juhtub! Tulevik on tume Ph34r2 Ph34r2
............
Mida järeldada antud jutust? Kui rakendatakse selliseid meetmeid sellistes olukordades on midagi paigast. Jutte on olnud USA-s vaksineeritute mõjutamist mingite erimeetmetega mis ei allu tavateadusele aga eestis? Alati ohu või rikkumise raskusastest sõltuvalt on n.n. "meetmed", aga siin? Kui muidugi jutt vastab tõele? Hrmm Kõik kes keeldusid vaxidest vallandati KÕIGIST riigiametitest. Ehk sellest on Suur Vandenõu Teooria ja paljud ootamatud surmad saab ainult selle teooriaga seletada!
https://www.youtube.com/watch?v=NEGYZvafds0
Mis toimub USA-s jõuab hilinemisega ka eestisse.
Vasta
Tsitaat:Miks valitsejad ei väärtusta enam inimesi
/-/
Totalitarismi pooldajatele ja tehnokraatidele meeldib kohutavalt inimesi kasututeks parasiitideks liigitada. Maailma Majandusfoorum, mis on täis samasuguse psühholoogilise tüpaažiga inimesi, ei salli neid, kes väärtustavad riikidevahelisi piire ja peavad kalliks oma ainulaadse ajaloo ja kultuuriga rahvusriike.

/-/

Päris maailmas päris tööd tegevad inimesed on need, kes on meile tõepoolest asendamatult hädavajalikud – need on inimesed,  ilma kelleta me lihtsalt ei saaks elada.  

/-/
Võimude arvates peame me nende poolt käima lükatud planeeritud lagunemist ja kollapsi apaatselt pealt vaatama.
/-/
Millal otsustasid valitsusbürokraadid, et põllumehed, kes kasvatavad meie kõigi eluks vajalikku toitu, on “emakese maa” vaenlased, mitte tervete elanikkondade nurgakiviks? 
/-/
Peaasi, et meie ei ole nendeks, kes laastavad oma maad, põletades fossilkütuseid ja paisates õhku süsinikdioksiidi, et toota akusid, tuulegeneraatoreid ja päikesepaneele. Kui teised programmi järgivad, siis on kõik kummalisel kombel justkui väga hästi. Väike inimene on alati olnud see, kes kannatab “üldise heaolu” loomise nimel kõige rohkem
/-/

Pered on keskkonnaks, kus kasvavad üles kordumatute isikupäradega lapsed,  mitte pimedad riigivõimu kummardajad. Sturgeoni katsetus palgata Šotimaal iga lapse heaolu üle järelevalvet pidama profesionaalsed sotsiaaltöötajad ei kandnud küll vilja, aga tal õnnestus sellest hoolimata viia koolides läbi muudatus, mis lubab juba nelja-aastastel lastel omandada vastassooline identideet.

/-/

Siin peitub asja tuum… Üksikisiku väärtuse hindamine on väga oluline osa võitlusest selle nimel, et saada autokraatidelt, tehnokraatidelt ja ideoloogidelt tagasi maailm, mille nad meilt röövinud on.  Kui meile pakutavas tulevikus on miljardid inimesed arvatud “kasututeks”, siis ei ole see tulevik inimkonna jaoks just kuigi lootustandev.  

/-/
Me võime korda saata pea kõik, millest iganes me julgeme unistada. Selline olend on kõike muud kui parasiit. Selline olend on inimene.

https://makroskoop.ee/miks-valitsejad-ei...XnAukpPv8w
Vasta
https://www.delfi.ee/artikkel/120326198/...ud-solmida
Kas korruptsioon, liigne ahnus või hoopis? Just see viimane....aga segatud korruptsiooniga. Anda 1-le monopol eesmärgiga muuta arstiabi kättesaamatuks! Aga n.n. "arstiteenus" on planeeritud lähitulevikus muuta suures osas vaxi põhiseks. Kui aga tegeled eutanaasiaga kas on vaja kindlustust? Või on mõeldud, et mõni superman jääb ellu ja see kuulub kindlustusjuhtumite alla?
Ka tallinna tänavad ja palju muud on sama asjaga seotud:
https://uueduudised.ee/eesti-rahvusriik-...ordistada/
https://uueduudised.ee/piltuudis-tallinn...d-liiklus/
https://www.youtube.com/watch?v=X6JivJ7sPvM
Bolgarid erinevalt eeslastest osutavad vastupanu Smile saades aru, et minek roheenergiale viib neid tulevikus kui mitte kivi- siis kindlasti industriaalse arengu eelsesse aega. Aga siis olid näljahädad, katkud ja muud "hüved". Hrmm
https://uueduudised.ee/eestis-naib-suven...utu-oudus/
Siin on olemasolev mentaliteet kokku võetud, tsitaat:
Vähemalt sotsiaalmeedia järgi otsustades aga levib Eestis kiiresti arusaam, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Inimesed arvavad, et las see elektrihind olla pealegi laes, seda kiiremini katkeb miski ja kõik kukub kokku: ettevõtlus läheb pankrotti või lahkub ja investorid ei tule nii kalli elektri peale, inimestel aga pole enam millestki maksta. Kui kogu süsteem kokku kukub, siis peab midagi muutuma ja vaevalt, et halvast veelgi halvemaks minna saab. Ph34r2
..........
See ongi riigi kunstlik pankrotti ajamine.....aga enne annab veel PALJU varastada. Palju halvemaks ei saa minna kui oled surnud. Aga see ongi lõplik plaan mille poole pisikeste sammudega minnakse. Sick
Vasta
Vasta
Ühendkuningriigi valitsus nõuab kohalikelt omavalitsustelt võitlust puuküttega ahjude “väärkasutuse” vastu ning käsku rakendada ahjukütjatest “keskkonna reostajatele” tsiviilkaristust kuni 300 naelsterlingi ulatuses. Kõige järjekindlamate seaduserikkujate suhtes võidakse algatada kriminaalmenetlus, mis päädiks kuni 5000 naelsterlingi suuruse ühekordse trahviga, millele järgneks 2500 naelsterlingi suurune trahv iga päeva eest, mil ahju kütmine jätkub.

https://makroskoop.ee/uhendkuningriigis-...AS3cml1iiQ

Meie valitsusel on veel  võimalusi.
Vasta
(09-10-2024, 00:00 )Eithea Kirjutas: Ühendkuningriigi valitsus nõuab kohalikelt omavalitsustelt võitlust puuküttega ahjude “väärkasutuse” vastu ning käsku rakendada ahjukütjatest “keskkonna reostajatele” tsiviilkaristust kuni 300 naelsterlingi ulatuses. Kõige järjekindlamate seaduserikkujate suhtes võidakse algatada kriminaalmenetlus, mis päädiks kuni 5000 naelsterlingi suuruse ühekordse trahviga, millele järgneks 2500 naelsterlingi suurune trahv iga päeva eest, mil ahju kütmine jätkub.

https://makroskoop.ee/uhendkuningriigis-...AS3cml1iiQ

Meie valitsusel on veel  võimalusi.
KOMMENTAARIN! Mulle on teada saladus mida riigikoolides varjatakse, zarjadnoje ustroistvo Braslavskogo.  KIRILLITSA kaudu otsida. Ise valmis pole teinud, kooliõpikuis esitet valetamisis on imelikke  valemeid mis justkui on õiged  ja mõnes kandis on täielik jama.  Ainult 5 saja aasta järel Päike  pidavat tuhmuma ja plahvatama, Nõukogude  ühendatud  eliitteadlased seda tõestasid, olin kinomehaanik ja ketrasin selliseid filme kohustuslikus korras ja nägin kümneid kordi kuidas Päike tuhmub ja maakera pidavat jahtuma , kuid maakera pole jahtunud,  hoopis uusi vulkaane tekib.
Vasta
(09-10-2024, 01:34 )isemaag Kirjutas:
(09-10-2024, 00:00 )Eithea Kirjutas: Ühendkuningriigi valitsus nõuab kohalikelt omavalitsustelt võitlust puuküttega ahjude “väärkasutuse” vastu ning käsku rakendada ahjukütjatest “keskkonna reostajatele” tsiviilkaristust kuni 300 naelsterlingi ulatuses. Kõige järjekindlamate seaduserikkujate suhtes võidakse algatada kriminaalmenetlus, mis päädiks kuni 5000 naelsterlingi suuruse ühekordse trahviga, millele järgneks 2500 naelsterlingi suurune trahv iga päeva eest, mil ahju kütmine jätkub.

https://makroskoop.ee/uhendkuningriigis-...AS3cml1iiQ

Meie valitsusel on veel  võimalusi.
KOMMENTAARIN! Mulle on teada saladus mida riigikoolides varjatakse, zarjadnoje ustroistvo Braslavskogo.  KIRILLITSA kaudu otsida. Ise valmis pole teinud, kooliõpikuis esitet valetamisis on imelikke  valemeid mis justkui on õiged  ja mõnes kandis on täielik jama.  Ainult 5 saja aasta järel Päike  pidavat tuhmuma ja plahvatama, Nõukogude  ühendatud  eliitteadlased seda tõestasid, olin kinomehaanik ja ketrasin selliseid filme kohustuslikus korras ja nägin kümneid kordi kuidas Päike tuhmub ja maakera pidavat jahtuma , kuid maakera pole jahtunud,  hoopis uusi vulkaane tekib.
(зарядное устройство Браславского)

Valitsevad debiloidid ka ei jahtu kunagi, nende laiapõhjaline õnnestav juhtimine võtab aga aina hoogu juurde.

Tsitaat:Vambola Kolbakov: Esimest korda Eesti ajaloos on hädapäraselt vaja läbi viia erakorralised valimised
Vasta
https://mvlehti-net.translate.goog/2024/...r_pto=wapp
Riigi inventuurist soome näitel. Lohutuseks, et eestis on asjad kordades hullemad!
Vasta
https://uueduudised.ee/video-siim-pohlak...asutustes/
Siin näide n.n. nügimisest, teeme seaduse eelnõu ja ehk läheb läbi! Ehk absoluutselt kõik mida pakutakse on ainult halva või väga halva poole nügimine. Viimane nügimine on eutanaasia poole.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=xrYFcRK-aQ0
Mati Kuklane räägib eestis toimuvast. 15% eelarvest on meil pandud omadele. Sinna juurde üüratud riigiaparaadi ülalpidamise kulud ja 840milli mis oli n.n. ametlik on kokku 35%. wink Eesti peaks olema universumi absoluutne korruptsiooni "etalon", rohkem pole ega ei saa olla kusagil. Järgmine aasta see näitaja kindlasti ületakse Bleh  Ukrainal on palju eestist õppida!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 58
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolmas Riik piltides excubitoris 25 12,958 05-09-2010, 11:51
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne