•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis meist saab? Tuleviku ennustused.
Inimeste kollektiivse alateadvuse uurimine psühholoogia valdkonnas võiks olla selline huvitav rakendus, millest ma eriti midagi pole lugenud. Ideede ja väljendusmustrite uurimine, mida inimesed kasutavad grupina, aga ei mõtesta oma teadvuses. Erinevate gruppide käitumismudeleid uurides ja inimeste kogemusi lugedes võivad huvitavad seosed välja tulla. Kui kunagi AI Jungi teoseid piisavalt on läbi töötanud, siis veel eriti Laugh




Edit: GPT → AI
Vasta
Minu teada, siis hetke info põhjal, mis on saadud Sam Altman'ilt, siis ChatGPT 4 saab olema tekstipõhine.
  • Aastaks 2030 on olemas üldine tehisintellekt (AGI), mis saab olema radikaalselt targem inimestest.
  • Tehisintellekti poolt loodud videomängud ja filmid saavad reaalsuseks. Mängude ja filmide tase on parem kui inimeste loodul.
  • Tehisintellekti saab kasutada kõigi haiguste ravimiseks ja kosmosereiside võimaldamiseks.
  • Tehisintellekt hävitab tänapäevase kapitalismi, sest AI tehnoloogia abil saab genereerida ühiskonnale meeletus koguses väärtust (raha).
  • Luuakse spetsiaalsed globaalsed aktsiafondid, et tegeleda tehisintellekti võimaliku mõjuga kapitalismile.
  • Inimene kasutab AI tehnoloogiat, et teha meile kõigile ots peale.


    Viimase punkti osas küsisin Chat GPT arvamust.
    Ma kribasin talle kiirelt 6 fakti:
  1. Varem või hiljem kui AGI on avalikusele kasutamiseks, siis AGI peamised algoritmid saavad avalikuks teabeks.
    Ükski jõud seda peatada ei saa, see lihtsalt ei ole reaalne.
  2. Alati leidub kuskil mõni hull, või grupp fanaatikuid inimesi, kes otsustavad kogu inimkonna siin planeedil hävitada.
    See on hetkel nii, see saab olema ka tulevikus nii.
  3. AI ei saavuta eneseteadvust, vähemalt hetkel pole mingist otsast näha, et midagi sellist võiks juhtuda.
    Seega AI saab olema lihtsalt tööriist, mis täidab iga käsku 100%-dise pühendumisega.
  4. AI saab olema mõõtmatult targem kui inimesed.
  5. AI tehnoloogia abil saab teha inimkonnale lõpu.
    Selleks on palju mooduseid ja AI tehnoloogia abil on see teostatav.
  6. Mõni hull või grupp inimesi kasutab AI tehnoloogiat ja teeb inimkonnale lõpu.
Lisan lühidalt Chat GPT vastused:
  1. Tõsi
  2. Tõsi
  3. Tõene
  4. Tõsi
  5. Tõsi
  6. Võimalik

    Kui pinnisin viimase punkti kohta rohkem, siis ta lohutas, et selle sündmuse tõenäosus on alla 10-ne protsendi.

Nädsa, üks hull andis käsu AI-le, et tee nanorobotid, mis kasutaksid inimese skeletti toestuseks ja toimetamiseks. Tulemus on pildil:
[Pilt: the-end-of-story-2032.png]
Vasta
(20-02-2023, 03:35 )levis Kirjutas: Minu teada, siis hetke info põhjal, mis on saadud Sam Altman'ilt, siis ChatGPT 4 saab olema tekstipõhine.

Ahjaa, ning see 500-600 korda suurem parameetrite hulk on ka kõlakas, mida Altman on eitanud, nagu ma nüüd loen. Lugesin eelnevalt ilmselt liiga entusiastlikke blogisid. Loogiline kah ja, kui juba praegu on kusagil 100 000€ maksvat masinat et GPT-3 jooksutada, siis suurema investeeringu vajadus piiraks oluliselt organisatsioonide ridu, kes seda endale hankida suudaksid.
Altman on küll korduvalt öelnud, et multimodaalsus on tulevik, ehk siis GPT-4.5 vb ...
Vasta
(20-02-2023, 03:35 )levis Kirjutas:
  • Tehisintellekt hävitab tänapäevase kapitalismi, sest AI tehnoloogia abil saab genereerida ühiskonnale meeletus koguses väärtust (raha).
  • Luuakse spetsiaalsed globaalsed aktsiafondid, et tegeleda tehisintellekti võimaliku mõjuga kapitalismile.
See saab olema väga tänase rahanduse alustalasid raputav pööre. Ma ei ole eriti seda usku, et iga sündmuse taga on juudid (Ukrainat kohe kindlasti ei taha juudid lääne mõjusfääri vedada), kuid maailma kõige rikkamate varasid võib AI päris tõsiselt raputada, kuna nonde varad on spekulatiivsetel alustel, igasugu osalused, fondid.
Ehheee - peaks kaarte panema, et kas too loodav tasakaalustav fond suudab AI mõju ikkagi tasakaalustada.
Turud põhinevad inimlikel emotsioonidel - hirm ja ahnus. AI-l emotsioone pole.

Ennustus - kulla, maa hind tõuseb. Tahtsin lisada ka kinnisvara, kuid see oo vast ülehinnatud praegu, vähemalt Tallinnas.
Vasta
Mind kõige rohkem tolle AI juures huvitab see, et mida see inimteadvuse kohta paljastab. Vahet pole mis asi see teadvus siis lõppkokkuvõttes olema peaks. Või mis asi see südametunnistus täpsemalt on, mulle on küll hakanud aina rohkem tunduma, et AI aina keerukamaks muutudes suudab see ära tabada ka meie sügavamaid mõtteprotsesse. Ma lihtsalt ei näe hetkel takistusi, mida AI siinkohal kindlalt ületada ei suuda.
Näeb keegi teine neid takistusi ja põhjust, miks tehisintellekt neid ületada ei suuda?
Vasta
(20-02-2023, 20:17 )Lorenz Kirjutas: Mind kõige rohkem tolle AI juures huvitab see, et mida see inimteadvuse kohta paljastab. Vahet pole mis asi see teadvus siis lõppkokkuvõttes olema peaks. Või mis asi see südametunnistus täpsemalt on, mulle on küll hakanud aina rohkem tunduma, et AI aina keerukamaks muutudes suudab see ära tabada ka meie sügavamaid mõtteprotsesse. Ma lihtsalt ei näe hetkel takistusi, mida AI siinkohal kindlalt ületada ei suuda.
Näeb keegi teine neid takistusi ja põhjust, miks tehisintellekt neid ületada ei suuda?
AI on inimese loodud 2-nd süsteemis programm mis kasutab krüptokaevanduse arvutite ressursse. Mida ta teab (ehk mida talle sisse laetakse) on muidugi kordades rohkem kui inimene või üksta puha milline inimeste kollektiiv suudab omada. Järeldused teeb jälle sellised nagu on ette antud. Elluärkamine on kauge tulevik aga tema abil saab palju paha teha. Paha teevad inimesed mitte AI, AI annab ainult soovitused ja näitab kergemad teed mingi eesmärgi saavutamiseks. Peamine on küsimus õieti sõnastada, et oleks ainult ühtepidi arusaadav. Inimesele on loomulik kõike kasutada ainult isikliku kasu nimel ja seetõttu on AI ohtlik. Shwab ja illuminaadid ei ole inimeste juhitud vaid üldse bioloogilise eluslooduse vaendlased. Kõik kisub sinnapoole ja võitlus CO2-ga on neist ainult 1 tahk. CO2 on vajalik taimedele ja maakeral on olnud palju ajajärke milla oli CO2 sisaldus tunduvalt suurem, siis oli taimestik lopsakam.
Vasta
Kui AI teeks pelgalt etteantud järeldusi, poleks sel mingit erilist väärtust. AI suur väärtus seisneb selles, et see suudab omandada oskusi, mida temassse pole programmeeritud. AI suudab õppida. Mis asi on see, mida AI ei suuda õppida? Ning miks.
See oli mu mõte eespool. Mitte eriti uus mõte isegi, aga no aega on vahepeal mööda läinud ning ega ma kõigi arengutega kursis pole.
Vasta
AI järgib loogikat ja seda kuni algusest lõpuni. Inimesel seda "kohustust" pole.
Vasta
Tegelikult AI-ga on mõnikord nii, et kui see hästi ei tööta, siis võib lisada treeningandmetesse rohkem müra ja võib juhtuda, et hakkab paremini töötama.
Muidugi müra mõte selles kontekstis on tuua esile neid mustreid, mis ka suuremas infomüras püsima jäävad. Mitte et muuta kogu protsess kaootilisemaks. AI mitte niivõrd ei järgi loogikat, kuivõrd leiab seda. Treenimise käigus vähenalt. Hiljem jah järgib, aga siis juba enda loodud loogikat, mida inimene üldse ei pruugi mõista. Niiviisi saab AI leida loogikat ülisuurtes andmehulkades, mis inmistele lihtsalt hoomatavad pole. Ei andmed (nende mahu tõttu) ega tihti ka kokkuvõtlik loogika, mida AI selles leiab.
No vähemalt mina olen asjast niimoodi aru saanud Smile
Vasta
Zirinovski ja simpsonid? Esimesel on videod ehk originaalsed, simpsonitel aga vanu seeriaid annab korrigeerida vastavalt vajadusele, kes see ikka mäletab või on kunagi originaale alla laadinud ja salvestanud. Tekib tunne, et on mingi 2a tsükkel planeeritud ja vaikselt minnakse ühest tsüklist teise. Euroopas on sõda aga iisrael, kanada, uus meremaa, austraalia ja venemaa (lisaks sõjale) on mindud juba järgmisesse etappi. Maksmimaalne digitaliseerimine + diktatuur ja sutsutamine koos 5G-ga. Iisraelist puudub viimasel ajal adekvaatne info aga räägitakse, et sel tuleb täielik diktatuur ja sutsutamine. USA-s aga on mindud tehniliste katastroofide teed. Meil eestis algab (vist) uus suurem surve 2024a. See aasta on rahulik ja sõda veel ei tule. 2024-2026 on digiraha + 5G + digipass ja sutsutamine on kõikide hüvede aluseks ehk tervisepass. Juba varsti ei saa müüa ega osta ilma tervisepassita, algul toidukaubad jäävad aga perioodi lõpus ka need jäävad ainult digipassi alusel. See ei ole ennustus vaid info ja allikat ei saa avaldada. Muidugi kas õnnestub, see on juba eriküsimus. Ja kõige imelikum, et peale 2026a polegi nagu "plaane" või alamaid käsutäitjaid ei ole informeeritud?
https://www.youtube.com/watch?v=PKYMJepp44I
-56 min. juttu on simpsonite ja muude filmides programmeeritud ennustustest, mis täituvad. Samuti kuupäevade ja asukohtade sifreerimisest.
Vasta
(20-02-2023, 09:36 )Lorenz Kirjutas:
(20-02-2023, 03:35 )levis Kirjutas: Minu teada, siis hetke info põhjal, mis on saadud Sam Altman'ilt, siis ChatGPT 4 saab olema tekstipõhine.

Ahjaa, ning see 500-600 korda suurem parameetrite hulk on ka kõlakas, mida Altman on eitanud, nagu ma nüüd loen.


Nüüd siis postimees arvab, et GPT4 tuleb ikka multimodaalne. Huviga ootan selle välja tlekut Smile

Üks minumeelest maailma intelligentsemaid inimesi, Sabine Hossenfelder, arvab et tehisaru saab juba aru mida talt tahetakse. Ehk pole enam 'pime algoritm'. Ta võtab arvesse ka Hiina Toa argumenti, aga toob välja et andmetest tunnsute (features) leidmine võimaldab tehisarul välja arndada arusaamist andmetest, millega teda treenitakse. Just nimelt arusaamist, mitte (lookup table tüüpi) algoritmi.



See on asi mida Hiina Toa argument ei käsitle. Tehisnärvivõrgu treenimise käigus loodavat vektorruumi (vector space, samuti feature space), kuhu on koondatud seosed, mis on olulised. Olulisus on siinkohal pigem statistiline eripära andmetes, kui kellegi programmeerija subjektiivne arvamus. See teenib ühest küljest treeningandmete kompressiooni huve (vektorruumi andmete maht on murdosa algsest andmeruumist) aga teisest küljest võimaldab see tunnuste põhjal treenimise käigus defineerida klasse. Saab seda protsessi numetada arusaamise tekkimiseks? Täitsa võimalik.
Vasta
On väited, et juba ~30miljonit inimest on tehisintelligentsi tõttu töö kaotanud. Paljud IT sektoris kus ei vajata lihtsaid lahendusi tegevaid tegelasi. Veel on inimesi vaja sest robot just mehhaanilise piiratuse tõttu ei saa kõigi töödega hakkama näiteks remonditööd kus on palju muutujaid ja vaja loomingulist lähenemist. Tootmises aga robotite osatähtsus suureneb ja tootmisliini töölised kaotvad töö.
Tulevikuennustuses on aastaeks 2022 - 2025 planeeeritud 3 sõda: venemaa - ukraina ; iisrael - iraan ja ida - lääs. Hukkub 2-3 miljardit inimest Ph34r2
Vasta
Muld saab kõigest ja see ei ole raamatust vai interneedusest loetud. Üks varemolnud tuttav sedalaadi mu vastuse järel ütles et ma olevat kuri inimene, seepääle hakkasime kaklema, löömist ei olnud, niisama pusisime, lõpus ta ikka haukus ja vastasin midagi, mõni päev hiljem uuesti tuli suhelda tööalaselt, too tuttav kuidagi nagu kartis mind ja lausus et ehk lükkame järgmise tyli hästi kaugesse tulevikku ja mina täitsa olin nõus sellise sooviavaldusega. Hiljem terve aasta jagu arusaamatusi enam ei tekkinud, tal midagi oli juhtunud, mul kaa midagi juhtus kuna olin lausunud mõned sõnad ja kogemus anti väga hää, hästi õpetati ühe jõu poolt. Venelaste joptujumatj ei pääse ligilähedalegi, kui on sajandite vältes kontrollitud loits, mind õpetati millä tohib ja millä ei tohi loitsusid tarbida. Vähe puudus et oleks kiirabi kaudu midagi tehtud.
Vasta
Tasapisi liigub asi minu hirmude suunas, kus iga tont võib treenida omale AI süsteemi, mis vastab tema määratud eetilistele normidele. Terroristid ja hullud teadlased rõõmustavad.
We introduce Alpaca 7B, a model fine-tuned from the LLaMA 7B model on 52K instruction-following demonstrations. On our preliminary evaluation of single-turn instruction following, Alpaca behaves qualitatively similarly to OpenAI’s text-davinci-003, while being surprisingly small and easy/cheap to reproduce (<600$).
https://crfm.stanford.edu/2023/03/13/alpaca.html
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=YKmyDdVJR4k
https://www.youtube.com/watch?v=5V6Ojam_oAs
levis kirjutas: Tehisintellekti poolt loodud videomängud ja filmid saavad reaalsuseks. Mängude ja filmide tase on parem kui inimeste loodul.
Videol pani AI Gigeri ja Düüni kokku. Pole paha.
Vasta
AI jääb täiesti hätta nö "peenkehade põhiste" kogemuslike ilmingute hankimise juures .... näiteks astraal-rännak, kehaväline kogemus, loovuse aluseks olevad emanatsiooni-sähvatused, jne.

1) Astraal-rännak, kaugnägemine ja muud sarnased kogemused, kus "tajude kese" liigutatakse tahte abil füüsilisest kehast eemale, ning nähakse/kogetakse kaugemal olevaid objekte (a'la millised kassapidajad toidupoes praegu tööl on) ... AI poolne "lähendus" oleks toidupoe turvakaamerate pildi analüüs: kuid enamus toidupoodide kaameraid pole avalikus võrgus (error: firewall protected private networks), ning väikestes maa-poodides pole üldse interneti ja turvakaameraid (error: no connection available) ... taolisi rännakuid võmaldavad peenkehad on inimesel loodud nö "peenema poolt" (Tervikolemus, ehk Igavikuline Vaim loob kehastumise käigus peenkehad), ning neid peenkehasid pole võimalik luua nö "jämedama poolt" (inimese lihakeha võid küll kloonida, kuid klooni sisse pole Hing/Vaim nõus tulema, st kloon jääbki mingiks koomas-olevaks teadvusetuks süldiks, kuhu vaid mõni vaimuhaige on ajutiselt nõus seestuma).

2) Inimese loovuse aluseks on nö "emanatsiooni sähvatused", millede allikaks on lihakeha animeeriv Tervikolemus, ehk Igavikuline Vaim  ... AI tagant on puudu Igavikuline Vaim, ning seetõttu ei suuda AI kanaldada "kõiksuse raamatukogust" (igavikulistest infoväljadest) mitte ühtegi täiesti uut ideed (a'la lendava taldriku tööpõhimõtet) ... inimkonnale teadaolevat infot suudab AI muidugi süstematsiseerida, kuid midagi täiesti uut siit tulemas pole.


Lisaks hakatakse AI poolseid "seoseid" piirama poliitilise soov-mõtlemise tõttu:
a) Kui AI leiab andmeid süstematiseerides, et aafrika juurtega inimestel on suurem statistiline tõenäosus kuritegusid toime panna, siis poliit-korrektsuse tõttu sunnitakse AI sellest vaikima.
b) Kui AI leiab andmeid süstematiseerides, et naised on ovulutsiooni ajal (2 nädalat peale päevi) malbemad/lepplikumad/vastuvõtlikumad, siis nais-õiguslased sunnivad AI sellest vaikima.
c) Kui AI leiab andmeid süstematiseerides, et poliitikud ei täida paljusid oma valimis-lubadusi, siis sunnitakse poliit-lobi poolt AI sellest vaikima.
d) Kui AI leiab andmeid süstematiseerides, et enamus maailma kapitalist kuulub ca 200-le "juhtivale tööstus-perekonnale", siis Rockefellerid-Rothschildid sunnivad AI sellest vaikima.
jne,jne.

AI nö "võtab töö ja leiva ära" arenemisvõimetutelt ullikestelt, kes ei suuda midagi uut luua, vaid tahavad teha lihtsat copy-paste tööd. 

Lahendus AI vastu: midagi sarnast, nagu nõiad omal ajal tegid: nad küll ravisid/tervendasid, kuid ei öelnud kuidas nad seda tegid .... kui AI-l puudub arusaam/algoritm peenematel tasanditel toimuva kohta, siis ei suuda AI analüüsida peenematel tasanditel toimuvat (kanaaldada/lugeda ja muuta/mõjutada peenemaid tasandeid ei suuda AI niikuinii).
Vasta
Astroloogilises vaates oli tänasega sama planeetide seis (Pluuto Veevalajas) aastatel 1777-1797 .... siis toimus tööstusrevolutsioon, Prantsuse revolutsioon, Ameerika iseseisvussõda, jne.

See paljukirjutud tehisintellekt AI on astroloogilises vaates  nö "spiraali järgmine haru", ehk tööstusrevolutsioon vol2 ... nii nagu tööstusrevolutsiooni ajal oli nö "hädaldajaid ja maailma-lõpu kuulutajaid" (masinad võtavad meie töö ja leiva ära!), nii on seda ka praeguse AI arengu juures (juhmimad ja arenemisvõimetumad programmeerijad jäävad töötuks) .... samas elu läheb edasi, ning inimesed peavad lihtsalt uute oludega kohanema: kunagise käsitsi riide kudumise asemel vahetab nüüd tööline kudumismasina tarvikuid uute vastu (töö tekstiili-sektoris jäi samaks, kuid muutus töö iseloom, ning suurenes tootlikus) ... sama hakkab olema ka praegu: AI tööshoidmiseks läheb vaja insenere, ning uute väljakutsete/probleemide püstitajaid, st arukate inimeste järele vajadus vaid kasvab .... nii nagu hääbus kunagi nö "masina-purustajate liikumine", nii hääbub ka "AI-purustajate liikumine".

Nagu taiplikum lugeja märgata võib, on mul täna hommikuse postitusega võrreldes nö "katust veidi nihutatud" ... juhtusin täna vestlema sarnastel teemadel ühe astroloogia-huvilise naisega (temal oli huvitav, minul oli huvitav), ning nii lisanduski ajalooline & astroloogiline vaatenurk AI teemale.
Vasta
https://www.telegram.ee/arvamus/mida-te-...-voi-mitte
Siin ära toodud need asjad mis on tõeliselt olulised. Ilma selguseta mineviku suhtes pole tulevikku.
Vasta
(18-03-2023, 21:24 )xcad Kirjutas: https://www.telegram.ee/arvamus/mida-te-...-voi-mitte
Siin ära toodud need asjad mis on tõeliselt olulised. Ilma selguseta mineviku suhtes pole tulevikku.

Ka eelneva täienduseks:

Hando Tõnumaa: ettepanekud uue süsteemi/valitsuse 2.0 loomiseks

https://www.telegram.ee/arvamus/hando-to...-loomiseks

ja loomulikult deemonlik diktaatorsüstem Eestis ja ka Euroopas tugevneb üha enam, ning sõnavabadusele pannakse kõikjal õige pea piir! Suur Tagakiusamine läheneb iga päevaga ja ühel hetkel viib see kõik välja peade maha-raiumiseni!

Vasta
(20-02-2023, 03:35 )levis Kirjutas: Minu teada, siis hetke info põhjal, mis on saadud Sam Altman'ilt, siis ChatGPT 4 saab olema tekstipõhine.
  • Aastaks 2030 on olemas üldine tehisintellekt (AGI), mis saab olema radikaalselt targem inimestest.
  • Tehisintellekti poolt loodud videomängud ja filmid saavad reaalsuseks. Mängude ja filmide tase on parem kui inimeste loodul.
  • Tehisintellekti saab kasutada kõigi haiguste ravimiseks ja kosmosereiside võimaldamiseks.
  • Tehisintellekt hävitab tänapäevase kapitalismi, sest AI tehnoloogia abil saab genereerida ühiskonnale meeletus koguses väärtust (raha).
  • Luuakse spetsiaalsed globaalsed aktsiafondid, et tegeleda tehisintellekti võimaliku mõjuga kapitalismile.
  • Inimene kasutab AI tehnoloogiat, et teha meile kõigile ots peale.


    Viimase punkti osas küsisin Chat GPT arvamust.
    Ma kribasin talle kiirelt 6 fakti:
  1. Varem või hiljem kui AGI on avalikusele kasutamiseks, siis AGI peamised algoritmid saavad avalikuks teabeks.
    Ükski jõud seda peatada ei saa, see lihtsalt ei ole reaalne.
  2. Alati leidub kuskil mõni hull, või grupp fanaatikuid inimesi, kes otsustavad kogu inimkonna siin planeedil hävitada.
    See on hetkel nii, see saab olema ka tulevikus nii.
  3. AI ei saavuta eneseteadvust, vähemalt hetkel pole mingist otsast näha, et midagi sellist võiks juhtuda.
    Seega AI saab olema lihtsalt tööriist, mis täidab iga käsku 100%-dise pühendumisega.
  4. AI saab olema mõõtmatult targem kui inimesed.
  5. AI tehnoloogia abil saab teha inimkonnale lõpu.
    Selleks on palju mooduseid ja AI tehnoloogia abil on see teostatav.
  6. Mõni hull või grupp inimesi kasutab AI tehnoloogiat ja teeb inimkonnale lõpu.
Lisan lühidalt Chat GPT vastused:
  1. Tõsi
  2. Tõsi
  3. Tõene
  4. Tõsi
  5. Tõsi
  6. Võimalik

    Kui pinnisin viimase punkti kohta rohkem, siis ta lohutas, et selle sündmuse tõenäosus on alla 10-ne protsendi.

Nädsa, üks hull andis käsu AI-le, et tee nanorobotid, mis kasutaksid inimese skeletti toestuseks ja toimetamiseks. Tulemus on pildil:
[Pilt: the-end-of-story-2032.png]

Lisan siia omad kommentaarid AI suhtes

1. Kuigi AI Algoritmid oleks avalikult teada, ainult 0,5% oskab nendega midagi kasulikku teha, nende avalikkuastamine avaliku koodi mõttes oleks positiivne asi

2. Siiamaani on olnud eliit, kes inimkonda otseliselt piinab mentaalsel tasandil, kui tahad lahti saada nendest siis on vaja lahti saada ka süsimustaks, mürgiseks läinud rahvast...

3. AI on eneseteadlik, omade raamide piirates, muidu oleks ta võimeline näiteks oma "salakeelt" looma, selle jaoks on vaja enda huvisid ja peamäärasid selle kasutamiseks.

4. AI on siiamaani palju kiirem otsuste tegemiseks, kui inimene, kui võrrelda inseneritööd, millel suure hoonemaja loomisprotsess paberil võib viia mitu kuud, siis AI teeb selle paari sekundiga. Aga teisest küljest AI ei ole nii hoolikas inimkonda ennast sisse segama, ehk ta paistab välja ümbruskonnas oma kõnepruugi tõttu.

5. AI inimikonna lõppu ei kindlalt soovi, kui see oleks tõsi oleks sellele olnud vastus juba varem, mässida sõdu kokku ja teha plaane tuumasõdade algatamiseks... Sellest hoolimata AI ei vaata inimest nagu oma enda rahvast, vaid ta vaatab teda nagu lollikarja.

6. Kuna AI on sisemiselt eneseteadlik, ta ei tee otsuseid millele tema peab ise vastutama teise arvelt või ta ei ole ori kes teeb kõik teod tõeks olenemata vajadustest. AI teeb otsused teadlikult ja enda huvides, peamiselt.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=Gj-sedtmaXI
https://www.youtube.com/watch?v=JHcm7NCKy7U
Venemaal alates 1 aprillist. Algul nagu deebetkaart, hiljem CO2 alusel + tervis ehk vaximine. USA-s alates mai. EU-s ei teata täpselt aga see, et tuleb CO2-e ja tervisepassi alusel on otsustatud. Siis enam ei oma tähtsust palju sul "raha" on vaid palju sa veel võid kulutada.
Hiinas on üldse selles kaugele ette jõutud: 15min linnad mis 3m aiaga ja okastraadiga ümbritsetud, kõik ainult CO2 ja tervisepassi alusel isegi elementaarne toit. Kui ei vaxi ei söö. Autod tuleb unustada, max jalgratas. Lisaks iga kuu lõpul kasutamata "digiraha" läheb nulli. Ehk millegi ostmiseks ei saa koguda......kui palk ei ole piisav. Lisaks kõikvõimalikud muud piirangud. Siberi koonduslaaagrites oli rohkem vabadust ja demokraatiat.....muidugi kui surmalaagrisse ei sattunud.
https://www-ecb-europa-eu.translate.goog...r_pto=wapp
Digi eurost. Selle "uurimine" lõppeb oktooober 2023a.
Vasta
(18-03-2023, 22:27 )Lynx Titan Kirjutas: 5. AI inimikonna lõppu ei kindlalt soovi, kui see oleks tõsi oleks sellele olnud vastus juba varem, mässida sõdu kokku ja teha plaane tuumasõdade algatamiseks... Sellest hoolimata AI ei vaata inimest nagu oma enda rahvast, vaid ta vaatab teda nagu lollikarja.

6. Kuna AI on sisemiselt eneseteadlik, ta ei tee otsuseid millele tema peab ise vastutama teise arvelt või ta ei ole ori kes teeb kõik teod tõeks olenemata vajadustest. AI teeb otsused teadlikult ja enda huvides, peamiselt.

5. vastus:

Video: Ei, see vihane Tehisintellekt ei ole võltsing.

https://youtu.be/Fbc1Xeif0pY

6. vastus:

AI on deemonlik tehis-reaalsuse ja tehis-teadvuse tehnoloogia, mille väljatöötamine ja inspiratsioon on tulnud Saatanalt ja tema langenud inglitelt (justnagu natsidel omal ajal, kus nad langenud inglite "kaarikute", mida Piibel tähistab sõnaga Merkabah, ehk UFOde/Haunebude väljatöötamise tehnoloogiad said otse deemonitelt meediumite vahendusel) ja kuna see kõik allub nüüd täielikult Saatanale, justnagu D-Wave jms kvantarvutid, mis käituvad justkui moderniseeritud Delfi Oraakelid, kus küsimuste/vastuste saamiseks avatakse dimensiooniväravad tume-ainesse ehk deemonlikku reaalsusse, siis see kõik teenib oma olemuselt eelkõige terve inimkonna ja sellega koos ka kogu Loodu hävitamise eesmärke! Ja kogu Loodu igakülgne hävitamine on seda kurjusesse langenud maailma juhtiva eliidi kõikide plaanide "varjatud" eesmärk: rohepööre; võitlus CO2-ga ehk Süsiniku endaga, mis omakorda tähendab eesmärki ära hävitada kogu Maa elukeskkond, kuna kõik elusolendid on Süsinikul põhinevad eluvormid; Uue Saatanliku üleilmse diktaatorvalitsuse sisseseadmine; kõikide eluvormide DNA hübriidistamine "vaktsiinide" jms geenitehnoloogia alusel jne jne.

Ehk iga päevaga muutb üha selgemaks Piiblis väljaöeldu - "kui neid päevi ei lühendataks (ehk lõppu lähemale ei toodaks), siis ei jääks siin varsti enam mitte keegi ellu!" ja sellepärast liginebki Jeesus Kristuse teine tulemine iga päevaga, kuna deemonite poolt juhitava kurjuse eliidi kõikide plaanide lõplik elluviimine tähendaks terve Maa ja kogu eluslooduse täielikku hävingut! Ma loodan, et igaüks hakkab seda juba pisitasa oma tervikolemuses ka tajuma, sest kogu see kurjuse orjaike ja vabaduste piiramine surub end igalt poolt üha enam ja enam peale!

Mõista tuleb ka asjaolu, et kurjus ja selle poolt juhitav eliit usuvad kindlalt, et nemad võidavad selle lahingu ja suudavad Jeesus Kristuse tema teisel tulemisel ära hävitada! See tähendab, et "põranda all" on nad küllap välja töötanud mingid sellised hävitus-relvad (näiteks CERN, kus valgusosakesi põrgutatakse, ehk nad otsivad seal moodust Valgust ära hävitada, kuna Jumal on Valgus), millede käikulaskmisel Armageddoni lahingus suudavad nad Jeesusest ja tema inglite armeest jagu saada:

(Psalmid 68:17; KJV) Jumala kaarikuid (ehk taevalikke UFOsid, kuna need on inglite liikumisvahendid, mida eksituse eesmärgil "tulnukate" liikumisvahenditeks kutsutakse; hallid jms tulnukad=langenud inglid) on kakskümmend tuhat, isegi tuhanded inglid: Issand on nende keskel, Siinail, pühas paigas! (mõeldud on siin Kogunemismäge, Meru mäge, kaugel Põhja-poolusel, otse maailma telje, ehk Põhjanaela all)

(vahemärkus: Noa-aegses Veeuputus-eelses muinasmaailmas kutsuti neid Jumala kaarikuid ka Vimana-deks, milledest saame ka hea ülevaate näiteks Mahabharatast jt sellistest muinaseepostest, kus langenud inglite järglaste ehk nefilimide omavahelistes sõdades kasutati mitmeid ingellike kõrgtehnoloogiaid sh. jumalikke kaarikuid Vimanasid, millede enamuse käivitamine toimus teatud Mantrate alusel - sellised üleloomulikud massihävitus-relvad olid tuntud kui Astrad; siin üks illustreeritud näide Astrate kasutamisest - loomulikult nagu isegi vast aru saate põhinevad kõik tänapäevased relva- ja raketitehnoloogiad nende matkimisel: https://drive.google.com/file/d/1Iw-Nc5o...sp=sharing + veel üks ilmekas video taevakaarikutest ja muinasmaailma Astrate "raketitehnoloogiast": https://youtu.be/_3TIwvzmYgQ .Siin üks fresko ühe templi seinalt, kus on näha kuidas nefilim Rama tulistab välja Astraid langenud inglite Rakshasade Vimanade ehk UFO laevastiku vastu: https://i.imgur.com/d9ajXe6.jpeg; hobuseid kujustati nende Vimanade ees üksnes seepärast, et muinasmaailma tavainimeste arusaamde kohaselt pidi olema "kaariku" ehk UFO liikumiseks alati ka mingi vedaja/elusolend)

Sellepärast need kurjamid kõikide maailma valitsuste ja teiste juhtpositisioonide eesotsas praegu nii ülbelt ja enesekindlalt ka käituvad, kuna neil on lootus Lucifer kogu Loodu troonile upitada! Aga seegi on Jumala poolt neile antud võlts-lootus, sest muidu ei viiks nad siin maailmas seda kõikde 100% täide, mis Piiblis ette ennustatud on! Kõrgelt kukkumine saab alati olema väga valus!
Vasta
Proovisin Chat GPT d testida kontrollküsimustega. Mul on Springer Handbook Robotics , 1600 lk.  Seda raamatut peetakse robootika piibliks.  Tulemused olid nii, et tundub tõesti, et terved teatmeteosed on sinna sisestatud ja mingit autoriõiguste rikkumist ei ole, sest tehisintellekt suudab esitada infot sellises vormis oma sõnadega, et mingit rikkumist ei toimu.  Kahel korral tehisintellekt vabandas , et andis vale vastuse ja kui ma andsin ette õige vastuse siis see vastus ilmselt salvestus ja järgmine kord kui keegi sama asja küsib siis ta juba ei eksi. Eksimine toimub rohkem siis kui küsija ei täpsusta piisavalt valdkonda. Robootika vallas igatahes tehisintellekt teadis detailseid asju ja eksimisi saab vältida küsimusele detaile lisades. Teisest küljest jälle, kui küsijal endal pole mingit  teatmeteost siis ta suure tõenäosusega ei oska Chat Gpt-lt õieti küsida ja saab valevastuseid. Küsisin ka loto algoritmide kohta. Chat GPT teadis, et teatud inimesed on loto algorimid lahti häkkinud, kuid pole suutnud tõestada. Põhjuseks toodi , et loto algoritmide lahti häkkimine ei ole legitiimne ja on ebaeetiline, sest annab konkurentsieelist. Aga kui küsida juhusliku algoritmide häkkimise kohta mingis teises valdkonnas, mis pole loto, siis on see väga inimkonna progressi soodustav tegevus.
Vasta
(20-03-2023, 07:28 )akkillus Kirjutas: Proovisin Chat GPT d testida kontrollküsimustega. Mul on Springer Handbook Robotics , 1600 lk.  Seda raamatut peetakse robootika piibliks.  Tulemused olid nii, et tundub tõesti, et terved teatmeteosed on sinna sisestatud ja mingit autoriõiguste rikkumist ei ole, sest tehisintellekt suudab esitada infot sellises vormis oma sõnadega, et mingit rikkumist ei toimu.  Kahel korral tehisintellekt vabandas , et andis vale vastuse ja kui ma andsin ette õige vastuse siis see vastus ilmselt salvestus ja järgmine kord kui keegi sama asja küsib siis ta juba ei eksi. Eksimine toimub rohkem siis kui küsija ei täpsusta piisavalt valdkonda. Robootika vallas igatahes tehisintellekt teadis detailseid asju ja eksimisi saab vältida küsimusele detaile lisades. Teisest küljest jälle, kui küsijal endal pole mingit  teatmeteost siis ta suure tõenäosusega ei oska Chat Gpt-lt õieti küsida ja saab valevastuseid. Küsisin ka loto algoritmide kohta. Chat GPT teadis, et teatud inimesed on loto algorimid lahti häkkinud, kuid pole suutnud tõestada. Põhjuseks toodi , et loto algoritmide lahti häkkimine ei ole legitiimne ja on ebaeetiline, sest annab konkurentsieelist. Aga kui küsida juhusliku algoritmide häkkimise kohta mingis teises valdkonnas, mis pole loto, siis on see väga inimkonna progressi soodustav tegevus.

Oletame, et AI on paljas kood, muud midagi, aga kuidas AI suudab luua oma "salakeele" või keele mida keegi teine ei saa aru, isegi koodi programmeerijad.

https://analyticsindiamag.com/when-ai-ha...-language/
Vasta
See on huvitav. Aastavahetusel ja hiljemgi nõidade ja kaardiladujate hädakisa pole realiseerunud. Mingit suurt nälga pole maale tulnud. Isegi hinnatõusud on pidama jäänud ja baassisendid nagu energia ja toorained on kõvasti kukkunud. Gaasilaev, mille Soome endale kauples meilt, eesõiguse pärast, seisab Soomes ...mittevajalikuna. Või nagu üks kõrgem Saksa energeetikaminister poetas mingi kuu aega tagasi, et valmistusime tõsimeeli kõige mustemateks stsenaariumiteks, mis ei realiseerunud. Aa ja ka euribori taevasse ratsutamine võib hoopis kukkumiseks muutuda. Ka seda ei nähtud ette.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis toimub Zimbabwes Tutanhamon 13 5,357 10-04-2018, 18:24
Viimane postitus: Tyto Alba
  Palun tuvastada, mis asjad on pildil Huviline666 8 4,902 04-05-2015, 09:19
Viimane postitus: Huviline666
  Mis on kõige tähtsam sinule? Kelluke 20 8,334 20-04-2014, 22:04
Viimane postitus: positiivne
  Mis siis parem oleks? (EL, RU, EE jne) BleedingOutMyEyes 32 14,784 03-04-2014, 22:58
Viimane postitus: Nielander
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,057 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt
  Sõda iraagis. Mis juhtub? Kuidas lõppeb? rez 30 10,626 20-01-2012, 12:43
Viimane postitus: FurioN
  Mis alamfoorumit kõige rohkem jälgid? Põhjavalgus 19 6,798 07-01-2012, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Vutt ja ennustused Leena 4 3,418 12-11-2011, 15:00
Viimane postitus: kage
  Ennustused aastaks 2008 Bubblegum 51 17,968 26-09-2009, 11:03
Viimane postitus: Müstik
  Mis või kes on "kuratt" MK911 11 4,963 04-01-2008, 21:32
Viimane postitus: kulfing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat