Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorumi tarkvara
#26
see oli muidugi päris naljakas teema nimega:
''kas siin normaalseid mehi on?''
Vasta
#27
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9357

??????
Miskid vaevused?
Vasta
#28
hehe....imelik jah, et "selliseid" postitusi siia tuleb...Smile
Vasta
#29
(28-07-2019, 12:27 )Ill be back Kirjutas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9357

??????
Miskid vaevused?

Kolmandat päeva juba keegi soustib usinasti-modedel peaks trolli leidmine lihtne olema.
Vasta
#30
Ma nüüd tegin ühe muudatuse, vaatame kas veel registreerub neid spämmijaid.
Vasta
#31
Foorumis võiks tekst olla rasvasem.
Vasta
#32
nõus, praegu domineerib see raamistik
Vasta
#33
Kas titaan ilvese nimelist õigekirja või mõtetu mõtte  blokki pole siia kuidagi võimalik panna Bleh
Vasta
#34
Ma kardan, foorumi programmide tarkvara pole veel niikaugele arenenud, et 6G-d (Titaani) saaks blokkida... Laugh
Vasta
#35
vähemalt minul foorumis facebooki videot otse panna ebaõnnestus
Vasta
#36
vigane foorum,midagi postitada ei lase

* ohoh,siia saan postitada aga mujale teemadesse ei saa ? 
Forbidden
Error 403 - Access to this resource on the server is denied!
Vasta
#37
Kui panen lingid postitusse täies pikkuses siis ei lase postitada,viskab error 403 .Mis põhjusel ?
Vasta
#38
Kui foorumist lahkun, viskab kogu täiega välja ja sisse pean end uuesti logima,  mis põhjusel , ei tea. Kui mingi paus sisse jääb, korraks ära käia, ei juhtu midagi. Varem pole olnud.
Vasta
#39
C
(16-09-2022, 00:16 )Eithea Kirjutas:
(15-09-2022, 19:04 )vasamasa Kirjutas:
(15-09-2022, 17:04 )xcad Kirjutas: https://mvlehti-net.translate.goog/2022/...r_pto=wapp
Taanis alla 50-st sutsutamine keelatud? Kas alla 50a utiliseerimine polegi enam koššer?

Ei ole seal midagi keelatud. Välja on antud juhend kus kirjas :
Covid-19 vastase revaktsineerimise juhend alla 50-aastastele inimestele
sügiseks 2022
Taani tervishoiuamet avaldas vaktsineerimisprogrammi soovitused 2. septembril 2022
covid-19 vastu sügisel/talvel 2022/231
.
See juhend kirjeldab, milliste alla 50-aastaste inimeste vastu revaktsineerimist soovitatakse
covid19.


Nii et kaks sutsu võid ikka saada, kui need tegemata. Revaktsineerimist, ehk siis boosteri-doosi ei soovitata teha kui igati terve oled.

https://sst.dk/-/media/Udgivelser/2022/V...B0A7C9668A


Teksti copyda ei saa, foorumi adminnid on seadasi seadistused teinud, nii et need punktikesed jäid arusaamatuks.


Foorumis kopeerimisega on algusest peale mingi jama.
Need punktikesed on tegelikult üliväikese suurusega kiri. Kui kopeerida Wordi või Notepadi, siis on suurus loetav. 
Aga sealt dokumendist kopeerides tuleb sihuke:

     
Tsitaat:<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:186; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-hansi-font-family:Calibri;} @page WordSection1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} --> Covid-19 vastase revaktsineerimise juhend alla 50-aastastele inimestele
sügiseks 2022
Taani tervishoiuamet avaldas vaktsineerimisprogrammi soovitused 2. septembril 2022
covid-19 vastu sügisel/talvel 2022/231
.
See juhend kirjeldab, milliste alla 50-aastaste inimeste vastu revaktsineerimist soovitatakse
covid19.

Mingid võimalused on ka normaalseks tsiteerimiseks, nii minul kui mõnel teisel on vahest õnnestunud, kuid ma ei oska juhendit anda, kuidas seda teha.


Niiet mina pole seda settingut teinud, ma ei oska seda parandada, ja mingi õelusega minu meelest tegu pole. Kes tahab vastupidist uskuda, uskugu terviseks.
Vasta
#40
Tsitaat:Mannu:
Niiet mina pole seda settingut teinud, ma ei oska seda parandada, ja mingi õelusega minu meelest tegu pole. Kes tahab vastupidist uskuda, uskugu terviseks.

Kas siis teised adminnid ka ei oska seadistada?
Vasta
#41
Kuna mul puuduvad täpitähed klaviatuuril siis pean koguaeg neid teiste postitustest taga ajama ja enda omasse kopeerima.
Otse postitusse kopeerides kohati ei funka,tuleb ainult mikroskoopne punktirida nagu eespool mainiti - .................
Aga kui kopeerida esialgu ntx netibrowseri otsingukasti ja siis sealt uuesti kopeerida oma postitusse siis ilmub kopeeritav element normaalsel kujul,olgu selleks täpitäht või link või kellegi tsitaat.
Enamasti juhtub kui postitust koostad "eelvaates".Tundub,et kui teiste postitustest kopeerida siis enamasti probleeme ei ole aga kui kusagilt foorumivälisest keskkonnast midagi siia foorumisse proovid kopeerida siis tuleb tihti see punktirida.
Vasta
#42
Maadlesin ka sama kirbuessureaga, kui tahtsin kusagilt midagi kopipasteda, aga siis märkasin selle tekstikirjutamise akna kohal olevate ikoonide seas sinist A tähte koos punase noolega, selle kaudu sain teksti suurust muuta.

et siis tegin selle punktirea siniseks ja sellele ikoonile vajutades sain teksti suuremaks teha
Vasta
#43
Kui kopeerida teksti kiirvastuse aknasse (vt pilt), siis tekst ilmub sinna tavatekstina (ei tohiks olla kirbukiri).
   
Siis edasiseks muutmiseks vajutada eelvaade.

(16-09-2022, 12:51 )Malandro Kirjutas: Kuna mul puuduvad täpitähed klaviatuuril siis pean koguaeg neid teiste postitustest taga ajama ja enda omasse kopeerima.


Täpitähti mujalt kokku kopeerida tundub massohistlik. 
Nt Autohotkey tarkvaraga saab määrata klaviatuurile erimärke, paned ctrl+1 on ä, ctrl+2 on ö ja ctrl+3 ü

Tsiteerimine:
1. Märgi tsiteeritav postitus
   
2. Sisesta tsiteeritud tekst kiirvastuse aknasse
   


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#44
Imotep, ole inimene ja too foorum karjuvast sinisest ja mustast tonaalsusest tagasi vanasse samblarohelisse tonaalsusesse. Praegune sinimust ajab lihtsalt oksele.
Vasta
#45
(17-09-2022, 18:17 )VironShaman Kirjutas: Imotep, ole inimene ja too foorum karjuvast sinisest ja mustast tonaalsusest tagasi vanasse samblarohelisse tonaalsusesse. Praegune sinimust ajab lihtsalt oksele.

Lehel keri kõige alla, seal on pintsel (change themes )ja vali MyBB, siis on parem.
Vasta
#46
Ja foorumisse uute kasutajate registreerimine ei tööta, mulle paistab.
Viimane uus kasutaja on jaanuari lõpu seisuga tekkinud, hiljem mitte ühtegi.
Ma ise ei saanud ka testkasutajat teha, süsteem ei tunnistanud testküsimust 2+2 vastatuks. No vb seoses sellega, et korduv IP vms.

Kuid mingi kamm on selle teemaga, tavaliselt ikka on mõni uus kasutaja tekkinud kuude jooksu.
Vasta
#47
(20-09-2022, 08:42 )Mannu Kirjutas: Kuid mingi kamm on selle teemaga, tavaliselt ikka on mõni uus kasutaja tekkinud kuude jooksul.

Imelikult mõtlevate inimeste limiit on äkki otsa lõppenud ?
Nüüd on ühtse uue maailma korra aeg. Smile
Vasta
#48
(20-09-2022, 14:29 )lumm Kirjutas:
(20-09-2022, 08:42 )Mannu Kirjutas: Kuid mingi kamm on selle teemaga, tavaliselt ikka on mõni uus kasutaja tekkinud kuude jooksul.

Imelikult mõtlevate inimeste limiit on äkki otsa lõppenud ?
Nüüd on ühtse uue maailma korra aeg. Smile

Smile Vaevalt. Praegused sündmused - koroona - vaktsiinide valelikkus, energiapiiramine, sõjad, EL valelikkus jne toodavad neid imelikke inimesi just juurde. Ka minu perekonnas. Seega on siin mingi süsteemi "viga" või "blokeering".
Vasta
#49
Enamus tegelasi ju kasutab guuglit ja guugel on para-webi enamvähem bänninud oma otsingumootoris.
https://ismywebsitepenalized.com/para-web.org
Vastukaaluks võiks ju selle guugli boti bännida siit foorumist kes siin luurab ja infot kogub/varastab.
Vasta
#50
(20-09-2022, 18:23 )Malandro Kirjutas: Enamus tegelasi ju kasutab guuglit ja guugel on para-webi enamvähem bänninud oma otsingumootoris.
https://ismywebsitepenalized.com/para-web.org
Vastukaaluks võiks ju selle guugli boti bännida siit foorumist kes siin luurab ja infot kogub/varastab.

Selle lehe järgi on peaaegu kõik lehed bännitud Smile
Üks oluline näitaja on see:
https://ahrefs.com/website-authority-checker
Seal saab para-web hindeks "8", mis on väga-väga halb.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,349 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,123 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,088 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,133 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,310 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,746 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,048 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Uus foorum Thorondor 158 57,941 17-03-2011, 13:53
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat