Postitused: 131
Teemad: 7
Liitus: Aug 2019
17-01-2022, 00:05
(Seda postitust muudeti viimati: 17-01-2022, 00:23 ja muutjaks oli Killcode.)
(26-11-2021, 19:32 )kalldunn Kirjutas: Tegelikult on kogu see foorum üks suur lobanurk. Kui kutsuda kedagi, tõsistel teemadel arutama, leitakse kohe tuhat põhjust et kõik läbuks keerata. No ei ole ma siit foorumist leidnud ühtegi „inimest” kes suudaks mingiski teemas kaasa rääkida ja teemat edasi arendada. Tundub et inimestel tulevikust on 100% õigus. Oma nina otsast keegi kaugemale ei näe! Ja keegi ei tahagi näha! Mis põ--- pärast ma peaksin õpetama neid , kes midagi teada ei taha. Ära olete mind tüüdanud oma lobaga. See on ju teie tase.
"Müts maha!
Paratamatult riivab see kogu parawebi olemus ka mind, kuna suurem osa selle saidi ekskavaatoritesr kuulub nende internetikommentaatorite hulka, kes otsivad kedagi/midagi/miskit/kusagilt,kuhu oma mõttetu kommentaar jätta, sealjuures teadmata/omamata isiksust... ehk siis koopiate viimasel lehekesel jäädvustuv tahmajäänukitest koosnev kogukond...
Juhuteema siia lobanurka....
Kas keegi on teist käinud peeglimaailmas?
Vaatad peeglisse ja sa ei tunne ennast ära- vaatad eemale teise kohta ja siis kolmandasse, ja peegelpilti tagasi pöördudes avastad, et enamat ei olegi midagi kui "1-2-3" ja nagu teokoda "spiraalis" jõuad ainsuseni, aga see tundub lõputu, kuna jääd nagu peeglisse paratamatult lukku... (või siis selle 3 pildi juurde, mis sind ümbritseb)
Pildina meenutab see keerdtreppi, kus lõpus oled sina ainupildis....
?
Mõtteid/kogemusi!?
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Loeb siis Q11 emotsioonivaba juttu koroonaviiruse teemas . Kas hävitamine pole mitte tapmine ?
Same sh--t different day !
Postitused: 8,619
Teemad: 77
Liitus: Dec 2015
(16-01-2022, 23:34 )lumm Kirjutas: no, ma üldiselt olen seda meelt, et vahetevahel on õudne lõpp parem, kui lõputu õudus
aga tagasi võtta ei saa mu arust midagi, ei tapmist ega sündimist....
ja veel uudishimutsedes, ilmselt on mul miskit kuskil kahe silma vahele jäänud, kuidas mu õnnetust naljast Q pihta , keeras jutt tapmisele? Venelastel on kõnekäänd "perejebat", ehk ümber ni...kkuda. Ka see võimalus on olemas  Kuidas aga teostada ei oska öelda. Peaks vene rahvusest kodaniku käest juhtnööre küsima  Võiks mõne vaxiku juures kasutada viimase võimalusena 
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
21-01-2022, 13:49
(Seda postitust muudeti viimati: 21-01-2022, 13:57 ja muutjaks oli olematu.)
On aga talv . Hommikul rookisin lume aiateelt, ja nüüd on lumi üle põlve. Ja tuiskab ja tuiskab . Kuidagi naljakas ilmakaart, näitab, et see tuul tuleb Soome rannikualalt, Viljandis on, tükk Lääne-Virumaad , Lätis Ape kandis . Mujal vaikus .
Same sh--t different day !
Postitused: 8,619
Teemad: 77
Liitus: Dec 2015
Tallinnas ~10-15cm, kas Viljandis 0,5m?
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
21-01-2022, 18:28
(Seda postitust muudeti viimati: 21-01-2022, 18:28 ja muutjaks oli olematu.)
Ei tea palju Mulgimaal on, aga meil on vist jah juba pool meetrit lund ära . Ootan, millal sadu ja tuul üle jäävad, siis läen kühveldama .
Same sh--t different day !
Postitused: 2,753
Teemad: 16
Liitus: Apr 2011
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Tjah, kohati oli mulle puusanukini hanged . Meetrised hamged. Aias praktiliselt aknalaudadeni . Koer sukeldus trepimademelt lumme .
Same sh--t different day !
Postitused: 1,951
Teemad: 37
Liitus: Oct 2010
Tänapäeva teadus pajatab,et valgus olla footonite liikumine . Kas unenägudes eksisteerib valgus ? On keegi näiteks päikest näinud unes või muud valguseallikat ?
Postitused: 2,313
Teemad: 31
Liitus: Nov 2018
„.. Kas unenägudes eksisteerib valgus ? On keegi näiteks päikest näinud unes või muud valguseallikat ?..“
See on hea küsimus, sest kuidas peas saaks olla valgust kui silmad on kinni ja tuba pime?
Ma olen seda mõnikord uurinud. Kas siis põlevat une-laualampi või taevas säravat une-päikest vaadelnud.
Tõepoolest „tundub“, et see on valgus aga samas nagu ei ole ka.
Unejoonistaja nimelt eriti osavalt püüab valgust jäljendada (nagu kõike muudki mis Ärkvelolekus kogeme), niiet unedes petab ära.
Postitused: 1,839
Teemad: 27
Liitus: Apr 2013
23-01-2022, 21:25
(Seda postitust muudeti viimati: 23-01-2022, 22:44 ja muutjaks oli isemaag.)
(23-01-2022, 19:33 )Malandro Kirjutas: Tänapäeva teadus pajatab,et valgus olla footonite liikumine . Kas unenägudes eksisteerib valgus ? On keegi näiteks päikest näinud unes või muud valguseallikat ?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kui silmist lööb sädemeid ja silmad samal ajal on kinni, see pidavatki olema valgusefootonite nägemine, nõukade aja teadusajakirjas Horisont või mujal oli selline jutuke, teadlased olid tõestanud et kinnisilmade ajal nähtud liikuvad sädemed on footonid. Unesolles pole mingeid footoneid trehvanud, muid elukaid on sattunud. Muud valgusallikat saavad näha need, kes on ise valmis meisterdanud õigesti toimiva pisikese püramiidi, see võib koguni valgustada tuba nii et päris pimedas ei pea istuma, kas ta ka sooja annab pole teada. Esopoodides müüdi šungiidist püramiidikesi, need on väga tugeva väljaga, ehk saab ka valgust neist kottpimedas ruumis.
Postitused: 2,313
Teemad: 31
Liitus: Nov 2018
Ja veel huvitavam küsimus.
Inimene läheb Sügavasse Unne kus pole midagi „näha“.
Unejoonistaja püüab jäljendada Ärkveloleku Valgust...kas ta mitte ei püüa jäljendada ka Sügava Une Pimedust?...
Postitused: 2,313
Teemad: 31
Liitus: Nov 2018
(26-01-2022, 12:45 )Q11 Kirjutas: Ja veel huvitavam küsimus.
Inimene läheb Sügavasse Unne kus pole midagi „näha“.
Unejoonistaja püüab jäljendada Ärkveloleku Valgust...kas ta mitte ei püüa jäljendada ka Sügava Une Pimedust?... oo...uus parawebi foorumi ülesehitus...  ...
Postitused: 1,839
Teemad: 27
Liitus: Apr 2013
See lehe uus välimus on seoke nagu näeks ehtsat kolli täitsa ilmsi. Nu võ dajote / vene k. /. Kõik progresseerub.
Postitused: 2,313
Teemad: 31
Liitus: Nov 2018
aa...nüüd on nii, et login sisse ja siis tekkib vastuse kast. Ennem oli nagu teistmoodi. Nii harjunud selle eelmise ülesehituse ja värviga. Tekitab nagu võõristust ja hirmu. Kasutaja 6G kindlasti teeb oma toas ringe kuna ei saa enam aru. Loksteril kukub kohvikruus ehmatusest maha ja Xcad arvab, et nüüd on ka foorum vaksitud ja jookseb ära metsa. Pahandust kui palju....
Postitused: 8,619
Teemad: 77
Liitus: Dec 2015
(26-01-2022, 10:42 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Hakka, palun, juurde kirjutama KUI juhtub mõni video, mis pole po-russkii. Siis tean su linke avada.
(26-01-2022, 19:50 )Q11 Kirjutas: aa...nüüd on nii, et login sisse ja siis tekkib vastuse kast. Ennem oli nagu teistmoodi. Nii harjunud selle eelmise ülesehituse ja värviga. Tekitab nagu võõristust ja hirmu. Kasutaja 6G kindlasti teeb oma toas ringe kuna ei saa enam aru. Loksteril kukub kohvikruus ehmatusest maha ja Xcad arvab, et nüüd on ka foorum vaksitud ja jookseb ära metsa. Pahandust kui palju.... Kindlasti 4-jas suts mis ikka muud saab olla! Iga uue asjaga võtab harjumine natuke aega
Postitused: 2,219
Teemad: 39
Liitus: Apr 2011
Kõik siin elus läheb järjest kehvemaks-viletsamaks, nii ka foorumi kujundus
1) Kõige rohkem häirivad "tume-sinised ribad" (erinevate postituste vahel), ning liiga suured/silmatorkavad "profiil-pildi ümbrused" .... ehk postituste sisu oleks justkui ebaoluline-sekundaarne (ei paista silma eraldusribade ja kastide rägastikus) ... vanas kujunduses oli postituste sisu palju paremini esile toodud (palju kergem oli positusi lugeda, st puudusid häirivad eraldusribad ja esile tõstetud profiili-kastid).
Kuidas muuta paremaks:
1a) Postituste vahelised tume-sinised eraldusribad muuta hele-halliks, ehk RGB (punane, roheline-sinine) väärtused (230, 230, 230) .. või hele-roheliseks (230, 255, 230).
1b) Profiili-kasti tume-sinine taust muuta veelgi heledamaks hele-halliks, ehk RGB väärtused (240, 240, 240), või hele-roheliseks (240, 255, 240).
Profiili-kastis oleva teksti (postitusi, liitunud, jne) värv muuta valgest (255,255,255) tume-halliks (32, 32, 32).
Nii oleks "vana kujundust" meentuv rahulik värvi-lahendus.
Kes tahab ise värve proovida, siis Windowsi joonistusprogrammis "Paint" saab ise värve segada vajutades "Edit colors", ning seejärel Reed-Green-Blue väärtused panna vahemikus 0-255.
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Kui on teema reiting, siis võiks postituse kohta eraldi ka olla . Kui kaasa kraaksuda ei viitsi või pole aega, saab vähemalt pöidla püsti panna . Kui juba siin nii libedale teele mindi . Aga need värvid ei hakka mitte silmadele, vaid suisa ajudele .
Same sh--t different day !
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Ja allkirjad on ka häirivalt suured .
Same sh--t different day !
Postitused: 777
Teemad: 47
Liitus: Mar 2010
Kes ei suuda mõista, see suudab hukka mõista.
Foorum vajas tarkvaralist uuendust vähemalt kümme aastat. Ja see sai nüüd lõpuks ka töösse. Värvilahendus ei ole midagi jube meelevaldset. Vana värvilahendust selle versiooni peale enam kasutada ei saa. Seega tuli koos versiooniuuendusega ka uus välimus. Varsti saab sellele lisaks ilmselt soovi korral ka tumedama teema valida.
Kui vaadata kasvõi uudisteportaale, siis nende värvivalikud on veel kontrastsemad.
Seega head foorumi sirvimist!
Postitused: 2,313
Teemad: 31
Liitus: Nov 2018
Vähendada kasutaja nelinurka ja signatuuri...krt...see kasutaja nelinurk nagu ongi kõige tähtsam? Ei ole ju. Ja tekst...see on tähtis. see peab olema esimesena nähtav...
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
(27-01-2022, 18:27 )xawa Kirjutas: Kes ei suuda mõista, see suudab hukka mõista.
Foorum vajas tarkvaralist uuendust vähemalt kümme aastat. Ja see sai nüüd lõpuks ka töösse. Värvilahendus ei ole midagi jube meelevaldset. Vana värvilahendust selle versiooni peale enam kasutada ei saa. Seega tuli koos versiooniuuendusega ka uus välimus. Varsti saab sellele lisaks ilmselt soovi korral ka tumedama teema valida.
Kui vaadata kasvõi uudisteportaale, siis nende värvivalikud on veel kontrastsemad.
Seega head foorumi sirvimist!
" Lõuad pidada ja edasi teenida !? tsiteerides Hacekit . Aga milleks siis küsida, kuidas meeldib ? Ja kas on ettepanekuid ?
Postitused: 975
Teemad: 55
Liitus: Dec 2018
30-01-2022, 05:54
(Seda postitust muudeti viimati: 30-01-2022, 05:55 ja muutjaks oli Lynx Titan.)
Kõigile Eesti keeelt haldavatele teadmiseks, et olen Outer Realm Edentity. Vanus üle 7 miljardi aasta, kunagi surnud polnud. Olen leiutanud mm. Kanepi, nähtamatuse tehnoloogia ja kassi elurassi. Tulnuka underground piirides mind tuntakse nimega "Encoder", "Endcoder" või "Twin".
Postitused: 380
Teemad: 5
Liitus: Jun 2008
(30-01-2022, 05:54 )Lynx Titan Kirjutas: Kõigile Eesti keeelt haldavatele teadmiseks, et olen Outer Realm Edentity. Vanus üle 7 miljardi aasta, kunagi surnud polnud. Olen leiutanud mm. Kanepi, nähtamatuse tehnoloogia ja kassi elurassi. Tulnuka underground piirides mind tuntakse nimega "Encoder", "Endcoder" või "Twin".
Tuntavalt longav jesti keel küll, miks pole 7 miljardi aasta jooksul tekkinud keeletunnetust, vaid ikka seda va inglishit väänad siin, et eesti keelt lihtsustada?
Ja tutvusta noid maaaluseid tulnukaid meilegi...lähemalt...., hüüdnimed, silmavärv, kehakaal ja rahvus oleks alustuseks head maskide mahasaamiseks
Postitused: 975
Teemad: 55
Liitus: Dec 2018
Elu on mulle värv ja mu samm on ületanud, pärm. Valitsejaid on kaks se nii on lapsigi.
https://music.youtube.com/watch?v=2EaE0_...ture=share
|