Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tervislik toitumine
#51
Ühes mulle teadaolevas talupoes müüakse EHTSAT leiba, ilma poepärmi saastata, sisse on segatud mitut liiki seemneid, jahedashoituna hallitama ei hakka, kui mõni viil süüa siis näljatunne kaob ära. Tolle poe aadressi ma ei avalda enesestkimõista, väga piiratud koguses keegi küpsetab ja paneb müüki. Mis kõige olulisem: Ehtne leib ei aja peeretama, mõnest viilust saab söönuks.
Vasta
#52
(21-11-2020, 06:30 )isemaag Kirjutas: Ühes mulle teadaolevas talupoes müüakse EHTSAT leiba, ilma poepärmi saastata, sisse on segatud mitut liiki seemneid, jahedashoituna hallitama ei hakka, kui mõni viil süüa siis näljatunne kaob ära. Tolle poe aadressi ma ei avalda enesestkimõista, väga piiratud koguses keegi küpsetab ja paneb müüki. Mis kõige olulisem: Ehtne leib ei aja peeretama, mõnest viilust saab söönuks.
Poe aadressi pole mõtet varjata! Tänu varjamisele ei saagi toota ja 2-3 pätsi tegemine ei tasu ära. Vili millest tehakse on ikka mürgitatud põldudelt, ja hilisemalt mürgiga töödeldud ja järsku isegi GMO!Sick
Täis öko asju eestist enam ei leia, vähemalt jaemüügist, öko ei ole tegelikult öko. ja vanade seemnete vastane sõda käib, vaja ainult GMO-d kasutada.
Vasta
#53
(21-11-2020, 10:20 )xcad Kirjutas:
(21-11-2020, 06:30 )isemaag Kirjutas: Ühes mulle teadaolevas talupoes müüakse EHTSAT leiba, ilma poepärmi saastata, sisse on segatud mitut liiki seemneid, jahedashoituna hallitama ei hakka, kui mõni viil süüa siis näljatunne kaob ära. Tolle poe aadressi ma ei avalda enesestkimõista, väga piiratud koguses keegi küpsetab ja paneb müüki. Mis kõige olulisem: Ehtne leib ei aja peeretama, mõnest viilust saab söönuks.
Poe aadressi pole mõtet varjata! Tänu varjamisele ei saagi toota ja 2-3 pätsi tegemine ei tasu ära. Vili millest tehakse on ikka mürgitatud põldudelt, ja hilisemalt mürgiga töödeldud ja järsku isegi GMO!Sick
Täis öko asju eestist enam ei leia, vähemalt jaemüügist, öko ei ole tegelikult öko. ja vanade seemnete vastane sõda käib, vaja ainult GMO-d kasutada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
KOMMENTAARIN: Tänu varjamisele riigivõim ei saa jälile nii lihtsalt, kus ehtsat ilma säilitusaineteta toitu müüakse ja on keerukam kaebusi esitada. Loe uuesti läbi. Oli kirjutatud, et müüakse ehtsat leiba VÄGA PIIRATUD KOGUSES. Täiendan: Ainult mõni päts päevas ja nii nagu pühavaim juhatab, mõnipäev tuuakse ja kohe ostetakse ära. Ainult puhas toit on letis. Kui läheb tootmiseks, keeratakse kõik perrse, kuni on poolvarjatud, on võimalik erategijail ehtsat toitu müüa.

Vasta
#54
(21-11-2020, 14:47 )isemaag Kirjutas:
(21-11-2020, 10:20 )xcad Kirjutas:
(21-11-2020, 06:30 )isemaag Kirjutas: Ühes mulle teadaolevas talupoes müüakse EHTSAT leiba, ilma poepärmi saastata, sisse on segatud mitut liiki seemneid, jahedashoituna hallitama ei hakka, kui mõni viil süüa siis näljatunne kaob ära. Tolle poe aadressi ma ei avalda enesestkimõista, väga piiratud koguses keegi küpsetab ja paneb müüki. Mis kõige olulisem: Ehtne leib ei aja peeretama, mõnest viilust saab söönuks.
Poe aadressi pole mõtet varjata! Tänu varjamisele ei saagi toota ja 2-3 pätsi tegemine ei tasu ära. Vili millest tehakse on ikka mürgitatud põldudelt, ja hilisemalt mürgiga töödeldud ja järsku isegi GMO!Sick
Täis öko asju eestist enam ei leia, vähemalt jaemüügist, öko ei ole tegelikult öko. ja vanade seemnete vastane sõda käib, vaja ainult GMO-d kasutada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
KOMMENTAARIN: Tänu varjamisele riigivõim ei saa jälile nii lihtsalt, kus ehtsat ilma säilitusaineteta toitu müüakse ja on keerukam kaebusi esitada. Loe uuesti läbi. Oli kirjutatud, et müüakse ehtsat leiba VÄGA PIIRATUD KOGUSES. Täiendan: Ainult mõni päts päevas ja nii nagu pühavaim juhatab, mõnipäev tuuakse ja kohe ostetakse ära. Ainult puhas toit on letis. Kui läheb tootmiseks, keeratakse kõik perrse, kuni on poolvarjatud, on võimalik erategijail ehtsat toitu müüa.
Olen päri, sest "jewronormid" kiusavad kõiki. Ja jõuamegi sinna kus ainuke tefitsiit on puhas ja õige toit! NSVL ajad hakkavad meelde tulema siis oli kõik tefitsiit ja sai leti alt. Nüüd on "kõike" (prahti esmajoones) kõik kohad täis aga lihtsat leiba netu!
https://www.youtube.com/watch?v=RZdg9hGlLfk&t=1s
Venemaal pole keelatud puhas ja hea toit, on kallis aga saadaval. EU-s on asjad selles vallas hullemadPh34r2Ph34r2
Vasta
#55
[/quote]
Olen päri, sest "jewronormid" kiusavad kõiki. Ja jõuamegi sinna kus ainuke tefitsiit on puhas ja õige toit! NSVL ajad hakkavad meelde tulema siis oli kõik tefitsiit ja sai leti alt. Nüüd on "kõike" (prahti esmajoones) kõik kohad täis aga lihtsat leiba netu!
https://www.youtube.com/watch?v=RZdg9hGlLfk&t=1s
Venemaal pole keelatud puhas ja hea toit, on kallis aga saadaval. EU-s on asjad selles vallas hullemadPh34r2Ph34r2

[/quote]

Idapoolt tulevatest tarbija-uudistest ei saa mina küll näha et EU/Eesti olukord oleks halvem kui Venemaal. Kui võtta eraldi palmiõli-probleemi, siis ainult Venemaal tihti tuuakse see kohale nafta jaoks mõeldud tsisternides, neid isegi ei jaksa keegi mõnikord ka puhastada.Samuti on rafineeritud/hüdrogeenitud palmiõli näiteks Eesti poelettidest leiduvates toitudes levinud văhem kui tavaline palmiõli, Venemaal vastupidi. Muidugi juhul kui toidu juurde käivad sildikesed sisalduvatest ainetest meil kõik puhtalt ja valgelt lõpuni rääkivat.
Hiljuti lugesin uudistes et Venemaal võeti vastu seadust mis keelab mitme aasta vältel lastele koolitoiduks andmast potensiaalselt ohtlikke kohukesi, rămpstoitu ja (järsku) makarone lihaga.
Ajal kui mina alg-ja põhikoolis käisin (2005-2014) ei olnud üldse sellist probleemi: kohukesi polnudki, rämpstoitu kaugeltki mitte, mis puutub makaronidesse, siis see esines, aga ei tea mis värk siis seal Venemaal toitlustusega on et isegi tavalisi makarone arvatakse nüüd terviseohtlikkeks... Pärast õppisin ühisgümnaasiumis 10-as klassis ja seal juba oli küll rämpstoitu ja rämpsjooke ning igasugust kohukestelaadset kraami, aga see nii pealetükkivalt kohustuslik pole, kuna seda saab ainult puhvetist osta (käin siiani seal tihti söömas, mõnus koht on). Bleh
Vasta
#56
Sarnases teemas keegi tänitas et isegi soolasele toidule lisatakse suhkrut sõltuvuse saamiseks.
Kuid ka magusatele toitudele (saiakestele, šokolaadile, batoonikestele jms) lisatakse vastupidiselt soola. Tähendab inimesed lähevad soolast ka sõltuvusse?
Või on's asi lihtsam ning suhkur/sool on juba vaikimisi soolastes/magusates toidukoostistes sees loomulikult.
Vasta
#57
(21-11-2020, 19:56 )antiamerikanist Kirjutas: Sarnases teemas keegi tänitas et isegi soolasele toidule lisatakse suhkrut sõltuvuse saamiseks.
Kuid ka magusatele toitudele (saiakestele, šokolaadile, batoonikestele jms) lisatakse vastupidiselt soola. Tähendab inimesed lähevad soolast ka sõltuvusse?
Või on's asi lihtsam ning suhkur/sool on juba vaikimisi soolastes/magusates toidukoostistes sees loomulikult.
Jutt on peamiselt maitsetugevdajatest ja sellistest ainetest mis tekitavad sõltuvust. Kui avad krõpsupaki siis käsi ikka ja ikka ronib sinna ja jood magusat limonaadi peale.
Vasta
#58
Nii sool kui ka suhkur on sõltuvust tekitavad.
Eriti veel teatud vahekorras kooslus.
Inglise keelne otsing aitab hädast välja.

Do You talk - Tapatalk?

Vasta
#59
https://www.youtube.com/watch?v=EnJDLF0FhQY
Juttu on toidust, venemaa näitel aga eks kehtib ka meil
Vasta
#60
https://www.youtube.com/watch?v=mgYE64hvgos
Hea jutt toidust ja "söögist". MacDonalds-i jutt on eriti räige! Kui muidugi seal tõe raasu on!Sick
Vasta
#61
http://onko-stop.lt/index.php/ru/kniga/s...-ubijca-1/

Venekeelne tekst. Miks just Valgevenes ja Balti riikides püsib nii kõrge arv seedeelundite vähkkasvajatest koolnuid? Kas pole selles süüdi nendes riikides enamkasutatav ja lihtne toiduvili?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keto toitumine kr1s 24 4,986 28-03-2021, 09:24
Viimane postitus: kr1s

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat