Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstik lahkus sellest elust
#76
Riigi Infosüsteemi Amet avas testkasutuseks suhtluskeskkonna (https://vestlus.eesti.ee) ja failivahetuskeskkonna (https://sahver.eesti.ee). Mainitud lahendusi saavad turvaliselt kasutada inimesed, kellel on Eesti isikukood ja mõni tunnustatud eID vahenditest.
Uued pilvelahendused eestis, sahvrisse 2GB mahuga kannataks ka laadida ja laiali jagada. Tasuta laendused. Vaatsin, Müstiku failide jagamiseks pole kõige õigem koht kuna nõuab kõigil kellele ligipääs isikukoodi, aga uued lahendused teadmiseks.
Vasta
#77
Kui tegemist on tekstidega, siis pole seal ju mingit mahtu. Ühte gigabaiti mahub mitu raamatukogutäit teksti. Kui aga lisaks pildid ja joonised, on teine asi. Ikkagi ei usu ma, et asi mahu taha pidama jäb. G drivesse üles ja iga soovija saab lingi. Mure murtud.
Vasta
#78
Tere teile!
Toimetan tasapisi,leian,sorteerin ja salvestan andmeid...Vahest ei teagi mida võtta,mida jätta,sest pean ülevaatama palju dokumente...Üksjagu segadust on ka ,orienteerumine võtab ka aega...
Noor sugulane pole veel minuni jõudnud,ehk arvestab minuga kui riskigrupis inimesega...küllap tuleb.Isegi siin segab see viirus...
Koos leiame võimalus ja lahendeid.
Kannatust paraveebud !
Vasta
#79
Olen seda teemat natuke analüüsinud ja olen üsna kindel et Müstik oli mingi siinse kasutaja varikonto ning ilmselt ei eksisteeri ka praeguseks hetkeks tema nn.pärandit.Paljastub hoopis huvitav manipulatsiooni skeem.Kui ma eksin andku mõni foorumikasutaja teada et on näinud seda Müstikut näiteks mõnel kokkutulekul.
Vasta
#80
(08-04-2020, 14:52 )Vesilik Kirjutas: Olen seda teemat natuke analüüsinud ja olen üsna kindel et Müstik oli mingi siinse kasutaja varikonto ning ilmselt ei eksisteeri ka praeguseks hetkeks tema nn.pärandit.Paljastub hoopis huvitav manipulatsiooni skeem.Kui ma eksin andku mõni foorumikasutaja teada et on näinud seda Müstikut näiteks mõnel kokkutulekul.
Sinu paranoia on täiega ülevõlli läinud. Ja lausa ebaviisakas Mentori suhtes.
Kokukatel mina jah teda näinud pole, osad aktiivsemad kirjutajad ei käigi kokukatel. Küsi Cassiopeia ja InDemandi käest, nendel on kunagi olnud Müstikuga kokkupuuteid.

Vasta
#81
(08-04-2020, 19:10 )Mannu Kirjutas:
(08-04-2020, 14:52 )Vesilik Kirjutas: Olen seda teemat natuke analüüsinud ja olen üsna kindel et Müstik oli mingi siinse kasutaja varikonto ning ilmselt ei eksisteeri ka praeguseks hetkeks tema nn.pärandit.Paljastub hoopis huvitav manipulatsiooni skeem.Kui ma eksin andku mõni foorumikasutaja teada et on näinud seda Müstikut näiteks mõnel kokkutulekul.
Sinu paranoia on täiega ülevõlli läinud. Ja lausa ebaviisakas Mentori suhtes.
Kokukatel mina jah teda näinud pole, osad aktiivsemad kirjutajad ei käigi kokukatel. Küsi Cassiopeia ja InDemandi käest, nendel on kunagi olnud Müstikuga kokkupuuteid.

Tänan, Mannu! Tõesti.
Ka mina ei kohtunud Müstikuga näost näkku mitte kunagi, kuid me suhtlesime facebookis ja ta näitas enda pere ja laste ning lastelaste pilte. Ma kutsusin teda küll Tallinnasse enda juurde, aga tal polnud võimalusi. Kahju.
Vasta
#82
Ikkagi ei usu ei usu ennem kui olen näpuga katsuda saanud nagu Uskumatu Toomas.
Vasta
#83
Püsige tervena !
Tahan veelkord rõhutada,tekstide ülespanek ei aita meil Müstiku
entsüklopeediat nö. lehitseda ...See on oma ülesehituselt selliselt koostatud ,et põhiteave on arvutis,sealt edasi "hüperlinkidega" jõuab tuumani,lisaks veel lingid paljuks muuks iga artikli all...
Imestan isegi kust tuli Müstikul see idee ja oskus niimoodi teavet edasianda...
Olen leidnud paar varianti tööst,suurim seni 1348 artiklit...
Seda saaks asjatundlik ja huviline ka levitada siin ja igaühele eraldi.
Keegi isegi ehk on ka juba huvi ülesnäidanud...
Ps.Müstik kohtus mitmega silmast silma ja oli isiklikult tuttav mitmega veel...hiljem lisan siin mõne kasutaja nime...
Jah,ühel meist on foto Müstikust ja minust ta kõrval,Müstik oli juba lahkunu...
Ka pole vaja urgitseda ,kas ,kes kus,...Müstik oli ja jääb veel hulgaks ajaks meiega rääkima...
Vasta
#84
Pne aga meili: tiit.magus@gmail.com
Olen huvitatud!
Vasta
#85
Tervitusi !
Teatan teile et nüüd on mõnel inimesel teie hulgast Müstiku
tööd,mitmeid jupikesi, osasid on veel ,võib olla et mõnd asja
pole leidnudki veel...
Avataril oleme Müstikuga...ta sünniaastapäeval...
11.juunil möödub aasta minekust...
Kuu pärast oleks saanud juubelit pidada....Saatus tegi teisiti...
Teile jätkuvat huvi müstiliste asjade vastu !
Tänan!
Vasta
#86
Kaastunne...
Vasta
#87
(09-06-2020, 15:29 )Mentor Kirjutas: Tervitusi !
Teatan teile et nüüd on mõnel inimesel teie hulgast Müstiku
tööd,mitmeid jupikesi, osasid on veel ,võib olla et mõnd asja
pole leidnudki veel...
Avataril oleme Müstikuga...ta sünniaastapäeval...
11.juunil möödub aasta minekust...
Kuu pärast oleks saanud juubelit pidada....Saatus tegi teisiti...
Teile jätkuvat huvi müstiliste asjade vastu !
Tänan!

Olen tihti viimasel ajal Müstikule mõtelnud, et huvitav, kus tema hing praegu viibib? Kas ta käib oma lähedasi vaatamas, parahuvilisi uudistamas jne?
Kellena ta sünnib uues elus ja kas sünnib sellel planeedil? Kas ta annab oma lähedastele ja parahuvilistele kuidagi endast märku jne Smile
Vasta
#88
(08-04-2020, 14:52 )Vesilik Kirjutas: .Kui ma eksin andku mõni foorumikasutaja teada et on näinud seda Müstikut näiteks mõnel kokkutulekul.

Päriselus ei üritanud Müstik oma identiteeti peita: tal oli Facebooki konto, kus olid pildid temast (antiikse tooli taustal, pargis põlispuude taustal, jne) ... mul peaks nende piltide koopiad kuskil arvuti kõvakettal olemas olema.

Päriselus olen ma Müstikuga 101 korda e-maile vahetanud ... ka siin ei üritanud ta oma identiteeti peita (kirjades oli eesnimi Tiiu ja perenimi olemas).

Otseselt pole ma Müstikuga päriselus kokku saanud, kuid kaudselt olen ma teda näinud auto pardasalvesti video pealt (sõitsin Haapsalust läbi, hiljem läks teistega vaidluseks ühe hoone üle, ning hiljem videolt hoonet järgi vaadates oli Müstik video peal: ta kõndis linnas ringi).

Kokkutulekutel ei käinud Müstik seetõttu, et tema jaoks polnud kokkutulekul osalejate "tase piisav" ... ta suutis mingis nurgas tuleviku ette näha, ning tajus ära, et pole mõtet kokkutulekule minna.

Päriselus on Müstikut näinud Parawebi "vanad tegijad" ... aastaid tagasi viisid nad talle Parawebi särgi.


Müstiku väärtus oli eelkõige tema postitustes ... suva sellest, kas nende postituste taga oli mingi müstiline "püha vaim", varikonto, või luust-ja-lihast-Tiiu .... inimese füüsiline keha võib ju hävineda, kuid tema mõtted ja kirjutised kestavad edasi!

Vasta
#89
(29-03-2020, 19:13 )xcad Kirjutas:
(29-03-2020, 18:40 )äikesepoiss Kirjutas: mingi blogikeskkond oleks kõige lihtsam vist? Odav ja mugav?
See (vist) maksab midagi. Pole blogidega tegelenud, see peaks võtma mingi ruumi pilvest + teenus

Wordpressis on jah mingi piirang, mille ületamisel, samuti mitme blogi pidamisel muutub blogimine tasuliseks.
Kuid Blogger võib sobida, see on tasuta ja lubab ühel inimesel tasuta pidada korraga mitmeid blogisid.


Vasta
#90
Mul heameel,et lahendused oli üks paljudest,kellega Müstik suhtles ka vestlustes....Nii võiks teisedki, kel selliseid kirjavahetusi olnud ,omi mõtteid ja mälestusi siin kirjutada....
Lähiajal saate ülevaate Müstiku tööst ,võib öelda elutööst mis jäi ikkagi pooleli....
Võtke julgelt sõna !
Tänan!
Vasta
#91
......
Vasta
#92
(15-06-2020, 22:13 )paadikapten Kirjutas:
(29-03-2020, 19:13 )xcad Kirjutas:
(29-03-2020, 18:40 )äikesepoiss Kirjutas: mingi blogikeskkond oleks kõige lihtsam vist? Odav ja mugav?
See (vist) maksab midagi. Pole blogidega tegelenud, see peaks võtma mingi ruumi pilvest + teenus

Wordpressis on jah mingi piirang, mille ületamisel, samuti mitme blogi pidamisel muutub blogimine tasuliseks.
Kuid Blogger võib sobida, see on tasuta ja lubab ühel inimesel tasuta pidada korraga mitmeid blogisid.

Igal pool on mingid piirangud kui tasuta tahta - teatud hetkest hakkab raha küsima.
Näiteks sellel lehel on piir käes - pluss veel pool lehte reklaamid - võite võrrelda:
https://parawebee.page.tl/

Kui kellegil on mingi "auk" siis võiks jagada?
PS. See "Mysteriusmen" võik oma kogemust jagada - kuidas tema ülesse pani?
Äkki saab sealt midagi aretada?
PPS: MTÜ Paraweeb võik kollektiivselt "õla anna panna" - seal lehel on nii circa 4€ kuu?!
Vasta
#93
Proovime nii ka - manuses...
PS. Laed alla - unzipid ja proovid laadida.


Manustatud failid
.zip   Mystikum.zip.torrent.zip (Suurus: 34.32 KB / Tõmbamised: 13)
Vasta
#94
(25-10-2020, 18:20 )Tyto Alba Kirjutas: Proovime nii ka - manuses...
PS. Laed alla - unzipid ja proovid laadida.

Proovisin. Mu töö nõuab pidevalt selliste nö Zip-ide avamist, kuid Müstiku värki mul ei õnnestunud avada. Ehk on arvuti viga...
Vasta
#95
(25-10-2020, 18:55 )Minaelan Kirjutas:
(25-10-2020, 18:20 )Tyto Alba Kirjutas: Proovime nii ka - manuses...
PS. Laed alla - unzipid ja proovid laadida.

Proovisin. Mu töö nõuab pidevalt selliste nö Zip-ide avamist, kuid Müstiku värki mul ei õnnestunud avada. Ehk on arvuti viga...
Kui on koodi all siis raske, 3-4 tähte saab "brute force" abil leida. Usun, et mingis formaadis mida iga zip ei ava, neid arhivaatori failitüüpe on palju. WinRar või mõni muu, laiendi järgi google ütleb mida kasutada.
Vasta
#96
(12-06-2020, 11:46 )lahendused Kirjutas: .


Müstiku väärtus oli eelkõige tema postitustes ... suva sellest, kas nende postituste taga oli mingi müstiline "püha vaim", varikonto, või luust-ja-lihast-Tiiu .... inimese füüsiline keha võib ju hävineda, kuid tema mõtted ja kirjutised kestavad edasi!

Nii on. Smile
Vasta
#97
(25-10-2020, 18:55 )Minaelan Kirjutas:
(25-10-2020, 18:20 )Tyto Alba Kirjutas: Proovime nii ka - manuses...
PS. Laed alla - unzipid ja proovid laadida.

Proovisin. Mu töö nõuab pidevalt selliste nö Zip-ide avamist, kuid Müstiku värki mul ei õnnestunud avada. Ehk on arvuti viga...

See on torrent (mida siia laadida ei saa) - kellegil on see aga õnnestunud - laadimine käib wink
Lootsin, et tal on see asi paremini organiseeritud - põhjalik nagu ta oli.
Hetkel pole aega sellega rohkem/sügavamalt tegeleda - muudest muredest oli juttu eespool...
(25-10-2020, 18:59 )xcad Kirjutas:
(25-10-2020, 18:55 )Minaelan Kirjutas:
(25-10-2020, 18:20 )Tyto Alba Kirjutas: Proovime nii ka - manuses...
PS. Laed alla - unzipid ja proovid laadida.

Proovisin. Mu töö nõuab pidevalt selliste nö Zip-ide avamist, kuid Müstiku värki mul ei õnnestunud avada. Ehk on arvuti viga...
Kui on koodi all siis raske, 3-4 tähte saab "brute force" abil leida. Usun, et mingis formaadis mida iga zip ei ava, neid arhivaatori failitüüpe on palju. WinRar või mõni muu, laiendi järgi google ütleb mida kasutada.

Kõige lihtsam zip-fail - tehtud portable vabavaralise 7Zip progega - mingit parooli pole.
Arvan, et mure on pigem selles, et loodeti leida sellest failist kogu arhiiv wink
Aga seal on vaid üks "nutune" torrent Like
Vasta
#98

Tervist ja jõudu , head inimesed siin !

Lugesin just mõnd postitust , kus murelikult räägitakse para febi sulgemisest,
Müstiku pärandi edastamise takerdumisest, ei olnud tema ega ka mina
it teemaga päriselt kodus...nii ongi juhtunud ,et huvilised pole saanud, ja ka avada Müstiku kirjutisi....Olen mõnele teist midagi püüdnud saata... edasi pole
suurt midagi juhtunud...Siin saaksin ma anda oma meiliaadressid , millele saavad siinsed liikmed ,tõsised huvilised teate jätta, ja ma püüaksin saata Müstiku töid.... Para asjadest ja saladustest entsüklopeedia ja ka muid töid ja mõtteid ...
Paraku on jah tõsiseid huvilisi vähemaks jäänud
kuid meil on neid mitu.... tänan teid !
AntsParm@gmail.com
Ants59@hotmail.com
antsparm@hot.ee

Olen fb s ,WhatsApp is

Kohtumiseni ! Ants Haapsalust.

Kirjutage ,püüame leida võimalusi teabe levitamiseks !
Vasta
#99
Siin on nüüd kogu Müstiku materjal sellisel kujul ,nagu see Temast maha jäi.
http://www.mysteriousman.net/andres/M%c3...0materjal/
Ma ei ole algupärast midagi muutnud. Kuigi mõned lingid korduvad ja hüperlinkidele pääseb vajutades Ctrl+hiire vasak.
Eks igaüks kes huvi tunneb, laeb alla ja teeb selle endale käepäraseks.
Hiljem ma kustutan korduvad asjad ära,võibolla parandan ka linke, sest osad on iganenud, aga momendil pole endalgi veel täit ülevaadet .
Täpsema info saamiseks pöörduge Mentori poole, N2 on vaid sõnumitooja.

Netikratid on aastal 2022 oma töö teinud .
Kui nüüd keegi seda väga tahab ,küsigu läbi priva , saadan DVD või panen pulgale. Umbes 3G.
Vasta
(12-12-2020, 20:02 )NelliN2 Kirjutas: Siin on nüüd kogu Müstiku materjal sellisel kujul ,nagu see Temast maha jäi.
http://www.mysteriousman.net/andres/M%c3...0materjal/
Ma ei ole algupärast midagi muutnud. Kuigi mõned lingid korduvad ja hüperlinkidele pääseb vajutades Ctrl+hiire vasak.
Eks igaüks kes huvi tunneb, laeb alla ja teeb selle endale käepäraseks.
Hiljem ma kustutan korduvad asjad ära, võib olla parandan ka linke, sest osad on iganenud, aga momendil pole endalgi veel täit ülevaadet .
Täpsema info saamiseks pöörduge Mentori poole, N2 on vaid sõnumitooja.

NelliN2 !!! Kõigepealt tänan sind südamest , et võtsid enda kanda Müstiku töö siia para web i üles panna. Müstik tegi aastaid tööd , otsides ja leides mitmekülgset teavet ,mis võib paljudele teist siin huvi pakkuda.
Aja möödudes on mitmed lingid tummad ,vabandusi ka siit, mitmed artiklid on jäänud ka tegemata ,aeg sai armutult otsa...
Kõigepealt soovitan üles leida iga töö tiitellehe ,sealt teid huvitav teema ,siis avanevad artiklid ,neis Hüperlingid ,mis viivad teid edasi järgmistele artiklitele kogu antud töö sees, olenemata isegi teemast.
Võite vabalt mulle kirjutada , küsimusi esitada...ehk oskan ka vastata.
Head uurimist , mu kallid paraveebud ! Tänan !

Täna pole meil veel kõik töövalmis , loodame korda saada ,...Vabandame!
Arvan , et seda tööd korralikult vaadata , tuleb kogu materjal eelnevalt alla laadida ...siis on ehk lihtsalt kätte saadavam ,komplektina ja järjest vaadatav .
praegu on midagi väga toores toode...


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 75,116 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 2,535 28-02-2009, 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 6,958 23-05-2008, 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat