Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tere mure=?
#1
Tere .küsin et kuidas saab täpselt kinndlask teha kui inimene on demonaalse possessiooni omanik või ei? kas kellegis elab mõni paha vaim)deemoin miskine. ma kardan et on aga kuidas saaks seda paremini kinnitada jakuidas kurivaimust lahti saada? seletan. ma ple elusees kiriukut sallind, lapsepõlves alati minestasin kirikus. enam ei taha minnagi sinna. ma arvan et kirik ja kõikk seonduv on vale ja pazk mida rumalatele juutiode poolt pähe määritakse omaenda rikastumisdwe arvelt lollimatele kodanikele! usklikke ja muid juute ei salli silmaotsaki, ajavad mul vsita keema juba peale vaadates. samas. mul meeldib natsism ja hr.Hitler ja tema usk. must värv , pealuud ja raskem muusika )slayer näitesk) nendel laulja tunnistab et puha usklik samas laulab sixsixsix .mis arvate mis peab tegema?
Vasta
#2
Deemon ei ole "Paha"...Smile
Vasta
#3
ma olen saanud arvamusele et ma olen lihsalt vana vaim või miski muu. ma uurisin.pahalane ei ole aga natukene ikka tunndub olema. juute ei salli silmaotsastki!!mul tundub et ma vana sakslase vaim olen, täpsus meeldib paljuski. jeesast ja seonduvat vihkan , risti näen ajab vihale.
viimsel aal olen mõeld et ew teagi mis toims. olen korduw unenägu näind kus sarvikud kutsuvad mind enda poole unes. ja ärkand või poolunes oma korisemise peal. pikaaegne mälestus meenub pidevalt unedes- et olen olnud varem vihmauss, sitsitikas ja siis ütles jummel et saad üle pika aja inimesene elada! eelmised elud on karistuseks sellest mida tegin eelmistes inimkehas olnud eludes! selgelt meeles et kui selles inimelus patutan jööngi putukaks edaspidih! seda kõike ma mäletan sisimas sügavalt ja nüüd üritavad keegit mind surmata!! kas kellelgil on kogemust sarnast või ma üksi!=?
Vasta
#4
Teise isiku puhul on see lihtne. Tavaliselt on seda juba eemalt näha ja/või tunda. Samas alati võid ju loitsu teha ja käskida vaimolendil endast märku anda või siis vaimolendiga vaimukeeltes vestelda. Näiteks käskida tal oma nime öelda jne. Kui iseenda puhul sellised kahtlused on, siis see mudugi probleemsem. Kõik sõltub siis sellest millisel määral vaimolend isiku juba üle võtnud on. Üldjuhul hullud ei kipu ennast hulluks pidama ja sagely on sama ka seestunutega. Teatud staadiumis on tunnetus juba nii nihkes, et ise ei pruugi enam midagi aru saada kui sinu sees toimetatakse.

Lahti saab ikka nii, et vaimolend tuleb välja ajada. Kirikuga ei ole seal miskit pistmist. Mitmed kirikud on hoopis kohad kus sellised olendid ringi liiguvad samas kui on kirikuid, kus nendega võideldakse. Asjad ei ole nii mustvalged. Kirik ei pruugi olla sugugi headuse sümbol ja deemon ei pruugi sugugi olla halva sümbol. Mõnes kirikus võidakse sulle rohkem halba teha kui mõni vaimolend sulle teeks.
Vasta
#5
Mind on alati imestama pannud see nimevärk. Igasugustes eksortsismi filmides kisendab üks hullunud papp:"Ütle oma nimi! Jeesuse nimel, ütle oma nimi!" Ja siis seestav deemon oigab, väänleb, ajab verist vahtu ja millegipärast rohelist lima välja ja viimases agoonias siis koriseb, et ma olen Baal vms, nagu oleks tal varbad kruustangide vahel Ja siis kui nimi öeldud, ongi kohe deemoniga mutt. No ei mõju usutavalt, vähemalt mulle.
Kui ma juba nii kõva pahalane olen, et teisi suudan seestada, siis ütlen papile, et mu nimi on nipitiri ja muudkui seestan edasi, ajagu see papp kasvõi ise rohelist ila ninast välja! Seal väljaajamisel peab ikka midagi palju tõsisemat ilmselt toimuma, kui mingi nimepärimine.
Kuidagi üldse on see nimi väga tähtsustatud. Teatud päriselanike kultuurides tuli seda varjata, kasutati hüüdnimesid ja peideti oma pärisnime. Peljati, et pärisnime teades saab vaenlane sulle paha teha. Tänapäeval ja üldse kogu kultuuriajaloo vältel on ikka enamasti nimi olnud avalik.Kui selle kaudu pääseks vihamehe kallale, siis oleks rahvaarv maailmas ilmselt tunduvalt väiksem kui ta praegu on.
Ma pole seda teemat uurinud ja see on jäänud mulle segaseks.
Vasta
#6
"Mind on alati imestama pannud see nimevärk"
Hmm...päris hea küsimuse püstitus. Deemoniga astraalis kohvi juues mul pole seda pähe turgatanudki, et otseselt tema nime küsida...Smile
Vasta
#7
Tahtsin sinu selle postituse kohta sõna võtta. Aga admin on millegipärast arvanud, et see ei sobi siia.!?
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9478
Tegelikult; sarnaste probleemide all, vaevlevad väga paljud inimesed. Te peaksite pöörduma ülitugeva selgeltnägija poole, kuid: Mitte ükski ei võta teid vastu, enne kui te olete alkoholi tarvitamise lõpetanud. Nagu te alkoholi tarbite, avate uuesti ukse saatana sõjaväele. Saatana sõjavägi on deliiriumi põhjustajaks. Siin on tähtis teie tahe ja tahtejõud. Pange kasvõi esimeseks kuuks end luku ja riivide taha. (sarnaselt on tegutsetud) Olen ise näinud deliiriumi tagajärgi. Naine lahkus 63 aastaselt. Mees külmus kraavis 69aastaselt.
Arutasime seda alkoholi soodumust. Ning jõudsime järeldusele, see on kaasa saadud eelnenud eludest.
Vasta
#8
„Saatana sõjavägi on deliiriumi põhjustajaks.“
Selles küsimuses ma oleksin natuke maisem ja väidaks, et kuude kaupa viinajoomise (mitu pudelit päevas) hobiga tegelemine on deliiriumi põhjustajaks...Smile
Vasta
#9
(27-01-2020, 17:41 )Q11 Kirjutas: „Saatana sõjavägi on deliiriumi põhjustajaks.“
Selles küsimuses ma oleksin natuke maisem ja väidaks, et kuude kaupa viinajoomise (mitu pudelit päevas) hobiga tegelemine on deliiriumi põhjustajaks...Smile

Kas antud juhul, astud sa oma ülemuste sõjaväe kaitseks välja – või kuidas?
Mul on selle sõjaväega kokkupuuteid olnud. Ebameeldivamat kokkupuudet ei oska enam ette kujutadagi. Kui sa oma ülemustega kohvilauas istud. Võiksid selle teeme ülesse tõstatada. Aga mitte siin, niisama lahmida.
Pahmell on ajurakkude kättemaks, surnud ajurakkude eest.
Eelnenud elude kogemused mõjutavad, selle elu kvaliteeti – kolossaalselt.
Kui te tõsiselt haigestute, võib julgelt öelda, te kukkusite karma aukku. Ja see on õige.
Vasta
#10
Nojah, meie lähtepunktid ja arusaamad on nii erinevad, niiet vaevalt me üksteist kunagi mõistaksime aga ma mõned endapoolsed punktid paneksin kirja.
Esiteks ma ei saa päris aru mida saatana all silmas pead. Deemon ja Ingel on üks ja sama. Praegusel ajal inimesed on teda ka tulnukaks kutsunud. Ta on energia (Kundalini) mis on Hetkes (Jumal) saavutanud eneseteadlikuse.
Mis/Kes Deemon ei ole?
Ta ei ole deliirium, kui inimene on oma aju ära mürgitanud.
Ta ei ole egojanu – mammona ihalus, liigsöömine, meelemürgid. Palju on nimetatud neid erinevalt ja arvatud, et seal taga on Deemon. Ego üks funktsioon on koguaeg tahta ja kui mingis suunas see läheb normipiirest välja ongi tagajärjeks sõltuvus...ning mis kõige hullem, ego hakkab sellele toetuma ja nii ka ennast elus hoidma. Kui ta toetub näiteks sportimise sõltuvusele on loomulikult parem kui ta toetuks alkoholile.
Nii karma...
Eestikeeles nimetatakse seda saatuseks. Kui loed näiteks delfis inimestest kes tahavad selgeltnägijatelt teada tulevikku. Mida nad mõtlevad? Nad arvavad, et kui tean tulevikku, siis mul on mingi võime seda muuta. Kas siin pole vastuolu? Juhtub midagi väga traagilist, siis öeldakse ohates „ega saatuse vastu saa“ aga samas ikkagi jääb mingi tunne, et midagi ma nagu saan muuta.
See tunne on õige aga seletus vale.
Sest me samastame ennast objektiga ehk inimesega. Inimese (füüsilise keha) elu on paratamatus, täpselt nagu egolgi. Esimene on kasvanud vanematelt, vanavanematelt jne tagasi saadud DNA –st. Teine ümbrusest ( kuidas vanemad kasvatasid, millised sõbrad olid, keskkond, usuline ümbrus, sõjaaeg...jne).
Ja mis see saatus siis on?
Ego ongi saatus (karma).
Valgustumisel nähakse ego illusioonist läbi ja peale seda kaob ka karma...Smile
Vasta
#11
No on ikka puder selle inimese peas. Selle koostis on määramatu! Kordan veel kord:
Sünnime siis materiaalsesse maailma – ainult selleka – et täiustada oma hinge puhta energiaga.
Kurat on põrgu valitseja. Tema ülesanne on; teha pimedusest valgust või, teha kurjusest headust. Põrgu asub päikesesüsteei ja universumi keskme vahel.
Saatan on Nibiiru valitseja. Tema teeb valgusest pimedust või, headusest kurjust. Nibiirul kindlat astronoomiliselt fikseeritud asukohta ei ole. Deemonid on Saatana teenrid või tööriistad. Nemad produtseerivad kurjust ja teenentavad kurjust.
Inglid on valguse ja headuse esindajad. Nemad püüavad inimest aidata tema probleemides ja muredes. Inglid on pärit hingede maalt.
Nüüd pistad sa kohe kisama; tõesta....
Suhtlen pidevalt kõikvõimalike vaimudega, selle universumi piires. Ja ma ei peaks teadma mida ma räägin; nonsens!
Vasta
#12
Q11 on troll kes käib siin tahtlikult vett sogamas ja teemasid risustamas oma juraga.Ma soovitaks tema postitusi mitte tõsiselt võtta.
Vasta
#13
„Sünnime siis materiaalsesse maailma – ainult selleka – et täiustada oma hinge puhta energiaga.“
Kuidas Sa sellisel juhul seletad ära väikeste laste surmad? Mismoodi nad siis oma „hinge“ täiustasid?
„Nemad produtseerivad kurjust ja teenentavad kurjust.“
Mis on kurjus?
Mis on headus?
Need on inimese peas olevad mõtte kontseptsioonid, mitte midagi muud.
Jumal on sellest väljaspool.
„Q11 on troll kes käib siin tahtlikult vett sogamas ja teemasid risustamas oma juraga“
Aitäh malandro tunnustuse ja julgustavate sõnade eest...Smile

Vasta
#14
Väikesed lapsed sünnivad selleks et surra. Sellega nad täiustavadki oma hinge. Kustutades sellega oma karma võla. Sellega aitavad nad ka Ema karma võlgasid ära viia. Järgmine kord sündides on nad täiesti normaalsed, täisväärtuslikud inimesed. Arstiteadus teeb nendele hingedele karuteene. Hoides neid hingi siin kinni. Ükski nendest kinnihoitutest hingedest ei ole täisväärtusliku elukvaliteediga inimesed.
Q11. Mulle tundub et sina oledki üks nendest kinnihoitutest hingedest. Kuidas muidu seletada sellist eba atekvaatsust?
Kui te mõtlete või teete kellelegi halba. See ongi patt, ehk kuritegu. Esoteerilises maailmas on mõelda halvasti, suurem patt. Kui teha halba.
Vasta
#15
„Esoteerilises maailmas on mõelda halvasti, suurem patt.“
Inimene ei vali oma mõtteid. Patt, kui kasutada sellist sõna, oleks minamõte.
„Väikesed lapsed sünnivad selleks et surra.“
Samamoodi nagu surma pole olemas ei ole ka sündimist.
Kui inimene küsiks Jumalalt „Miks, oh miks on meil elus kannatus?“
Jumal imestunult vastaks „Aga kelleks te siis ennast peate?“
Ainult Üks Mina On ja Ta pole kunagi sündinud...Smile
Vasta
#16
Jälle üks konflikt erinevate vaadete või "teadmiste" osas. Mõlemad pooled kindlad, et teine pool ajab täielikku jama.
Kas mingit tõde ongi üldse olemas?
Ühe poole jutt mingitest kuraditest, põrgust ja deemonitest tundub minu jaoks aga muinasjutuna kellegi peas.
Q11 jutt aga on minu arvates loogilisem kuigi minu väikese pea jaoks on natuke keeruline sellest endale terviklikku pilti luua.
Kogu selle jutu mõte oli, et minu arvates pole Q11 puhul tegemist trolliga ja mina loen alati hea meelega tema postitusi.
Vasta
#17
(29-01-2020, 18:29 )Q11 Kirjutas: Ainult Üks Mina On ja Ta pole kunagi sündinud...Smile

Kui pole kunagi sündinud, siis ei saa selle kohta ka midagi öelda... eriti veel ei saa selle kohta öelda üks, mina ja onLaugh

Vasta
#18
(30-01-2020, 15:06 )igaviklane Kirjutas: Jälle üks konflikt erinevate vaadete või "teadmiste" osas. Mõlemad pooled kindlad, et teine pool ajab täielikku jama.
Kas mingit tõde ongi üldse olemas?
Ühe poole jutt mingitest kuraditest, põrgust ja deemonitest tundub minu jaoks aga muinasjutuna kellegi peas.
Q11 jutt aga on minu arvates loogilisem kuigi minu väikese pea jaoks on natuke keeruline sellest endale terviklikku pilti luua.
Kogu selle jutu mõte oli, et minu arvates pole Q11 puhul tegemist trolliga ja mina loen alati hea meelega tema postitusi.

Kaldunn räägib sellest, mida tunnetab, usub ja ta siiralt tahab ka teisi aidata.
See teine aga lihtsalt hängib. On palju kordi endale vastu rääkinud ja sisetunne on, et ta lihtsalt irvitab nii enese, selle foorumi kui ka Universumi üle. Või vähemalt see vaimolemus, kes teda mõjutab ja valdab.
Vasta
#19
Nekromandi väitlused Surnuhingega.
Vasta
#20
Heh, ma vaatan et siidiussi teema on sujuvalt Q11-ne üle arutamiseks läinud.
No mis siis ikka.
Esiteks,kes pole veel aru saanud, siis ma räägin mitteduaalsusest. Kes teab, see teab...kes ei tea vaatab internetist üle kui huvi pakub.
See oli aastaid tagasi kui ühele inimesele näitasin videoid ja panin linke.
„Räägi oma sõnadega...ma tahan seda kuulda Sinult“ mitmeid kordi Ta palus.
Sellest ajast püüangi niipalju kui oskan end väljendada ja seletada ise nö. omapeaga. Mitte, et kõik mu näited oleksid enda omad, sest „ahaa“ efektiks on juba väga mõjusaid allegooriaid välja mõeldud.
„Kui pole kunagi sündinud, siis ei saa selle kohta ka midagi öelda... eriti veel ei saa selle kohta öelda üks, mina ja on“
Jah, tõepoolest lihtsam on öelda mis Ta ei ole. Oled kogenud kusagil punkti, kus Teadvus kaob?
Ma ei räägi tajudest ega mõtetest....eriti minamõttest. Need jah kaovad.
„Kaldunn räägib sellest, mida tunnetab, usub ja ta siiralt tahab ka teisi aidata.“
Kindlasti. Aga milles tahab ta aidata? Sellest ma nagu pole hästi aru saanud.
Enamus inimesi peavad ärkveloleku seisundit kõige „pärisemaks“. Näevad vahetevahel ka unenägusi aga ei pööra nendele suurt tähelepanu. Edasi, sealt teatud hulk hakkavad tähele panema unemaailma. Avastamist on palju. Eriti kui teadlikud uned ja astraaliskäimine on juba käpas. Ja mõned peavad seda vaimuilma isegi esmasemaks kui ärkvelolekut.
Olen vaadanud saateid kus usklik (kristlane) esimest korda astraali sattub. Loomulikult ta õhinal pärast seletab „jaa...ja tuligi jeesus minu tuppa....ülenivalge....habe ilusasti lõigatud...nägivälja täpselt nagu kirikus seal suure maali peal...ja siis, siis viis ta mu taevasse ja inglid lendasid ja kõik oli nii ilus...ja see oligi taevas ja nüüd ma tean“
See ei olnud taevas. Lihtsalt inimese teine olek ehk uneilm.
Kolmas seisund ( olen ka natuke teistsugust lähenemist toonud aga las praegu olla ) on sügav uni. Seda isegi Vaimuilma huvilised eriti ei uuri. Kuigi potentsiaalina Minast arusaamiseks on see ehk kõige mõjusam.
Esimeses kahes „eluleb“ eraldiseisva mina illusioon (ego), kolmandas see puudub. Aga kõigis neis, kordan....kõigis neis kolmes seisundis on Mina muutumatu.
Ja seda Mina on nimetatud küll Jumalaks, budaloomuseks, Teadvuseks, Taevaks, Nirvaanaks või ka Hetkeks(Q11)...Smile

Vasta
#21
(30-01-2020, 19:20 )Q11 Kirjutas: Jah, tõepoolest lihtsam on öelda mis Ta ei ole. Oled kogenud kusagil punkti, kus Teadvus kaob?
Ma ei räägi tajudest ega mõtetest....eriti minamõttest. Need jah kaovad.

Sügavas unes teadvus enamasti tunnetuslikult "kaobki". Mina leian et teadvus ei ole kõikides oma eritasandites läbivalt muutumatu. Ja võimalik et Olematuses kustub teadvus täielikult.

Vasta
#22
„Ja võimalik et Olematuses kustub teadvus täielikult“
Aga siis ju sellist asja nagu olematus ka ei eksisteeri.
Ehk „väljaspool“ Jumalat ei ole midagi. Ka Mittemidagi on Jumala sees.
Nii ehk..Smile
Vasta
#23
Jumalad saavad minu meelest olla vaid aegruumiliselt eksisteerivad. Olev põhineb aegruumitul Olematul. Seega Jumalast pole enam haisugi Laugh
Vasta
#24
Jumal on Hetk...Smile
Vasta
#25
Ma ei usu ühte muutumatut hetke.
Q11-Kusjuures minu avastuste kohaselt on Hetk/Vaatlus Pluuto toimejõud. See on kõigest üks Iseteadvuse paljudest funktsioonidest. Igal auratasandil, keerukusastmel ja paralleelmaailmas võib hetke väga erinevalt kogeda. Minu jaoks Hetk ongi vaatlus või vaatlemine, mille muutuv taju sõltub seega paljudest kompleksetest asjaoludest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tere Projanar 1 419 28-07-2023, 23:07
Viimane postitus: Kabala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat