Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis paneb inimesi eitama tõsiasju ja uskuma vandenõusid?
#76
(07-11-2019, 09:08 )Nielander Kirjutas:
(06-11-2019, 09:19 )Mannu Kirjutas: See loosung võiks ju rippuda kuskil riigis, kus ON ülerahvastatus.
Ülerahvastatus on piirkonniti; teistes piirkondades on alarahvastatus.

Miks seda riigiti hinnata? Vaatame ikka planeeti tervikuna. Selles suhtes on see rahvastus suhteline. See kui Hiinas ja Indias on liiga palju inimesi, ei tähenda, et näiteks Eestis neid liiga vähe on. Miljardist terve Maa peale täiesti piisaks.
Noh, mitte riigiti, vaid piirkonniti.
Kuid kui hakata kuidagiviisi propageerima (või ka lausa peale sundima) vähest sündivust praegustes suurtes sünnituspiirkondades, siis see läheb vastuollu inimõigustega.
Ma olen ka nõus, et miljard, no ka 2-3, oleks paras. Kuid kuidas seda ellu viia ilma inimõigustega vastuollu minemata?

Vasta
#77
Lihtne ju...tuleb elatustaset tõsta. Arenenud ja urbaniseerunud süsteemides langeb sündivus 1-2 lapseni pere kohta.
Vasta
#78
Kordan tuntud mõtet - haridus on üks tõhus sündivuse piiramise vahend.
Vasta
#79
(07-11-2019, 11:34 )Ill be back Kirjutas: Lihtne ju...tuleb elatustaset tõsta. Arenenud ja urbaniseerunud süsteemides langeb sündivus 1-2 lapseni pere kohta.
Siin tuleb keskkonnakaitse vastu. Planeedi ressursside suutlikkus jne. Kõik 7-8 miljardit ei saa elada sama hästi kui meie siin läänes. Ja kas lääs tahab oma elatustaset allapoole lasta? (kordan igaksjuhuks, minu elatustase on kõvasti alla lääne keskmise)
Haridus njh ... siis hakatakse tahtma jälle sedasama elatustaset, kuigi vb ka mitte.

Vasta
#80
https://www.youtube.com/watch?v=5zk0eyKzp1c
Inglismaa AD1967 - vaatame natuke mis toimus tänaval.
Ja mõtleme natuke tõsiasjade teemal.
Vasta
#81
Värske artikkel, mis sobitub selle peavoolumeedia ja vandenõude temaatika alla, vaadates asja ajakirjaniku silmade läbi: https://tartu.postimees.ee/6820829/aet-r...-aru-saame
Vasta
#82
(08-11-2019, 09:33 )Nielander Kirjutas: Sorry, aga teise mätta otsast vaadates võib need sinu vastused kokku võtta või ümber sõnastada järgmiselt:

1. Meedia, mis räägib asju mis rahvuslasele/konservatiivile ei meeldi.

2. Nad ei võta rahvuslasi/konservatiive tööle.

See viimane on kindlasti vale. Tunnen mitut konservatiivsete vaadetega inimest Postimehe väljaannete juhtivatel kohtadel.

Meenuta mis juhtus Peeter Helmega - kui tema "kont" kellegile risti kurku jäi siis ta enam tööle ei jäänud.
Ehk siis on alateema haakumine "eriliste" inimestega - on olemas igatsorti ülikoolide ajakirjandus kateedrid.
Seal õpetavad kes - rõhuvas enamuses on need pedagoogid pehmelt öeldes kaldu liberaalsusesse.

Ehk vastates sinu eelmisele küsimusele - rääkida midagi koosolekutest ja igapäevastest juhnööride jagamisest
on puhtakujuline rumalus või demagoogia või lihtlabane teema hägustamine - oleneb rääkijast.
Ajakirjanikele on algusest peale sissesöödetud teatud maailmapilt mida nad peavad järgima.

Kui nad seda ei järgi siis jäävad nad ilma oma heast palgast ja mida iganes neile on antud.
Juhiseid antakse kord aastas Bildenbergide koosolekul - loe mitu ajakirjanduse "suur kuju" Eestist kohal on olnud!
Kiiremateks kursi korrigeerimteks on teatud "võtmeisikud" kes võtavad sõna mingis suures lehes ja seda järgitakse.

See on suur ja pikalt käibel olnud progress ja aluseks ongi luua ja jagada inimesed "erilisteks" ja "tavalisteks".
Inimesed jagatakse/jaotuvad ajuprotsesside mitmekesisuse ja südametunnistuse oleku alusel gruppides.
Ühtedest saavad "uhhuud" teistest "kainelt mõtlevad" ja jälle on loodud üks inimesi jagav jaotus
mis annab põhjusi mitmeteks alajaotusteks ja konfliktideks, ning "toidab" lugematuid ajakirjanike ja nende peremehi.

@Mannu - kahjuks ei saa "ajakirjanduse kaadripoliitikast" antud kontekstis mööda vaadata.
See on ÜKS põhjustest mis loob ja toidab sellist inimeste jagamist - kellegite jaoks headeks ja halbadeks.
Vasta
#83
(08-11-2019, 10:43 )Nielander Kirjutas: Värske artikkel, mis sobitub selle peavoolumeedia ja vandenõude temaatika alla, vaadates asja ajakirjaniku silmade läbi: https://tartu.postimees.ee/6820829/aet-r...-aru-saame

Äkki teeks nii, et kui jagatakse midagi siis sellist mida saab ILMA piiranguteta tarbida.
Hetkel on ühe leheneeguse pilt ja provotseeriv pealkiri - muu eest peab juba maksma.
Pealkiri on juba selline mis viitab otseselt minu postitusele #13 teemas "Tavalised inimesed vs. erilised".
Vasta
#84
(08-11-2019, 09:33 )Nielander Kirjutas: Sorry, aga teise mätta otsast vaadates võib need sinu vastused kokku võtta või ümber sõnastada järgmiselt:

1. Meedia, mis räägib asju mis rahvuslasele/konservatiivile ei meeldi.

2. Nad ei võta rahvuslasi/konservatiive tööle.

See viimane on kindlasti vale. Tunnen mitut konservatiivsete vaadetega inimest Postimehe väljaannete juhtivatel kohtadel.

Sa just ise rääkisid erinevate allikatega tutvumisest ja võrdlemisest ja nüüd sead ette vaid kaks äärmust. Aga väga lihtne on teha test. Võtke ette Päevaleht ja Postimees. Jah, ka Postimees, mille peatoimetaja personali poolt välja söödi (taaskord) ja mis olla olnud konservatiivseks muutunud. Paberkujul on seda lihtne teha ja minul see võimalus on. Nädala peale ilmub seal üle 20-ne liber-globalistliku (enamalt jaolt solvangutega pikitud, võitlevat laadi ja väga vihast) arvamusartikli, üks konservatiivne ja paar suhteliselt neutraalset. Selline on ligilähedane suhtarv. Kui nüüd võtta eraldi uudised, siis kõikjal ruulib ikka ja jälle Trumpi mõnitamine, Brexiti ühepoolne kuvamine ja pidev parempoolsete poliitikute peaaegu olematute eksimuste ülespaisutamine või lihtsalt halvustamine. Näiteks väljend " kohal olid ka EKRE tegelinskid", valitsuse ministrite kohtumiselt jne jne. Näiteid võiks tuua lõpmatu hulga. Kui see pole kallutatus, siis mis see veel on. Miks näiteks ei avaldata mitte kunagi ühtegi Andres Raidi arvamuslugu? Sest üliprofessionaalse ajakirjaniku töödes ja arvamuslugudes pole mitte kuskilt kinni võtta. Kõik on lihtslt, mustvalgelt ja lõplikult tõestatult kirja pandud. Ja sellisel kujul ja selliste faktidega, et ka Maali maalt saab täpselt ja üheselt asjast aru. Teda pole isegi võimalik välja naerda ja mõnitada. Seepärast vaikitakse ta hoopis maha nagu ta ei uuriks ja kirjutakski väga valusaid asju. Selliseid ajakirjanikke on meil veelgi, aga löögile nad ei pääse. Ainsad väljundid olidki Tallinna TV, Objektiiv ja Uued Uudised. Noh see viimane on küll täpselt samasugune kui Päevaleht, ainult teisest äärest. Veel muidugi sotsiaalmeedia, kus kirjutavad näiteks päris hästi ja tabavalt Harri Kingo ja läbi huumoriprisma, kuid seda valusamalt Roosa Udu. Mingi tõepärase pildi saad ainult kõiki allikaid kõrvutades.
Või võtke kasvõi meie naabri, Soome, kajastamine meie meedias. Maalitakse umbes sama pilti nagu 80-ndate aastate Soomes oli. Et aga seal on valla päästetud tõeline punaterror, sellest pole siin potatud sõnagi. Et politseid sunnitakse iga päev valetama ja vaikima teatud asjadest, et ka Soomes on juba rajoone, kuhu politsei ei söanda ilma tugijõududeta siseneda, Et kohtud ei mõista enam õigust võrdstel alustel, et alaealisi lõigutakse, et kirik teeb homopropagandat, et perekondi lõhutakse ja lapsi lahutatakse vanematest ilma mingi põhjuseta (isa keelas pojal kleiti kanda) jne jne. Kas see pole meedia kallutatus? Soome teema on mulle eriti valus, kuna töötasin seal juba vene ajal (lahkusin sealt 93-ndal) ja mul on seal tohutult sõpru nii maal kui linnas. Ja see kallutatus on nimelt pärit kaadri väljaõppest. No ja toimetuste üldisest hoiakust. Kasvõi rusikas taskus, aga tööl on kogu toimetus in corpore globaal-liberid. Vastasel juhul oled naerualune ja valge vares.
Vasta
#85
(08-11-2019, 11:13 )Tyto Alba Kirjutas: Äkki teeks nii, et kui jagatakse midagi siis sellist mida saab ILMA piiranguteta tarbida.
Hetkel on ühe leheneeguse pilt ja provotseeriv pealkiri - muu eest peab juba maksma.
Pealkiri on juba selline mis viitab otseselt minu postitusele #13 teemas "Tavalised inimesed vs. erilised".

Vabandust, ei pannud tähele, et tasuline. Näe, leidsin siit sama asja: https://www.docdroid.net/EJp93Uv/aet-reb...timees.pdf
Vasta
#86
Jälle demagoogia. Ega siis inimesed ja ka EKRE pole kunagi vaenanud homosid. Vaenatakse nende pealetükkivat propagandat, mida tehakse maksumaksja raha eest. Ja eriti vastumeelne on, kui propagandat tehakse lastele. Selle vastu on kogu võitlus ja retoorika. Mitte üldse homonduse kui nähtuse vastu. Riivamisi puudutab autor ka seda laste kaitsmise teemat, kuid ikka äraspidiselt.
Vasta
#87
Kardan, et sa lugesid sellest loost natukene mööda. Või siis on meie jalgealused mättad liiga erinevad.
Vasta
#88
Kui sa minu arvamusega ei nõustu siis see tähendab,et sa vihkad mind!! Kunstikooli lillelaste mustvalge loogika (kaudselt tean seda autorit,tuttava-tuttav).


(08-11-2019, 06:59 )Tyto Alba Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=5zk0eyKzp1c
Inglismaa AD1967 - vaatame natuke mis toimus tänaval.
Ja mõtleme natuke tõsiasjade teemal.

Mitut ülekaalus inimest märkate?
Vasta
#89
(08-11-2019, 12:43 )Nielander Kirjutas:
(08-11-2019, 11:13 )Tyto Alba Kirjutas: Äkki teeks nii, et kui jagatakse midagi siis sellist mida saab ILMA piiranguteta tarbida.
Hetkel on ühe leheneeguse pilt ja provotseeriv pealkiri - muu eest peab juba maksma.
Pealkiri on juba selline mis viitab otseselt minu postitusele #13 teemas "Tavalised inimesed vs. erilised".

Vabandust, ei pannud tähele, et tasuline. Näe, leidsin siit sama asja: https://www.docdroid.net/EJp93Uv/aet-reb...timees.pdf

Parafraseerides seda sama Aeti ja lühidalt -
Kõik kes ei taha aru saada, et "lillad" on uus normaalsus on pahad ja eriti EKRE...
Muud ei ole mõtet lahti seletada või üle tsiteerida - sellest kõigest on siin juba korduvalt juttu olnud.
(08-11-2019, 14:54 )Malandro Kirjutas: Kui sa minu arvamusega ei nõustu siis see tähendab,et sa vihkad mind!! Kunstikooli lillelaste mustvalge loogika (kaudselt tean seda autorit,tuttava-tuttav).


(08-11-2019, 06:59 )Tyto Alba Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=5zk0eyKzp1c
Inglismaa AD1967 - vaatame natuke mis toimus tänaval.
Ja mõtleme natuke tõsiasjade teemal.

Mitut ülekaalus inimest märkate?

Mitut mitte põliselanikku märkate? wink
Vasta
#90
Mulle meeldib vaadata sarja "Chicago leegid" https://www.foxtv.ee/seriaalid/foxlife/chicago-leegid

Tänases seerias oli üks ehe vandenõu selle tuletõrje komando juhi ja tema liikmete vastu. Algatati see loomulikult kõrgemalt poolt ehk nende poolt, kel võimu ja raha on. Lõppes kõik hästi ehk siis alatud, valetajad ja provotseerijad võeti vahele.
Kuid mul oli silme ees pidevalt praegused sündmused Eestis, kus ka erinevate vandenõude kaudu püütakse vabaneda ebamugavast Konservatiivsest erakonnast ja selle pooldajatest.
Kasutatakse valetamist (nagu Mary Kross ja ajakirjanikud), ajupesu (nagu Postimees, EP, Terevisioon jt igapäevaselt teevad), et oma eesmärki saavutada jne jne
Iganädalane väljahõige, et refikad juhivad "rahva armastuse" statistikas, on lausa koomiline.

Lisaks Trumpile peetav ajujaht, mis kuulub juba kõrgema pilotaaži hulka...vandenõude alal.

Seega imestan, et üldse keegi veel usub, et vandenõusid pole olemas???
Vasta
#91
(08-11-2019, 14:10 )Nielander Kirjutas: Kardan, et sa lugesid sellest loost natukene mööda. Või siis on meie jalgealused mättad liiga erinevad.
Vaadake, Nielander, mulle näiteks see mätas, mis Teie jalge all ei meeldi mitte üks põrm, kuna para-teemades olete konservatiiv-skeptiliselt tavateaduses kinni ja ka vandenõude teemades hoiate pigem peavoolu arusaamade poole. Teemades, mis käsitlevad nö. "kaasaegset" NWO seks- revolutsiooni kaldute üliliberaalsusse, ilma küsimärke panemata. Lihtsalt minu seisukoht.

Vasta
#92
(08-11-2019, 17:06 )igihali Kirjutas:
(08-11-2019, 14:10 )Nielander Kirjutas: Kardan, et sa lugesid sellest loost natukene mööda. Või siis on meie jalgealused mättad liiga erinevad.
Vaadake, Nielander, mulle näiteks see mätas, mis Teie jalge all ei meeldi mitte üks põrm, kuna para-teemades olete konservatiiv-skeptiliselt tavateaduses kinni ja ka vandenõude teemades hoiate pigem peavoolu arusaamade poole. Teemades, mis käsitlevad nö. "kaasaegset" NWO seks- revolutsiooni kaldute üliliberaalsusse, ilma küsimärke panemata. Lihtsalt minu seisukoht.

Good point.
Siinses foorumis teame kõiki vanu olijaid ja nende vaateid ning väärtushinnanguid, mis eriti aja möödudes ei muutu. Mõnede eranditega, kui kristuse vaim on nad enda sekti võtnud.
Kuid on mitmeid, kes muudavad oma arvamusi, väljaütlemisi ja põhimõtteid nii nagu tuul puhub.
Kas nad on tõesti nii põhimõteteta ja ei tea, mille eest seista.... või neile makstakse ja nad räägivad seda, mida maksja nõuab?
Vasta
#93
(08-11-2019, 15:37 )Tyto Alba Kirjutas: Parafraseerides seda sama Aeti ja lühidalt -
Kõik kes ei taha aru saada, et "lillad" on uus normaalsus on pahad ja eriti EKRE...

Selle "parafraseeringuga" tõestad sa artiklis tõstatatud probleemi olemasolu ilmekamalt, kui selle autor eales unistada oskaks.

(08-11-2019, 17:06 )igihali Kirjutas: Vaadake, Nielander, mulle näiteks see mätas, mis Teie jalge all ei meeldi mitte üks põrm, kuna para-teemades olete konservatiiv-skeptiliselt tavateaduses kinni ja ka vandenõude teemades hoiate pigem peavoolu arusaamade poole...

Alati meelitav, kui viitsitakse iseloomustada, aga ma ei saa kuidas see teemasse puutub. Kui ainult... see ei tee sinu jaoks lihtsamaks mingeid argumente minetada. Umbes, et ta on üks "nendest" ja "neid" ei tasu uskuda.
Vasta
#94
(08-11-2019, 18:03 )Nielander Kirjutas:
(08-11-2019, 15:37 )Tyto Alba Kirjutas: Parafraseerides seda sama Aeti ja lühidalt -
Kõik kes ei taha aru saada, et "lillad" on uus normaalsus on pahad ja eriti EKRE...

Selle "parafraseeringuga" tõestad sa artiklis tõstatatud probleemi olemasolu ilmekamalt, kui selle autor eales unistada oskaks.

Ma olen vahest mõtelnud - enamus nende vandenõude kohta mida "peavool" nii usinalt maha teeb on kirjutatud
terve hulk väga hästi argumenteeritud ja mis PEAMINE - dokumentaalselt tõestatud raamatuid.
Näitena toome kas või Kennedyte mõrvad või teatud ühiskonda uuristavate ideoloogiate pealesurumise.

Ja siis tulevad selle maailma "aet rebased" kes taandavad KOGU selle keerulise ja mitmetahulise probleemide kogumine
selle peale, et "vana usulised konservatiivid" ei saa aru ja on kinni selle maailma uuenemise protsessis.
Mis kuradi mustas augus nad istuvad, et suudavad seda kõike ignoreerida - mida neil pole - mõistust - südametunnistust!!!

Kuna juba hetkel on see "aet rebane" ees siis kas ta sellest on rasku aru saada - terve mõistuse piires, et (näiteks)
selline massiimmigratsiooni jätkumine (mis juba ON) tagumiku keeranud nn vanade lääne riikide majanduse, tavalise
elu-olu ja läheb ainult hullemaks jätab tema ja temasugused puuutmata??? Millele sellised inimesed loodavad???!!!

Seis on juba teema pealkirjast - Mis paneb inimesi eitama tõsiasju ja uskuma vandenõusid? ammu üle läinud.
Küsimus seisab juba selles, et mida peab veel TOIMUMA, et inimesed aru saaksid kuhu senised vandenõud viivad!?
Või nad lausa eeldavad seda, et nende pojad lõikavad maha oma munad ja tütred jäävad neile migrantidele "narrida".

Hiljuti oli ühes artiklis (vist Uued Uudised) lugu kus hõigati välja, et enamus neist "mehe/naistelaadsetest" toodetest
ei oma lapsi ega peret ehk neil EI OLE mingit väljavaadet tuleviku osas ja sellised lihtsalt ei adu tulevikku kui sellist.
Ja sinu maailmapilt kisub samasse väravasse - sul on lapsi kelle tuleviku nimel sa elad või kisub sul ka "uputuse" suunas?!
Vasta
#95
Kui nüüd mina ka natuke maailma terve maailma mastaabis mõtlen skaalal konservatiivsus-liberaalsus (mitte ainult parteilises võtmes), siis võrreldes lääne ühiskond ja nt Aafrika traditsioonilist ühiskonda, siis selles skaalas on lääs ju väga ja väga liberaalne! Kas pole? Samuti India, palju palju maid, kus on nii naiste kui homode olukord märksa hullem kui läänes. Kuid ometi püütakse läänt veel liberaalsemaks muuta! Selle kohta ma ütleks, et liiga palju head muutub iseenda vastandiks ja just see veel liberaalsemaks surumine tekitab vastumõju. Seega minu meelest peaks lääne ühiskond küll liberaalsusega natuke tagasi tõmbama.

Suhtumine neegritesse ja homodesse on muutunud halvemaks just tugeva liberaalse sallimispoliitika ajal. Iga surve tekitab vastusurve. Kas need poliitikud on lollid või on neil oma agenda. Tean, et paljud siin usuvad agendat, kuid mina kahtlustan inimlikku rumalust.

Ja veel üks tähelepanek: poliitiline meelestatus on samasugune või veelgi täielikum mentaalne konstruktsioon kui sugu ja rass. wink
Ja seetõttu võiks oma vastas"parteilase" kriitikat kasutada hoopis oma seisukohtade parandamiseks, lihvimiseks, täiustamiseks. Miks juudid on nii targad - sest neid on kogu aeg taga kiusatud ja nad ei ole saanud lubada endale rumal olemist.
Vasta
#96
(08-11-2019, 18:48 )Mannu Kirjutas: Suhtumine neegritesse ja homodesse on muutunud halvemaks just tugeva liberaalse sallimispoliitika ajal. Iga surve tekitab vastusurve. Kas need poliitikud on lollid või on neil oma agenda. Tean, et paljud siin usuvad agendat, kuid mina kahtlustan inimlikku rumalust.

Need, kes inimkonna masse juhivad ja mõjutavad, pole lollid. Nad on kõikvõimsad.
See, mida nad korraldavad (kusjuures briljantselt)... olgu see homovastasus, Greta (roheliste ja veganluse) kummardamine, islamistide pühasõda või misiganes, pole ilma teatud eesmärgita korraldatud.
Meie - inimesed, riigid, rahvad, rassid - oleme neile kui malenupud.
Vasta
#97
(08-11-2019, 18:58 )Minaelan Kirjutas: Need, kes inimkonna masse juhivad ja mõjutavad, pole lollid. Nad on kõikvõimsad.

Selliseid arvamusi kuuldes tuleb alati meelde Alan Moore öeldu: "The main thing that I learned about conspiracy theory, is that conspiracy theorists believe in a conspiracy because that is more comforting. The truth of the world is that it is actually chaotic. The truth is that it is not The Iluminati, or The Jewish Banking Conspiracy, or the Gray Alien Theory. The truth is far more frightening - Nobody is in control. The world is rudderless."

Eesti keeles kõlab see umbes nii: "Põhiline asi mida olen vandenõude kohta õppinud on, et neid usutakse enda lohutamiseks. Maailm on tegelikult kaootiline. Seda ei juhi Illuminaadid, juudid või hallid tulnukad. Tõde on hoopis hirmsam - keegi ei juhi seda. Maailm on juhitamatu."
Vasta
#98
"Tõde on hoopis hirmsam - keegi ei juhi seda. Maailm on juhitamatu."
See veel polegi nii hull....veel jubedam on kui inimene arvab, et tema peas on juhtimisruum kus ta siis ise asub....See ruum on küll olemas aga seal "kangide ja nuppude" juures pole mitte kedagi...täielikult automaatne ja "tühi" koht...Smile
Vasta
#99
(08-11-2019, 19:12 )Nielander Kirjutas:
(08-11-2019, 18:58 )Minaelan Kirjutas: Need, kes inimkonna masse juhivad ja mõjutavad, pole lollid. Nad on kõikvõimsad.

Selliseid arvamusi kuuldes tuleb alati meelde Alan Moore öeldu: "The main thing that I learned about conspiracy theory, is that conspiracy theorists believe in a conspiracy because that is more comforting. The truth of the world is that it is actually chaotic. The truth is that it is not The Iluminati, or The Jewish Banking Conspiracy, or the Gray Alien Theory. The truth is far more frightening - Nobody is in control. The world is rudderless."

Eesti keeles kõlab see umbes nii: "Põhiline asi mida olen vandenõude kohta õppinud on, et neid usutakse enda lohutamiseks. Maailm on tegelikult kaootiline. Seda ei juhi Illuminaadid, juudid või hallid tulnukad. Tõde on hoopis hirmsam - keegi ei juhi seda. Maailm on juhitamatu."

Tüüpiline. Mõnitada ja naeruvääristada neid, kes tõele juba liiga ligi pääsevad wink.

Miks maailmas pole rahu?.
Hoolimata sellest, et USA on politseinikku mänginud pooltes maailma riikides?
Väga paljud riigid on nö sotsialismist pääsenud ja kapitalismi kukkunud. Kuid vaeste osakaal nendes riikides pole vähenenud?
Riikides, kus varem oli orjus, on see kaotatud. Kuid vaesus ja haigused on suurenenud?

Meie üliarenenud teadus ja sh ka ravimitööstus peaksid olema juba nö "paradiisis" ehk siis "hea tahtmise" juures oleksid nad suutnud peatada inimeste vananemise ja haigused.

Kuid see pole ju huvitav ega ka meie maailma valitsejate huvides, et inimkond terveneb, ei vanane ja pole enam sõltuvuses nende "andidest", eksole?

Vasta
Vandenõusi pole olemas - need mõeldakse välja enda lohutamiseks.
GENIAALNE - läheme laiali ja magame edasi..............................
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Terrorismi ajalugu, ehk kes on terrorist ja mis on terror? xcad 33 6,779 17-06-2020, 12:35
Viimane postitus: jeekim
  Mis maailmas toimub? xcad 24 5,982 01-06-2020, 16:50
Viimane postitus: Mannu
  Dresden, suurim holocaust mis kunagi toimunud. kivikas666 68 27,899 25-04-2012, 20:14
Viimane postitus: eeru
  Umbrella Corp. USA Viiruse Uuringu Kompanii mis on "Top tõdeonseemidamenäeme 7 4,989 09-01-2009, 15:02
Viimane postitus: tõdeonseemidamenäeme

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat