Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanatühi(?) (teema, et jõuda lähemale arusaamadele)
#26
Päikest, äikest ja väikest kukke pelgav allmaakoobastikes elutsenud (reptiilne?) vanatühi on küll iidseist aegadest tavatsenud vägikaigast vedada pilvepiirilt pärineva (humanoidse?) habemikuga. Tihtilugu edukalt... See teeb ta ju sama võimekaks vastaseks, kui pikseperemees? Järelikult ühed jumalused mõlemad... Kui nüüd mõelda kuradi oskusele oma välimust muuta- läheb vahettegemine pagana raskeks: jumal või metakurat.
Ma tean, see on megaketserlus, kuid ei suutnud vakka olla...
Vasta
#27
"Päikest ja kukke pelgav"
Tead miks ta seda kartis? Sest siis inimene ärkas unemaailmast ülesse ja vanapagan kaotas oma väe...Smile
Vasta
#28
Reptiilne seda ei oska kommenteerida...

Zeusil(päev) on vaste Nyx(öö) näiteks
mees - naine (erinevad nagu päev ja öö)
üks tuntud laialt oma igasuguste seiklustega teine salapärane.

iga olend, kes inimest allutab on kurat mingil viisil inimesele. isegi, kui muusa täielikult võtab enda alla või mingi vaim siis inimesest saab lihtsalt kanal millegile.

muide deemon sellises kujutluses nagu ta on on suhteliselt uus värk(kristluse looming tugevaks vastandamiseks, mille najal inglid särada saaks)

Herodotus nimetas jumalusi, pooljumalaid ja langenud kangelasi isegi deemoniteks. Hiljem nimetati igasuguseid vaime, kel võis olla nii positiivne kui negatiivne mõju(ja inimese enda sisehäält) ja veel hiljem tehti neist ''kollionud''. Kelle kostüümis on vahva halloweenil ringi karelda.
(03-08-2019, 20:20 )Q11 Kirjutas: "Päikest ja kukke pelgav"
Tead miks ta seda kartis? Sest siis inimene ärkas unemaailmast ülesse ja vanapagan kaotas oma väe...Smile

ärkad unest uude unne Smile1wink
Vasta
#29
Ärge ajage neid KAHTE olendit, omavahel segi.
Nad on omavahel - täielikud vastandid.

Saatan on kujumuutja. Tema soov on alluteda kõiki oma tahtele.
Deemonid on tegelikult saatana teenrid.

Kurat on üliintelikentne olend. Olen temaga suhelnud.
Ta käis mind tänamas. Kuna ma hõrendan pidevalt saatana toidulauda.
Vasta
#30
milles ta tahe seinseb? Saatki oma 666-nda postituse sellele panna.
Vasta
#31
(03-08-2019, 22:01 )kalldunn Kirjutas: Ärge ajage neid KAHTE olendit, omavahel segi.
Nad on omavahel - täielikud vastandid.

Saatan on kujumuutja. Tema soov on alluteda kõiki oma tahtele.
Deemonid on tegelikult saatana teenrid.

Kurat on üliintelikentne olend. Olen temaga suhelnud.
Ta käis mind tänamas. Kuna ma hõrendan pidevalt saatana toidulauda.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sellise tehnoloogia peensused oleksivad väga huvitavad lugeda. Saatana toidulaua hõrendamine, kas on olemas tehnoloogilise poole kirjeldus, taimede lehtedest mähised, aurude sissehingamised, suitsutamised ja suitsetamised, rituaalid?

Vasta
#32
Saatan ja tema teenrid, ei karda isegi tuld. Nii et: Rituaale ei ole. On aastaid kestev – krupiviisiline ja järjepidev töö.
Kui te minu postitused siin foorumis läbi loete – olen kõikjale jätnud jäljed vihjetega. Kõik need kokku pannes, saate vastuse. Otseselt te vastust ei saa. Te ei ole selleks veel valmis.
Niigi saan ma pidevalt pragada, universumi nõukaja kullerite käest – lobisen liiga palju, tikun rääkima seda – milleks inimkond veel valmis ei ole.
Edaspidi püüian suud kinni hoida.
Vasta
#33
(03-08-2019, 22:01 )kalldunn Kirjutas: Ärge ajage neid KAHTE olendit, omavahel segi.
Nad on omavahel - täielikud vastandid.

Saatan on kujumuutja. Tema soov on alluteda kõiki oma tahtele.
Deemonid on tegelikult saatana teenrid.

Kurat on üliintelligentne olend. Olen temaga suhelnud.
Ta käis mind tänamas. Kuna ma hõrendan pidevalt saatana toidulauda.

Oh-sa püha püss. See teema on ikka tõeliselt paraks läinud.

Kas ma saan õigesti aru, et saatan polegi kurat!
Kuidas ta sind tänas! Võttis kolm veretilka või kinkis sulle igavese elu allilmas või siinilmas...või?
Siiras küsimus, sest eks kurat saab ju ikka tänada ja pakkuda asju, mille valdaja ta on, eksole?

Ja tegelikult võiksid sa vabalt siin oma tarkuste edasijagamist jätkata, sest igaljuhul on seda lahedam lugeda kui mingit piiblivärki.
Vasta
#34
(03-08-2019, 19:49 )Geargirl Kirjutas: Päikest, äikest ja väikest kukke pelgav allmaakoobastikes elutsenud (reptiilne?) vanatühi on küll iidseist aegadest tavatsenud vägikaigast vedada pilvepiirilt pärineva (humanoidse?) habemikuga. Tihtilugu edukalt... See teeb ta ju sama võimekaks vastaseks, kui pikseperemees? Järelikult ühed jumalused mõlemad... Kui nüüd mõelda kuradi oskusele oma välimust muuta- läheb vahettegemine pagana raskeks: jumal või metakurat.
Ma tean, see on megaketserlus, kuid ei suutnud vakka olla...

(03-08-2019, 20:20 )Q11 Kirjutas: "Päikest ja kukke pelgav"
Tead miks ta seda kartis? Sest siis inimene ärkas unemaailmast ülesse ja vanapagan kaotas oma väe...Smile

Jah see on nii mõistetav ,miks on selline arusaam nii levinud. Usud ees ja neousk njueidz järgi. KÕIK nad rõhuvad sellele ,et justkui meid on siia toodud, siia laborisse pandud, meid on tehtud, vanglasse kupatatud.......kõik ON VÕÕRSILT lähtuv propa.
Ja samamoodi on see positiivne njueidz ,mis käiab ja käiab - ,, meie tõeline jumal ,pere või kodu on mujal,,.
Ja mida siis imestada ,et oma ,,ülide,, juhtmetes rippuvad käpikud aina korrutavad oma ülimuslikust siin ja ÕIGUSI planeedi maa osas.
Kust kuradi p......st arusaam ,et pole olemas mõistet maapärane ja kohalik?
Aga selle pärast just -nälg ja võimuvõitlus võõraste areenil. Kõiki on uskuma pandud võõra OMA olemises. On see taevas, paradiis, jumalik kuningriik, sõbralik tulnukarass, mingid meistrite ,,ilmad,, .......... kõik vaid tahavad siinset ressurssi pumbata ja ripakile tõmmatud energeetikat luttida.
Ja nii tundubki kõik üks suur tooteturg, lihalett ja diilitamiste keskväljak.
Kas see oleks piisav - Maa ema maalapsed on KOHALIKUD ja ainsad ,kes omavad tegelikku õigust siin oma ilma luua? Ja vanapaganat siin tulnukaks sõimata on sama nagu Arlichi soov Kalevipoega saatanlikuks kosmiliseks hiiuks lägiseda.
Aga noh. Keegi ei keela vaielda või üle karjuda muidugi.
Lihtsalt vaikselt tahaks viidata ,et asjad lähevad varsti kaugemale sõnadest ning isegi ka ,,mateeriast,,.
Ei lase end maa lõputult parasiitidest muttafakkeritel vägistada. Vastulaine saab olema just siuke ,miukseks ta tiritud on.
Eestlane ei olnud vanapagana ori ega kummardanud ,,ülisid,,. Veel vähem palvetas nende poole. Vanapgan pole jumal. Ja nii tögati tüssati teda ja tema oli kaval ja tegi samuti. Hõimuvaim on vast parim mõiste. Maaema teine pool.
Tegelikult on ka see juba hilisem nähtus. Vanatühjal olid OMAD nimed. Pagan ja kurat olid juba importnimed ja sedagi halvustamiseks. Tasub mõelda misk Sepp oli talle lähim. Sepp oli vanasti teadmatark -nõid, ravitseja, psühholoog ja ilmade vahendaja.
Vasta
#35
noo globaliseerumise tagajärg. Türgi poest ja siit poest saad ka sama toodet. Sama moodi raamatud, mida sisse tuuakse siia ja mida loetakse seda arvatakse enam jaolt. Siit tulevad need kõiksugu ''ülestõusnud meistrid'' ja kõik muu...

Eestis millegipärast seda oma vana asja uuesti käima tõmbamist väga ei üritatagi.
Venelased kuuldu järgi püüavad, mingit vana usku endal propageerida(kuigi tõenäoliselt põhineb küsitavatel faktidel ja ei tea paljut seal vana on) aga vähemalt proovivad, mingit oma asja käivitada.

internet samuti. inglise keelt oskavad noored trükivad mingid sõnad otsingu mootorisse ja seda nad uurivad, mis ette hüppab. Info maht kujundab.

new age näiteks võetakse ruttu vastu kuna see ju pidevalt kiidab lugejat - ja kellele ei meeldiks üks soe pai mittemillegi eest.
Muidugi tegelt pole see mittemillegi eest - hinnaks on uus programm, mis sisse installiti.
Vasta
#36
(04-08-2019, 13:01 )Tegudele Kirjutas: noo globaliseerumise tagajärg. Türgi poest ja siit poest saad ka sama toodet. Sama moodi raamatud, mida sisse tuuakse siia ja mida loetakse seda arvatakse enam jaolt. Siit tulevad need kõiksugu ''ülestõusnud meistrid'' ja kõik muu...

Eestis millegipärast seda oma vana asja uuesti käima tõmbamist väga ei üritatagi.
Venelased kuuldu järgi püüavad, mingit vana usku endal propageerida(kuigi tõenäoliselt põhineb küsitavatel faktidel ja ei tea paljut seal vana on) aga vähemalt proovivad, mingit oma asja käivitada.

internet samuti. inglise keelt oskavad noored trükivad mingid sõnad otsingu mootorisse ja seda nad uurivad, mis ette hüppab. Info maht kujundab.

new age näiteks võetakse ruttu vastu kuna see ju pidevalt kiidab lugejat - ja kellele ei meeldiks üks soe pai mittemillegi eest.
Muidugi tegelt pole see mittemillegi eest - hinnaks on uus programm, mis sisse installiti.

Njueidz. Just. Mass ju koolitatud õnnelikust mugavalt tarbima ja kõik tootemüüjad ja gurud kasutavad oma diilides ja lihakaubanduses seda ära. Kõik mis on laigitav , palavalt oodatud ja MEELDIV , positiivne, valguslik, hea, armastust purskav, ajusagaraid paitav - see ka on end odavalt müües ka kõige kergemini tarbitav.
Muus osas , jälle õigus. Nagu sa nägid siin- nii levinud arusaama - ,, eestis on parim ,kõik korras nagu vanasti ,meil on kõik hästi,,.
Ja siis süüdistatakse hädades hiinlasi ( loodusereaostus nt.) venelasi ja brüsselit ja kõike muud kusagil väljas, kaugel.
Aga et eesti keskmine ostukorv sisaldab hiina rämpstooteid rohhkem kui venku oma, seda ei taha keegi omaks võtta. Lagastame metsa ja müüme iseväärindamise asemel odavalt hiinasse. Ja tellime kauba ......oma puust tehtud pakendis koju kätte.
Hiina hakkab ehitama tunnelit ja on suur asjapulk ka RB juures. Suurim tarbija ja vedaja hakkab olema just tema. Nii rahvas rikastub ja saame veel rohkem tellida hiinast sitta kokku.
Vaimsusega on kõik samuti.
Ajaa. KÕIK seaduslikud poekaubad on ikkagi hiinas tehtud. Toidupoes küll, jahh.......poola, läti, leedu, soome toodang. Meie oma osa tooteist on 0,000001. Ja ka vaimsuses ( tihti kaaperavas vormis ) on 99 prossu võõrvaimu ja usku niikuinii. Oma aga pole piisavalt bling ja moodne ,et taas kasutama hakata. Seda niigi vähest. On ikka oluline küll ,kas võtta oma siseilma mõistmisel vanapagana kujund ( omam ) või võõras saatan, kurat või ka lutsifer ( pole aga see ,mida välja käiakse). Neid võiks vaid kasutada meie OMA ( hävitatud ) taastamisel ,mõistmisel aga miite nii nagu võõras dikteerib.
Kasutada võiks võõrast niisamuti nagu nad meid kasutasid - kütteks, töövahendiks.
Vasta
#37
Kurat & põrgu olid olemas juba enne maailma algust (miljardeid aastaid tagasi) ... saatan on ristiusu loomise järgne moodustis (ca 2000 aastat vana).


Tasandite lõikes asub:
1) Kurat & põrgu väga kõrgel/peenes, Igavikust=Atmast=olemusruumidest kõrgemal asuvas Anupadakas=Tühjuses=hüperruumides.

2) Saatan on ristiusu jumala "peegelpilt", ning nad asuvad Budhi tasandi jämedamas osas = aegruumides .... ristiusu saatan & jumal on oma arengutasemelt võrreldavad: tehase direktoriga, ehk tele-diktoriga: nad suudavad vaid endasse uskuma panna, kuid nad ei suuda midagi uut luua.

-----

Kogu maailmakõiksuse kontekstis ei vääriks ristusu jumal & ristiusu saatan mingit tähelepanu, mõlemad on tähtsusetud=loomisvõimetud prügi & rämps .... kui aga minna sinna piiratud ristiusu maailmapilti, siis ristiusu satan on ristiusu jumala peegelpilt (teljel kord-kaos: jumal on kord, satan on kaos)

Ristiusu satan & ristiusu jumal moodustavad nö "vastandite paari" - vastandite ulatuvus määrab aga maailmapildi ulatuvuse .... vaadates neid tühisusi Igavikust, on väga selgelt näha, kui piiratud nad mõlemad on.

------

Rahvakeelne ütlus "keri põrgu" tähendab tasandite vaates järgmist: sinu igavikulises vaimus (tervikolemuses) on mingi tõsine puudus, ning seda puudust saaks muuta nö "seal, kus tervikolemus loodi", ehk Igavikust tasand kõrgemal asuvas Põrgus=Tühjuses ... siit on näha, et eestlastel on olnud muistsel ajal otse-ühendus põrguga, et suudetakse niivõrd sügavaid=adekvaatseid soovitusi jagada.
Vasta
#38
Aitäh info eest!
Vasta
#39
Muuseas ma väga palun abi kirjaliku info leidmiseks, kuidas Kalevipoeg Soome mõõgameistril külas käis. Oli aastake 2001 või 2002 või 2003. Avastasin netist Kalevipoja ainetel muinasloo ja tolle kirjaviisi järgi autoriks arvan olevat Contra. Hiljem otsides enam pole leidnud. Igavesti lahe eepos oli.
Vasta
#40
Või oli äkki Vigala Sassi "Kuldmamma". Seal ka see lugu sees.
Vasta
#41
Kui Contrasiis ilmselt see:
Tsitaat:Tänapäeval on eestlased ”Kalevipojast” loonud hulga paroodiaid (Enn Vetemaa ”Kalevipoja mälestused”, Andres Ehini ”Kalevipoja lood”, Kerttu Rakke ”Kalevipoeg”, Contra ”Tarczan”, Kivisildniku ”Kalevipoja armastused”, Toomas Liivi ”Brüsselile ja Brüsselist”, Andrus Kivirähki ”Kalevipoeg”). Soome ”Kalevala” sellist vormimuutust pole kogenud, sellega seotud teemasid käsitletakse seni austavalt ja tõsimeelselt, isegi konservatiivselt. Paroodiatesse võib suhtuda nii ja naa, kuid üks on kindel – need tagavad, et ”Kalevipoega” niisama lihtsalt ei unustata.
https://www.vanaraamat.ee/Contra_Tarczan...213-33.htm
Lähen raamatukokku Smile
Vasta
#42
Kuldmamma oli Vigala Sassi tõlgendus siis nö kundalini energia normaalsest "voolamisest". Kusagil meenub, et ta seda seletas ka aga kahjuks ei meenu linki panna...Smile
Vasta
#43
Kui Sass oleks selle kirja pannud proosas, oleks see olnud kordi naditavam lugemine. Kuigi ta sellega hirmsat vaeva oli näinud, ei kannata igatahes minu meelest tema värsiseadmisoskus kriitikat. Üldine sisu ja riituste kirjeldused on seal aga päris huvitav lugemine.
Vasta
#44
(09-09-2019, 10:42 )Aadu66 Kirjutas: Kui Sass oleks selle kirja pannud proosas, oleks see olnud kordi naditavam lugemine. Kuigi ta sellega hirmsat vaeva oli näinud, ei kannata igatahes minu meelest tema värsiseadmisoskus kriitikat. Üldine sisu ja riituste kirjeldused on seal aga päris huvitav lugemine.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tollest kuldmammast ärge mitte mõtelgegi mõnda lehekülge kopeerida. Sassike tuli une kaudu mind väitsaga lööma. Paras psihh oli. Viisin raamatu kohe raamatukokku tagasi ja las ta olla. Tark oli ta kindlasti, selle kohalt mitte ühtki vastuväidet.

Vasta
#45
"Sassike tuli une kaudu mind väitsaga lööma"
hehehe....imelik, et Sind ikka kõik unenägudes tappa tahavad...Smile
Vasta
#46
(10-09-2019, 10:37 )Q11 Kirjutas: "Sassike tuli une kaudu mind väitsaga lööma"
hehehe....imelik, et Sind ikka kõik unenägudes tappa tahavad...Smile
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ei, kõik ei taha. On sellise oskusega olevused, Sassike oli väga tugev nõid + ateist + kommunist ta enda sõnade järgi. Sebis meditsiini vahet ja oma keha korras hoida ei suutnud, kuid ravis rahvast. Ta oli väga tugev ja tema poolt pandud kopeerimise vastane kaitse on ta Kuldmamma raamatul peal, nii oli ja vist jätkuvalt on, aga proovi ise, kui ei usu, ikka midagi kopeerida, küll tehakse selgeks kas võib või ei või. Une kaudu on kõige lihtsam, mitte mingit miilitsat, mitte mingit politseid.

Vasta
#47
Minu arust on Sassi Kuldmamma, Tšuudide ja Väeraamatud kõik miski kaitse all. Loed ja tundub huitav, kuid kui raamatu käest paned, ei mäleta loetust mitte midagi. Riituste kirjeldused eriti, kuigi tal on skeemid joonistatud ja puha. Ma tegin suisa katset. Mitmeid kordi ühe ja sama lõigu lugemine ja joonise vaatamine ei aidanud. Kui raamatu sulgesid ja üritasid riitust täpselt mõttes korrata, ei mäletanud midagi.
Vasta
#48
See teema on Teil nii lappes, et vähe pole.
Ma olen siiski maailma duaalsuses päris järjekindel, siin reaalsuses ei saa teistmoodi.
Vaid on hea ja halb - must ja valge, loll ja tark jne.
Kui teete teema siis tehke nii,et lihtinimesed kaa aru saaks.
Siia on viimasel ajal tekkinud ainult teatud inimeste omavaheline ärapanemis tanner.
Vibe on veidi halb.
Vasta
#49
(04-08-2019, 07:46 )kalldunn Kirjutas: Saatan ja tema teenrid, ei karda isegi tuld. Nii et: Rituaale ei ole. On aastaid kestev – krupiviisiline ja järjepidev töö.
Kui te minu postitused siin foorumis läbi loete – olen kõikjale jätnud jäljed vihjetega. Kõik need kokku pannes, saate vastuse. Otseselt te vastust ei saa. Te ei ole selleks veel valmis.
Niigi saan ma pidevalt pragada, universumi nõukaja kullerite käest – lobisen liiga palju, tikun rääkima seda – milleks inimkond veel valmis ei ole.
Edaspidi püüian suud kinni hoida.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
krupiviisiline vist hästi ei sobi, või kui sobib siis ainult krimi alla. Rituaalid on olemas ja tehakse ametlikult, tõestatud igapäevase elu kaudu. Mulle sa jätsid ühe jälje kunagi, üritan üles leida. Soovin sulle protsvetaanijet, õitsengut kõigis sinu toimetusis ja iga sinu viimane tegu tulgu su juurde tagasi. Protsvetaanije just tõlkisin siia kirillitsa kaudu. Kõik toimib täpselt nii ja kaevata pole kuhugi.

Vasta
#50
(15-09-2019, 02:25 )isemaag Kirjutas:
(04-08-2019, 07:46 )kalldunn Kirjutas: Saatan ja tema teenrid, ei karda isegi tuld. Nii et: Rituaale ei ole. On aastaid kestev – krupiviisiline ja järjepidev töö.
Kui te minu postitused siin foorumis läbi loete – olen kõikjale jätnud jäljed vihjetega. Kõik need kokku pannes, saate vastuse. Otseselt te vastust ei saa. Te ei ole selleks veel valmis.
Niigi saan ma pidevalt pragada, universumi nõukaja kullerite käest – lobisen liiga palju, tikun rääkima seda – milleks inimkond veel valmis ei ole.
Edaspidi püüian suud kinni hoida.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
krupiviisiline vist hästi ei sobi, või kui sobib siis ainult krimi alla. Rituaalid on olemas ja tehakse ametlikult, tõestatud igapäevase elu kaudu. Mulle sa jätsid ühe jälje kunagi, üritan üles leida. Soovin sulle protsvetaanijet, õitsengut kõigis sinu toimetusis ja iga sinu viimane tegu tulgu su juurde tagasi. Protsvetaanije just tõlkisin siia kirillitsa kaudu. Kõik toimib täpselt nii ja kaevata pole kuhugi.
Krupiviisilise all on mõeldud; kus krupp selgeltnägijaid teevad koostööd ühe probleemi kallal. See sarnaneb maailma katusele ronimisega. Sest nibiirule nii lihtsalt ei pääse. See kes lõpuks sinna jõuab, teda tuleb turvata ja tagasiteed tuleb avatuna hoida.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 12,411 01-01-2008, 21:55
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat