•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
Soovitan 8 osa ära vaadata! Terve playlist!


Vasta
Mjaaaa. No üks väegade suurekaareline kanaldaja preestrinna nägi ära. Tema ,,kvalifikatsiooniklass,, on noh....... käib Hawai, Peruu ja Stonehenge vahet peainglitele sambaid kohendamas. Nägi ära ja arvate ,et pistis palvetades või röökides kirikusse ajama või püüdis valgusmõõgaga tükkideks raiuda? Eip. Võttis rahulikult ning andis mõista ,et kõik on suure pildi sees põhjuslik. Erinevalt seestunud jeesulastest ta kaasab ka neid ,keda võiks mõista ,,maavanaemad,,. Ta ei välista kedagi ja teab ,et kõigil on eesmärk ja roll. Mis ma oskan lisada? Metsalise märk ei ole üldse see ,mida arvatakse. Nii nagu nimi saatan nii ka võõramaine numbrisümbol ei puutu asja. Te kõik olete seda näinud. Jah on küll otsaees, REAALSELT kui on silmad. Ja reaalselt ei jää keegi puutumata tulest. Kui siis vahest need ,kes kiiruga lahkuda soovivad. No sel juhul on niiskus-külm-pimedus HEL võtab kõik vastu ja kui on aeg ,siis tuleb ka ülestõusmine surnud naiste ja meeste küüntest tehtud laeval. ELAJAS-METSALINE-PIMEDUSEST süütab leegid.
Vasta
Loomulikult tuleb igale asjale vaadata mõlemalt poolt ja analüüsida kumb pool on tõde. Video algus on 2:45.
Huvitav asjaolu siin videos, mis tuleb esile, et need "vaimsed juhid" keda kanaldatakse valetavad oma identiteedi jms. kohta!
(nt. vaimne juht, kes väitis, et elas eelmises elus teatud piirkonnas ja teatud ajahetkel, siis andmete reaalse kontrollimise käigus ilmnes, et seda isikut pole kunagi eksisteerinud!).

Vasta
X marks the SPOT pildiseeria!

01 X marks the SPOT (jpg pildifail)

02 X marks the SPOT (jpg pildifail)

03 X marks the SPOT (jpg pildifail)

04 X marks the SPOT (jpg pildifail) (täiendatud)

05 X marks the SPOT (jpg pildifail) (täiendatud)

06 X marks the SPOT (jpg pildifail) (uus!)
Vasta
Vasta
Droonimatk TÕELISELE Siinai Mäele, kuhu Jumal tulesambas alla laskus!
Ühtlasi näeme veel ka Kuldsele Vasikale (Apis) valmistatud altari jäänuseid ja hiigelsuurt lõhestatud kivi, mida Mooses vee saamiseks oma sauaga lõi...
Nagu videost näha on Siinai Mäe tipp tänaseni Jumala põletava tule poolt tuhastunud olekus! (järjekorde tõestus Piibli 100% tõele vastavusele; lk 4 selles teemas sai välja toodud videod reaalsele Soodomale/Gomorrale, Noa laevale, Egiptusest väljarännakule ja Seaduselaekale - kõik reaalselt arheoloogilist tõestust leidnud sündmused).



Vasta
Paar postitust eelpool väljatoodud X marks the SPOT pildiseeria sai väikese täienduse!
Vasta
Huvitav. Kristlased nägid jumalaema kiriku leegis saatanat. Ja nii laialt pole veel ,,peaingel Miikaeli ,, taevapsun tuututanud. Huvitav on just see ,et see lõugab ainult ,,valges,, maailmas. Peaingel Miikael - vikerkaare valvur Hjelmdall. Viimsepäeva pasun. Keri lehel. https://www.sott.net/category/4-Earth-Changes
Vasta
Natukene vandenõud-
Huvitav kes seal põlevas kirikus ringi kondas ? Leegid videos nii suured,et kiriku personal peaks ammu olema evakueeritud ? Võimudele pole vist praeguseni selge mis selle põlengu põhjustas,aga see oli neil kohe teada,et kohe kindlasti mitte polnud tegu tahtliku süütamisega..


Christchurchi tulistamine toimus täpselt kuu aega enne seda,Bostoni maratoni pommitamine oli ka samal kuupäeval.
Vasta
Kui peaks selguma, et mingi moslem pani põlema, läheb märuliks. Kujutlen et võimud pelgavad.
Vasta
See võiks tõepoolest saada mauride Euroopast väljaajamise alguseks... aga vaevalt.
Vasta
Ei taha teemat kallutada,aga paneks selle ka siia eelnevale lisaks -
Märtsikuus rünnati/rüvetati prantsusmaal kümmet kirikut ühe nädala jooksul ,millele eelnes ja järgnes samuti üksikuid juhtumeid. Anger as France sees 10 Catholic churches attacked in ONE week
Vasta
Tõenäosus, et selle panid põlema moslemid on vähmalt 90% - kui mitte rohkem.
Tõenäosus, et Prantsusmaa "organid" selle maha salgavad on pigem juba 99%.
Tõenäosus, et see tuleb välja mõne "assange" vahendusel on pigem suurem kui väiksem.

Islamistlik pühasõda Euroopa vastu käib juba ümmarguselt tuhat aastat.
Igatsorti islamistlikud "pühad isad" on seda KORDUVALT deklareerinud.
Lumehelbelikud luulud, et "need on ainult äärmuslased" ei koti tapetuid.
Vasta
Minaelani rahustuseks võin öelda, et kristlik kultuur, lääne või õhtumaade kultuur või sinu jaoks siis valge inimene (jätame viimased 200.a kõrvale) ei ole olnud kunagi rikas, see tähendab pole oldud maailma mastaabis mitte mingi majanduslik jõud, ega isegi mitte militaarne jõud. Ometi on oldud domineerivaks jõuks. Seda ainult ühel põhjusel, siin kultuuris valitsevad seadused ja kuskilt jookseb piir mida ei tohi ületada. Kui see piir ületatakse... on sellel tagajärjed.
Vasta
Äkki see kui meteoriit kukub maale? Või mis "Maad" (suure tähega sa silmas pead)?

Kelle või mille vastu ma peaksin jõudu valdama või seda jõudu mõistma. Jääb mulle ka segaseks?
Vasta
(17-04-2019, 19:39 )Chaos Kirjutas: Minaelani rahustuseks võin öelda, et kristlik kultuur, lääne või õhtumaade kultuur või sinu jaoks siis valge inimene (jätame viimased 200.a kõrvale) ei ole olnud kunagi rikas, see tähendab pole oldud maailma mastaabis mitte mingi majanduslik jõud, ega isegi mitte militaarne jõud. Ometi on oldud domineerivaks jõuks. Seda ainult ühel põhjusel, siin kultuuris valitsevad seadused ja kuskilt jookseb piir mida ei tohi ületada. Kui see piir ületatakse... on sellel tagajärjed.

Kui see ei oleks olnud rikas siis kulla inimene - "nokiksid tatti" kuskil põõsas siiani.
See kultuur on see mis andis sulle lõpuks võimaluse siin samas foorumis sõna võtta.
Ja kõrvale ei ole vaja midagi jätta- siis rebiksid nii mõnegi asja ülekohtuselt kontekstist välja.
Vasta
No majanduslikus mõttes ja ka rahvastiku suhtes ei oldud. Siin on juba nii palju erinevaid tegureid miks euroopa ei suutnud olla konkurentsis näit hiina ja indjaga kes on ajalooliselt olnud umbes 60% Maailma majandusest, et neid me siin lahkama ei hakka. Majanduse arenes ainult läbi asumaade rajamise.

Nüüd, kuidas suudeti endale allutada endast palju suuremad ja rikkamad rahvad? Peitub tegelikult kultuurilistes küsimustes.
Vasta
Milliseid silmi on vaja, et aru saada? Islam, kristlus ja judaism on ühe hoora kolm poega. See kõik on ÜKS usk. Kõik on sündinud ühes kohas. Kõik paigad ja tegelased kattuvad. Et ühe jumala isud oleks kaetud piisava vooluna, on kõik vastandumine sellesse sisse kirjutatud. Ja iga usund ses religioonis omab väga palju alasekte. Iga sekt omakorda vastandub eelmistele. Põhisõnum -OLE INIMLIK- on kõige pisema mõjuga, keskendudes muule. Vastanduvad mullad, rabid, preestrid eelkõige. Kogukonnad on aga lambukesed- kahuriliha. Osalt on see üleküpsemise vili- usk kukub kokku. Aga kui nihutada fookus laiemaks? Ainuüksi prantsusmaal on rünnatud kirikuid paari aastaga rohkem kui tuhandel korral. See mida võiks judaistlikuks jõuks nimetada ( meedia eelkõige- võimu all) on kõike summutanud. Moslemid usuvad ,et neil on ,,võit,, käeulatuses. Judaism teab ,et TEGELIK võim, juhib mängu. Jmala Ema kirik oli piisk üle karika. Fookus koondus ,,ohvrile-kannatajale,, lõpuks. Nii suurt saaki kui see juhtum ,poleks kristlane näha osanudki. Kogukonnad kasvavad mühinal. Annetusi koguneb miljardeid. Kristlus lööb õitsele rohkem kui kunagi varem. Moslemi vihale peegeldub vastu kristlase viha. Tihedad rünnakud varemalt juutide vastu ( nende tegevuse vastu aasias samuti) lakkavad. Ping-pong aga kasvab ikkagi. Toidumadinad formeerusid ümber. Ja nii tegi üks hooraemme suurima lõikuspeo lähiajaloos. Sama ju meilgi. Juubeldav Kirik ( ekre) pole ju ise midagi teinud ( ei hakka poliitikast rääkima). Brüssellik judaism ise lõi peegelduse - kiriku võit oli juba ,,tagajärg,,. Oluline on aga tõik ,et sellega kaasati ,,lammaskiht,,. Paganlikus kukkus toidukorvi loogu. NO EI OLE üht jumalat isalmis ega teist kristluses või võimukoridoride kohal kolmandat. Inimesed on käpiknukud. Isegi kõige kõrgema püramiid astangul. Nii kaua kuni kasvõi üks omab võimuhooba, kõik vaid kasvab isuliselt.

Teema ärkamisest. Kuhu ärgata soovitaks?????. Kui adminnidel raske pole, siis ehk kannatate ära mõned poliitterminid kuna muidu ei jõua laiem pilt kohale. Ma ei tea ,mida ärkamisega näha soovitakse. Murutasandil vahtu või tervikumat pilti? Milline peaks olema ärkamisintensiivsus ,et näha suuremalt? Kuidas see poliitvaht on tegelikult vääramatult oma rida ajanud ja ka eesmärgi saavutanud. Delfi-poliitikast sõltumata. Seega polegi poliitikal mingit mõju. Null. Loeb vaid näljane ,,kõrgem,,. Paganlus? See on jumalate eitus. Ja just see oli vaja siit välja juurida juurteni. Ja mitte miski pole veel vääratanud. Hüpiknukud toompeal ei oma isegi nii palju jõudu ,et näha enda niidikesi pilve taha. Maa ja metsaga kulgev harmooniline eluviis ongi paganlus. Vaja oli paganad koos oma ,,juurtega,, jalust tõmmata. Refi judaismile tantsivad kaasa kogu aeg tema enda kannikad. Vikerkaare sots ( judaismi huvid). Õigeusklik Kesk-otsene kannikas. Ekrekirik ( õigeusk).Isamaa luterikirik. Eesti 200-sotside vikerkaarekirik. Kannikad kannavad aga alati omaniku huve. Vaid üks näide. Refijuudal oli vaja käsi maa sisse saada. Tegi kena tantsukava -kõhutantsule ja kannikavärinale. Olematu ekre kirjutas-,,Maausk on meile ohtlik,,. Refijuudas samal ajal lootis islami pagulust buldooserina rakendada maa puhastamiseks. Mnjah. Tasus vaid refi peeglil- keskekrel võimule saada kui kadusid põhilubadused- tasakaalukam metsaraie ja ,,ei rail B-le,,....... kadus eelarve kurku. Aga kõik paganlikud jõud olid juba kiriku kotti aetud. 99 prossu paganlikest maa ja metsaeluviisi hindavatest inimestest olid ,,müüdud,,. Ja kes võitis tegelikult? Ikka EU judaism. REF tõmbas parima saagi. Mida ise ei suudetud, selle tegi kannikas. Mets hiina ja maavarad raudussiga hoora lõugade vahele. Nii läks ühe korraga paganarahvas, mets ja maa. JUMAL ei kannatanud puudust KORDAGI. Kas see kauaunistatud Jeesukas tunneks või kübetki kaastunnet kui ta taivasse jutlustama tuleks? No ausalt?
Kaabu ütles esimesena ja ainsana välja jumala tahte. Mitte kunagi pole see täitmatu-nähtamatu õgard soovinud maale rahu ja harmooniat.
Vasta
Jätkub teise teema all.
Vasta
(12-04-2019, 00:00 )Arlich Kirjutas: Droonimatk TÕELISELE Siinai Mäele, kuhu Jumal tulesambas alla laskus!
Ühtlasi näeme veel ka Kuldsele Vasikale (Apis) valmistatud altari jäänuseid ja hiigelsuurt lõhestatud kivi, mida Mooses vee saamiseks oma sauaga lõi...
Nagu videost näha on Siinai Mäe tipp tänaseni Jumala põletava tule poolt tuhastunud olekus! (järjekorde tõestus Piibli 100% tõele vastavusele; lk 4 selles teemas sai välja toodud videod reaalsele Soodomale/Gomorrale, Noa laevale, Egiptusest väljarännakule ja Seaduselaekale - kõik reaalselt arheoloogilist tõestust leidnud sündmused).



Just-just. Ülalt kusagilt ,,kõrgemalt,, potsatas siia kahesooline jehoova-draakonimutt kuni maasüdameni. Leia üks muslim ,kes sellele pühadusele pissiks. Seejärel rääkige ,et moslemid tahavad hävitada euroopas kristlust. Tuli ,,kusagilt,, ja sai nii omaseks ja kalliks. Mitte üks austusavaldus aga ei möödu ohvriteta. On see voonake , kukk või jeesuka ihu ja veri. Kas tõesti on jumaluke nii väeti et, enda loodut enda loodus, ei ulatu ise võtma? Või määrab just see ,et andja peab langema palvesse ( suunab oma tähelepanu) ning rituaalis ISE omakäeliselt suunab alandlikus-tänus ,,väestatud,, liha ja vere kuhugi.......noh sinna kuhugi......

Vasta
Jeesus ütles kord paar tuhat aastat tagasi:

(Johannese 15:18-25)
Kui maailm teid vihkab, siis teadke, et ta on mind vihanud enne teid. Kui te oleksite maailmast, siis maailm armastaks teid kui omi, aga et teie ei ole maailmast, vaid mina olen teid maailmast ära valinud, seepärast maailm vihkab teid (Nb! see "äravalimine" saab teoks kristliku ümbersünni hetkel). Pidage meeles sõna, mis mina teile olen öelnud: „Ei ole teener suurem kui ta isand!” Kui nad on taga kiusanud mind, kiusavad nad taga teidki. Kui nad on pidanud minu sõna, peavad nad teiegi sõna. Kuid seda kõike nad teevad teile minu nime pärast, sest nad ei tunne teda, kes minu on saatnud. Kui ma ei oleks tulnud ja neile rääkinud, ei oleks neil pattu, aga nüüd ei saa nad vabandada oma pattu. Kes vihkab mind, see vihkab ka mu Isa. Kui ma ei oleks nende keskel teinud tegusid, mida ei ole teinud ükski teine, siis ei oleks neil pattu, aga nüüd nad on küll näinud, ent ometi vihanud nii mind kui ka minu Isa. Kuid see on sündinud, et läheks täide nende Seadusesse kirjutatud sõna: „Nad on mind vihanud põhjuseta.”

ja

(Johannese 14:6) Jeesus ütles talle: „Mina olen tee ja tõde ja elu. Ükski ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu.

ja veel teiseski kohas

(Johannese 11:25) Jeesus ütles talle: „Mina olen ülestõusmine ja elu. Kes minusse usub, see elab, isegi kui ta sureb.

Ükski tavainimene ei suuda kunagi kellegile öelda, et "mina olen tee" või et "mina olen tõde" või et "mina olen elu" ja et "mina olen ülestõusmine". Aga lihasse tulnud Jumal suudab seda küll!

PS! Kõik Jumala poolt edasiantu vastab seadusandlikele ja lepingulistele alustele. Seepärast on meil ka sellised terminid nagu Leping/Covenant, Vana ja Uus Testament, kohtujärg jms.

Juriidilistel alustel kirjutatakse meile ka
(Koloslastele 2:13-14) ... teid on Jumal koos Kristusega elavaks teinud, andestades meile kõik üleastumised, kustutades ära meie võlakirja
koos määrustega
, mis olid meie vastu, ning selle on ta kõrvaldanud, naelutades selle risti külge.

Kõik toimub Juriidilistel alustel ja niisamuti kui ka inimene tegeleb valeõpetustega või deemonlike praktikatega vms, siis annab ta juriidilise ja õigusliku loa kurjadele vaimudele ka endale mõju avaldada. Kõik on puhtseaduslik! Kui deemonite poolt seestunuks saanud inimesi nendest Jeesus kristuse nimel vabastada püütakse, siis paljudel juhtudel deemonid ütlevad esimese asjana välja: "meil on õigus/luba olla selle inimese kehas!"

Seetõttu kui sa nüüd kõike eelnevat lugesid, siis oled sa saanud ühtlasi teadlikuks ka Jumala poolt pakutavast päästest Jeesus Kristuse ja juriidilisest seisukohast oled sa nüüdsest vastutav oma "jah" või "ei" seisukohtade eest selles vallas. Hoiatused on edasi antud ja igaüks, kes neid nüüd lugenud on, on saanud nüüdseks kohtulikult vastutavaks selles kõiges.
Vasta
Mul pole midagi jeesuka , buddha või muhamedi vastu kui kõik oleks püsinud nende endi algsete sõnade juures. Religioonid vastanduvad täielikult oma allikatele. Kõik nad manitsesid püha kujustamise eest. Ei kujus, nimes ega sõnas ei palunud nad miskit püha talletada. Kõik vajalik on meis endis. Kas altrina või pühakojana südames-hinges. Kellegi jumaldamist nad ei soovitanud. Pöörduda soovitati oma südame suunal. Midagi välist ega võõrast nad pole palunud kummardada. Välja kuhugi, pole palunud palvetada ( no ei olnud seda nende sõnades). Samuti oli neil ühene arvamus pühade templite ja kodade suhtes. Mingeid toretsevaid pühamuid nad ei tahtnud. Aga religioon keeras kõik tagurpidi. Buddhism vallutas enamus aasiast. USK suruti relvaga selga. Templid kerkisid. Nii samuti KÕIGI religioonidega. Sa Arlich toetud ainult välisest ja võõrsilt leitule. Isegi oma sõnades sa ei suuda väljenduda. Kui pühak palus minna ja jutlustada ,siis see tähendaski seda ,et mine ja räägi just oma leitust. ISE enda SEEST leitud pühadusest. Mingit järgimist egregoriks pole nad tahtnud iial. Olid nad reaalsed persoonid või mitte ( olid mu arust) - põhisõnum pole ju vale. Aga igast hirmu ja vihaga ja ei tea mis käskudega jooksutada rahvast siia -sinna...... see pole see. Mingit vastandumist pole tahetud neilt. Ei koondumist. Mitte midagi säärast polnud. Niivõttes ei ole Jeesus seega palunud oma nime kanda laiali mingi sekti alt. Algselt oligi keelatud tema kujustamine,iseloomustamine või isegi nime nimetamine. Kala sümbol oli esimene ja siit ka sündis religioon. Ja tuhanded vastanduvad sektid. Sa ikka adud kui kaugel oled algsest ja kui kõrvuni vastanduvas sektis? Kogu su postihunnikus pole kribugi sinu ehedusest, sinu hingest tulnud siirast SIND.
Vasta
Kristliku seisukoha alusel ümbersündi ei eksisteeri! Me kõik elame siin ainult üks kord ja see elu, mis sa siin elad on sinu esimene elu Maa peal. (hüpnootilistes seisundites saadud informatsioon eelmiste elude kohta on deemonlik eksitus, sest sellises teadvusseisundis on uksed täiesti avatud vaimolendite poolt ülevõtmisele, seestumisele).

(Heebrealaste 9:27) Ja otsekui inimestele on seatud üks kord surra, pärast seda on aga kohus ...
Vasta
Jah sul on õigus. MEIE sünnime siia ükskord. Meie EGO on lagunev hingeosa. MEIE VAIMOSA ei ole. Nii ongi ,et MINA on siin vaid korra. Aga kulgeja -nimetu läbib paljusid olemusi. Lihakeha on seotud EGOGA ( välimus, sugu, vanus, rahvus, nimi jne. ). See ei tähenda ,et me muutume piiblijumalaks. Inimkond on kui pikk? Jätame vargsi siit boread ja atlantised ja muud kõrvale. Kiriku järgi oleme ahvist seega? Ürginimesest? 2000 aastat versus 200 000 aastat inimest. Kuhu siis kõik need ennekristlikud teadsid minna ja kelleks? Veedad ja muud olid seega mingid valejaamad kuna see saadan ju ka sama vana kui jehoova. Kuhu kõik need iidsed tarkused ja kultuurid oma kogukondadega läksid? Janeed kel meenub eelmine elu on saadana kanaldajad. Hm aga saadana eelsed? Või kui jehooval pole vanust ,miks alles 2000 aastat tagasi suu lahti tegi? Kui sa vähegi oleksid jessuka sõnumi nö. endasse lasknud , ei viitaks sa ei isikustatud jumalale , Jeesusele endale, religioonile ega puutuks isegi kokku piibliga. Oleksid püha seestpidi. Jah.SINA kohe kindlasti pole vaimolenditest üle võetud kuna sulle tundub ,et see piiblijoru ongi su sisehääl. Las ma oletan-koged ka õndsushetki parajates doosides? Seestumine tähendabki välimiste ENDASSE tulemist või laskmist. Minul küll pole mitte kedagi. Ajaa meie tõeline eluenergia allikas selgroo otsas on ju deemon. Õige jahh. No ühesõnaga olen mina METSALINE ELAJAS küll. Ja märk on täitsa olemas. Kas nüüd hakkad mind tapma? Odaga või valgusmõõgaga? Raevunult ja vihates ,sest sinus on ju ometi tõeline armastus ja puhas valgus.
Vasta
(2 Peetruse 3:9-10) Issand ei viivita tõotust täitmast, nii nagu mõned peavad seda
viivitamiseks, vaid tema on teie vastu pikameelne, sest ta ei taha, et keegi hukkuks, vaid et kõik jõuaksid meeleparandusele. Aga Issanda päev tuleb nagu varas. Siis hukkuvad taevad raginal, algained lagunevad lõõmates ning maad ja tema tegusid ei leita enam.

See "taevaste hukkumine raginal" sai eelpool välja toodud juba Korn'i ja Adele muusikavideotes!

Jah ja Notre Dame hukk tundub olevat plaanipärane, sest illuminaatlik Anti-Kristust propagreeriv I PET GOAT II kujustas seda juba 2012 aastal (pane tähele Anti-Kristuse silmis olevat tuleleeki, kui Notre Dame kokku variseb).


Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,188,935 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,276 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,056 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,847 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,902 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 661 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 658 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 647 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat