Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sooviksin rohkem infot maagia vormide jms kohta.
#1
Tervist! Sooviksin siis kedagi, kellelt oleks võimalik küsida/kellega arutada maagiaga seonduvaid asju. Ei soovi ei-tea-mis mustaks nõiaks hakata, pigem aga olen mitmete asjadega ise kokku puutunud ning sooviksin rohkem infot. Samuti olen seotud lähedalt selgeltnägemisega. Ka muidu oleks huvitav jutukaaslane neil teemadel tore Smile
Kes leiab, et on võimeline midagi uut õpetama vms, on teretulnud PM-ima. Tänud ette! Smile
Vasta
#2
Sellel teemal on nii palju raamatuid ju, asjalikke ja jamasid....
Ega nõiaks saagi lihtsalt hakata, peavad olema ka sünnipärased eeldused.
Vasta
#3
Mis on Sinu soov?
Vasta
#4
(21-01-2016, 22:00 )LostSoul Kirjutas: Tervist! Sooviksin siis kedagi, kellelt oleks võimalik küsida/kellega arutada maagiaga seonduvaid asju.
Kes leiab, et on võimeline midagi uut õpetama vms, on teretulnud PM-ima. Tänud ette! Smile

Esialgseks tutvumiseks sobib ehk Mare Kõiva "Moraali modelleerimine ja maailma mõjutamine. Loeng maagiast ja nõidusest."
http://www.folklore.ee/~mare/rahvausund/...rimine.pdf

Sealt saab ka välja valida, millised maagia liigid enim huvi pakuvad.


Vasta
#5
(23-01-2016, 11:28 )Nofretete Kirjutas:
(21-01-2016, 22:00 )LostSoul Kirjutas: Tervist! Sooviksin siis kedagi, kellelt oleks võimalik küsida/kellega arutada maagiaga seonduvaid asju.
Kes leiab, et on võimeline midagi uut õpetama vms, on teretulnud PM-ima. Tänud ette! Smile

Esialgseks tutvumiseks sobib ehk Mare Kõiva "Moraali modelleerimine ja maailma mõjutamine. Loeng maagiast ja nõidusest."
http://www.folklore.ee/~mare/rahvausund/...rimine.pdf

Sealt saab ka välja valida, millised maagia liigid enim huvi pakuvad.
Mõjuvõimust ja valitsemisest annab hea teadusliku ülevaate M. Foucault "Diskursuse kord."
Vasta
#6
Tõstsin siit posti ringi kuna tekitas lühist.
Vasta
#7
Nii utoopiline – kui see teile tundub – on kõikide maagia liikide alustalaks: Kõne definitsioon.
Kujutluspiltide – kokkuleppeline – häälikuline või sümbolistlik – väliend.
Selleks et saada valgeks maagiks, tuleb pidevalt tegeleda enese puhastamisega.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136 Postitus: #16

Vasta
#8
Millised on sinu meelest maagia kõik liigid? Kas sinu arust eksisteerib ainult valge ja must maagia? Valge maagia on seega kõne pluss sümbol? Must järelikult..... mihuke? Ma sain sust aru nii ,et kes istub raamatutes ja õpib vanu ,,õpetusi,,, võibki end ise kuulutada maagiks? Peaasi on kogutud teadmised ja tarkused ning sinna juurde lisatud praktikad???? Kes tahab -see teeb nii?
Vasta
#9
(02-04-2019, 10:26 )kalldunn Kirjutas: Nii utoopiline – kui see teile tundub – on kõikide maagia liikide alustalaks: Kõne definitsioon.
Kujutluspiltide – kokkuleppeline – häälikuline või sümbolistlik – väliend.
Selleks et saada valgeks maagiks, tuleb pidevalt tegeleda enese puhastamisega.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136 Postitus: #16

Sinu kristlikud poeetilis-luulelised kujutlused-kokkulepped ei vasta paraku naturaalsele tervikreaalsusele, vaid vatupidi lõhestavad sellest arusaamist. Ühesõnaga ei tegeleta enesepuhastuse vaid lihtlabase enesepettusega.

Vasta
#10
Algpostitus on juba päris vana. Aga ...
Astraalis käimine peab selge olema. Seal lood/kutsud endale deemoni või ingli. No kui viitsid tegeleda selliste asjadega. Viimasel on Sinu alateadvusesse otsejuurdepääs ,edasi ka tõenäoliselt Üliteadvusesse (siin võibolla väljendi kasutamisel eksin) ja oledki Nõid valmis...Smile
Muidugi üks väike nüanss mida ei maksa unustada...Siis Sa "näed" läbi Deemoni silmade ja seda et "ma nagu enam eitaha" ei ole...Smile
Vasta
#11
(02-04-2019, 15:21 )Q11 Kirjutas: Algpostitus on juba päris vana. Aga ...
Astraalis käimine peab selge olema. Seal lood/kutsud endale deemoni või ingli. No kui viitsid tegeleda selliste asjadega. Viimasel on Sinu alateadvusesse otsejuurdepääs ,edasi ka tõenäoliselt Üliteadvusesse (siin võibolla väljendi kasutamisel eksin) ja oledki Nõid valmis...Smile
Muidugi üks väike nüanss mida ei maksa unustada...Siis Sa "näed" läbi Deemoni silmade ja seda et "ma nagu enam eitaha" ei ole...Smile

Stopp! Kuid siin on risti vastupidine situatsioon. Deemon näeb alati läbi oma ohvri silmade. Mitte kunagi vastupidi. Selleks ta deemon ongi – et vallutada ja hallata oma ohvri keha.



Vasta
#12
Noh...loodud deemon pole veel Daemon. Ei ole Tal huvi Su keha hallata. Miks peaks? Daemoni läheduses tõepoolest inimese sõltuvused võivad suureneda aga see pole Tema süü. Sa ei saa enam millestki rahuldust... lihtsalt Tuli Põleb...Smile
Vasta
#13
Deemonid on nende inimeste hinged, kes on karma rattalt maha astunud. Mingil põhjusel soovivad nad uuesti astuda karma rattale, aga selleks vajavad nad materiaalset keha. Selleks peavadki nad vallutama oma ohvri keha. Olen näinud kuidas see toimub.
Kui mingi objektiga tegelda, tuleb objektist teada rohkem, kui objekt iseenesest teab.
Vasta
#14
Inimesel pole hinge. Daemon on nähtus mis põhimõtteliselt peaks aitama Sul Iseendani jõuda. Karma ongi ego. Hetkel pole seda, see kes Ise Tegelikult oled...Smile
Vasta
#15
Te Minaelan usute, et omate Hinge eks? Või teate, kuidas?...Tunnetage oma "hinge" sügavas unes...Smile
Vasta
#16
Anna üks, võta ära kümme...ja sa elad edasi
See elamise soov on harjumuslik inimese ärkveloleku seisundi kogemine ja seda tähtsaks ja muutumatuks pidamine...mäletad kui väga väike olid ja alles avastasid, et pead pidevalt hingama, või sööma, või püksid on ka nagu niisked ja paha on....siis meenus, et ennem nagu oli sellesmõttes parem...mõnulesid ennem oma sündi Iseendas...Smile
Vasta
#17
(02-04-2019, 16:47 )kalldunn Kirjutas: Deemonid on nende inimeste hinged, kes on karma rattalt maha astunud. Mingil põhjusel soovivad nad uuesti astuda karma rattale, aga selleks vajavad nad materiaalset keha. Selleks peavadki nad vallutama oma ohvri keha.

Kui kõik karmalised põhjused endas kõrvaldada, siis oled PÜHAK (mitte aga deemon ... mis imelike peegel-pilte sa küll vahel näed?).

Pühak saab kehastuda millal soovib ja kuhu soovib: teda ei takista/sunni karmalised protsessid.

Milleks peaks pühak vallutama kellegi keha, kui ta saab kehastuda oma kehaga sinna kuhu tahab? .... loogika lonkab, või kuidas?

Ning kui pühak tõesti sooviks karma-rattasse tagasi minna (milleks küll, kui oled eelnevalt kogenud sealset haletsusväärset kvaliteeti?), siis on ju üsna lihtne sooritada teadlikult mingi põhjuslik eksimus (a'la väita "sai söömine ei tee paksuks & lolliks").
Vasta
#18
Lahendused – sul on õigus. Piiblis nimetatakse deemonit tõesti – langenud pühakuks. Ja see ta ka on.
Vasta
#19
Langenud deemonid- tuletoojad? Loe Prometheust ja eks risti ta saatanaks kui soovid. Lutsifer on ,see ,,kes tõi tulepimedusse,, . Väike mõttesirutus. Ma tean ,et paljudele käib see ülejõu aga ehk keegi.... Mefisto , pimeduse vürst, Lutsifer, Samael ( saamuel) ,vanapagan ,kurat, saatan, peltsebul........ pimeduse ja kurjuse sümbolnimetus judaismist sirgunud kolmainsuses-islam, kristlus ja judaism ise. Ühe hoora kolm poega. Kes ja kus ikkagi pimeduse inimestele jättis ja kes tule tõi ja hoidma õpetas? Ja nüüd vaatame edasi. Prometheus ON tuletooja.Zeus kui taevajumal aga tahtis jätta inimesed igaveseks pimedusse. Alandlikeks ja kartlikeks, kes tooks aiva ohvreid talle. Karistuseks tule toomise eest AHELDATI Prometheus kalju külge kus KOTKAS MAKSA nokkimas käis, põhjustades suuri KANNATUSI. Taevajumal Odin lasi AHELDADA Loki KIVI külge ja pani talle mao peakohale mürgi tilgutama, mis põhjustas suuri PIINU. Teadupärast põhjustab mürk just MAKSA lagunemist. Jeesus löödi risti MÄE otsa, talle torgati odaga külge ,et suurendada ta PIINU ( maksa piirkonnas ). Ja lõpetuseks. Kalevipoeg leidis oma viimse une kättpidi KIVIS. Kõikide puhul räägitakse vabakssaamisest ja ärkamisest. https://et.wikipedia.org/wiki/Prometheus Igast Thothid ja ....muud legendid ........ maailm kubiseb sama suure jutu erinimedega lugudest. Panen siia ühe foorumi arutelu kel huvi ( eng). https://forum.becomealivinggod.com/t/why...an/9516/70
https://miksike.ee/documents/main/elehed...-5-2-3.htm Enam lihtsamaks ei saa teha mõistmist. Märksõna ohverdamine. Ja kui teha lahti ükskõik milline ,,püha kolmainsuse ,, raamat, näeme ......LÕPUTUT ohverdamist taevajumalale....... vereojad voolamas ja suitsusambad haisemas. Kui ikka veel ei koida,siis ei aita ka androküünikud ja antropofüüsikud.
Vasta
#20
Kulla Lokster! Kõigepealt lahuta ikka need kaks olendit ära. Nad ei ole samaväärsed, vaid risti vastupidised.
KURAT on põrgu valitseja. Tema ülesanne on teha PIMEDUSEST VALGUST. Põrgu asukad ei vaja mittemingisuguseid ohvreid. Põrgu asub Maa ja hingedemaa vahel. Kusagil keskkohal.
Saatan on nibiiru valitseja. Tema teeb valgusest pimedust. Tema vajab oma olemasolemiseks pidevalt ohvreid.
Kuradiga teen ma koostööd. Tal on heameel et ma hõrendan pidevalt saatana toidulauda.
Saatan on minu peale kolossaalselt tige, oma toidulaua hõrendamise pärast.
Aga vaevalt et see teieni jõuab.!?
Vasta
#21
Et see MEIENI jõuab? Pean kurvastama TEID, ma ei oma ühtki siduvat usundit ega jumalust ( isegi mitte vastandeid neist). Sa rõhutad alati ,et oled olemuselt VALGE ( maag-nõid??) ja võitled kurjaga. KÕIK JUMALUSED ( isegi kui nad on alaliikidena -inglid või deemonid) vajavad eluspüsimiseks energiat. Ohvrid on ikka väga suupärased ,,energia batoonikesed,, neile. Palved , mantrad, rituaalid..... kõik kärab järada neil. Küll ja veel pimeduse suunal ohvreid saadetud. Loomadest kuni inimlasteni. Isegi siin kõrval venemaal. Võtame näiteks neitsi maarja kultus versus musta madonna kultus. Kusagil kõlas ,et maagia olla helid pluss sümbolid. Tahaks nõustuda isegi. Üks ühine liin on nõiaks hakanul ( mitte sündinul) ja maagial ( see mida justkui eksoteerika käsitleb) küll - nad vajavad reaalseks maagiaks abivahendeid. Nad ei saa toetuda sisemisele väele. Kõiges vajatakse välist. ASJU või audio-visuaalseid tugesid. Jahh nii ka helisid. Sümboid on sul õigesti mainitud. Isegi propad salomoni pitserit. Mistahes numbrilis-geomeetrilist ,,abivajav,, maagia-nõidus ongi alus SATANISMILE. Nii nagu on ainult üks religioon taevaisaga ( ka islam, kristlus ja judaism on ÜKS usk) , mis jaguneb tuhandeiks alaharudeks, nii ka satanism on ÜKS ja jaguneb samapaljudeks harudeks. Alkeemiast, gnostitsismist, kabalistika........ illuminaatideni välja. Ka NWO on koos kirikliku võimuga võimalik just SAMAVÄÄRSENA. Lõputu peegeldus polaarses duaalsuses. Ei ma olen juba harjunud ,et mind sõideldakse ,,otsitud seoste,, tekitamises. Ja mina olen juba immuunne nende suhtes ,kel ikka veel raskusi näha kattuvusi kõiges. Seoseid igal sammul. Lõputu füüsikaline peegelduste jada. Nii kaua kuni kulgeja teel on asjad veel valgus ja pimedus ning hea ja halb , ta ei suuda üldse näha asju ÜHENA. Kõik on kõigega seotud- kõik on üks ( ja ka sellest ei saada aru punnides end esmaÜHEKS ). Kõik saab kaheksas suunas väljenduda samaväärselt ja samas mahus jne. Näiteks. kõik mida teed ,tehakse sarnaselt ka sinule.
Vasta
#22
Paar kuud tagasi trükiti Nõid Eha õpik. Kuna olin raamatupoes korduvalt küsinud ja ette tellinud, siis kohustuslikus korras pidin ostma, täna vaatasin sisu ja paistab täitsa asjalik, tavalised ehtsad kaardid ja oma süsteem olemas. Kui teadnuks et kaardiladumise kunts, poleks huvi tundnud, kuid nüüd see raamat on olemas ja tasub läbi lugeda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Veeklaasi maagia/nõidus st92 24 19,642 14-09-2014, 10:01
Viimane postitus: positiivne
  Maagia tarvete pood? slashx 28 25,875 30-03-2013, 15:14
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat