•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Küsimus, kas astraalrännakutel on mingeid kahjulikke tagajärgi, on iseendast ju päris hea küsimus. Ma loen praegu Graham Nichollsi "Kehavälist navigeerimist". Ka seal ja üsna paljudes muudeski allikates on astraalrändusid ohutuks peetud. Midagi sarnast remote viewinguga.
Aga NB!! Juhul kui isik on vaimselt terve.
Aga noh, kas te suudate ette kujutada surmatunnistust, kus on surma põhjuseks "astraalrännak" Laugh

Ruumivärava seesama aga ei räägi astraalrännust, vaid midagi muud ja märksa karmimat on tema kogenud. Kui rännakule minek on kergem kui tagasitulek, siis on astraalrännak, tema kirjeldatavates energeetilistes rännakutes on vastupidi, minek on kõikehõlmav šokk.

Siin on väga palju lahtiseid otsi ja küsimusi.
Inimesed on väga erinevad, osad on loomupärase soodumusega rännakutele. Rännakuid endeid on väga mitu taset (vt pikk postitus eespool).

Üldiselt mõjub rännak inimesele selles mõttes hästi, et soodustab mugavustsoonist välja minekut ja kasvatab teadlikkust.

Kuid terminoloogia on totaalselt segi.
Ma tahan veel Ruumivärava arhiividest siia materjale välja otsida.
Vasta
Ei ole ohtlik...Smile Lihtsalt Näed Rohkem...see pole nii tähtis...meelelahutus lihtsalt...Smile
Vasta
(21-11-2018, 20:11 )Q11 Kirjutas: Ei ole ohtlik...Smile Lihtsalt Näed Rohkem...see pole nii tähtis...meelelahutus lihtsalt...Smile
Meelelahutus ... võib olla ... sel juhul on mõttetu, aga ikka parem kui telekas. Aga ma oletan, et see võib olla ka võimalus oma teadvuse treenimiseks. Aju teatavate "musklite" treening, mida meil seni siin füüsilises maailmas vaja pole läinud.


Kuigi ma ütlesin siin "astraalrännak", ei pidanud ma silmas astraalsfääris kolamist, vaid vaadata, mis on sealt edasi.
Vasta
Tänu ametile pean maseda tegema vähemalt kord päevas.Korrastama energia sambaid ja neid puhastama.Tänu "kõiksuse laienemisele" tõmmatakse kogu energia sinna.See tähendab seda ,et need kes ellu jäid,liiguvad meie perifeeria poole.See tähendab seda,et kõik kus seda leidub,sealt võetaksegi.Me teame mkõik mis tähendab "Nälja EMA".Meie häda on ju Kriitiline mass ja reostus =idiootsus.Aga meil on sõpru,keda me kutsume "Esimesteks".Aga kui nad mind rahule ei jäta,siis makolin läbi tasandtite siit välja,ääre taha ja kõlgutan jalga ühe meteooriserval nautides pilti mida pakuvad teised "Galaktikad".
Vasta
Kogu see astraalrännaku teema tundub siit vaadates kerge psühhoosi ja skisofreeniaga flirtimisena. Ning need vaismed hädad ju tõepoolest kimbutavad paljusid, kes sellistel "rännakutel" käivad. Samas on raske öelda, kas vaimsed hädad on tingitud "rännakust", või psühhoaktiivsetest ainetest, mida tihtilugu selle tegevuse juures kasutatakse. Mulle on viimael ajal aina rohkem hakanud tunduma, et selles avallas andekad inimesed, inmesed kellele tulevad "rännakud" loomulikult, on samas ka enam haavatavad skisofreenia suhtes, kas siis psühhoaktiivsete ainete kaasabil, või ka ilma nendeta. See arvamus ei põhine teaduslikel uuringutel.
Vasta
(21-11-2018, 21:06 )Lorenz Kirjutas: Kogu see astraalrännaku teema tundub siit vaadates kerge psühhoosi ja skisofreeniaga flirtimisena.

Enesepagendusest tagasi: Administratsioon ei lubaks mul küsida, millise mätta otsast sa vaatled astraalrännaku teemat aga lihtsurelikuna pean sinuga nõustuma - piir on õhuke...
Avaldamat dokumentaalsarjast "Astraalränduri pajatused" tsiteerin läbikukkunud (ja otsa leidnud) seiklejat: "ohtlik värk, tagasiteed leida pole keeruline aga ära eksida on lihtne"
Vasta
(22-11-2018, 00:00 )KuKr Kirjutas: Administratsioon ei lubaks mul küsida, millise mätta otsast sa vaatled astraalrännaku teemat aga lihtsurelikuna pean sinuga nõustuma - piir on õhuke...
Avaldamat dokumentaalsarjast "Astraalränduri pajatused" tsiteerin läbikukkunud (ja otsa leidnud) seiklejat: "ohtlik värk, tagasiteed leida pole keeruline aga ära eksida on lihtne"

Kes sul küsida keelab? Küsi, küsi... aga ürita oma küsimistega mingit sisu ka toota. Praegusest postitustest jääb automaatselt õhku järjekordne küsimus, et "mida ta sellega mõtles?" ehk siis tehniliselt on see sisutühi postitus, mis toodab teema suhtes mõttetut tapeeti (sest raudselt sa nüüd vastad samas stiilis postiga) ja nii jätkates asendub enesepagendus varem või hiljem sundpagendusega.
Vasta
Et mis astraalmaailmast on edasi? Lühidalt öeldes jõuad sellisesse kohta mida ma nimetaksin Alg-Lõuendiks. Unenägude või maailmade vaheline ala või täpsemalt öeldes nende alus. Puhas Hetk. Hmm... teise nurga alt, oled delta unefaasis Vaatlejana, kuid puuduvad objektid, liikumine ja aeg ...Smile
Vasta
Meie ilusa näo lapi tagant,vaatab vastu pesuehtne reptiil.Me peame teadma kes me oleme.Mis on mõjutatud energeetilist väljatest,äärest ääreni.Enne kui minna rännakule peame me teadma kuidas sealt tagasi tulla.Minu jaoks on see,õppida valvata ja kui tarvis,siis ka hävitada.Sellises olukorras,pead sa teadma mis on sidruni ja sita hais.
Vasta
(22-11-2018, 10:30 )Q11 Kirjutas: ... teise nurga alt, oled delta unefaasis Vaatlejana, kuid puuduvad objektid, liikumine ja aeg ...Smile
Graham Nicholls "Kehaväline navigeerimine", lk ?
Tsitaat:Inimese teadvuse uurija Robert A. Monroe uskus, et kehast väljumine on osa keha loomulikust protsessist tervise ja heaolu saavutamiseks. 1979. aastal antud intervjuus räägib ta: "Unefaasi ajal, mida me nimetame deltauneks ja mille teeb läbi magamise ajal iga inimene, on üpris võimalik, et sellesse kehavälisesse olekusse läheb iga inimene. Ärgates me seda ei mäleta, kuid see toimub sellegipoolest … See on mingil moel nagu laadimistsükkel, mille me magamise ajal läbime."
See intervjuu on praegu leitav lingilt: https://www.youtube.com/watch?v=AU6AS41xDe8

See langeb kokku etnograafilise ettekujutusega, et magamise ajal hing rändab ringi. See rändamine ilmselgelt ohtlik ei ole. Hing käib kehast väljas … hing või pigem vastav (seda tegema harjunud, määratud) hingeosa. Kui aga kehast väljub juba midagi enamat kui unerändude jaoks ettenähtud hingeosa, vot siis läheb asi raskemaks, arvan ma. Ja mida suurem osa hingest (mida rohkem hingeosi, mida rohkem inimese kui helendava muna kihte) rännakusse läheb, seda raskem ja ohtlikum rännak on???? Seda raskemat varianti nimetab seesama energeetiliseks rännakuks.

Unepealt noorte tervete inimeste äkksurmasid pidas seesama silmas, kui rääkis asja ohtlikkusest. Et võtad kogemata kaasa kogu hinge täiega, ununeb taotlus tagasitulemiseks (magad ju) ja ongi minek. Kuid neid juhtumeid on vist haruharva. Aegajalt aga esineb hällisurma: https://www.kliinik.ee/haiguste_abc/imik...oom/id-564 Ka selle taga võib olla lapse tahtmatu või kehastunud hinge tahtlik rändama minek piisavalt "kogu hingest", et surra. Seda on vist võimatu falsifitseerida, eks wink
On ka täiskasvanutel: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid148732

Astraalrännaku ja kaugvaatluse vahele pannakse võrdusmärki sageli. Kuid ma väidaks, et sel puhul "käiakse väljas" ainult sellesama hingeosaga, millega deltaunes Monroe väiteil või teadliku unenäo kehaga (hingeosaga). ???? Kaugvaatlus pole ohtlik, valvureid seal pole; kuid info ei pruugi tõene olla, mis sel viisil saadakse. Tõesem info tuleb mööda infovälja rännates (see ei toimu füüsilist ruumi pidi, kuid kaugvaatlus toimub). Sama on ka rännakumeetodi rännakuga. Sel põhjusel ei suuda nn astraalrändurid näha nt Pluuto südamekujulist laiku.Füüsilise maailma asju saab näha füüsilise silmaga. Mingite mittefüüsiliste hingeosadega kehast väljas käies "nähakse" vastava taseme reaalsust, ja see pole mitte füüsiline.
(21-11-2018, 21:06 )Lorenz Kirjutas: Mulle on viimael ajal aina rohkem hakanud tunduma, et selles avallas andekad inimesed, inmesed kellele tulevad "rännakud" loomulikult, on samas ka enam haavatavad skisofreenia suhtes, kas siis psühhoaktiivsete ainete kaasabil, või ka ilma nendeta.
Mulle ka; siin on seos šamaanihaiguse, skisofreenia ja kehast välja rännakutega. Põhjapoolsemate rahvaste šamaanid kaotasid šamaanirännaku ajal teadvuse (nn suur šamaanimine), lõunapoolsemad ja tänapäevased šamaanid teadvust ei kaota (nn väike šamaanimine). Tulemustes erinevust pole, hea šamaan toob infot või ravib ka "väikselt šamaanides". Väljast paistev seisund "teadvusekadu" ei ole mitte teadvuse lakkamine, vaid teadvuse rändamine füüsilisest kehast välja. Küsimus on skisofreenia (või mõne muu vaimse häire) kontrollis. Ning kui liituvad ained, eriti keemilised, muutub kontroll eriti raskeks, sest siis on vaja kontrollida ja koostööd teha kahe vaimuga – haiguse ja aine omaga. Taime vaimud on heatahtlikumad, vähemalt minu meelest.






Vasta
Hinge mõiste tuleneb ego ehk persooni soovist ületada surm. Sellest ettekujutus, et igal inimesel on mingi oma Hing. Ehk minul on see ühtemoodi ja Sinul teistmoodi. Niiet kuna midagi ei lähe „välja“ ei ole võimalik ka „sealt“ mitte tagasiteed leida.
Delta unes need ajuosad mis tegelevad objektidega on välja lülitud,selletõttu ei ole midagi „näha“. Monroe siin eksib, mäletada saab ainult „midagi“. Kui midagi ei ole, ei ole ka „midagi“ mäletada...Smile Ta räägib ikkagi REM faasist, mitte deltast.
Inimesel ongi kolm seisundit- ärkvelolek, unemaailm ja sügav uni. Vaatleja kogeb kõiki kolme. Delta und nimetavad müstikud kõige lähedasemaks ja reaalsemaks seisundiks Minale.
Mis Valvuritesse puutub, siis see nõuab lihtsalt harjutamist, nagu näiteks oma pea otsast võtmist...Smile Alateadvus on füüsilise maailmaga nii harjunud, et astraalis tunduvad talle paljud asjad kahtlased või võimatud.
Kui ka psühhedeelikume kasutada siis võib tõepoolest midagi tuksi keerata ja šamaanihaigus peale tulla. See tähendab, et vaimumaailm hakkab ennast inimesele ka ärkvelolekus ilmutama (deemonid ja inglid)...Smile
Teadvust ei saa kaotada, saab tajud kaotada. Teadvus ehk Mina Olen ehk Hetk on koguaeg (ja ma ei ütle kohal, sest Ta on piirideta, ajatu, kõikjalolev)...Smile

Vasta
Monroe räägib seal videos, et Delta une faasis kogevad (vist kõik) inimesed kehaväliseid kogemusi, mida hiljem peaaegu kunagi meenutada ei suudeta, ning et see kogemus ei ole päris see, mida ta une nägemiseks nimetaks. Mulle küll ei tundu, et ta REM unest räägib.
Vasta
Inimene kogeb aga ei mäleta? No mis vahet seal siis on...kas midagi toimus või mitte...Smile
Sündmus,mis oli, tuleneb praegu esilekerkiva mälu- või tundepildina. See on reaalne hetke kogemusest võetuna aga ebareaalne kajastumise seisukohast, kuna minevikku pole olemas...Smile

Vasta

(23-11-2018, 11:35 )Q11 Kirjutas: Hinge mõiste tuleneb ego ehk persooni soovist ületada surm. Sellest ettekujutus, et igal inimesel on mingi oma Hing. Ehk minul on see ühtemoodi ja Sinul teistmoodi.
Teadvust ei saa kaotada, saab tajud kaotada. Teadvus ehk Mina Olen ehk Hetk on koguaeg (ja ma ei ütle kohal, sest Ta on piirideta, ajatu, kõikjalolev)...Smile
Kas see esimene väide tugineb filosoofiatele nagu mis on religioonide tekkepõhjus (animistlik ilmanägemine) jne või on su kogemuspõhine teadmine? Kuhu siin kuuluvad no näiteks lahkunute hinged kes omakseid külastavad või palju muud sarnast - vaimude nägijate endi tajuhälbed?
(23-11-2018, 11:35 )Q11 Kirjutas: Niiet kuna midagi ei lähe „välja“ ei ole võimalik ka „sealt“ mitte tagasiteed leida.
///
Alateadvus on füüsilise maailmaga nii harjunud, et astraalis tunduvad talle paljud asjad kahtlased või võimatud.
Kui ka psühhedeelikume kasutada siis võib tõepoolest midagi tuksi keerata ja šamaanihaigus peale tulla. See tähendab, et vaimumaailm hakkab ennast inimesele ka ärkvelolekus ilmutama (deemonid ja inglid)...Smile
Teoreetiliselt nõus aga jälle on esimene väide puhtalt ratsionaalne ja loogiline samas kui ka teine on paratamatult olemas - inimese teadvus võib lolliks ehmatada kui on sunnitud tajuma tühjust või kahtlaselt vastuvõetamatut ja see piltlikult võib olla kui tagasitee kaotamine. Miks seda uurin on ka isiklik kogemus mida vaja omal tajutavaks saada et sealt kus käidud oleks mõistlik edasi minna.
Ütlesid algul et astraalränd on meelelahutus - kas pead sellist rändamist silmas nagu Sassi kondamised looma või linnuna kus koges lõhnu jm maailma erksamini - sellest ma ei tea, pole kondama vist sattunud aga tundub et need une faasid ei ole tingimata lineaarsed kuna ise olen sattunud üsna ärkvelolekust otse sinna tühjusesse ja end mõistusega tagasi kutsunud. Tundus küll, et viimaseta oleks lugu võinud halvasti lõppeda.
(22-11-2018, 00:00 )KuKr Kirjutas:
(21-11-2018, 21:06 )Lorenz Kirjutas: Kogu see astraalrännaku teema tundub siit vaadates kerge psühhoosi ja skisofreeniaga flirtimisena.

Enesepagendusest tagasi: Administratsioon ei lubaks mul küsida, millise mätta otsast sa vaatled astraalrännaku teemat aga lihtsurelikuna pean sinuga nõustuma - piir on õhuke...
Avaldamat dokumentaalsarjast "Astraalränduri pajatused" tsiteerin läbikukkunud (ja otsa leidnud) seiklejat: "ohtlik värk, tagasiteed leida pole keeruline aga ära eksida on lihtne"
Kummaline oli minul sinna sattumise kergus. Kindluse mõttes olgu öeldud et ei mingeid lisaaineid ega mõjutajaid vaid vastupidi - oli eriliselt puhas ja vaba jõudehetk mis võimaldas pea kõik peas välja lülitada. Ei tegelenud ka mingi flirtimisega, polnud taotlust ega plaani rännata, see tuli ise. Tundub see mida kirjeldad Alg-Lõuendina aga ei eelnenud küll mingit astraalmaailma minul.
(22-11-2018, 10:30 )Q11 Kirjutas: Et mis astraalmaailmast on edasi? Lühidalt öeldes jõuad sellisesse kohta mida ma nimetaksin Alg-Lõuendiks. Unenägude või maailmade vaheline ala või täpsemalt öeldes nende alus. Puhas Hetk. Hmm... teise nurga alt, oled delta unefaasis Vaatlejana, kuid puuduvad objektid, liikumine ja aeg ...Smile
Paneb paratamatult küsima, mis see oli ja miks ja kuidas teinekord valmis olla,,,
Vasta
Kogemuspõhiline jah...Smile
Need „nähtused“ lihtsalt on. Mõistusega me teeme neist teooriaid ja see langeb vaatenurga seisukoha alla. Kas see on siis nii või naa...Smile
Inimene ei oma Teadvust. Teadvust ei ole võimalik ehmatada...Smile
No astraalmaailmas harjutades võid ennast ükskõik kelleks muuta- libahundiks, rongaks...kasvõi ...hmm...millimallikaks...Smile
Vasta
teadvust jah ei ehmata - küsimus on teadvustamises
Vasta
Teadvustab mõte. Niiet jah teda on küll võimalik ehmatada...Smile
Vasta
(23-11-2018, 14:08 )Q11 Kirjutas: Inimene kogeb aga ei mäleta? No mis vahet seal siis on...kas midagi toimus või mitte...Smile

Inimene võib kaotada kogu oma mälu, aga säilitada oma oskused. Seda tuleb ikka aeg-ajalt ette, et inimene kaotab oma mälu ja ei tea kes ta on. Ega see ei tähenda, et ta siis enam käia ega rääkida ei oska. Ning ega jalgrattaga sõitmiseks ei pea mäletama seda, kuidas jalgrattaga sõitma õpiti.

Oskuste peale saab muidugi mõelda, kui eritüübilise mälu peale. Aga oluline on siin mõista, et tegemist on justnimelt eritüübilise mäluga ja oskuse tekkelugu tingimata mäletama ei pea, selleks et oskust omada ning kasutada.
Vasta
(23-11-2018, 11:35 )Q11 Kirjutas: Hinge mõiste tuleneb ego ehk persooni soovist ületada surm. Sellest ettekujutus, et igal inimesel on mingi oma Hing. Ehk minul on see ühtemoodi ja Sinul teistmoodi. Niiet kuna midagi ei lähe „välja“ ei ole võimalik ka „sealt“ mitte tagasiteed leida.
Siin ma selgitan. Ma ei mõista hinge kui midagit, mis saab sisse või välja minna. Kasutasin seda sõna, sest paremat polnud. Kui kujutada ette inimest kui nn helendavat muna, mille üks kiht on füüsiline, sellega on seotud emotsionaalne (astraalne), nende kahega mentaalne jne. Need nimetused ja jaotused on küllalt tinglikud, eri käsitlustes erinevad ja nende arv on eri käsitlustes erinev. Füüsiline ja osalt ka emotsionaalne asuvad füüsilises reaalsuses ja on tajutavad füüsiliste meeltega. Ülejäänud "asuvad" teistes "ruumides". ma mõtlesin hinge all sidemeid eri kihtide vahel, sidemete kompleksi. Üks side, nt side füüsilise ja emotsionaalse vahel on üks hinge osa. Need aga võivad katkeda, selle kohta ma ütlesin, et hingeosa läheb välja. Ja koos hoiab ja tagasi toob teistest "ruumidest" taotlus, see "Mina Olen".

Tsitaat:Kui midagi ei ole, ei ole ka „midagi“ mäletada...Smile
Ka mittemidagi on midagi. Budistid selle teadvustamisega tegelevadki unejooga raames. Deltaune teadvustamisega. Särav tühjus, täis potentsiaali milleks iganes, ehket tõesti:
Tsitaat:Delta und nimetavad müstikud kõige lähedasemaks ja reaalsemaks seisundiks Minale.. Mina selleni pole jõudnud. Unenäojooga on teadlik unenägemine, kiire une teadvustamine.

Tsitaat:Kui ka psühhedeelikume kasutada siis võib tõepoolest midagi tuksi keerata ja šamaanihaigus peale tulla.
Traditsioonilised kultuurid üldjuhul niipalju kui mina tean, ei kasutagi algul narkootilisi taimi, šamaanihaigus tule ise, täitsa ise lambist, tihti on aga suguvõsas eelsoodumus selleks. Psühhedeelikumide värk on lääne ühiskonna teema.




Vasta
See unejooga ehk ka delta faasi teadvustamine ei vii veel ärkamiseni. Ligineb küll jah. "Tühjus" on veel ikkagi kogetav. Seisund. Kes kogeb Tühjust oleks õige küsimus...Smile
Nüüd see, et "inimene kaotab oma mälu ja säilitab oskused"...hmm, et siis on olemas inimene ja temal on ka mälu (mis saab kaduda) ja oskused...Inimene defineeringuna on keha-meel, ehk bioloogiline organism mõtte protsessiga. Mõte on näitlikuna tsirkuse kloun, ta kummardab iga etteaste järel (mustkunstnikud, akrobaadid, lõvitaltsutajad...jne) võttes au tegemise eest endale. Mõte JÄRGNEB ALATI tegevusele. Sealt tulenevalt inimesel ei ole vaba tahet. Nö šamaanid ja nõiad proovivad saavutada "võimeid" endale kuna nad elavad eraldiseisva mina illusioonis..Smile
Vasta
Pole sellist väljendit varem kohanud nagu ¨unenäojooga¨.Mul midagi sarnast vahepeal vist olnud,toon näite -
Elutoa tugitoolis tegin uinakut aga samal ajal kuulasin elutoas olevate sõprade juttu ja mula mis telekast tuleb.Mina aga vaatasin samal ajal oma unenägu nagu filmi.Välised helid ei mõjutanud unenäo kulgu.
Ise ma sellele kogemusele nime ei osanud anda.Mõtlesin,et midagi lucid dreamingu ja astraali vahepealset.

Lorenzile-on olemas ka nn ¨musklimälu¨kus paljutehtud liigutused salvestuvad kuhugi mujale ¨mällu¨kui informatsioon.Täielikus amneesias tegelane kes ei mäleta midagi endast võib pastaka kätte saades paberile oma ilusa allkirja anda,ise aru saamata mis see tähendab.
Vasta
Unenäojooga algab unenägudes teadlik olemisest, siis otse astraali minekust ja lõpuks jõudes unenäguteta alale...Võimalus Ärkamiseks on... noh...olemas...Smile
Vasta
Ja mis see ärkamine veel on? Laugh
(23-11-2018, 14:36 )Q11 Kirjutas: Teadvustab mõte. Niiet jah teda on küll võimalik ehmatada...Smile

ehk siis ehmatus mõjutab inimest mõistuse kaudu - halvab meeled mis on reaalsuse tajumise tööriist ja see mõnel juhul kaotab mõistuse tasakaalu/maailmataju nii jäägitult et inimene (?) sureb hirmust ära või kaotab mõistuse. aga kuidas teistpidi pääseb vaikus mõistust mõjutama ilma taotlemata nii et vist on võimalik edasi minnes siit kehast lihtsalt lahkuda,,, kui see pole hing mis kehast lahkub siis mis? mõistuse "lahkudes" keha ei sure ega lange ka koomasse aga mis tingib kooma?
Vasta
(23-11-2018, 18:31 )Fenkol Kirjutas: mõistuse "lahkudes" keha ei sure ega lange ka koomasse aga mis tingib kooma?

Kooma on sügav teadvusehäire, nii sügav, et patsienti pole võimalik äratada.
Vasta
Ärkamine on see kui Hetk tajub iseennast. Ehk inimene saab aru enda pärisloomusest ja illusioon kukub kokku...Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat