Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimukütte vaja
#1
Kas keegi oskab soovitada, kuidas leida vaimukütte? Mul on omalt poolt välja pakkuda fantoom, kes valvekaamerasse jäädes ennast ise maha kustutab. Muidu käib mul külas minu äraolekul.
Vasta
#2
(01-10-2018, 19:06 )Ize Kirjutas: Mul on omalt poolt välja pakkuda fantoom, kes valvekaamerasse jäädes ennast ise maha kustutab.

Mida see täpsemalt tähendab? Et vaatad salvestusest, et vaimu pole - järelikult on ennast maha kustutanud?
Vasta
#3
No tegelikult ma vaatasin teda salvestise pealt mitu korda (izvez kaamera ühenduses moblaga) mobla pealt ja kui järgmisel päeval salvestist veel vaadata tahtsin, siis teda polnud enam. Ja märkasin, et ajaloendur tegi ajahüppe: kuni 18:13.41 oli salvestis norm, aga siis järgmine hetk oli 18.14.15.
Ja kui muidu võttis kaamera nt mind välja minnes ilusti peale, siis nüüd näitas ainult ukselingil olevat kätt ja suurt kõhtu, nagu oleks lähemale zuumitud.
Vasta
#4
Kas sa saad selle salvestise originaali ka siia jagada? Vaataks oma silmaga üle. Milline see algselt nähtud "vaim" muidu välja nägi? Kas see elumaja juures? Kas elad üksi? Kas kaamera käib pidevalt?
Vasta
#5
Ma ei oska, kindlasti saaks. see mul mobiilis.

Üks IT asjatundja vaatas täna (4 päeva hiljem) üle, ei tuvastanud midagi erilist. Kusjuures video luges nüüd sekundeid 1 jne, ei olnud enam kellaajaliselt.
Vasta
#6
(01-10-2018, 19:30 )Ize Kirjutas: Ma ei oska, kindlasti saaks. see mul mobiilis.

Üks IT asjatundja vaatas täna (4 päeva hiljem) üle, ei tuvastanud midagi erilist. Kusjuures video luges nüüd sekundeid 1 jne, ei olnud enam kellaajaliselt.

Kui sul on androidi telefon ja näiteks Google Gmaili app, siis peaks olema võimalik seda otse telefonist Google Drive üles laadida ja seejärel selle linki jagada. Kui ei oska, siis las mõni teadjam inimene aitab.

Mis mõttes ei tuvastanud erilist? Enam ei olnud ajalist hüpet?

Kas oskad eelmistele küsimustele ka vastata? Üks lisaks kah: kas kaamera salvestab ainult nähtavat valgust või on sellel infrapuna (öövaatlus) komponent ka?
Vasta
#7
Vaim sarnanes altkorruse naabrinaisega. Korterivõtmed on ainult minul. Ajahüpe on praegu veel alles. Aga jh, ITpoiss seda ei tuvastanud, kuigi ma rääkisin talle. Püüan leida võimaluse salvestise jagamiseks.
Kaamera lülitan sisse välja minnes, infrapuna on. Stseen oli korterisse sisenemisel välisuksest.

Enne seda kaamerat kasutasin veebikaamerat ja mingit veebist laetud valvekaamerasüsteemi. Siis juhtus selliseid asju, et arvuti teatas ühel ilusal hetkel, et tema seda kaamerat ära ei tunne. Panin juhtme teise USB pessa, algul töötas väga kenasti, aga siis hakkas jälle jampsima, et ei tunne ära.

Ja siis, olles ühendanud selle kaamera salvestised googledrive omadega, läksin 7. sept kodust ära. Õhtul vaatasin salvestist, mis näitas, kuidas ma uksest väljun. Siis (südaöö paiku) muutis salvestis iseseisvalt kuupäeva 8. sept peale. Järgmine päev oli seesama salvestis kustunud. Mina läksin koju alles 2 päeva hiljem ega osanud telefoni g-draivis kuidagi seda salvestist maha kustutada, üldse olen üliettevaatlik igasuguse tehnikaga. Ja kodus arvuti juures mind ei olnud! Aga praegugi arvuti kinnitab, et ma ise kustutasinn need maha (vist 8 sept seisuga).
Vasta
#8
Paistab, et see ezviz süsteem laseb jagada ainult sellega, kellel on sama app.
Vasta
#9
(01-10-2018, 22:20 )Ize Kirjutas: Paistab, et see ezviz süsteem laseb jagada ainult sellega, kellel on sama app.
Windowsi arvutis tuleb Androidi telefon failipuus nähtavale tavalise (välise) seadmena, nagu kõvaketas või optiline draiv. Näiteks C:, D:, F: jne.
Enamasti kirjutatakse digifotograafias - sealhulgas ka fotokates - kõik pildid DCIM-nimelisse kausta ja sealt saab nad siis ringi kopeerida. Võib-olla paneb see ezviz süsteem pildid sinna, siis on lihtne, kui aga mujale, siis on äkki juhendist abi.

Vasta
#10
ALATI ON NII, ET KAS ÕPID VÕI LASED END ÄRA KASUTADA. KATSU LEIDA KANAL KUIDAS LEIDA ÜHINE KEEL.
Vasta
#11
ei saa jagada, arvutisse salvestamisel lõpeb salvestis sel kohal ära nagu polekski midagi.
Vasta
#12
Aga filmi telefoni/fotokaga turva-salvesti ekraani (kus jookseb vaimu-video) ... nii saad standartse jagatava JPEG video ... kvaliteet küll veidi kannatab, kuid parem ikka kui tühi loba.
Vasta
#13
Ah et lausa vaimukütte vaja? Miks küll vaime küttida vaja oleks? Kui Sa soovid, siis võid ju nendega vestelda ja kui nad segavad, siis saab ju nad ära saata.

Ega siis see, et vahel ruumid kohakuti on ja ta sulle lindi peale jääb ei tähenda, et teda muul ajal üldse ei oleks. Alati võid ju leida pimeda ja vaikse aja, kus teised sind ei häiri ja temaga vaimukeeltes ühendust võtta. Kui neid ei oska, siis tee kasvõi kutseloits aga mitte selline, et olend saaks seda selliselt tõlgendada, et nüüd ta võibki sinu juurde jääda vaid lihtsalt kohusta teda ütlema oma nime jne.

Mina tavaliselt vestlen nendega ja uurin, kas vajatakse abi. Vahel palutakse mõnele inimesele midagi edasi öelda, vahel jälle on mõni asi vaja korda ajada. Kusjuures huvitav on see, et isegi madalama klassi vaimolendid teavad sageli nii mõndagi ja osa neist ei ole sugugi halvad. Nende abiga on mind juhatatud mitme inimese juurde jne.

Aga ikkagi - kui Sa tõesti tõesti tahad selliste asjadega tegeleda ja uksed avad, siis pead arvestama ka sellega, et Sinu elu muutub totaalselt. Samas peaksid mõistma, et see, keda (või mida) Sina näed, ei pruugi olla see, kes seal tegelikult on. Näiteks kujumuutja võib võtta peaaegu ükskõik kelle kuju ja Sina pead temast suutma läbi vaadata. Paljudel tekib ka midagi hirmu taolist aga peaksid mõistma, et Sina oled hoopis võimsam, kui mingi madala klassi vaimolend. Kõrgema klassi vaimolendid (näiteks haldjad) sulle ennast näitama ei tule. Küll aga võib näiteks kujumuutja ka haldjaks kehastuda, aga see on suht lihtsasti äratuntav.

Niisiis äkki oleks Sulle siiski parem uskuda, et kõik, mida Sa nägid, oli lihtsalt üks tehniline rike ja/või mingi tehniline anomaalia...
Vasta
#14
Mina ka ei saa aru miks on vaja vaime küttida kui nad kogemata kaamerasse jäänud on.
Kui näiteks Sind on keegi pildistanud juhuslikult kuskil, et kas siis peaks papratzzod sulle kohe kraesse saatma,Sa pole midagi teinud oled lihtsalt olnud kuskil.
Samas võib ka kaameras olla tehniline rike, katkestus, viga.

to Kabala vaimu keeli oskavad vaid nõiad ja maagid mitte tavalised inimesed, nati kasutu nõuanne noormehele kes vaid eesti keelt tõukab.
Vasta
#15
(15-10-2018, 09:31 )AlastiCowboy Kirjutas: Mina ka ei saa aru miks on vaja vaime küttida kui nad kogemata kaamerasse jäänud on.

Ärge tehke pealkirjast kaugeleulatuvaid järeldusi. Kuskilt ei paista, et see vaim kedagi häiriks. Pigem tõi teemaalgataja siia lihtsalt juhtumi, mida oleks põnevuse pärast huvitav uurida. Ja kuna filmimaterjali siia ikka ilmutatud pole, siis võib teha mitu järeldust, milledest see küttimise vajadus üpris vähetõenäoline on.

(15-10-2018, 09:31 )AlastiCowboy Kirjutas: to Kabala vaimu keeli oskavad vaid nõiad ja maagid mitte tavalised inimesed, nati kasutu nõuanne noormehele kes vaid eesti keelt tõukab.
Laugh kas siin pole mitte enesepeegeldusega tegu?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat