(12-05-2009 18:02 )VironShaman Kirjutas: 1) Sekhmet see on tavaline sai, teiste mõtteid lugeda, ainult, et suht kasutu, samas võib keegi su oma tahtmistesse vedada ja sina täidad, neid pidades seda oma mõteteks. Enesekontroll ja veelkord enesekontroll:
See ongi mõtete juhtimine.
2) Juhul kui võõras jõud tahab käkki keerata viskab niidi külge ja võib näiteks sundida minema õnnetusse või mida iganes.
3) Tuttavatele sellest rääkida pole mõtet, hakkavad kartma, inimene on oma sisemuses täis üsna musta saasta millest ta teistele ei taha silpigi näidata.
4) Arenemise mõttes aeg näitab kuhu välja jõuad, ainult hasartmängudest ja sullerist hoia eemale, seal petavad võimsamad ära.
Samuti ei maksa eksamitel loota, et saad õppejõu peast võtta, seda saavad ainult omad, oled kindel, et oma oled.
Eksamil ei pruugi olla.
5) Kui tahad teistel midagi selgeks teha on kasulik hoopis pilti näidata, seda usuvad paremini kui hääli,
Parimat VS
1) Miks peab teiste mõtteid lugema? Eriti siis kui oma mõtetega pole kõik korras. CC järgi on ülim täeilikult sisedialoog peatada ja pikemaks ajaks. Katsu, ei õnnestu. Olles vietnamis müstilises kohas hiiglasuure lamava buda juures süütasin küünla ja palusin endale mõttes.....muidugi mitte materiaalselt asja vaid...las jääb saladuseks...rohkem hingerahu kanti. Palav +33C pikk ronimine treppidest ja väsimus. Istudes ja mediteerides tühjust saigi "dialoog otsa" kauaks, ei tea. Kahju, et giid äratas välja, vaja tagasi minna, buss ootab. Muuseas tõin kaasa salve, ja muid rohte, kel huvi on annan ära "vietnami hinnaga" või nii, et palju ise annab.
2) Võõras jõud? Ikka peab oma süü olema või ka ilma selleta? Tänane näide: teeme sõbraga suuremal autol tööd, juhtme probleemid, küll üks ja teine tuli ei põle ja muud sarnast. Inimene on kuldsete kätega, tehnilise taibuga aga närviline. Põhja all vaja viia laadimisjuhe nii ~3m 230V generaatorist starterakuni, tegelen siis sellega ja kuulen tagantpoolt hirmsat needmist.....algul juhtme kohapealt (needis seda kuramuse tagatule juhet) ja edasi juba auto ja minu kohta!

Ronin välja, milles asi? Viimane kord, ega ma loll põle, on ka paremaid tööotsi j.n.e. Rahustan siis milles need juhtmed süüdi on? Ei midagi......inimene kohe ei taha kuulda võtta. Nalja sai veelgi aga see ei puutu asja. Kui inimene mõtleb ainult rahale ja, et saaks kiiresti kaelast ära siis minu arust on sellisel indiviidil ka muud asjad paigast ära.
3) Miks? Et musta saasta täis sellega olen päri. Ise loodan, et kui võõraste asjad ei huvita ei huvitu nad ka sinu asjadest aga see on ekslik arvamus....huvituvad ja kuidas veel (eluseltsiline) ja mitte üksi!!!
4) Kuhu aga jõuda? Kui tahad kuhugi jõuda peab olema suur anne või aastatepikkune pidev treening, muidu ei jõua kuhugi, või eksin? Teise peast vastuseid? Raske teema, lihtsam on oma pea korda teha ja asjast aru saada, ehk pähe õppida? Sullerid ja hasartmängu kohalt olen täiesti päri, see on allakäigu ja hävingu tee.
5) Paneb mõtlema

Siin foorumis on üks selline teema. Aga kõigist pilti teha ja seda näidata on raske kui mitte võimatu. Milleks inimesed siis suhtlevad keele abil, võiks otse vast kuppu panna ja asi ants....küll jõuab kohale ehk pilt tasku. Veel näited enda elust: kui räägid koeraga kes on suhteliselt tark siis ta paneb pea viltu, tunned, et tahab oma koera mõistusega sind mõista.....aga mõistab üksikuid sõnu nagu lähme välja, kus valutab, kas süüa tahad ja veel selliseid väljendeid. Umbes nagu rääkides inimesega kelle keelest natuke saad sotti aga ei oska õieti vastata

Piltidega pole proovinud, järsku mõistab? Kahjuks ei anna proovida koer juba 39a. parematel jahimaadel. Aga kui räägid eluseltsilisega, vaatab otsa kui nõuad (mitte, et sa tahad talt midagi!) ja tunned, et räägid tühjusesse. Vahel on ikka midagi vaja arutada eriti siis kui inimene kodune ja sõltub sinust. Kui aga TEMA huvid on otseselt mängus, tahab raha, vaja kuhugi minna või selles tuuris siis saab küll aru ja saab ka vastata....probleemi nagu ei ole. Jälle piltidega pole tõesti proovinud. Aga millised pildid siis teha või välja lõigata?
Inimene ei ole debiil, aga asju arutada nagu ei anna ja seda juba pikemat aega. Järsu mingi haigus? Või.....olen nii vastikuks aastatega muutunud, et...? Koeraga saab enne asju arutada, ta vähemalt püüab aga inimene?
-------
Inimene see müstiline olend aga kas ta ikka on see looduse tipp? Vaevalt, sest inimese meeled on täidetud muredega, kõik tahavad midagi ja isekust, kurjust, saamahimu on mõtted täis. See mürgitab hinge. Aastaid on olnud motoks ja tegevusjuhiseks lihtne tõde: "Kui saa ei taha inimeselt midagi siis ei saa ka temas pettuda, et ta pole sulle andnud", vahel aga ka sellest ei piisa.