Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väga kummaline kogemus
#1
Tere,

Aeg-ajalt ikka näen unenägusid, aga eile öösel juhtus midagi sellist, millele on raske seletust leida, nimelt olin enda tüdruksõbra kõrval magama jäämas, kuid päris pikalt ei tulnud und. Mingi aeg olin vast mõned hetked maganud, kui järsku olin nö pool-ärkvel, ehk siis olin teadvuse juures, aga ei suutnud enda keha liigutada, ainult ühte suunurka ja silmi, proovisin ja teadvustasin, et olen olekus, kus justkui peaks saama keha kontrollida, aga miski ei allunud korraldustele, samal hetkel olin justkui nagu unenäos vms, ehk siis tajusin nagu kukun mingis väga pikast tunnelist või august alla, samal ajal miski justkui ajab mind taga, sain selles "unenäos" ennast juhtida ja enda liikumist kontrollida, mingil hetkel, kui see, mis mind jälitas, mulle lähenema hakkas, tõmbasin enda kõhtu sissepoole ning järgmisel hetkel juhtus midagi sellist, mida on raske unenäona tõlgendada, nö see kukkumine lõppes sellega, et nägin ennast ja enda partnerit pealtvaates ning justkui sisenesin enda kehasse ja järgmisel hetkel võpatasin, õigemini nagu ma hiljem teada sain, siis lausa hüppasin voodis ning olin taas ärkvel ja sain kogu enda keha kontrollida.

Mitte kunagi varem ei ole midagi sellist olnud ja ausaltöldes oli see nö "creepy as f**k", kas keegi oskab asjas kuidagi selgust tuua?

Oleks super tänulik!
Vasta
#2
Kehaväline kogemus. Inglise keeles OOBE.
Siin wiki link https://en.m.wikipedia.org/wiki/Out-of-body_experience
Vasta
#3
Min apakuks unehalvatust. Teema foorumis: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4775
Vasta
#4
Kõigepealt loe see läbi. https://clairvoyance.000webhostapp.com/#home
Mõtle hoolega – mis kattub. Sul ei olnud seadistust, et saad oma keha liigutada. Aga kehasse tagasi tulla niimoodi ei tohi! Saad korraliku kolaka. Nagu sa kirjeldasid.
Vasta
#5
(01-02-2018, 22:31 )Nielander Kirjutas: Min apakuks unehalvatust. Teema foorumis: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4775
Jah. Sellega algabki. Kui teha teadlikult siis tehnika seisneb enda teadvel hoidmisel kui unehalvatus saabub. Tavaliselt me kaotame teadvuse/teadlikkuse ja jääme lihtsalt magama. Kui hoida teadvel ennast siis see on uks kust kaudu saab minna kehavälisesse kogemusse, libiseda otse kirgastesse unenägudesse või vahest võib minna ka mõtterännakusse. Temal juhtus see spontaanselt.

Vasta
#6
On veel kolm võimalust; kas tegutses sinu kõrval olev isik, (sa oled minu, jäädavalt minu), sinus asuv varjatud hing, või sateliit hing. Aga uni on hoopis teine ooper, seda käsutada ei saa. Ütleme nii; uni on hoopis teistsuguse koostisega energia väli.
Vasta
#7
(02-02-2018, 09:14 )kalldunn Kirjutas: On veel kolm võimalust; kas tegutses sinu kõrval olev isik, (sa oled minu, jäädavalt minu), sinus asuv varjatud hing, või sateliit hing. Aga uni on hoopis teine ooper, seda käsutada ei saa. Ütleme nii; uni on hoopis teistsuguse koostisega energia väli.
Ma nii peensusteni ei tea. Mäletan kolme varianti. Mõtterännak (oobe, astraal, shaamaanirännak. Põhimõtteliselt enda mõttemaailmas ja ühisteadvuses visuaalselt rändamine), kirkad unenäod(Lucid dreaming) ja energeetiline rännak. Viimasest ei tea suurt midagi, olen vaid kuulnud et on võimalik. Selliselt juhul võetakse kaasa kogu energia ja keha sisuliselt sureb 5-15 minutiks. Kes teab paremini võiks seletada.
Unehalvatus on üks ustest mida olen proovinud. Mõtterännakusse saab libiseda ka ennast häälestades, ilma unehalvatuseta, näiteks meditatsiooni käigus või siis shamaan trummi häälele järgnedes.
Vasta
#8
Oi – see ei ole mõtterännak, vaid hinge rännak. Algajad kasutavad tõepoolest kõikvõimalikke rituaale ja abivahendeid, selleks et saavutada kehaväline liikumine, nägemine ja kuulmine. Kuid kõikke seda võib saavutada, täiesti teadlikult. Ilma abivahenditeta ja ilma rituaalideta. Teadliku rände ajal, on kehaga 100% kontakt. Mis surmast sa räägid?

Vasta
#9
(02-02-2018, 10:21 )kalldunn Kirjutas: Oi – see ei ole mõtterännak, vaid hinge rännak. Algajad kasutavad tõepoolest kõikvõimalikke rituaale ja abivahendeid, selleks et saavutada kehaväline liikumine, nägemine ja kuulmine. Kuid kõikke seda võib saavutada, täiesti teadlikult. Ilma abivahenditeta ja ilma rituaalideta. Teadliku rände ajal, on kehaga 100% kontakt. Mis surmast sa räägid?

No kuidagi peab ju alustama. Need rituaalid ongi alustajale ja läbi unehalvatuse on üks variant.
See surma jutt on energeetilise rännaku puhul. Siis võetakse kogu energia kaasa ja minnakse sellega. Kehaga ei jää kontakti. Ehk keha sureb lühikeseks ajaks. Mina pole seda kogenud ja kuid aga mitmelt kuulnud. Kui aus olla siis see on pisut hirmutav. Ma ei tea kuidas keha asukohta mäletati. Sellest juttu polnud. Küll oli aga juttu sellest, et on vaja jääda teadlikuks, et sul on keha. Liiga pikad rännakud olevat olnud väga rängad.
Vasta
#10
(02-02-2018, 09:04 )phillip Kirjutas:
(01-02-2018, 22:31 )Nielander Kirjutas: Min apakuks unehalvatust. Teema foorumis: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4775
Jah. Sellega algabki. Kui teha teadlikult siis tehnika seisneb enda teadvel hoidmisel kui unehalvatus saabub. Tavaliselt me kaotame teadvuse/teadlikkuse ja jääme lihtsalt magama. Kui hoida teadvel ennast siis see on uks kust kaudu saab minna kehavälisesse kogemusse, libiseda otse kirgastesse unenägudesse või vahest võib minna ka mõtterännakusse. Temal juhtus see spontaanselt.

Jah, kuna mul endal on ka mõned korrad avanenud võimalus unehalvatust kogeda, siis ma nõustun nende subjektiivsete hinnangute ja nägemustega. Siiski olen võrdlemisi kindel, et neid kogemusi pakub mulle mu enda aju ning neid mõistes/harjutades/analüüsides õpin ma tundma eelkõige isenda mõistust.
Asendamatult väärtuslik, kuid iseenesest mitte midagi paranormaalset.
Vasta
#11
See küll ei ole antud teemaga seotud, aga kuna teema juba olemas, siis küsin siin ikkagi, nimelt praktiliselt iga öö magama jäädes ja silmi sulgedes, siis hakkan nägema mingeid kujundeid ja kujusid tekkimas, hõljumas, kadumas, toolilt püsti tõusmas vms, ise ei olegi sellele varasemalt eriti tähelepanu pööranud, kuna see on nii tavaliseks saanud. Eile hakkasin veidikene rohkem mõtlema, kuna hiljaaegu läks teise ilma naise vanaema ning eile öösel jälle neid nö. kujundeid ja tegevusi nähes tõusis üks vanem proua toolilt püsti, kes meenutas Teda, lisaks oli veel keegi. Väga keeruline seletada, aga ühesõnaga põhiline küsimus on selles, et kas see on mingi ettekujutuse vili või kuidas sellesse suhtuda? Eilse näitel olid sarnased "nägemused" kuskil pool tunnikest ning mingi hetk lihtsalt kadusid, olen ise seejuures täiesti ärkvel ja need nö. nägemused tekivad siis, kui silmad kinni panen, vahepeal tuleb justkui sein ette, et enam ei ole midagi, aga vahepeal näen nii loomi, inimesi jms tekkimas/kadumas/hõljumas jne, mitte värviliselt, aga pigem nö. valgusena või kujudena.

Kui keegi oskab valgustada, kas see on normaalne nö. aju toimimisega seotud nähtus või tekib mingitel kindlatel põhjusel, siis oleks super tänulik Smile

//edit Samuti meenus, et eile nägin eemalt sarnast tunnelit, mida kirjeldasin enda algses postituses, kust ise nö. alla kukkusin, sedapuhku nägin seda aga eemalt, mitte ei olnud ise selle sees.
Vasta
#12
Tõenäoliselt on tegu hüpnagoogiliste hallutsinatsioonidega: https://www.healthline.com/health/sleep-...ucinations
Huvitav fenomen ja teadvuse seisund igatahes.
Vb saab sedakaudu ka mõnda "teise maailma" lipsata?
Vasta
#13
Tihtipeale need hüpnagoogilised hallutsinatsioonid eelnevad astraali minekul, mitte alati muidugi. Kui see nö ära kannatada ja lihtsalt vaadelda on mõneajapärast...voilà..vaikus... ja oledki oma unetoas (vaimuilmas)...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lapse kirjeldatud kogemus. Surmalähedane? Paraweeber 13 4,067 28-09-2020, 22:36
Viimane postitus: kalldunn
  Kogemus nõiaga Karjalas Habemik 21 10,921 11-06-2016, 10:02
Viimane postitus: Habemik
  Kummaline olend Skinwalker 11 5,313 24-11-2014, 21:38
Viimane postitus: Skinwalker
  Väga raske juhtum raamatu kadumise ja ilmumisega põlduba 11 4,579 30-11-2012, 14:47
Viimane postitus: xawa
  Müstiline "Meditatsiooni" kogemus. Sacred-Shroom 4 3,433 14-09-2012, 21:31
Viimane postitus: Sussch
  Kehaväline kogemus / uni? Akidron 4 4,031 17-04-2012, 14:02
Viimane postitus: Akidron
  Kummaline unenägu. Co0zhy- 1 1,780 18-01-2012, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummaline nõuanne Maazikaz 12 6,293 03-10-2011, 09:30
Viimane postitus: Maazikaz
  Kummaline... Getukas 3 2,830 05-03-2011, 22:48
Viimane postitus: Getukas
  Ilus kogemus Mediterra 2 2,122 02-06-2010, 08:25
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat