Küsitlus: arvamusküsitlus,
teeb päeva paremaks
25.00%
1 25.00%
tülgastavalt
75.00%
3 75.00%
Kokku 4 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seda ja teist meilt ja mujalt
#76
(14-10-2017, 21:06 )Härra võrratu Kirjutas: See on igavene uni. Ma ei tea kas see oli mõte või tunne ja kuigi sain seda maitsta ainult keeleotsaga ei suuda seda kirjelda. Võrratu. Smile

KUi sa oleks saand seda tõeliselt maitsta, siis poleks sa siin trükkimas oma klaviatuuriga neid sõnu.
See oli meelepett sul igal juhul. Sinu ettekujutus.
#77
(16-10-2017, 10:42 )säga Kirjutas:
(14-10-2017, 21:06 )Härra võrratu Kirjutas: See on igavene uni. Ma ei tea kas see oli mõte või tunne ja kuigi sain seda maitsta ainult keeleotsaga ei suuda seda kirjelda. Võrratu. Smile

KUi sa oleks saand seda tõeliselt maitsta, siis poleks sa siin trükkimas oma klaviatuuriga neid sõnu.
See oli meelepett sul igal juhul. Sinu ettekujutus.

Kas sa ootad siia kirjutama kedagi kes on seal käinud?Smile

Ma räägin sellest tundest kui sa tead,et pääsu pole ja lepid sellega,see oli nii vabastav.

#78
(16-10-2017, 13:47 )Härra võrratu Kirjutas: Ma räägin sellest tundest kui sa tead,et pääsu pole ja lepid sellega,see oli nii vabastav.
jah, loobumine on tõesti vabastav aga õnneks, kui inimene pääseb, hakkab ellujäämisinstinkt taas tööle

olen olnud surmasuus ja arvanud, et see ongi nüüd mu surm. Jah, minusse tuli rahu ja jäin ootama. Rahu oli see, mis mind valdas ja see on vabadus...
aga ikkagi olen hullult tänulik ja õnnelik, et ma olen elus ja endiselt tunnen nn surmahirmu ehk siis instinktid töötavad hoolimata surmalähedastest kogemustest...

Ntx täna mõtisklen, et miks inimesed, kellele on löönud tavameditsiin käega, tormavad abi alternatiivilt saama... ellujäämisinstinkt.
Aga igal juhul läheb ta abi küsima, mitte ei püüa täitsa iseseisvalt sellega toime tulla - leppida või heureka, et siis imeväel end ise tervendada...

ja jumal tänatud, et inimene läheb abi küsima, sest kui küsid, aidatakse ja ehk siis ka elupäevi pikendatakse Smile



ja ikkagi jään seisukohale, et elu pärast surma, pole võrratu
ellujäämine on võrratu, sest see on võimalus tuua mateeriasse absoluutselt KÕIK - kõik see mateeria meie ümber - vaata see on VÕRRATU! Vaata elusat ja elutut mateeriat, milline KUNST-LOOME!
(16-10-2017, 13:47 )Härra võrratu Kirjutas: Kas sa ootad siia kirjutama kedagi kes on seal käinud?Smile
jah, oleks huvitav
Teiste jutt on meelepete-spekulatsioon, arvamine, et nii on, sest nende aju on neile oma sassis keemiaga seda ette sööstnud pildina-tajuna-teadmisena
#79
ja ikkagi jään seisukohale, et elu pärast surma, pole võrratu
ellujäämine on võrratu, sest see on võimalus tuua mateeriasse absoluutselt KÕIK - kõik see mateeria meie ümber - vaata see on VÕRRATU! Vaata elusat ja elutut mateeriat, milline KUNST-LOOME!

Kui ma saaksin enda aastad sulle kanda,siis teekisin seda. Smile
#80
(16-10-2017, 14:48 )Härra võrratu Kirjutas: Kui ma saaksin enda aastad sulle kanda,siis teekisin seda. Smile

aitäh Smile
aga kas su jutu mõte on nagu kaarnal mind hoiatada, et mul elupäevad saavad otsa?
sel juhul olen eriti tänulik, et sa oled valmis mulle tegema sellist kinki Smile ja siiralt!

kuid kui su hoitaus vastabki tõele, et mind ootab ees siis teadasaamine, kas on elu pärast surma, lähiajal... siis leian ikkagi, et elu on võrratu ja mul on kahju, et see lõppeb otsa ja eriti kurb on nende pärast, kes peavad leinama jääma... aga minus on lisaks ellujäämisinstinktile ja tahteeelistusele elada ka tedamine, ma ei suuda mitte kunagi KÕIKE kontrollida... kahjuks ka hoolimata tahtest elada ja instinktidest, ei saa ma kontrollida universumi seda vääramatut jõudu nagu on seda ntx SURM.

aitäh valmisoleku eest kinkida mulle juurde eluaastaid Smile ja aitäh hoiatuse eest!
ja mõtlema panemise eest Smile

kuid kas ma lähen nüüd kribinal, krabinal panema leinajate jaoks kõik valmis - maksan krematooriumisse ise arve ette ära, valin urni ja kõiksugu muud tüütud toimingud, kus mul lepingud või lausa välja sassis toa koristamiseni, mis vajavad aja- või raharessursse ja mida ma ei tahaks teistele "kaela" peale jätta, siis saab laiskus võitu... kuna minus on ju lootus ja see põhineb teadmatusel Smile
kuna ma ei tea ja ei kontrolli KÕIKE, siis luban endale olla vastutustundetu homse või suisa lähiminutite suhtes
pealegi ma usun, et nad saavad hakkama, isegi kui ma ei tahaks neile jätta oma kohustusi ja peavalu, mida mu lihakehaga nüüd peale hakata...

selline süüdimatu ja vastutustundetu inimene olen... ja leian ikkagi, et kui saaksin teha, siis võitleksin ellujäämise eest, sest mulle meeldib elu siin, Maa peal inimesena ja olen mis ma olen kiiksude ja puudustuega, olen endale ikkagi lõpmata armas... suudaks vaid leppida et teised nõnna ei näe, lubaksin neil jääda seisukohale, et ma mitte pole meeldiv tegelinski, siis tegelt oleks elu veel muretum ja mõnusam Smile
pingevabam...
#81
On inimesi,kellel on kõik suht lihtne kuid alati on neil selline nägu peas,et kõik on jube pekkis ja siis on inimesi,kellel pole pea et midagi ja kõik tuleb suure vaevaga ja mul käib seest lõige läbi kui ma näen milline elujanu/tahe neil on. See on alati nii relvituks tegev. Mulle tundub,et sa oled midagi sinnapoole.

Ole täitsa mureta Smile
#82
(16-10-2017, 15:38 )Härra võrratu Kirjutas: On inimesi,kellel on kõik suht lihtne kuid alati on neil selline nägu peas,et kõik on jube pekkis ja siis on inimesi,kellel pole pea et midagi ja kõik tuleb suure vaevaga ja mul käib seest lõige läbi kui ma näen milline elujanu/tahe neil on. See on alati nii relvituks tegev. Mulle tundub,et sa oled midagi sinnapoole.

Ole täitsa mureta Smile
Kas see surmajärgne saatus üldse omab tähtsust? Kui inimene loodab ilusale elule peale surma kas see on õige? See muudab tema elu ja suhtumist ellu. Kui aga võtta CC aluseks, et iga hetk võib olla selles elus viimane siis muutub kõik. Sõna otses mõttes. Mitte, et surma karta vaid elada nii nagu sa oma saatust ei tea ja elada võimalikult õiget ja täisväärtuslikku elu. Kõrgemad staadiumid jätame üksikute pärusmaaks, tavainimene on nagu sipelgas suures sipelgapesas ja tema elu ei oma suuremat väärtust...muidugi mitte isendi, indiviidi enda silmis.

#83
Mulle tundub,et surm on protsess,mitte elu lõpp vaid algus. Smile
#84
(16-10-2017, 17:33 )Härra võrratu Kirjutas: Mulle tundub,et surm on protsess,mitte elu lõpp vaid algus. Smile
See on mõttemäng sul taas.
Surm on surm. Kõik. Lõpp.
Sünd on elu algus.
Ja nii nagu on duaaalses maailmas hea ja halb, on algus ja lõpp.
Ja et see teekond poleks igav , vaevarikas tuleks kasutada aega ja elada tulega, innukalt.
Sest kui on lõpp, siis on elumäng läbi ja pole võimalik teha tegemata asju, teha korrektiive, proovida teha teisiti jnejne.
Saage aru, elu ei ole pärast surma! Elu, see on ainus võimalus LUUA!
Hing on igavikuline... Aga luua saab vaid kehastudes ja elu on võimalik vaid orgaaniliselt. Aga luua saab alati suurema potentsiaaliga kui me kõik igapäevaselt loome. Ei tasu uskuda, oodata võrratut nn elu pärast surma, see on vaid mõttemäng, tuleb luua järgmine hetk ilusam ja võrratum kui oli eelmine...
See on elamine kirega. Kuniks elupäevi antakse.
#85
Kirge ei saa endalt või kelleltki vägisi nõuda, kui seda pole. Siis jääb loota, et elumäng, mis võõristav, pole kõik, et kusagil on ka hingerahu.
#86
(17-10-2017, 00:48 )murjam Kirjutas: Kirge ei saa endalt või kelleltki vägisi nõuda, kui seda pole. Siis jääb loota, et elumäng, mis võõristav, pole kõik, et kusagil on ka hingerahu.
Aga kirg-elevus kogeda hingerahu siin, maa peal, selle elu jooksul?

Mulle küll tundub see motivaatorina... ajada alati end taas püsti, rapsida põlved puhtaks ja ikka üritada. Sest ma tean, et kui saabub surm, siis see on lõplik ja kõik.
#87
Kindlasti on see nii, mingi piirini ilmselt... See kirg-elevus väärib ehk eraldi teemat, mis see on (elujõud?) ja kust tuleb või kuhu läheb, palju seda on ja millest oleneb. Elust peale surma vist ei saagi rääkida, elujõust aga küll.
#88
Elu on lihtne ja lühike,aga kui vaatad ringi siis tundub,et kõigil on jube kiire sinna teistpoole. Smile
#89
(17-10-2017, 07:52 )murjam Kirjutas: Kindlasti on see nii, mingi piirini ilmselt... See kirg-elevus väärib ehk eraldi teemat, mis see on (elujõud?) ja kust tuleb või kuhu läheb, palju seda on ja millest oleneb. Elust peale surma vist ei saagi rääkida, elujõust aga küll.
Elujõud väljendub sisemises, vaikses, rõõmus. (Hommikul ärkad, oled juba rõõmus, õhtul uinud, oled ikka rõõmus). See on selline energia e. vibratsioon. Sisemine valgus e. Kõrgem Mina. Oleneb sellest kui palju oled endaga tööd teinud, korrastanud oma mõttemaailma. Mida rohkem loobud valedest mõttemustritest, seda rohkem saab see Valgus endale ruumi. Sisuliselt toimub enda Vaimuga (jumala osakesega) ühte sulamine.
#90
Hea lahendused!

Teie muidu kõrge Puu , on tuntavalt ühele poole kaldu/ühelt poolt kidur. Palun parandage see väiklaslik TürannosaurusRoti taak ja teist võib veel asja saada kui Külm ei võtaSmile

See läbiv viga välja arvatult
-teie kirjeldused tunduvad üldiselt norm aalsed.




minu tagasihoidlik nägemus..
#91
Börsi langused-krahhid tekitatakse rahandus-poliitiliste vahenditega (pankadest välja laenatava raha hulga piiramisega), mida võimendatakse "sobiliku tonaalsusega" uudiste abil (teatud tööstus-sektorite arengut kirjeldatakse tumedates toonides) - nii luuaksegi olukord, kus "tulevik & olevik tundub tume", ning ongi börsil müügipalavik & krahh käes - st tulemus käes ilma loomade hingi kasutamata.
Praegu tõestasid et ei tea essugi kogu tuhandeid aastaid kestnud juudishamanismist mis sai alguse karjakasvate hõimude teadmistest.
Sõbranna jutt õigus, hoia sellest hullust eemale, kuhu oma nina topib seal lõhub nii palju kui võimalik.
#92
on elavhõbedakuulike.... nõelaga torgates jaguneks paljudeks pisikesteks kuulikesteks... ja neid torkides need omakorda veel väiksemateks kuulikesteks..

ja siis üks pisike kuulike, kes paneb kuskil foorumis endale nime lahendused, taob rinnale ja ütleb, ta teab nüüd KÕIK
#93
(19-11-2017, 13:12 )VironShaman Kirjutas: Praegu tõestasid et ei tea essugi kogu tuhandeid aastaid kestnud juudishamanismist mis sai alguse karjakasvate hõimude teadmistest.
Sõbranna jutt õigus, hoia sellest hullust eemale, kuhu oma nina topib seal lõhub nii palju kui võimalik.

Küsimuseks oli börsikrahh, mille tekitamise saab ära seletada puhtalt füüsilise kihi meetoditega (uue laenuraha hulka vähendada + ebakindluse võimendamine meedias).

Sul olnuks võimalus nö "hiilata oma teadmistega", ning näidata ära viga minu lähenemises - ning panna selgelt kirja mehanism, kuidas börsikrahhi saab loomahingede abil tekitada ilma füüsilises kihis midagi tegemata.

Selle asemel tuli nö "dogmaatiline väide" , et ma ei tea midagi: taolisi väiteid võiks aga loopida suvaline lamedik.

Ühesõnaga kui tahad tee "vigade parandus" (põhjenda oma algne väide ära loomhingede möödapääsmatusest börsikrahhide loomisel) - või tao omale edasi otsaette templeid "kivistunud dogmaatik".

-----

See "sõbranna" tundub vist juuditar olevat, et teda kabalistliku maailmapildi "lõhkumine" (konkureerivate alternatiivsete seletuste loomine) niiväga häirib. Smile

Vaimses maailmas purustab tugevam nõrgema (ehk kõrgem madalama) - seega kui minu tekst on "nii madal ja mõttetu", siis poleks ju mingit põhjust seda karta (madalam kõrgemat ei ohusta) - kuid paaniline soovitus stiilis "hoia eemale" näitab vastupidist (ehk madalam kardab kõrgemat).

------

Nüüd aga kõige olulisemast: selle asemel, et kommenteerida minu toodud seoseid Alumise-Ülemise-Keskmise ilma & teiste õpetuste vahel (mis haakub otseselt shamanismi teemaga) muutusid hoopis "trolliks", kes hakkas mingit teemavälist börsikrahhi siin "tapeedina" laiali rullima.

#94
(19-11-2017, 16:58 )lahendused Kirjutas: Vaimses maailmas purustab tugevam nõrgema (ehk kõrgem madalama) - seega kui minu tekst on "nii madal ja mõttetu", siis poleks ju mingit põhjust seda karta (madalam kõrgemat ei ohusta) - kuid paaniline soovitus stiilis "hoia eemale" näitab vastupidist (ehk madalam kardab kõrgemat).

see ei ole vaimne maailm minu jaoks, kui keegi suudab kedagi teist nn purustada
see on inimeste mängumaa

kui sa oled käind rännakutel ja mõistad šamanistlikku maailmapilti, siis peaksid teadma, et kogukonna aitaja peab ennekõike olema hinnagutevaba
mõttekoht?
tegelt kirjelduste loomine ja enda vaimule töö andmine pole ju üldse paha, aga lihtsalt, kui ilmub see fenomen, miks dinosaurusedki välja surid... see nn ülbus
siis lihtsalt hakkab mu lambike põlema ja tahaks teatud egosid veidi nn valgustada Smile
mitte midagi isiklikku
mõtlesin, et kuda lõpetada see ärapanemise mäng siin nurgas...
ja siis otsustasin tõmmata Väikse Ingli kaardi, ükskõik, mis sõnum sealt nüüd ei tule, need on ju alati ülipositiivsed
tuli järgmine:
" Ole tänulik, et Sinu
palvele on vastatud.
Ole tänulik, et
Sinu elus on
häid inimesi.
Ole tänulik,
ja kõik hea ei
kao Sinu elust kunagi!"

sain aru, et see käis mulle endale, ole tänulik! Nii lihtne, aga kerge unustada, kuid ei tohiks...

aga siis ikka mõtlesin, et võtan ka teistele sõnumi Smile , midagi helget ja tuli järgmine:
"Otsi edasi vastuseid.
Ära anna alla, ära murdu.
Enam ei ole palju jäänud.
Natuke veel ja vastused hakkavad selguma ja õiged
inimesed saabuvad Su ellu!"

no ma ei tea, kas kedagi kõnetab, aga positiivne igal juhul ja sellega on tore mul siinses teemas sõnavõtt lõpetada, sest kui käsi panna südamele, siis ega ma kaasa targutada šamanismi teemal küll ei oskaks Smile
#95
(19-11-2017, 18:15 )säga Kirjutas: see ei ole vaimne maailm minu jaoks , kui keegi suudab kedagi teist nn purustada
see on inimeste mängumaa

kui sa oled käind rännakutel ja mõistad šamanistlikku maailmapilti, siis peaksid teadma, et kogukonna aitaja peab ennekõike olema hinnagutevaba
mõttekoht?

Vaimne maailm asub igavikus (shamaanistliku Ülemise ilma kõrgem osa, ehk Atma tasand budistidel), ning ta ladestab põhjuslike seoseid (elukogemusi).

Põhjuslikud seosed (elukogemused) võivad olla vägagi erineva kvaliteediga - näiteks nõrgem-madalam arusaam "planeedid tiirlevad ümber Maa" puruneb tugevama-kõrgema arusaama "planeedid tiirlevad ümber Päikese" ees.

Seega võiks mõelda veidi selle üle, kas omad vaid "enda jaoks" sügavusega arusaama (milliseid võib olla 7 miljardit, kuid millest üksgi ei pruugi adekvaatne olla), või midagi üldisemat-avaramat.

------

Rännakutel olen käinud ja shamanistliku maailmapilti mõistan kah - kuid kõigel selle pole mingit seost "kogukonna aitamisega" (selline kohustust ei tulene eelnevast) ja "hinnangute vabadusega" (rännakul olles peab hinnangutevaba olema - kuid peale rännakut nähtut analüüsides peaks hinnang lubatud olema: ajudeta biorobot ei oma hinnangut, kuid vähegi toimiva minapildiga isiksuse jaoks on hinnangu olemasolu lausa kohustuslik).
#96
Üks mees väitis kunagi, et teab kõike. Ainult üks asi olevat tal veel veidi segane. Ma seletasin talle selle asja ka lahti ning nüüd teab ta kõike!
#97
(20-11-2017, 12:05 )VironShaman Kirjutas:
Tsitaat:Muide tõeline shamaan peab ikka börsikrahhi ette nägema, nii palju analüütilist mõtlemist peab ühel kogukonna liidril ikka olema ja siin on VS ikka kõvasti suurema egoga, kuna tema kui kogukonna tark, ütleb, et juudid kutsusid esile börsikrahhi sellega, et ohverdasid jumal ögro-ugrile liiga palju karvase uluki pekki. Siis nii on ja kes teisiti mõtleb on loll.

Aga juutide kogukonnaliidrid näevadki ja tambivad ökougridele pähe, et osta ja võidad, osta ja võidad samal ajal juba oma raha välja tõmmates. Tuleva börsikrahhi üks tunnuseid on see kui taksojuhid tõsimeeli arutavad börsil või muudes projektides teenimist, viimati krüptorahaga mis nädala jooksul kukkus kolmandiku. Juudikogukond teab ja kasutab neid teadmisi enda tarbeks juba sajandeid, jutt on ju juutide peidetud shamanistlikust maailmast.
Kus sa näed täna ugride shamaane üldse, veel vähem nende juhirolli kaasaegses maailmas kui küsida siis millise kogukonna hüvanguks.
Ugrid jooksevad kõik rõõmsalt nagu muudki rahvad pangashamaanide eeslitena nina ette pistetud rahaporgandi järel ja teevad täpipealt seda mida neile ette tantsivad rahavaimud, hüppa kuristikku ja hüppab.
Ärge unustage, et peale teist ilmasõda on poliitika, kultuur ja meedia, rahandus ja majandus juudikogukondade valvsa pilgu all, meid anti vene okupatsioonitsoonist lihtsalt angloameerika okupatsioonitsooni üle. Ega venelased meid asjata fashistideks sõimanud, ikka seetõttu, et ei tahtnud alluda kristlusele, sellele ristile topitud kurjategija lambakarja kuulumisele.
Mis puutub aga egosse, siis siin ilmas on see ainuke mis meist teeb isiksuse, vastasel juhul oledki karjaloom ükskõik millises lambakarjas.

Muudetud: viitamine parandatud
Juttu on ainult loomhingedest. Aga need väikelaste hinged mida juudid ohverdavad, mis neist saab?

#98
Need saavad taeva. Eks on ju öeldud, et laske lapsukesed minu juurde tulla.
#99
(20-11-2017, 17:55 )Aadu66 Kirjutas: Need saavad taeva. Eks on ju öeldud, et laske lapsukesed minu juurde tulla.

Viron Shaman-il on teadmised loomhingedega manipuleerimisest aga inimhingedega? Juudid oma riitustel neid olid, on ja jäävad ohverdama. Muidugi ei tunnista, kuidas siis, aga goi pole ju inimene ja temal (vist), on loomahing, selle ohverdamine on aga usureeglitega lubatud.Shock
Egas juut juuti ohverdaBleh
(20-11-2017, 19:22 )VironShaman Kirjutas:
(20-11-2017, 18:28 )Chaos Kirjutas: Parandaks, Härra on väitnud, et ohvrilooma hingel on "teadvus" oluline, aga ohverdama kipub ta ikka tedvusetuid olendeid, aga noh selline pisikene vasturääkimine kogu muu vasturääkimiste jada hulgas pole vist oluline. Kui just ei tapeta ainult tapmise pärast.
Kõik juutide koššerlihaks rituaaltapetavad loomad ja linnud tapetakse täie teadvuse juures, vastasel juhul kui loom on teadvuseta, ta liha ei kõlba ja pole koššer. Muide põhjus miks paljudes riikides on see tapmine keelatud
Kas lastel on samuti koššertapmine või ei ole

  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  seda ja teist poliitikateemadel kirjutan123 250 55,259 21-01-2021, 16:13
Viimane postitus: Minaelan
  Surm ja elu... Mis pärast seda on? AiriinOlen 20 8,009 05-12-2010, 01:31
Viimane postitus: unclekomm
  Unenägu ja pärast seda tavaline 17 4,618 07-05-2009, 13:51
Viimane postitus: Eva

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat