•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Castanedalik elufilosoofia praktikas
#51
Ilmselgelt ei pääse tonalis oma tähelepanuga olemisest need, kes elavad pereelu.

Kes aga tahavad otsapidi tonalist täiesti ära pääseda, peavad tõesti elama koopas ja erakuna.
Vasta
#52
(10-03-2017, 10:26 )säga Kirjutas: Ilmselgelt ei pääse tonalis oma tähelepanuga olemisest need, kes elavad pereelu.

Kes aga tahavad otsapidi tonalist täiesti ära pääseda, peavad tõesti elama koopas ja erakuna.
Ei ole vajalik tonalist ära pääseda. Sa lihtsalt kulutad sellele parajal määral tähelepanu, rohkem pole vaja. See, et teised ainult sellele tähelepanu osutavad on nende valik. Nii mulle tundub.
Vasta
#53
Elu on igaviku kõrval nii üürike aeg, et mina mõtlen küll, et võiks siis elada täiel rinnal ja nautida seda elus olemist ja võimalikult palju tähelepanu panna ka tonalile.
Jah, tajuks jääb vähem energiat, otseühendus Vaimu aka kõrgema mina aka teisikuga seetõttu ehk lünklik või üldse puudulik ja vaja vahendajaid, kuid see vist sõltugi sellest, kes mida kehastudes kogema tuldi.
Kes alles oma hinge eest hoolt kandma, kes aga valgustuma Smile

Oluline on, et iga indiviid saab ise aru, mis on see tema nn rada ehk mida ta vajab-tegema peaks. Enamik ja enamus elust ei saa ju sellelegi pihta...
Vasta
#54
Tsitaat:mingi mõttetu ja lohisev "vaimne" jutt "vaimsete" inimeste poolt.
Jaa tundub tõesti et teie vaimsus on teie diagnoosid.
Vasta
#55
Sisemine vaikus aitab peatada " Võõra Tahte " " rünnaku "


selline tähelepanek..



--------------------------------------------------
14.03

Võõras tahe - Tahe mis võtnud taotluseks sult temalt seatud ühepoolse lepingu korras midagi saada. Ka vaimne rünnak käib siia alla.

Sisemine vaikus võtab vaimselt rünnakult selle löögijõu.
Pöörab ründaja jõu tema enda vastu -ümber loodud tasakaalukeskme


Vasta
#56
(09-03-2017, 15:38 )pila Kirjutas: ... mõju saab jälgida, kuid sellest ei saa rääkida. ...


Tsitaat:Kui süüvimises on liikumine " Ise laienemise " poole, Ise dissotsiatsiooni poole. Teadliku dissotsiatsiooni poole-
neiks mida ka teisikuteks nimetatakse -Ollakse dissotsieerunud aga seda kontrollib Tahe. Ise ei kao,
Süüvitakse enesesse kui Kogumisse



Dissotsatsioon, teadlik kui ka teadmatu(nt. skisofreenia puhul), ühendab " Oma " " Võõraga "


Selline tähelepanek et " Parempoolne loomus " (nn. mõistuseinimestel) seostub kergemini Omaga..

" Vasakpoolseid loomuselt " tõmbab kergemini Võõra poole. Suudavad kergemini siseneda maagilisse reaalsusesse. Ka kergem mõjutatavus.
Vasta
#57
(09-03-2017, 08:06 )murjam Kirjutas: Isikliku tahte murdumine peaks olema värav kõiksuse (v kõik-ise) tajumiseni.
Tahet muarust mõistetakse ikka piiratult, egotahtena. Kui on kõiksem tahe ja kui seda vallata, peaks ssama muuta reaalsust, taotlust käivitada...

nuuu selle värava tajumine eeldab ju enesetähtsuse lärmaka ja kõneka hääle vaibumist. See ju enamasti käsen-poon-lasen kõrvus sosistamas.
Kuigi osadel, kel vaimuhobu päris peru wink suudab taju ka sellest ego häälest üle hüpata ja väravat tajuda.
Vasta
#58
maale on kehastunud päris palju nn valgustöölisi, kuid mind huvitab, kas saabub ka aeg, millal nad peavad üksteist ära tundma ja liitma oma jõud?
Üksi teeb suure kuhja, aga koos terve linna...
Või on nad ka ikkagi kaasatud ego mängudesse ja seepärast see üksi rabelemine. Kuigi siia tulles olid vist enamik kindlad, et ei lase emotsoonidel ja egol endale konksu taha panna Smile

selline arvamus lihtsalt
Vasta
#59
(14-03-2017, 15:00 )säga Kirjutas: maale on kehastunud päris palju nn valgustöölisi, kuid mind huvitab, kas saabub ka aeg, millal nad peavad üksteist ära tundma ja liitma oma jõud?
Üksi teeb suure kuhja, aga koos terve linna...
Või on nad ka ikkagi kaasatud ego mängudesse ja seepärast see üksi rabelemine. Kuigi siia tulles olid vist enamik kindlad, et ei lase emotsoonidel ja egol endale konksu taha panna Smile

selline arvamus lihtsalt

Nemad pidid ka sündima mälukaotusega, lihtsal Maa energia ei võimaldanud muud. Kuid nemad läbisid(läbivad) nö. ego lihvimise kiirtee.
Praegu ongi ära tundmise ja liitumise aeg.
Vasta
#60
alati on äratundmise ja liitumise aeg
Vasta
#61
(15-03-2017, 07:45 )Tulnukinimene Kirjutas: Nemad pidid ka sündima mälukaotusega, lihtsal Maa energia ei võimaldanud muud. Kuid nemad läbisid(läbivad) nö. ego lihvimise kiirtee.
Praegu ongi ära tundmise ja liitumise aeg.

Seda ma räägin, et see plaan kukkus läbi juba EOS, enne kehastumist.
Äratundmine üks asi, aga siis see enesetähtsuse vaigistamine jääb neile kõvaks pähkliks. Pluss siis see, et ühed, kes inglite abil töötvad materdavad neid, kes töötavad nende arvates madalate vibratsioonidega ehk maajõududega.
Et ühise eesmärgi asemel käib siiski omad-võõrad sõda ka valgussõdalaste hulgas.

Ma ei näe, et selliselt oleks võimalik inimkonna aitamiseks eriti tõhus.
Jah, osad hinged saavad nende abil võimaluse tõsta vibratsiooni ja kunagi järgmises kehastuses ehk liituda... kuid enamaks ma ei näe selleisel kujul hetkel jõudu olevat. Killustatus on liialt suur, ego nn lihvimine oli midagi, mida ei osatud ette näha, pluss see, mida toob kaasa inimlikkus. See X-faktor (jumalik säde?), mida puhas nn kõrgem teadvus ei oska valemisse panna.
Vasta
#62
Tsitaat:Indiaani rahvatarkused:

1. Hea inimene näeb häid märke.
2. Selleks, et kuulda iseennast on sulle vaja vaikivaid päevi.
3. Kui märkate, et te ratsutate surnud hobusel, siis ronige maha!
4. See, kes on vaikne teab kaks kord rohkem kui jutumees.
5. On palju mooduseid, et lõhnata skunki moodi.
6. „On vaja” – ainult surra.
7. Esiteks vaata oma mokasiinide jälgi, enne kui arvustad teiste inimeste puuduste üle.
8. Kodumaa – on seal, kus te tunnete end hästi.
9. Iga inimese sees käib võitlus kurja ja hea hundi vahel. Alati võidab see hunt keda sa toidad.
10. Kui teil on midagi öelda siis tõuske püsti, et teid nähtaks.
11. Mitte alati ei ole vaenlane vaenlaseks ja sõber sõbraks.
12. Ärge mõiste kohut inimese üle, kui te ei kahe taeva kuu jooksul tema mokassiinidega käinud.
13. Kõigel siin maailmas on oma laul.
14. Laps – on sinu kodus külaline; toida, õpeta ja lase tal minna.
15. Isegi surnud kala võib ujuda voolu suunas.
16. Elu voolab seestpoolt väljapoole. Seda mõtet järgides, muutud sa ise tõeks.
17. Hästi öeldud sõna tabab paremini, kui täpselt visatud kirves.
18. Räägi lastega, kui nad söövad ja sinu poolt öeldu jääb alles isegi siis kui sa lähed.
19. Inimene peab ise oma nooled tegema.
20. Kui te seote hobuse posti külge, kas te siis ootate, et ta väsitab ennast?
21. Kõik siin maapeal omab eesmärki, iga haigus – rohi mis ravib seda, aga iga inimene – sihtpunkti.
22. Konn ei joo tiigist kus ta elab.
23. Ütle mulle – ja ma unustan, näita mulle – ja ma ei suuda meelde jätta, meelita mind osalema - ja ma saan aru.
24. Armasta maad. Ta ei ole sinu vanemate poolt sulle pärandatud, ta on sinu laste poolt sulle laenatud.
25. Teadmine on peidetud iga asjas. Kunagi oli terve maailm raamatukogu.
26. Kui on viimanegi puu maha lõigatud, kui viimanegi jõgi on mürgitatud, kui viimanegi lind on püütud. – alles siis saate aru, et raha ei tohi süüa.
27. Hinges ei ole vikerkaart, kui silmis pole olnud pisaraid.

tooks välja selle:
Esiteks vaata oma mokasiinide jälgi, enne kui arvustad teiste inimeste puuduste üle.

see kipub minul küll ununema, aga kui meeles, siis see väga tõhus meetod "stopp" ütlemiseks iseendale, kui keelel-meelel sildistamise hoog pääle tuleb

Sarnane meetod - ära küsi kunagi: "miks ta nii ütles-tegi?!"
vaid ütle: "mulle ei meeldinud seda kuulda-olla selles olukorras!"
Lihtne rõhuasetuse muutus, aga muudab "vaadet" tuntavalt

Võib ju küsida, mis sellel kõigel vaimsusega tegemist, ei näita suurt teadmist-tarkust-lugemust-silmaringi
muarust vaimsus algabki tegelikult lihtsast rõhuasetuse muutusest Smile
Eelistan praktikat/tegutsemist suurele targutamisele ja vilushoveerimisele iga kell; pisike nire võib ajapikku teadvusesse päris suure vao uuristada
Vasta
#63
(15-03-2017, 12:08 )säga Kirjutas:
(15-03-2017, 07:45 )Tulnukinimene Kirjutas: Nemad pidid ka sündima mälukaotusega, lihtsal Maa energia ei võimaldanud muud. Kuid nemad läbisid(läbivad) nö. ego lihvimise kiirtee.
Praegu ongi ära tundmise ja liitumise aeg.

Seda ma räägin, et see plaan kukkus läbi juba EOS, enne kehastumist.
Mis mõttes kukkus läbi? Nemad läbivad kogu sama tee, "läbi tule, vee ja vasktorude", et omal nahal tunda ja mõista inimeseks olemise rõõme ja valusid, et aidata.
Vasta
#64
(16-03-2017, 10:08 )Tulnukinimene Kirjutas: Mis mõttes kukkus läbi? Nemad läbivad kogu sama tee, "läbi tule, vee ja vasktorude", et omal nahal tunda ja mõista inimeseks olemise rõõme ja valusid, et aidata.

Neist vaid üksikud selle läbi tule, vee ja vasktorude jõuavad tagasi oma otsese ühenduse juurde nn Kõrgema minaga. Enamikule jääb ikkagi inimlikkus ja ego risti-põiki jalgu. Mõistavad, aga on ise ikkagi veel ka oma enesetähtsuse taktikepi all suurelt jaolt.

Jah, nad saavad aidata veidi kaasinimesi, kuna on avarama tajuga, aga algne plaan oli aidata inimkonda tervikuna, mitte vaid üksikindiviide, kes jõuavad nendeni.
Kuigi jah pikajalise - läbi mitmete-mitmete elude jõuavad ehk siis nii kaugele, et inimkond on valgustunud Smile , kui nad enne seda planeeti ja üksteist maha ei tapa muidugi...

aga ilmselgelt on see kõrvaltvaataja hinnang vaid
eks te valgustöölised tea ise rohkem. Ma lihtsalt veidi skeptiline
Vasta
#65
(16-03-2017, 10:08 )Tulnukinimene Kirjutas: [quote='säga' pid='233277' dateline='1489572532']
[quote='Tulnukinimene' pid='233264' dateline='1489556710']


Nemad läbivad kogu sama tee, "läbi tule, vee ja vasktorude", et omal nahal tunda ja mõista inimeseks olemise rõõme ja valusid, et aidata.s

Ja nad on oma missioonist teadlikud või järeldavad seda mingite märkide põhjal ise?

" kes inglite abil töötvad materdavad neid, kes töötavad nende arvates madalate vibratsioonidega ehk maajõududega.
Et ühise eesmärgi asemel käib siiski omad-võõrad sõda ka valgussõdalaste hulgas."

Selline reaalsus on märk vastupidisest, muidugi. Isehakanud valgustöólisi on väga palju. Natuke hoolivad inimkonnast või maailmast, kuid isiklikust maisest edust pisut rohkem. Aga kas on olemas ka mõned egotumad "nemad", ei tea. On teil pädevaid andmeid? Egoülesed, keda au on olnud tunda, pole keegi end maailmapäästjaks arvanud ega ülepea üldse sedasorti teemadest pidanud, pigem lihtsad maakad...

Vasta
#66
Mind huvitab ka just see, kuidas saabus neile see heureka hetk - meenus oma misioon! Sest mälu ju oli kustutatud...

Kui ongi vihjeid- kilde, siis kuidas nad eraldavad terad sõkaldest, sest infoväljas on selline müra, et eristada oma hääl võõrastest nõuab ülimat suutlikkust hoida tähelepanu just ühel terakesel
Vasta
#67
(16-03-2017, 11:25 )säga Kirjutas:
(16-03-2017, 10:08 )Tulnukinimene Kirjutas: Mis mõttes kukkus läbi? Nemad läbivad kogu sama tee, "läbi tule, vee ja vasktorude", et omal nahal tunda ja mõista inimeseks olemise rõõme ja valusid, et aidata.

Neist vaid üksikud selle läbi tule, vee ja vasktorude jõuavad tagasi oma otsese ühenduse juurde nn Kõrgema minaga.
Ses suhtes on sul õigus. Paljud põlevad läbi. Tuleproov on üsna karm.

(16-03-2017, 20:09 )murjam Kirjutas: Ja nad on oma missioonist teadlikud või järeldavad seda mingite märkide põhjal ise?

Selline reaalsus on märk vastupidisest, muidugi. Isehakanud valgustöólisi on väga palju. ...Egoülesed, keda au on olnud tunda, pole keegi end maailmapäästjaks arvanud ega ülepea üldse sedasorti teemadest pidanud, pigem lihtsad maakad...
Algul järeldavad märkide põhjal, hiljem on teadlikud.

Nende isehakanud valgustöölistega on see lugu, et mõned nende hulgast ehk ongi, kuid sattunud "esoteerika hulluse" lõksu. Enamus siiski kujutavad endale ette. Ja ega need päris ei kuulutagi, et suured valgustöölised või maailmapäästjad.

Vasta
#68
(16-03-2017, 21:47 )säga Kirjutas: Kui ongi vihjeid- kilde, siis kuidas nad eraldavad terad sõkaldest, sest infoväljas on selline müra, et eristada oma hääl võõrastest nõuab ülimat suutlikkust hoida tähelepanu just ühel terakesel

"Infovälja müra" on oluline, on väljakutse. Ilma ei saa kuidagi terasid sõkaldest eristada. Ennast maailma eest sulgeda oma otsingu või enesemääramise hetkedel osutub enamikule lõksuks.
Vasta
#69
Elevandiluust lebatsil on mõnusam vaimset ärkamist harrastada kui rentslis Smile - vähem on segavaid faktoreid.
Ka too müütiline olend Kolgata mäelt mainis muuhulgas, et rikkal on raskem... pääseda.
Vasta
#70
(12-03-2017, 12:10 )UFO303 Kirjutas: vasakpoolne meel, läbi vahetu taju saab ka jutumärkideta hakkama. kui läheb Reisiga kaasa. Maagilisse reaalsusesse
Avarama tajuga tüübid räägivad, et sama reisi saab kaasa teha kunstnike maale/teoseid vaadates

Üks maagiline reaalsus. Head reisi!

jääb vaid küsida, kas häälestumine teistele nn unenäolistele reaalsustele on vaimsus?
Isiklik seisukoht on, vaimu rikastab igal juhul Smile
(17-03-2017, 17:09 )Chaos Kirjutas: Siinsetel ärganutel on ebanormaalne vajadus vara kokku ahmida ja nende jaoks on see supervajadus saada vara kui sellist, mis mitte mingisugust konkreetset vajadust ei rahulda peale omamisehimu.
Iseenesest selline nähtus eksisteerib ühiskonnas, aga mul tekkis küsimus, kust sa tead, et siinsetel ehk siis parawebi ärganutel sama vajadus?
Mul pole küll õrna aimu ka, kui tugevalt nad omamishimu küüsis on Laugh
Isiklik seisukoht on, et küllus annab suurema vabaduse. Õnnelikud need, keda ka rahajummel õnnistand on wink


Vasta
#71
Mul n küsimus kaksikleegi kohta.
Ilmselgelt on meie kaksikleek kindlasti see nn Kõrgem Mina, kellest oleme enamik eraldatud (v. valgustunud/ärganud vandid) enamik aega.
Aga kas Looja meie duaalsesse maailma lõi mehele naise ja naisele mehe kaksikleegina?
Või ongi kõikde eesmärk jõuda vaid Teise Iseni?
Miks siis inimesed otsivad vastassugupooles enda teist poolt, hingesugulast vms nimi (heal partneril ikka mitu ülistavat nime)? Kui seda reaalselt ei ole olemas. Miks ajavad taga vaid illusiooni, mis on selle mõte (täielik aja ja energia raiskamine)?

Vasta
#72
(19-03-2017, 23:48 )säga Kirjutas:
(17-03-2017, 17:09 )Chaos Kirjutas: Siinsetel ärganutel on ebanormaalne vajadus vara kokku ahmida ja nende jaoks on see supervajadus saada vara kui sellist, mis mitte mingisugust konkreetset vajadust ei rahulda peale omamisehimu.
Iseenesest selline nähtus eksisteerib ühiskonnas, aga mul tekkis küsimus, kust sa tead, et siinsetel ehk siis parawebi ärganutel sama vajadus?
Mul pole küll õrna aimu ka, kui tugevalt nad omamishimu küüsis on Laugh
Isiklik seisukoht on, et küllus annab suurema vabaduse. Õnnelikud need, keda ka rahajummel õnnistand on wink

F.Jüssi:
“Inimesed pole võimelised eristama kvaliteeti ja standardit – mis on elu standard ja mis on elu kvaliteet. Need on kaks täiesti erinevat asja, aga need aetakse segi.”

Sõna "küllus" käib pigem elu kvaliteedi kohta. Aeg, vabadus, rõõm, rahu, sisemine rikkus, materiaalse poole pealt hakkab toimima sünkroonsus. Soovid vähenevad, eluks vajalik on olemas.


(20-03-2017, 14:04 )säga Kirjutas: Mul n küsimus kaksikleegi kohta.
Ilmselgelt on meie kaksikleek kindlasti see nn Kõrgem Mina, kellest oleme enamik eraldatud (v. valgustunud/ärganud vandid) enamik aega.
Aga kas Looja meie duaalsesse maailma lõi mehele naise ja naisele mehe kaksikleegina?
Või ongi kõikde eesmärk jõuda vaid Teise Iseni?
Miks siis inimesed otsivad vastassugupooles enda teist poolt, hingesugulast vms nimi (heal partneril ikka mitu ülistavat nime)? Kui seda reaalselt ei ole olemas. Miks ajavad taga vaid illusiooni, mis on selle mõte (täielik aja ja energia raiskamine)?

Eks see jälle New Age üles puhutud teema.
Mees ja naine peaksid ühes tempos arenema, siis ei minda lahku. Kui üks läheb ette ja teine jääb maha, siis leitakse sobivam.
Kuid alguses on lihtsalt ego-mängud, mõtlen siin keskmist inimest, allutamine, armukadedus jne.
Eesmärgiks on Uus Inimene ("abielu maise ja vaimsega") e. nii nagu sa algul ütlesid sulandumine Kõrgema Minaga.
Vasta
#73
aitäh, Tulnukinimene

Samas ma mõtlen, et ega need ülivaimsed ei pääse ka paarissuhtes egomängudest täielikult wink
Nad lihtsalt on osavamad, kuda mitte üksteisel egodele mitte liiga palju liiga teha
Vasta
#74
Riigi kulul saavad rikkaks ainult vargad ja korruptandid. Mida rikkamad nad on seda kulukam on see riigile. Maksude maksmiseks nad lihtsalt varastavad veel rohkem.
Vasta
#75
mis on Vaimsem,
kas teada oma väärtust ja saata manipuleeriv inimene kuradile ja mitte suhelda üleüldse. Pole inimest, pole probleemi Smile
või õppida olla mittemanipuleeritav ja ise mitte vastu manipuleerida?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat